Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-20 Одарівка – Томаківка – Вищетарасівка (окремими ділянками), Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) Current average repair of public roads of state importance T-04-20 Odarivka - Tomakivka - Vyshchetarasivka (separate sections), Dnipropetrovsk region (45230000-8 Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; surfaces)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-12-16-006544-a
  • 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
  • Завершена
Найменування замовника:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Свізінська Ганна Анатоліївна, 380567445263, , svyzynskaia@sad.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Дніпро, 49600, Дніпропетровська область, Воскресенська, 24
Дата укладення договору
22.04.21
Переможець
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"
Очікувана вартість
460 031 647 UAH з ПДВ
Сума договору
401 980 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 22.04.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 05.02.2021 00:00

Оскарження умов:

до 11.02.2021 00:00

Подання пропозицій:

15.02.2021 17:00

Початок аукціону:

09.04.2021 12:12

Очікувана вартість
460 031 647 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
4 600 316 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 300 158 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Усі документи тендерної пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо.
Також, виняток складають стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування; інформація коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
У разі неможливості подання учасниками документів до складу тендерної пропозиції українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою. При цьому документи, які складені іноземною мовою беспосередньо учасником - довідкі, гарантійні листи, листи у довільній формі або інше, обовязково надаються з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача.
Щодо подання учасниками до складу тендерної пропозиції офіційних документів, які складені іноземною мовою:
Для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів учасника, з метою використання їх на території України, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку або засвідчені спеціальним штампом «Apostille» (апостиль), якщо країна, в якій цей учасник зареєстрований, підписала відповідну конвенцію, крім випадку, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують зазначену процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
Документи легалізуються учасниками торгів –іноземними суб’єктами господарювання наступним чином:
а) за спрощеною процедурою проставлення Апостиля (Apostille) відповідно до статей 3 та 4 Гаазької Конвенції від 05.10.1961 року
або
б) за процедурою консульської легалізації відповідно до Віденської Конвенції «Про консульські зносини» 1963 року
або
в) завірений(-і) нотаріально відповідно до глави 11 Закону України «Про нотаріат» (в разі, якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною-учасника торгів ) та в такому випадку надається лист-роз‘яснення, складений в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гарантії (далі - банківська гарантія) з накладеним електронно-цифровим підписом/кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-Банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства.
Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу.
Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний цифровий підпис/кваліфікований електронний підпис Банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження ЕЦП/КЕП банківської гарантії, подана учасником тендерна пропозиція відхиляється Замовником.
Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням ЕЦП/КЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління).
Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 1,0 % очікуваної вартості закупівлі, а саме 4 600 316,00 грн. (чотири мільйони шістсот тисяч триста шістнадцять гривень 00 коп.)
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.
У разі, якщо Учасник бере участь в одному тендері Замовника, проте за певними лотами, то на кожен лот він надає окрему гарантвю.
Гарантія має передбачати лише можливість сплати всієї суми, на яку вона видана (часткові сплати-заборонені).
В тексті гарантії обов’язково повинно бути зазначено:
- Зобов’язання Банку-гаранта сплатити Замовнику гарантійну суму єдиним платежем протягом 5-ти банківських днів з дня отримання вимог Замовника без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких інших умов;
- Умови гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена Банком-гарантом, в тому числі згідно із заявою Учасника, без згоди та погодження з Замовником, після її передавання / надсилання Замовнику.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття , видані Банком- гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта.
Грошове покриття прередбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Тендерна пропозиція, у складі якої буде банківська гарантія, що не відповідає умовам тендерної документації, буде відхилена Замовником.
Реквізити Замовника для оформлення банківської гарантії:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
код ЄДРПОУ:25843931
ПАТ КБ «Приватбанк» р/р UA773052990000026009050020830
Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі:
1) закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури закупівлі;
3) відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
4) закінчення тендеру в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Забезпечення тендерної пропозиції не повертається в разі:
1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав повернення забезпечення тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-20 Одарівка – Томаківка – Вищетарасівка (окремими ділянками), Дніпропетровська область
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Фінансова частина

Дата подання: 28.12.2020 13:43
Дата відповіді: 30.12.2020 15:36
Доброго дня, шановний Замовнику ! Згдіно умов ТД, учасник повинен відповідати наступним умовам : Фінансова звітність учасника має підтвердити обсяг річного доходу (виручки) Учасника в розмірі не менше ніж 100 % від очікуваної вартості предмета закупівлі. За таких умов наше підприємство не може прийняти участь у закупівлі, оскільки на кінець 2019 року не має достатнього обсягу річного доходу, але на кінець 2020 року наші фінансові можливості покращились і річний обсяг за 2020 рік повністю відповідає заявленим умовам тендерної документації. Зважаючи на те, що надання послуг буде здійсюватись в 2021 році, чи не доцільно дозволити підтвердження фінансової спроможності не тільки за 2019 рік а й за 2020 рік. Будемо вдячні, якщо Замовник розширить умови підтвердження фінансової спроможності !
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Тендерна документація складається Замовником згідно ЗУ «Про публічні закупівлі» ( у редакції ЗУ від 19.09.2019 № 114-ІХ) та Методичних рекомендацій щодо методології особливостей здійснення закупівель у сфері дорожнього господарства, затверджених Наказом №1572 від 17.08.2020 Мінекономіки. Замовником встановлено вимогу щодо підтвердження фінансової спроможності учасниками шляхом подання фінансової звітності за 2019 рік з урахуванням періоду проведення процедури закупівлі. Відповідно до пункту 5 Порядку подання фінансової звітності, Затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 р. № 419, річна фінансова звітність подається підприємствами не пізніше 28 лютого наступного за звітним року. Оскільки оголошення про проведення закупівлі оприлюднено 16.12.2020 року та встановлено термін подання пропозицій до 18.01.2021 року, то в такому випадку граничний термін для подання фінансової звітності за 2020 рік не настав.

Аналогічний досвід

Дата подання: 28.12.2020 13:57
Дата відповіді: 30.12.2020 15:38
Шановний Замовнику ! Чи можна підтвердити об'єми досвіду з Влаштування шару основи із СФОВ - роботами з влаштування шару дорожнього одягу за технологію «холодний ресайклінг» ? Оскільки технологія подібна за своїм виконанням.

відповідь:

При виконанні робіт з влаштування основи шарів дорожнього одягу за методом «холодного ресайклінгу» виконаного в стаціонарних чи пересувних змішувачах примусової дії зменшується час виконання робіт. Технічним завданням передбачено влаштування основи дорожнього одягу зі СФОВ виготовлених в змішувачах примусової дії з влаштуванням асфальтоукладальника, а при влаштуванні шарів дорожнього одягу із СФОВ безпосередньо на дорозі використовуються інші механізми, які не передбачені проектною документацією.

Аналогічний досвід

Дата подання: 04.01.2021 14:26
Дата відповіді: 06.01.2021 11:51
Шановний Замовнику ! Чи можна підтвердити об'єми досвіду з Влаштування шару основи із СФОВ - роботами з влаштування основи щебенево піщаної суміші обробленої цементом яка приготована в грунтозмішувальній установці ? Оскільки технологія подібна за своїм виконанням.

відповідь:

Тендерна документація складається Замовником згідно ЗУ «Про публічні закупівлі» ( у редакції ЗУ від 19.09.2019 № 114-ІХ) та Методичних рекомендацій щодо методології особливостей здійснення закупівель у сфері дорожнього господарства, затверджених Наказом №1572 від 17.08.2020 Мінекономіки. Об’єми щодо досвіду, які вимагаються у Учасників тендерних процедур розраховуються згідно технічного завдання, розробленого згідно проекту, який пройшов експертизу. Досвід щодо використання робіт з влаштування шару основи із СФОВ був розрахований згідно вимог проектної документації. Замовник діє в рамках закону. Просимо детально ознайомитись з тендерною документацією.
Розгорнути: 3 Згорнути

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-12-16-006544-a.c1

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "УПС", Код ЄДРПОУ:24427542
Пошук по цьому автору
Дата подання: 20.01.2021 10:32

СКАРГА на вимоги тендерної документації

СКАРГА на вимоги тендерної документації (в порядку статті 18 Закону України "Про публічні закупівлі")
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 21.01.2021 19:11

Кількість скарг: UA-2020-12-16-006544-a.c2

Статус:
Розглянута

Скаржник: FERMAK INSAAT TAAHHUT ANONIM SIRKETI, Код ЄДРПОУ:3850058446
Пошук по цьому автору
Дата подання: 17.03.2021 22:11

СКАРГА на рішення Замовника про відхилення пропозиції Скаржника

СКАРГА на рішення Замовника про відхилення пропозиції Скаржника та допуск інших учасників.
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 22.03.2021 10:53
Дата рішення: 06.04.2021 19:28

Документи подані скаржником

20.01.2021 09:59
Скарга Т-04-20.pdf

Документи подані скаржником

17.03.2021 21:51
СКАРГА_17-03-2021.pdf
17.03.2021 21:51
СКАРГА_17-03-2021.docx

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ" Документи
Опубліковано
Документи
FERMAK INSAAT TAAHHUT ANONIM SIRKETI Документи
Відхилено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "УПС" Документи
Відхилено
Документи
ТОВ "Автомагістраль-Південь" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

15.02.2021 17:01
edr_identification.yaml

Публічні документи

12.02.2021 16:54
sign.p7s
12.02.2021 16:54
sign.p7s
12.02.2021 16:54
sign.p7s
12.02.2021 16:54
sign.p7s
12.02.2021 16:54
sign.p7s

Документи

Публічні документи

15.02.2021 14:21
2.6.2 Дипломи.pdf
15.02.2021 14:39
sign.p7s
15.02.2021 14:39
sign.p7s
09.03.2021 18:06
Лист пояснення
15.02.2021 14:39
sign.p7s

Документи

15.02.2021 17:02
edr_identification.yaml

Публічні документи

15.02.2021 15:40
Довідка МТБ.pdf
15.02.2021 15:40
Щодо АБЗ.pdf
15.02.2021 15:43
sign.p7s
15.02.2021 15:40
Лист-згода.pdf

Документи

15.02.2021 17:02
edr_identification.yaml

Публічні документи

15.02.2021 15:48
2.2.1. ІТР.pdf
15.02.2021 15:48
2.2.2. Водії.pdf
15.02.2021 15:56
sign.p7s
15.02.2021 15:56
sign.p7s

Аукціон

Початок:
09.04.2021 12:12
Завершення:
09.04.2021 12:33

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 09.04.2021 12:33

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"
Пошук по цьому учаснику
404 300 000 UAH з ПДВ 401 980 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Автомагістраль-Південь"
Пошук по цьому учаснику
437 050 000 UAH з ПДВ 404 000 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

13.04.2021 15:59
sign.p7s
15.02.2021 10:50
sign.p7s
15.02.2021 10:50
sign.p7s
12.02.2021 16:54
sign.p7s
12.02.2021 16:54
sign.p7s

Публічні документи

15.02.2021 15:56
sign.p7s
15.02.2021 15:56
sign.p7s
15.02.2021 15:48
2.2.2. Водії.pdf
15.02.2021 15:48
2.2.1. ІТР.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"
#40130383
Пошук по цьому переможцю
Переможець 401 980 000 UAH з ПДВ 09.04.2021 14:20

Переможець

Дата і час публікації: 09.04.2021 14:20

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"
Пошук по цьому переможцю
#40130383
401 980 000 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 22.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Номер ПС-Т-04-20
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
ПС-Т-04-20.pdf Укладений
401 980 000
22.04.2021 11:00
22.04.2021
sign.p7s Укладений
22.04.2021 11:02

Зміни до договору

Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Узгоджене зменшення ціни 28.04.2021 16:53
Опис змін: Зміна ціни договору без зміни обсягу послуг, продовження строку дії договору через затримку фінансування витрат замовника
Номер договору: ДУ 1
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 29.06.2021 16:51
Опис змін: Уточнення обсягу фінансування
Номер договору: ДУ 2
Контракт:
Узгоджене зменшення ціни 23.12.2021 14:19
Опис змін: Узгоджене зменшення ціни договору, зміни терміну надання послуг та строку дії договору
Номер договору: ДУ 3
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 22.04.2021 — 31.12.2021
Сума оплати за договором: 354 311 506.40
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання