Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-04-29 Станція Верхньодніпровськ – Верхівцеве - Божедарівка на ділянках км 0+000 – км 14+491, км 18+491 – км 37+636, Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) Overhaul of the highway of state importance T-04-29 Station Verkhnodniprovsk - Verkhivtseve - Bozhedarivka on the sections km 0 + 000 - km 14 + 491, km 18 + 491 - km 37 + 636, Dnipropetrovsk region (45230000-8 Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; leveling of surfaces)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-02-19-004526-b
  • 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
  • Завершена
Найменування замовника:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Свізінська Ганна Анатоліївна, 380567445263, , svyzynskaia@sad.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Дніпро, 49600, Дніпропетровська область, Воскресенська, 24
Дата укладення договору
21.05.21
Переможець
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"
Очікувана вартість
864 830 469 UAH з ПДВ
Сума договору
769 300 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 21.05.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 13.03.2021 00:00

Оскарження умов:

до 19.03.2021 00:00

Подання пропозицій:

23.03.2021 17:00

Початок аукціону:

05.05.2021 12:21

Очікувана вартість
864 830 469 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
4 324 152 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
4 324 152 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Усі документи тендерної пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо.
Також, виняток складають стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування; інформація коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
У разі неможливості подання учасниками документів до складу тендерної пропозиції українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою. При цьому документи, які складені іноземною мовою беспосередньо учасником - довідкі, гарантійні листи, листи у довільній формі або інше, обовязково надаються з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача.
Щодо подання учасниками до складу тендерної пропозиції офіційних документів, які складені іноземною мовою:
Для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів учасника, з метою використання їх на території України, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку або засвідчені спеціальним штампом «Apostille» (апостиль), якщо країна, в якій цей учасник зареєстрований, підписала відповідну конвенцію, крім випадку, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують зазначену процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
Документи легалізуються учасниками торгів –іноземними суб’єктами господарювання наступним чином:
а) за спрощеною процедурою проставлення Апостиля (Apostille) відповідно до статей 3 та 4 Гаазької Конвенції від 05.10.1961 року
або
б) за процедурою консульської легалізації відповідно до Віденської Конвенції «Про консульські зносини» 1963 року
або
в) завірений(-і) нотаріально відповідно до глави 11 Закону України «Про нотаріат» (в разі, якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною-учасника торгів ) та в такому випадку надається лист-роз‘яснення, складений в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гарантії (далі - банківська гарантія) з накладеним електронно-цифровим підписом/кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-Банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства.
Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу.
Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний цифровий підпис/кваліфікований електронний підпис Банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження ЕЦП/КЕП банківської гарантії, подана учасником тендерна пропозиція відхиляється Замовником.
Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням ЕЦП/КЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління).
Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 0,5 % очікуваної вартості закупівлі, а саме 4 324 152,00 грн. (чотири мільйони триста двадцять чотири тисячі сто п’ятдесят дві гривні 00 коп.)
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.
У разі, якщо Учасник бере участь в одному тендері Замовника, проте за певними лотами, то на кожен лот він надає окрему гарантію.
Гарантія має передбачати лише можливість сплати всієї суми, на яку вона видана (часткові сплати-заборонені).
В тексті гарантії обов’язково повинно бути зазначено:
- Зобов’язання Банку-гаранта сплатити Замовнику гарантійну суму єдиним платежем протягом 5-ти банківських днів з дня отримання вимог Замовника без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких інших умов;
- Умови гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена Банком-гарантом, в тому числі згідно із заявою Учасника, без згоди та погодження з Замовником, після її передавання / надсилання Замовнику.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття , видані Банком- гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта.
Грошове покриття прередбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Банківська гарантія з повним грошовим покриттям повинна бути надана одним із системно важливих банків, перелік яких затверджується НБУ. Перелік цих банків є загальнодоступним та публікується на сайті НБУ.
Тендерна пропозиція, у складі якої буде банківська гарантія, що не відповідає умовам тендерної документації, буде відхилена Замовником.
Реквізити Замовника для оформлення банківської гарантії:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
код ЄДРПОУ:25843931
АТ КБ «Приватбанк» р/р UA773052990000026009050020830
Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі:
1) закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури закупівлі;
3) відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
4) закінчення тендеру в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Забезпечення тендерної пропозиції не повертається в разі:
1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав повернення забезпечення тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-04-29 Станція Верхньодніпровськ – Верхівцеве - Божедарівка на ділянках км 0+000 – км 14+491, км 18+491 – км 37+636, Дніпропетровська область
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2021-02-19-004526-b.b1

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: КОНСОРЦІУМ "ДОРЛІДЕР", Код ЄДРПОУ:43978883
Пошук по цьому автору
Дата подання: 06.04.2021 19:11

Скарга на рішення Замовника

Скарга на рішення Замовника
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 09.04.2021 10:06
Дата: 30.04.2021 14:08

Документи подані скаржником

06.04.2021 23:52
скарга.pdf
26.04.2021 10:24
Заперечення.pdf
26.04.2021 22:35
105-Б від 22.09.2020.pdf

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "Автомагістраль-Південь" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОСТДОРСТРОЙ" Документи
Відхилено
Документи
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ" Документи
Опубліковано
Документи
КОНСОРЦІУМ "ЗА МАЙБУТНЄ" Документи
Відхилено
Документи

Документи

23.03.2021 17:04
edr_identification.yaml

Публічні документи

23.03.2021 12:09
2.2.1. ІТР.pdf
23.03.2021 12:09
2.2.2. Водії.pdf
23.03.2021 12:12
sign.p7s
23.03.2021 12:12
sign.p7s
23.03.2021 12:12
sign.p7s

Документи

23.03.2021 17:04
edr_identification.yaml

Публічні документи

23.03.2021 12:59
016-001-11943 БТ-2021.pdf
23.03.2021 12:59
Баланс.PDF
23.03.2021 12:59
виписка.pdf
23.03.2021 12:59
ІСО ще.pdf
23.03.2021 12:59
ІСО.pdf
23.03.2021 12:59
ІСО1.pdf
23.03.2021 12:59
ІСО2.pdf
23.03.2021 12:59
Ліцензія.pdf
23.03.2021 12:59
ліцензія.zip
23.03.2021 12:59
Опис.pdf
23.03.2021 12:59
Статут.PDF
23.03.2021 12:59
Фін.звіт 2020.pdf
23.03.2021 12:59
Форма 4-ОПП.pdf
23.03.2021 12:59
ЦПУ.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 1 дог 19-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 1 дог 20-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 1 дог №18-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 10 дог 20-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 2 дог 19-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 2 дог 20-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 2 дог №18-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 3 дог 19-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 3 дог 20-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 3 дог №18-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 4 дог 19-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 4 дог 20-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 4 дог №18-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 5 дог 19-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 5 дог 20-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 5 дог №18-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 6 дог 19-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 6 дог 20-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 6 дог №18-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 7 дог 19-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 7 дог 20-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 7 дог №18-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 8 дог 19-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 8 дог 20-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 8 дог №18-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 9 дог 20-18П.PDF
23.03.2021 12:59
КБ 9 дог №18-18П.PDF
23.03.2021 12:59
Ангелов.PDF
23.03.2021 12:59
Андрюшин.PDF
23.03.2021 12:59
Артемьев.PDF
23.03.2021 12:59
Бабенко С.В..pdf
23.03.2021 12:59
Беженар О.О..pdf
23.03.2021 12:59
Безпалий О.С.PDF
23.03.2021 12:59
Белов В.В..pdf
23.03.2021 12:59
Блажко.PDF
23.03.2021 12:59
Божко С.Ю..pdf
23.03.2021 12:59
Бортневський.PDF
23.03.2021 12:59
Бровко А.І..pdf
23.03.2021 12:59
Бузіка Г.Г..pdf
23.03.2021 12:59
Букин.PDF
23.03.2021 12:59
Бут М.С..pdf
23.03.2021 12:59
Гайдай.PDF
23.03.2021 12:59
Гасратов.PDF
23.03.2021 12:59
Гончар.PDF
23.03.2021 12:59
Горкуша.PDF
23.03.2021 12:59
Гриценко.PDF
23.03.2021 12:59
Діброва.PDF
23.03.2021 12:59
Дідур.PDF
23.03.2021 12:59
Дудьєв.PDF
23.03.2021 12:59
Евдокимов.PDF
23.03.2021 12:59
Зібровський.PDF
23.03.2021 12:59
Зінчук.PDF
23.03.2021 12:59
Іванов.PDF
23.03.2021 12:59
Кадацький.PDF
23.03.2021 12:59
Кириленко.PDF
23.03.2021 12:59
Кілор.PDF
23.03.2021 12:59
Колесник.PDF
23.03.2021 12:59
Костюк О.О..pdf
23.03.2021 12:59
Крупа В.А..pdf
23.03.2021 12:59
Кушнір О.В..pdf
23.03.2021 12:59
Лапшин.PDF
23.03.2021 12:59
Люльченко.PDF
23.03.2021 12:59
Максачук.PDF
23.03.2021 12:59
Маренич.PDF
23.03.2021 12:59
Мордик.PDF
23.03.2021 12:59
Назаренко В.І.PDF
23.03.2021 12:59
Павляк.PDF
23.03.2021 12:59
Петрочук.PDF
23.03.2021 12:59
Печінка.PDF
23.03.2021 12:59
Поліщук В.А.pdf
23.03.2021 12:59
Сизьоненко.PDF
23.03.2021 12:59
Сіріціану.PDF
23.03.2021 12:59
Соловей.PDF
23.03.2021 12:59
Сулима.PDF
23.03.2021 12:59
Танцюра.PDF
23.03.2021 12:59
Терещенко.PDF
23.03.2021 12:59
Тимофеев.PDF
23.03.2021 12:59
Тихоненко.PDF
23.03.2021 12:59
Шведов С.А.pdf
23.03.2021 12:59
Швець ВМ.PDF
23.03.2021 12:59
Швець РВ.PDF
23.03.2021 12:59
Шундрін.PDF
23.03.2021 13:50
sign.p7s

Документи

23.03.2021 17:05
edr_identification.yaml

Публічні документи

23.03.2021 14:30
sign.p7s
23.03.2021 14:30
sign.p7s
23.03.2021 14:30
sign.p7s
23.03.2021 14:30
sign.p7s
23.03.2021 14:30
sign.p7s

Документи

23.03.2021 17:05
edr_identification.yaml

Публічні документи

23.03.2021 15:58
2.6.2 Дипломи.pdf
23.03.2021 16:21
sign.p7s
23.03.2021 16:40
35-Г_21-МТБ.zip
23.03.2021 16:21
sign.p7s

Аукціон

Початок:
05.05.2021 12:21
Завершення:
05.05.2021 12:42

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 05.05.2021 12:42

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"
Пошук по цьому учаснику
778 000 000 UAH з ПДВ 769 300 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Автомагістраль-Південь"
Пошук по цьому учаснику
819 999 000 UAH з ПДВ 770 000 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

20.05.2021 09:15
sign.p7s
14.05.2021 10:58
sign.p7s
01.04.2021 10:34
sign.p7s
23.03.2021 14:30
sign.p7s
23.03.2021 14:30
sign.p7s

Публічні документи

31.03.2021 21:54
sign.p7s
23.03.2021 12:12
sign.p7s
23.03.2021 12:12
sign.p7s
23.03.2021 12:09
2.2.2. Водії.pdf
23.03.2021 12:09
2.2.1. ІТР.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"
#40130383
Пошук по цьому переможцю
Переможець 769 300 000 UAH з ПДВ 05.05.2021 16:55

Документи

05.05.2021 12:42
edr_identification.yaml
05.05.2021 16:48
sign.p7s
05.05.2021 16:48
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 05.05.2021 16:55

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"
Пошук по цьому переможцю
#40130383
769 300 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

05.05.2021 12:42
edr_identification.yaml
05.05.2021 16:48
sign.p7s
05.05.2021 16:48
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 21.05.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Номер КР-Т-04-29
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
КР-Т-04-29.pdf Укладений
769 300 000
21.05.2021 14:39
21.05.2021
sign.p7s Укладений
21.05.2021 14:41

Зміни до договору

Узгоджене зменшення ціни 26.05.2021 10:40
Опис змін: Зміна ціни в бік зменшення без зміни обсягу послуг
Номер договору: ДУ 1
Контракт:
Узгоджене зменшення ціни 30.12.2021 13:03
Опис змін: Узгоджене зменшення ціни , зміна строку дії договору
Номер договору: ДУ 10
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 21.05.2021 — 31.12.2021
Сума оплати за договором: 598 603 561.08
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання