Коагулянт для очищення стічних вод (водний розчин))

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-04-14-007031-a
  • 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Кривопиша Олена Миколаївна, 380457920720 , VodaSlav@i.ua
Адреса замовника
Україна, Славутич, 07100, Київська область, Київський квартал, будинок 10
Дата укладення договору
23.05.23
Переможець
ТОВ "АСКО Фарм"
Очікувана вартість
1 499 652 UAH з ПДВ
Сума договору
1 499 652 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 25.05.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 12.05.2023 00:00

Оскарження умов:

до 12.05.2023 00:00

Подання пропозицій:

15.05.2023 00:00

Початок аукціону:

15.05.2023 00:02

Очікувана вартість
1 499 652 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
7 498 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

33 тонни
(Коагулянт для очищення стічних вод (водний розчин))
ДК 021:2015: 24310000-0 — Основні неорганічні хімічні речовини

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Роз'яснення по тендерній документації

Дата подання: 17.04.2023 10:58
Дата відповіді: 17.04.2023 13:47
Добрий день, в додатку 2 тендерної документації вказано, що ціна та загальна вартість вказана з умовами пакування. Тобто, тара є не оборотною?

відповідь:

Доброго дня, в додатку 2 до ТД в Вимогах до товару:
1. Доставка товару здійснюється спеціалізованим автотранспортом Постачальника обладнаного хімічним насосом для перекачування товару до сховищ Покупця, згідно поетапних заявок на об’єкт Замовника: Київська обл. м. Славутич, КОС. Тобто коагулянт перекачується до сховища замовника.

Роз'яснення по тендерній документації

Дата подання: 17.04.2023 15:33
Дата відповіді: 19.04.2023 14:10
Предметом закупівлі згідно оголошення та тендерної документації є коагулянт для очищення стічних вод (водний розчин), в той же час в Додатку 2 до тендерної документації Замовник вимагає від Учасника надання висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на запропонований Товар, що пропонується учасником, для підтвердження можливості його застосування для очищення питної води. Висновок повинен бути дійсним на момент проведення торгів. Просимо внести відповідні зміни або роз’яснити яким чином можливість застосування коагулянту для очищення питної води стосується стічної води? Для стічної чи питної води буде застосовуватись коагулянт? Дякую
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за звернення. Ми внесемо відповідні зміни.

Питання до вимог Додатку 2

Дата подання: 17.04.2023 15:38
Дата відповіді: 19.04.2023 14:10
Добрий день! У Додатку 2 серед документів, які має надати учасник зазначено «висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на нормативну документацію зі змінами (у разі наявності таких змін), згідно якої виготовляється товар;». Просимо пояснити необхідність встановлення даної вимоги. Даний документ не передбачено для продукції, які виготовляються відповідно до Європейських норм та завозяться з території Європейського Союзу. Таким чином, Замовник встановлює обмежувальні норми щодо прийняття участі у закупівлі для постачальників товару імпортного походження. Відповідно до наказу МОЗ України від 09.10.2000р. №247 «Про затвердження Тимчасового порядку проведення державної санітарно-гігієнічної експертизи», об'єкт державної санітарно-епідеміологічної експертизи - будь-яка діяльність, технологія, продукція та сировина, проекти будівництва, проекти нормативних документів, реалізація (функціонування, використання) яких може шкідливо вплинути на здоров'я людини, а також діючі об'єкти та чинні нормативні документи у випадках, коли їх шкідливий вплив установлено в процесі функціонування (використання), а також у разі закінчення встановленого терміну дії висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Відповідно до п.3.1. наказу, Державній санітарно-епідеміологічній експертизі підлягають об'єкти, визначені в статті 11 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (4004-12), якщо щодо них раніше не проводилася експертиза і власник об'єкта чи вповноважена ним особа не має діючого позитивного висновку на цей об'єкт. У ст. 11 вказаного Закону України зазначено ПРОЕКТИ нормативно-технічної документації. Постачання коагулянтів передбачається іноземного походження, які вже виробляються по встановленим в Європейському союзі нормам. Просимо видалити даний пункт з вимог або зазначити, що такий документ передбачено для учасників, які пропонують до закупівлі товар країна походження якого є Україна. Дякуємо.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Необхідність отримання висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи визначена Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», «Про питну воду та питне водопостачання» та ін.
Державна санітарно-епідеміологічна експертиза - це вид професійної діяльності органів, установ і закладів державної санітарно-епідеміологічної служби, що полягає у комплексному вивченні об'єктів експертизи з метою виявлення можливих небезпечних факторів у цих об'єктах, установленні відповідності об'єктів експертизи вимогам санітарного законодавства, а в разі відсутності відповідних санітарних норм - в обґрунтуванні медичних вимог щодо безпеки об'єкта для здоров'я та життя людини.
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи - документ установленої форми, що засвідчує відповідність (невідповідність) об'єкта державної санітарно-епідеміологічної експертизи медичним вимогам безпеки для здоров'я і життя людини, затверджується відповідним головним державним санітарним лікарем і є обов'язковим для виконання власником об'єкта експертизи.
Отже, висновок санітарно-епідеміологічної експертизи є офіційним документом, який засвідчує відповідність об’єкта експертизи гігієнічним і санітарним нормам, завдяки чому він засвідчує надійність для здоров'я та життя людей, а також для навколишнього середовища.
Об'єкт державної санітарно-епідеміологічної експертизи - будь-яка діяльність, технологія, продукція та сировина, проекти будівництва, проекти нормативних документів, реалізація (функціонування, використання) яких може шкідливо вплинути на здоров'я людини, а також діючі об'єкти та чинні нормативні документи у випадках, коли їх шкідливий вплив установлено в процесі функціонування (використання), а також у разі закінчення встановленого терміну дії висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Під нормативно-технічною документацією розуміють стандарти, технічні регламенти та технічні умови.
Отже, нормативна документація за якою виготовляється продукція, в тому числі й стандарти, є об’єктом санітарно-епідеміологічної експертизи.
Зауважуємо, що об’єктом санітарно-епідеміологічної експертизи є лише зразок продукції, а не партія чи окремо визначений об’єм продукції. Гарантій того, що виробником або постачальником не буде змінено сировинну складову продукції Замовник не має. Саме з метою перевірки санітарно-епідеміологічних норм під час виробництва продукції і, як наслідок, готової продукції було встановлено такі вимоги в тендерній документації.
Розгорнути: 3 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2023-04-14-007031-a.a1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "ХІМЕФЕКТ", Код ЄДРПОУ:38985841
Дата подання: 17.04.2023 13:23
Добрий день!

В частині 4. Проєкту Договору вказано, Розрахунки за кожну партію товару, проводяться ПОКУПЦЕМ шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок ПОСТАЧАЛЬНИКА, на умовах 100% відстрочки платежу не менше ніж на 60 банківських днів від дати приймання партії товару на склад.

Прошу точніше сформулювати срок протягом якого відбувається 100% оплата. Можливо була допущена помилка і замість словосполучення "не більше" вибрано "не менше".


Також, не зрозуміло на що впливає вимога в додатку 2 технічної специфікації пункт 10: експертний висновок, що підтверджує пройдену на території України експертизу товару на відповідність його нормативно-правовим актам з охорони праці, що чинні на території України, який виданий уповноваженою експертною організацією. В підтвердження повноважень експертної організації, учасник повинен надати копію документу, що підтверджує чинну акредитацію експертної організації.

Учасник закупівлі вважає що дана вимога обмежує коло учасників тендерної закупівлі. Учасник закупівлі подає Висновки ДСЕС, ТУ, паспорт якості. Жодним діючим законом не передбаченно подання даного експертного висновку. Вимагаємо придбати даний пункт з тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

19.04.2023 14:09
відповідь на вимоги до тенедеру

Номер вимоги: UA-2023-04-14-007031-a.a2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "ХІМЕФЕКТ", Код ЄДРПОУ:38985841
Дата подання: 18.04.2023 13:46
Добрий день!
Шановний замовнику закупівлі, в додатку 2 ви вимагаєте вимірювання в'язкості рідини предмету закупівлі. Прошу вас прибрати дану вимогу, так як, показник в'зякості ні як не впливає на работу коагулянта. Додаючи зайвий дискримінаційни вимір ви звужаєте коло потенційних учасників.

Рішення замовника: Вимога відхилена

19.04.2023 14:13
відповідь на вимоги до тенедеру

Номер вимоги: UA-2023-04-14-007031-a.c4

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "ХІМЕФЕКТ", Код ЄДРПОУ:38985841
Дата подання: 20.04.2023 15:46
Добрий день!
На мою вимогу з проханням прописати в Проєкті Договору конкретний термін оплати Уповноважена особа відповила наступне: Відповідно до п. 4.1 проекту договору про закупівлю розрахунки за кожну партію товару, проводяться ПОКУПЦЕМ шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок ПОСТАЧАЛЬНИКА, на умовах 100% відстрочки платежу не менше ніж на 60 банківських днів від дати приймання партії товару на склад. Проект не містить будь-яких помилок, оскільки Замовник не має змоги розраховуватись у менший строк, що стало наслідком введення воєнного стану на території України та бойових дій на території громади, та скрутним матеріальним становищем підприємства.



Ознайомившись з чинним законодавством я не знайшла жодної статті де б прописувалось що ІСТОТНА УМОВА договору, а строки оплати є істотними умовами може не прописуватися через воєнні дії.

22 грудня 2022 року Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України було видано ПЕРЕЛІК територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією. 3 квітня Збройні сили України увійшли до Славутича і закінчився період окупації. З приводу воєнного стану - зараз вся країна знаходиться у данному стані, але з незрозумілих причин в частині 8 Проєкту Договору ви додаєте штрафи у разі невиконання або несвоєчасного виконання зобов’язань при закупівлі товарів. В цій же частині про відповідальність сторін не має жодних штрафних санкцій Покупця Постачальнику.


В частині 6 Права та обов'язки сторін Проєкту договору додані пункти замовник закупівлі додає: ПОКУПЕЦЬ зобов’язаний:

6.1.1. Приймати від ПОСТАЧАЛЬНИКА товар відповідно до умов даного договору.

6.1.2. Своєчасно та в повному обсязі сплачувати за поставлений товар.

Прохаю вас бути кваліфікофаними спеціалістами та прописувати істотні умови договору.
Вкажіть в Проєкті договору протягом якого терміну ви зможете оплатити за поставлений товар.
Що для вас є Своєчасно?
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

21.04.2023 10:45
Доброго дня! 19.04.2023 року ми відповіли на вашу вимогу. 20.04.2023року вимога повторюється тому дублюємо відповідь: Відповідно до п. 4.1 проекту договору про закупівлю розрахунки за кожну партію товару, проводяться ПОКУПЦЕМ шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок ПОСТАЧАЛЬНИКА, на умовах 100% відстрочки платежу не менше ніж на 60 банківських днів від дати приймання партії товару на склад.
Проект не містить будь-яких помилок, оскільки Замовник не має змоги розраховуватись у менший строк, що стало наслідком введення воєнного стану на території України та бойових дій на території громади, та скрутним матеріальним становищем підприємства.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2023-04-14-007031-a.b3

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "КАПІТАЛ-РОСТ ", Код ЄДРПОУ:33400188
Пошук по цьому автору
Дата подання: 18.04.2023 15:10

Скарга

СКАРГА на порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі Відповідно до оголошення про здійснення відкритих торгів з особливостями від 13.04.2023 р., ідентифікатор № UA-2023-04-14-007031-a (далі – Закупівля), Комунальне підприємство «Славутич-Водоканал» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області (далі – Замовник) здійснює закупівлю, предметом якої є: ДК 021:2015 -24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Коагулянт для очищення стічних вод (водний розчин)). Відповідно до преамбули Закону України "Про публічні закупівлі" метою Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції. Згідно з нормами ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) принципами здійснення закупівель є: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням. Учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель/спрощених закупівлях на рівних умовах. Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Відповідно до п. 28 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 (із змінами та доповненнями), тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей. Частиною 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. ТОВ "КАПІТАЛ-РОСТ" має намір взяти участь у Закупівлі, але вважає, що Тендерна документація (далі – ТД) Замовника містить положення та вимоги, які порушують встановлені Законом принципи здійснення публічних закупівель щодо недискримінації учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, що вбачається з наступного. ПІДСТАВИ ПОДАННЯ СКАРГИ, ПОСИЛАННЯ НА ПОРУШЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ ТА ФАКТИЧНІ ОБСТАВИНИ, ЩО ЦЕ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ 1. В пунктах 2, 3 розділу "Для підтвердження якості запропонованого товару Учасник надає" Додатку 2 до тендерної документації містяться вимоги, згідно з якими учасник у складі тендерної пропозиції, серед іншого, повинен подати: 2. - висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на запропонований Товар, що пропонується учасником, для підтвердження можливості його застосування для очищення питної води. Висновок повинен бути дійсним на момент проведення торгів 3. - висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на нормативну документацію зі змінами (у разі наявності таких змін), згідно якої виготовляється товар Скаржник вважає, що вищезазначені умови тендерної документації є дискримінаційними по відношенню до Скаржника, оскільки положеннями Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178, суттєво зменшились строки проведення процедур закупівлі. Враховуючи, що на даний час в Україні введений воєнний стан та тривають бойові дії, які супроводжуються частим оголошенням повітряних тривог, отримання дозвільних документів, в тому числі висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи вкрай ускладнене та вимагає тривалого часу. Тобто, потенційні учасники, які раніше не отримували висновків ДСЕЕ, фізично не можуть надати вищезазначений дозвільний документ. З огляду на труднощі отримання дозвільних документів Кабінетом Міністрів України ще 18.03.2022 року була прийнята постанова № 314 "Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану", якою суб'єктам господарювання дозволено здійснювати певні види діяльності та вводити в цивільний обіг продукцію без отримання документів дозвільного характеру на підставі декларації про провадження господарської діяльності. З урахуванням цього на даний час замовники при проведенні закупівель, з метою забезпечення принципу рівності всіх учасників та належного конкурентного середовища, передбачають в тендерній документації можливість участі в закупівлі учасників, які не мають висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на предмет закупівлі, на підставі декларації, звіту (або протоколу) експертного дослідження та гарантійного листа про те, що Учасник невідкладно, але не пізніше одного місяця після припинення чи скасування воєнного стану, звернеться до відповідних органів для отримання висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на товар та надасть копію висновку Замовнику закупівлі протягом 5 (п’яти) днів з дати його отримання. Можливість використання під час дії воєнного стану об'єктів державної санітарно-епідеміологічної експертизи, без проведення експертизи, підтверджується також листом Держпродспоживслужби України (органу, що проводить державну санітарно-епідеміологічну експертизу) від 03.05.2022 р. № 12.2-10/4722, направленого на адресу Європейської бізнес асоціації (копія листа додається). ТОВ "КАПІТАЛ-РОСТ" ще 01.03.2023 року звернулося із заявами (додаються) на проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи на продукт, з яким Скаржник має намір примати участь у Закупівлі, але на даний момент отримало лише протокол експертного дослідження, а сам висновок ДСЕЕ до кінця строку подання тендерних пропозицій отримати не має можливості. За таких обставин Скаржник вважає, що вимога про надання учасниками висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на предмет Закупівлі включена Замовником до тендерної документації в інтересах певних учасників, які заздалегідь отримали висновок на товар. Крім того, вимога щодо надання учасниками висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на нормативну документацію, згідно до якої виготовляється запропонований Товар, є дискримінаційною до учасників, в тому числі і до скаржника, які пропонують до постачання предмет закупівлі, виробництво якого здійснюється згідно з нормативною документацією інших країн. Так, Скаржник має намір взяти участь у даній Закупівлі з товаром виробництва компанії Kemcristal SRL, Румунія, який виробляється згідно із стандартом Європейського Союзу EN 17034:2018, тобто не є державним (українським) нормативним документом. Згідно з підпунктом 2 пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 22.06.1999 р. № 1109 "Про затвердження Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд в Україні" (із змінами та доповненнями, надалі – Положення № 1109) одним із заходів здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду в Україні є державна санітарно-епідеміологічна експертиза. Відповідно до підпункту 4 пункту 7 Положення № 1109 погодженню з органами державного санітарно-епідеміологічного нагляду в Україні підлягають державні стандарти та технічні умови на виробництво, переробку та реалізацію продуктів харчування і харчових добавок, предметів гігієни та санітарії, косметично-парфумерних виробів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, товарів побутової хімії та дитячого асортименту, іншої продукції щодо її відповідності вимогам санітарних норм. Відповідно до підпункту 5.1 пункту 5 Порядку проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 09.10.2000 р. № 247 заявниками державної санітарно-епідеміологічної експертизи є власники об'єкта експертизи або вповноважені ними особи. Враховуючи вищенаведені положення чинного в Україні законодавства надати висновки санітарно-епідеміологічної експертизи на нормативну документацію, згідно до якої виготовляється запропонований Товар, можуть лише ті учасники, пропонований товар яких виробляється згідно з нормативною документацією, розробленою згідно з нормами законодавства України, і які є або власниками або уповноваженими особами нормативної документації, або які отримали вже готовий висновок від власника нормативної документації розробленої згідно з нормами законодавства України. За таких обставин Скаржник вважає, що вимога про надання учасниками висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на нормативну документацію, згідно до якої виготовляється запропонований Товар, включена Замовником до тендерної документації в інтересах певних виробників, які вже мають висновок на власні Технічні умови України, або в інтересах певних постачальників, які отримали висновок від виробника. Таким чином, вимоги тендерної документації щодо надання висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи на пропонований товар та нормативну документацію, згідно з якою виробляється цей товар, є дискримінаційними для Скаржника та тих учасників, що не мають на даний час висновків ДСЕЕ на пропонований товар та пропонують товар, виготовлений за нормативними документами інших країн. Такі вимоги суттєво обмежують коло учасників Закупівлі та порушують встановлені Законом принципи максимальної ефективності і економії, а також створення конкурентного середовища при проведенні процедури Закупівлі. 2. В пункті 10 розділу "Для підтвердження якості запропонованого товару Учасник надає" Додатку 2 до тендерної документації містяться вимоги, згідно з якими учасник у складі тендерної пропозиції, серед іншого, повинен подати: У разі, якщо Учасник закупівлі буде постачати товар іноземного виробництва, на виконання вимог ст. 21 Закону України «Про охорону праці», він додатково надає: 10. - копію експертного висновку, що підтверджує пройдену на території України експертизу товару на відповідність його нормативно-правовим актам з охорони праці, що чинні на території України, який виданий уповноваженою експертною організацією. В підтвердження повноважень експертної організації, учасник повинен надати копію документу, що підтверджує чинну акредитацію експертної організації. Вважаємо зазначену вище вимогу ТД дискримінаційною по відношенню до тих потенційних учасників Закупівлі, які мають намір пропонувати до постачання Замовнику предмет Закупівлі іноземного виробництва. По-перше, виникає питання чому товар українського походження не має супроводжуватись висновком експертизи про відповідність його нормативно-правовим актам з охорони праці, що чинні на території України? Український товар не повинен відповідати нормативно-правовим актам з охорони праці? Очевидно, що повинен. Таким чином, вищезазначена умова ТД стосується тільки тих потенційних учасників, які будуть поставляти товар імпортного виробництва, що є очевидно дискримінаційною умовою, оскільки постачальники вітчизняного товару не повинні надавати експертних висновків, тобто Замовником заздалегідь визначені різні (нерівні) умови для учасників з товарами імпортного та вітчизняного походження. Крім того, об'єкти експертизи на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці, що чинні на території України, визначені статтею 21 Закону України "Про охорону праці". Зокрема, зазначеною нормою Закону України "Про охорону праці" встановлено, що технологічні процеси, машини, механізми, устаткування, транспортні засоби, хімічні речовини і їх сполуки та інша небезпечна продукція, придбані за кордоном, допускаються в експлуатацію (до застосування) лише за умови проведення експертизи на відповідність їх нормативно-правовим актам з охорони праці, що чинні на території України. Тобто, Законом визначено, що експертиза на відповідність придбаних за кордоном хімічних речовин та їх сполук нормативно-правовим актам з охорони праці, що чинні на території України, проводиться виключно в тому випадку, якщо такі речовини (їх сполуки) відносяться до небезпечної продукції згідно з вимогами чинного в Україні законодавства. Наразі, норми чинного законодавства України, що визначають небезпечність хімічної продукції (в тому числі наказ МНС України від 22.03.2012 р. № 627 "Про затвердження Вимог до роботодавців щодо захисту працівників від шкідливого впливу хімічних речовин", постанова Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 р. № 1287 "Про затвердження переліку особливо небезпечних хімічних речовин, виробництво яких підлягає ліцензуванню", постанова Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 р. № 956 "Про ідентифікацію та декларування безпеки об'єктів підвищеної небезпеки") не відносять сульфат алюмінію до небезпечної продукції. Також, на виконання вимог статті 21 Закону України "Про охорону праці" наказом Міністерства соціальної політики України від 07.11.208 р. № 1654 був затверджений виключний перелік форм висновків експертиз стану охорони праці та безпеки промислового виробництва. Відповідно до вищезазначеного наказу № 1654 згідно з вимогами ст. 21 Закону України "Про охорону праці" проводяться наступні види експертиз з охорони праці: - експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час виконання робіт підвищеної небезпеки; - експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки; - експертиза щодо відповідності машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки. Таким чином, Законом України "Про охорону праці" не передбачено проведення інших видів експертиз органами державної служби з охорони праці, а в Тендерній документації відсутні посилання на будь-які інші нормативні документи з охорони праці, які встановлюють вид та порядок проведення експертизи хімічних речовин, зокрема предмету Закупівлі сульфату алюмінію, на відповідність його нормативно-правовим актам з охорони праці За таких обставин сульфат алюмінію іноземного походження не є об'єктом експертизи на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці, що чинні на території України в розумінні Закону України "Про охорону праці". Крім того, хочемо зазначити, що об'єктом експертизи на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці в даному випадку може бути не сама хімічна продукція, а умови праці працівників, які цю хімічну продукцію застосовують – тобто умови праці працівників саме Замовника. А таку експертизу учасник замовити та провести не має можливості, оскільки створення безпечних умов праці для своїх працівників є сферою відповідальності самого Замовника. Тому умови ТД щодо надання експертних висновків Держпраці України щодо коагулянтів іноземного виробництва були прописані Замовником виключно в інтересах українського виробника (виробників) коагулянтів та з метою штучно виключити з процедури Закупівлі потенційних учасників, що поставляють коагулянти іноземного виробництва. ОБҐРУНТУВАННЯ НАЯВНОСТІ ПОРУШЕНИХ ПРАВ ТА ОХОРОНЮВАНИХ ЗАКОНОМ ІНТЕРЕСІВ СКАРЖНИКА Як вбачається з наведених вище обставин, Замовником допущені порушення процедури закупівлі, а саме ст. 5 Закону України "Про публічні закупівлі" в частині недискримінації учасників та рівного ставлення до них; уч
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 20.04.2023 15:08

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 15.05.2023 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
1 386 000 UAH з ПДВ 1 386 000 UAH з ПДВ Документи
1 499 652 UAH з ПДВ 1 499 652 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

16.05.2023 13:33
sign.p7s
16.05.2023 13:32
Довідка1.pdf
16.05.2023 13:32
Довідка1.p7s
16.05.2023 13:32
Довідка.pdf.p7s
16.05.2023 13:32
Довідка.pdf
10.05.2023 11:51
sign.p7s
24.04.2023 15:15
sign.p7s
20.04.2023 12:16
sign.p7s
19.04.2023 16:49
sign.p7s
19.04.2023 16:48
3.Статут.pdf
19.04.2023 16:48
2.Опис.pdf
19.04.2023 16:48
5.Витяг з ЄДР.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ХІМЕФЕКТ"
#38985841
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 1 386 000 UAH з ПДВ 16.05.2023 12:57
ТОВ "АСКО Фарм"
#37886989
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 499 652 UAH з ПДВ 16.05.2023 13:23

Документи

15.05.2023 00:03
edr_identification.yaml
16.05.2023 12:57
ПРОТОКОЛ_57.doc
16.05.2023 12:57
sign.p7s

Документи

16.05.2023 12:57
edr_identification.yaml
16.05.2023 13:23
ПРОТОКОЛ_58.doc
16.05.2023 13:23
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 16.05.2023 13:23

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "АСКО Фарм"
Пошук по цьому переможцю
#37886989
1 499 652 UAH з ПДВ Документи

Документи

16.05.2023 12:57
edr_identification.yaml
16.05.2023 13:23
ПРОТОКОЛ_58.doc
16.05.2023 13:23
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 23.05.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Номер 1-ВТ
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
договор коагулянт.pdf Укладений
1 499 652
25.05.2023 13:09
23.05.2023
sign.p7s Укладений
25.05.2023 13:10

Виконання договору

Строк дії за договором: 23.05.2023 — 31.12.2023
Сума оплати за договором: 1 499 652
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання