Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-30 Кам'янське-Світлогірське (окремими ділянками),Дніпропетровська область(45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) Current average repair of the public road of state importance T-04-30 Kamyanske-Svitlogorskoe (separate sections),Dnipropetrovsk region (45230000-8 Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; leveling of surfaces)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-12-17-004745-b
  • 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
  • Завершена
Найменування замовника:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Свізінська Ганна Анатоліївна, 380567445263, , svyzynskaia@sad.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Дніпро, 49600, Дніпропетровська область, Воскресенська, 24
Дата укладення договору
30.04.21
Переможець
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"
Очікувана вартість
327 767 659 UAH з ПДВ
Сума договору
292 300 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 30.04.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 08.03.2021 00:00

Оскарження умов:

до 14.03.2021 00:00

Подання пропозицій:

18.03.2021 17:00

Початок аукціону:

14.04.2021 15:00

Очікувана вартість
327 767 659 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
3 277 676 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 638 838 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Усі документи тендерної пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо.
Також, виняток складають стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування; інформація коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
У разі неможливості подання учасниками документів до складу тендерної пропозиції українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою. При цьому документи, які складені іноземною мовою беспосередньо учасником - довідкі, гарантійні листи, листи у довільній формі або інше, обовязково надаються з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача.
Щодо подання учасниками до складу тендерної пропозиції офіційних документів, які складені іноземною мовою:
Для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів учасника, з метою використання їх на території України, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку або засвідчені спеціальним штампом «Apostille» (апостиль), якщо країна, в якій цей учасник зареєстрований, підписала відповідну конвенцію, крім випадку, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують зазначену процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
Документи легалізуються учасниками торгів –іноземними суб’єктами господарювання наступним чином:
а) за спрощеною процедурою проставлення Апостиля (Apostille) відповідно до статей 3 та 4 Гаазької Конвенції від 05.10.1961 року
або
б) за процедурою консульської легалізації відповідно до Віденської Конвенції «Про консульські зносини» 1963 року
або
в) завірений(-і) нотаріально відповідно до глави 11 Закону України «Про нотаріат» (в разі, якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною-учасника торгів ) та в такому випадку надається лист-роз‘яснення, складений в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гарантії (далі - банківська гарантія) з накладеним електронно-цифровим підписом/кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-Банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства.
Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу.
Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний цифровий підпис/кваліфікований електронний підпис Банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження ЕЦП/КЕП банківської гарантії, подана учасником тендерна пропозиція відхиляється Замовником.
Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням ЕЦП/КЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління).
Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 1,0 % очікуваної вартості закупівлі, а саме 3 277 676,00 грн. (три мільйони двісті сімдесят сім тисяч шістсот сімдесят шість гривень 00 коп.)
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.
У разі, якщо Учасник бере участь в одному тендері Замовника, проте за певними лотами, то на кожен лот він надає окрему гарантвю.
Гарантія має передбачати лише можливість сплати всієї суми, на яку вона видана (часткові сплати-заборонені).
В тексті гарантії обов’язково повинно бути зазначено:
- Зобов’язання Банку-гаранта сплатити Замовнику гарантійну суму єдиним платежем протягом 5-ти банківських днів з дня отримання вимог Замовника без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких інших умов;
- Умови гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена Банком-гарантом, в тому числі згідно із заявою Учасника, без згоди та погодження з Замовником, після її передавання / надсилання Замовнику.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття , видані Банком- гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта.
Грошове покриття прередбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Тендерна пропозиція, у складі якої буде банківська гарантія, що не відповідає умовам тендерної документації, буде відхилена Замовником.
Реквізити Замовника для оформлення банківської гарантії:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
код ЄДРПОУ:25843931
ПАТ КБ «Приватбанк» р/р UA773052990000026009050020830
Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі:
1) закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури закупівлі;
3) відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
4) закінчення тендеру в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Забезпечення тендерної пропозиції не повертається в разі:
1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав повернення забезпечення тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-30 Кам'янське-Світлогірське (окремими ділянками),Дніпропетровська область
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-12-17-004745-b.a6

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ М-БУД ГРУП, Код ЄДРПОУ:41278559
Дата подання: 05.03.2021 14:17
Шановний Замовнику, 05 березня 2021 13:03 у системі PROZORRO був розміщений Коментар замовника щодо усунення порушення, згідно до якого: «Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області отримано рішення від Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 3438-р/пк-пз від 24.02.2021 р. щодо усунення порушень шляхом внесення змін в тендерну документацію по закупівлі: Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-30 Кам'янське-Світлогірське (окремими ділянками), Дніпропетровська область(45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) ( UA-2020-12-17-004745-b) ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА): 1. Внести зміни до тендерної документації згідно рішення № 3438-р/пк-пз від 24.02.2021р. щодо усунення порушень шляхом внесення змін в тендерну документацію по закупівлі: Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-30 Кам'янське-Світлогірське (окремими ділянками), Дніпропетровська область(45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) ( UA-2020-12-17-004745-b)керуючись ст.18 Закону України «Про публічні закупівлі».


Проте при ознайомленні із внесеними змінами стає очевидним, що Замовник ПОВТОРНО не усунув вищенаведене порушення.

Так, оскаржувана вимога документації, а саме: «Ненадання договірної ціни Переможцем, а також ненадання договірної ціни сформованої у відповідності до вимог цієї тендерної документації є відмовою Переможця від підписання договору про закупівлю» не була виключена Замовником з тендерної документації.

Порушення наших прав пояснюється тією обставиною, що фактично відсутність чіткого та зрозумілого порядку узгодження договірної ціни у Документації призводить до відсутності у Замовника обов’язку «узгоджувати» надану договірну ціну та не позбавляє його можливості заявити про «неузгодження» договірної ціни без будь-яких пояснень та будь-яких причин, що знову ж таки, свідчить про дискримінаційний та протиправний характер Оскаржуваної вимоги.

Згідно ч. 22 ст. 18 Закону «рішення органу оскарження набирають чинності з дня їх прийняття та є обов’язковими для виконання замовниками, особами, яких вони стосуються».
Вважаємо, що просте переформулювання Оскаржуваної вимоги без усунення дискримінаційної складової демонструє формальний підхід Замовника до виконання положень ч. 22 ст. 18 Закону, є зловживанням правами та порушенням ч. 4 ст. 5 та ч.4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі».

Враховуючи вищевикладене, ПОВТОРНО ВИМАГАЄМО виключити дискримінаційну вимогу, а саме: «Ненадання договірної ціни Переможцем, а також ненадання договірної ціни сформованої у відповідності до вимог цієї тендерної документації є відмовою Переможця від підписання договору про закупівлю» та привести Документацію у відповідність із ЗУ «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

09.03.2021 11:33
Замовником були внесені зміни згідно рішення АМКУ та оприлюдненні відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».
Для прозорого та всебічного проведення процедури закупівлі, з метою отримати та оприлюднити обґрунтовані ціни на матеріали, з якими планує працювати майбутній підрядник, Замовник запропонував вимогу надання Переможцем розрахунку договірної ціни.
Таким чином, Замовник не вбачає підстав для визначення вищеозначеної вимоги як дискримінаційною. Оскільки, Замовник являється розпорядником державних коштів, в першу чергу він діє в рамках інтересів держави та згідно діючого законодавства України.
Просимо Учасника більш детальніші ознайомитись зі змінами до тендерної документації.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-12-17-004745-b.c1

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "УПС", Код ЄДРПОУ:24427542
Пошук по цьому автору
Дата подання: 22.01.2021 15:32

СКАРГА на вимоги тендерної документації

СКАРГА на вимоги тендерної документації (в порядку статті 18 Закону України "Про публічні закупівлі"
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 27.01.2021 11:47

Кількість скарг: UA-2020-12-17-004745-b.a2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ М-БУД ГРУП, Код ЄДРПОУ:41278559
Пошук по цьому автору
Дата подання: 23.01.2021 11:38

СКАРГА ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

ТОВ «М-Буд Груп» планує прийняти участь у закупівлі під № UA-2020-12-17-004745-b, яка проводиться Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області на закупівлю послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-30 Кам'янське-Світлогірське (окремими ділянками), Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь). Згідно ч.4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» «тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників». Вважаємо, що Тендерна документація у даній зукупівлі не відповідає вимогам ч. 4 ст. 22 Закону, оскільки містить у собі декілька дискримінаційних вимог, які порушують права нашого підприємства.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 27.01.2021 20:57

Кількість скарг: UA-2020-12-17-004745-b.b3

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: ТОВ М-БУД ГРУП, Код ЄДРПОУ:41278559
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

СКАРГА ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

ТОВ «М-Буд Груп» планує прийняти участь у закупівлі під № UA-2020-12-17-004745-b, яка проводиться Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області на закупівлю послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-30 Кам'янське-Світлогірське (окремими ділянками), Дніпропетровська область(45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь). Під час підготовки до подання пропозиції наше підприємство виявило декілька дискримінаційних вимог, та подало скаргу до Орану оскарження.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Помилка

Кількість скарг: UA-2020-12-17-004745-b.c4

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: ТОВ М-БУД ГРУП, Код ЄДРПОУ:41278559
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

СКАРГА ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

ТОВ «М-Буд Груп» планує прийняти участь у закупівлі під № UA-2020-12-17-004745-b, яка проводиться Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області на закупівлю послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-30 Кам'янське-Світлогірське (окремими ділянками), Дніпропетровська область(45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь). Під час підготовки до подання пропозиції наше підприємство виявило декілька дискримінаційних вимог, та подало скаргу до Орану оскарження.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Помилка

Кількість скарг: UA-2020-12-17-004745-b.b5

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ М-БУД ГРУП, Код ЄДРПОУ:41278559
Пошук по цьому автору
Дата подання: 12.02.2021 20:09

СКАРГА ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

ТОВ «М-Буд Груп» планує прийняти участь у закупівлі під № UA-2020-12-17-004745-b, яка проводиться Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області на закупівлю послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-30 Кам'янське-Світлогірське (окремими ділянками), Дніпропетровська область(45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь). Під час підготовки до подання пропозиції наше підприємство виявило декілька дискримінаційних вимог, та подало скаргу до Орану оскарження.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 17.02.2021 14:09

Кількість скарг: UA-2020-12-17-004745-b.b7

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: FERMAK INSAAT TAAHHUT ANONIM SIRKETI, Код ЄДРПОУ:3850058446
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

Скарга на рішення Замовника

Скарга на рішення Замовника
Документи

Рішення Органу оскарження: Помилка

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

12.02.2021 19:28
СКАРГА.docx
12.02.2021 19:28
Скарга.pdf

Документи подані скаржником

12.02.2021 19:54
Скарга.pdf
12.02.2021 19:54
СКАРГА.docx

Документи подані скаржником

12.02.2021 20:07
СКАРГА.docx
12.02.2021 20:07
Скарга.pdf

Документи подані скаржником

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "УПС" Документи
Відхилено
Документи
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ" Документи
Опубліковано
Документи
FERMAK INSAAT TAAHHUT ANONIM SIRKETI Документи
Відхилено
Документи
ТОВ "Автомагістраль-Південь" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

18.03.2021 17:03
edr_identification.yaml

Публічні документи

28.01.2021 15:19
Довідка МТБ.pdf
28.01.2021 15:19
Щодо АБЗ.pdf
28.01.2021 15:34
sign.p7s
28.01.2021 15:34
sign.p7s
28.01.2021 15:19
Лист-згода.pdf

Документи

18.03.2021 17:03
edr_identification.yaml

Публічні документи

15.02.2021 18:16
sign.p7s
15.02.2021 18:16
sign.p7s
15.02.2021 18:16
sign.p7s
15.02.2021 18:16
sign.p7s
15.02.2021 18:16
sign.p7s
15.02.2021 18:16
sign.p7s

Документи

Публічні документи

17.03.2021 17:03
2.6.2 Дипломи.pdf
17.03.2021 17:03
8.3 Виписка.pdf
17.03.2021 17:11
sign.p7s
17.03.2021 17:11
sign.p7s
17.03.2021 17:11
sign.p7s
17.03.2021 17:11
sign.p7s

Документи

18.03.2021 17:04
edr_identification.yaml

Публічні документи

18.03.2021 10:23
2.2.1. ІТР.pdf
18.03.2021 10:23
2.2.2. Водії.pdf
18.03.2021 10:25
sign.p7s
18.03.2021 10:25
sign.p7s

Аукціон

Початок:
14.04.2021 15:00
Завершення:
14.04.2021 15:21

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 14.04.2021 15:21

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"
Пошук по цьому учаснику
294 000 000 UAH з ПДВ 292 300 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Автомагістраль-Південь"
Пошук по цьому учаснику
311 310 500 UAH з ПДВ 293 000 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

15.04.2021 17:33
sign.p7s
06.04.2021 13:35
sign.p7s
17.03.2021 17:26
sign.p7s
17.03.2021 17:26
sign.p7s
15.02.2021 18:16
sign.p7s
15.02.2021 18:16
sign.p7s

Публічні документи

18.03.2021 10:25
sign.p7s
18.03.2021 10:25
sign.p7s
18.03.2021 10:23
2.2.2. Водії.pdf
18.03.2021 10:23
2.2.1. ІТР.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"
#40130383
Пошук по цьому переможцю
Переможець 292 300 000 UAH з ПДВ 14.04.2021 16:56

Документи

14.04.2021 15:22
edr_identification.yaml
14.04.2021 16:51
протокол 11.pdf
14.04.2021 16:54
sign.p7s
14.04.2021 16:54
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 14.04.2021 16:56

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"
Пошук по цьому переможцю
#40130383
292 300 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

14.04.2021 15:22
edr_identification.yaml
14.04.2021 16:51
протокол 11.pdf
14.04.2021 16:54
sign.p7s
14.04.2021 16:54
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 30.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Номер ПС-Т-04-30
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
ПС-Т-04-30.pdf Укладений
292 300 000
30.04.2021 15:55
30.04.2021
sign.p7s Укладений
30.04.2021 15:58

Зміни до договору

Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Узгоджене зменшення ціни 11.05.2021 14:53
Опис змін: Зміна ціни в бік зменшення без зміни обсягу послуг, продовження строку дії договору через затримку фінансування витрат замовника
Номер договору: ДУ 1
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 21.12.2021 13:01
Опис змін: Зміни строку надання послуг та строку дії договору
Номер договору: ДУ7
Контракт:
Узгоджене зменшення ціни 22.12.2021 17:42
Опис змін: Узгоджене зменшення ціни
Номер договору: ДУ 7
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 30.04.2021 — 31.12.2021
Сума оплати за договором: 286 863 283.30
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання