Виготовлення у цифровій формі топографічної основи із застосуванням геоінформаційних технологій та розроблення генеральних планів та планів зонування території населених пунктів смт. Черкаське, с. Іванівка, с. Новомиколаївка, с. Шнурки Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-07-22-000911-b
  • 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
ЧЕРКАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА СЛОВ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Оксана Человян, +380502390766 , 04341790@mail.gov.ua
Адреса замовника
Україна, смт Черкаське, 84162, Донецька область, вул.Ясна,3
Дата укладення договору
24.09.20
Переможець
КОНСОРЦІУМ "АРХІЗЕМ УКРАЇНА"
Очікувана вартість
1 600 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 450 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 24.09.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 19.08.2020 00:00

Оскарження умов:

до 25.08.2020 00:00

Подання пропозицій:

29.08.2020 00:00

Початок аукціону:

31.08.2020 11:04

Очікувана вартість
1 600 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
48 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
8 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Виготовлення у цифровій формі топографічної основи із застосуванням геоінформаційних технологій та розроблення генеральних планів та планів зонування території населених пунктів
смт. Черкаське, с. Іванівка, с. Новомиколаївка, с. Шнурки Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області)
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Виготовлення у цифровій формі топографічної основи із застосуванням геоінформаційних технологій та розроблення генеральних планів та планів зонування території населених пунктів смт. Черкаське, с. Іванівка, с. Новомиколаївка, с. Шнурки Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області
ДК 021:2015: 71250000-5 — Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Кількість архітекторів

Дата подання: 23.07.2020 16:22
Дата відповіді: 27.07.2020 13:35
Добрий день! Згідно пп. 5, п. 2 та пп.6, п.2 додатку 1 до тендерної документації замовник передбачає наявність в учасника 1 сертифікованого архітектора та 3 архітекторів. Натомість, відповідно до Наказу Мінрегіону N 290 від 16.11.2011 року про «Порядок розроблення містобудівної документації», а саме розділу IV. «Розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні» у п.4.5. зазначено, що «Генеральний план населеного пункту, план зонування території та детальний план території розробляються суб’єктами господарювання, у складі яких є архітектор, що має кваліфікаційний сертифікат». Тобто, для реалізації даного проекту законодавець передбачає наявність в учасника одного сертифікованого архітектора. Просимо пояснити, якими законодавчими актами керувався замовник визначаючи кількість архітекторів необхідних для даноо проекту? Та чому задається саме така кількість, а не наприклад 1 чи 5? На нашу думку дана вимога є дискримінаційною. Просимо прийняти обгрунтоване рішення та внести зміни до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Щодо обґрунтованості застосування відповідної кількості працівників, повідомляємо наступне. Відповідно до ч.2 ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема 2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Звертаємо вашу увагу, що Законом України «Про публічні закупівлі» не передбачено обмежень щодо встановлення кількості працівників відповідної кваліфікації, та/або обмежень щодо встановлення такої кількості лише на підставі мінімальних вимог до виконавців подібних робіт, визначених нормативними актами (наприклад, Наказом Мінрегіону N 290 від 16.11.2011). Вимоги щодо кількості конкретних працівників встановлюються Замовником в залежності від специфіки конкретного предмету закупівлі, обсягу робіт та строку виконання робіт. Отже, зважаючи на кількість населених пунктів та стислий строк виконання всіх робіт – менше 5 місяців, Замовником встановлена вимога щодо залучення певної мінімальної кількості спеціалістів у рамках вказаної закупівлі, яке повністю обумовлюється технічними вимогами щодо високої якості та складу містобудівної документації. Наявність певної кількості працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання – зазначений критерій встановлюється з метою пересвідчитись, що закупівля відбуватиметься у суб’єкта, який має достатньо висококваліфікованого персоналу для своєчасного та якісного завершення робіт. Замовником максимально конкретизовано вимогу щодо кількості персоналу. Отже, враховуючи предмет закупівлі, значний обсяг робіт та стислий термін надання послуг, Замовник вважає за доцільним встановити вимогу для виконавця мати за основним місцем роботи не менше одного сертифікованого архітектора та не менше трьох архітекторів.

Працівники

Дата подання: 23.07.2020 16:46
Дата відповіді: 27.07.2020 13:34
Шановний замовнику! В додатку 1 до тендерної документації Ви зазначаєте, що учасник повинен надати в складі тендерної пропозиції довідку, що містить інформацію про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід і будуть задіяні у наданні послуг, "В ТОМУ ЧИСЛІ" наявність в штаті (за основним місцем роботи). Чи означає це, що ми можемо залучати фахівців з відповідною кваліфікацією за договором цивільно-правового характеру? Будемо вдячні за відповідь.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до Розділу 2 Додатку 1 до Тендерної документації, Учасник повинен надати в складі тендерної пропозиції довідку за встановленою формою, наведеною нижче, що містить інформацію про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, та будуть задіяні у наданні послуг, що є предметом закупівлі, в тому числі наявність в штаті (за основним місцем роботи): 1. сертифікованих інженерів-геодезистів, в кількості не менше 2-х працівників; 2. фахівців із геодезичною та/або землевпорядною освітою – не менше 6-ти осіб; 3. інженер-геоінформатик / інженер з комп’ютерних систем – не менше 1-ї особи; 4. інженер-фотограмметрист / фотограмметрист – не менше 1-ї особи; 5. архітекторів, які мають необхідні знання та досвід для виконання замовлення – не менше 3 осіб; 6. архітекторів, які мають сертифікат за видом робіт «Розроблення містобудівної документації» – не менше 1 особи. Додатково в складі тендерної пропозиції необхідно надати копію чинного кваліфікаційного сертифіката, що підтверджує кваліфікацію сертифікованого архітектора. Так, вказаним Розділом встановлюється обов’язок Учасника надати відповідну довідку із інформацією про наявність в Учасника працівників відповідної кваліфікації, причому відносно вказаних у списку за п.1-п.6 працівників – їх робота в штаті Учасника (працевлаштування за основним місцем роботи) є обов’язковою.

Технічна помилка

Дата подання: 23.07.2020 16:51
Дата відповіді: 27.07.2020 13:33
На титульному листі тендерної документації сказано, що вона є затвердженою Протокольним рішенням № 21 від 24 липня 2020 р. Сьогодні тільки 23 липня 2020 року. Це технічна помилка? Якщо так, то просимо виправити.

відповідь:

Дійсно, вказане вами є технічною помилкою, та буде виправлено шляхом внесення змін до тексту тендерної документації.

Щодо ДСТУ

Дата подання: 27.07.2020 15:28
Дата відповіді: 29.07.2020 13:02
Доброго дня, шановний замовнику! У додатку 1 до тендерної документації, в пункті 3 під аналогічним договором розуміється договір, де у завданні на розроблення генерального плану та плану зонування території міститься інформація про досвід розроблення розділу охорони навколишнього природного середовища, відповідно до вимог ДСТУ-Н.В.В.1.1-10:2010 «Настанова з виконання розділів «Охорона навколишнього природного середовища у складі містобудівної документації. Склад та вимоги», затвердженої наказом Мінрегіону України №559 від 28.12.2010р. Просимо вказати, на які саме нормативно-правові акти посилався замовник включаючи дану вимогу до тендерної документації. На нашу думку ця вимога є дискримінаційною та умисно обмежує коло потенційних учасників, адже, згідно чинного законодавства, містобудівна документація підлягає стратегічній екологічній оцінці в порядку, встановленому Законом України "Про стратегічну екологічну оцінку". Розділ "Охорона навколишнього природного середовища", що розробляється у складі проекту містобудівної документації, одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, який має відповідати вимогам Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" (п.4, ст. 2 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності"). Саме цей розділ, який охоплює природоохоронну сферу, згідно законодавства має міститися в містобудівній документації. Просимо внести зміни до тендерної документації та викласти п.3, додатку 1 до ТД у наступній редакції: під аналогічним договором розуміється договір, де у завданні на розроблення генерального плану та плану зонування території міститься інформація про досвід розроблення розділу охорони навколишнього природного середовища, відповідно до вимог ДСТУ-Н.В.В.1.1-10:2010 «Настанова з виконання розділів «Охорона навколишнього природного середовища у складі містобудівної документації. Склад та вимоги», затвердженої наказом Мінрегіону України №559 від 28.12.2010р. або Розділ "Охорона навколишнього природного середовища", що розробляється у складі проекту містобудівної документації, одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, який має відповідати вимогам Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку".
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Інформуємо, що вказане питання буде розглянуто, зміни до тендерної документації можуть бути внесені за результатами розгляду.

ISO

Дата подання: 27.07.2020 15:56
Дата відповіді: 29.07.2020 08:22
Добрий день! На нашу думку, вимога Замовника щодо надання сертифікату системи якості ISO 9001:2015 «Система управління якістю» є такою, що не відповідає чинному законодавству. До такого твердження ми приходимо враховуючи наступне. Згідно ч.2, ст. 23 ЗУ «Про стандартизацію» національні стандарти застосовуються на добровільній основі, крім випадків, якщо обов’язковість їх застосування встановлена нормативно-правовими актами. Разом з цим, частиною 2, ст.16 вказаного Закону визначено, що стандарти, прийняті підприємствами, застосовуються на добровільної основі. Відповідно до ч.2, ст. 15 Господарського кодексу України застосування стандартів чи їх окремих положень є обов'язковим для: суб'єктів господарювання, якщо обов’язковість застосування стандартів установлено нормативно-правовими актами; учасників угоди (контракту) щодо розроблення, виготовлення чи постачання продукції, якщо в ній (ньому) є посилання на певні стандарти; виробника чи постачальника продукції, якщо він склав декларацію про відповідність продукції певним стандартам чи застосував позначення цих стандартів у її маркуванні. Звертаємо увагу Замовника, що чинним законодавством України не передбачено обов’язкового отримання сертифікату ISO 9001:2015 «Система управління якістю». Частиною 4, ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що документи, котрі не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції та не вимагаються Замовником. Просимо привести тендерну документацію у відповідність до норм чинного законодавства (виключити дану вимогу) внісши відповідні зміни.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Щодо вашого запитання, повідомляємо наступне. Пунктом 3 частини 2 статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» встановлюється обов’язок замовників вказувати у технічній специфікації, зокрема «… посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються. Той факт, що відповідно до наказу ДП «УкрНДНЦ» від 31.12.2015 р №221 міжнародний стандарт ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» був прийнятий також у якості Національного стандарту України (ДСТУ ISO 9001:2015), вимога щодо надання у складі тендерних пропозицій учасника Сертифікату відповідності системи управління якістю – встановленим (згідно стандарту ISO 9001:2015) стандартним характеристикам та вимогам, є в повній мірі правомірною вимогою щодо підтвердження відповідності якості послуг учасника- міжнародним та національним стандартам якості у розумінні ЗУ «Про публічні закупівлі» Будь-який суб’єкт господарювання, який надає послуги у сфері містобудування та відповідає кваліфікаційним вимогам та стандартам системи управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015може отримати відповідний Сертифікат. На підставі вищевикладеного, наявність у учасника закупівлі даного Сертифікату може бути одним з кваліфікаційних критеріїв, які Замовник може встановлювати відповідно до ч.2 ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі». Наявність сертифікату якості ISO 9001 гарантує підвищення якості наданих послуг, оскільки одним з основних принципів побудови системи менеджменту якості, відповідно до вимог ISO 9001 є орієнтація на замовника, послуги та процесний підхід до діяльності. Застосування процесного підходу є важливою передумовою якісного надання послуги, що є предметом даної закупівлі, оскільки її надання передбачає взаємодію працівників різних підрозділів виконавця такої послуги. Отже, вимога замовника, щодо надання у складі тендерних пропозицій учасників діючого Сертифікату відповідності системи управління якістю, є обґрунтованою та такою, що не суперечить ст.3, 16,22 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Розгорнути: 5 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-07-22-000911-b.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "АВІАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР", Код ЄДРПОУ:30678461
Дата подання: 27.07.2020 13:20
Доброго дня, шановний замовник!
Вивчивши вимоги тендерної документації, звертаємось до Вас з наступним.
Предметом закупівлі відповідно до опублікованої документації є «Виготовлення у цифровій формі топографічної основи із застосуванням геоінформаційних технологій та розроблення генеральних планів та планів зонування території населених пунктів смт. Черкаське, с. Іванівка, с. Новомиколаївка, с. Шнурки Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області»
Отже, даною закупівлею передбачено надання послуг за двома напрямами діяльності, а саме 1.топографо-геодезичної і картографічної діяльності та 2. діяльність в галузі архітектури. Відповідно, вищезазначені види діяльності регламентуються різними Законами України та нормативно-технічними актами.
По перше, відповідно до п. 5 Закону України «Про топографо-геодезичну діяльність» Суб'єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності є: юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт.
Оскільки виготовлення топографічної основи території є результатом топографо-геодезичної діяльності, що регулюється Законом України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність», вважаємо, що замовником навмисно встановлено дискримінаційну вимогу, щодо наявності в УЧАСНИКА за основним місцем роботи інженерів - геодезистів не менше 2-х осіб, оскільки це обмежує потенційне коло учасників, що мають змогу надати даний вид послуг.
По друге, розроблення генеральних планів та планів зонування території належать до містобудівної діяльність, яка окрім іншого регулюються Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» (№ 3038-VI від 17.02.2011, зі змінами і доповненнями).
Відповідно до ст. 17 вищевказаного Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» встановлено, що «Громадяни, які одержали відповідний кваліфікаційний сертифікат, можуть виконувати окремі види робіт (послуг), пов’язані із створенням об’єкта архітектури, без відповідної ліцензії, мають особисту печатку та несуть відповідальність за неналежне виконання робіт (послуг), право виконання яких визначено кваліфікаційним сертифікатом, та порушення вимог законодавства, будівельних норм, стандартів і правил».
Крім того, відповідно до п. 4.6 Наказу Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» (№290 від 16.11.2011, зі змінами і доповненнями) встановлено, що «Детальний план території розробляється суб'єктами господарювання, які мають у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат».
Разом з тим, відповідно до вимог чинного законодавства, не встановлено, що для надання послуг у сфері містобудування, суб’єкт господарювання (УЧАСНИК) повинен обов’язково мати сертифікованих архітекторів працюючих на постійній основі.
Встановлюючи вимоги щодо наявності «наявність в штаті (за основним місцем роботи» Учасника архітекторів, які мають необхідні знання та досвід для виконання замовлення – не менше 3 осіб та архітекторів, які мають сертифікат за видом робіт «Розроблення містобудівної документації» – не менше 1 особи.», замовник штучно встановлює обмеження до учасників, які залучають до виконання робіт в разі необхідності сертифікованих архітекторів на договірних засадах, в тому числі і за договорами субпідряду з іншими юридичними особами.
Отже, дії замовника в частині встановлення умов документації конкурсних торгів, а саме:
1. встановлення вимоги, щодо кількості персоналу;
2. встановлення виду трудових відносин, а саме «в штаті Учасника (працюючих на постійній основі)»
3. встановлення вимоги наявності такого персоналу саме у штаті Учасника.
порушують один із принципів здійснення закупівель, визначений статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме — недискримінація учасників, чим порушує законні права і інтереси нашого підприємства прийняти участі у торгах по вищевказаному предмету закупівлі.
Відповідно, просимо внести зміни до документації конкурсних торгів, шляхом вилучення вищевказаних дискримінаційних вимог до учасників, а саме:
1. замінити вимогу що «Учасник повинен надати в складі тендерної пропозиції довідку за встановленою формою, … в тому числі наявність в штаті (за основним місцем роботи)» на «Учасник повинен надати в складі тендерної пропозиції довідку за встановленою формою, … в тому числі наявність в штаті (за основним місцем роботи) та / або працюючих за цивільно-правовою угодою та / або працівників субпідрядника (-ів) , яких планується залучити для надання послуг з предмету закупівлі»
2. виключити дискримінаційну вимогу щодо кількості персоналу, наявність яких має підвередити учасник для надання послуг з предмету закупівлі, оскільки наявність встановленої кількості персоналу законодавчо не обґрунтована.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.07.2020 15:09
Щодо вашої вимоги, повідомляємо наступне. Відповідно до ч.2 ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема 2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Звертаємо вашу увагу, що Законом України «Про публічні закупівлі» не передбачено обмежень щодо встановлення кількості працівників відповідної кваліфікації, та/або обмежень щодо встановлення такої кількості лише на підставі мінімальних вимог до виконавців подібних робіт, визначених нормативними актами (наприклад, Наказом Мінрегіону N 290 від 16.11.2011). Вимоги щодо кількості конкретних працівників встановлюються Замовником в залежності від специфіки конкретного предмету закупівлі, обсягу робіт та строку виконання робіт. Отже, зважаючи на кількість населених пунктів та стислий строк виконання всіх робіт – менше 5 місяців, Замовником встановлена вимога щодо залучення певної мінімальної кількості спеціалістів у рамках вказаної закупівлі, яке повністю обумовлюється технічними вимогами щодо високої якості та складу містобудівної документації. Наявність певної кількості працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання – зазначений критерій встановлюється з метою пересвідчитись, що закупівля відбуватиметься у суб’єкта, який має достатньо висококваліфікованого персоналу для своєчасного та якісного завершення робіт. Замовником максимально конкретизовано вимогу щодо кількості персоналу. Отже, враховуючи предмет закупівлі, значний обсяг робіт та стислий термін надання послуг, Замовник вважає за доцільне встановити вимогу для виконавця мати працівників саме за основним місцем роботи .Таким чином, вимога задоволенню не підлягає.

Номер вимоги: UA-2020-07-22-000911-b.c2

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "АВІАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР", Код ЄДРПОУ:30678461
Дата подання: 27.07.2020 14:09
Доброго дня, шановний замовник!
З огляну на наявність дискримінаційних вимог у тендерній документації, звертаємось до вас з наступним. Додатком 1 до тендерної документації встановлено вимоги щодо кваліфікаційні критерії згідно із ст. 16 Закону. Для підтвердження наявності обладнання та матеріально-технічної бази необхідно надати скановану копію довідки про наявність обладнання та матеріально-технічної бази за формою, а також документи що підтверджують підстави володіння/користування. п.2 форми довідки передбачено необхідність двочастотних GPS-приймачів - не менше 3-ох одиниць. Для підтвердження надається сканована копія реєстраційного посвідчення апаратури супутникових радіонавігаціних систем відповідно до п.6 Порядку використання апаратури супутникових радіонавігаційних систем під час проведення топографо-геодезичних, картографічних, аерофото-знімальних, проєктних, дослідницьких робіт і вишукувань та кадастрових зйомок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.1998 № 1075.
Разом з тим, Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 року № 1141 “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України” постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 1998 року № 1075 “Про Порядок використання апаратури супутникових радіонавігаційних систем під час проведення топографо-геодезичних, картографічних, аерофотознімальних, проектних, дослідницьких робіт і вишукувань та кадастрових зйомок” втратила чинність.
Зважаючи на зазначене, відтепер реєстрація апаратури супутникових радіонавігаційних систем Держгеокадастром не здійснюється.
Крім того, інформація про апаратури супутникових радіонавігаційних систем, що були зареєстровані до втрати чинності постанови Кабінету Міністрів Україн № 1075 міститься у відкритому реєстрі на сайті Держгеокадастру.
Законом України "Про публічні закупівлі" встановлено, що " Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.". З огляду на вищезазначене, вважаємо що вимога надання сканованої копії реєстраційного посвідчення апаратури супутникових радіонавігаціних систем є дискримінаційною, та такою що звужує потенційне коло учасників закупівлі.
Просимо замовника внести зміни до вимог тендерної документації, оскільки вона суперечить вимогам чинного законодавства України.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

28.07.2020 15:26
Повідомляємо, що вашу вимогу Замовником буде розглянуто та прийнято рішення щодо внесення відповідних змін до тендерної документації.

Номер вимоги: UA-2020-07-22-000911-b.c3

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "АВІАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР", Код ЄДРПОУ:30678461
Дата подання: 27.07.2020 14:42
Доброго дня, шановний замовник.
Вивчивши вимоги тендерної документації, звертаємось до Вас з наступним.
Відповідно до Додатку 1 до тендерної документації, встановлено кваліфікаційні критерії до учасника відповідно до яких учасник повинен мати, окрім іншого:
• літальний апарат, оснащений двочастотним GPS/GNSS-приймачем, цифровою фотокамерою для отримання якісної інформації про рельєф та місцевість, для виконання аерофотознімальних робіт (аерознімання) – не менше 2-ох одиниць;
• • двочастотних GPS-приймачів - не менше 3-ох одиниць;
• • електронні тахеометри - не менше 3-ох одиниць;
• • транспортні засоби (наявність підтверджується відповідними свідоцтвами про реєстрацію, іншими правовстановлюючими документами згідно законодавства про майнові права) - не менше 1 одиниці;
• • широкоформатні принтери формату А0 (плотери або аналоги) - не менше 1-єї одиниці; • комп’ютерів – не менше 10 одиниць;
• • відповідне ліцензійне програмне забезпечення, що дозволяє створити топографічну/картографічну основу у цифровій формі (для підтвердження надаються відповідні свідоцтва або інші передбачені законодавством документи) - з зазначенням серійних номерів ліцензій у кількості не менше ніж на 8 робочих місць. Додатково для підтвердження надати довідку від Ліцензіара програмного забезпечення з зазначенням серійних номерів ліцензій.;
На нашу думку, Замовником, вибірково та необґрунтовано встановленні вимоги щодо кількості обладнання, яке повинен мати учасник для надання послуг по цій процедурі закупівлі, зокрема:
• літальний апарат, оснащений двочастотним GPS/GNSS-приймачем, цифровою фотокамерою для отримання якісної інформації про рельєф та місцевість, для виконання аерофотознімальних робіт
(аерознімання) – не менше 2-ох одиниць;
• двочастотних GPS-приймачів - не менше 4-ох одиниць;
• електронні тахеометри - не менше 3-ох одиниць.
Такі вимоги, унеможливлюють участь нашого підприємства у цій закупівлі, оскільки ми не маємо саме такої кількості запитуваного Замовником обладнання, а оренда додаткового обладнання є економічно не доцільною, оскільки для надання послуг з предмету закупівлі у визначені замовником терміни, достатньо:
• літальний апарат, оснащений двочастотним GPS/GNSS-приймачем, цифровою фотокамерою для отримання якісної інформації про рельєф та місцевість, для виконання аерофотознімальних робіт (аерознімання) – 1 одиниця;
• двочастотних GPS-приймачів – 1 одиниця;
• електронні тахеометри – за необхідністю.
Зокрема, Учасник, повинен самостійно визначити кількість того чи іншого обладнання та необхідну кількість програмного забезпечення для виконання того чи іншого виду робіт.
Наприклад, відповідно до типу повітряного судна (літального апарату) та встановленого на ньому аерофотознімального обладнання визначається продуктивність виконання аерофотознімальних робіт (що є складовою предмету закупівлі), оскільки швидкість виконання аерофотознімальних робіт напряму залежить від швидкості повітряного судна, висоти польоту та встановленого аерофотознімального обладнання.
Звичайно, пілотоване спеціально обладнане повітряне судно більш продуктивніше ніж безпілотне. А отже оренда надлишкової кількості обладнання лише для задоволення цих вимог Замовника є недоцільною.
Зважаючи на вимогу Замовника та кількість необхідного обладнання, вбачається, що Замовник прописав умови саме під використання безпілотних літальних апаратів, що ще раз підтверджує дискримінацість встановлених Замовником умов.
Окрім того, ще раз хочемо звернути увагу, що:
- жодним нормативно-правовим документів та/або технічними стандартами не встановлена вимога щодо тої чи іншої кількості обладнання та програмного забезпечення;
- враховуючи обсяги та строки надання послуг, надати послуги з предмету закупівлі можливо значного меншою кількістю обладнання.
- у разі невиконання учасником умов договору в тому числі щодо строків надання послуг, замовник застосовує до виконавця штрафні санкції.
Враховуючи вищенаведене, звертаємось з вимогою видалити вимоги щодо кількості необхідного обладнання (зокрема літальний апарат, оснащений двочастотним GPS/GNSS-приймачем, цифровою фотокамерою для отримання якісної інформації про рельєф та місцевість, для виконання аерофотознімальних робіт (аерознімання), двочастотних GPS-приймачів, електронних тахеометрів).
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.07.2020 15:28
Щодо вашої вимоги, повідомляємо наступне. Відповідно до абз. 1-2 п. 2.1. Наказу Мінагрополітики від 11.02.2014 № 65 «Про затвердження Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців топографо-геодезичних і картографічних робіт» (надалі – Наказ щодо картографічних робіт), Виконавець робіт повинен мати на праві власності чи інших законних підставах такі засоби обчислювальної та інформаційної техніки, технічні засоби, необхідні для виконання топографо-геодезичних і картографічних робіт:
- супутникові геодезичні ГНСС-приймачі, високоточні і точні електронні тахеометри, теодоліти та нівеліри, гравіметри, комп’ютери та відповідне ліцензоване програмне забезпечення для виконання робіт зі створення Державної геодезичної мережі, геодезичних мереж згущення, геодезичних мереж спеціального призначення, інженерно-геодезичних вишукувань;
- цифрові аерокамери, аерофотоапарати, прилади для обробки аерофільмів та друку фотографій, сканери високої роздільної здатності, аналітичні та цифрові фотограмметричні прилади, точні та технічної точності тахеометри (електронні), теодоліти та нівеліри, комп’ютери та відповідне ліцензоване програмне забезпечення для виконання аерофототопографічних робіт, топографічних зйомок, кадастрових зйомок, топографічних робіт для забезпечення основи різних кадастрів.
Відповідно до п.п. 7.4.2. Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000, 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98) (надалі – Інструкція з топографічного знімання),тахеометричне знімання виконують, зокрема, електронними, тахеометрами. Пунктом 7.4.11. Інструкції з топографічного знімання передбачено, що виконання польових робіт при тахеометричному зніманні слід поєднувати з негайною повною камеральною обробкою матеріалів знімання. Таким чином, використання тахеометрів при наданні послуг, які є предметом даної закупівлі, прямо передбачено законодавством України.
Відповідно до п.п.1.5.3. Інструкції з топографічного знімання, за наявності відповідних технічних засобів і умов спостережень визначення координат пунктів розрядних геодезичних мереж згущення може здійснюватись із використанням супутникових радіонавігаційних систем типу GPS. Відповідно до п.п.4.4.1. Інструкції з топографічного знімання, розвиток геодезичних мереж можна виконувати також з допомогою GPS-спостережень. Окрім того, вище зазначено що пунктом 2.1. Наказу щодо картографічних робіт наявність GNSS/GPS-приймачів та електронних тахеометрів прямо передбачена для виконання інженерно-геодезичних вишукувань (“виконавець робіт повинен мати на праві власності чи інших законних підставах такі засоби обчислювальної та інформаційної техніки, технічні засоби, необхідні для виконання топографо-геодезичних і картографічних робіт: супутникові геодезичні ГНСС-приймачі, високоточні і точні електронні тахеометри). Таким чином, використання GNSS/GPS-приймачів при наданні послуг, які є предметом даної закупівлі, прямо передбачено законодавством України.
Щодо наявності в Учасника літальних апаратів. Розділом 10 Технічного завдання передбачено здійснення аерознімання. Відповідно до ч.7 статті 1 Повітряного Кодексу, повітряне судно використовується, зокрема, для аерофотозйомки. Таким чином, використання літального апарату при наданні послуг, які є предметом даної закупівлі, прямо передбачено законодавством України.
Щодо кількості тахеометрів, GPS/GNSS приймачів, літальних апаратів. З урахуванням стислих термінів виконання послуг, Виконавцю вбачається за доцільне надавати послуги не менш ніж 2-ма або 3-ма геодезичними бригадами – таким чином, окремі геодезичні бригади не залежать один від одного, кожна має у вільному доступі GPS-приймач, тахеометр, що дає можливість виконувати польові роботи паралельно і має гарантувати Замовнику відсутність затримки надання послуг за будь-яких обставин. Наявність у Виконавця не менше ніж двох літальних апаратів також є цілком обґрунтованою, оскільки вбачається за доцільне щоб Виконавець робіт мав хоча б один резервний літальний апарат, на випадок несправності / аварії або поломки / зайнятості основного літального апарату в іншому регіоні України або світу в рамках виконання іншого контракту, тощо.
Таким чином, вимога задоволенню не підлягає.

Номер вимоги: UA-2020-07-22-000911-b.c4

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "АВІАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР", Код ЄДРПОУ:30678461
Дата подання: 27.07.2020 15:08
Доброго дня.Звертаємось до Вас з наступним.
Відповідно до Додатку 1 до тендерної документації, встановлено кваліфікаційні критерії до учасника відповідно до яких учасник повинен мати, окрім іншого:
• відповідне ліцензійне програмне забезпечення, що дозволяє створити топографічну/картографічну основу у цифровій формі.
Крім того, Учасник повинен додатково надати довідку від Ліцензіара програмного забезпечення з зазначенням серійних номерів ліцензій.
Дана вимога є дискримінаційною, оскільки її можуть виконати лише ті компанії у яких є саме така довідка від Ліцензіара, більше того в деяких випадках її неможливо виконати оскільки ліцензія надається відповідно до апаратного ключу захисту і валідація ліцензованого програмного забезпечення проводиться апаратно-програмними комплексами Ліцензіара без втручання людей.
Зокрема, на нашу думку достатнім підтвердженням наявності ліцензованого програмного забезпечення є вказання Ліцензіара (сертифікатом або будь-яким іншим чином), що таке програмне забезпечення є у учасника, зазначення або не зазначення серійного номера ліцензії жодним чином не впливає на правомірність використання такого програмного забезпечення.
Крім того, законодавчо не передбачено та не встановлено форми, за якою Ліцензіар має надавати підтвердження передачі права використання програмного забезпечення Ліцензіату.
В той же час, вимагається надання учасником «Оригінали або засвідчені Учасником копії ліцензійного договору/ліцензій щодо програмного забезпечення або інший документ, що підтверджує законне право Учасника на використання програмного забезпечення, зазначеного у довідці», що є тотожнім довідці від Ліцензіара.»
Зважаючи на вищенаведене, звертаємось з вимогою вилучити непрозору, надлишкову і дискримінаційну вимогу «Додатково для підтвердження надати довідку від Ліцензіара програмного забезпечення з зазначенням серійних номерів ліцензій»
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

28.07.2020 15:32
Повідомляємо, що вашу вимогу Замовником буде розглянуто та прийнято рішення щодо внесення відповідних змін до тендерної документації.

Номер вимоги: UA-2020-07-22-000911-b.c5

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "АВІАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР", Код ЄДРПОУ:30678461
Дата подання: 27.07.2020 15:17
Відповідно до вимог Технічного завдання «Результатом обробки матеріалів аерофотознімання є цифровий фотомасив даних - аерофотоабрис, з роздільною здатністю не більше ніж 5 см/піксель в частині території під виготовлення топографічної основи в М 1:2 000».
В той же час, відповідно до технічного завдання, за результатами надання послуг, замовником отримуються геопросторові данні з потрібною точністю і детальністю для масштабу1:2000.
Відповідно до чинного законодавства України, відсутні вимоги до розміру піксела на місцевості для застосовування створення того чи іншого масштабу топографічних карт.
В той же час, відповідно, до п. 7.5.3. Інструкції з топографічного знімання середня «помилка взаємного положення навколишніх контурів не повинна перевищувати 0,4 мм», а відповідно до п. 1.1.18. .Інструкції з топографічного знімання «Середні помилки знімання рельєфу відносно найближчих точок геодезичної основи не повинні перевищувати за висотою: - 1/3 при перерізі рельєфу на планах масштабів 1:5000 та 1:2000.»
Тобто для забезпечення заданої точності для М 1:2000 достатньо (в 1 мм плану 2000 мм місцевості ) планова точність складає 0,4 мм*2000 = 800мм або 80 см., висотна точність складає 1/3*1,0м= біля 33 см.
Тобто при помилці визначення планових і висотних об’єктів місцевості з помилкою 2 пікселя достатньо виконувати аерофотозйомку з роздільною здатністю не гірше 15 см/піксель.
Надлишкові вимоги до виконання аерофотознімальних робіт, встановлені тендерною документацією, протирічать принципам здійснення закупівель, а саме максимальна економія та ефективність.
Зважаючи на вищенаведене, для коректного розрахунку цінової пропозиції звертаємось з вимогою:
1) або вилучити непрозору вимогу, щодо розміру піксела на місцевості при виконанні аерофотознімальних робіт.
2) конкретизувати мету отримання саме такого піксела аерофотознімків, що повинні бути передані замовнику.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.07.2020 15:34
Щодо вашої вимоги, повідомляємо наступне. Замовником проаналізовано вимоги щодо якості кінцевого результату послуг за аналогічними закупівлями щодо створення топографічної основи та містобудівної документації, як в Україні в цілому так і в Донецькій області. Вбачається, що виконання аерознімання з роздільною здатністю 5 см/піксель призводить до кращої якості зображення матеріалів аерознімання, та, відповідно до кращої якості топографічної основи, без збільшення вартості виконання робіт. Вказане знаходить підтвердження у тендерних документаціях закупівель на виконання аерофотознімання м. Києва, м. Харкова, інших міст та сіл України.
До того ж, як вбачається з п. 7.1.14. Інструкції з топографічного знімання, “масштаби фотографування, типи аерофотоапаратів, особливі вимоги до матеріалів аерофотознімання передбачають у технічному завданні на виконання аерофотознімання.” - вказана норма є підтвердженням дискреційних повноважень Замовника щодо встановлення особливих вимог до матеріалів аерофотознімання Наразі чинне законодавство не містить норми, якою передбачаються чіткі вимоги щодо якості матеріалів аерознімання. Разом з тим, відповідно до ст. 4 Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. N 559 «Про містобудівний кадастр», ведення містобудівного кадастру здійснюється за принципами, зокрема, актуальності, достовірності, повноти, цілісності, точності та обґрунтованості інформаційних ресурсів містобудівного кадастру. Статтею 31 Постанови визначено, що дані, що подаються для ведення містобудівного кадастру, та періодичність їх поновлення визначаються відповідним спеціально уповноваженим органом містобудування та архітектури разом з базовими суб'єктами містобудівного кадастру та іншими заінтересованими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування.
Спеціально уповноваженим органом містобудування та архітектури в Донецькій області є Управління містобудування та архітектури Донецької області. Наказом начальника УАМ Донецької області затверджені Вимоги до топографічної основи Донецької області, Методика, а також Редакційно-технічні вказівки (оновлені) щодо створення (оновлення) цифрових топографічних планів в масштабі 1:2 000 (надалі – Технічні вказівки) (додається, Дод. 5.1.).
Розділом 1 «Загальні положення» Методики передбачено, що «якість є одним з основних керованих параметрів процесу створення цифрових карт поряд з їхнім складом, вартістю, інформаційними ресурсами. У залежності від області використання цифрових карт до них ставляться різні вимоги. Ці вимоги (просторова точність, склад об’єктів, точність опису об’єктів) повинні бути сформульовані ще на етапі проектування цифрової карти. Цифрова карта є основою для розрахунків відстаней, площ і обсягів у кадастрових, будівельних та навігаційних ГІС, просторові похибки можуть призвести до значних перекручувань підсумкових просторових розрахунків, що, у свою чергу, веде до похибок розрахунку вартості земельних ділянок, вартості будівництва, оподатковування та ін. У цілому досягнення необхідного рівня якості цифрових карт досягається цілим комплексом заходів. З одного боку, це точне формулювання замовником і споживачем карти її змістовних характеристик, рівня просторової точності, вихідних матеріалів.»
Більш того, Розділом 2 «Особливості та технологія» Технічних вказівок, п. 2.1. “Характеристика та аналіз створених (оновлених) цифрових топографічних планів” передбачено, що за змістом та проекцією цифрові топографічні плани, що створюються (оновлюються) мають відповідати топографічним планам масштабу 1:2 000, в тому числі і за достовірністю, розграфкою та компоновкою (у разі їх створення (оновлення) окремими номенклатурними аркушами). За точністю створені (оновлені) топографічні плани мають відповідати вимогам нормативно-правових документів на створення (оновлення) топографічних планів масштабу 1:500. Тобто, передбачені Наказом вимоги до точності топографічних планів у масштабі 1:2000 ставляться як до топографічних планів у масштабі 1:500 (підвищені), що, відповідно, зумовлює підвищені вимоги до якості матеріалів аерознімання. Відповідно до п.п. 1.1., Вимог, вони є обов’язковими для застосування органами влади, підприємствами, організаціями, установами, які виступають замовниками на проведення топографо-геодезичних робіт за бюджетні кошти та виконавців цих робіт на територію населених пунктів Донецької області. Відповідно до п.п. 1.5., Вимоги направлені на отримання кінцевого результату проведення топографо-геодезичних робіт з визначеними характеристиками і не обмежують виконавців в застосуванні засобів та технологій, які відповідають чинному законодавству для забезпечення якості кінцевого продукту. Частиною 2 Наказу визначено, що «виконавчим органам міських рад, які виступають замовниками на розроблення містобудівної документації та проведення топографо-геодезичних робіт для її розроблення на території Донецької області, забезпечити: додержання вимог технічної документації, затвердженої пунктом 1 цього наказу, при здійсненні закупівель з виконання топографо-геодезичних робіт, пов’язаних з розробленням містобудівної документації. Отже, на виконання частини 2 Наказу, керуючись статтями 3, 4, 31 Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. N 559 та п. 7.1.14. Інструкції з топографічного знімання, Замовником визначено відповідну якість матеріалів аерознімання – аерофотоабрисів – про що зазначено в Розділі 10 Технічного завдання. Вказана позиція підтверджується Рішенням АМКУ №5476 від 23.03.2020. Таким чином, вимога задоволенню не підлягає.

Номер вимоги: UA-2020-07-22-000911-b.c6

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "АВІАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР", Код ЄДРПОУ:30678461
Дата подання: 27.07.2020 15:19
Відповідно до п. 2 розділу 3 тендерної документації «Замовник вимагає надання учасниками забезпечення тендерної пропозиції у формі банківської гарантії у вигляді електронного документа,скріпленого ЕЦП або КЕП банка-гаранта.»
Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" визначено, що "забезпечення тендерної пропозиції - надання забезпечення виконання зобов’язань учасника перед замовником, що виникли у зв’язку з поданням тендерної пропозиції, у ВИГЛЯДІ такого забезпечення, як ГАРАНТІЯ".
Відповідно до статті 560 Цивільного Кодексу України визначено поняття гарантії: "за гарантією банк, інша фінансова установа, страхова організація (гарант) гарантує перед кредитором (бенефіціаром) виконання боржником (принципалом) свого обов'язку".
Замовник в документації встановлено ФОРМУ, а не ВИД гарантії, та визначено організацію, яка повинна видати гарантію, а саме: банк.
Отже, Замовником обмежено участь учасників, шляхом обмеження фінансових організації які повинні надати гарантію, як вид забезпечення тендерної пропозиції.
Таким чином, це дискримінує учасників, які мають можливість отримати Гарантію, наприклад, від страхової організації, а не від банка.
Зважаючи на вищенаведене, звертаємось з вимогою доповнити документацію можливістю надання гарантії від страхової організації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.07.2020 15:35
Щодо вашої вимоги, повідомляємо наступне. Відповідно до ч.1 ст.25 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), Замовник має право зазначити в оголошенні про проведення конкурентної процедури закупівлі та в тендерній документації/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі вимоги щодо надання забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції. У разі якщо замовник вимагає надання забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції, у тендерній документації/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі повинні бути зазначені умови його надання, зокрема, розмір, строк дії та застереження щодо випадків, коли забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається учаснику. У такому разі учасник під час подання тендерної пропозиції/пропозиції одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції. З вказаного вбачається, що Замовник самостійно встановлює в тендерній документації вимоги щодо надання забезпечення тендерної пропозиції. Відповідно до вказаного, Замовником у тендерній документації обрано такий вид забезпечення тендерної пропозиції, як банківська гарантія. Обраний Замовником вид забезпечення тендерної пропозиції, згідно з яким гарантом виступає банківська установа, не суперечить положенням Цивільного кодексу України та Закону. Вимога про надання учасниками процедури закупівлі тендерного забезпечення у формі електронної банківської гарантії не обмежує кола потенційних учасників процедури закупівлі. Вказана позиція підтверджується рішенням АМКУ від 15.07.2020 № 13734. Таким чином, вимога задоволенню не підлягає.

Номер вимоги: UA-2020-07-22-000911-b.c7

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "АВІАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР", Код ЄДРПОУ:30678461
Дата подання: 27.07.2020 15:49
Відповідно до Технічного завдання за результатами надання послуг, учасник, окрім іншого повинен надати замовнику «цифрові масиви даних, зокрема дані аероабрісів».
Дана вимога є непрозорою та такою, яку може виконати лише один учасник, який розуміє значення терміну «аероабріс».
Відповідно до п.3 розділу 2. Статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» «технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами»
Разом з тим, технічне завдання не містить детального опису створення аероабрісів, а стандартні характеристики та/або визначення терміну аероабріс в міжнародних або національних стандартах, нормах та правилах відсутні.
Зважаючи на вищенаведене, звертаємось з вимогою:
А) або замінити термін аероабріс на визначення, передбачене існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами,
Б) або надати детальний опис методологій/технології створення аероабрисів, та складу такого цифрового масиву даних, або вилучити даний термін з технічного завдання.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.07.2020 15:37
Щодо вашої вимоги, повідомляємо наступне. У технічному завданні відсутнє зазначене вами речення «за результатами надання послуг, учасник, окрім іншого повинен надати замовнику «цифрові масиви даних, зокрема дані аероабрісів», а поняття «аероабрис» у тендерній документації відсутнє. Таким чином, вимога задоволенню не підлягає.

Номер вимоги: UA-2020-07-22-000911-b.c8

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР-ГРУППРОЕКТ", Код ЄДРПОУ:42170868
Дата подання: 27.07.2020 17:44
Добрий день! На нашу думку, вимога Замовника щодо надання сертифікату системи якості ISO 9001:2015 «Система управління якістю» є такою, що не відповідає чинному законодавству. До такого твердження ми приходимо враховуючи наступне. Згідно ч.2, ст. 23 ЗУ «Про стандартизацію» національні стандарти застосовуються на добровільній основі, крім випадків, якщо обов’язковість їх застосування встановлена нормативно-правовими актами. Разом з цим, частиною 2, ст.16 вказаного Закону визначено, що стандарти, прийняті підприємствами, застосовуються на добровільної основі. Відповідно до ч.2, ст. 15 Господарського кодексу України застосування стандартів чи їх окремих положень є обов'язковим для: суб'єктів господарювання, якщо обов’язковість застосування стандартів установлено нормативно-правовими актами; учасників угоди (контракту) щодо розроблення, виготовлення чи постачання продукції, якщо в ній (ньому) є посилання на певні стандарти; виробника чи постачальника продукції, якщо він склав декларацію про відповідність продукції певним стандартам чи застосував позначення цих стандартів у її маркуванні. Звертаємо увагу Замовника, що чинним законодавством України не передбачено обов’язкового отримання сертифікату ISO 9001:2015 «Система управління якістю». Частиною 4, ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що документи, котрі не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції та не вимагаються Замовником. Просимо привести тендерну документацію у відповідність до норм чинного законодавства (виключити дану вимогу) внісши відповідні зміни.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.07.2020 15:39
Щодо вашої вимоги, повідомляємо наступне. Пунктом 3 частини 2 статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» встановлюється обов’язок замовників вказувати у технічній специфікації, зокрема «… посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються. Той факт, що відповідно до наказу ДП «УкрНДНЦ» від 31.12.2015 р №221 міжнародний стандарт ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» був прийнятий також у якості Національного стандарту України (ДСТУ ISO 9001:2015), вимога щодо надання у складі тендерних пропозицій учасника Сертифікату відповідності системи управління якістю – встановленим (згідно стандарту ISO 9001:2015) стандартним характеристикам та вимогам, є в повній мірі правомірною вимогою щодо підтвердження відповідності якості послуг учасника- міжнародним та національним стандартам якості у розумінні ЗУ «Про публічні закупівлі» Будь-який суб’єкт господарювання, який надає послуги у сфері містобудування та відповідає кваліфікаційним вимогам та стандартам системи управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015може отримати відповідний Сертифікат. На підставі вищевикладеного, наявність у учасника закупівлі даного Сертифікату може бути одним з кваліфікаційних критеріїв, які Замовник може встановлювати відповідно до ч.2 ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі». Наявність сертифікату якості ISO 9001 гарантує підвищення якості наданих послуг, оскільки одним з основних принципів побудови системи менеджменту якості, відповідно до вимог ISO 9001 є орієнтація на замовника, послуги та процесний підхід до діяльності. Застосування процесного підходу є важливою передумовою якісного надання послуги, що є предметом даної закупівлі, оскільки її надання передбачає взаємодію працівників різних підрозділів виконавця такої послуги. Отже, вимога замовника, щодо надання у складі тендерних пропозицій учасників діючого Сертифікату відповідності системи управління якістю, є обґрунтованою та такою, що не суперечить ст.3, 16,22 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Номер вимоги: UA-2020-07-22-000911-b.c9

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "АВІАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР", Код ЄДРПОУ:30678461
Дата подання: 27.07.2020 18:40
Предметом закупівлі відповідно до опублікованої документації є «Виготовлення у цифровій формі топографічної основи із застосуванням геоінформаційних технологій та розроблення генеральних планів та планів зонування території населених пунктів смт. Черкаське, с. Іванівка, с. Новомиколаївка, с. Шнурки Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області».
Отже, даною закупівлею передбачено надання послуг за двома напрямами діяльності, а саме
1.топографо-геодезичної і картографічної діяльності та
2. діяльність в галузі архітектури.
Відповідно, вищезазначені види діяльності регламентуються різними Законами України та нормативно-технічними актами.
Виготовлення топографічної основи регламентується, серед іншого, Законом України «Про топографо-геодезичну діяльність», в той час як розроблення генеральних планів та планів зонування території окрім іншого регулюються Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» (№ 3038-VI від 17.02.2011, зі змінами і доповненнями). Вимоги до організацій та персоналу, що надають послуги в цих напрямках є абсолютно різними.
Так, для виготовлення топографічної основи, виконавцю, відповідно до чинного законодавства не потрібно мати в штаті архітекторів та мати досвід створення містобудівної документації, керуватись законодавством в галузі архітектури. Топографічна основа – є завершеним продуктом, результатом топографо-геодезичної та картографічної діяльності, відповідальним за якість якої є сертифікований інженер-геодезист.
Аналогічно і генеральні плани та плани зонування території – є завершеним продуктом в містобудівній діяльності.
В той же час, при проведені процедури закупівлі, не здійснюється поділ закупівлі за лотами, а здійснюється одна комплексна закупівля.
Разом з тим, об’єднавши два вищезазначені види діяльності в одну закупівлі, та встановивши вимогу, що учасник, для участі у процедурі закупівлі, повинен обов’язково мати досвід як створення топографічної основи, так і розроблення генеральних планів і планів зонування території, замовник штучно обмежує потенційне коло учасників.
Встановлення дискримінаційних вимог є порушенням чинного законодавства, зокрема Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки обмежує права учасників, що мають досвід та змогу надати послуги з предмету закупівлі, шляхом залучення для надання послуг, наприклад в частині виготовлення цифрової топографічної основи – субпідрядну організацію.
З огляду на вищезазначене, звертаємось з вимогою усунути вищезазначені дискримінаційні вимогу, шляхом внесення змін до вимог тендерної документації, а саме викласти вимогу щодо досвіду в наступній редакції «Учасник зобов’язаний надати щонайменше 2 аналогічних договори, що підтверджують наявність досвіду розроблення генеральних планів та планів зонування території, а також щонайменше 2 аналогічних договори, що підтверджують наявність досвіду в Учасника та / або субпідрядника, щодо виготовлення у цифровій формі топографічної основи із застосуванням геоінформаційних технологій.»
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

29.07.2020 15:43
На вашу вимогу повідомляємо наступне. Відповідно до пункту 22 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон), предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку. Порядок визначення предмету закупівлі затверджений наказом Мінекономрозвитку від 15.04.2020 № 708 (далі - Порядок). Відповідно до абзаців другого і четвертого пункту 1 розділу II Порядку предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі - Єдиний закупівельний словник), за показниками третьої - п'ятої цифр основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи - послуги. При цьому замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої-восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, обсягом, номенклатурою, місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Водночас виходячи зі змісту статті 3 Закону замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" передбачено код 71250000-5 «Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги», до якого, відповідно до його назви, входять як архітектурні, та і геодезичні й інженерні послуги. Розроблення містобудівної документації є, відповідно, архітектурною послугою, а розроблення топографічної основи в тому числі шляхом геодезичних вишукувань – геодезичною. Таким чином, Замовник діє виключно в рамках законодавства та ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник".
Звертаємо вашу увагу, що рішенням АМКУ від 01.04.2020 № 6228 прямо передбачено, що визначення предмета закупівлі знаходиться у сфері компетенції та відповідальності Замовника.
Щодо твердження про нібито штучне обмеження кола учасників, зазначимо наступне. Відповідно до ч. 3 «Аналіз ринку» Розділу 2 Наказу Мінекономрозвитку №275 від 18.02.2020 «Примірна методика визначення очікуваної вартості закупівлі», доцільно використовувати як загальнодоступну інформацію щодо цін та асортименту товарів, робіт і послуг, яка міститься у відкритих джерелах (у тому числі, зокрема, в електронній системі закупівель “Prozorro”). З проведеного Замовником перед опублікуванням даної закупівлі аналізу ринку вбачається, що в Україні є більш ніж 15 учасників, які за період 2017-2020 роки надавали послуги з паралельного розроблення містобудівної документації та топографічної основи в рамках однієї закупівлі, вказане підтверджується закупівлями: 1. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-07-19-000114-b (Коригування генерального плану с. Вербки, Павлоградського району Дніпропетровської області зі складанням растрового топографо-геодезичного плану М 1:2000); 2. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-07-24-000412-c (Розробка генеральних планів населених пунктів Берестове, Довбине, Миколаївка, Радивонівка, Троїцьке Берестівської ОТГ); 3. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-12-14-005666-c (Розроблення генерального плану населеного пункту та Топо-геодизичні роботи щодо виготовлення топографічного плану масштабу М:2000 смт Есмань Глухівського району Сумської області орієнтованою площею 550,0 га); 4. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-09-05-000172-c (Розробка генерального плану, плану зонування території міста Кремінна та цифрової (векторної) оновленої картографічної основи міста Кремінна); 5. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-12-06-001552-c (Розроблення генерального плану населеного пункту та Топо-геодезичні роботи щодо виготовлення топографічного плану масштабу М 1:2000 с. Кучерівка Глухівського району Сумської області орієнтовною площею 366.0 га); 6. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-12-15-000385-a (виконання другої черги генерального плану та оновлення тахометричної зйомки на території с.Верхнє Висоцьке Верхньовисоцької с/ради Турківського району Львівської області); 7. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-06-22-000524-a (комплекс робіт з виготовлення детального плану територій населеного пункту с. Наталине в межах вулиць Свято-Троїцька, буд.16 та Затишна, буд.63 для виготовлення проекту "Будівництво футбольного поля з натуральним покриттям, системою поливу, огородженням та трибуною в с.Наталине Красноградського району Харківської області"); 8. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-27-001464-b (Комплекс геодезичних робіт та розроблення детального плану території на земельну ділянку площею 0, 1762 для будівництва та обслуговування ЦНАП в смт. В. Димерка вул. Бобрицька) та багатьма іншими. Таким чином, в Україні є більш ніж 15 потенційних учасників (в тому числі суб’єктів малого підприємництва - ФОПів), які паралельно виконували розроблення містобудівної документації та топографічної основи в рамках однієї закупівлі, а вимоги Замовника не обмежують конкуренцію жодним чином.
Щодо наявності у тендерній документації вимоги щодо підтвердження Учасником досвіду, така вимога складена повністю у відповідності до п.3 ч.2 ст. 16 Закону. Звертаємо вашу увагу, що ч.3 вказаної статті передбачено, що якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Із вказаної частини статті вбачається, що Законом не передбачено можливості надання Учасником підтвердження досвіду від підрядної організації, отже встановлення такої можливості є прямим порушенням Закону. Враховуючи все вищевикладене, вимога задоволенню не підлягає.

Номер вимоги: UA-2020-07-22-000911-b.c10

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР-ГРУППРОЕКТ", Код ЄДРПОУ:42170868
Дата подання: 27.07.2020 19:31
Доброго дня!
Предмет закупівлі передбачає надання послуг за двома напрямами діяльності, а саме: топографо-геодезична і картографічна діяльність та розроблення містобудівної документації. Виходячи з предмета закупівді, у п.3, додатку 1 до тендерної документації замовник встановлює учаснику вимогу надати щонайменше 2 аналогічні договори, що підтверджують наявність досвіду розроблення генеральних планів та планів зонування території, а також щонайменше 2 аналогічних договорів, що підтверджують наявність досвіду виготовлення у цифровій формі топографічної основи із застосуванням геоінформаційних технологій. Оскільки задовольнити вказану вимогу може лише обмежене коло учасників, то ми вважаємо її дискримінаційною.
До такого висновку ми приходимо переглядаючи принципи здійснення публічних закупівель, що розміщені в ст.5 ЗУ «Про публічні закупівлі», серед яких законодавець називає добросовісну конкуренцію та недискримінацію учасників. Поряд з цим, відповідно до п.2, ст.4 ЗУ «Про захист економічної конкуренції», суб’єкти господарювання, органи влади, органи місцевого самоврядування, а також органи адміністративно-господарського управління та контролю зобов’язані сприяти розвитку конкуренції та не вчиняти будь-яких неправомірних дій, які можуть мати негативний вплив на конкуренцію.
Вимагаючи від потенційних учасників надання щонайменше 2 аналогічних договорів за різними напрямками діяльності, які регулюються різними законодавчими актами, замовник цим самим штучно обмежив участь у процедурі закупівель суб’єктам малого підприємництва, чим звів до мінімуму участь вказаних суб’єктів господарювання у процедурі закупівель.
Поряд з цим: пунктом 1, ст. 838 Цивільного кодексу України, підряднику дозволяється залучати до виконання договору субпідрядників, при цьому залишаючись відповідальним перед замовником за результат їхньої роботи; пунктом 2, ст. 319 Господарського кодексу України передбачено, що підрядник має право за згодою замовника залучати до виконання договору як третіх осіб субпідрядників, на умовах укладених з ними субпідрядних договорів, відповідаючи перед замовником за результати їх роботи. У цьому випадку підрядник виступає перед замовником як генеральний підрядник, а перед субпідрядниками - як замовник.
Виходячи з сказаного, просимо до п.3, додатку 1 до тендерної документації внести зміни, де буде зазначено, що аналогічні договори мають бути надані в тендерній пропозиції учасником або субпідрядниками чи співвиконавцями, котрих учасник планує залучити до виконання договору за предметом закупівлі.
Вказане рішення дасть можливість участі в процедурі закупівель суб’єктам малого підприємництва, збільшить конкуренцію, що в свою чергу позитивним чином вплине на економію державних коштів.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

29.07.2020 15:45
На вашу вимогу повідомляємо наступне. Відповідно до пункту 22 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон), предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку. Порядок визначення предмету закупівлі затверджений наказом Мінекономрозвитку від 15.04.2020 № 708 (далі - Порядок). Відповідно до абзаців другого і четвертого пункту 1 розділу II Порядку предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі - Єдиний закупівельний словник), за показниками третьої - п'ятої цифр основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи - послуги. При цьому замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої-восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, обсягом, номенклатурою, місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Водночас виходячи зі змісту статті 3 Закону замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" передбачено код 71250000-5 «Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги», до якого, відповідно до його назви, входять як архітектурні, та і геодезичні й інженерні послуги. Розроблення містобудівної документації є, відповідно, архітектурною послугою, а розроблення топографічної основи в тому числі шляхом геодезичних вишукувань – геодезичною. Таким чином, Замовник діє виключно в рамках законодавства та ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник".
Звертаємо вашу увагу, що рішенням АМКУ від 01.04.2020 № 6228 прямо передбачено, що визначення предмета закупівлі знаходиться у сфері компетенції та відповідальності Замовника.
Щодо твердження про нібито штучне обмеження кола учасників, зазначимо наступне. Відповідно до ч. 3 «Аналіз ринку» Розділу 2 Наказу Мінекономрозвитку №275 від 18.02.2020 «Примірна методика визначення очікуваної вартості закупівлі», доцільно використовувати як загальнодоступну інформацію щодо цін та асортименту товарів, робіт і послуг, яка міститься у відкритих джерелах (у тому числі, зокрема, в електронній системі закупівель “Prozorro”). З проведеного Замовником перед опублікуванням даної закупівлі аналізу ринку вбачається, що в Україні є більш ніж 15 учасників, які за період 2017-2020 роки надавали послуги з паралельного розроблення містобудівної документації та топографічної основи в рамках однієї закупівлі, вказане підтверджується закупівлями: 1. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-07-19-000114-b (Коригування генерального плану с. Вербки, Павлоградського району Дніпропетровської області зі складанням растрового топографо-геодезичного плану М 1:2000); 2. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-07-24-000412-c (Розробка генеральних планів населених пунктів Берестове, Довбине, Миколаївка, Радивонівка, Троїцьке Берестівської ОТГ); 3. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-12-14-005666-c (Розроблення генерального плану населеного пункту та Топо-геодизичні роботи щодо виготовлення топографічного плану масштабу М:2000 смт Есмань Глухівського району Сумської області орієнтованою площею 550,0 га); 4. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-09-05-000172-c (Розробка генерального плану, плану зонування території міста Кремінна та цифрової (векторної) оновленої картографічної основи міста Кремінна); 5. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-12-06-001552-c (Розроблення генерального плану населеного пункту та Топо-геодезичні роботи щодо виготовлення топографічного плану масштабу М 1:2000 с. Кучерівка Глухівського району Сумської області орієнтовною площею 366.0 га); 6. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-12-15-000385-a (виконання другої черги генерального плану та оновлення тахометричної зйомки на території с.Верхнє Висоцьке Верхньовисоцької с/ради Турківського району Львівської області); 7. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-06-22-000524-a (комплекс робіт з виготовлення детального плану територій населеного пункту с. Наталине в межах вулиць Свято-Троїцька, буд.16 та Затишна, буд.63 для виготовлення проекту "Будівництво футбольного поля з натуральним покриттям, системою поливу, огородженням та трибуною в с.Наталине Красноградського району Харківської області"); 8. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-27-001464-b (Комплекс геодезичних робіт та розроблення детального плану території на земельну ділянку площею 0, 1762 для будівництва та обслуговування ЦНАП в смт. В. Димерка вул. Бобрицька) та багатьма іншими. Таким чином, в Україні є більш ніж 15 потенційних учасників (в тому числі суб’єктів малого підприємництва - ФОПів), які паралельно виконували розроблення містобудівної документації та топографічної основи в рамках однієї закупівлі, а вимоги Замовника не обмежують конкуренцію жодним чином.
Щодо наявності у тендерній документації вимоги щодо підтвердження Учасником досвіду, така вимога складена повністю у відповідності до п.3 ч.2 ст. 16 Закону. Звертаємо вашу увагу, що ч.3 вказаної статті передбачено, що якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Із вказаної частини статті вбачається, що Законом не передбачено можливості надання Учасником підтвердження досвіду від підрядної організації, отже встановлення такої можливості є прямим порушенням Закону. Враховуючи все вищевикладене, вимога задоволенню не підлягає.

Аукціон

Початок:
31.08.2020 11:04
Завершення:
31.08.2020 11:25

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 31.08.2020 11:25

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
КОНСОРЦІУМ "АРХІЗЕМ УКРАЇНА"
Пошук по цьому учаснику
1 550 000 UAH з ПДВ 1 450 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "КОМПАНІЯ ГЕОНІКС"
Пошук по цьому учаснику
1 559 000 UAH з ПДВ 1 455 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

08.09.2020 15:42
sign.p7s
08.09.2020 15:39
Довідка ст.17.pdf
08.09.2020 15:39
public_doc (3).pdf
08.09.2020 15:38
public_doc (3).p7s
28.08.2020 16:43
sign.p7s
28.08.2020 16:41
Рейтинг_Скан.pdf
28.08.2020 16:41
Рейтинг.zip
28.08.2020 16:41
Лiцензiя.zip
28.08.2020 16:41
Гарантия_5979.zip
28.08.2020 16:41
витяг з ЄДР.pdf
28.08.2020 16:41
11. Додаток 3.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
КОНСОРЦІУМ "АРХІЗЕМ УКРАЇНА"
#43759207
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 450 000 UAH з ПДВ 07.09.2020 10:48

Документи

31.08.2020 11:30
edr_identification.yaml
07.09.2020 10:44
розгляд.JPG
07.09.2020 10:44
намір.JPG
07.09.2020 10:48
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 07.09.2020 10:48

Учасник Пропозиція Документи
КОНСОРЦІУМ "АРХІЗЕМ УКРАЇНА"
Пошук по цьому переможцю
#43759207
1 450 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

31.08.2020 11:30
edr_identification.yaml
07.09.2020 10:44
розгляд.JPG
07.09.2020 10:44
намір.JPG
07.09.2020 10:48
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 24.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер 281
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
ДОГОВІР 281.pdf Укладений
1 450 000
24.09.2020 15:28
24.09.2020
Додаток 2.8 Завдання Зонування Шнурки.PDF Укладений
1 450 000
24.09.2020 15:28
24.09.2020
Додаток 2.3. Завдання ГП Іванівка.PDF Укладений
1 450 000
24.09.2020 15:28
24.09.2020
Додаток 4 Зведений кошторис.PDF Укладений
1 450 000
24.09.2020 15:29
24.09.2020
Додаток 2.7 Завдання ГП Шнурки.PDF Укладений
1 450 000
24.09.2020 15:29
24.09.2020
Додаток 3 Календарний план.PDF Укладений
1 450 000
24.09.2020 15:29
24.09.2020
Додаток 2.1. Завдання ГП Черкаське.PDF Укладений
1 450 000
24.09.2020 15:29
24.09.2020
Додаток 2.6 Завдання на зонування Новомиколаївка.PDF Укладений
1 450 000
24.09.2020 15:29
24.09.2020
Додаток 1.2. Схема меж.PDF Укладений
1 450 000
24.09.2020 15:29
24.09.2020
Додаток 2.4 Завдання на зонування Іванівка.PDF Укладений
1 450 000
24.09.2020 15:29
24.09.2020
Додаток 1.1 Технічне завдання.pdf Укладений
1 450 000
24.09.2020 15:29
24.09.2020
Додаток 2.2. Завдання на зонування Черкаське.PDF Укладений
1 450 000
24.09.2020 15:29
24.09.2020
Додаток 2.5. Завдання ГП Новомиколаївка.PDF Укладений
1 450 000
24.09.2020 15:29
24.09.2020
sign.p7s Укладений
24.09.2020 15:32

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 23.10.2020 12:08
Опис змін: Пункт 4.1 Розділу 4 «ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ ПОСЛУГ, ЇХ ЗДАЧІ ТА ПРИЙМАННЯ» викласти в наступній редакції: «4.1. Строк (термін) виконання (надання) Послуг – до 01.06.2021 р., у відповідності до календарного плану (Додаток № 3)». 2. Пункт 10.1 Розділу 10 «СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ» викласти в наступній редакції: «10.1. Договір набирає чинності з дати його підписання Сторонами та діє до 31.12.2021 року, але в будь - якому разі до моменту повного та належного виконання Сторонами усіх своїх зобов'язань за цим Договором». 3. Додатково, Сторони домовились Додаток №3 до Договору – Календарний план надання послуг викласти в новій редакції.
Номер договору: 1
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 25.02.2021 16:31
Опис змін: Зміна реквізитів
Номер договору: 2
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 26.02.2021 15:37
Опис змін: покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер договору: 2
Контракт:
Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 31.05.2021 12:00
Опис змін: 1. Пункт 4.1. Розділу 4 «Порядок виконання послуг, їх здачі та приймання» викласти в наступній редакції: «4.1. Строк (термін) виконання (надання) Послуг – до 31.08.2021 р., у відповідності до календарного плану (додаток №3)».
Номер договору: 3
Контракт:
Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 30.08.2021 14:16
Опис змін: Пункт 4.1. Розділу 4 «Порядок виконання послуг, їх здачі та приймання» викласти в наступній редакції: «4.1. Строк (термін) виконання (надання) Послуг – до 30.09.2021 р., у відповідності до календарного плану (додаток №3)».
Номер договору: 4
Контракт:
Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 29.09.2021 13:23
Опис змін: 1. Пункт 4.1. Розділу 4 «Порядок виконання послуг, їх здачі та приймання» викласти в наступній редакції: «4.1. Строк (термін) виконання (надання) Послуг – до 24.12.2021 р., у відповідності до календарного плану (додаток №3)». 2. Додатково, Сторони домовились Додаток №3 до Договору – Календарний план надання послуг викласти в новій редакції:
Номер договору: 5
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 26.11.2021 08:40
Опис змін: 1. В преамбулі та в тексті укладеного Договору Черкаська селищна рада Слов’янського району Донецької області» в усіх відмінках замінити на Черкаська селищна рада Краматорського району Донецької області. 2. У розділі Договору «Місцезнаходження та банківські реквізити Сторін» реквізити «Замовника» викласти в новій редакції:
Номер договору: 6
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 24.09.2020 — 31.12.2021
Сума оплати за договором: 1 450 000
UAH

Ризик-індикатор

Чисельні завантаження документів - 6

Тендери, у яких документація (вкладені файли) оновлювалась (доповнювалась) замовником більше трьох разів

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання