Код ДК 021-2015 (CPV) 33760000-5 «Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки»

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-06-26-001674-b
  • 33760000-5 - Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Козирь Віталій Вікторович, +380472373386 , BELOV_BOGDAN@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Черкаси, 18000, Черкаська область, вул. Гоголя, 251
Очікувана вартість
750 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 20.11.20
  • Відгуки 2
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4

Чи було дискваліфіковано замовником найнижчу цінову пропозицію за підсумками аукціону (одну або декілька)??  – Так

Замовник неправомірно дискваліфіковує найбільш економічно вигідні пропозиції.

Чи була наведена аргументація для дискваліфікації достатньою та обґрунтованою??  – Ні

Умови закупівлі:

КОРУПЦІЯ!
Завищені ціни в рази. документація з порушеннями ЗУ .

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 03.07.2020 18:00

Оскарження умов:

до 09.07.2020 00:00

Подання пропозицій:

13.07.2020 18:00

Початок аукціону:

14.07.2020 11:29

Очікувана вартість
750 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
10 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 750 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Місцезнаходження замовника: м. Черкаси, вул. Гоголя, 251; Категорія замовника: відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону; Вид закупівлі: відповідно до абзацу 1 ч. 5 ст. 2 Закону; Джерело фінансування кошти місцевого бюджету; Інформація про мову, якою мають бути складені тендерні пропозиції: відповідно до документації

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

33630 рулон
Код ДК 021-2015 (CPV) 33760000-5 «Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки» - Рушники для рук
ДК 021:2015: 33760000-5 — Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Уточнення

Дата подання: 30.06.2020 09:44
Дата відповіді: 30.06.2020 14:31
Доброго дня. Вам потрібно 33630 рулончиків, це відповідно 16 815 упаковок по 2 рулочника в упаковці? Вірно?

відповідь:

Інформація щодо кількості прописана в тендерній документації

Щодо постачання

Дата подання: 30.06.2020 09:46
Дата відповіді: 30.06.2020 14:32
Доброго дня. Для формування максимально ефективної пропозиції, просимо вказати реальну кількість поставок протягом дії договору ?

відповідь:

Кількість поставок - відповідно до заявок Замовника. Дана інформація вказана у тендерній документації

Щодо податкової накладної

Дата подання: 30.06.2020 09:49
Дата відповіді: 30.06.2020 14:34
Доброго дня. Оскільки Ви є платником податку, і Вами буде реєструватись податкова накладна, просимо заздалегідь повідомити - чи вам потрібна буде загальна зведена податкова і видаткова накладна, чи оплата буде здійснюватись по кожній накладній окремо? Дякуємо

відповідь:

Це залежатиме від кількості поставок протягом року

Щодо ТД

Дата подання: 30.06.2020 09:57
Дата відповіді: 30.06.2020 14:36
*Документальним підтвердженням до даного листа є: експертний висновок/висновок, тощо, із зазначенням формування вартості цін за одиницю товару у відповідності до середньо ринкових цін на товари, що складають предмет закупівлі, від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі, що видано на ім’я учасника закупівлі, разом з розрахуноком вартості товару(ів), що складають предмет закупівлі з урахуванням усіх додаткових витрат. Ви це серйьозно? Ви рушники паперові, одноразові купуєте! Приберіть цю вимогу
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Замовник має право вимагати від учасників докуменитальне підтвердження формування цінової пропозиції.
Розгорнути: 4 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-06-26-001674-b.a1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "Б-777", Код ЄДРПОУ:35662229
Дата подання: 02.07.2020 19:01
Шановний Замовнику!
Ознайомившись із документами тендерної документації, вважаємо незаконною вимогу п. 5.1.2. Розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції», щодо надання відгуку про виконання аналогічного за предметом закупівлі договору, дата видачі якого має бути не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення даних відкритих торгів та завірений підписом уповноваженої особи замовника (повноваження даної особи на підпис документів від імя замовника мають бути документально підтверджені),
Так, строки отримання низки таких документів, зокрема відгуку про виконання аналогічних договорів нормами чинного законодавства не встановлені.
В зв’язку з наведеним ми можемо отримати такі документи виключно в порядку встановленому Законом України “Про звернення громадян”.
При цьому, у відповідності до інформації про закупівлю розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу тендерна документація завантажена замовником 26.06.2020, а кінцевий строк подання тендерних пропозицій встановлено до 13.07.2020.
У відповідності до вимог ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження. Загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.
Крім того, контрагенти можуть знаходитись в інших регіонах України, що потребує додаткового часу на направлення документів засобами поштового зв’язку.
Враховуючи наведене навіть за умови нашого звернення до відповідних органів для надання документів в день публікації тендерної документації не можливо отримати необхідні документи в строк встановлений для подання тендерної пропозиції.
Зауважимо, що листи-відгуки ми отримуємо від наших контрагентів відразу після повного виконання умов договору, як з нашої сторони (щодо поставки товару в повному обсязі згідно договору) та зі сторони контрагента (щодо здійснення всіх розрахунків за поставлений товар).
Крім того, дата видачі листа-відгуку жодним чином не впливає на якість та своєчасність виконання наших зобов’язань за договором.
Водночас, згідно ч.2 п. 15 ст.29 Закону України «Про Публічні закупівлі» - Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції.
Також, вважаємо незаконною вимогу п.2.3 Розділу V тендерної документації а саме, при визначенні учасником процедури закупівлі ціни тендерної пропозиції, з метою необґрунтованого заниження та/або завищення вартості тендерної пропозиції учасник надає документально підтверджений* лист в довільній формі, в якому відображаються математичні розрахунки та вартісне значення кожного із складових ціни на товар своєї цінової пропозиції, що складають предмет закупівлі, з урахуванням усіх додаткових витрат учасника.
*Документальним підтвердженням до даного листа є: експертний висновок/висновок, тощо, із зазначенням формування вартості цін за одиницю товару у відповідності до середньо ринкових цін на товари, що складають предмет закупівлі, від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі, що видано на ім’я учасника закупівлі, разом з розрахуноком вартості товару(ів), що складають предмет закупівлі з урахуванням усіх додаткових витрат.
Інформація про середньо ринкові ціни є загальнодоступною.
Крім того, Наказ Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі" стосується замовників, а не учасників процедури закупівлі. Також, ця примірна методика застосовується для визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі товарів, робіт та послуг, закупівля яких здійснюється відповідно до положень Закону України “Про публічні закупівлі” та має рекомендаційний характер.
Згідно розділу ІІІ Методи визначення очікуваної вартості вищезазначеного Наказу, визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі може здійснюватися різними методами, зокрема методом порівняння ринкових цін, суть якого полягає у визначенні очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку, а також інформація про ціни товарів та послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель “Prozorro” та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках.
Прошу також звернути увагу, що нами не виявлено в чинному законодавстві визначення поняття “Зріз (діапазон) цін”, в зв’язку з чим взагалі неможливо виконати такі вимоги тендерної документації через відсутність в чинному законодавстві відповідного терміну та неможливість в зв’язку з викладеним визначити орган, який уповноважений видавати відповідні висновки та вимоги до їх форми та змісту, а Замовник в свою чергу зможе трактувати такий термін на власний розсуд, що є недопустимим.
Наведена вимога тендерної документації порушує основоположні принципи Закону України про публічні закупівлі.
Згідно з вимогами п. 2 ч. 1 ст. 5 Закону Закупівлі здійснюються, в тому числі з дотриманням принципу максимальної економії, ефективності та пропорційності.
Разом з тим встановлюючи спірну вимогу тендерної документації Замовник штучно обмежив мінімальний поріг ціни пропозиції учасника середньою ціною на ринку.
Так, для скінченної сукупності середнє значення сукупності за певною властивістю дорівнює середньому арифметичному даної властивості за всіма членами цієї сукупності. Тобто, середнє значення ціни для сукупності дорівнює сумі цін низки учасників ринку, діленої на загальну кількість учасників, які взяті до уваги при формуванні виборки.
Звертаю увагу, що цілком природньо до складу такої виборки включаються, як учасники з високими відносно середньої ціни на ринку цінами так і з нижчими ніж середньоринкова ціна.
При цьому, замовник з урахуванням свободи здійснення підприємницької діяльності не може оцінювати ту обставину, чи буде отримано учасником прибуток від здійснення поставки чи ні, оскільки господарська діяльність здійснюється на власний ризик суб’єкта господарювання.
Резюмуючи викладене вважаємо, що спірна вимога тендерної документації суперечить принципам ефективності та економії публічних закупівель через штучне обмеження замовником кола учасників, які можуть запропонувати нижчу від середньоринкової ціну на предмет закупівлі, що може призвести до зайвих витрат з державного бюджету.
Зі змісту тендерної документації не зрозуміло на якій стадії закупівлі необхідно подавати зазначений лист.
Так, у відповідності до вимог п. 3 ч. 1 ст. 1 Закону - аномально низька ціна тендерної пропозиції (далі - аномально низька ціна) - ціна/приведена ціна найбільш економічно вигідної пропозиції за результатами аукціону, яка є меншою на 40 або більше відсотків від середньоарифметичного значення ціни/приведеної ціни тендерних пропозицій інших учасників на початковому етапі аукціону, та/або є меншою на 30 або більше відсотків від наступної ціни/приведеної ціни тендерної пропозиції за результатами проведеного електронного аукціону. Аномально низька ціна визначається електронною системою закупівель автоматично за умови наявності не менше двох учасників, які подали свої тендерні пропозиції щодо предмета закупівлі або його частини (лота).
Таким чином дізнатись про те, чи є ціна аномально низькою Замовник може виключно після проведення аукціону. Одночасно такі довідки та висновок слід вважати частиною тендерної пропозиції Учасника.
Однак, після проведення електронного аукціону можливе завантаження лише вичерпного переліку документів, які стосуються переможця торгів.
Таким чином, взагалі не зрозуміло яким чином можливо виконати дану вимогу тендерної документації.
Замовником в тендерній документації встановлено необхідність подання низки довідок та інформації, яка взагалі не передбачена Законом та не має жодного сенсу, що кваліфікується Скаржником як створення додаткових штучних критеріїв для відхилення пропозицій учасників, утруднює розуміння тендерної документації.
У відповідності до вимог ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Наведені положення Основного Закону в повній мірі розповсюджуються й на Замовника.
Одночасно Замовником не доведено необхідність надання учасниками наступної інформації та документів.
п. 1.9. Розділу ІІІ Тендерної документації: Для підтвердження надійності та ділової репутації постачальника, останній як учасник закупівлі, повинен надати гарантійний лист про відсутність заборгованості та наявності фінансових ресурсів для виконання умов закупівлі та відсутності застосування до учасника закупівлі господарських санкцій щодо невиконання або неналежного виконання взятих зобов’язань за попередньо-виконаними договорами. Під застосуванням господарських санкцій до учасника закупівлі слід розуміти заходи впливу за рішеннями суду, що набули законної сили стосовно відшкодування збитків, штрафних санкцій, пені, неустойки до постачальника, а також оперативно-господарські санкцій у вигляді компенсації за гарантійними зобов’язаннями перед контрагентами, банками.
Обґрунтування недоведеності необхідності надання такої довідки:
У відповідності до положень ч. 2 ст. 16 Закону:2. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Таким чином надійність та ділова репутація постачальника до кваліфікаційних критеріїв законодавцем не віднесено, а тому вказана вимога тендерної документації є неправомірною.
З огляду на вищевикладене, ВИМАГАЄМО внести зміни до тендерної документації шляхом усунення дискримінаційних вимог.
В разі незадоволення даної вимоги, ми будемо змушені звернутися за захистом своїх прав та законних інтересів до Антимонопольного комітету України та до Державної аудиторської служби, яка відповідно до покладених на неї завдань здійснює контроль за цільовим та ефективним використанням і збереженням державних та комунальних фінансових ресурсів, сприяє їх законному та ефективному використанню та досягненню економії. Державна аудиторська служба вживає в установленому порядку заходів до усунення виявлених під час здійснення державного фінансового контролю порушень законодавства та притягнення до відповідальності винних осіб.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

07.07.2020 16:00
На суть вимоги, викладену у Вашій скарзі повідомляємо наступне:
По-перше:
Відповідно до норм Закону України «Про звернення громадян» визначено, що громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення. Водночас, під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.
Отже, згідно норм вказаного Закону, на який посилається Скаржник, повідомляємо, що звернення суб’єкта господарювання в особі його посадової/уповноваженої особи не є в розумінні норм цього Закону ані пропозицією (зауваженням), ані заявою (клопотанням) ані скаргою.
Також, відповідно до вимог п. 5.1.3. тендерної документації, частини 5 «Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону» Розділу ІІІ тендерної документації, встановлено, зокрема, що на підтвердження наявності у учасника документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Учасник у складі тендерної пропозиції надає позитивний відгук* щодо постачання аналогічного товару (Фактичне виконання договору обов’язково вказати у відгуці). Аналогічним вважається товар за Кодом ДК 021-2015 (CPV) згідно предмету закупівлі.
*Позитивний відгук має бути складений на фірмовому бланку замовника, завірений підписом уповноваженої особи замовника (повноваження даної особи на підпис документів від ім’я замовника мають бути документально підтверджені), з зазначенням реквізитів особи-виконавця даного відгуку, відгук повинен бути датований (дата видачі відгуку має бути не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення даних відкритих торгів).
Звертаємо увагу Скаржника, що стосовно відгуку визначено окрему вимогу в тендерній документації щодо дати його видачі. Дану вимогу Замовником було визначено за для отримання найбільш актуальної інформації щодо якості виконання аналогічного договору, яка із плином часу може бути попереднім Замовником (контрагентом) змінена у зв’язку із різними обставинами, зокрема виявленням прихованих недоліків у якості поставленого товару або іншими виявленими обставинами, які неможливо було виявити на попередніх періодах.
Крім того, нормами Закону України «Про публічні закупівлі» обов’язку доведення/обґрунтування необхідності надання того чи іншого документу, або дати їх видачі для Замовника не встановлено.
Отже законних підстав для задоволення скарги в цій частині немає.
По-друге:
Згідно ч.3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
При цьому, згідно з листом Мінекономрозвитку від 07.02.2017 № 3302-06/3812-06 «Щодо розробки тендерної документації», вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам, визначаються замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у статті 5 Закону та з дотриманням законодавства в цілому.
Відповідно до ч. 1 ст. 5 Закону, закупівлі здійснюються за такими принципами:
1) добросовісна конкуренція серед учасників;
2) максимальна економія, ефективність та пропорційність;
3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
6) запобігання корупційним діям і зловживанням.
Отже, згідно з листом Мінекономрозвиту від 01.07.2016 № 3302-06/19552-07 «Щодо застосування законодавства у сфері закупівель», зміст інформації, яку необхідно підтвердити, а також перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність вимогам, встановленим у тендерній документації, визначається замовником самостійно згідно із законодавством, виходячи зі специфіки предмета закупівлі з урахуванням частини четвертої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 5 Закону.
Звертаємо увагу Скаржника, що відповідно до положень Наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі", визначено поняття «Ціновий діапазон» - сукупність всіх цін в інтервалі від найменшої до найбільшої на товар або послугу, яка складається на ринку і яку покупець готовий заплатити.
Замовником при визначені даної вимоги взято до уваги досвід попередніх аналогічних проведених закупівель в тому числі інших Замовників процедур публічних закупівель серед яких наявні чисельні випадки критичного зниження цін недобросовісних учасників задля зриву процедури закупівель і, як наслідок, неукладення договорів, що призводить до затягування закупівельного процесу, порушення плану закупівель та сприяння недобросовісної конкуренції. Тобто, Замовник при включені даної вимоги до тендерної документації керувався виключно чинним законодавством в межах наданих йому прав та визначеного кола обов’язків, дані вимога жодним чином не обмежує коло учасників, не встановлює дискримінаційні вимоги та не встановлює ніякого порогу цін пропозицій, а лише вимагає від потенційних учасників надати законне та обґрунтоване зниження їх цін із наданням останніми адекватного розрахунку, при цьому жодним чином не обмежуючи прагнення до такого зниження.
Крім того, ані нормами Закону України «Про публічні закупівлі» ані іншими нормативними актами, обов’язку доведення/обґрунтування необхідності надання того чи іншого документу, або дати їх видачі для Замовника не встановлено.
Щодо вимоги п. 1.9. Розділу ІІІ Тендерної документації: Для підтвердження надійності та ділової репутації постачальника, останній як учасник закупівлі, повинен надати гарантійний лист про відсутність заборгованості та наявності фінансових ресурсів для виконання умов закупівлі та відсутності застосування до учасника закупівлі господарських санкцій щодо невиконання або неналежного виконання взятих зобов’язань за попередньо-виконаними договорами. Під застосуванням господарських санкцій до учасника закупівлі слід розуміти заходи впливу за рішеннями суду, що набули законної сили стосовно відшкодування збитків, штрафних санкцій, пені, неустойки до постачальника, а також оперативно-господарські санкцій у вигляді компенсації за гарантійними зобов’язаннями перед контрагентами, банками.
Встановленням вищевказаної вимоги, Замовник керувався виключно нормами чинного законодавства в межах наділених повноважень.
Метою такої вимоги є отримання Замовником актуальної інформації щодо господарської благодійності потенційного учасника, звертаємо увагу Скаржника на те, що дана вимога не віднесена до кваліфікаційних критеріїв та визначена у межах п. ч.3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Також звертаємо увагу Скаржника, що предмет даної закупівлі є невідкладною потребою для закладів дошкільної освіти, а отже спекулювання суб’єктивними необґрунтованими судженнями щодо доцільності та вигідності для Вас вимог тендерної документації та свідоме затягування закупівельного процесу є неприпустимим і недобросовісним, адже кінцевими споживачами предмету закупівлі є діти, які не можуть чекати кінця бюрократичної тяганини.
З урахування вищевикладених обставин, підстави для задоволення Ваших вимог щодо внесення змін до умов тендерної документації – відсутні, а вимога є такою, що не підлягає задоволенню.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-06-26-001674-b.b2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "Чистий Київ", Код ЄДРПОУ:39996524
Пошук по цьому автору
Дата подання: 09.08.2020 12:07

Скарга

Скарга щодо незаконного та неправомірного відхилення тендерної пропозиції учасника торгів, порушення законодавства про публічні закупівлі.
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 12.08.2020 22:17

Аукціон

Початок:
14.07.2020 11:29
Завершення:
14.07.2020 12:26

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 14.07.2020 12:26

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "БОРЕЙ-ТРЕЙД"
Пошук по цьому учаснику
302 670 UAH з ПДВ 195 726.60 UAH з ПДВ Документи
268 367.40 UAH з ПДВ 201 600 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Чистий Київ"
Пошук по цьому учаснику
298 634.40 UAH з ПДВ 201 780 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
Пошук по цьому учаснику
393 471 UAH з ПДВ 203 797.80 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДМД-СЕРВІС"
Пошук по цьому учаснику
500 414.40 UAH з ПДВ 211 869 UAH з ПДВ Документи
706 230 UAH з ПДВ 287 704.65 UAH з ПДВ Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСОВИЙ КРАЙ"
Пошук по цьому учаснику
706 230 UAH з ПДВ 630 000 UAH з ПДВ Документи
ФОП ТКАЧЕНКО СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ
Пошук по цьому учаснику
748 500 UAH з ПДВ 748 500 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

05.10.2020 23:48
sign.p7s
15.07.2020 17:58
sign.p7s
15.07.2020 17:55
sign.p7s
13.07.2020 17:35
sign.p7s
13.07.2020 17:32
sign.p7s
13.07.2020 17:30
ДТУ2.pdf
13.07.2020 17:30
ДТУ1.pdf
13.07.2020 17:30
накладна2.pdf
13.07.2020 17:30
накладна1.pdf
13.07.2020 17:30
Протокол НР.7Z
13.07.2020 17:30
Гарантія 5653-20.7z
13.07.2020 17:30
витяг.pdf
13.07.2020 17:30
Виписка.pdf
13.07.2020 17:30
Статут.pdf

Публічні документи

22.07.2020 20:02
sign.p7s
22.07.2020 19:19
sign.p7s
13.07.2020 17:54
sign.p7s
13.07.2020 17:53
sign.p7s
13.07.2020 17:43
sign.p7s
13.07.2020 17:42
Протокол НР.7Z
13.07.2020 17:42
Гарантія 5788-20.7z
13.07.2020 17:42
відгук Б777.pdf

Публічні документи

29.07.2020 20:03
sign.p7s
27.07.2020 20:13
sign.p7s
13.07.2020 17:43
sign.p7s
13.07.2020 17:40
Рейтинг.pdf.(2).P7S
13.07.2020 17:40
Лiцензiя.pdf
13.07.2020 17:40
Рейтинг.pdf
13.07.2020 17:40
Гарантия_4549.pdf
13.07.2020 17:40
Лiцензiя.pdf.(2).P7S
13.07.2020 17:40
Лiцензiя.pdf.(1).P7S
13.07.2020 17:40
Рейтинг.pdf.(1).P7S
13.07.2020 17:40
Рейтинг_Скан.pdf
13.07.2020 17:40
Лiцензiя.zip
13.07.2020 17:40
Рейтинг.zip
13.07.2020 17:40
Гарантия_4549.zip

Публічні документи

04.08.2020 12:25
sign.p7s
13.07.2020 16:19
sign.p7s
13.07.2020 16:12
Пропозиція.pdf
13.07.2020 16:12
ГАРАНТІЯ.zip
13.07.2020 16:12
Довідки ст.17.pdf
13.07.2020 16:12
Висновок СЕС.pdf
13.07.2020 16:12
Лист-відгук.pdf
13.07.2020 16:12
Свідоцтво.pdf
13.07.2020 16:12
Протокол.pdf
13.07.2020 16:11
Витяг ПДВ.pdf
13.07.2020 16:11
Витяг ПДВ 05,05.pdf
13.07.2020 16:11
Наказ.pdf
13.07.2020 16:11
Наказ новий.pdf

Публічні документи

06.08.2020 22:23
sign.p7s
06.08.2020 22:21
ЛИСТ ПРО АНЦ.pdf
13.07.2020 16:40
sign.p7s
13.07.2020 16:30
ФИН ЗВІТ 2019.pdf
13.07.2020 16:30
Garantiya_10 000.zip
13.07.2020 16:30
5.1.1 ТЕХ БАЗА.pdf

Публічні документи

17.08.2020 15:25
sign.p7s
17.08.2020 15:23
довідка 4.pdf
17.08.2020 15:23
довідка 5.pdf
17.08.2020 12:48
sign.p7s
17.08.2020 12:46
довідка2 (1).pdf
17.08.2020 12:46
1597329659282199.pdf
17.08.2020 12:46
довідка3.pdf
17.08.2020 12:46
довідка1.pdf
13.07.2020 17:01
sign.p7s
13.07.2020 16:58
ст 17.pdf
13.07.2020 16:58
листи.pdf
13.07.2020 16:58
ЄДРПОУ.pdf
13.07.2020 16:58
довідки.pdf
13.07.2020 16:58
відгук.pdf
13.07.2020 16:58
довідка.pdf
13.07.2020 16:58
62684575863858.pdf

Публічні документи

13.07.2020 16:28
МВС_Ткаченко.pdf
13.07.2020 16:28
ДПІ_Ткаченко.pdf
13.07.2020 16:28
Витяг з ЄДР.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСОВИЙ КРАЙ"
#36619043
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 630 000 UAH з ПДВ 05.10.2020 14:04
ТОВ "БОРЕЙ-ТРЕЙД"
#40840299
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 195 726.60 UAH з ПДВ 05.10.2020 14:10
ТОВ "Б-777"
#35662229
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 201 600 UAH з ПДВ 05.10.2020 14:10
ТОВ "Чистий Київ"
#39996524
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 201 780 UAH з ПДВ 05.10.2020 14:10
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
#25394112
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 203 797.80 UAH з ПДВ 05.10.2020 14:10
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДМД-СЕРВІС"
#31939411
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 211 869 UAH з ПДВ 05.10.2020 14:10
ПП "ТРАСТ-7"
#42081951
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 287 704.65 UAH з ПДВ 05.10.2020 14:10
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСОВИЙ КРАЙ"
#36619043
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 630 000 UAH з ПДВ 05.10.2020 14:10
ТОВ "БОРЕЙ-ТРЕЙД"
#40840299
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 195 726.60 UAH з ПДВ 08.10.2020 18:13
ТОВ "Б-777"
#35662229
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 201 600 UAH з ПДВ 12.10.2020 14:30
ТОВ "Чистий Київ"
#39996524
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 201 780 UAH з ПДВ 15.10.2020 16:39
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
#25394112
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 203 797.80 UAH з ПДВ 19.10.2020 18:48
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДМД-СЕРВІС"
#31939411
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 211 869 UAH з ПДВ 22.10.2020 12:01
ПП "ТРАСТ-7"
#42081951
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 287 704.65 UAH з ПДВ 27.10.2020 13:02
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСОВИЙ КРАЙ"
#36619043
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 630 000 UAH з ПДВ 06.11.2020 14:44
ФОП ТКАЧЕНКО СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ
#3076216997
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 748 500 UAH з ПДВ 09.11.2020 18:00

Документи

14.07.2020 12:27
edr_identification.yaml
21.07.2020 17:39
sign.p7s

Документи

21.07.2020 17:39
edr_identification.yaml
24.07.2020 21:18
sign.p7s

Документи

24.07.2020 21:19
edr_identification.yaml
30.07.2020 15:31
sign.p7s

Документи

30.07.2020 15:32
edr_identification.yaml
03.08.2020 21:06
sign.p7s

Документи

03.08.2020 21:07
edr_identification.yaml
05.08.2020 21:00
sign.p7s

Документи

05.08.2020 21:01
edr_identification.yaml
07.08.2020 16:47
sign.p7s

Документи

05.10.2020 14:04
edr_identification.yaml

Документи

05.10.2020 14:11
edr_identification.yaml
08.10.2020 18:12
sign.p7s

Документи

08.10.2020 18:13
edr_identification.yaml
12.10.2020 14:29
sign.p7s

Документи

12.10.2020 14:30
edr_identification.yaml
15.10.2020 16:32
sign.p7s

Документи

15.10.2020 16:40
edr_identification.yaml
19.10.2020 18:47
sign.p7s

Документи

19.10.2020 18:49
edr_identification.yaml
22.10.2020 12:00
sign.p7s

Документи

22.10.2020 12:02
edr_identification.yaml
27.10.2020 12:58
рішення
27.10.2020 13:01
sign.p7s

Документи

27.10.2020 13:02
edr_identification.yaml
06.11.2020 14:44
sign.p7s

Документи

06.11.2020 14:45
edr_identification.yaml
09.11.2020 18:00
sign.p7s

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Відгуки щодо кваліфікації - 1

Тендери, на яких є відгуки на рішення Замовника із зазначенням відсутньої аргументації причин дискваліфікації

Системний учасник був дискваліфікований - Так

Був дискваліфікований досвідчений учасник. Його характеристики: за останні 6 місяців взяв участь не менше, ніж в 30 закупівлях, мав як мінімум по дві перемоги (за наявності конкуренції) як мінімум у 3 різних замовників. Із тих пропозицій, що дійшли до оцінки - як мінімум 70% були визнані переможними

Масова дискваліфікація -

Більше 3 учасників тендеру було дискваліфіковано

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання