КОТЕЛ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ НЕУС-Т

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-07-07-004393-c
  • 44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
  • Не відбулася
Найменування замовника:
КЛЕСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Спрощена процедура
Контактна особа замовника
Тетяна Трикоз, +380959325377 , tanyatrikoz0@gmail.com
Адреса замовника
Україна, смт Клесів, 34550, Рівненська область, вулиця Свободи, будинок 10
Очікувана вартість
195 400 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 17.08.20
  • Відгуки 2
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Умови закупівлі:

Звертаємо увагу, що своїм рішенням про відхилення пропозиції учасника лише за надання аналогу і еквіваленту, та вимогою в документації не розглядати аналоги та еквіваленти замовник грубо порушив Закон України Про публічні закупівлі а саме –
Статтю14. Спрощені закупівлі П.5 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмета закупівлі не повинні містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.

Закон України Про публічні закупівлі визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.
Метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.

Рекомендуємо замовнику більш детально ознайомитись з відповідальністю за порушення закону в "Статті 164-14. Порушення законодавства про закупівлі.

Умови закупівлі:

Замовник у тендерній документації надав інформацію що не відповідає дійсності та здоровому глузду та вимагає підтвердження її як єдиної правильної. У Додатку 4 Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі: «КОТЕЛ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ НЕУС-Т»до ТД вказано максимальний робочий тиск 0,3 МПа, а робочий що є меншим за максимальний зазначений в 10 разів більший. На наш запит щодо наявності помилки з даного приводу (наголошуємо,технічної помилки) відповідь не надано, теж саме стосується температури вихідних газів, іх температу ра повинна бути не 240-290 С0, а 140-190 С0 в іншому випадку згорить димова труба та ККД такого котла буде всього 60%. При телефонному запиті за номером 0959325377 відповіді на питання не надали,а зазначили, що еквівалент не передбачається і наголосили що ми повинні надати котел з саме такими технічними характеристиками.
Просимо розпочати моніторинг даної закупівлі для усунення невідповідностей , які суперечать принципам ст.5 ЗУ “Про Публічні закупівлі”
1) добросовісна конкуренція серед учасників;
2) максимальна економія, ефективність та пропорційність;
3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 13.07.2020 00:00

Подання пропозицій:

17.07.2020 16:00

Початок аукціону:

20.07.2020 14:10

Очікувана вартість
195 400 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
977 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
пропозиції подаються українською мовою,категорія замовника - органи місцевого самоврядування

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 штуки
КОТЕЛ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ НЕУС-Т
ДК 021:2015: 44620000-2 — Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Предмет закупівлі

Дата подання: 08.07.2020 08:32
Дата відповіді: 08.07.2020 17:14
Які відхилення від заявлених в технічній специфікації можливі при пропозиції еквівалента ?

відповідь:

Доброго дня. Відповідно до абз.2 ч.4 ст.14 ЗУ «Про публічні закупівлі» вказано : У вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників. Виходячи з вищенаведеного Замовник має право,а не обов’язок вказувати аналоги або еквіваленти товару. Згідно нашого оголошення та технічного завдання, ми не вказували про можливість закупівлі аналога або еквівалента товару, тому аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі розглядатися не будуть.

Запитання

Дата подання: 08.07.2020 08:49
Дата відповіді: 08.07.2020 17:14
Доброго дня! Ви розглядаєте еквівалент котлу НЕУС-Т?

відповідь:

Доброго дня. Відповідно до абз.2 ч.4 ст.14 ЗУ «Про публічні закупівлі» вказано : У вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників. Виходячи з вищенаведеного Замовник має право,а не обов’язок вказувати аналоги або еквіваленти товару.
Згідно нашого оголошення та технічного завдання, ми не вказували про можливість закупівлі аналога або еквівалента товару, тому аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі розглядатися не будуть.

Запит

Дата подання: 10.07.2020 16:46
Дата відповіді: 10.07.2020 17:15
Шановний тендерний комітет. Щодо Вашої відповіді, щодо еквівалента. Ви неправильно трактуєте з норми закону щодо визначення еквіваленту. Основною вимогою є ст. 23 "Технічні специфікації, маркування, сертифікати, протоколи випробувань та інші засоби підтвердження відповідності" де в п. 4 чітко зазначено: "Технічні специфікації не повинні містити посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим та містити вираз "або еквівалент"." - Перший раз порушили коли необгрунтували необхідність використання закупки котла НЕУС-Т виробництва "Альтеп" - Друге Ви навіть відмовляєтесь зазначити вираз "або еквівалент" чим повністю невілюєте Закон України. Просимо Вас внести необхідні зміни в іншому випаду ми будемо вимушені звернутися до Антимонопольного комітету!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Якщо Ви уважно вивчали нашу документацію, то закупівля котла твердопаливного проводиться по спрощеній закупівлі ,а не по процедурі відкриті торги. Частина 4 ст.23 ЗУ «Про публічні закупівлі,на яку Ви спираєтесь, відноситься до Розділу IV ВІДКРИТІ ТОРГИ і до спрощеної закупівлі відношення не має. Тому зміни до оголошення по спрощеній закупівлі вноситись не будуть.

Запит

Дата подання: 10.07.2020 16:47
Доброго дня! Шановний тендерний комітет. В Додатку №4 заначений тиск 3 МПа, що значно більший за випробувальний тиск 0,45 МПа. Просимо виправити дану помилку!
Відповідь відсутня

Запит

Дата подання: 10.07.2020 16:59
Шановний тендерний комітет. В додатку №4 температура топочних газів на виході з котла 240-290 С при таких температурах топочних газів ККД котла буде складати не більше 60%. Питання: навіщо Вам такий неефективний котел? На ринку України відсутні котли у яких такий низький ККД і в яких температура топочних газів буде 240-290 С. Вами порушений основний принцип Закону України "Про публічні закупівлі" ст. 5 - максимальна економія, ефективність та пропорційність.Ефективність даного котла нижча в Україні. Як ми можемо надати підтвердження технічних характеристик на таку абсурдну вимогу?
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

Запит

Дата подання: 10.07.2020 17:14
Доброго дня! В Додатку №4 зазначено, що учасник повинен надати Гарантійний лист на обслуговування товару на протязі гарантійного терміну. Гарантійний термін наших котлів складає 36 місяців. Ми, що повинні обслуговувати ЧИСТИТИ КОТЕЛ НА ПРОТЯЗІ 36 МІСЯЦІВ? Дана вимога є дискримінаційною, згідно ст. 22 ч. 4 Закону України "Про Публічні закупівлі" : " Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.". Так як Ви обмежуєте коло учасників, безпосередньо організацій, які мають дозволи на ремонт та обслуговування котла (тобто Виробник). Ми не є виробником продукції не маємо в штаті ремонтної бригади та дозволу на ремонт котлів, а котли до Вашого відома є об'єктами підвищеної небезпеки.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня
Розгорнути: 6 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-07-07-004393-c.c1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "АІСС ГРУП", Код ЄДРПОУ:35672551
Дата подання: 08.07.2020 11:23
Добрый день, в Вашей упрощенной закупке не указан эквивалент, что лишает возможности участвовать производителям более качественного оборудования.
В сравнение КПД жаротрубного котла( как указанного в закупке), не превышает 85 %( данные указанные на оф. сайте производителя) что не является эталоном на рынке твердотопливных котлов. Так же гарантийный в 36 месяцев является малым для котлов такой мощности, мы как производитель даем гарантию 60 месяцев. Жаротрубное построение теплообменника требует частой чистки, так как без нее кпд падает до 50%( в зависимости от толщины загрязнений), технология устаревшая. Не выдержаны толщины металла так как аналогичный котел нашего производства весит 2600, и площадь теплообменника 25квадр.метров, что в сравнении с конкурентом позволит Вам экономить до 20% топлива( соответственно по траченых средств).Просим рассмотреть котлы нашего производства ТМ"Wichlacz" как альтернативу закупки, референт лист где произведены аналогичные поставки имеется.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

08.07.2020 17:23
Доброго дня. Відповідно до абз.2 ч.4 ст.14 ЗУ «Про публічні закупівлі» вказано : У вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників. Виходячи з вищенаведеного Замовник має право,а не обов’язок вказувати аналоги або еквіваленти товару. Згідно нашого оголошення та технічного завдання, ми не вказували про можливість закупівлі аналога або еквівалента товару, тому аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі розглядатися не будуть.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Номер вимоги: UA-2020-07-07-004393-c.c2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "АІСС ГРУП", Код ЄДРПОУ:35672551
Дата подання: 09.07.2020 15:41
Добрый день, благодарим Вас за столь оперативный ответ. Просим уточнить, что качество покупаемого оборудования Вас не беспокоит, нужно проведения торгов или все указанные нами характеристики Вас заинтересовали?

Рішення замовника: Вимога не задоволена

09.07.2020 17:01
Доброго дня,якщо Ви уважно вивчали нашу документацію по спрощеній закупівлі,то Ви повинні були звернути увагу ,що в Додатку №4 (Технічні характеристики котла опалювального твердопаливного) чітко вказані параметри котла твердопаливного який ми плануємо закупити. Ми не вказували про можливість закупівлі аналога або еквівалента товару, тому аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі розглядатися не будуть.

Номер вимоги: UA-2020-07-07-004393-c.b3

Статус:
Відхилена

Учасник: ФОП "КОВАЛЬЧУК ТЕТЯНА ПЕТРІВНА", Код ЄДРПОУ:3287520588
Дата подання: 24.07.2020 17:44
Вимога від ТОВ БАЛТІЙСЬКИЙ ЗАВОД ТЕПЛА

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.07.2020 16:56
Шановна Тетяна Петрівна. Вас визнано переможцем і є намір підписати з Вами договір про закупівлю товару згідно Закону України «Про публічні закупівлі», у визначений законодавством час.
Наскільки відомо, при підготовці цієї закупівлі, від Вас, як від Учасника, не надходило Замовнику жодних запитань, вимог або уточнень стосовно змісту до викладеної документації.
Подана Вами пропозиція по закупівлі, свідчить про те, що Ви погодилися з умовами закупівлі.
Стосовно третіх осіб. Судячи по документах третьої сторони, які були Вами завантажені в систему «Prozorro», ними також погоджено умови закупівлі, проте за власною ініціативою, третя сторона не прийняла участь в закупівлі та не стала її учасником.
Відповідно до абз. 2 ч.14 ст.14 Закону України «Про публічні закупівлі», лише учасник, пропозиція якого відхилена, може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову аргументацію щодо причин невідповідності його пропозиції умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі.

Документи подані скаржником

24.07.2020 17:44
2.jpg
24.07.2020 17:44
3.jpg
24.07.2020 17:44
Лист №3.PDF

Аукціон

Початок:
20.07.2020 14:10
Завершення:
20.07.2020 14:37

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 20.07.2020 14:37

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП "КОВАЛЬЧУК ТЕТЯНА ПЕТРІВНА"
Пошук по цьому учаснику
136 780 UAH з ПДВ 136 780 UAH з ПДВ Документи
ФОП "ВОЛЯНСЬКИЙ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Пошук по цьому учаснику
189 000 UAH з ПДВ 174 900 UAH з ПДВ Документи
195 400 UAH з ПДВ 175 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

17.07.2020 15:55
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП "КОВАЛЬЧУК ТЕТЯНА ПЕТРІВНА"
#3287520588
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 136 780 UAH з ПДВ 12.08.2020 18:03
ФОП "КОВАЛЬЧУК ТЕТЯНА ПЕТРІВНА"
#3287520588
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 136 780 UAH з ПДВ 12.08.2020 18:06
ФОП "ВОЛЯНСЬКИЙ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
#2932717930
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 174 900 UAH з ПДВ 13.08.2020 12:11
ТОВ "НОТЕУС"
#37330827
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 175 000 UAH з ПДВ 13.08.2020 16:50

Документи

23.07.2020 11:26
Протокол.pdf
23.07.2020 11:28
sign.p7s

Документи

12.08.2020 18:05
Протокол.PDF
12.08.2020 18:06
sign.p7s

Документи

13.08.2020 12:09
Протокол16.PDF
13.08.2020 12:11
sign.p7s

Документи

13.08.2020 16:48
Протокол.PDF
13.08.2020 16:50
sign.p7s

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 2

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання