ДК 021:2015 (CPV) 71420000-8 – Послуги у сфері ландшафтної архітектури (Послуги з технічного обслуговування фонтану на вул. Б. Хмельницького (біля будинку №56) у м. Львові)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-02-02-006099-c
  • 71420000-8 - Послуги у сфері ландшафтної архітектури
  • Завершена
Найменування замовника:
Шевченківська районна адміністрація Львівської міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Потурай Орислава Василівна, 380322521984 , o.poturay@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Львів, 79058, Львівська область, ВУЛИЦЯ ЛИПИНСЬКОГО, будинок 11
Дата укладення договору
23.06.22
Переможець
ФОП Луць О.М
Очікувана вартість
490 000 UAH з ПДВ
Сума договору
440 744.24 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 23.06.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 08.02.2022 00:00

Оскарження умов:

до 14.02.2022 00:00

Подання пропозицій:

18.02.2022 00:00

Початок аукціону:

18.02.2022 11:40

Очікувана вартість
490 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 450 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова (детальніше в Тендерній документації)

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги з технічного обслуговування фонтану на вул. Б. Хмельницького (біля будинку №56) у м. Львові
ДК 021:2015: 71420000-8 — Послуги у сфері ландшафтної архітектури

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Вимога про усунення дискримінаційних вимог

Дата подання: 04.02.2022 18:26
Дата відповіді: 07.02.2022 09:19
Шановний замовник, згідно ч.1. ст. 23 ЗУ «Про публічні закупівлі», технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Характеристики товарів, робіт або послуг можуть містити опис конкретного технологічного процесу або технології виробництва чи порядку постачання товару (товарів), виконання необхідних робіт, надання послуги (послуг). Вами у п. 2.1. частини 1 додатку 1 до тендерної документації встановлено кваліфікаційним критеріям: - скан-копії документів що підтверджує проходження спеціального навчання у водія автопідіймача/автовишки та права на керування даним видом транспортного засобу*. Наголошуємо, що вами не вказано: які конкретні роботи згідно технічній специфікації повинні виконувати автопідіймач/автовишка, яке конкретне навчання повинен пройти водій автопідіймача/автовишки, чому замовнику недостатньо посвідчення на право керування автопідіймача/автовишки, і чому замовником не встановлено критерію по наявності автопідіймача/автовишки у довідці про Матеріально-технічну базу? Згідно п.5 р.1. Тендерної документації учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. Проте ви встановили неконкретизований кваліфікаційний критерій, який дискримінує нас як потенційного учасника, оскільки для виконання робіт зазначених у технічній специфікації не потрібно використовувати автопідіймач/автовишку, більше того ви вказуєте про потребу в персоналі який володіє навиками керування автопідіймача/автовишки, проте не вказуєте про потребу у самому транспорті! Просимо Вас, внести відповідні зміни до п. 2.1. частини 1 додатку 1. З пованою, потенційний учасник!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний потенційний учаснику. Замовником прийнято рішення про внесення змін до тендерної документації, а саме, слова «- скан-копії документів що підтверджує проходження спеціального навчання у водія автопідіймача/автовишки та права на керування даним видом транспортного засобу*» з пункту 2 Частини 1 Додатку №1 до Тендерної документації вилучено. Дякуємо за Ваше звернення.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2022-02-02-006099-c.b2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ПП ПАТРОНАТ, Код ЄДРПОУ:23967667
Дата подання: 17.03.2022 18:32
Наказ на призначення директора

Рішення замовника: Вимога не задоволена

18.03.2022 20:02
Відповідно до ч. 3 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні та протоколі розгляду тендерних пропозицій, такий учасник може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема технічній специфікації, та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніш як через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель.
На вимогу, подану через систему електронних закупівель 17.03.22 о 18:32, на закупівлю ДК 021:2015 (CPV) 71420000-8 – Послуги у сфері ландшафтної архітектури (Послуги з технічного обслуговування фонтану на вул. Б. Хмельницького (біля будинку №56) у м. Львові) (оголошення UA-2022-02-02-006099-c) подану учасником ПП «ПАТРОНАТ», повідомляю.
Відповідно до ч.6 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті.
Відповідно до ч. 3 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі через електронну систему закупівель.
Відповідно до ч.5 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель.
Відповідно до абзацу 2 п. 3 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону.
А отже, Законом встановлено імперативну норму для переможця процедури закупівлі щодо надання замовнику документів шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті.
Імперативні норми права містять категоричні приписи, що безпосередньо визначають поведінку суб'єктів, не дозволяють відхилятися від них і не можуть бути замінені за рішенням (домовленістю) цих суб'єктів іншими умовами.
Поряд з цим, Закон забороняє Замовнику встановлювати спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3 та 8 ч. 1 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» для учасників процедури закупівлі та/або переможця процедури закупівлі, оскільки такі відомості містяться у відкритих єдиних державних реєстрах.
Відтак, з метою виконання усіх вимог Закону України «Про публічні закупівлі» під час проведення процедури закупівлі Замовником у тендерній документації встановлено наступні вимоги, а саме, пп. 5 п.5 Розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації встановлено, що переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону відповідно до вимог, зазначених у частині 2 Додатку №1 тендерної документації на цю закупівлю.
У Частині 2 Додатку №1 до Тендерної документації Замовником зазначено «**Відповідно до ч.6 ст.17 Закону Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті.»
У п. 8 Приміток Частини 2 Додатку №1 до Тендерної документації встановлено, що спосіб виконання ч.6 ст.17 Закону, а саме в частині надання замовнику документів шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 8 частини першої, визначається переможцем самостійно.
Пунктом 1 Розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації з метою правильного оформлення тендерної пропозиції Учасник вивчає всі інструкції, форми документів, інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики, терміни, наведені у цій тендерній документації тощо. Неспроможність подати всю інформацію, що потребує документація, або подання пропозиції, яка не відповідає вимогам документації, буде віднесена на ризик Учасника та спричинить за собою відхилення такої тендерної пропозиції.
Відтак, Вами, як переможцем процедури закупівлі, всупереч вимогам Тендерної документації та ч. 6 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» не виконано вимог щодо надання замовнику документів шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 8 частини першої статті 17 Закону, та у відповідності до абзацу 2 п. 3 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» Ваша тендерна пропозиція підлягала відхиленню.
А отже, Замовник вважає вашу вимогу безпідставною, такою що суперечить нормам чинного законодавства та не підлягає задоволенню.

Документи подані скаржником

17.03.2022 18:32
Скарга_17.03.22
17.03.2022 18:32
Скарга_ 17.03.22
17.03.2022 18:32
Протокол

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2022-02-02-006099-c.a1

Статус:
Розглянута

Скаржник: ПП ПАТРОНАТ, Код ЄДРПОУ:23967667
Пошук по цьому автору
Дата подання: 17.03.2022 18:25

Тендерна докуметація

Тендерна докуметація ДК 021:2015 (CPV) 71420000-8 – Послуги у сфері ландшафтної архітектури (Послуги з технічного обслуговування фонтану на вул. Б. Хмельницького (біля будинку №56) у м. Львові) (оголошення № UA-2022-02-02-006099-c)
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 04.05.2022 12:07
Дата рішення: 27.05.2022 13:02

Аукціон

Початок:
18.02.2022 11:40
Завершення:
18.02.2022 12:03

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 18.02.2022 12:03

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
400 000 UAH з ПДВ 400 000 UAH з ПДВ Документи
440 744.24 UAH з ПДВ 440 744.24 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

06.03.2022 08:28
sign.p7s
06.03.2022 00:43
Довідка ДПС
23.02.2022 18:13
sign.p7s
16.02.2022 16:55
sign.p7s
16.02.2022 16:29
14.7. Volkswagen LT.pdf
16.02.2022 16:29
14.6. Sprinter.pdf
16.02.2022 16:29
17. Статут.pdf
16.02.2022 16:28
9. Лист_шифри.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП ПАТРОНАТ
#23967667
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 400 000 UAH з ПДВ 09.03.2022 14:53
ПП ПАТРОНАТ
#23967667
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 400 000 UAH з ПДВ 09.03.2022 14:55
ФОП Луць О.М
#2596122186
Пошук по цьому переможцю
Переможець 440 744.24 UAH з ПДВ 06.06.2022 14:54

Переможець

Дата і час публікації: 06.06.2022 14:54

Учасник Пропозиція Документи
ФОП Луць О.М
Пошук по цьому переможцю
#2596122186
440 744.24 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Номер 97/Т/22
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
97-Т-22.pdf Укладений
440 744.24
23.06.2022 11:47
23.06.2022
sign.p7s Укладений
23.06.2022 11:47

Зміни до договору

Зменшення обсягів закупівлі 01.07.2022 10:50
Опис змін: Сторони дійшли згоди щодо внесення змін до договору в частині зменшення договірної ціни та обсягів закупівлі виклавши п. 3.1. та Додаток №1 до Договору у новій редакції
Номер договору: Додаткова угода №1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 31.12.2022
Сума оплати за договором: 397 743.98
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання