39710000-2 Електричні побутові прилади (комплект: пральна машина та сушильна шафа).

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-10-25-005995-a
  • 39710000-2 - Електричні побутові прилади
  • Завершена
Найменування замовника:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Соколюк Роман Олександрович, 030362695513 , vrnsmtz3dprz@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Рівне, 33028, Рівненська область, вул. Полуботка, 37
Дата укладення договору
17.11.22
Переможець
ФОП Мельник Ірина Миколаївна
Очікувана вартість
1 285 740 UAH з ПДВ
Сума договору
1 270 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 18.11.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 01.11.2022 00:00

Оскарження умов:

до 01.11.2022 00:00

Подання пропозицій:

04.11.2022 10:00

Початок аукціону:

07.11.2022 13:08

Очікувана вартість
1 285 740 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
6 429 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 комплект
39710000-2 Електричні побутові прилади (комплект: пральна машина та сушильна шафа).
ДК 021:2015: 39710000-2 — Електричні побутові прилади

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2022-10-25-005995-a.c1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "БЛАНІДАС", Код ЄДРПОУ:36423868
Дата подання: 28.10.2022 13:48
З метою приведення Умов закупівлі у відповідність до вимог чинного законодавства України та усунення вимог, що призводять до непрозорості та упередженості при оцінці пропозицій конкурсних торгів, дискримінації учасників, а також керуюсь ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», ВИМАГАЮ виключити встановлені вимоги:
«У складі пропозиції надається акт огляду об`єкту (місця встановлення обладнання), для надання технічного рішення по монтажу та пуско - налагоджувальним роботам, в якому обов`язково вказується вихідний номер, дата, номер закупівлі за підписом та печаткою сторін Учасника та Замовника.
Учасники до моменту подання пропозицій, протягом періоду звернення за роз’ясненнями/уточнень, що передбачене тендерною документацією даної закупівлі, повинні особисто погодити з Замовником умови під час поставки та монтажу Товару проти епідеміологічних заходів, щодо непоширення коронавірусу COVID 19 серед робітників та працівників Замовника, за їх результатами скласти відповідний Акт погодження проти епідеміологічних заходів (надається учасниками у складі пропозиції), із підписами учасника/уповноваженої особи учасника та Замовника. Отриману від Замовника інформацію, врахувати при підготовці пропозиції. Витрати на виконання вимог цього абзацу пропозиції, несе Учасник за власні кошти і вони не можуть бути предметом оскарження, на підтвердження учасники повинні надати у складі пропозиції відповідний гарантійний лист.», оскільки дана вимога є дискримінаційною, або замінити їх на надання відповідних гарантійних листів від потенційних учасників, що у разі визнання переможцем під час укладення договору учасник-переможець погоджує, підписує із Замовником вищезгадані Акти.»
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

30.10.2022 12:18
Розглянувши Вашу вимогу повідомляємо наступне.
Відповідно до статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі" у тендерній документації зазначається інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.
У пункті 6 Розділу "Інструкції з підготовки тендерної пропозиції" зазначено, що інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі викладена у Додатку № 3.
У Додатку № 3 зазначено, що у складі пропозиції надається акт огляду об`єкту (місця встановлення обладнання), для надання технічного рішення по монтажу та пуско - налагоджувальним роботам, в якому обов`язково вказується вихідний номер, дата, номер закупівлі за підписом та печаткою сторін Учасника та Замовника.
Дана вимога не є дискримінаційною чи такою, що призводить до непрозорості та упередженості при оцінці пропозиції конкурсних торгів, а була встановлена з урахуванням того, що предмет закупівлі є специфічним та дороговартісним і для його використання можуть знадобитися наявність певних умов, а без огляду об`єкту (місця встановлення обладнання) може бути запропоноване таке обладнання, яке неможливо буде використати Замовником за його цільовим призначенням або спричинить перепони для монтажних робіт потенційному Учаснику-Переможцю при виконанні умов Договору чи створить умови, які призведуть до затягування часу необхідного для монтажу, що в свою чергу призведе, до неможливості використання зазначених приміщень, співробітниками Замовника, протягом тривалого часу, які щодня використовують ці приміщення під час добового чергування. Тому Замовником встановлена вимога до учасника, щоб він перед поданням пропозиції оглянув об`єкт (місця встановлення обладнання) і був ознайомлений зі всіма наявними умовами, щоб унеможливити уникнення учасником відповідальності за поставку (монтаж) обладнання, яке не може бути використано Замовником за його цільовим призначенням. Крім того, зважаючи на специфіку роботи (цілодобове перебування співробітників Замовника на робочому місці), Замовником надається можливість огляду об`єкту (місця встановлення обладнання) в щоденному режимі (з врахуванням вихідних чи святкових днів).
При складанні акту огляду об`єкту (місця встановлення обладнання) Замовник не вимагає від учасника перелік обладнання, яке пропонується та його ціну, а тому відсутній ризик отримання такої інформації третіми особами і не створює переваги для інших учасників.
Тому в цій частині Ваша вимога не підлягає задоволенню.

Щодо вимоги про виключення вимоги про те, що учасники до моменту подання пропозицій, протягом періоду звернення за роз’ясненнями/уточнень, що передбачене тендерною документацією даної закупівлі, повинні особисто погодити з Замовником умови під час поставки та монтажу Товару проти епідеміологічних заходів, щодо непоширення коронавірусу COVID 19 серед робітників та працівників Замовника, за їх результатами скласти відповідний Акт погодження проти епідеміологічних заходів (надається учасниками у складі пропозиції), із підписами учасника/уповноваженої особи учасника та Замовника. Отриману від Замовника інформацію, врахувати при підготовці пропозиції. Витрати на виконання вимог цього абзацу пропозиції, несе Учасник за власні кошти і вони не можуть бути предметом оскарження, на підтвердження учасники повинні надати у складі пропозиції відповідний гарантійний лист.
В цій частині Замовником прийнято рішення внести зміни до тендерної документації.

Зміни в тендерну документацію :
Учасники до моменту подання пропозицій, протягом періоду звернення за роз’ясненнями/уточнень, що передбачене тендерною документацією даної закупівлі, можуть особисто або письмово через електронну пошту vrnsmtz3dprz@ukr.net погодити з Замовником умови під час поставки та монтажу Товару проти епідеміологічних заходів, щодо непоширення коронавірусу COVID 19 серед робітників та співробітників Замовника, за їх результатами скласти відповідний Акт погодження проти епідеміологічних заходів (надається учасниками у складі пропозиції), із підписами учасника/уповноваженої особи учасника та Замовника. Отриману від Замовника інформацію, врахувати при підготовці пропозиції. Витрати на виконання вимог цього абзацу пропозиції, несе Учасник, за власні кошти, і вони не можуть бути предметом оскарження, на підтвердження учасники повинні надати у складі пропозиції відповідний гарантійний лист. У разі ненадання учасником у складі пропозиції погодженого, підписаного з обох сторін акту погодження проти епідеміологічних заходів, учасник надає у складі пропозиції гарантійний лист, про те що в разі визнання його переможцем під час укладання договору учасник- переможець погоджує, підписує із Замовником вищезазначений Акт.

Номер вимоги: UA-2022-10-25-005995-a.a2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "БЛАНІДАС", Код ЄДРПОУ:36423868
Дата подання: 31.10.2022 16:00
Шановний Замовнику, на виконання вимог Додатку 3 до тендерної документації щодо надання Акту огляду об’єкту
(місця встановлення обладнання), просимо Вас надати План приміщення (об`єту) з вказанням розміщення комунікацій і ширини проходів.
Даний план необхідний насамперед для скадання Акту об’єкту (місця встановлення обладнання). Аби бути ознайомленим зі всіма наявними умовами об`єкту: площа об`єкту для розуміння можливості рошташування парльного обладнання; розташування комунікацій для можливості підключення прального обладнання; ширина проходів для можливості заносу обладнання на об`єкт тощо.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

01.11.2022 11:40
Розглянувши Вашу вимогу повідомляємо наступне.
Відповідно до частини 4 статті 9 Закону України "Про критичну інфраструктуру" цивільний захист населення та територій, служби порятунку, належить до життєво важливих функцій та/або послуг, порушення яких призводить до негативних наслідків для національної безпеки України.
Станом на момент надання відповіді згідно Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24.02.2022 р. № 64/2022 в Україні введено воєнний стан, а державна система цивільного захисту приведена до виконання завдань за призначенням в особливий період.
Враховуючи вище викладене Замовник не може викласти у загальний доступ план приміщення, а тому Ваша вимога не підлягає задоволенню.

Номер вимоги: UA-2022-10-25-005995-a.b3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "БЛАНІДАС", Код ЄДРПОУ:36423868
Дата подання: 14.11.2022 09:57
Вимагаємо :
1) рішення (Протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою №39 від 09.11.2022р.) відмінити (скасувати), оскільки рішення є необ’єктивним, упередженим та незаконним, чим порушує принципи здійснення закупівель, які передбачені статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі», адже наша пропозиція є такою, що повністю відповідає вимогам Замовника і є значно економічно вигідною.
2) повернути пропозицію ТОВ «Бланідас» на розгляд, оскільки тендерна пропозиція ТОВ «Бланідас» не була належним чином досліджена
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

16.11.2022 09:55
Відхилити вимогу Товариства з обмеженою відповідальністю "БЛАНІДАС" № 11-02/04/3238 від 11.11.2022, щодо скасування рішення про відхилення пропозиції учасника: ТОВ "БЛАНІДАС".
Надаю Товариству з обмеженою відповідальністю "БЛАНІДАС" додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема технічній специфікації, та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям.

У додатку № 3 до тендерної документації встановлені вимоги про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі.
В порушення пункту 5 додатку № 3 до тендерної документації ТОВ "БЛАНІДАС" у складі своєї пропозиції не було надано:
1) протокол перевірки ізоляції електрообладнання, виданий Електротехнічною лабораторією.
2) договір між ТОВ "БЛАНІДАС" та Офіційним представником (імпортером) в Україні товару про право здійснювати сервісне та гарантійне обслуговування Учасником, де вказані роботи, які будуть здійснені протягом гарантійного терміну;
3) підтвердження обов'язкової наявності сервісного центру для гарантійного та післягарантійного обслуговування розташованого в м. Рівне;
4) акт огляду об'єкту (місця встановлення обладнання), за підписом Замовника;
5) акт погодження проти епідеміологічних заходів, за підписом Замовника або гарантійний лист, про те що в разі визнання його переможцем під час укладання договору учасник-переможець погоджує, підписує із Замовником вищезазначений Акт.

Щодо ненадання протоколу перевірки ізоляції електрообладнання, виданий Електротехнічною лабораторією
Тендерною документацією чітко вимагалося надати протокол перевірки ізоляції електрообладнання, виданий Електротехнічною лабораторією.
Жоден з учасників закупівлі не вважав такі вимоги дискримінаційними чи протиправними, не вимагав в цій частині внести зміни до тендерної документації і не оскаржив їх в установленому порядку, а тому погодився з ними.
ТОВ "БЛАНІДАС" в складі своєї пропозиції надало довідку про відповідність тендерній пропозиції № 11-02-04/2864 від 03.11.2022р., якою ТОВ "БЛАНІДАС" підтвердило, що технічні і якісні характеристики повинні бути підтверджені, зокрема, протоколом перевірки ізоляції електрообладнання, виданий Електротехнічною лабораторією.
ТОВ "БЛАНІДАС" не заперечує факт не надання протоколу перевірки ізоляції електрообладнання, виданий Електротехнічною лабораторією.
При цьому надання гарантійного листа № 11-02-04/2866 від 03.11.2022р. не є тотожним надання протоколу перевірки ізоляції електрообладнання, виданий Електротехнічною лабораторією, і надання його в майбутньому не гарантує підтвердження відповідності обладнання технічним і якісним характеристикам, встановлених замовником, зокрема в частині відповідності ізоляції електрообладнання.

Щодо ненадання договору між ТОВ "БЛАНІДАС" та Офіційним представником (імпортером) в Україні товару про право здійснювати сервісне та гарантійне обслуговування Учасником, де вказані роботи, які будуть здійснені протягом гарантійного терміну
Тендерною документацією чітко вимагалося надати договір між Учасником та Офіційним представником (імпортером) в Україні товару про право здійснювати сервісне та гарантійне обслуговування Учасником, де вказані роботи, які будуть здійснені протягом гарантійного терміну.
Жоден з учасників закупівлі не вважав такі вимоги дискримінаційними чи протиправними, не вимагав в цій частині внести зміни до тендерної документації і не оскаржив їх в установленому порядку, а тому погодився з ними.
ТОВ "БЛАНІДАС" в складі своєї пропозиції надало довідку про відповідність тендерній пропозиції № 11-02-04/2864 від 03.11.2022р., якою ТОВ "БЛАНІДАС" підтвердило, що технічні і якісні характеристики повинні бути підтверджені, зокрема, договором між Учасником та Офіційним представником (імпортером) в Україні товару про право здійснювати сервісне та гарантійне обслуговування Учасником, де вказані роботи, які будуть здійснені протягом гарантійного терміну.
З долученого ТОВ "БЛАНІДАС" тексту контракту № 02 від 10.08.2022 не вбачається наділення компанією "Electrolux Proffecianal AB" права ТОВ "БЛАНІДАС" здійснювати сервісного та гарантійного обслуговування.
Долучений авторизаційний лист № 11-02-04/2858 від 03.11.2022р. також не підтверджує права ТОВ "БЛАНІДАС" здійснювати сервісного та гарантійного обслуговування, оскільки він не виданий компанією "Electrolux Proffecianal AB".
Придбання обладнання у його офіційного виробника не означає наділення виробником покупця права здійснювати його сервісне та гарантійне обслуговування.

Щодо не підтвердження обов'язкової наявності сервісного центру для гарантійного та післягарантійного обслуговування розташованого в м. Рівне.
Тендерною документацією чітко вимагалося підтвердити Учасником обов'язкової наявності сервісного центру для гарантійного та післягарантійного обслуговування розташованого в м. Рівне.
Жоден з учасників закупівлі не вважав такі вимоги дискримінаційними чи протиправними, не вимагав в цій частині внести зміни до тендерної документації і не оскаржив їх в установленому порядку, а тому погодився з ними.
ТОВ "БЛАНІДАС" в складі своєї пропозиції надало довідку про відповідність тендерній пропозиції № 11-02-04/2864 від 03.11.2022р., якою ТОВ "БЛАНІДАС" підтвердило, що технічні і якісні характеристики повинні бути підтверджені, зокрема, підтвердженням обов'язкової наявності сервісного центру для гарантійного та післягарантійного обслуговування розташованого в м. Рівне.
Незважаючи з погодженням ТОВ "БЛАНІДАС" з вимогою замовника про необхідність наявності сервісного центру розташованого в м. Рівне, довідкою № 11-02-04/2865 від 03.11.2022р. ТОВ "БЛАНІДАС" фактично визнало відсутності такого сервісного центру у м. Рівне.

Щодо ненадання акту огляду об'єкту (місця встановлення обладнання), за підписом Замовника
Тендерною документацією чітко зазначено, що у складі пропозиції надається акт огляду об`єкту (місця встановлення обладнання), для надання технічного рішення по монтажу та пуско - налагоджувальним роботам, в якому обов`язково вказується вихідний номер, дата, номер закупівлі за підписом та печаткою сторін Учасника та Замовника.
Жоден з учасників закупівлі не оскаржив їх в установленому порядку, а тому погодився з ними.
ТОВ "БЛАНІДАС" в складі своєї пропозиції надало довідку про відповідність тендерній пропозиції № 11-02-04/2864 від 03.11.2022р., якою ТОВ "БЛАНІДАС" підтвердило готовність надати акт огляду об`єкту (місця встановлення обладнання), для надання технічного рішення по монтажу та пуско - налагоджувальним роботам, в якому обов`язково вказується вихідний номер, дата, номер закупівлі за підписом та печаткою сторін Учасника та Замовника.
ТОВ "БЛАНІДАС" було надано акт огляду об’єкту (місце встановлення обладнання) № 11-02/04/2856 від 01.11.2022 р., який не підписаний Замовником.
За результатом огляду об'єкту (місця встановлення обладнання) представник ТОВ "БЛАНІДАС" не надав для Замовника на погодження акт огляду об'єкту (місця встановлення обладнання).
Замовник не погодився підписати копію акту огляду об'єкту (місця встановлення обладнання) надіслану за допомогою електронної пошти, оскільки така копія не має силу документу, про що було повідомлено ТОВ "БЛАНІДАС".
При цьому, ТОВ "БЛАНІДАС" мало право надіслати на погодження Замовнику акт огляду об'єкту (місця встановлення обладнання) підписаного з використанням електронного цифрового підпису, однак ТОВ "БЛАНІДАС" не вчинило такі дії.

Щодо ненадання акту погодження проти епідеміологічних заходів, за підписом Замовника або гарантійний лист, про те що в разі визнання його переможцем під час укладання договору учасник-переможець погоджує, підписує із Замовником вищезазначений Акт
Тендерною документацією чітко зазначено, що Учасники до моменту подання пропозицій, протягом періоду звернення за роз’ясненнями/уточнень, що передбачене тендерною документацією даної закупівлі, можуть особисто або письмово через електронну пошту vrnsmtz3dprz@ukr.net погодити з Замовником умови під час поставки та монтажу Товару проти епідеміологічних заходів, щодо непоширення коронавірусу COVID 19 серед робітників та співробітників Замовника, за їх результатами скласти відповідний Акт погодження проти епідеміологічних заходів (надається учасниками у складі пропозиції), із підписами учасника/уповноваженої особи учасника та Замовника. Отриману від Замовника інформацію, врахувати при підготовці пропозиції. Витрати на виконання вимог цього абзацу пропозиції, несе Учасник, за власні кошти, і вони не можуть бути предметом оскарження, на підтвердження учасники повинні надати у складі пропозиції відповідний гарантійний лист. У разі ненадання учасником у складі пропозиції погодженого, підписаного з обох сторін акту погодження проти епідеміологічних заходів, учасник надає у складі пропозиції гарантійний лист, про те що в разі визнання його переможцем під час укладання договору учасник- переможець погоджує, підписує із Замовником вищезазначений Акт.
Вище згадана вимоги були скориговані під час періоду уточнень і остаточний їх варіант жоден з учасників закупівлі не оскаржив в установленому порядку, а тому погодився з ними.
ТОВ "БЛАНІДАС" в складі своєї пропозиції надало довідку про відповідність тендерній пропозиції № 11-02-04/2864 від 03.11.2022р., якою ТОВ "БЛАНІДАС" підтвердило готовність до моменту подання пропозицій, протягом періоду звернення за роз’ясненнями/уточнень, що передбачене тендерною документацією даної закупівлі, можуть особисто або письмово через електронну пошту vrnsmtz3dprz@ukr.net погодити з Замовником умови під час поставки та монтажу Товару проти епідеміологічних заходів, щодо непоширення коронавірусу COVID 19 серед робітників та співробітників Замовника, за їх результатами скласти відповідний Акт погодження проти епідеміологічних заходів (надається учасниками у складі пропозиції), із підписами учасника/уповноваженої особи учасника та Замовника. Отриману від Замовника інформацію, врахувати при підготовці пропозиції. Витрати на виконання вимог цього абзацу пропозиції, несе Учасник, за власні кошти, і вони не можуть бути предметом оскарження, на підтвердження учасники повинні надати у складі пропозиції відповідний гарантійний лист. У разі ненадання учасником у складі пропозиції погодженого, підписаного з обох сторін акту погодження проти епідеміологічних заходів, учасник надає у складі пропозиції гарантійний лист, про те що в разі визнання його переможцем під час укладання договору учасник- переможець погоджує, підписує із Замовником вищезазначений Акт.
ТОВ "БЛАНІДАС" було надано акт погодження проти епідеміологічних заходів № 11-02/04/2857 від 01.11.2022 р., який не підписаний Замовником.
ТОВ "БЛАНІДАС" не надало для Замовника на погодження акт погодження проти епідеміологічних заходів № 11-02/04/2857 від 01.11.2022 р.
Замовник не погодився підписати копію акту погодження проти епідеміологічних заходів надіслану за допомогою електронної пошти, оскільки така копія не має силу документу, про що було повідомлено ТОВ "БЛАНІДАС".
При цьому, ТОВ "БЛАНІДАС" мало право надіслати на погодження Замовнику акт погодження проти епідеміологічних заходів підписаного з використанням електронного цифрового підпису, однак ТОВ "БЛАНІДАС" не вчинило такі дії.
Крім того, тендерною пропозицією було передбачено, що у разі ненадання учасником у складі пропозиції погодженого, підписаного з обох сторін акту погодження проти епідеміологічних заходів, учасник надає у складі пропозиції гарантійний лист, про те що в разі визнання його переможцем під час укладання договору учасник- переможець погоджує, підписує із Замовником вищезазначений Акт.
ТОВ "БЛАНІДАС" також не надало гарантійний лист, про те що в разі визнання його переможцем під час укладання договору учасник-переможець погоджує, підписує із Замовником Акт погодження проти епідеміологічних заходів № 11-02/04/2857 від 01.11.2022 р.

Отже, рішення уповноваженої особи оформлене протоколом щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 09.11.2022 р., № 39 є законним та обґрунтованим.
Крім того, відповідно до п.41 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, Замовник не має право відмінити (скасувати) своє рішення, а тому вимога ТОВ "БЛАНІДАС" не може бути задоволена.

Відповідно до вимог п.41 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, вимога ТОВ "БЛАНІДАС" розцінюється як вимога надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема технічній специфікації, та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям.

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
07.11.2022 13:08
Завершення:
07.11.2022 13:31

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 07.11.2022 13:31

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
856 412.59 UAH з ПДВ 856 412.59 UAH з ПДВ Документи
ФОП Мельник Ірина Миколаївна
Пошук по цьому учаснику
1 270 000 UAH з ПДВ 1 270 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

08.11.2022 15:29
sign.p7s
03.11.2022 20:02
sign.p7s
03.11.2022 19:57
проект дог.pdf
03.11.2022 19:57
банк дов.pdf
03.11.2022 19:57
анал дог.pdf
03.11.2022 19:57
довідки тп.pdf
03.11.2022 19:57
МТБ.rar
03.11.2022 19:57
цінова.pdf
03.11.2022 19:57
акти.pdf
03.11.2022 19:57
установчі.rar
03.11.2022 19:57
довіренність.pdf
03.11.2022 19:57
статутні.rar
03.11.2022 19:57
цінова.pdf

Публічні документи

14.11.2022 14:31
sign.p7s
14.11.2022 14:29
Ст.17.pdf
14.11.2022 14:29
Довідка.pdf
04.11.2022 09:23
sign.p7s
04.11.2022 09:23
28_Плани.pdf
03.11.2022 21:32
sign.p7s
03.11.2022 21:31
20_Акт-огляду.pdf
03.11.2022 21:31
10_Довідка.pdf
03.11.2022 21:31
09_Ст.17.pdf
03.11.2022 21:31
08_Видаткові.pdf
03.11.2022 21:31
05_Довідка МТБ.pdf
03.11.2022 21:31
04_Довідка.pdf
03.11.2022 21:31
02_Інформація.pdf
03.11.2022 21:31
01_Довідка.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "БЛАНІДАС"
#36423868
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 856 412.59 UAH з ПДВ 09.11.2022 18:04
ФОП Мельник Ірина Миколаївна
#2755916567
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 270 000 UAH з ПДВ 10.11.2022 17:44

Документи

07.11.2022 13:31
edr_identification.yaml
09.11.2022 17:53
Протокол №39.pdf
09.11.2022 17:58
sign.p7s

Документи

09.11.2022 18:04
edr_identification.yaml
10.11.2022 17:43
Протокол №40.pdf
10.11.2022 17:44
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 10.11.2022 17:44

Учасник Пропозиція Документи
ФОП Мельник Ірина Миколаївна
Пошук по цьому переможцю
#2755916567
1 270 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

09.11.2022 18:04
edr_identification.yaml
10.11.2022 17:43
Протокол №40.pdf
10.11.2022 17:44
sign.p7s

Укладений договір


Номер 507/2022
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Untitled 507.pdf Укладений
1 270 000
18.11.2022 09:24
17.11.2022
sign.p7s Укладений
18.11.2022 09:25

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 26.12.2022
Сума оплати за договором: 1 270 000
UAH
Причини для розірвання договору: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання