Послуги харчування стаціонарних хворих КНП «ХОССЦ» ХОР Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с.Ружичанка, вул.Визволителів, 3

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-04-07-009424-a
  • 55523000-2 - Кейтерингові послуги для інших підприємств або установ
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Світлана Хеленюк, +380982799502 , svetlanaheleniuk@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Хмельницкий, 29001, Хмельницька область, вул. Володимирська, буд. 85
Очікувана вартість
1 056 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 17.08.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 17.05.2023 00:00

Оскарження умов:

до 17.05.2023 00:00

Подання пропозицій:

20.05.2023 00:00

Очікувана вартість
1 056 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
5 280 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Інформація про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

6600 послуга
Послуги харчування стаціонарних хворих КНП «ХОССЦ» ХОР Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с.Ружичанка, вул.Визволителів, 3
ДК 021:2015: 55523000-2 — Кейтерингові послуги для інших підприємств або установ

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо протоколів випробувань

Дата подання: 16.05.2023 17:07
Дата відповіді: 19.05.2023 09:46
Добрий день, ви вимагаєте: "- Протокол випробувань (не менше одного) на продукти, які будуть використані при приготуванні їжі. (за 2022 рік або 2023 рік)" Ми провели такі дослідження, але маємо не протокол випробувань, а протокол дослідження. Тому просимо внести зміни наступним чином: ""- Протокол випробувань або протокол дослідження (не менше одного) на продукти, які будуть використані при приготуванні їжі. (за 2022 рік або 2023 рік)"
Розгорнути Згорнути

відповідь:

У Наказі від 22.05.2019 № 264 Про затвердження Методів відбору зразків для визначення максимально допустимих рівнів мікотоксинів у харчових продуктах для цілей державного контролю, законах України «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» слова «дослідження» та «випробування» вживаються як тотожні (синонімічні). Відтак, у разі подання учасником у додатках до тендерної пропозиції документа, із назвою «протокол дослідження» замість «протокол випробувань», це не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції за умови, що наданий учасником документи по суті відповідає вимогам закону та методики.
Враховуючи наведене, немає необхідності вносити зміни до тендерної документації.

Щодо меню

Дата подання: 16.05.2023 17:46
Дата відповіді: 19.05.2023 09:49
Шановний Замовнику, ви пишете: "Зразкове 7-денне циклічне меню з трьохразовим харчуванням повинно бути розроблено відповідно до Додатку 2 таблиці 1 наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29.10.2013 № 931 «Про удосконалення лікувального харчування та роботи дієтологічної системи в Україні». Замовлення послуг здійснюється Замовником потижнево. Виконавець надсилає проект 7-денного меню Замовнику до 15.00 години кожної середи тижня, що передує тижню замовлення. Замовник, отримавши від Виконавця проект 7-денного меню, у термін до 18.00 години четверга тижня, що передує тижню замовлення, надсилає Виконавцю погодження або зауваження до надісланого Виконавцем проекту 7-денного меню. Готова їжа має подаватися за погодженим меню, якщо Сторони за взаємною згодою не внесли у нього зміни. У випадку наявності зауважень Замовника Виконавець зобовʼязаний у термін до 12-00 год. пʼятниці, що передує тижню замовлення, відкорегувати меню та направити його Замовнику на повторне погодження. Уповноважена особа Замовника щоденно з 10-00 год. до 13-00 год. поточного дня повідомляє Виконавцю порційні вимоги на наступний день". Однак, законодавством визначено вичепний перелік підстав для зміни істотних умов договору, тобто просто так міняти меню не можна і погоджувати щоразу нове теж не можна. Тому просимо видалити дану умову з тендерної документації, адже вона суперечить законодавству (Постанові 1178 від 12 жовтня 2022 р.)
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до ч. 1 , 4, 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» Договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.
Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції/пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі.
Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, прямо передбачених у ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі».
Згідно зі ст. 638 ЦК України договір є укладеним, якщо сторони досягли згоди з усіх істотних умов договору. Істотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди.
Згідно із. ч. 1, 2, 3, 4 ст. 180 ГК України зміст господарського договору становлять умови договору, визначені угодою його сторін, спрямованою на встановлення, зміну або припинення господарських зобов'язань, як погоджені сторонами, так і ті, що приймаються ними як обов'язкові умови договору відповідно до законодавства.
Господарський договір вважається укладеним, якщо між сторонами у передбачених законом порядку та формі досягнуто згоди щодо усіх його істотних умов. Істотними є умови, визнані такими за законом чи необхідні для договорів даного виду, а також умови, щодо яких на вимогу однієї із сторін повинна бути досягнута згода.
При укладенні господарського договору сторони зобов'язані у будь-якому разі погодити предмет, ціну та строк дії договору.
Умови про предмет у господарському договорі повинні визначати найменування (номенклатуру, асортимент) та кількість продукції (робіт, послуг), а також вимоги до їх якості. Вимоги щодо якості предмета договору визначаються відповідно до обов'язкових для сторін нормативних документів, зазначених у статті 15 цього Кодексу, а у разі їх відсутності - в договірному порядку, з додержанням умов, що забезпечують захист інтересів кінцевих споживачів товарів і послуг.
У даному випадку, виходячи зі змісту замовлення, істотними умовами договору є: предмет договору; назва, асортимент та кількість товарів/послуг; вимоги до якості товарів/послуг; умови надання послуг/ здійснення поставки товарів; ціна договору; ціна за одиницю; строк дії договору.
Підкреслюємо, що саме по собі щоденне «меню» не може бути окремим, незмінним додатком до договору. Питання погодження меню – це складовий елемент істотних умов договору, які стосуються вимог до якості товарів/послуг; надання послуг і здійснення поставки товарів.
Таким чином, внесення змін до меню в ході виконання умов договору – не є «зміною істотних умов договору», як хибно припускається у запитанні.
Додатково зауважуємо, що послуги харчування за результатами закупівлі мають надаватися пацієнтам, кількість і стан здоровʼя яких постійно змінюється. Оскільки заклад охорони здоровʼя зобовʼязаний максимально сприяти збереженню і відновленню здоровʼя своїх пацієнтів, то, закономірно, ми повинні враховувати щоденні потреби пацієнтів у харчуванні, особливо в умовах стаціонару.
Відтак, умови ТД щодо можливого внесення змін у меню, при завчасному повідомленні про це постачальника, не порушують умови закону і в жодному випадку не свідчить про «зміну істотних умов договору», всупереч ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі».
Насамкінець підкреслюємо, що визначені Замовником умови надання послуг (здійснення постачання) є однаковими для усіх потенційних учасників закупівлі і, по суті, стосуються виключно виконання договору, а не розгляду тендерних пропозицій, тобто, не стосується стадії оцінки тендерних пропозицій та визначення переможця.
Враховуючи наведене, немає необхідності вносити зміни до тендерної документації.

Щодо проекту договору

Дата подання: 16.05.2023 22:22
Дата відповіді: 19.05.2023 09:50
У проекті договору міститься наступне: «10.3. У разі невиконання або неналежного виконання Виконавцем своїх зобов’язань, Замовник вправі в односторонньому порядку достроково розірвати це Договір, повідомивши про це Виконавця за 3 (три) календарних дні. 10.4. Сторони вправі розірвати цей договір в односторонньому порядку без пояснення причини відмови: Замовник - повідомивши про це Виконавця за 30 календарних днів; Виконавець - повідомивши про це Замовника за 60 календарних днів». Зазначаємо, що дані вимоги у проекті договору є надмірними, а відтак дискримінаційними. Просимо видалити дані пункти з проекту договору. Щодо п. 10.3. – Замовником не вказано та не конкретизовано, яким чином фіксуватиметься невиконання або неналежне виконання зобов’язань. Крім того, не передбачено умов щодо можливості майбутнього виконавця висловити незгоду з позицією Замовника, що, в свою чергу, ставить одну із сторін договору (виконавця) у нерівне становище. Щодо п. 10.4. – даний пункт є таким, який не може бути застосований у нормальних господарських відносинах, адже дає можливість діяти абсолютно на власний розсуд, не керуючись об’єктивними обставинами і спрямований на дискримінацію суб’єктів господарювання, що вирішили взяти участь у даній закупівлі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до ст. 11 ЦК України цивільні права та обов'язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов'язки.
Підставами виникнення цивільних прав та обов'язків, зокрема, є, зокрема, договори та інші правочини.
Згідно ст. 509 ЦК України, зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.
Згідно зі ст. 526 ЦК України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Виконання зобов’язань, реалізація, зміна та припинення певних прав у договірному зобов’язанні можуть бути зумовлені вчиненням або утриманням від вчинення однією із сторін у зобов’язанні певних дій чи настанням інших обставин, передбачених договором, у тому числі обставин, які повністю залежать від волі однієї із сторін.
У даному випадку, згідно договору Виконавець зобов’язаний, окрім іншого:
- забезпечити можливість доступу представників Замовника до приміщення, де зберігаються продукти, готується їжа, а також до засобів і транспорту, якими вони доставляються. Не перешкоджати Замовнику здійснювати огляд та контроль на предмет відповідності надання послуг умовам цього Договору у термін, встановлений Замовником
- мати усі необхідні дозвільні документи , які повинні бути в наявності у відповідності до законодавства України та на вимогу Замовника надавати їх належним чином завірені копії і оригінали для огляду.
- на вимогу Замовника забезпечити проведення мікробіологічних випробувань зразків готової продукції або сировини, яка використовується для її приготування, та підтвердити її якість і відповідність Державним санітарним правилам, про що надати Замовнику відповідні письмові докази у термін, встановлений Замовником, із урахуванням принципу розумності
- не вносити зміни в меню і порційність без погодження з представниками Замовника тощо.
З іншого боку, Замовник зобов’язаний своєчасно та в повному обсязі (при наявності фінансування) сплатити вартість якісно наданих Послуг та виконувати інші обовʼязки, визначені договором.
Іншими словами, умовами договору визначено усі його істотні умови, права та обовʼязки учасників договору, які мають виконуватися належним чином.
Водночас, ч. 2 ст. 598 ЦК України передбачено, що припинення зобов'язання на вимогу однієї із сторін допускається лише у випадках, встановлених договором або законом. Законом можуть бути встановлені випадки, коли припинення зобов’язань на певних підставах не допускається (ч. 4 ст. 598 ЦК України).
Звертаємо увагу на те, що чинним Законом України «Про публічні закупівлі» не врегульовано правила дострокового припинення договору і не заборонено вносити до договору умови, які регламентують питання припинення договору.
У зв'язку із цим, для відповіді на ці питання слід звернутися до законодавства України.
Відомо, що підстави для припинення зобовʼязання визначені у главі 50 ЦК України, зокрема, основним видом припинення зобовʼязання є його виконання.
Але, на жаль, на практиці трапляються непоодинокі випадки, коли сторони не виконують повністю або частково взяті на себе зобовʼязання з тих чи інших причин.
На такі випадки частиною 1 ст. 611 ЦК України визначено, що у разі порушення зобов'язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом. Одним із наслідків може бути припинення зобов'язання внаслідок односторонньої відмови від зобов'язання, якщо це встановлено договором або законом, або розірвання договору.
Далі, статтею 615 ЦК України встановлено, що у разі порушення зобов'язання однією стороною друга сторона має право частково або в повному обсязі відмовитися від зобов'язання, якщо це встановлено договором або законом.
Внаслідок односторонньої відмови від зобов'язання частково або у повному обсязі відповідно змінюються умови зобов'язання або воно припиняється.
Також, у ч. 2, 3 ст. 651 ЦК України закріплено, що Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.
У разі односторонньої відмови від договору у повному обсязі або частково, якщо право на таку відмову встановлено договором або законом, договір є відповідно розірваним або зміненим.
Зміна або розірвання договору вчиняється в такій самій формі, що й договір, що змінюється або розривається, якщо інше не встановлено договором або законом чи не випливає із звичаїв ділового обороту (ст. 654 ЦК України).

Таким чином, системне тлумачення положень чинного законодавства України переконливо свідчить про те, що у договорі може бути передбачено правила та умови дострокового припинення договору. Встановлення у договорі права учасників правовідносин права достроково припинити дію договору є цілком законним.

Насамкінець підкреслюємо, що визначені Замовником умови договору є однаковими для усіх потенційних учасників закупівлі і, по суті, стосуються виключно виконання договору, а не розгляду тендерних пропозицій, тобто, не стосується стадії оцінки тендерних пропозицій та визначення переможця.
Враховуючи наведене, немає необхідності вносити зміни до тендерної документації.
Розгорнути: 3 Згорнути

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2023-04-07-009424-a.b1

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "ФУДІ-КЕЙТЕРИНГ", Код ЄДРПОУ:42233257
Пошук по цьому автору
Дата подання: 11.04.2023 22:30

СКАРГА

СКАРГА ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 13.04.2023 14:36

Кількість скарг: UA-2023-04-07-009424-a.a2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "ФУДІ-КЕЙТЕРИНГ", Код ЄДРПОУ:42233257
Пошук по цьому автору
Дата подання: 29.05.2023 18:54

Скарга

щодо рішення, дій та бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки тендерних пропозицій учасників
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 31.05.2023 15:41

Кількість скарг: UA-2023-04-07-009424-a.a3

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ФОП Бубенцова Людмила Петрівна, Код ЄДРПОУ:2570613186
Пошук по цьому автору
Дата подання: 30.06.2023 20:00

на протокол № 359 від 28 червня 2023 року щодо прийняття рішення уповноваженою особою про визначення переможцем та прийняття рішення про намір укласти договір із ТОВ "ФУДІ-КЕЙТЕРИНГ"

Суть скарги в доданих документах
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 04.07.2023 21:39

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

30.06.2023 17:23
Скарга
30.06.2023 17:23
Додаток 1
30.06.2023 17:23
Додаток 2
30.06.2023 17:23
Додаток 3
30.06.2023 17:23
Додаток 4-7
30.06.2023 17:23
Додаток 8
30.06.2023 17:23
Додаток 9

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 20.05.2023 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Бубенцова Людмила Петрівна
Пошук по цьому учаснику
849 948 UAH з ПДВ 849 948 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ФУДІ-КЕЙТЕРИНГ"
Пошук по цьому учаснику
899 910 UAH з ПДВ 899 910 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

25.05.2023 11:50
sign.p7s
25.05.2023 11:48
довідка МВС
24.05.2023 10:34
sign.p7s
24.05.2023 10:29
меню
24.05.2023 10:29
довідки
18.05.2023 15:05
sign.p7s
18.05.2023 15:01
Меню.pdf
14.04.2023 19:26
sign.p7s
14.04.2023 19:21
Меню нове.pdf
14.04.2023 19:21
Лист.pdf
14.04.2023 19:21
Наказ.pdf
14.04.2023 19:21
Дератизація.pdf
14.04.2023 19:21
Декларація.pdf
14.04.2023 19:21
Витяг ДПС.pdf
14.04.2023 19:21
Вивіз смітя.pdf
14.04.2023 19:21
АКТ4.pdf
14.04.2023 19:21
АКТ3.pdf
14.04.2023 19:21
АКТ2.pdf
14.04.2023 19:21
АКТ1.pdf
14.04.2023 19:21
Техпаспорт.pdf
14.04.2023 19:21
Сертифікат ISO.pdf
14.04.2023 19:21
Потужності.pdf
14.04.2023 19:21
про термоси.pdf
14.04.2023 19:21
Довіреність.pdf
14.04.2023 19:21
п.4 дод2.pdf
14.04.2023 19:21
ІСО 22000 2019.pdf

Публічні документи

30.06.2023 16:32
sign.p7s
30.06.2023 16:31
Статут.pdf
30.06.2023 16:31
Витяг ЄДР.pdf
19.05.2023 23:14
sign.p7s
19.05.2023 22:54
sign.p7s
19.05.2023 22:49
23.1. Меню Р.pdf
19.05.2023 22:49
02. Посуд.pdf
19.05.2023 22:49
04. Посуд.pdf
19.05.2023 22:49
11. Відходи.pdf
19.05.2023 22:49
Висновок 2.jpg
19.05.2023 22:49
06. Посуд.pdf
19.05.2023 22:49
07.2. Витяг ПДВ.pdf
19.05.2023 22:49
Висновок 1.jpg
19.05.2023 22:49
32. 22000.pdf
19.05.2023 22:49
06.1. Статут.pdf
19.05.2023 22:49
01. Посуд.pdf
19.05.2023 22:49
03. Посуд.pdf
19.05.2023 22:49
05. Посуд.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Бубенцова Людмила Петрівна
#2570613186
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 849 948 UAH з ПДВ 21.06.2023 09:32
ФОП Бубенцова Людмила Петрівна
#2570613186
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 849 948 UAH з ПДВ 10.08.2023 14:55
ТОВ "ФУДІ-КЕЙТЕРИНГ"
#42233257
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 899 910 UAH з ПДВ 10.08.2023 14:55
ФОП Бубенцова Людмила Петрівна
#2570613186
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 849 948 UAH з ПДВ 10.08.2023 15:40
ТОВ "ФУДІ-КЕЙТЕРИНГ"
#42233257
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 899 910 UAH з ПДВ 11.08.2023 09:45

Документи

20.05.2023 00:02
edr_identification.yaml
20.05.2023 00:02
edr_identification.yaml
24.05.2023 16:20
Протокол 299.PDF
24.05.2023 16:22
sign.p7s

Документи

21.06.2023 09:33
edr_identification.yaml
21.06.2023 09:33
edr_identification.yaml
21.06.2023 15:19
протокол 339.PDF
21.06.2023 15:21
sign.p7s

Документи

21.06.2023 15:21
edr_identification.yaml
28.06.2023 16:45
протокол 359.PDF
28.06.2023 16:47
sign.p7s
28.06.2023 16:47
napc

Документи

10.08.2023 14:55
edr_identification.yaml
10.08.2023 14:55
edr_identification.yaml
10.08.2023 15:38
протокол 339.PDF
10.08.2023 15:40
sign.p7s

Документи

10.08.2023 15:40
edr_identification.yaml
11.08.2023 09:44
протокол 426.PDF
11.08.2023 09:45
sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання