“Представництво інтересів Національного банку України в судах закордонної юрисдикції - 79110000-8”. “Representation of the NBU interests in courts of foreign jurisdiction - 79110000-8”.

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-06-23-012336-c
  • 79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Національний Банк України
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Ніна Лис, +380442540108 , nina.lys@bank.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01601, Київська область, вул. Інститутська, 9
Очікувана вартість
9 079 649.04 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 2.08.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 23.07.2021 00:00

Оскарження умов:

до 29.07.2021 00:00

Подання пропозицій:

02.08.2021 11:00

Очікувана вартість
9 079 649 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
90 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.99 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Обсяг надання послуг: орієнтовно 777 год., за письмовим дорученням замовника. Фактичний обсяг надання послуг протягом строку дії договору залежить від кількості письмових доручень замовника.
Місце надання послуг: територія іноземних держав, залежно від місця розгляду спору, зокрема Європейського союзу, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Сполучених Штатів Америки та Швейцарської Конфедерації.
Строк надання послуг: протягом 12 місяців з дати підписання договору.
Джерело фінансування закупівлі: Кошти Національного банку України.
Математична формула при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки не застосовується.
Єдиний критерій – ціна.
Забезпечення тендерних пропозиції не вимагається.
Усі документи, що вимагаються цією тендерної документацією, мають бути складені українською мовою.
У разі надання учасником документів, що вимагаються цією тендерною документацією, складених учасником іноземною мовою в минулих періодах, та/або наданих сторонніми підприємствами чи установами, таких як: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи-відгуки, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо, та/або скріншоти сторінок з офіційних іноземних сайтів, та/або сканкопії публікацій іноземних друкованих видань або письмових підтверджень, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом українською мовою (крім випадків прямо передбачених в пункті 5 “Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону” розділу ІІІ Тендерної документації).
Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування.
Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
Учасники-нерезиденти України, які беруть участь у процедурі закупівлі, можуть додатково подати свою тендерну пропозицію, викладену англійською мовою.
Переклад повинен бути засвідчений підписом учасника (якщо учасником є фізична особа – підписами перекладача та учасника-фізичної особи).
Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: з організаційних питань щодо проведення торгів - Ніна Лис, головний фахівець управління публічних закупівель Департаменту закупівель та продажів Національного банку України, адреса: м. Київ, вул. Інститутська, 9, к. 2, 01601, електронна адреса: Nina.Lys@bank.gov.ua
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
“Представництво інтересів Національного банку України в судах закордонної юрисдикції - 79110000-8”.
ДК 021:2015: 79110000-8 — Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Щодо наявності офісу

Дата подання: 30.06.2021 15:50
Дата відповіді: 02.07.2021 15:50
1. Щодо наявності офісу у США, а також надання послуг у цій країні, будь ласка повідомте за законодавством сам якого штату чи штатів цієї країни будуть необхідні послуги. 2. Щодо наявності офісу у Швейцарській Конфедерації, а також надання послуг у цій країні, будь ласка повідомте за законодавством якого кантону чи кантонів цієї країни будуть необхідні послуги. 3. Щодо наявності офісу у Сполученому Королівстві Великої Британії, а також надання послуг у цій країні, будь ласка повідомте чи передбачається надання послуг лише за англійським правом? 4. Щодо наявності надання послуг у Європейському союзі, будь ласка повідомте за законодавством якої країни чи країн ЄС будуть необхідні послуги. 5. Якщо внаслідок надання послуг, буде перевищено 777 годин часу відповідних юристів, чи планується оплата таких юристів відповідно до погодженої погодинної оплати?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Щодо питань 1-4. Відповідно до пункту 4.3. Розділу І Тендерної документації місце надання послуг: територія іноземних держав, залежно від місця розгляду спору, зокрема Європейського союзу, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Сполучених Штатів Америки та Швейцарської Конфедерації. Отже послуги мають бути надані на території іноземної держави в якій виникне спір за участі Національного банку України за законодавством цієї країни (або за законодавством штату, кантону чи іншої адміністративно-територіальної одиниці країни за місцем виникнення спору) чи іншим застосовним до спору правом. При цьому територія надання послуг не обмежується лише територією США, Великобританії, ЄС чи Швейцарської конфедерації, а наявність офісів у зазначених країнах вимагається оскільки ймовірність подання позовів до НБУ у цих країнах вища. Учасник має бути готовий забезпечити надання послуг і в інших країнах.

Щодо питання 5. Чинне законодавство України про публічні закупівлі не дозволяє змінювати істотні умови договору, укладеного за результатами проведених процедур закупівель, крім випадків прямо передбачених частиною 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі». Також прямо заборонено укладати договори про закупівлю, що передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, крім випадків, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі». Отже, якщо буде вичерпано обсяг послуг за укладеним договором, однак буде наявна потреба у продовженні надання послуг Національним банком буде проведена нова процедура закупівлі на необхідний обсяг послуг. При цьому пунктом 5 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачена можливість укладення договору за результатами переговорної процедури закупівлі, якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника у разі дотримання умов, що закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера.

Уточнення щодо тендерної документації

Дата подання: 01.07.2021 16:25
Дата відповіді: 02.07.2021 15:51
Будь ласка, надайте роз'яснення стосовно питань нижче. Дякуємо! 1. Поясніть, чи стосується закупівля поточних судових проваджень у міжнародних юрисдикціях чи йдеться про нові і усі ймовірні справи протягом строку дії договору. Для проведення обов’язкової для усіх учасників консорціуму процедури перевірки на наявність конфлікту інтересів є необхідність отримати інформацію про найменування опонентів НБУ таких поточних чи нових судових провадженнях. Вкажіть ці відомості, якщо можливо. 2. У тендерній документації йдеться, що обсяг послуг у цій закупівлі орієнтовно складає 777 годин і залежить від кількості письмових доручень від НБУ як Замовника. Будь ласка, поясніть, у разі якщо Виконавець надаватиме послуги із супроводу судових проваджень, які будуть тривати чи перебувати у найбільш активній стадії або навіть розпочнуться незадовго до завершення строку укладеного договору із НБУ як із Замовником, то чи передбачена процедура продовження співпраці із Виконавцем за такими справами (продовження дії договору, укладення додаткової угоди та ін.)?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1. Закупівля стосується надання послуг у спорах які можуть виникнути у майбутньому. Наразі не відомо в якій країні і з ким може виникнути такий спір. При цьому звертаємо увагу, що відповідно до пункту 6 «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної документації» Тендерної документації учасник має надати довідку у довільній формі про те, що з 2014 року по червень 2021 року і до закінчення строку дії тендерної пропозиції учасник та/або його афілійовані особи та/або засновники (учасники юридичної особи) та/або працівники учасника – штатні або залучені на підставі цивільно-правових договорів та/або залучені субпідрядники/співвиконавці чи їх працівники:
- не брав(ли), не бере(уть), не братиме(уть) участі у судових справах (або інших спорах), позивачем або відповідачем, або третьою особою у справі (або стороною) по яких є або був замовник та/або будь-яка особа, що має/мала будь-яке відношення до замовника (працівник або колишній працівник), на стороні опонента замовника;
- не надавав(ли), не надає(ють), не надаватиме(уть) послуги правового характеру, які можуть мати негативні наслідки для репутації замовника, негативно впливати на його діяльність.
2. Чинне законодавство України про публічні закупівлі не дозволяє змінювати істотні умови договору укладеного за результатами проведених процедур закупівель, крім випадків прямо передбачених частиною 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі». Також прямо заборонено укладати договори про закупівлю, що передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, крім випадків, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі». Отже, якщо буде вичерпано обсяг послуг за укладеним договором, однак буде наявна потреба у продовженні надання послуг Національним банком буде проведена нова процедура закупівлі на необхідний обсяг послуг. При цьому пунктом 5 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачена можливість укладення договору за результатами переговорної процедури закупівлі, якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника у разі дотримання умов, що закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера.

Запитання щодо тендерної документації

Дата подання: 08.07.2021 14:18
Дата відповіді: 12.07.2021 17:16
Доброго дня, чи можливо уточнити наступні питання: - ІІІ (1) вказано "Документи, які підтверджують статус учасника-нерезидента та повноваження його представника на укладання договорів повинні бути легалізовані у встановленому порядку відповідно до Віденської конвенції “Про консульські зносини” 1963 року". Потенційний учасник - партнерство з обмеженою відповідальністю, яке згідно законодавства Англії може надати виписку із відкритого реєстру юридичних осіб, а також форму, яка підтверджує призначення особи партнером (який згідно законодавства має право підписувати документі від імені партнерства). Питання - (1) чи необхіно легалізовувати такі документи (враховуючи те що їх можна перевірити у відкритому доступі) та (2) чи можливо використовувати більш традиційний спосіб легалізації - апостилювання згідно Гаазької конвенціїї? - 4 ( Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій) вказано, що "3. Учасник може для підтвердження своєї відповідності вищезазначеному критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців". Питання - чи означає це те, що в разі відсутності у виконавця офісу в одній із юрисдикцій, він має право залучити співвиконавця, який має офіс в даній юрисдикції? - 5 вказано "Учасник надає письмову згоду працівників учасника, зазначених у гарантійному листі (підпункт 5) та вказаних в підпункті 1 (Таблиці 1) пункту 5 “Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону”) та можуть бути залучені до надання послуг, на передачу замовнику та оброблення персональних даних з метою участі в процедурі закупівлі." Питання - чи повинна дана письмова згода бути підписана самим виконавем/співвиконацем (юридичними особами) чи окремо кожним із юристів зазначених в Таблиці 1? Дякую!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня!
Питання 1-2. Відповідно до пункту 7 розділу І Тендерної документації у разі надання учасником документів, що вимагаються цією тендерною документацією, складених учасником іноземною мовою в минулих періодах, та/або наданих сторонніми підприємствами чи установами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом українською мовою (крім випадків прямо передбачених в пункті 5 “Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону” розділу ІІІ Тендерної документації). При цьому відповідно до пункту 1 розділу ІІІ Тендерної документації документи, які підтверджують статус учасника-нерезидента та повноваження його представника на укладання договорів повинні бути легалізовані у встановленому порядку відповідно до Віденської конвенції “Про консульські зносини” 1963 року. Отже документи що надаються для підтвердження статусу учасника-нерезидента та повноважень його представника, що надаються в складі тендерної пропозиції мають бути легалізовані та перекладені українською мовою. Водночас враховуючи що Законом України «Про приєднання України до Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів» від 10.02.2002 №2933-III, було ратифіковано Конвенцію, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів та зазначена конвенція стала частиною національного законодавства України, достатнім підтвердженням автентичності підпису, посади, якості, в якій виступала особа, що підписала документ, та, у відповідному випадку, автентичності відбитку печатки або штампу, якими скріплений документ, буде проставлення апостиля, передбаченого вищевказаною конвенцією. Відповідні зміни буде внесено в тендерну документацію.
Питання 3. Відповідно до підпунктів 1- 3 пункту 5 Розділу ІІІ Тендерної документації на підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій вимагається наявність офісів у країнах: Велика Британія (м. Лондон); Сполучені Штати Америки; Швейцарська конфедерація. При цьому учасник може для підтвердження своєї відповідності вищезазначеному критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Отже у разі відсутності у учасника офісу в одній із вищевказаних юрисдикцій, він має право залучити співвиконавця, який має офіс в даній юрисдикції.
Питання 4. Відповідно до підпункту 5 пункту 5 Розділу ІІІ Тендерної документації учасник надає письмову згоду працівників учасника, зазначених у гарантійному листі (підпункт 5) та вказаних в підпункті 1 (Таблиці 1) пункту 5 “Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону”) та можуть бути залучені до надання послуг, на передачу замовнику та оброблення персональних даних з метою участі в процедурі закупівлі. Враховуючи, що відповідно до законодавства України про захист персональних даних передача і обробка персональних даних фізичної особи можлива лише за згоди такої фізичної особи вищевказана письмова згода має бути підписана кожним із юристів зазначених в гарантійному листі та Таблиці 1.

Розгорнути: 3 Згорнути

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 02.08.2021 11:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
9 070 000 UAH з ПДВ 9 070 000 UAH з ПДВ Документи

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання