Послуги перевезень учнів 2-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів до басейну

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-12-23-005497-b
  • 60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення
  • Завершена
Найменування замовника:
Відділ освіти і науки Нікопольської міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Борщаговська Антоніна Олексіївна, +380957707291 , nikopol.osvita@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Нікополь, 53213, Дніпропетровська область, пр.Трубників,3
Дата укладення договору
31.01.22
Переможець
ФОП Кошелєв Микола Георгійович
Очікувана вартість
500 000 UAH з ПДВ
Сума договору
497 499 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 1.02.22
  • Відгуки 2
  • Інформація про тендер

Умови закупівлі:

Скарга.
Щодо виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель. 23 грудня 2021 року Відділ освіти і науки Нікопольської міської ради оголосив процедуру закупівлі за ДК021:2015-60140000-1- Нерегулярні пасажирські перевезення (далі-Процедура закупівлі). Розкриття тендерних пропозицій відбулося 10 січня 2022 року.Згідно з реєстром отриманих тендерних пропозицій участь у закупівлі взяли учасники:
- ФОП Кошелєв Микола Георгійович.
- ПП Автопригород.
- ТОВ «ВКП Мотодор».
Протоколом щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 12.01.2022 року №29 визнано переможцем процедури відкритих торгів ФОП Кошелєв М. Г. та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з переможцем процедури відкритих торгів За результатами розгляду тендерної пропозиції учасника в процедурі відкритих торгів Послуги перевезень учнів 2-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів до басейну Класифікація за ДК 021:2015: 60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-12-23-005497-b
Вважаю, що рішення уповноваженої особи, викладене в протоколі від 12.01.2022 року №29, яким Учасника ФОП Кощелєв М.Г. визнано переможцем торгів, прийняте з порушенням норм законодавства у сфері публічних закупівель, у т.ч. Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закону), з огляду на наступне.
1.Відповідно до вимог тендерної документації (Додаток 4). Вимоги до перевізників та водіїв під час здійснення нерегулярних пасажирських перевезень:
-організувати перевезення пасажирів водіями, які відповідають кваліфікаційним вимогам, визначеним «Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (зі змінами) та Правилами дорожнього руху, та мають стаж керування транспортними засобами не менше ніж 5 років (Постанова Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176 ). Учасником ФОП Кощелєв М.Г надано у складі своєї пропозиції наявність водійських посвідчень у трьох водіїв, які ніяким чином не являються підтверджуючими документами 5 річного стажу керування. Також повідомлення про прийняття працівників на роботу Лісничого Г.І ,від 31.05.2021р, Омельченко С.І та Меньшикова А.В, від 23.12.2021р не підтверджує стаж керування 5 років відповідно. Учасником ФОП Кошелэв М.Г порушено вимоги Тендерної документації в цій частині.
2. Відповідно до вимог тендерної документації (Додаток 4). Основні вимоги до транспортного засобу ,це відповідність екологічним нормам транспортного засобу не нижче ЄВРО-4, що підтверджена сертифікатами відповідності щодо індивідуального затвердження колісного транспортного засобу з додатками. Учасником ФОП Кощелєв М.Г надано у складі своєї пропозиції на кожний транспорт ,тільки «Сертифікати відповідності» №016538 і №16537,які відповідають вимогам Правила ЄЕК ООН №43-00 р.5,Правила ЄЕК ООН №48-03(кількість та колір). Тобто, документи наданні не можливо вважати такими, які підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям учасника та не є екологічними сертифікатами. Учасником ФОП Кошелэв М.Г не надано екологічного сертифіката, чим порушив вимоги Тендерної документації в цій частині.
3. Відповідно до вимог тендерної документації (Додаток 4) .Учасник повинен надати підтверджуючі документи на основні вимоги до транспортного засобу згідно з ДСТУ 7013:2009 «Автобуси спеціалізовані для перевезення дітей. Технічні вимоги».
-автобус повинен бути обладнаний тільки місцями для сидіння, причому всі крісла повинні бути звернені вперед по ходу руху. Учасник ФОП Кошелєв М.Г надав фототаблицю транспортних засобів, салону з розташуванням місць для сидіння дітей які не відповідають технічним характеристикам, а саме два сидіння по обидва боки задніх дверей розгорнуті і дивляться у ліву сторону автобуса. Учасником порушено вимоги Тендерної документації в цій частині. Автобуси БАЗ А079.32 в кількості 2 шт надані учасником ФОП Кошелєв М.Г не призначенні для перевезення дітей і не відповідають вимогам згідно ДСТУ 7013:2009.А саме в автобусі повинно бути наступне:
- Усі пасажирські сидіння повинні бути обладнані інтегрованими підголівниками.
- З боку проходу сидіння повинні мати підлокітники (можна відкидні) на висоті В від 16 см до 20 см від подушки сидіння.
- Усі пасажирські сидіння повинні бути обладнані поясовими ременями безпеки.
- Підлога автобуса повинна бути рівна, без підставок під сидіння та сходинок у проході між сидіннями.
- Під подушками сидінь для школярів повинні бути обладнані багажники для шкільних портфелів (ранців, рюкзаків тощо), при цьому для ніг пасажирів повинно лишатися достатньо місця.Конструкція багажника повинна забезпечувати можливість завантажувати портфель (ранець) з боку передньої сторони подушки сидіння та унеможливлювати його випадіння під час руху автобуса.
- Автобуси повинні бути обладнані внутрішніми гучномовними пристроями, доступними для користування як водію, так і особам, які супроводжують школярів.
- Робоче місце водія повинне бути обладнане звуковою сигналізацією (зумером): «Прошу зупинитися!». Кнопки для її вмикання повинні бути рівномірно розташовані вздовж лівої і правої стінок салону автобуса під вікнами. Кількість кнопок – не менше трьох з кожної сторони салону. Щонайменше одна з цих кнопок повинна бути розташована поряд з місцем особи, яка супроводжує школярів. Таким чином, Учасник порушив вимоги Тендерної документації в цій частині.
4. Вважаю порушення Пункта 7 частини першої статті 17 ЗУ»Про публічні закупівлі» Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, а саме тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника. Учасник ФОП Кошелєв М.Г є бенефіціаром ТОВ "ВКП"Мотодор" ,який теж бере участь в цьому тендері. Ці дії тягнуть за собою порушення закону України «Про захист економічної конкуренції».
Враховуючи викладене, прийняте рішення порушують права учасників на чесні та прозорі торги, які здійснюються з дотриманням законодавства у сфері публічних закупівель, у т.ч. принципів здійснення закупівель. Разом з тим, враховуючи інформацію, наведену в вищезазначених дій, замовник порушив вимоги частини шістнадцятої статті 29 Закону та частини дев'ятої статті 26 Закону, Пропозиція Переможця мала бути відхилена Замовником на підставі вимог статті 31 Закону. Не відхиливши Пропозицію Переможця, Замовник порушив вимоги статті 31 Закону, відповідно до якої замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, зокрема, якщо учасник не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 цього Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства.
Керуючись нормами Закону України «Про публічні закупівлі» прошу:
1. Скасувати рішення Замовника, яке викладене в протоколі від 12.01.2022 року №29, яким Учасника ФОП Кошелєв М.Г визнано переможцем торгів.
2. Прийняти нове рішення, згідно з яким відхилити тендерну пропозицію Учасника ФОП Кошелєв М.Г та пов’язаною з ним ТОВ "ВКП"Мотодор". У разі бездіяльності відділу освіти і науки Нікопольської міської ради на дану скаргу ,вимушений звернутися до Антимонопольного комітету України відповідно до статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі».

После войны разберемся,не до вас сейчас.

Представник керівної організації

За інформацією Замовника - Відділу освіти і науки Нікопольської міської ради:

Розглянувши скаргу від 16.02.2022 щодо порушень відділом освіти і науки Нікопольської міської ради законодавства у сфері публічних закупівель повідомляємо.
Відповідно до частини 4 статті 7 Закону України «Про публічні закупівлі» зі змінами і доповненнями державне регулювання та контроль у сфері публічних закупівель здійснює, зокрема, Антимонопольний комітет України.
За розгляд скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель відповідає Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (надалі – Колегія), що входить до складу Антимонопольного комітету України.
Згідно частини 8 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» скарги, що стосуються прийнятих рішень замовника, подаються до дня укладення договору про закупівлю.
Наразі, за процедурою закупівлі № UA-2021-12-23-005497-b за ДК021:2015-60140000-1- Нерегулярні пасажирські перевезення, оголошеною 23.12.2021 скарги не подавались. Станом на теперішній час укладено та оприлюднено договір про закупівлю.
Крім того, в електронній системі закупівель технічно не реалізовано можливість прийняття будь-яких рішень після публікації укладеного договору, окрім змін чи звітування по договору.

Умови закупівлі:

Скарга. Щодо виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель. 23 грудня 2021 року Відділ освіти і науки Нікопольської міської ради оголосив процедуру закупівлі за ДК021:2015-60140000-1- Нерегулярні пасажирські перевезення (далі-Процедура закупівлі).Розкриття тендерних пропозицій відбулося 10 січня 2022 року.Згідно з реєстром отриманих тендерних пропозицій участь у закупівлі взяли учасники: -ФОП Кошелєв Микола Георгійович -ПП Автопригород -ТОВ "ВКП"Мотодор" Протоколом щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 12.01.2022 року №29 визнано переможцем процедури відкритих торгів ФОП Кошелєв М. Г та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з переможцем процедури відкритих торгів За результатами розгляду тендерної пропозиції учасника в процедурі відкритих торгів Послуги перевезень учнів 2-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів до басейну Класифікація за ДК 021:2015: 60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-12-23-005497-b Вважаю, що рішення уповноваженої особи, викладене в протоколі від 12.01.2022 року №29, яким Учасника ФОП Кощелєв М.Г. визнано переможцем торгів, прийняте з порушенням норм законодавства у сфері публічних закупівель, у т.ч. Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закону), з огляду на наступне. 1.Відповідно до вимог тендерної документації (Додаток 4) Вимоги до перевізників та водіїв під час здійснення нерегулярних пасажирських перевезень: -організувати перевезення пасажирів водіями, які відповідають кваліфікаційним вимогам, визначеним «Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (зі змінами) та Правилами дорожнього руху, та мають стаж керування транспортними засобами не менше ніж 5 років (Постанова Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176 ). Учасником ФОП Кощелєв М.Г надано у складі своєї пропозиції наявність водійських посвідчень трьох водіїв ,які ніяким чином не являються документами, що підтверджує 5 річний стаж керування. Повідомлення про прийняття працівників на роботу Лісничого Г.І -31.05.2021р,Омельченко С.І та Меньшикова А.В-23.12.2021р також не підтверджує стаж керування 5 років відповідно. 2. Відповідно до вимог тендерної документації (Додаток 4) .Основні вимоги до транспортного засобу ,це відповідність екологічним нормам транспортного засобу не нижче ЄВРО-4, що підтверджена сертифікатами відповідності щодо індивідуального затвердження колісного транспортного засобу з додатками. Учасником ФОП Кощелєв М.Г надано у складі своєї пропозиції на кожний транспорт ,тільки «Сертифікати відповідності» №016538 і №16537,які відповідають вимогам Правила ЄЕК ООН №43-00 р.5,Правила ЄЕК ООН №48-03(кількість та колір). Тобто, документи наданні не можливо вважати такими, які підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям учасника та не є екологічними сертифікатами. 3. Відповідно до вимог тендерної документації (Додаток 4) .Учасник повинен надати підтверджуючі документи на основні вимоги до транспортного засобу згідно з ДСТУ 7013:2009 «Автобуси спеціалізовані для перевезення дітей. Технічні вимоги». -автобус повинен бути обладнаний тільки місцями для сидіння, причому всі крісла повинні бути звернені вперед по ходу руху. Учасник ФОП Кошелєв М.Г надав фототаблицю транспортних засобів, салону з розташуванням місць для сидіння дітей які не відповідають технічним характеристикам, а саме два сидіння по обидва боки задніх дверей розгорнуті і дивляться у ліву сторону автобуса. Учасником порушено вимоги Тендерної документації в цій частині. Автобуси БАЗ А079.32 в кількості 2 шт надані учасником ФОП Кошелєв М.Г не призначенні для перевезення дітей і не відповідають вимогам згідно ДСТУ 7013:2009.А саме в автобусі повинно бути наступне ; - Усі пасажирські сидіння повинні бути обладнані інтегрованими підголівниками - З боку проходу сидіння повинні мати підлокітники (можна відкидні) на висоті В від 16 см до 20 см від подушки сидіння - Усі пасажирські сидіння повинні бути обладнані поясовими ременями безпеки - Підлога автобуса повинна бути рівна, без підставок під сидіння та сходинок у проході між сидіннями - Під подушками сидінь для школярів повинні бути обладнані багажники для шкільних портфелів (ранців, рюкзаків тощо), при цьому для ніг пасажирів повинно лишатися достатньо місця.Конструкція багажника повинна забезпечувати можливість завантажувати портфель (ранець) з боку передньої сторони подушки сидіння та унеможливлювати його випадіння під час руху автобуса - Автобуси повинні бути обладнані внутрішніми гучномовними пристроями, доступними для користування як водію, так і особам, які супроводжують школярів - Робоче місце водія повинне бути обладнане звуковою сигналізацією (зумером): «Прошу зупинитися!». Кнопки для її вмикання повинні бути рівномірно розташовані вздовж лівої і правої стінок салону автобуса під вікнами. Кількість кнопок – не менше трьох з кожної сторони салону. Щонайменше одна з цих кнопок повинна бути розташована поряд з місцем особи, яка супроводжує школярів. Таким чином, Учасник порушив вимоги Тендерної документації в цій частині. 4.Вважаю порушення Пункта 7 частини першої статті 17 ЗУ»Про публічні закупівлі» Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, а саме тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника. Учасник ФОП Кошелєв М.Г є бенефіціаром ТОВ "ВКП"Мотодор" ,який теж бере участь в цьому тендері. Ці дії тягнуть за собою порушення закону України «Про захист економічної конкуренції» Враховуючи викладене, прийняте рішення порушують права учасників на чесні та прозорі торги, які здійснюються з дотриманням законодавства у сфері публічних закупівель, у т.ч. принципів здійснення закупівель. Разом з тим, враховуючи інформацію, наведену в вищезазначених дій, замовник порушив вимоги частини шістнадцятої статті 29 Закону та частини дев'ятої статті 26 Закону, Пропозиція Переможця мала бути відхилена Замовником на підставі вимог статті 31 Закону. Не відхиливши Пропозицію Переможця, Замовник порушив вимоги статті 31 Закону, відповідно до якої замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, зокрема, якщо учасник не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 цього Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства.
Керуючись нормами Закону України «Про публічні закупівлі» прошу: 1. Скасувати рішення Замовника, яке викладене в протоколі від 12.01.2022 року №29, яким Учасника ФОП Кошелєв М.Г визнано переможцем торгів. 2. Прийняти нове рішення, згідно з яким відхилити тендерну пропозицію Учасника ФОП Кошелєв М.Г та пов’язаною з ним ТОВ "ВКП"Мотодор" .У разі бездіяльності відділу освіти і науки Нікопольської міської ради на дану скаргу ,вимушений звернутися до Антимонопольного комітету України відповідно до статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі».
-

Представник керівної організації

За інформацією Замовника - Відділу освіти і науки Нікопольської міської ради:

Розглянувши скаргу від 16.02.2022 щодо порушень відділом освіти і науки Нікопольської міської ради законодавства у сфері публічних закупівель повідомляємо.
Відповідно до частини 4 статті 7 Закону України «Про публічні закупівлі» зі змінами і доповненнями державне регулювання та контроль у сфері публічних закупівель здійснює, зокрема, Антимонопольний комітет України.
За розгляд скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель відповідає Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (надалі – Колегія), що входить до складу Антимонопольного комітету України.
Згідно частини 8 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» скарги, що стосуються прийнятих рішень замовника, подаються до дня укладення договору про закупівлю.
Наразі, за процедурою закупівлі № UA-2021-12-23-005497-b за ДК021:2015-60140000-1- Нерегулярні пасажирські перевезення, оголошеною 23.12.2021 скарги не подавались. Станом на теперішній час укладено та оприлюднено договір про закупівлю.
Крім того, в електронній системі закупівель технічно не реалізовано можливість прийняття будь-яких рішень після публікації укладеного договору, окрім змін чи звітування по договору.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 29.12.2021 00:00

Оскарження умов:

до 04.01.2022 00:00

Подання пропозицій:

08.01.2022 00:00

Початок аукціону:

10.01.2022 11:57

Очікувана вартість
500 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Місцезнаходження Замовника: Юридична адреса: вул. Електрометалургів,3 м. Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210. Фактична адреса: пр. Трубників,3 м. Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210. Категорія Замовника: згідно п.3 ч.1 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі» (юридична особа, яка є установою)Закупівля проводиться на очікувану вартість, після затвердження кошторису на 2022 сума може бути змінена у відповідності до нього
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

70 послуга
Послуги перевезень учнів 2-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів до басейну
ДК 021:2015: 60140000-1 — Нерегулярні пасажирські перевезення

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Аукціон

Початок:
10.01.2022 11:57
Завершення:
10.01.2022 12:26

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 10.01.2022 12:26

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Кошелєв Микола Георгійович
Пошук по цьому учаснику
499 999.50 UAH з ПДВ 497 499 UAH з ПДВ Документи
ПП Автопригород
Пошук по цьому учаснику
499 999.50 UAH з ПДВ 499 999.50 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ВКП"Мотодор"
Пошук по цьому учаснику
499 999.50 UAH з ПДВ 499 999.50 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

06.01.2022 16:09
sign.p7s
06.01.2022 14:34
Ліцензія.PDF
06.01.2022 14:34
Листи.PDF
06.01.2022 14:34
Додаток 2.3.PDF
06.01.2022 14:34
Додаток 2.2.PDF
06.01.2022 14:34
Додаток 2.1.pdf
06.01.2022 14:34
довідка.PDF

Публічні документи

06.01.2022 15:53
sign.p7s
06.01.2022 15:51
СТАТУТ.PDF
06.01.2022 15:51
М додаток 4.PDF
06.01.2022 15:51
М додаток 3.PDF
06.01.2022 15:51
М Додаток 2.PDF
06.01.2022 15:51
М Додаток 1.PDF

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Кошелєв Микола Георгійович
#2424812092
Пошук по цьому переможцю
Переможець 497 499 UAH з ПДВ 12.01.2022 15:01

Переможець

Дата і час публікації: 12.01.2022 15:01

Учасник Пропозиція Документи
ФОП Кошелєв Микола Георгійович
Пошук по цьому переможцю
#2424812092
497 499 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 31.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Номер 44
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
44.pdf Укладений
497 499
01.02.2022 12:49
31.01.2022
sign.p7s Укладений
01.02.2022 12:50

Зміни до договору

Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 01.02.2022 12:58
Опис змін: зменшення суми договору
Номер договору: 1
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 03.02.2022 09:17
Опис змін: оновлений договір
Номер договору: 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 31.01.2022 — 31.12.2022
Сума оплати за договором: 0
UAH
Причини для розірвання договору: ВІДСУТНЯ ПОТРЕБА В ПОСЛУЗІ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання