Дезінфекційні засоби

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-09-03-007519-b
  • 24450000-3 - Агрохімічна продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР ЗІ СТАЦІОНАРОМ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Спрощена процедура
Контактна особа замовника
Наталія Юхимівна Нестерчук, +380563778772,+380675676377 , ek_dopc@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Дніпро, 49100, Дніпропетровська область, вул. Космічна, буд. 17
Дата укладення договору
29.09.20
Переможець
ТОВ "СІРІОН"
Очікувана вартість
191 000 UAH з ПДВ
Сума договору
189 010.96 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 29.09.20
  • Відгуки 3
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Чи було дискваліфіковано замовником найнижчу цінову пропозицію за підсумками аукціону (одну або декілька)??  – Так

Чи була наведена аргументація для дискваліфікації достатньою та обґрунтованою??  – Ні

Договор с "победителем" по цене приобретения в 3,8 раз выше конкурентных предложений по сути так и не был заключен. Прошу обратить внимание, что от имени "Победителя" оригинальной собственноручной подписи ни в Договоре, ни в спецификации к нему не проставлено, а присутствует факсимиле подписи, в силу чего договор считается незаключенным, не говоря о том, что факсимиле можно заказать кому угодно в любой типографии без каких-либо пояснений.
Также прошу обратить внимание, что условия технического задания конкурса, на которые как ключевой основание в принятии решений ссылался Заказчик, в подписанном в Договоре в принципе отсутствуют.
КРАСНОЩОК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ займав посаду директора у компаніях:
"ПРОМЕКСПОРТ" 31275169 Умань
САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "МІЧУРІНЕЦЬ" 21442127 Чернівці
"КОМПАНІЯ "ІНТЕРСПЕЦРЕСУРС" 33668370 Дніпро
"МІЛАНЖ ТРЕЙД" 40634408 Харків
"АГРОСФЕРА" 30532088 Дніпро
"ВЕЛЕС-КОМПАНІ" 41154761 Дніпро
"СІРІОН" 41827238 Дніпро

Основным видом деятельности ООО "СИРИОН" указан "46.46 Оптова торгівля фармацевтичними товарами (основний);", но в тоже время ТОВ "СИРИОН" не зарегистрирован плательщиком НДС, что является по меньшей мере странным для компании торгующей оптом.

Это только поверхностный 10 минутный анализ из открытых источников.
Если обратиться в органы прокуратуры - там или "раскрутят" или подоят этих коррупционеров.
С коррупцией можно бороться. Чем большего внимания различных инстанций привлекается - тем больше приходится откупаться, добавить к этому нервотрепку, необходимость договориться ("порешать") и т.п. И в контролирующих органах проходит ротация, на места коррупционеров приходят добросовестные сотрудники и тогда коррупционерам нужно будет выходить на более высокий уровень и каждый раз раздавать и раздавать все того, что наворовали.

Умови закупівлі:

На що сподівались, що замовник змінить вимоги і відмовиться від такого гарного хабаря? навіть відповіді по суті не має, про яку конкуренцію йдеться мова, про ще одну компанію із Підгороднього чи своїх ФОПів? Ну кому це не відомо? але ж наполягаємо, що згідно Єдиного державного реєстру дезінфікуючих засобів за 2020р еквівалентів апріорі не має, але саме за таким складом 10.06.2020р ТОВ «Сіріон» м.Дніпро зареєструвало засоби марки Sviteco і якимось дивним чином саме ці вимоги та ці засоби стали замовлятсь лікарнями місцевого підпорядкування, тож знову продовжується лобіювання певних інтересів, але чиїх саме? Те що Ви ніби-то збираєтесь розглядати еквіваленти це лише формальність, бо перше про що ви напишете у відхиленнях, це невідповідність складу. Але ж ціна закупівлі майже вдвічі завищена , ніж якби розглядались еквіваленти саме за тими характеристиками які притаманні дезінфікуючим засобам : призначення, застосування, токсичність та безпечність, економічність . Тож корупція не переможна? Ганьба !

100% корупційна закупівля. Головний лікар та головна медична сестра створили злочинне корупційне угрупування, вимагають від постачальників 40% хабаря. В документації штучно прописують дискримінаційні вимоги, яким відповідає лише продукція "свого" виробника, а подання еквівалентів є неможливим. Пропозиції Учасників, які пропонують значно кращу продукцію та в РАЗИ дешевшу відхиляють по формальним ознакам, бо не пропонується хабар. Жодна закупівля не проходить прозоро, завжди акцептують пропозиції з найвищими сумами. Ганьба хабарникам та розкрадачам бюджетних коштів.

Умови закупівлі:

Умови- договірні, зараз саме такі умови набрали обертів у м. Дніпро, дещо поміняли представників місцевих закупівель. Засоби одного виробника, які зареєструвала новоспечена місцева компанія, але якимось чином "пробилась" у самі крупні лікарні міста, цікаво хто за цим стоїть????

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 09.09.2020 16:00

Подання пропозицій:

14.09.2020 10:00

Початок аукціону:

15.09.2020 11:51

Очікувана вартість
191 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 910 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

28 штуки
Засіб дезінфекційний для поверхонь (концентрат)
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція
8 штуки
Засіб дезінфекційний для поверхонь санітарних приміщень, предметів догляду
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція
60 штуки
Дезінфекційний засіб для рук
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Обязательно ли содержание спирта?

Дата подання: 07.09.2020 15:07
Дата відповіді: 08.09.2020 12:30
В пунктах 1 и 2 Дезинфицирующие средства для поверхностей и помещений, в составе средства указан спирт и 4 класс безопасности. Можно ли предложить дезинфицирующее средство на основе анолита так же с 4 классом безопасности?

відповідь:

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі відображена в технічному завданні, відповідно до котрого дезинфенкційні засоби за пунктами 1 та 2 мають включати в себе спирти етоксильовані та в тому числі пробіотики Bacillus та ензими. Тому учасники мають право подати пропозицію у відповідності до всіх умов, що визначені в оголошенні про проведення цієї спрощеної закупівлі та вимог до предмета закупівлі згідно технічного завдання.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-09-03-007519-b.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "Фартунат", Код ЄДРПОУ:37308833
Дата подання: 07.09.2020 11:29
Шановний Замовник. Дуже ретельно мабуть Вам надиктовані вимоги до предмету закупівлі. Чому ми так вважаємо наприкінці.
Навіть не посилаючись на назву препаратів, виписані унікальні властивості дезінфікуючих засобів притаманні конкретним торгівельним маркам. Тобто по кожній позиції з величезної кількості зареєстрованих в Україні дезінфікуючих засобів співпадає один!
Більш того вражає той факт, що сума торгів в порівнянні з аналогічними препаратами, навіть без торгів різниться як мінімум вдвічі. Тобто, Ви взагалі без проведення тендеру могли заощадити з легкістю 100 000,00 грн.
Дуже цікавий факт того, що вимоги Вашого тендеру один в один співпадають з вимогами іншого закладу (UA-2020-09-02-010081-b, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ).
Ми не вміємо передбачати, але якщо в даних торгах переможе учасник з ціновою пропозицією наближеною до запланованої вартості, та будуть відхилені інші, все стане зрозуміло. І суму відкату ми вже написали.
Радимо Вам привести вимоги до ладу, без привязування до унікальних властивостей конкретних препаратів або одразу вкажіть в тендерній документації, хто повинен перемогти.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

08.09.2020 12:27
Шановний автор вимоги, вважаємо Ваші доводи передчасними, такими, що не враховують законодавчої регламентації проведення спрощених закупівель, що, як наслідок, призвело до помилкових звинувачень.
Проведення спрощеної процедури закупівлі нашим закладом здійснюється виключно з дотриманням вимог діючого законодавства України, зокрема Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі також “Закон”). Одночасно, тендерний комітет нашого закладу постійно аналізує та застосовує на практиці рекомендації профільних підприємств щодо проведення публічних закупівель.
Метою закупівлі товару є задоволення існуючих потреб нашого закладу. При цьому, згідно пп.22 п.1 ст.1 Закону предметом закупівлі є товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції/пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку;
Керуючись ст.14 Закону в оголошенні про проведення закупівлі нами, серед іншого, наведена інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі;
При цьому, ДП «ПРОЗОРРО» наголошує і просить запам'ятати, що: «чітко визначені технічні вимоги до предмета закупівлі - запорука отримання саме того товару саме тієї якості, що Вам потрібні. Тож потрібно ставитися до цього блоку дуже серйозно. Детально опишіть товар, який Вам необхідно закупити. Пропишіть технічні, якісні та кількісні характеристики, чітко зазначте вимоги до технічних та функціональних характеристик предмета закупівлі, зазначте, яким ДСТУ, ТУ має відповідати товар." (доступ за посиланням: https://infobox.prozorro.org/articles/tenderna-dokumentaciya).
З урахуванням наведеного, технічний опис предмету закупівлі чітко визначає медико-технічні, кількісні і якісні вимоги до товарів, задоволення потреби у закупівлі котрих реалізується наявною процедурою.
Окремо зауважимо, що оголошена нашим закладом процедура закупівлі є спрощеною процедурою, котра має відповідні відмінності від інших видів закупівель. Зокрема, ч.2 п.4 ст.14 Закону регламентує: “У вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників."
Тобто, при проведенні спрощеної процедури замовник має право посилатися на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, і в цьому випадку не зобов'язаний вказувати “або еквівалент” - в такому разі замовник має право визначити не лише конкретного виробника, а й конкретні аналоги/еквіваленти, за наявності бажання в реалізації такого права.
Однак, нашим тендерним комітетом з метою виключення будь-якої дискримінації таке право не реалізовано і вимоги до предмету закупівлі визначені без посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника та без визначення конкретних аналогів/еквівалентів, і більше того, містять право заявляти учасниками будь-які аналоги/еквіваленти.
Крім того, наявність унікальних, як Вами зазначено, товарів, не виключає можливості їх пропонування різними учасниками в межах конкурентного змагання для отримання замовником найбільш економічно вигідної пропозиції.
Таким чином, ми готові розглянути всі пропозиції, що відповідають умовам, зазначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі у відповідності до принципів здійснення публічних закупівель та недискримінації учасників проведення закупівель за ст.5 Закону.

Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Номер вимоги: UA-2020-09-03-007519-b.b2

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "Фартунат", Код ЄДРПОУ:37308833
Дата подання: 08.09.2020 12:37
Шановний! Ми знаємо, пропозицію кого саме будете намагатися протягти до перемоги. Ми звертаємо увагу до цієї закупівлі компетентні контролюючі органи - будете їм розповідати про те, як вам необхідно закупити саме з такими характеристиками дезінфікуючі засоби і з яким "відкатом". Привіт шголовній медсестрі!

Рішення замовника: Вимога не задоволена

09.09.2020 14:39
Шановний скаржнику, у відповідь на Вашу емоційну вимогу бажаємо виразити прикрість щодо відсутності встановлення у Законі України “Про публічні закупівлі” принципів поведінки учасників та детальної регламентації етичних критеріїв заявлення вимог. Ваша вимога за своєю суттю замість конкретики законних підстав її заявлення та обґрунтування об'єктивної конкретної вимоги, містить лише завідомо неправдиві зловмисні вигадки. За відсутності підставності формулювання предмету вимоги, вимога відхилена.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Номер вимоги: UA-2020-09-03-007519-b.b3

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ІМЕД", Код ЄДРПОУ:38703629
Дата подання: 08.09.2020 15:32
Таким чином, ми готові розглянути всі пропозиції, що відповідають умовам, зазначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі у відповідності до принципів здійснення публічних закупівель та недискримінації учасників проведення закупівель за ст.5 Закону.
Шановний Замовнику, згідно ст.5 Закону, Принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників
1. Закупівлі здійснюються за такими принципами:
1) добросовісна конкуренція серед учасників;
2) максимальна економія, ефективність та пропорційність;
3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
6) запобігання корупційним діям і зловживанням.
Ось усі ці пункти ви порушуєте, адже Ви й самі знаєте що еквівалентів заявленим засобам із саме таким складом - НЕ МАЄ! , адже згідно Єдиного державного реєстру дезінфікуючих засобів за 2020р стає очевидним, що еквівалентів апріорі не має, але саме за таким складом 10.06.2020р ТОВ «Сіріон» м.Дніпро зареєструвало засоби марки Sviteco і якимось дивним чином саме ці вимоги та ці засоби стали замовлятсь лікарнями місцевого підпорядкування, тож знову продовжується лобіювання певних інтересів, але чиїх саме? Те що Ви ніби-то збираєтесь розглядати еквіваленти це лише формальність, бо перше про що ви напишете у відхиленнях, це невідповідність складу. Але ж ціна закупівлі майже вдвічі завищена , ніж якби розглядались еквіваленти саме за тими характеристиками які притаманні дезінфікуючим засобам : призначення, застосування, токсичність та безпечність, економічність . Тож можливо досить вдавати, що закупівля проводиться прозоро, навіть незрячий та глухий вже розуміє хто стоїть за такими закупівлями. Припиніть корупційні змови і проводьте закупівлі за кошти платників податків, наші гроші, згідно законодавства , правильно читайте закони та дотримуйтесь їх. Тож видаліть дискримінаційну вимогу до обмеження в складі засобів, та дайте можливість учасникам запропонувати не гірші засоби а ще з економити кошти та використати їх за прямим призначенням, закупівлю засобів для боротьби з пандемією.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

09.09.2020 14:41
Шановний скаржнику, наголошуємо на дотриманні вимог діючого законодавства нашим закладом при проведенні процедур закупівель. Звертаємо Вашу увагу, що наявна процедура є спрощеною і Закон України “Про публічні закупівлі” у ст.14 надає замовнику право посилатися на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, без обов'язку зазначати можливість заявлення еквіваленту/аналогу. Одночасно наш заклад не реалізував наявне право та визначив загальні вимоги до предмету закупівлі щодо складу, безпечності, призначення, економічності, застосування, тощо, з метою забезпечення можливості розгляду більшої кількості пропозицій.
Конкретика діючих речовин у складі предмету закупівлі не може вважатись дискримінаційною вимогою, оскільки вимоги до предмету закупівлі формувались у відповідності до регламентації Закону України “Про публічні закупівлі”, а також у відповідності до потреб закладу охорони здоров'я з урахуванням специфіки діяльності нашої установи.
Якщо відповідний склад діючих речовин на цей час виробляється одним суб'єктом, як Вами зазначено, то такий факт не виключає наявності декількох продавців такого товару та відповідно конкурентного змагання в межах однієї процедури.
В той же час Ваша вимога щодо “надання можливості пропонування не гірших засобів” є абстрактною та безпідставною, і складає враження Вашого наміру привести потребу нашого закладу у відповідність до Вашої можливості пропозиції іншого товару, що встановить бар'єри доступу для участі у закупівлі тим учасникам, пропозиції котрих можуть відповідати наявним вимогам до предмету закупівлі. Отже, шановний скражник, Ваша вимога і є дискримінаційною. Водночас абстрактність Вашого звернення не має чіткого спрямування: які саме інші засоби, за яким складом, безпечністю, економічністю, призначенням та застосуванням, яке % відношення речовин, тощо.
Тендерний комітет нашого закладу з повагою ставиться до всіх вимог, що допомагають усунути помилки в оголошенні та умовах процедури, та привести їх у відповідність до вимог Закону України "Про публічні закупівлі", але просимо формулювати вимоги з максимальною конкретикою порушень Закону України “Про публічні закупівлі” та законних підстав для їх задоволення.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Номер вимоги: UA-2020-09-03-007519-b.b4

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "Фартунат", Код ЄДРПОУ:37308833
Дата подання: 21.09.2020 15:17
Ось і дочекалися рішення цього хабарника! За нашою інформацією головний лікар та головна медична сестра вимагають від постачальників 40% хабаря. Хто погодився, з тим і працюють. Звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з вашого боку процедури Державних закупівель. Однією з ключових вимог до проведення Державних закупівель є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у вашій тендерній документації містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
В документації закупівлі сформовані дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які характерні тільки певним торговим маркам, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим.
Ваші технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин. Жоден наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів!
Зазначення КОНКРЕТНОГО дезінфікуючого засобу свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулює такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця.
Таким чином, викладені Вами медико-технічні вимоги суперечать основним принципам Державних закупівель, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, Ваші технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».Ми запропонували повні еквіваленти за такими характеристиками, як: групи діючих речовин, спектр антимікробної дії, призначення, клас безпеки, режими використання. Саме за такими характеристиками визначають еквівалентність державні профільні установи Запропоновані нами засоби в РАЗИ економічніші! Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти, що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні. Замовник заздалегідь запланував у переможці Учасника, з яким є корупційні домовленості, та незаконну аргументацію для відхилення небажаних пропозицій. А це вже привід для антикорупційного розслідування перевіряючими органами, куди ми направляємо лист. Вимагаємо повернути нашу пропозицію до розгляду, провести неупереджену оцінку. В іншому випадку ми звернемося з відповідними заявами до Департаменту охорони здоров`я, Державної аудиторської служби України, Антикорупційного бюро та представників Громадського контролю з метою перешкоджання протиправних корупційних дій Замовника.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

22.09.2020 14:37
Згідно ч.3 ст. 31 Закону «у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні та протоколі розгляду тендерних пропозицій, такий учасник може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема технічній специфікації, та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям».
Тендерний комітет надавав декілька раз детально та в повному обсязі відповіді на попередні вимоги. Дана вимога не містить, окрім висловлених образ та безпідставних звинувачень щодо замовника конкретних питань, які б потребували уточненої інформації. Отже, дана вимога не може бути визнана, як вимога щодо уточнення інформації відповідно до ч.3 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі».
Усі наступні листи подібного змісту будуть розглядатися нами, як тиск на членів тендерного комітету, і ми будемо змушені звернутися до правоохоронних органів. Тому на підставі вищевикладеного та керуючись нормами Закону повідомляємо про залишення без задоволення заявленого оскарження.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Аукціон

Початок:
15.09.2020 11:51
Завершення:
15.09.2020 12:18

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 15.09.2020 12:18

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "АМЛАК СТЕРІЛОКС УКРАЇНА"
Пошук по цьому учаснику
62 400 UAH з ПДВ 50 600 UAH з ПДВ Документи
99 280 UAH з ПДВ 50 628 UAH з ПДВ Документи
189 010.96 UAH з ПДВ 189 010.96 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

12.09.2020 12:25
sign.p7s
12.09.2020 10:20
01.jpg
12.09.2020 10:04
sign.p7s
11.09.2020 17:53
Устав Амлак.pdf
11.09.2020 17:53
Протокол Дир.pdf
11.09.2020 17:53
Выписка.pdf
11.09.2020 17:53
Витяг (1).pdf
11.09.2020 17:53
ISO 9001_UKR.jpg

Публічні документи

11.09.2020 15:43
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "АМЛАК СТЕРІЛОКС УКРАЇНА"
#43593857
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 50 600 UAH з ПДВ 17.09.2020 14:42
ТОВ "Фартунат"
#37308833
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 50 628 UAH з ПДВ 21.09.2020 15:05
ТОВ "СІРІОН"
#41827238
Пошук по цьому переможцю
Переможець 189 010.96 UAH з ПДВ 24.09.2020 15:39

Документи

17.09.2020 14:41
Протокол №238.pdf
17.09.2020 14:42
sign.p7s

Документи

21.09.2020 15:04
Протокол №244.pdf
21.09.2020 15:05
sign.p7s

Документи

24.09.2020 15:38
Протокол №247.pdf
24.09.2020 15:39
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 24.09.2020 15:39

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "СІРІОН"
Пошук по цьому переможцю
#41827238
189 010.96 UAH з ПДВ Документи

Документи

24.09.2020 15:38
Протокол №247.pdf
24.09.2020 15:39
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 29.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер 125-Н
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір №125-Н.pdf Укладений
189 010.96
29.09.2020 14:37
29.09.2020
sign.p7s Укладений
29.09.2020 14:37

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 20.10.2020 15:07
Опис змін: Зміни в реквізитах та специфікації.
Номер договору: 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 29.09.2020 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 189 010.96
UAH

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 2

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Закупівля близька до порогів - Так

Оголошена "Допорогова процедура" або опублікований "Звіт про укладений договір" із сумами, близькими до порогів. Для звичайних замовників: від 190 тис до 200 тис та від 1,49М до 1,5М. Для "окремих сфер діяльності": від 990 тис до 1М та від 4.9М до 5М

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання