«Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт пасажирського ліфта в житловому будинку №74 по вул. Козацька (під’їзд 1) м Дружківка»

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-08-28-004347-c
  • 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне підприємство "Управління капітального будівництва" Дружківської міської ради
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Спрощена процедура
Контактна особа замовника
Книгін Сергій Валерійович, 380508653393 , oks_dgs@meta.ua
Адреса замовника
Україна, Дружківка, 84205, Донецька область, вул. Соборна, 15а
Дата укладення договору
11.09.20
Переможець
ТОВ Донбасстройінжиніринг
Очікувана вартість
400 879 UAH з ПДВ
Сума договору
400 754.76 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 11.09.20
  • Відгуки 3
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Чи є вимоги до учасників закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

Техническое задание сделано под конкретного участника и с его дефектного акта в программе АВК

Умови закупівлі:

Судя по документам выставленным в закупке, Заказчик плотно сидит на "откатах". А как еще можно трактовать задвоение работ, игнорирование замечаний или выставление ответа для галочки, я думаю что не для этого создавалась система торгов.

Умови закупівлі:

Вважаємо документацію складеною "під конкретного учасника". Зазначене підтверджується великою кількістю запитань від інших потенційних учасників. До того ж технічний опис предмета закупівлі містить задвоєні обсяги робіт, а від так очікувана вартість предмета закупівлі є завищеною, про що неодноразово наголошувалось замовнику, але виходячи з відмови усунути виявлені порушення замовник не знає що таке раціональне використання бюджетних коштів, а також не зацікавлений у виконанні принципів здійснення публічних закупівель, таких як максимальна економія та ефективність.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 02.09.2020 16:00

Подання пропозицій:

04.09.2020 17:00

Очікувана вартість
400 879 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
8 018 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
2 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
«Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт пасажирського ліфта в житловому будинку №74 по вул. Козацька (під’їзд 1) м Дружківка»
ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Зауваження щодо оголошення

Дата подання: 02.09.2020 13:46
Дата відповіді: 02.09.2020 15:48
Шановний замовник, наголошуємо на невідповідності Додатку 3 до оголошення про проведення закупівлі та електронній формі самого оголошення. Відповідно до електронної форми строк виконання робіт 21 вересня 2020 року – 19 листопада 2020 року. Відповідно до п.2.1. Додатку 3 Строки виконання робіт за цим договором становить 60 (шістдесят) календарних днів з дати підписання Договору. Відповідно до файлу оголошення про проведення спрощеної закупівлі Строк виконання робіт: 60 календарних дній з дати підписання договору про виконання робіт (підряду). Шановний замовник визначтеся нарешті з датами, коли все ж таки заплановано початок виконання робіт: з 21 вересня 2020 року чи з дня підписання договору??? Та ж сама ситуація і з кінцем виконання робіт.Вимагаємо внести зміни в тендерну документацію шляхом приведення у відповідність строків виконання робіт. Звертаємо Вашу Увагу, що відповідно до п. 3 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 11 червня 2020 року № 1082 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 липня 2020 року за № 610/34893 у разі якщо інформація, розміщена в електронній системі закупівель шляхом завантаження документів, містить відомості, що відрізняються від тих, які розміщені шляхом заповнення електронних полів, автентичною вважається інформація, розміщена шляхом заповнення електронних полів.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Початок підписання договору планується 21 вересня 2020 року, тому вважаємо не має підстав визначатится з датою. Дата щодо виконання робіт визначена вірно

Зауваження щодо оголошення

Дата подання: 02.09.2020 13:48
Дата відповіді: 02.09.2020 15:46
Відповідно до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі у якості іншої інформації, яку учасник документально підтверджує в складі пропозиції спрощеної закупівлі необхідно надати довідку контролюючого органу про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів). Необхідно зазначити, що норма стосовно надання інформації щодо відсутності заборгованості зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) міститься у п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» та є підставою для відмови в участі у процедурах закупівлі, до яких відповідно до ст. 13 Закону належать відкриті торги, торги з обмеженою участю та конкурентний діалог. Також необхідно взяти до уваги, що відповідно до ч. 3 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених у тому числі п. 13 ч. 1 цієї статті визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі через електронну систему закупівель. Враховуючи вищевикладене встановлення документальної форми надання вищевказаної довідки є порушенням ч. 3 ст. 17 Закону «Про публічні закупівлі». Аналогічна позиція висвітлена і в роз’яснені Мінекономіки № 3304-04/28729-06 від 05.05.2020 року щодо спрощених закупівель, так у таблиці 2 «Особливості проведення окремих етапів спрощеної закупівлі» зазначено, що при розгляді на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі та вимогам до предмета закупівлі, пропозиції учасника не передбачає застосування замовником підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, визначених статтею 17 Закону України «Про публічні закупівлі». Виходячи з зазначеного вимагаємо внести зміни в оголошення про проведення спрощеної закупівлі шляхом приведення її до вимог Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник ст.14 Закон України "Про публічні закупівлі" передбачено, що в оголошені про проведення спрощеної закупівлі може зазначатися замовником інша інформація. Інформація стосовно того, що учасник не має заборгованості перед бюджетом вважаємо необхідною у даному випадку. Тому Ваша вимога стосовно скасуквання даної інформації не може бути задоволена.

Зауваження щодо оголошення

Дата подання: 02.09.2020 13:48
Дата відповіді: 02.09.2020 15:45
Відповідно до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі Замовник залишає за собою право запросити від кандидата-переможця інші документи, які можуть бути необхідними для уточнення/підтвердження кваліфікаційних вимог до учасника. Зазначаємо, що відповідно до п. 24 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» пропозиція учасника спрощеної закупівлі – пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лоту), яку учасник подає замовнику відповідно до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимог до предмета закупівлі. Також відповідно до п.п.4, 6, 7 ч. 9 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» пропозиції учасників, подані після закінчення строку їх подання, електронною системою закупівель не приймаються. Учасник має право внести зміни або відкликати свою пропозицію до закінчення строку її подання без втрати свого забезпечення пропозиції. Такі зміни або заява про відкликання пропозиції враховується, якщо вони отримані електронною системою закупівель до закінчення строку подання пропозицій. Відповідно до електронних полів, що були заповнені замовником при публікації оголошення, період подачі пропозицій учасниками завершується 04 вересня 2020 року о 17:00 годині. Таким чином всі документи, завантажені після спливу зазначеного терміну не є частиною пропозиції учасника та не підлягають розгляду уповноваженою особою при визначені переможця закупівлі. Звертаємо увагу замовника, що можливість надання «інших документів, які можуть бути необхідними для уточнення/підтвердження кваліфікаційних вимог до учасника» передбачене ч. 16 ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі», що не розповсюджується на спрощені закупівлі. Виходячи з зазначеного при визначені відповідності пропозиції учасника вимогам оголошення про проведення спрощеної закупівлі має розглядатись виключно пропозиція учасника подана до закінчення строку на подачу таких пропозицій, а від так законом не передбачено «право замовника» затребувати будь-які документи у учасника після завершення періоду подання пропозицій та до оголошення такого учасника переможцем. Ураховуючи вищевикладене та беручи до уваги відсутність законодавчих підстав замовнику в електронній системі закупівель опублікувати вимогу про «надання документів, які можуть бути необхідними для уточнення/підтвердження кваліфікаційних вимог до учасника» вважаємо таке «право» замовника порушенням вимог законодавства та підґрунтям виникнення можливих зловживань з боку уповноваженої особи замовника. Керуючись вищевикладеним та з огляду на незаконність такого «права» замовника вимагаємо внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Законом України "Про публічні закупівлі" не заборонено витребувати не від учасника, а від переможця спрощеної закупівлі інши документи, які можуть бути необхідними для уточнення/підтвердження кваліфікаційних вимог ТОму вважаємо Вашу вимогу безпідставну та таку, що не підлягає задоволенню

Зауваження щодо оголошення

Дата подання: 02.09.2020 13:50
Дата відповіді: 02.09.2020 15:58
Відповідно до п. 12 Обсягів робіт (файл технічні і якісні вимоги) до складу робіт входить установлення лебідки ( демонтованої масой до 800 кг в зібраному стані на) перекритті шахт [підрамник]. Вимагаємо для уникнення можливих маніпуляцій з боку учасників додатково до обсягів робіт оприлюднити кошторисну документацію із зазначенням розцінок, а також надати роз’яснення щодо процесу виконання робіт (монтаж проводиться у зібраному стані чи окремими вузлами? Якщо в зібраному стані, то потрібно використовувати баштові крани та мати машинне приміщення без перекриття?)
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Ліфт знаходиться у житлолвому будинку, тому до складу робіт входить встановлення лебідки. Встановлювати окремими вузлами.

Зауваження щодо оголошення

Дата подання: 02.09.2020 13:51
Дата відповіді: 02.09.2020 15:43
Відповідно до п. 94 - 97 Обсягів робіт (файл технічні і якісні вимоги) до складу робіт входить «Заливання масла у тавотниці противаги», «Усунення викривлення направляючої кабіни», «Вивірення по штихмасу направляючої кабіни», «Прочищення, промивання і змащення направляючих кабіни». Зазначені види робіт є складовими частинами розцінки "Підготовка ліфтів до здачі в експлуатацію. Ліфти пасажирські на 9 зупинок з автоматичними розсувними дверима", що в свою чергу окремо зазначена у п. 2 Обсягів робіт. Виходячи з вищевикладеного зазначаємо, що технічні і якісні вимоги до предмета закупівлі містять подвійні обсяги робіт, що не відповідає чинним державним будівельним нормам, порушує вимоги Закону України «Про публічні закупівлі» та може призвести до нераціонального використання бюджетних коштів. Наголошуємо на нагальній необхідності внести зміни до обсягів робіт шляхом виключення подвійних обсягів робіт.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник. Технічні і вимоги змінювати не будемо тому, що вони відповідно до кошторисної документації, яка пройшла відповідну экспертизу. Ваші знання Кримінального кодексу України у даному випадку не доречні. За достовірність даних в кошторисної документації несе відповідальність єксперти.

Зауваження щодо оголошення

Дата подання: 02.09.2020 14:07
Дата відповіді: 02.09.2020 15:42
Вимагаємо внести зміни до тендерної документації. В технічних вимогах тендерної документації взята розцінка "Пусконалагоджувальні роботи.Ліфт пасажирський до 1000кг до 1 м/с" - ця розцінка відноситься до нового будівництва та використовується після монтажу нових ліфтів та не в якому разі при капітальному ремонту ліфтів (не відноситься до ремонтного збірнику державних будівельних норм). Попереджуємо, що в іншому випадку це призведе до незаконного перерахуванню бюджетних коштів замовником підряднику. Розцінкою ж ЖТ 1-27-1(3) "Підготовка ліфтів до здачі в експлуатацію. Ліфти пасажирські на 9 зупинок з автоматичними розсувними дверима" передбачений такий склад робіт: чищення всіх деталей, механізмів і металоконструкцій; змащення тертьових деталей всіх механізмів, огляд і перевірка зазорів у всіх електроапаратів; регулювання зазорів та необхідних розмірів між взаємодіючими деталями ліфта; перевірка роботи всіх вузлів і деталей ліфта; проведення технічного огляду. Тому застосування обох видів робіт у технічному завданні за предметом закупівлі « Капітальний ремонт пасажирських ліфтів в житовому будинку» є порушенням державних будівельних норм та приводить до завищення ціни на виконання робіт з капітального ремонту. На підставі вищевикладеного, та беручі до уваги рішення Сумського окружного адміністративного суду по справі № 2a-1870/1755/11 від 09.11.11 року (залишеного без змін Колегією суддів Харківського апеляційного адміністративного суду 26.02.2015 року) (посилання). – витяг з рішення «Крім того, включення в акти виконаних робіт за жовтень - грудень 2008 року, червень, листопад 2009 року з капітального ремонту та модернізації ліфтів м. Суми пусконалагоджувальних робіт не відповідає п.1.2 ДБН Д. 1.1-6-2000 "Вказівки по застосуванню ресурсних елементних кошторисних норм на пусконалагоджувальні роботи", затвердженому наказом Держбуду України від 04.10.2000 №220. Застосування розцінок ПІ-79-1 (2) та П1-80-1(2) в даному випадку необгрунтовано.». На підставі вищевикладеного та враховуючи значне, а саме приблизно на 100 000 гривень завищення вартості капітального ремонту, вимагаємо змінити технічні вимоги до тендерної документації. При відсутності відповіді, або надання фіктивної відповіді не по суті запитань, будемо вимушені звернутися до контролюючих органів в межах чинного законодавства України.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник. Технічні і вимоги змінювати не будемо тому, що вони відповідно до кошторисної документації, яка пройшла відповідну экспертизу. Ваші знання Кримінального кодексу України у даному випадку не доречні. За достовірність даних в кошторисної документації несе відповідальність єксперти.
Розгорнути: 6 Згорнути

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 04.09.2020 17:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Донбасстройінжиніринг
Пошук по цьому учаснику
400 754.76 UAH з ПДВ 400 754.76 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

04.09.2020 12:37
sign.p7s
04.09.2020 12:33
Статут.pdf
04.09.2020 12:33
Протокол _6.pdf
04.09.2020 12:33
Посвідчення.pdf
04.09.2020 12:33
Кошторис.pdf
04.09.2020 12:33
Наказ _21-К.pdf
04.09.2020 12:33
Ліцензія.pdf
04.09.2020 12:33
Договір АВТО.pdf
04.09.2020 12:33
Договір _369.pdf
04.09.2020 12:33
Договір _368.pdf
04.09.2020 12:33
Договір _324.pdf
04.09.2020 12:33
Договір _49.pdf
04.09.2020 12:33
Договір _1.pdf
04.09.2020 12:33
Витяг ПДВ.pdf
04.09.2020 12:33
Витяг з ЄДР.pdf
04.09.2020 12:33
Виписка з ЄДР.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Донбасстройінжиніринг
#38531207
Пошук по цьому переможцю
Переможець 400 754.76 UAH з ПДВ 08.09.2020 11:25

Документи

08.09.2020 11:24
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 08.09.2020 11:25

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ Донбасстройінжиніринг
Пошук по цьому переможцю
#38531207
400 754.76 UAH з ПДВ Документи

Документи

08.09.2020 11:24
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 11.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер 24
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договор ліфт Коз.74.pdf Укладений
400 754.76
11.09.2020 11:01
11.09.2020
sign.p7s Укладений
11.09.2020 11:01

Виконання договору

Строк дії за договором: 11.09.2020 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 400 754.76
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 2

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання