Закупівля невиключних майнових прав (дозволу) на використання аудіовізуальних творів за ДК 021:2015 (СPV) - 92120000-8 (Послуги з розповсюдження кіно- та відеопродукції)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-02-25-007449-b
  • 92120000-8 - Послуги з розповсюдження кіно- та відеопродукції
  • Завершена
Найменування замовника:
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Тип закупівлі
Переговорна процедура
Контактна особа замовника
Полівчук Володимир Володимирович, 380631492871, , v.polivchuk@uatv.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
Дата укладення договору
15.03.21
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН»
Очікувана вартість
493 000 UAH без ПДВ
Сума договору
493 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 16.03.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Непозбувна бентега
Обгрунтування
Голова тендерного комітету зауважив, що враховуючи п.п. 1 п.2 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання.
Разом з тим голова тендерного комітету повідомив, що відповідно до заявки про закупівлю послуг, заступника генерального директора з питань планування ефіру Єльчик В.В., є необхідність в закупівлі невиключних майнових прав (дозволу) на використання аудіовізуальних творів.
Відповідно до заявки ініціатора закупівлі Державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України» (далі ДП «МПІУ») є суб’єктом державного іномовлення України, створеним для захисту інформаційних інтересів держави. Для виконання поставленої мети ДП «МПІУ» в 2015 році почало мовлення в усьому світі міжнародного інформаційного телеканалу «UA». З 1 березня 2020 почав тестове мовлення російськомовний телеканал «ДОМ» на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей України та Автономну республіку Крим. Основна сітка новоствореного каналу впродовж 2020 року та на початку 2021 року становить контент, наданий найбільшими українськими медіа-групами. Для пришвидшення запуску контент був наданий безкоштовно. Натомість підприємство було значно обмежене територією та способами розповсюдження сигналу телеканалу «ДОМ». Основа сітки телеканалу «UA» станом на 2020 рік та початок 2021 року складає бібліотечний контент каналу, який вимагає значного оновлення, як за якістю, так і за змістом. Телеканал «UA» вимагає повного ребрендингу, а саме збільшення частки розважального продукту.
З метою покладеної на ДП «МПІУ» мети, щодо розширення території та способів мовлення телеканалу «ДОМ», зміни програмної сітки та ребрендингу телеканалу «UA», ДП «МПІУ» необхідно закупити розважальний продукт українського виробництва, бажано російською мовою. Під розважальним продуктом розуміється художні серіали будь-якого жанру, художні та документальні фільми, розважальні програми, близькі та знайомі глядачу як телеканалу «ДОМ», так і телеканалу «UA».
ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН», яке входить в найбільшу в Східній Європі вертикально інтегровану групу компаній в сфері кіно- і телевиробництва - FILM.UA GROUP, яка займається розробкою, продукуванням, адаптацією, дистрибуцією аудіовізуального контенту, запропонувало ДП «МПІУ» переглянути наявну бібліотеку найменувань власного виробництва. Зважаючи на те, що ДП «МПІУ» потрібен широкий об’єм прав для двох телеканалів, один з яких мовить на територію всього світу, було обрано обмежену кількість творів, на які були вільні виключні права у ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН». Обрані твори повністю відповідають вимогам і потребам ДП «МПІУ», оскільки серед них є добре відома програма для молодих сімей, пізнавальні документальні фільми та програми, що популяризують українську культуру.
ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН» запропонувало придбати невиключні майнові права на наступних умовах:
(відповідно до таблиці)
Дана пропозиція передбачає придбання наступного переліку прав:
1) Для телеканалу «ДОМ» - цифрове/аналогове ефірне мовлення, безкоштовне супутникове, кабельне мовлення, онлайн мовлення в складі програми каналу на власній онлайн платформі, IP-TV, ОТТ-платформи, VOD, Catch-up, Time-shift, окрім Youtube;
2) Для телеканалу «UA» - безкоштовне супутникове, кабельне мовлення, онлайн мовлення в складі програми каналу на власній онлайн платформі, IP-TV, ОТТ-платформи, VOD, Catch-up, Time-shift, окрім Youtube.
Очікувана вартість закупівлі обраних аудіовізуальних творів складає 493 000,00 грн (чотириста дев’яносто три тисячі гривень, 00 копійок) без урахування ПДВ (ПДВ не застосовується).
Враховуючи великий досвід роботи ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН» на світовому та українському телевізійному кіноринку, запропонований якісний телевізійний продукт, компанію було запрошено до переговорів.
Під час переговорів представником ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН», було надано документальне підтвердження стосовно надання невиключної ліцензії на використання аудіовізуальних творів.
Представник ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН» надав комерційну пропозицію на закупівлю аудіовізуальних творів, яка становить: 493 000,00 грн (чотириста дев’яносто три тисячі гривень, 00 копійок). У складі цінової пропозиції надана інформація про найменування творів, кількість серій та розмір винагороди на надання прав на використання аудіовізуальних творів.
Разом з тим, представник ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН», надав проєкт договору та документальне підтвердження можливості надання невиключних прав на використання аудіовізуальних творів.
Представник ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН» надав документальне підтвердження на право розповсюдження і демонстрацію аудіовізуальних творів.
Враховуючи те, що ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН» має виключні майнові права, а також є ексклюзивним правовласником аудіовізуальних творів на території України є підстави для проведення переговорної процедури та прийняття рішення про намір укласти договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН».
ВИРІШЕНО:
1. Провести переговорну процедуру на закупівлю невиключних майнових прав (дозволу) на використання аудіовізуальних творів за ДК 021:2015 (СPV) - 92120000-8 (Послуги з розповсюдження кіно- та відеопродукції) та прийняти рішення про намір укласти договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН» (відповідно до п.п. 1 п.2 ч. 2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі»).

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Закупівля невиключних майнових прав (дозволу) на використання аудіовізуальних творів за ДК 021:2015 (СPV) - 92120000-8 (Послуги з розповсюдження кіно- та відеопродукції)
ДК 021:2015: 92120000-8 — Послуги з розповсюдження кіно- та відеопродукції

Тендерна документація

Переможець

Дата і час публікації: 25.02.2021 17:15

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН»
Пошук по цьому переможцю
#35619477
493 000 UAH Документи

Документи

25.02.2021 17:15
sign.p7s

Укладений договір


Номер №11903/2021
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Підписаний договір (ТОВ ФІЛЬМ Ю ЕЙ ДИСТРИБУШН).pdf Укладений
493 000
16.03.2021 11:05
15.03.2021
sign.p7s Укладений
16.03.2021 11:05

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання