послуги зі спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка», за допомогою пульту централізованого спостереження з оперативним виїздом наряду охорони

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-01-06-004219-a
  • 79710000-4 - Охоронні послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Олена Іванишина, +380617086970 , tender_uon@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Запоріжжя, 69037, Запорізька область, вул. Незалежної України, 39-Б
Дата укладення договору
10.04.23
Переможець
ТОВ "ДОК "ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ"
Очікувана вартість
1 285 632 UAH з ПДВ
Сума договору
705 870 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 11.04.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 12.01.2023 00:00

Оскарження умов:

до 12.01.2023 00:00

Подання пропозицій:

15.01.2023 00:05

Початок аукціону:

15.01.2023 00:05

Очікувана вартість
1 285 632 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
6 428 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
послуги зі спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка», за допомогою пульту централізованого спостереження з оперативним виїздом наряду охорони
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Дискримінаційні вимоги до учасників

Дата подання: 09.01.2023 17:55
Дата відповіді: 12.01.2023 20:18
Шановний Замовник. Вами у тендерній документації встановлена дискримінаційна вимога до учасників, а саме: " Кількість одиниць (із зазначенням дислокації по кожному району м. Запоріжжя) власного або орендованого транспортного засобу для груп швидкого реагування*" та - документи, що підтверджують право власності на наявну матеріальнотехнічну базу (офіс у м. Запоріжжя/приміщення ПЦС), або договір(и) оренди приміщень разом з додатками та актами прийому-передачі (тощо) приміщення (документи повинні бути чинними на дату подання пропозиції та строком дії не менше ніж до 31.12.2023) разом з документами, що підтверджують право власності орендодавця на зазначене приміщення. Дані вимоги є дискримінаційними, оскільки ми,як потенційний учасник після перемоги у даному тендері можемо передислокувати свої автомобілі у м. Запоріжжя. А от із приводу другої дискримінаційної вимоги, повідомляємо, що жодним нормативним документом не передбачено, що учасники повинні мати офіс / приміщення ПЦС у м. Запоріжжя. Даними вимогами ви навмисно та цілеспрямовано обмежуєте коло потенційних учасників. Не для кого не таємниця, що ви прописали дану вимогу під "СВОГО" учасника, з яким у Вас є попередня домовленість. Отже, вимагаємо прибрати дані дискримінаційні вимоги та необмежувати коло потенційних учасників. У разі ігнорування, звернемося в АМКУ.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З приводу наведеного питання повідомляємо наступне.
Відповідно до ст. 2 Закону України «Про охоронну діяльність» основною метою охоронної діяльності є створення умов для захисту майна, забезпечення прав і законних інтересів суб'єктів господарювання та фізичних осіб.
Згідно зі ст. 6 зазначеного Закону охорона майна та фізичних осіб забезпечується персоналом охорони шляхом здійснення використання пунктів централізованого спостереження, технічних засобів охорони, транспорту реагування. Стаття 1 Закону України «Про охоронну діяльність» зазначає, що транспорт реагування - транспортний засіб, що знаходиться у власності суб'єкта охоронної діяльності, призначений для забезпечення негайного реагування персоналу охорони на протиправні дії щодо об'єкта охорони.
Відповідно до додатку 1 тендерної документації Замовником передбачена вимога щодо надання послуги зі спостереження за об’єктами Замовника, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка», за допомогою пульту централізованого спостереження Виконавця, з реагуванням озброєного наряду охорони з оперативним виїздом групи швидкого реагування на об’єкти Замовника при нештатних ситуаціях – не пізніше 5-7 хвилин в нічний час, та 7-10 хвилин в денний час після виклику. Тобто, у будь-якому випадку Учасник повинен мати офіс (власний та/або орендований) чи приміщення у м. Запоріжжя для розташування (місцезнаходження) технічних фахівців, озброєного наряду, що входить до групи швидкого реагування, транспортних засобів, кімнати для зберігання зброї, тощо.
Щодо питання стосовно надання інформації із зазначенням дислокації транспортних засобів Учасника по кожному району м. Запоріжжя, слід зазначити, що Замовником встановлена дана вимога для впевненості у можливості учасника швидкого реагування з оперативним виїздом групи на об’єкти Замовника у терміни, що зазначені у додатку 1 тендерної документації, а саме: при нештатних ситуаціях – не пізніше 5-7 хвилин в нічний час, та 7-10 хвилин в денний час після виклику.
Крім того, тендерна документація Замовника не містить жодних обмежень щодо зміни місць дислокації транспортних засобів Виконавця по кожному району м. Запоріжжя та ніщо не забороняє Виконавцю письмово повідомити про це Замовника після перемоги у торгах.
Відповідно до частини 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Тому Замовник, керуючись чинними нормами права, встановлює вимоги, які вважає за необхідне визначити, дотримуючись при цьому всіх принципів проведення закупівель.
Вимоги Замовника є обґрунтованими, враховуючи кількість, місцезнаходження та вид діяльності об’єктів охорони, правомірними та відповідають нормам чинного законодавства, що регулює охоронну діяльність в Україні і тому вимоги до предмета закупівлі не містять вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.

Дискримінаційна вимога

Дата подання: 09.01.2023 18:00
Дата відповіді: 12.01.2023 19:00
Шановний Замовник. Вами встановлена дискрим інаційна вимога до учасників, а саме: "- посвідчення про допуск до роботи до 1000 В працівників, які будуть здійснювати технічне обслуговування тривожної сигналізації (обов’язково повинні бути: електромонтери - не менше 3 осіб та інженерно-технічні робітники (інженери та/або техніки) - не менше 3 осіб, наявність у цих працівників допуску до робіт в електроустановках не менше 3-ої групи для електромонтерів та 4-ої групи для ІТР." Вимагаємо прибрати дану дискримінацію, оскільки жоден із замовників не вправі диктувати скільки і яких працівників у штаті повинен мати учасник. Якщо, Ви як замовник не дуже розумієтеся на законодавстві, а отримуєте прописану під себе документацію від свого учасника, то вимагаємо надати посилання на норми чинного законодавства, яким передбачено мати у штаті електромонтери - не менше 3 осіб та інженерно-технічні робітники (інженери та/або техніки) - не менше 3 осіб??? У разі відсутност посилань на норми чинного законодавства, вимагаємо прибрати дані безглузді та дискримінаційно - корупційні вимоги. У разі ігнорування, звернемося в АМКУ!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З приводу наведеного питання, повідомляємо, що одним з кваліфікаційних критеріїв встановлено наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Замовник має право приймати відповідні рішення щодо необхідної мінімальної кількості та рівня кваліфікації працівників з метою отримання якісних послуг у встановлений строк та раціонального використання коштів.
Так, Замовником у п.1 додатку 1 до тендерної документації зазначено, що Виконавець повинен забезпечити функціонування сигналізації, проводити згідно з експлуатаційною документацією профілактичні огляди, перевірку сигналізації з метою забезпечення безперебійної її роботи, виявлення пошкоджень, які можуть призвести до виходу її з експлуатації, ліквідацію несправностей, які можуть бути усунені безпосередньо за місцем знаходження сигналізації. Прибуття спеціально навчених технічних фахівців, які перебувають у штаті Виконавця для усунення несправностей сигналізації на об’єкті повинно відбутися протягом однієї години після отримання заявки від Замовника.
Відповідно до додатку 1 тендерної документації, до об’єктів Замовника для надання послуг зі спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка», за допомогою пульту централізованого спостереження з оперативним виїздом наряду охорони входять 279 закладів освіти, які розташовані у семи районах міста за різними адресами. Вихід з експлуатації охоронного обладнання ручної системи тривожної сигналізації «тривожна кнопка», може відбутися одночасно у різних районах та адресах на кількох об’єктах і за кожною адресою, протягом однієї години, повинен виїхати технічний фахівець (ці), в залежності від пошкоджень – електромонтери та/або інженерно-технічні робітники. Для Замовника вкрай необхідне дотримання швидкого реагування технічного персоналу Виконавця та оперативного усунення несправностей системи, тому вимога щодо обов’язкової наявності електромонтерів – не менше 3 осіб та інженерно-технічних робітників (інженери та/або техніки) – не менше 3 осіб у учасника торгів є свідченням про спроможність Виконавця забезпечити надання послуг у відповідності з вимогами діючого законодавства та нормативно – правової документації».
В той же час, слід зазначити, що згідно з частиною 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Враховуючи викладене, вимоги до предмета закупівлі не містять вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.

Дискримінаційна вимога'

Дата подання: 09.01.2023 18:03
Дата відповіді: 12.01.2023 18:07
Шановний ДИСКРИМІНАЦІЙНО-КОРУПЦІЙНИЙ замовник!- відгук(и) від замовників про належне виконання учасником договорів, зазначених у довідці (відгук надається на бланку замовника, що містить найменування замовника, із зазначенням дати та номеру договору, предмету закупівлі на який надано відгук, інформації про кількість об’єктів, належне виконання договору, у тому числі стосовно якості та строків, завірений підписом уповноваженої особи замовника, не більше десятиденної давнини відносно дати розкриття пропозицій). З якого дива ви вимагаєте надати відгук не більше десятиденної давнини відносно дати розкриття пропозицій??? Чим відрізняється відгук виданий 01.01.2018 року від 09.01.2023 року??? Приберіть дане непорозуміння, бо оскаржимо в АМКУ!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З приводу наведеного питання повідомляємо, що п. 3 додатку 2 до тендерної документації встановлена вимога про надання відгук(и) від замовника (ів) про належне виконання учасником договору(ів), зазначених у довідці (відгук надається на бланку замовника, що містить найменування замовника, із зазначенням дати та номеру договору, на який надано відгук, та інформації про належне виконання договору, завірений підписом уповноваженої особи замовника, не більше десятиденної давнини відносно дати розкриття пропозицій). Законом України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями) надано право саме Замовнику визначати яким має бути спосіб документального підтвердження кваліфікаційних критеріїв. Тому, Замовник скористався своїм правом та в якості способу документального підтвердження виконання аналогічного (их) договору (ів), з метою отримання актуальної підтверджуючої інформації, визначив необхідність надання позитивного відгуку про виконання таких договорів не більше десятиденної давнини відносно дати розкриття пропозицій. Чинним законодавством не встановлюються обмеження щодо неодноразового звернення до контрагента з метою отримання позитивного відгуку про надання аналогічних послуг. Посилання учасника про обмеження конкуренції у процедурі закупівлі є необґрунтованим та не встановлює неможливість отримання таким учасником відповідного відгуку в межах встановленого часу. Враховуючи викладене, вимоги до предмета закупівлі не містять вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників закупівлі робіт»

Вимога, яка суперечить всім нормам чинного законодавства

Дата подання: 10.01.2023 09:03
Дата відповіді: 13.01.2023 14:59
Шановні, Вами зазначено: "Замовник залишає за собою право відвідати потужності учасника для встановлення достовірності інформації, наданої учасником у складі тендерної пропозиції щодо підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям, із залученням представників органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. Учасник зобов’язаний надати вільний доступ до відповідних документів та об’єктів перевірки. Перевезення уповноважених осіб замовника до місця призначення та у зворотному напрямку здійснюється транспортом учасника, у разі якщо потужності знаходяться за межами м. Запоріжжя.". Вимагаємо надати посилання на норми чинного законодавства, яким передбачено обов'язок до учасників возити якихось Замовників, щоб ті щось побачили? Учасники проводять свою господарську діяльність на підставі отриманої ліцензії. Отримана ліцензія вже підтверджує, що учасник відповідає усім ліцензійним вимогам. Приберіть дані несінітниці. У разі ігнорування, звернемося в АМКУ!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Щодо права Замовника відвідати потужності Учасника, тендерна пропозиція якого знаходиться на розгляді, повідомляємо, що умови додатку 1 тендерної документації, в частині можливого відвідання потужностей відповідного Учасника процедури закупівлі, не встановлюють вимоги які впливають на формування тендерної пропозиції Учасника. Передбачене право Замовника відвідати потужності Учасника для встановлення достовірності інформації, наданої Учасником у складі тендерної пропозиції щодо підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям, із залученням представників органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції не є обов’язковим заходом та насамперед не встановлює надання додаткових документів та/або інформації яка обмежує участь у процедурі закупівлі будь-якого з Учасників такої закупівлі. Зазначене право Замовника на відвідання потужностей Учасника стосується етапу оцінки тендерної пропозиції Учасника, а отже, не може вважатися дискримінаційною щодо можливості участі у процедурі закупівлі та подання відповідним Учасником тендерної пропозиції. Також, звертаємо увагу, що відповідно до додатку 1 тендерної документації Учасники за власним бажанням мають право надати додаткові матеріали про його відповідність кваліфікаційним критеріям та підтвердження, таким чином, достовірності інформації, наданої у складі тендерної пропозиції. Враховуючи наведене умови тендерної документації в частині можливості відвідання потужностей Учасника не є дискримінаційними та не обмежують участь у процедурі закупівлі будь-якого суб’єкта господарювання.

Дискримінаційна вимога

Дата подання: 10.01.2023 09:05
Дата відповіді: 13.01.2023 22:27
Шановний Замовник. Вами встановлена дискримінаційна вимога до учасників, а саме: "Сертифікат на систему управління якості ДСТУ ISO 9001:2018" Вимагаємо надати пояснення, чому саме ДСТУ ISO 9001:2018? Чим Вам не підходить ДСТУ ISO 9001:2015??? ВИМАГАЄМО ВНЕСТИ ВІДПОВІДНІ ЗМІНИ ТА НЕПОРУШУВАТИ ЗАКОНОДАВСТВО!

відповідь:

З приводу наведеного питання, повідомляємо наступне. Відповідно до статті 11 Закону України «Про стандартизацію», розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 № 1163-р «Про визначення державного підприємства, яке виконує функції національного органу стандартизації», Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» затвердило наказ від 30.11.2018 р. № 454 «Про прийняття та відновлення дії національних стандартів». Відповідно до п. 1 даного Наказу ДСТУ EN ISO 9001:2018 прийнятий як національний стандарт, гармонізований з європейськими та міжнародними стандартами, методом підтвердження з наданням чинності з 05.12.2018 року. Повне найменування документу: «ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) Системи управління якістю. Вимоги». Оцінка відповідності (сертифікація) систем управління якістю проводиться за заявками підприємств усіх напрямків діяльності і будь-якої форми власності. Враховуючи наведене умови тендерної документації не є дискримінаційними та не обмежують участь у процедурі закупівлі будь-якого суб’єкта господарювання.

Порушення чинного законодавства

Дата подання: 10.01.2023 09:23
Дата відповіді: 13.01.2023 22:30
Шановні! Де перелік об'єктів? Чи він відомий лише "Вашому" учаснику??? Ми розуміємо, що ви плануєте щоб виграв саме ТОВ "ДОК "ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ"

відповідь:

Шановний учасник, з приводу наведеного питання, повідомляємо наступне - повний перелік об’єктів викладено у додатку 1 до тендерної документації.
Розгорнути: 6 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2023-01-06-004219-a.a1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ОХОРОНА ЗАХИСТ", Код ЄДРПОУ:42509387
Дата подання: 09.01.2023 14:07
п7 ТД "Інформація про
субпідрядника/співвикон авця (у випадку закупівлі робіт чи послуг)" Замовником визначено: - Не передбачається, оскільки предметом закупівлі є товар.
Згідно технічних вимог та назви предмету закупівлі - закуповуються саме послуги: "код ДК 021:2015 –79710000-4 – Охоронні послуги (послуги зі спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка», за допомогою пульту
централізованого спостереження з оперативним виїздом наряду охорони)"
внесить зміни до ТД шляхом внесення змін щодо можливості залучення співвиконавців
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

10.01.2023 20:15
відповідні зміни внесені до тендерної документації

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2023-01-06-004219-a.b2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "ДОК "ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ", Код ЄДРПОУ:37902738
Пошук по цьому автору
Дата подання: 26.01.2023 17:58

Скарга

Оскарження рішення щодо дискваліфікації ТОВ "ДОК "ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ"
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 27.01.2023 13:17

Кількість скарг: UA-2023-01-06-004219-a.b3

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ", Код ЄДРПОУ:38143880
Пошук по цьому автору
Дата подання: 24.02.2023 13:04

Скарга, що стосуються прийнятих рішень

незаконно був обраний переможець
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 27.02.2023 16:06

Кількість скарг: UA-2023-01-06-004219-a.b4

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ", Код ЄДРПОУ:38143880
Пошук по цьому автору
Дата подання: 24.03.2023 12:55

щодо прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника закупівель

щодо прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника закупівель
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 28.03.2023 15:04
Дата рішення: 06.04.2023 18:09

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 15.01.2023 00:05

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Управління поліції охорони в Запорізькій області
Пошук по цьому учаснику
306 900 UAH з ПДВ 306 900 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ"
Пошук по цьому учаснику
613 800 UAH з ПДВ 613 800 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ДОК "ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ"
Пошук по цьому учаснику
705 870 UAH з ПДВ 705 870 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

13.01.2023 15:54
sign.p7s
13.01.2023 15:48
sign.p7s
13.01.2023 15:43
AA9627PH.pdf
13.01.2023 15:43
АА 8865РЕ.pdf
13.01.2023 15:43
AA8192TH.pdf
13.01.2023 15:43
GPS.pdf
13.01.2023 15:43
АА0612РО.pdf
13.01.2023 15:43
КА0472АМ.pdf
13.01.2023 15:43
АА3748ТM.pdf
13.01.2023 15:43
АР3520ІН.pdf
13.01.2023 15:43
АА3742ХІ.pdf
13.01.2023 15:43
Ліцензія.pdf
13.01.2023 15:43
КА4256ВМ.pdf
13.01.2023 15:43
АА6893АЕ.pdf
13.01.2023 15:43
КА1878СА.pdf
13.01.2023 15:43
9001-2018.pdf
13.01.2023 15:43
Оренда.pdf

Публічні документи

21.03.2023 11:21
sign.p7s
21.03.2023 10:57
Ліцензія.pdf
21.03.2023 10:57
ст. 17 ч. 2.pdf
18.03.2023 10:24
sign.p7s
18.03.2023 10:22
sign.p7s
18.03.2023 10:16
sign.p7s
18.03.2023 10:07
sign.p7s
17.03.2023 19:01
sign.p7s
22.02.2023 17:48
sign.p7s
22.02.2023 15:38
sign.p7s
22.02.2023 13:00
sign.p7s
22.02.2023 12:53
sign.p7s
21.02.2023 17:44
ст. 17 ч. 2.pdf
21.02.2023 17:17
Ліцензія.pdf
10.02.2023 20:33
sign.p7s
10.02.2023 20:31
sign.p7s
10.02.2023 17:59
sign.p7s
10.02.2023 17:20
sign.p7s
23.01.2023 16:09
sign.p7s
23.01.2023 16:04
Протокол.pdf
23.01.2023 15:57
Протокол.pdf
23.01.2023 15:56
Посвідчення.pdf
14.01.2023 18:56
sign.p7s
13.01.2023 17:25
sign.p7s
13.01.2023 17:12
ст. 17.pdf
13.01.2023 15:40
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Управління поліції охорони в Запорізькій області
#40108947
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 306 900 UAH з ПДВ 08.02.2023 15:16
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ"
#38143880
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 613 800 UAH з ПДВ 08.02.2023 15:16
ТОВ "ДОК "ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ"
#37902738
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 705 870 UAH з ПДВ 08.02.2023 15:16
Управління поліції охорони в Запорізькій області
#40108947
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 306 900 UAH з ПДВ 13.03.2023 09:47
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ"
#38143880
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 613 800 UAH з ПДВ 13.03.2023 09:47
ТОВ "ДОК "ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ"
#37902738
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 705 870 UAH з ПДВ 13.03.2023 09:47
Управління поліції охорони в Запорізькій області
#40108947
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 306 900 UAH з ПДВ 15.03.2023 09:30
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ"
#38143880
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 613 800 UAH з ПДВ 15.03.2023 09:34
ТОВ "ДОК "ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ"
#37902738
Пошук по цьому переможцю
Переможець 705 870 UAH з ПДВ 20.03.2023 16:47

Документи

21.01.2023 23:49
edr_identification.yaml
23.01.2023 13:17
sign.p7s

Документи

23.01.2023 13:17
edr_identification.yaml
24.01.2023 21:08
sign.p7s

Документи

10.02.2023 15:09
edr_identification.yaml
10.02.2023 15:13
sign.p7s

Документи

13.03.2023 10:01
edr_identification.yaml
15.03.2023 09:30
sign.p7s

Документи

15.03.2023 09:30
edr_identification.yaml
15.03.2023 09:34
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 20.03.2023 16:47

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ДОК "ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ"
Пошук по цьому переможцю
#37902738
705 870 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 10.04.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Номер 7971/1
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
7971_1.pdf Укладений
705 870
11.04.2023 17:25
10.04.2023
sign.p7s Укладений
11.04.2023 17:26

Зміни до договору

Зменшення обсягів закупівлі 11.04.2023 17:48
Опис змін: зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер договору: №1
Контракт:
Продовження строку дії договору на наступний рік 29.12.2023 17:19
Опис змін: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер договору: ДУ 2
Контракт:

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання