ДК 021:2015 - 39110000-6 – Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Придбання лавок для благоустрою територій) (ДК 021:2015- 39113600-3 Лавки)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-03-17-000759-b
  • 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
  • Завершена
Найменування замовника:
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Солдатченко Наталія, 0577252662 , dgh_ob@meta.ua
Адреса замовника
Україна, місто Харків, 61003, Харківська область, Конституції майдан, будинок 7
Дата укладення договору
9.06.21
Переможець
ФОП ГЮЛНАЗАРЯН АРУТЮН АРСЕНОВИЧ
Очікувана вартість
1 800 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 798 643 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 9.06.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 22.03.2021 23:00

Оскарження умов:

до 29.03.2021 00:00

Подання пропозицій:

02.04.2021 09:40

Початок аукціону:

05.04.2021 14:56

Очікувана вартість
1 800 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
54 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
9 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Замовником вимагається надання учасниками забезпечення тендерної пропозиції у формі страхової гарантії. Пропозиція, що супроводжується сканованою копією страхової гарантії, оригінал якої оформлений на паперовому носієві та не є електронним документом, або якщо пропозиція супроводжується страховою гарантією, на якій відсутній кваліфікаційний електронний підпис, чи якщо кваліфікаційний електронний підпис не може бути перевірений замовником, - вважається такою, що не відповідає умовам оголошення та відхиляється замовником. Учасник надає страхову гарантію, у вигляді електронного файлу в форматі РDF з одночасним документальним підтвердженням КЕП (або УЕП) підписанта та КЕП печатки фінансової установи, у розширенні р7s через електронну систему закупівель, з обов’язковим зазначенням посилання на програмний комплекс, яким накладено КЕП для можливості перевірки такого підпису. За умови, що надана гарантія підписана не керівником (директором, головою правління тощо), надати довіреність, що засвідчує право надання та підпису страхової гарантії від імені фінансової установи уповноваженій особі з одночасним документальним підтвердженням КЕП підписанта (або УЕП) (керівника, директора, голови правління тощо) та КЕП печатки фінансової установи, у розширенні р7s через електронну систему закупівель.
Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає: 54 000,00грн. (п’ятдесят чотри тисячі грн. 00 коп.)
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції - 90 днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Основні вимоги до страхової гарантії: Гарантія повинна бути безвідкличною та безумовною та підтверджувати негайну дію страхового захисту фінансового ризику невиконання або неналежного виконання страхувальником тендерної документації, відповідно до вимог тендерної документації на закупівлю «Умови повернення чи неповернення забезпечення тендерної пропозиції», з обов’язковим посиланням на номер закупівлі на порталі рrоzоrrо.gоv.uа. Страхова гарантія повинна передбачати гарантоване погодження продовження строку дії забезпечення тендерної пропозиції, у випадку, якщо замовник вимагатиме від учасників продовження строку дії тендерних пропозицій, в порядку передбаченому чинним законодавством.
Учасник закупівлі під час подання тендерної пропозиції, надання забезпечення тендерної пропозиції надає в електронному вигляді через електронну систему закупівель свідоцтво про реєстрацію страхової компанії в Державному реєстрі фінансових установ, ліцензію на здійснення страхової діяльності у формі добровільного страхування фінансових ризиків Нацкомфінпослуг (або інформацію від фінансової установи з посиланням на офіційний сайт Нацкомфінпослуг, що підтверджує наявність діючої ліцензії, що надає право провадити вищезазначену діяльність), задля підтвердження права гарантування страхового фінансового ризику невиконання або неналежного виконання страхувальником вимог тендерної документації, відповідно до Закону України «Про страхування», Правил добровільного страхування фінансових ризиків затверджених Національною комісією, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), внутрішніх правил надання фінансових послуг, що надають право страховику здійснювати страхову діяльність за конкретним видом страхування, а саме за видом «страхування фінансового ризику невиконання або неналежного виконання страхувальником вимог тендерної документації» (далі – «правила»). «Правила» мають відповідати наступним критеріям:
а) складені відповідно до конкретного виду добровільного страхування (згідно із Законом України «Про страхування», Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів). Вид страхування має бути чітко визначений у «правилах» та\або додатках до них (визначення неконкретного виду страхування, або зазначення його у вигляді «інших видів страхування» у «правилах» (та\або додатках до них) - не відповідає нормам страхового законодавства та вимогам тендерної документації замовника);
б) затверджені фінансовою установою (страховою компанією) та зареєстровані (затверджені) Нацкомфінпослуг (як самі «правила» так і витяги та\або додатки до них);
в) підтверджують право гарантування та укладення з боку страховика договорів добровільного страхування «фінансового ризику невиконання або неналежного виконання страхувальником вимог тендерної документації»;
г) підтверджують обов’язок страховика відшкодовувати страхові ризики, що можуть виникнути внаслідок «невиконання (неналежного виконання) страхувальником вимог тендерної документації».
В наданій гарантії обов’язкове посилання на пункт, частину, розділ внутрішніх правил, що підтверджують обов’язок відшкодування ризиків, які спричинили умови для неповернення забезпечення тендерної пропозиції.
Зокрема, гарантія повинна містити такі реквізити та інформацію:
назву документа - "Страхова гарантія";
номер, дату та місце складання;повна назва, код ЄДРПОУ, юридична та фактична адреса принципала (страхувальника), (для принципала (страхувальника) фізичної особи, в т.ч. фізичної особи-підприємець - прізвище, ім'я та по батькові, ідентифікаційний номер (РНОКПП), інформація про адресу реєстрації місця проживання);
суму гарантії (страхова сума) цифрами та словами, назву валюти, в якій надається гарантія, словами, цифровий та літерний код валюти;
посилання на предмет закупівлі стосовно якого проводиться тендер у відповідності до оголошення про закупівлю, в якому передбачена вимога щодо надання гарантії;
назву гаранта (страховика), код ЄДРПОУ, юридичну адресу;
термін (строк) дії гарантії (період дії страхового захисту);
умови, за яких надається право вимагати платіж (страхові ризики);
порядок та умови виплати страхового відшкодування;
страхова виплата не може бути меншою ніж страхова сума, до даної виплати не може застосовуватись франшиза, на беніфеціара не можуть покладатись будь-які витрати пов’язані з отриманням страхової суми в розмірі забезпечення тендерної пропозиції; Положення гарантії повинні відповідати положенням Закону України «Про страхування», Правилам добровільного страхування фінансових ризиків затверджених Національною комісією, Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), Правилам надання фінансових послуг, затверджених фінансовою установою для даного виду добровільного страхування, що повинно бути відображено у наданій страховій гарантії. Положення Страхової гарантії, Положення Договору добровільного страхування фінансового ризику невиконання або неналежного виконання страхувальником вимог тендерної документації, не повинні містити обмеження, щодо строків звернення бенефіціара з вимогою виплати забезпечення тендерної пропозиції, у випадку настання підстав для звернення з такою вимогою, та не можуть містити умов, що суперечать тексту гарантії, або будь-яким чином обмежують права бенефіціара.
- суму гарантії цифрами та словами і валюту платежу;
назву замовника (бенефіціара), його місцезнаходження, код за ЄДРПОУ, банківські реквізити:
р/р UA838201720355119008000113955, Держказначейська служба України, м. Київ
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

385 штуки
ДК 021:2015 - 39110000-6 – Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Придбання лавок для благоустрою територій) (ДК 021:2015- 39113600-3 Лавки)
ДК 021:2015: 39110000-6 — Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

17.03.2021 10:47
17.03.2021 10:47
17.03.2021 10:47
17.03.2021 10:47
17.03.2021 10:46

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-03-17-000759-b.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "АРМАТО", Код ЄДРПОУ:41799955
Дата подання: 23.04.2021 10:55
Детальний опис у завантаженому файлі

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.04.2021 17:12
Доброго дня, Шановний Учаснику закупівлі. Уважно розглянувши Вашу вимогу повідомляю наступне:
Пункт 1. Щодо неподання в складі тендерної пропозиції ТОВ «Армато» письмового погодження згідно вимог п.п. 4 п. 2 Додатку № 1.
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» в тендерній документації Замовником зазначаються такі відомості:
- один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 цього Закону, підстави, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Тобто Замовник самостійно встановлює спосіб підтвердження відповідності учасників критеріям та вимогам.
Відповідно до умов п.1 Розділу 3 Тендерної документації: Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним критеріям за ст.16 Закону, наявність/відсутність підстав, установлених у статті 17 Закону і в цій тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у цій тендерній документації з накладанням кваліфікованого електронного підпису (далі - КЕП) або удосконаленого електронного підпису (далі-УЕП) на пропозицію, а саме:
1) інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам установленим статтею 17 Закону, згідно Додатку 1 тендерної документації;
2) інформацією та документами відповідно до Додатку 2 тендерної Документації;
3) документами, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції;
4) інформація та документи про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі згідно Додатку 4 тендерної документації та іншим вимогам тендерної документації.
5) тендерною пропозицією згідно Додатку 6
6) іншою інформацією та документами, які містяться в тендерній документації та які замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації (згідно абзацу 1 частини 3 статті 22 Закону).
Відповідно до п.п. 4 п. 2 Додатку № 1 Для підтвердження відсутності підстав, визначених у п. 5, 6, 12, 13 ч.1 та ч. 2 ст. 17 Закону Учасники процедури надають, зокрема: 4) довідку/інформацію в довільній формі про те, що учасник процедури закупівлі не має/має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника. Якщо, згідно з інформацією, що міститься в електронній системі закупівель та яка сформована у порядку взаємодії електронної системи закупівель з інформаційними системами Державної податкової служби України щодо обміну інформацією про відсутність або наявність заборгованості (податкового боргу) зі сплати податків, зборів, платежів, контроль за якими покладено на органи Державної податкової служби України, в Учасника є заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), Учасник може надати у складі тендерної пропозиції документальне підтвердження здійснення заходів щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації Учасника. УЧАСНИК НАДАЄ ПИСЬМОВЕ ПОГОДЖЕННЯ, що не надання такого документального підтвердження, свідчить про наявність відповідної підстави для відмови Учаснику в участі у процедурі закупівлі. Вказане письмове погодження ВІДСУТНЄ в складі тендерної пропозиції ТОВ "Армато".
Пункт 2. Щодо листа про вартість чистих активів товариства.
Згідно п. 3 (інша інформація) Розділу 5 тендерної документації встановлено: Учасники в складі тендерної пропозиції надають лист про вартість чистих активів товариства відповідно до останньої затвердженої фінансової звітності. Вказаний лист ВІДСУТНІЙ в складі тендерної пропозиції ТОВ "АРМАТО".
Згідно вимог п. 3 Додатку № 1 наявність фінансової спроможності, яка підтверджується ФІНАНСОВОЮ ЗВІТНІСТЮ, Учасники на підтвердження відповідності вказаному критерію надають наступні документи :
3.1. Для юридичних осіб: лист, складений у довільній формі, що містить відомості про обсяг річного доходу (виручки) Учасника за 2020р.
1) Кольоровий оригінал або копія балансу Ф-1 за 2020 рік з відміткою про одержання (штампом або квитанцією, що підтверджує подання звітності в електронній формі) управлінням державної служби статистики за місцем знаходження Учасника.
2) Кольоровий оригінал або копія балансу звіту про фінансові результати Ф-2 за 2020 рік з відміткою про одержання (штампом або квитанцією, що підтверджує подання звітності в електронній формі) управлінням державної служби статистики за місцем знаходження Учасника.
3) Кольоровий оригінал або копія звіту про рух грошових коштів Ф- 3 за 2020 рік з відміткою про одержання (штампом або квитанцією, що підтверджує подання звітності в електронній формі) управлінням державної служби статистики за місцем знаходження Учасника.
3.2. Для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців:
1) податкова декларація платника єдиного податку за 2020 рік з відміткою про одержання (штампом або квитанцією, що підтверджує подання звітності в електронній формі) державною фіскальною службою за місцем знаходження Учасника (для осіб, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування);
2) декларація про майновий стан і доходи фізичної особи за 2020 рік з відміткою про одержання (штампом або квитанцією, що підтверджує подання звітності в електронній формі) державною фіскальною службою за місцем знаходження Учасника (для осіб, які не знаходяться на спрощеній системі оподаткування). Документи фінансової спроможності повинні свідчити, що обсяг річного доходу (виручки) Учасника є не меншим, ніж 95% від очікуваної вартості предмету закупівлі. Замовник не вимагає надання підтвердження обсягу річного доходу (виручки) у розмірі більшому, ніж очікувана вартість предмета закупівлі.
Серед зазначеного Замовником та Законом переліку документів, які повинен надати Учасник для підтвердження кваліфікаційному критерію «наявність фінансової спроможності», відсутній лист про вартість чистих активів товариства.
Чисті активи – це активи підприємства за вирахуванням його зобов'язань. Обсяг річного доходу: до річного доходу суб’єкта господарювання від будь-якої діяльності, включаються дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), інші операційні доходи, фінансові доходи та інші доходи. Тобто, чисті активи товариства та обсяг річного доходу не тотожні поняття. Чисті активи товариства не є показником фінансової спроможності учасника.
З іншого боку, лист Учасника про вартість чистих активів товариства, на відміну від протоколу загальних зборів (або одноособового рішення Засновника) щодо надання права підпису договору про закупівлю та/ або документів тендерної пропозиції або Статуту товариства або іншого юридично значущого документа не є правовим документом, що встановлює право підпису договору про закупівлю або документів тендерної пропозиції. Тому не відноситься до документів, що підтверджують право підпису.
Замовником та Законом чітко встановлені документи фінансової звітності, які повинен надати Учасник на підтвердження своєї фінансової спроможності. Згідно вказаних вимог, лист про вартість чистих активів не є документом ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ та не підтверджує права уповноваженої особи на підписання договору про закупівлю або документів тендерної пропозиції. Тому, Замовник не міг надати автору вимоги 24 години відповідно ст. 29 ч. 16 Закону для виправлення вказаних невідповідностей.
Пункт 3. Щодо довідки з ДПС.
Згідно абз. 1 ч. 3 ст. 22 Закону: «Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації» Відповідно до ч. 1 ст. 31 Закону Замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі, якщо: учасник процедури закупівлі: не відповідає встановленим абз. 1 ч. 3 ст. 22 Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства.
Згідно умов Додатку № 2 Тендерної документації «Перелік інформації та документів, які подаються Учасником» Примітки б) в порядку абзацу першого частини третьої статті 22 Закону учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції оригінал (-и) довідки (-ок) зі всіх обслуговуючого (-их) банку (-ів) про наявність рахунку (-ів) та відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами, що видана (-і) не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення цієї процедури закупівлі та довідку з державної податкової служби України з переліком відкритих рахунків Учасника та найменування банків, що видана не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення цієї процедури закупівлі.
В порушення вищезазначеного Учасником ТОВ «АРМАТО» не надано довідку з державної податкової служби України з переліком відкритих рахунків. Враховуючи вищевикладене, Тендерна пропозиція ТОВ «АРМАТО» не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 цього Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства та не може бути переглянута.

Номер вимоги: UA-2021-03-17-000759-b.b2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "АРМАТО", Код ЄДРПОУ:41799955
Дата подання: 23.04.2021 10:56
Детальний опис у завантаженому файлі

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.04.2021 17:16
Доброго дня, Шановний Учаснику закупівлі. Уважно розглянувши Вашу вимогу повідомляю наступне:
1) Щодо неповного зазначення в довідці про досвід виконання аналогічного* (аналогічних) договору (договорів) за предметом закупівлі повідомляємо, що у складі тендерної пропозиції ФОП Гюлназарян А.А. міститься файл «Табл. Покупці.pdf», який має дві сторінки.
Автором скарги не досліджено всього документа, оскільки довідка вих. № 16 від 22.03.2021р., як і сама тендерна пропозиція ФОП Гюлназарян А.А. містить 4 (чотири) аналогічних договори. Довідка вих. № 16 від 22.03.2021р. («Табл. Покупці.pdf») розміщена в електронній системі на 2 (двох) сторінках.
Згідно п. 3.2. Додатку № 1 тендерної документації: «Для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
Учасник надає не менше 3-х аналогічних договорів, специфікації до них, всі додатки, додаткові угоди, та документи, що підтверджують виконання цього договору, а саме:
1) Не менше ніж один лист – відгук про виконання аналогічного договору, що зазначений в довідці п.2.1. від контрагента, з якими було укладено аналогічний договір. У відгуку повинна бути зазначена інформація про належне виконання договору, у тому числі стосовно якості товару та строків його поставки, номер та дата виконаного договору, сума, предмет договору та строк дії договору.
2) видаткові накладні (або акти звірки взаємних розрахунків), що підтверджують повне виконання аналогічних договорів, зазначених в довідці п.2.1.*Аналогічними договорами вважаються: договори поставки лавок для благоустрою територій або паркових лав/або паркових лавок, або вуличних лавок.
Щодо не повністю вказаного предмету закупівлі в довідці Учасника, а саме: відсутності фрази «мотоцикл», паркова лавка», та відсутності в довідці вих. № 16 від 22.03.2021р. інформації про договори № 08/12-11 від 08.12.2020р. і № 12/11-2 від 19.12.2019р., то пропонуємо автору вимоги більш уважно передивитись документи Учасника ФОП Гюлназарян А.А. (конкретно файл «Табл. Покупці.pdf») Всі зазначені Вами недоліки відсутні.
2) Щодо листів-відгуків, повідомляємо, що згідно умов тендерної документації (п. 3.2. Додаток № 1) Замовником вимагається не МЕНШЕ НІЖ 1 (ОДИН) ЛИСТ-ВІДГУК. ФОП Гюлназарян А.А. ВИКОНАВ ВКАЗАНУ ВИМОГУ, надавши в складі тендерної пропозиції лист відгук від контрагента ТОВ «Торговий Дім «Леко стайл» за аналогічним договором № 08/12-11 від 08.12.2020р. (щодо постачання дитячих лавок, паркових лавок тощо), датований 26.03.2021р. Аналогічний договір № № 08/12-11 від 08.12.2020р. специфікація до нього, акт прийому-передачі товарів № 28/12-1 від 29.12.2020р., видаткова накладна № 49 від 23.12.2020р., товаро-транспортна накладна від 28.12.2020р. та лист відгук, датований 26.03.2021р. наявні в складі тендерної пропозиції в файлі «Договір _ 08-12-11 _лавки_урнЫ_.pdf» Вказана інформація міститься в довідці Учасника вих. № 16 від 22.03.2021р. на другій (2) сторінці.
3) Щодо договору оренди транспортного засобу, який з точки зору автора скарги, в частині реквізитів Орендодавця є чорно-білою копією. Учасником надано договір оренди транспортного засобу від 24 березня 2021р. з кольоровою печаткою Учасника. Відповідно до п. 2 Розділу 5 тендерної документації «Опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій» та згідно Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Переліку формальних помилок» № 710 від 15 квітня 2020 року подання документа учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції, що є сканованою копією оригіналу документа/електронного документа, є формальною помилкою.
4) Щодо акту приймання-передачі транспортного засобу. Згідно умов договору оренди транспортного засобу від 24 березня 2021р., акт приймання-передачі транспортного засобу не є невід’ємною частиною договору та не є його додатком. Враховуючи вимоги п. 1. Додатку № 1 Замовником вимагалось надання договору оренди транспортного засобу та всі додатки до нього. Тому пропозиція ФОП ГЮЛНАЗАРЯН А.А. відповідає умовам ТД.
5) З приводу невідповідності назви предмета закупівлі в Тендерній пропозиції (вих. № 14 від 22.03.2021р.) та в інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (вих. 18 від 22.03.2021р.).
На виконання вимоги, яка зазначена в п. 1 розділу 3 тендерної документації Учасником згідно Додатку № 4 надано інформацію про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (вих. № 18 від 22.03.2021р.). Згідно зазначеного листа Учасника слідує: 1) Учасник надає свою пропозицію на закупівлю предмета ДК 021:2015 - 39110000-6 – Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (придбання лавок для благоустрою територій) (ДК 021:2015- 39113600-3 Лавки). Згідно умов оголошення про проведення процедури закупівлі предметом закупівлі є Придбання лавок для благоустрою територій. Отже, предметом закупівлі є не ДК 2015, як вважає автор Вимоги, а лавки для благоустрою територій. Також на виконання вказаної вимоги, яка зазначена в п. 1 розділу 3 тендерної документації, Учасником надано Тендерну пропозицію (форма Додатку № 6), згідно якої останнім пропонується до постачання лавку вуличну. Враховуючи це, а також той факт, що згідно умов оголошення предметом закупівлі є придбання лавок ДЛЯ БЛАГОУСТРОЮ території, тендерна пропозиція повністю відповідає вимогам тендерної документації. Вказане не є підставою для відхилення пропозиції.
6) Щодо висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
На виконання п. 7 розділу 3 тендерної документації в складі пропозиції ФОП Гюлназарян А.А. наданий висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 12.2-815-1/4276, діючий до кінця строку поставки товару (зі всіма додатками) про відповідність предмету закупівлі показникам якості та безпеки та можливість його використання в заявленій сфері застосування у відповідності до чинного санітарного законодавства України. Згідно додатку до висновка Учасник є виробником лавок паркових, лавок вуличних, лавок з навісом. Враховуючи вищевикладене, тендерна пропозиція ФОП Гюлназарян А.А. не може бути відхилена відповідно до ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі».

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2021-03-17-000759-b.b3

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "АРМАТО", Код ЄДРПОУ:41799955
Пошук по цьому автору
Дата подання: 30.04.2021 15:34

щодо порушення законодавства при проведенні процедури закупівлі

Детальний опис у завантаженому файлі
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 07.05.2021 09:56
Дата рішення: 03.06.2021 22:21

Аукціон

Початок:
05.04.2021 14:56
Завершення:
05.04.2021 15:23

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 05.04.2021 15:23

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
1 770 615 UAH з ПДВ 1 649 900 UAH з ПДВ Документи
ФОП "ЩЕПА СТАНІСЛАВ ВАЛЕНТИНОВИЧ"
Пошук по цьому учаснику
1 799 490 UAH з ПДВ 1 650 000 UAH з ПДВ Документи
ФОП ГЮЛНАЗАРЯН АРУТЮН АРСЕНОВИЧ
Пошук по цьому учаснику
1 798 643 UAH з ПДВ 1 798 643 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

07.06.2021 09:26
sign.p7s
04.06.2021 15:30
sign.p7s
04.06.2021 13:55
sign.p7s
01.04.2021 18:08
sign.p7s
01.04.2021 18:07
дог аренда.pdf.p7s
01.04.2021 18:07
Ліцензія.rar
01.04.2021 18:07
Свідоцтво.rar
01.04.2021 18:07
податкова.PDF
01.04.2021 18:07
ліцензія 293794.pdf
01.04.2021 18:07
2 квитанция.pdf
01.04.2021 18:07
Висновок СЕС.pdf
01.04.2021 18:07
Згода.pdf.p7s
01.04.2021 18:07
Правила.rar
01.04.2021 18:07
Згода.pdf
01.04.2021 18:07
2 квитанция.pdf.p7s
01.04.2021 18:07
податкова.PDF.p7s
01.04.2021 18:07
дог аренда.pdf
01.04.2021 18:07
ингу.jpg
01.04.2021 18:07
Інформація.pdf.p7s
01.04.2021 18:07
Інформація.pdf
01.04.2021 18:07
Табл. покупці.pdf
01.04.2021 18:07
еврветр.jpg
01.04.2021 18:07
долин.jpg

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "АРМАТО"
#41799955
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 1 649 900 UAH з ПДВ 20.04.2021 16:34
ФОП "ЩЕПА СТАНІСЛАВ ВАЛЕНТИНОВИЧ"
#2980209554
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 1 650 000 UAH з ПДВ 20.04.2021 16:41
ФОП ГЮЛНАЗАРЯН АРУТЮН АРСЕНОВИЧ
#3279804510
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 798 643 UAH з ПДВ 21.04.2021 11:47

Переможець

Дата і час публікації: 21.04.2021 11:47

Учасник Пропозиція Документи
ФОП ГЮЛНАЗАРЯН АРУТЮН АРСЕНОВИЧ
Пошук по цьому переможцю
#3279804510
1 798 643 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 09.06.2021 09:46 - 31.12.2021 09:46
Номер 22/8/21
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір.pdf Укладений
1 798 643
09.06.2021 09:51
09.06.2021
sign.p7s Укладений
09.06.2021 09:53

Виконання договору

Строк дії за договором: 09.06.2021 — 31.12.2021
Сума оплати за договором: 1 798 643
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання