Капітальний ремонт покрівлі з утепленням Комунальної установи Сумська гімназія №1 м. Суми Сумської області, за адресою вул. Засумська, буд. 3, м. Суми, Сумської області

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-07-05-008098-a
  • 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
  • Не відбулася
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СУМСЬКА ГІМНАЗІЯ № 1 М.СУМИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Яніна Стеценко, +380542222600 , buh-gimn1@ukr.net
Адреса замовника
Україна, місто Суми, 40030, Сумська область, ВУЛИЦЯ ЗАСУМСЬКА будинок 3
Очікувана вартість
4 811 584 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 4.10.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 10.07.2023 00:00

Оскарження умов:

до 10.07.2023 00:00

Подання пропозицій:

13.07.2023 00:00

Початок аукціону:

13.07.2023 15:08

Очікувана вартість
4 811 584 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
24 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
24 058 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Капітальний ремонт покрівлі з утепленням Комунальної установи Сумська гімназія №1 м. Суми Сумської області, за адресою вул. Засумська, буд. 3, м. Суми, Сумської області (код ДК 021:2015 - 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи). Процедура закупівлі – відкриті торги, з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування зі змінами (далі - особливості), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178. Вартість робіт визначається з урахуванням наказу Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» та Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва»
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Капітальний ремонт покрівлі з утепленням Комунальної установи Сумська гімназія №1 м. Суми Сумської області, за адресою вул. Засумська, буд. 3, м. Суми, Сумської області
ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Аналогічний договір

Дата подання: 06.07.2023 14:14
Дата відповіді: 07.07.2023 13:43
В тендерній документації, Розділ 3, п.5 вказано: "Аналогічним договором відповідно до умов цієї Тендерної документації є договір підряду, який підтверджує наявність в учасника досвіду щодо виконання робіт з будівництва або реконструкції або капітального ремонту.", а також зазначено: "Аналогічним вважатиметься також договір, якщо в назві предмета договору відсутні слова «покрівельні роботи», за умови, що такі роботи передбачені безпосередньо у тексті Договору або його додатках або довідках про вартість виконаних робіт або позитивному відгуку від контрагента." Тобто Договір з капітального ремонту будівлі в якому немає покрівельних робіт не буде вважатися аналогічним? Просимо роз'яснити даний пункт
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Пунктом 54 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова про особливості) передбачено: «Надання роз’яснень щодо тендерної документації та внесення змін до неї здійснюється замовником відповідно до цього пункту.
Фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за три дні до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох днів з дати їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення шляхом оприлюднення його в електронній системі закупівель..»
Щодо Вашого питання в частині визначення поняття «аналогічний договір» повідомляємо наступне:
Пунктом 5.2.1. частини 5 розділу «Розділ ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації передбачено наступну вимогу до учасників:
«Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів):
- Учасник повинен надати копію виконаного аналогічного договору (в складі тендерної пропозиції на підтвердження виконання аналогічного Договору надається копія останньої Довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрат форми КБ-3 або позитивний відгук від контрагента).
Відсутність додатків до аналогічних договорів не буде вважатись підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника.
Примітка:
Аналогічним договором відповідно до умов цієї Тендерної документації є договір підряду, який підтверджує наявність в учасника досвіду щодо виконання робіт з будівництва або реконструкції або капітального ремонту. Не є аналогічними Договорами в розумінні цієї тендерної документації договори на поточний ремонт об’єктів будівництва, оскільки, це не відповідає предмету закупівлі «роботам» в розумінні Закону. Аналогічним вважатиметься також договір, якщо в назві предмета договору відсутні слова «покрівельні роботи», за умови, що такі роботи передбачені безпосередньо у тексті Договору або його додатках або довідках про вартість виконаних робіт або позитивному відгуку від контрагента.».
Виходячи із того, що характер та специфіка робіт полягає у Капітальному ремонті покрівлі об’єкту будівництва, необхідним для учасників закупівлі є наявність досвіду із виконання відповідних робіт на висоті, тобто на даху об’єктів будівництва. З огляду на вказане буде вважатись належним виконанням вимоги тендерної документації подання учасниками будь-якого договору, який був успішно виконаний із контрагентами при виконанні робіт з будівництва або реконструкції або капітального ремонту (не поточного ремонту), що в структурі таких робіт має виконання покрівельних робіт або робіт на даху.
При цьому факт виконання покрівельних робіт за таким договором повинен бути документально підтверджений будь-яким способом (власне назвою предмету договору, або наданням додатків, до договору, що містять посилання серед інших робіт саме на покрівельні роботи, або листами від контрагента, або іншим можливим способом).
З огляду на вказане не буде вважатись аналогічним той договір, який не передбачав здійснення покрівельних робіт або робіт на даху об’єктів будівництва.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2023-07-05-008098-a.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "Спеціалізоване управління "Хіммонтаж-14", Код ЄДРПОУ:36550631
Дата подання: 11.08.2023 15:27
ВИМОГА

щодо скасування Переможця закупівлі «Капітальний ремонт покрівлі з утепленням Комунальної установи Сумська гімназія №1 м. Суми Сумської області, за адресою вул. Засумська, буд. 3, м. Суми, Сумської області», ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2023-07-05-008098-a
Керуючись вимогами статті 4 та 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), керуючись Постановою Кабінетів Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Розгляд та оцінка тендерних пропозицій здійснюються відповідно до пункту 41 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями) (далі — Особливості).
Тендерна документація містить такі вимоги: згідно додатку № 1 до Тендерної документації «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі:
Капітальний ремонт покрівлі з утепленням Комунальної установи Сумська гімназія №1 м. Суми Сумської області, за адресою вул. Засумська, буд. 3, м. Суми, Сумської області (код ДК 021:2015 - 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)»
Відповідно до пункту 5.33 Настанови до складу ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни незалежно від її виду) включаються кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, призначені на відшкодування збільшення вартості трудових та матеріально-технічних ресурсів, спричинене інфляцією, яка може відбутися протягом будівництва. Кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, розраховуються виходячи зі строків будівництва, виду будівництва, структури робіт, вартості трудових та матеріально-технічних ресурсів, врахованих у ціні пропозиції учасника процедури закупівлі (договірній ціні), та на підставі прогнозних індексів цін виробників промислової продукції на наступні періоди, що встановлюються Кабінетом Міністрів України. З огляду на вказане учасники повинні при розрахунку Договірної ціни врахувати кошти на покриття ризиків та кошти на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами, що не відповідає пунктам 5.31 та 5.33 Настанови.
У розумінні Закону технічна специфікація при закупівлі робіт — це встановлена замовником сукупність технічних умов, що необхідні для виконання робіт щодо об’єкта будівництва. Вона повинна містити опис усіх необхідних характеристик робіт, що закуповуються, та може містити опис конкретного технологічного процесу виконання необхідних робіт.
Відповідно Учасник надає укрупнені показники вартості робіт, які включатимуть до об’єкта будівництва:
- витрати на заробітну плату робітників-будівельників;
- витрати на експлуатацію будівельних машин та механізмів;
- витрати на будівельні матеріали, вироби та конструкції, загальновиробничі та адміністративні витрати, інші роботи та витрати (у тому числі кошти на покриття витрат, пов’язаних з інфляційними процесами) та прибуток на одиницю виміру певного виду роботи.
Вартість експлуатації будівельних машин та механізмів у складі прямих витрат учасник процедури закупівлі (підрядник) визначає з огляду на нормативний час роботи машин, необхідних для виконання обсягу робіт, що пропонується, та вартість експлуатації машин за одиницю часу їх застосування (машино-година) в поточних цінах з урахуванням положень пунктів 5.5–5.9 Настанови з визначення вартості будівництва.
Нормативний час роботи будівельних машин та механізмів визначається на підставі РЕКН та обсягів робіт, які пропонуються до виконання.
Вартість машино-години власної будівельної техніки учасника процедури закупівлі (підрядника) визначається на підставі КНУ РКНЕМ і відповідних поточних цін на них з додаванням амортизаційних відрахувань; витрат на заміну частин, що швидко спрацьовуються; вартості матеріальних ресурсів на ремонт і технічне обслуговування та перебазування машин; інших витрат, пов’язаних з експлуатацією і утриманням будівельних машин та механізмів, що враховуються у складі прямих витрат. Загальновиробничі та адміністративні витрати, а також прибуток враховуються в ціні пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) в цілому по об’єкту будівництва і обчислюються з урахуванням трудовитрат робітників, зайнятих на керуванні та обслуговуванні власних будівельних машин та механізмів будівельної організації.
У свою чергу, для забезпечення виконання технології виконання механізованих робіт (технологічний транспорт) в підсумковій відомості враховані :

Автомобілі бортові, вантажопідйомність 5 т маш. год 2,0950884

Крани баштові, вантажопідйомність 5 т маш. год 0,1227648

Крани козлові при роботі на монтажі
технологічного устаткування,
вантажопідйомність 32 т маш. год 0,021114

Кран переносний, вантажопідйомність 1 т маш. год 44,29403712

Крани на автомобільному ходу,
вантажопідйомність 6,3 т маш. год 0,99864

Крани на гусеничному ходу,
вантажопідйомність 40 т маш. год 1,4273064

Навантажувачі одноковшеві,
вантажопідйомність 1 т маш. год 0,3381588

Підіймачі щоглові будівельні,
вантажопідйомність 0,5 т маш. год 6,404486676

У тендерній пропозиції Переможця ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ" було виявлено недоліки.
Учасник в складі тендерної пропозиції , а саме Підсумкова відомість ресурсів визначено:
1) Розділ 2 «Будівельні машини і механізми в Підсумковій відомості ресурсів замінені без обґрунтування:
Відомість ресурсів до локального кошторису № 02-01-01

п/п Найменування ресурсів Документи Учасника-Підрядника,
маш-год Замовлені
маш-год
ІІ Будівельні машини і механізми
1 Крани баштові, вантажопідйомність 5 т 0 0,1227648
2 Крани козлові при роботі на монтажі
технологічного устаткування,
вантажопідйомність 32 т 0 0,21114
3 Автомобілі бортові, вантажопідйомність 5 т 0 2,0950884
4 Кран на автомобільному ходу,вантажопідйомність 10 т 2,449073225 -
5 Крани на автомобільному ходу,вантажопідйомність 6,3 т 0 0,99864
6 Крани на гусеничному ходу,вантажопідйомність 40 т 0 1,4273064
7 Навантажувачі одноковшеві,вантажопідйомність 1 т 0 0,3381588
8 Підіймачі щоглові будівельні,вантажопідйомність 0,5 т 0 6,404486676
2)наявні розбіжності в Підсумковій відомості ресурсів:

п/п Найменування ресурсів Документи Підрядника Замовлені
1 Виробі гумові технічні морозостійкі - 4,182 кг
2 Катанка гарячекатана у мотках, діаметр 6,3-6,5 мм - 0,000012т
3 Вода - 0,26218 м3
4 Розчин готовий кладковий важкий цементно-вапняковий, марка М50 0,25361 куб.м. 9,023258 куб.м.
5 Пропан-бутан технічний - 0,01026 куб.м.

Відповідно до п. 6.2.1.5 ДСТУ-Н Б Д.1.1-2:2013, при розрахунках вартості експлуатації будівельних машин і механізмів, якщо внаслідок об'єктивних причин (ускладнені умови виконання робіт через обмеженість території будівельного майданчика, неможливість розміщення підйомних механізмів, відсутність у підрядника машин і механізмів, передбачених нормами, тощо) виконання будівельних (ремонтно-будівельних) робіт планується без застосування машин і механізмів як для внутрішньо будівельного транспортування матеріальних ресурсів (горизонтального і вертикального), такі для самих робіт, або із застосуванням наявних в підрядній організації непередбачених нормами машин і механізмів, вартість таких робіт визначається з урахуванням змінених умов виконання робіт з відповідними технічними і економічними обґрунтуваннями.
В складі тендерної пропозиції Переможця ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ" в завантаженому електронному (сканованому) вигляді у електронну систему закупівель документі «Розрахунок вартості будівельних машин і механізмів» обґрунтування змін не подано у вигляді порівняльного складу ресурсів кошторисних норм з уточненою ресурсною частиною.
Враховуючи викладене, тендерна пропозиція Переможця ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ" не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації.
Згідно з підпунктом 2 пункту 44 Особливостей Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих особливостей.
Таким чином, тендерна пропозиція Переможця ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ" підлягає відхиленню на підставі зазначеної норми.

Директор Товариство з обмеженою відповідальністю «Спеціалізоване управління «Хіммонтаж-14»
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

14.08.2023 14:52
Пунктом 46 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова про особливості) передбачено: «Інформація про відхилення тендерної пропозиції, у тому числі підстави такого відхилення (з посиланням на відповідні положення цих особливостей та умови тендерної документації, яким така тендерна пропозиція та/або учасник не відповідають, із зазначенням, у чому саме полягає така невідповідність), протягом одного дня з дати ухвалення рішення оприлюднюється в електронній системі закупівель та автоматично надсилається учаснику процедури закупівлі/переможцю процедури закупівлі, тендерна пропозиція якого відхилена, через електронну систему закупівель.
У разі коли учасник процедури закупівлі, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий учасник може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема технічній специфікації, та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніш як через чотири дні з дати надходження такого звернення через електронну систему закупівель, але до моменту оприлюднення договору про закупівлю в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону..»
Щодо Вашої Вимоги в частині нібито неправомірного визначення переможцем ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ" повідомляємо наступне:
По-перше:
З вимогою про надання роз’яснень щодо підстав визначення переможцем та вжиття заходів стосовно зміни рішення може звертись лише учасник, тендерна пропозиція якого відхилена.
Учасник торгів ТОВ "Спеціалізоване управління "Хіммонтаж-14" має найвищу за ціною тендерну пропозицію. Під час розгляду Замовником тендерних пропозицій учасників тендерна пропозиція учасника ТОВ "Спеціалізоване управління "Хіммонтаж-14" не розглядалась, оскільки рішення про визначення переможцем закупівлі було прийнято щодо учасника ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ", який має меншу за вартістю запропоновану тендерну пропозицію. Оскільки щодо учасника ТОВ "Спеціалізоване управління "Хіммонтаж-14" Замовником не приймалось жодних рішень: не формувались підстави для відхилення, то подання Вимоги в порядку пункту 46 Постанови про особливості не може бути достатнім та самостійним доказом для зміни рішення Замовника.
По-друге: При формуванні вказаної вимоги Вами наводяться як доказ нібито невідповідності умовам тендерної документації пропозиції учасника-переможця ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ" аналіз порівнянь вимог ДСТУ-Н Б Д.1.1-2:2013 Настанова щодо визначення прямих витрат у вартості будівництва та розрахунків договірної ціни, що здійснені Учасником-переможцем.
Повідомляємо, що тендерна документація містила вимоги до учасників торгів при визначенні розрахунків наступним чином:
«Вартість робіт визначається з урахуванням наказу Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» та Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва».
Як можемо простежити наочним вивченням змісту тендерної документації вимог, щоб учасники торгів формували розрахунки Договірної ціни у відповідності до ДСТУ-Н Б Д.1.1-2:2013 Настанова щодо визначення прямих витрат у вартості будівництва встановлено не було. Відтак наявність фактів невідповідності Договірної ціни учасника-переможця до вимог ДСТУ-Н Б Д.1.1-2:2013 Настанова щодо визначення прямих витрат у вартості будівництва не може бути предметом розгляду Уповноваженої особи Замовника щодо прийняття рішення про відхилення учасника ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ".
З точки зору відповідності пропозиції учасника ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ" вимогам Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» Замовником не встановлено таких невідповідностей.
При цьому при складанні Вимоги Учасник торгів ТОВ "Спеціалізоване управління "Хіммонтаж-14" вказав не правдиві відомості, щодо підсумкової відомості учасника ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ". В підсумковій відомості ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ" відсутній «Розчин готовий кладковий важкий цементно-вапняковий, марка М50 – 0,25361 куб.м», в завантаженому електронному (сканованому) документі ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ" файл «Договірна ціна, кошториси, розрахунки» - зазначений « Розчин готовий кладковий важкий цементний, марка М 150 – 9,023258 куб.м.» - це свідчить про те, що ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ" врахувала весь об’єм розчину згідно технічної специфікації, при цьому беручи для розрахунку кошторису розчин кращих показників.
По-третє: Пунктами 55-65 Постанови про особливості передбачено право кожному учаснику закупівлі оскаржити будь-яке рішення Замовника через спеціально уповноважений орган - Комісію Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель шляхом відповідної скарги із доказами, що доводять припущення Скаржника.
З огляду на Вашу вимогу Вами не надано жодних доказів від спеціалізованих установ, що займаються перевіркою кошторисної частини документації на предмет відповідності чи невідповідності розрахунків вимогам Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва». Для доведення факту порушення розрахунків при визначенні вартості робіт обов’язковим елементом є наявність висновку інженера-проектувальника з відповідним сертифікатом, що засвідчує наявність відповідних знань та повноважень на предмет формування зазначених припущень або ж наявність відповідного висновку від спеціалізованих проектних організацій, що можуть об’єктивним чином довести факт порушень переможцем торгів законодавства в частині формування Договірної ціни для виконання робіт за предметом закупівлі.
Таким чином, підсумовуючи все зазначене вище у Замовника торгів відсутні підстави для перегляду прийнятих рішень.

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
13.07.2023 15:08
Завершення:
13.07.2023 15:37

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 13.07.2023 15:37

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Будресурспостачання
Пошук по цьому учаснику
4 193 732.16 UAH з ПДВ 4 193 732.16 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ"
Пошук по цьому учаснику
4 799 774.40 UAH з ПДВ 4 799 774.40 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Спеціалізоване управління "Хіммонтаж-14"
Пошук по цьому учаснику
4 801 584 UAH з ПДВ 4 801 584 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

12.07.2023 14:48
sign.p7s
12.07.2023 14:45
Лист згода.pdf
12.07.2023 14:45
Ліцензі АВК.pdf
12.07.2023 14:45
Дозвіл МТБ.pdf
12.07.2023 14:45
ліцензія.pdf
12.07.2023 14:45
35.imd
12.07.2023 14:45
статут.pdf
12.07.2023 14:45
РЗВ до ЛК 020101.pdf

Публічні документи

11.08.2023 15:05
sign.p7s
11.08.2023 15:04
Мін. юст.pdf.p7s
11.08.2023 15:04
Довідка .pdf.p7s
11.08.2023 15:04
Довідка (1).zip.p7s
11.08.2023 15:04
Довідка.zip.p7s
11.08.2023 15:04
Мін. юст.pdf
11.08.2023 15:04
Довідка.zip
11.08.2023 15:04
Довідка .pdf
11.08.2023 15:04
Довідка (1).zip
12.07.2023 15:58
sign.p7s
12.07.2023 15:57
Витяг ПДВ.pdf.p7s
12.07.2023 15:57
Витяг ПДВ.pdf
12.07.2023 15:57
BG 1634.zip.p7s
12.07.2023 15:57
СТАТУТ.pdf.p7s
12.07.2023 15:57
Щодо АВК.pdf
12.07.2023 15:57
СТАТУТ.pdf
12.07.2023 15:57
Виписка ..pdf.p7s
12.07.2023 15:57
18.imd
12.07.2023 15:57
BG 1634.zip
12.07.2023 15:57
Виписка ..pdf

Публічні документи

04.09.2023 20:56
sign.p7s
04.09.2023 20:55
Довідка (1).pdf
31.08.2023 11:36
sign.p7s
31.08.2023 11:34
Довідка.PDF
31.08.2023 11:34
Довідка (1).pdf
31.08.2023 11:34
Лист згода.PDF
31.08.2023 11:34
44327 Лицензия.pdf
12.07.2023 22:42
sign.p7s
12.07.2023 22:40
224_ДЦ_ИВР.rtf.p7s
12.07.2023 22:40
224_ДЦ_ОПР.rtf.p7s
12.07.2023 22:40
Статут 2020.PDF
12.07.2023 22:40
Рішення.PDF
12.07.2023 22:40
Виписка.PDF
12.07.2023 22:40
Відгук.PDF
12.07.2023 22:40
Витяг.pdf
12.07.2023 22:40
44327 Лицензия.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Будресурспостачання
#40698016
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 4 193 732.16 UAH з ПДВ 07.08.2023 13:14
ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ"
#41232488
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 4 799 774.40 UAH з ПДВ 28.08.2023 15:25
ТОВ "СУМСЬКА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ"
#41232488
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 4 799 774.40 UAH з ПДВ 28.08.2023 19:49
ТОВ "Спеціалізоване управління "Хіммонтаж-14"
#36550631
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 4 801 584 UAH з ПДВ 28.09.2023 16:49
ТОВ "Спеціалізоване управління "Хіммонтаж-14"
#36550631
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 4 801 584 UAH з ПДВ 28.09.2023 16:53

Документи

13.07.2023 15:37
edr_identification.yaml
20.07.2023 14:45
протокол 4.pdf
20.07.2023 14:50
sign.p7s
20.07.2023 14:50
sign.p7s

Документи

07.08.2023 13:14
edr_identification.yaml
09.08.2023 14:51
sign.p7s
09.08.2023 14:51
napc

Документи

28.08.2023 15:25
edr_identification.yaml
28.08.2023 19:49
sign.p7s

Документи

28.08.2023 19:49
edr_identification.yaml
01.09.2023 11:37
sign.p7s
01.09.2023 11:37
napc

Документи

28.09.2023 16:49
edr_identification.yaml
28.09.2023 16:53
sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання