Фармацевтична продукція

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-07-15-001119-b
  • 33600000-6 - Фармацевтична продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський центр нефрології та діалізу" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ляшенко Людмила , 380661344231 , ekonomnefro@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 02125, Київська область, вулиця Петра Запорожця, будинок 26
Дата укладення договору
17.08.20
Очікувана вартість
1 983 175.56 UAH з ПДВ
Сума договору
1 217 678.28 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 27.10.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 7

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 20.07.2020 11:10

Оскарження умов:

до 26.07.2020 00:00

Подання пропозицій:

30.07.2020 11:10

Очікувана вартість
1 983 176 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-07-15-001119-b.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ПрАТ "ПО ВИРОБНИЦТВУ ІНСУЛІНІВ "ІНДАР", Код ЄДРПОУ:21680915
Дата подання: 07.08.2020 10:37
Шановний Замовнику! Просимо переглянути тендерну пропозицію учасника ТОВ «ФАРМЕКС ГРУП» як таку, що не відповідає вимогам тендерної документації Замовника Комунального некомерційного підприємства "Київський міський центр нефрології та діалізу" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Відповідно до додатку 5 тендерної документації на закупівлю: Код ДК 33600000-6 Фармацевтична продукція – ЛОТ 8, учасник ТОВ "ФАРМЕКС ГРУП" надав у складі тендерної пропозиції «Загальну інформацію про учасника», відступивши від форми. У пункті 8 вимагалося зазначити відомості про банківські реквізити (р/р, назва обслуговуючого банку, МФО). ТОВ "ФАРМЕКС ГРУП" замість МФО зазначив у своїй довідці дані ЄДРПОУ. Зазначаємо, що код ЄДРПОУ - це унікальний ідентифікаційний номер юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, а МФО- це 6 значний код для ідентифікації банківської установи в Україні. Розглядаючи тендерні пропозиції тендерний комітет повинен враховувати не лише позиції економічної ефективності, а й вимоги до правильності оформлення та подання тендерних пропозицій, що відображено в тендерній документації.
Надану інформацію не можна відносити до формальних, несуттєвих помилок, які зазначені у п. 2 Розділу V тендерної документації – «Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст тендерної пропозиції, а саме - технічні помилки та описки.
Наприклад: орфографічні помилки та технічні описки в словах та словосполученнях, що зазначені в документах, які надані учасником; зазначення назви документу, необхідність у наданні якого передбачена цією документацією, у спосіб що відрізняється від вказаного в цій документації, та який підготований безпосередньо учасником, у разі якщо такий документ за своїм змістом відповідає вимогам цієї документації, відсутність визначеної замовником інформації (її окремих фрагментів) у змісті певного документу, подання якого вимагається згідно тендерної документації, та за умови наявності такої інформації в повному об’ємі у змісті іншого документу, наданого у складі тендерної пропозиції, тощо». Виходячи з вище викладеного, вимагаємо відхилити тендерну пропозицію ТОВ "ФАРМЕКС ГРУП", як таку, що не відповідає умовам тендерної документації Замовника.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

10.08.2020 16:47
оскільки надана ТОВ "ФАРМЕКС ГРУП" у складі тендерної пропозиції «Загальна інформація про учасника», містить інформацію про IBAN – міжнародний номер банківського рахунку за яким можна ідентифікувати як отримувача коштів, так і банк України (фактично містить ідентифікатор банківської установи в Україні (код банку, МФО)), що його обслуговує.

Документи подані скаржником

07.08.2020 10:37
Вимога.docx

Документи

Ризик-індикатор

ЛОТ 5

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Лоти

ЛОТ 6

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

ЛОТ 7

Технічний учасник - Так

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

Покращення якості предмета закупівлі - 1
Зміна сторонніх показників - 1

ЛОТ 8

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Лот 2

Системний учасник був дискваліфікований - Так

Був дискваліфікований досвідчений учасник. Його характеристики: за останні 6 місяців взяв участь не менше, ніж в 30 закупівлях, мав як мінімум по дві перемоги (за наявності конкуренції) як мінімум у 3 різних замовників. Із тих пропозицій, що дійшли до оцінки - як мінімум 70% були визнані переможними

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Лот № 1

Узгоджена зменшення ціни - 1
Покращення якості предмета закупівлі - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання