Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя на ділянці км 132+736 - км 140+056, Дніпропетровська область(45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) Overhaul of the public highway of state importance N-23 Kropyvnytskyi-Kryvyi Rih-Zaporizhia on the section km 132 + 736 - km 140 + 056, Dnipropetrovsk region(45230000-8 Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; leveling of surfaces)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-02-09-005027-b
  • 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Свізінська Ганна Анатоліївна, 380567445263, , svyzynskaia@sad.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Дніпро, 49600, Дніпропетровська область, Воскресенська, 24
Очікувана вартість
290 919 672 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 25.04.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 02.04.2021 00:00

Оскарження умов:

до 08.04.2021 00:00

Подання пропозицій:

12.04.2021 17:00

Очікувана вартість
290 919 672 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
1 454 598 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 454 598 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Усі документи тендерної пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо.
Також, виняток складають стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування; інформація коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
У разі неможливості подання учасниками документів до складу тендерної пропозиції українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою. При цьому документи, які складені іноземною мовою беспосередньо учасником - довідкі, гарантійні листи, листи у довільній формі або інше, обовязково надаються з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача.
Щодо подання учасниками до складу тендерної пропозиції офіційних документів, які складені іноземною мовою:
Для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів учасника, з метою використання їх на території України, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку або засвідчені спеціальним штампом «Apostille» (апостиль), якщо країна, в якій цей учасник зареєстрований, підписала відповідну конвенцію, крім випадку, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують зазначену процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
Документи легалізуються учасниками торгів –іноземними суб’єктами господарювання наступним чином:
а) за спрощеною процедурою проставлення Апостиля (Apostille) відповідно до статей 3 та 4 Гаазької Конвенції від 05.10.1961 року
або
б) за процедурою консульської легалізації відповідно до Віденської Конвенції «Про консульські зносини» 1963 року
або
в) завірений(-і) нотаріально відповідно до глави 11 Закону України «Про нотаріат» (в разі, якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною-учасника торгів ) та в такому випадку надається лист-роз‘яснення, складений в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гарантії (далі - банківська гарантія) з накладеним електронно-цифровим підписом/кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-Банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства.
Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу.
Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний цифровий підпис/кваліфікований електронний підпис Банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження ЕЦП/КЕП банківської гарантії, подана учасником тендерна пропозиція відхиляється Замовником.
Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням ЕЦП/КЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління).
Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 0,5 % очікуваної вартості закупівлі, а саме 1 454 598,00 грн. (один мільйон чотириста п’ятдесят чотири тисячі п’ятсот дев’яносто вісім гривень 00 коп.)
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.
У разі, якщо Учасник бере участь в одному тендері Замовника, проте за певними лотами, то на кожен лот він надає окрему гарантвю.
Гарантія має передбачати лише можливість сплати всієї суми, на яку вона видана (часткові сплати-заборонені).
В тексті гарантії обов’язково повинно бути зазначено:
- Зобов’язання Банку-гаранта сплатити Замовнику гарантійну суму єдиним платежем протягом 5-ти банківських днів з дня отримання вимог Замовника без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких інших умов;
- Умови гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена Банком-гарантом, в тому числі згідно із заявою Учасника, без згоди та погодження з Замовником, після її передавання / надсилання Замовнику.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття , видані Банком- гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта.
Грошове покриття прередбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Банківська гарантія з повним грошовим покриттям повинна бути надана одним із системно важливих банків, перелік яких затверджується НБУ. Перелік цих банків є загальнодоступним та публікується на сайті НБУ.
Тендерна пропозиція, у складі якої буде банківська гарантія, що не відповідає умовам тендерної документації, буде відхилена Замовником.
Реквізити Замовника для оформлення банківської гарантії:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
код ЄДРПОУ:25843931
АТ КБ «Приватбанк» р/р UA773052990000026009050020830
Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі:
1) закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури закупівлі;
3) відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
4) закінчення тендеру в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Забезпечення тендерної пропозиції не повертається в разі:
1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав повернення забезпечення тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя на ділянці км 132+736 - км 140+056, Дніпропетровська область
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Дозвіл

Дата подання: 18.02.2021 15:46
Дата відповіді: 22.02.2021 18:34
Шановний замовник! Постановою Кабінету Міністрів України № 219 від 13.03.2020 р. «Про оптимізацію органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду» скасовано Постанову Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 р. № 256 «Деякі питання ліцензування будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками». У зв’язку із скасування Постанови КМУ від 30 березня 2016 р. № 256 «Деякі питання ліцензування будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками» втратив чинність перелік видів робіт із провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками, які підлягають ліцензуванню. Відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» ліцензуванню підлягає будівництво об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, за переліком видів робіт, що визначається Кабінетом Міністрів України, - з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності». Відповідно до ч. 1 ст. 37-1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» господарська діяльність з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними наслідками (СС3), підлягає ліцензуванню за переліком видів робіт, що визначається Кабінетом Міністрів України, відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Отже, з урахуванням вищевикладеного, можна дійти висновку, що у зв’язку із скасуванням Постанови КМУ від 30 березня 2016 р. № 256 «Деякі питання ліцензування будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками», якою був затверджений перелік видів робіт із провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками, які підлягають ліцензуванню, відсутня законодавча вимога щодо наявності ліцензії на здійснення господарської діяльність з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними наслідками (СС3) у зв’язку з відсутністю переліку видів робіт підлягаючих ліцензуванню, що визначаються Кабінетом Міністрів України, відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та ч. 1 ст. 37-1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Враховуючи вищевикладене, прошу надати відповідь, чи необхідна нерезиденту наявність/отримання ліцензії на здійснення господарської діяльність з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними наслідками (СС3) для участі у тендері на Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя на ділянці км 132+736 - км 140+056, Дніпропетровська область(45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) та на подальше підписання договору і на виконання робіт з вказаного напрямку?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! Згідно вимог тендерної документації Розділу 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції п.6 Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі вказано що Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником;
3.6.1. Технічні вимоги до предмета закупівлі, технічна специфікація та перелік інформації і документів, які подаються для підтвердження відповідності тендерної пропозиції Учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, наведені у ДОДАТКУ 3 до цієї тендерної документації.
Документальне підтвердження відповідності послуг тендерній документації надається у вигляді інформаційної довідки в довільній формі. Додатками до цієї довідки є:
3.6.1.1 – обсяги послуг, які будуть надані учасником, згідно Додатку №3 до тендерної документації;
- копія ліцензії (дозволу) на надання послуг, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на цей вид діяльності передбачено законодавством;
Також повідомляємо,що відповідно до пп.9 ст.7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» визначено що будівництво об’єктів за класом наслідків СС2 ,СС3 підпадає під господарську діяльність яка підлягає ліцензуванню.

Досвід виконання аналогічного договору

Дата подання: 01.03.2021 10:33
Дата відповіді: 01.03.2021 17:17
Шановний Замовник! Просимо розглянути звернення щодо одного з основних видів робіт, наявність якого Замовник визначив у тендерній документації на підтвердження наявноісті документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Зокрема, відповідно до пункту 3 таблиці додатку 2.7 до тендерної документації Учасник має надати документальне підтвердження досвіду виконання робіт/надання послуг одним договором або сумарно в обсязі 100% від об’ємів основних видів робіт, зокрема, улаштування шару покриття зі цементобетону (укочуванного) асфальтоукладальником /або влаштування СФОВ або влаштування покриття зі цементобетону. Згідно загальноприйнятого визначення, СФОВ - це суміш матеріалу, отриманого від фрезерування старого покриття і нового кам'яного матеріалу (щебенево-піщаної суміші), яка готується на виробничій базі за допомогою спеціального обладнання - змішувальної установки, шляхом перемішування. Автор звернення, який має намір прийняти участь у даній закупівлі, має досвід виконання робіт з улаштування дорожнього покриття методом холодного ресайклінгу. Суть даного методу полягає у використанні існуючих дефектних шарів старого дорожнього одягу для створення нових міцних і однорідних шарів основи. Методом фрезерування дорожнього покриття на розрахункову глибину отримують органічно-мінеральну суміш, яка складається із зфрезерованого асфальтобетону та щебеневих матеріалів основи. В одержану суміш одночасно вводять в’яжучі компоненти (бітумна емульсія і цемент) та розподіляють рівномірним шаром. Наступне заключне ущільнення проводять дорожніми котками, у результаті одержують міцний конструктивний шар дорожнього одягу з покращеними фізико-механічними характеристиками. Враховуючи визначення СФОВ та холодного ресайклінгу, можливо дійти висновку, що це ідентичні за своєю суттю методи. Таким чином, звертаємося до Вас з проханням підтвердити чи спростувати, чи буде вважатись належним підтвердженням наявності досвіду виконання аналогічного договору по до пункту 3 таблиці додатку 2.7 до тендерної документації документальне підтвердження виконання робіт з улаштування дорожнього покриття методом холодного ресайклінгу.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

При виконанні робіт з влаштування основи шарів дорожнього одягу за методом «холодного ресайклінгу» виконаного в стаціонарних чи пересувних змішувачах примусової дії зменшується час виконання робіт. Технічним завданням передбачено влаштування основи дорожнього одягу зі СФОВ виготовлених в змішувачах примусової дії з влаштуванням асфальтоукладальника, а при влаштуванні шарів дорожнього одягу із СФОВ безпосередньо на дорозі використовуються інші механізми, які не передбачені проектною документацією.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-02-09-005027-b.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: AzVirt MMC, Код ЄДРПОУ:2000025721
Дата подання: 17.02.2021 15:27
Відповідно до вимог пункту 2 розділу 3 тендерної документації банківська гарантія з повним грошовим покриттям повинна бути надана одним із системно важливих банків, перелік яких затверджується НБУ. Перелік цих банків є загальнодоступним та публікується на сайті НБУ.
Зазначена вимога є такою, що обмежує конкуренцію та призводить до дискримінації учасників положення тендерної документації в наведеній вище редакції.
Зокрема, відносини з оформлення банківських гарантій регулюються постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах». Це Положення регулює загальний порядок, умови надання та отримання банками гарантій/контргарантій та їх виконання всіма банками України без виключення та в незалежності від того, віднесено банк до системно важливого чи ні, та відповідно до пункту 4 зазначеного Положення його вимоги поширюються на всі банки - резиденти України, які беруть участь у здійсненні операцій за гарантіями.
Відтак, банківська гарантія є аналогічною за своєю суттю та правовою природою, в незалежності від того чи є банк, який її видав, системно важливим чи ні. Обсяг зобов'язань щодо виконання банківської гарантії обмежено виключно сумою такої гарантії, та у момент настання гарантійного випадку підлягає обов'язковому виконанню в незалежності від статусу банку гаранта (державний, комерційний, системно важливий тощо). Більше того, банківська гарантія за цією процедурою закупівлі повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії, що повністю нівелює застереження Замовника щодо того яким банком повинна бути видана банківська гарантія, оскільки виконання зобов'язань за гарантією забезпечено грошовими коштами і не залежить від надійності та стабільності банківської установи.
Автор вимоги, який має намір прийняти участь у даній закупівлі, не має договірних відносин на оформлення банківських гарантій з жодним із банків, які віднесено до системно важливих.
Враховуючи викладене, взяти участь у Процедурі закупівлі зможуть суб'єкти господарювання, які мають надати банківську гарантію, яка видана саме одним із системно важливих банків, встановлених Національним Банком України, що є дискримінаційним по відношенню до інших суб'єктів господарювання, зокрема, автора вимоги.
В свою чергу, Замовник не обґрунтував необхідність встановлення у тендерній документації наведеної вище умови.
Частиною першою статті 5 Закону визначено, що закупівлі здійснюються, зокрема, за принципом недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель.
Згідно з частиною четвертою статті 5 Закону замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників.
Частиною четвертою статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
Дії Замовника в частині встановлення у тендерній документації наведених вище вимог порушують вимоги частини четвертої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси автора вимоги, пов'язані з його участю у процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені частиною першою статті 5 Закону.
Враховуючи вище викладене, вимагаємо усунути наведені вище невідповідності шляхом внесення відповідних змін до тендерної документації в цій частині, а саме виключити з пункту 2 розділу 3 тендерної документації вимогу про те, що «банківська гарантія з повним грошовим покриттям повинна бути надана одним із системно важливих банків, перелік яких затверджується НБУ. Перелік цих банків є загальнодоступним та публікується на сайті НБУ.».
Окремо звертаємо увагу Замовника на те, що у разі невиконання вимог зазначеної вище вимоги, автор буде змушений звернутися із відповідною скаргою до Антимонопольного комітету України, який вже неодноразово розглядав аналогічні скарги із ідентичних питань, які у всіх випадках були задоволені Органом оскарження (наприклад, рішення № 2362-р/пк-пз від 10.02.2021 по закупівлі № UA-2021-01-19-002527-b; № 23203-р/пк-пз від 15.12.2020 по закупівлі № UA-2020-11-12-003986-a; № 23529-р/пк-пз від 21.12.2020 по закупівлі № UA-2020-11-25-007597-c).
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

17.02.2021 16:58
Таким чином, враховуючи, що закупівлі робіт та послуг на автомобільних дорогах загального користування здійснюються за рахунок бюджетних коштів, державний бюджет недоотримав надходжень на суму вищевказаних неповернутих гарантій.
Враховуючи таку ситуацію, з метою захисту прав замовників безпосередньо та інтересів держави в цілому, Укравтодор, як центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у дорожньому господарстві, вважає за доцільне передбачати вимогу надання учасниками закупівель тендерного забезпечення у формі банківської гарантії, виданих одним із системно важливих банків.
Відповідно до Закону України «Про банки і банківську діяльність» системно важливий банк - банк, що відповідає критеріям, встановленим Національним банком України, діяльність якого впливає на стабільність банківської системи. Положення про порядок визначення системно важливих банків затверджений постановою Правління Національного банку України від 25.12.2014 № 863. Для системно важливих банків діють підвищені вимоги, покликані забезпечити додатковий запас їх стійкості, що є додатковою гарантією виконання фінансовою установою взятих на себе зобов’язань. Перелік банків, які вважаються системно важливими, затверджено рішенням Правління Національного банку України від 3 березня 2020 року № 155-рш «Про визначення системно важливих банків», і на сьогодні їх кількість складає 14 одиниць.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2021-02-09-005027-b.c2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ ГРАНІТ-001, Код ЄДРПОУ:42751872
Пошук по цьому автору
Дата подання: 11.03.2021 20:46

Скарга на дискримінаційні вимоги Документації

Скарга на дискримінаційні вимоги Документації (детальніше у доданій скарзі).
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 16.03.2021 13:46

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
AzVirt MMC Документи
Відхилено
Документи
ПрАТ «ПВІ ЗІТ «Нафтогазбудізоляція» Документи
Відхилено
Документи
ТОВ "Автомагістраль-Південь" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

Публічні документи

16.03.2021 13:41
водовоз 1.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
водовоз 2.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Каток.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Кран.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
самосвал.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
ТРАКТОР.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Avtogreyder.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
buldozer.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
excavator.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Frez.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
МТБ.docx.p7s.zip
16.03.2021 13:41
ОЗ 6.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Андрусик.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Васько.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Возів.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Гаврилів.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Гентош.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Годван.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Гриник.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Данилів.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Іванців.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Кісіль.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Костів.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Маруняк.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Масляник.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Оприско.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Павлів.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Попик.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Попович.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Пронів.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Романюк.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Стефанів.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Федишин.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Гураль.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Марупов.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Muqavile-tianeti.PDF.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Xobi kontrakt.PDF.p7s.zip
16.03.2021 13:41
Sertifikat-15.PDF.p7s.zip
16.03.2021 13:43
sign.p7s
16.03.2021 13:43
sign.p7s
16.03.2021 13:41
Guarantee_21-48GR0002.rar
16.03.2021 13:41
Стаття 17.docx.p7s.zip
16.03.2021 13:41
виписка.pdf.p7s.zip
16.03.2021 13:41
статут.pdf.p7s.zip
10.04.2021 13:13
Guarantee_21-48GR0002-1.rar

Документи

12.04.2021 17:06
edr_identification.yaml

Документи

12.04.2021 17:06
edr_identification.yaml

Публічні документи

12.04.2021 16:14
2.2.2. Водії.pdf
12.04.2021 16:14
2.2.1.1. ІТР.pdf
12.04.2021 16:14
2.2.1.2. ІТР.pdf
12.04.2021 16:17
sign.p7s
12.04.2021 16:17
sign.p7s

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 12.04.2021 17:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "Автомагістраль-Південь"
Пошук по цьому учаснику
282 200 000 UAH з ПДВ 282 200 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

12.04.2021 16:17
sign.p7s
12.04.2021 16:17
sign.p7s
12.04.2021 16:14
2.2.1.2. ІТР.pdf
12.04.2021 16:14
2.2.1.1. ІТР.pdf
12.04.2021 16:14
2.2.2. Водії.pdf

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання