ДК 021:2015 код 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Стільці та сидіння для апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-10-17-011849-a
  • 39111100-4 - Поворотні сидіння
  • Завершена
Найменування замовника:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Наталія ГРИНЮК, 380459658623 , tenderist140303@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Вишгород, 07300, Київська область, м. Вишгород
Дата укладення договору
9.11.23
Переможець
ТОВ "АМФ УКРАЇНА"
Очікувана вартість
2 189 930 UAH без ПДВ
Сума договору
2 165 850 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 10.11.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 23.10.2023 00:00

Оскарження умов:

до 23.10.2023 00:00

Подання пропозицій:

26.10.2023 09:00

Початок аукціону:

27.10.2023 15:51

Очікувана вартість
2 189 930 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
65 600 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
21 800 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

200 штуки
Крісло
ДК 021:2015: 39111100-4 — Поворотні сидіння
150 штуки
Стілець
ДК 021:2015: 39112000-0 — Стільці
40 штуки
Диван 2-місний
ДК 021:2015: 39113200-9 — Дивани-канапе
10 штуки
Диван 3-місний
ДК 021:2015: 39113200-9 — Дивани-канапе

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо договору

Дата подання: 19.10.2023 12:26
Дата відповіді: 20.10.2023 15:10
Шановний Замовник! Просимо Вас внести зміни в пункт 4.2. проекту Договору шляхом викладення його в наступній редакції: «Розрахунок за поставлений Товар Покупець здійснює протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати підписання сторонами Акту приймання-передачі Товару на підставі виставленого Постачальником рахунку фактури». Оскільки прив'язка оплати за своєчасно поставлений Товар до моменту реєстрації та/або вчинення інший дій стосовно податкової накладної є такою, що суттєво обмежує права Постачальника, який розраховує отримати кошти за поставлений Товар в повному обсязі та в строк з врахуванням звичаїв ділового обороту. Звертаємо вашу увагу на той факт, що Постачальник є надійним контрагентом та дотримується зобов'язань передбачених чинним законодавством, в тому числі зобов'язань в частині реєстрації податкових накладних в Єдиному державному реєстрі податкових накладних. Відповідно змісту статті 173 Господарського кодексу України змісту вбачається, що господарським зобов’язанням є обов’язки сторін вчинити дії, спрямовані на досягнення мети договору, тобто зобов’язанням виконавця є обов’язок виконати роботи (надати послуги, поставити товар), а зобов’язанням замовника — обов’язок оплатити вартість цих робіт (послуг, товару). Таким чином, обов’язок здійснити реєстрацію Податкової накладної у ЄРПН протягом передбаченого законодавством строку не є господарським зобов’язанням та/або правилом здійснення господарської діяльності, а є лише зобов'язанням, яке передбачено Податковим кодексом України. Тому, Господарське законодавство до податкових відносин не застосовується, якщо інше не встановлено законом. Також звертаємо Вашу увагу на те, що строк на оплату в 90 календарних днів є занадто завищеним, оскільки Постачальник не лише очікує оплату за поставлений Товар для отримання прибутку, а й несе зобов’язання за оплату працівникам, оплату постачальникам за сировину, яка використана для виготовлення Товару, вартість послуги з доставки Товару та несе інші видатки для виконання договору поставки. Строк на оплату у 90 календарних днів є не збалансованим виходячи з умов сьогодення та дискримінаційним по відношенню до Постачальника, який вчасно поставив Товар. Отже, пункт 4.2 беззаперечно мають бути внесені зміни шляхом викладення цього пункту в запропонованій редакції.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Щодо внесення змін до порядку (строків) оплати за договором, повідомляємо, що зазначений в проєкті договору строк оплати встановлений внутрішніми організаційно-правовими документами Замовника та не може бути змінений. Відповідно до п. 4.2. проєкту договору, розрахунок за поставлений Товар Покупець здійснює протягом 90 (дев’яноста) календарних днів з дати підписання сторонами Акта приймання-передачі Товару, за умови реєстрації Постачальником податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних з дотриманням вимог Податкового кодексу України, та на підставі виставленого Постачальником рахунку фактури. Це фактично означає, що 90 календарних днів є граничним терміном здійснення Замовником розрахунків за поставлений товар, тобто розрахунок може бути здійснено і раніше цього терміну. Зі свого боку, Замовник теж гарантує, що є надійним контрагентом та дотримується зобов'язань передбачених чинним законодавством, в тому числі зобов'язань щодо оплати товару і має бездоганну ділову репутацію.

Щодо договору

Дата подання: 19.10.2023 12:27
Дата відповіді: 20.10.2023 15:08
Шановний Замовник! Просимо Вас виключити пункт 4.3. проекту Договору, оскільки прив'язка оплати за своєчасно поставлений Товар до моменту реєстрації та/або вчинення інший дій стосовно податкової накладної є такою, що суттєво обмежує права Постачальника, який розраховує отримати кошти за поставлений Товар в повному обсязі та в строк з врахуванням звичаїв ділового обороту. Звертаємо вашу увагу на той факт, що Постачальник є надійним контрагентом та дотримується зобов'язань передбачених чинним законодавством, в тому числі зобов'язань в частині реєстрації податкових накладних в Єдиному державному реєстрі податкових накладних. Відповідно змісту статті 173 Господарського кодексу України змісту вбачається, що господарським зобов’язанням є обов’язки сторін вчинити дії, спрямовані на досягнення мети договору, тобто зобов’язанням виконавця є обов’язок виконати роботи (надати послуги, поставити товар), а зобов’язанням замовника — обов’язок оплатити вартість цих робіт (послуг, товару). Таким чином, обов’язок здійснити реєстрацію Податкової накладної у ЄРПН протягом передбаченого законодавством строку не є господарським зобов’язанням та/або правилом здійснення господарської діяльності, а є лише зобов'язанням, яке передбачено Податковим кодексом України. Тому, Господарське законодавство до податкових відносин не застосовується, якщо інше не встановлено законом. Отже, пункт 4.3. має бути беззаперечно виключений з проекту Договору.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Щодо виключення з п. 4.3. проєкту договору прив'язки до оплати за своєчасно поставлений Товар до моменту реєстрації та/або вчинення інший дій стосовно податкової накладної, повідомляємо, що умови даного пункту направлені на захист інтересів Замовника, а в разі їх виключення, Замовник несе ризики позбавлення права на податковий кредит.
Додатково звертаємо увагу учасника, що ст. 627 Цивільного кодексу України (далі - ЦКУ) закріплено принцип свободи договору, який полягає у можливості вільного вибору контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог ЦКУ, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості. Суб’єкти цивільного права самостійно вирішують укладати чи не укладати їм той чи інший договір, оскільки ніхто з них не зобов’язаний вступати у договірні правовідносини поза волею. Договором можуть бути врегульовані правовідносини, як передбачені актами цивільного законодавства, так і не передбачені ними.
Отже, враховуючи вище викладене, проєкт договору у редакції, яка міститься у складі тендерної документації, в повній мірі відповідає вимогам чинного законодавства України, сприяє мінімізації можливих ризиків Замовника як суб’єкта державного сектора економіки у майбутньому та створенню сприятливого правового поля у відносинах із Постачальником.

Щодо договору

Дата подання: 19.10.2023 12:28
Дата відповіді: 20.10.2023 15:06
Шановний Замовник! Просимо Вас виключити пункт 4.5. проекту Договору, оскільки відповідно до частини 5 статті 626 Цивільного кодексу України Договір є відплатним, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає із суті договору, також відповідно до частини 1 статті 712 Цивільного кодексу України За договором поставки продавець (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов'язується передати у встановлений строк (строки) товар у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов'язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням. Отже, договір поставки за своєю правовою природою є двостороннім договором, який передбачає наявність не лише прав у Сторін, а й відповідних обов'язків. Так, Постачальник приймає на себе обов'язок поставити якісний Товар в строк, який вказано у Договорі, а Покупець (Замовник) приймає зобов'язання оплатити поставлений Товар. Отже, зазначення в пункті 4.5. Договору формулювання про те, що оплата відбувається лише за наявності відповідного (реального) фінансування є дискримінаційним по відношенню до Постачальника, а також руйнує загальновідомі принципи за якими ведеться господарська діяльність, які складаються не тільки з бажання отримати прибуток, а й з необхідності виконання зобов'язань з оплати вартості послуг та/або товару контрагентам та оплати праці співробітникам Постачальника. Таким чином, на підставі вищевикладеного, пункт 4.5. повинен бути беззаперечно виключений з проекту Договору.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Замовником внесено зміни в тендерну документацію.

Щодо договору

Дата подання: 19.10.2023 12:29
Дата відповіді: 20.10.2023 15:06
Шановний Замовник! Просимо Вас виключити пункт 4.6. проекту Договору, оскільки такі положення Договору є дискримінаційними по відношенню до Постачальника та суттєво порушують баланс прав та обов'язків між Сторонами. Через це складається ситуація, коли Постачальник має лише зобов'язання в частині поставки якісного Товару в передбачений Договором строк , а Покупець має лише права вимагати таку поставку. За своєю правовою природою Договір купівлі-продажу та/або договір поставки є двостороннім Договором, де кожна зі Сторін має не лише права, а й обов'язки. Відповідно до частини 5 статті 626 Цивільного кодексу України Договір є відплатним, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає із суті договору, також відповідно до частини 1 статті 712 Цивільного кодексу України За договором поставки продавець (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов'язується передати у встановлений строк (строки) товар у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов'язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням, а покупець зобов'язується прийняти товар і сплатити за нього певну грошову суму. Неможливо не звернути увагу Замовника на той факт, що Постачальник, як суб'єкт господарської діяльності, здійснює чітке фінансове планування, оскільки від такого планування залежить виплата заробітної плати співробітникам та розрахунки з контрагентами, а тому положення про продовження оплати на невизначений (погодження річного фінансового плану) строк є взагалі не прийнятними. Отже пункт 4.6. проекту Договору є дискримінаційним до Постачальника, оскільки не лише порушує загальні принципи цивільного та господарського законодавства України, а й звичаї ділового обороту, а отже вказаний пункт має бути беззаперечно виключений з Договору.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Замовником внесено зміни в тендерну документацію.

Щодо договору

Дата подання: 19.10.2023 12:30
Дата відповіді: 20.10.2023 15:06
Шановний Замовник! Просимо Вас виключити пункт 6.7. проекту Договору, оскільки відповідно до частини 1 статті 505 Цивільного кодексу України Комерційною таємницею є інформація, яка є секретною в тому розумінні, що вона в цілому чи в певній формі та сукупності її складових є невідомою та не є легкодоступною для осіб, які звичайно мають справу з видом інформації, до якого вона належить, у зв'язку з цим має комерційну цінність та була предметом адекватних існуючим обставинам заходів щодо збереження її секретності, вжитих особою, яка законно контролює цю інформацію. Згідно з частиною 2 статті 505 Цивільного кодексу України Комерційною таємницею можуть бути відомості технічного, організаційного, комерційного, виробничого та іншого характеру, за винятком тих, які відповідно до закону не можуть бути віднесені до комерційної таємниці. Звертаємо Вашу увагу на те, що Постачальник є юридичною особою приватного права, діяльність яких спрямована на отримання прибутку та його подальшого розподілу. Відтак, юридичні особи приватного права не зобов’язані, в тому числі на підставі цивільно-правових договорів звітувати щодо цільового використання коштів. Крім того, заробітні плати (розмір) в більшості випадків є комерційною таємницею і не можуть розкриватися, тому, ми не можемо звітувати на договірних засадах щодо оплати праці. Тому, пункт 6.7. беззаперечно підлягає виключенню з проекту Договору.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Замовником внесено зміни в тендерну документацію.

Документи від виробника

Дата подання: 20.10.2023 10:29
Дата відповіді: 20.10.2023 15:11
Шановний замовник! Якщо учасник не виробник, чи повинен він давати авторизаційний лист від виробника та дилерський договір з ним?

відповідь:

Вимоги щодо підтверження учасником інформації про те, що він є (являється) виробником товару або його офіційним представником, дилером, партнером, дистриб’ютором зазначені в Додатку №1 тендерної документації.

Щодо договору

Дата подання: 20.10.2023 16:37
Дата відповіді: 23.10.2023 15:41
Шановний замовник! Враховуючи позицію, щодо захисту Ваших інтересів та дотримання рівноправності Сторін, враховуючи інтереси кожної із Сторін, просимо внести зміни в Договір, а саме в п.4.3, виклавши його в наступній редакції: "4.3. Оформлення Постачальником податкових накладних / розрахунків коригування з порушеннями порядку заповнення, встановленого Податковим кодексом України, та/або подання податкових накладних / розрахунків коригування з порушенням вимог щодо кваліфікованого електронного підпису уповноваженої особи, яка їх підписала, та/або непідтвердження реєстрації податкових накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних у порядку і терміни, передбачені Податковим кодексом України, є відкладальною обставиною , що має наслідком зупинення перебігу строку здійснення Покупцем оплати, який визначено у п. 4.2. цього Договору в межах суми ПДВ у розмірі 20% ціни Договору визначеної п.3.2 Договору, до моменту усунення цієї відкладальної обставини Постачальником " Зазначена зміна не погіршить умови Замовника та захищає його інтереси на протязі всього часу виконання зобов'язань, проте надає можливість Постачальникам отримувати своєчасну оплату за поставлений товар.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник, пункт 4.3. Додатку № 4 тендерної документації направлений на захист інтересів Товариства і не суперечить вимогам чинного законодавства України та оскільки умовами проєкту договору не передбачено етапність розрахунків за поставлений товар, прийняти запропоновану редакцію пункту 4.3. не вбачається за можливе.
Розгорнути: 7 Згорнути

Аукціон

Початок:
27.10.2023 15:51
Завершення:
27.10.2023 16:14

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 27.10.2023 16:14

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "АМФ УКРАЇНА"
Пошук по цьому учаснику
1 804 875 UAH 1 804 875 UAH Документи
2 166 325 UAH 2 166 325 UAH Документи

Публічні документи

06.11.2023 12:21
sign.p7s
25.10.2023 13:44
sign.p7s
25.10.2023 10:55
ЗОБОВ_ЯЗАННЯ.pdf
25.10.2023 10:55
Опис.pdf

Публічні документи

24.10.2023 13:04
sign.p7s
24.10.2023 13:04
sign.p7s
24.10.2023 13:03
Статут.pdf
24.10.2023 13:03
Витяг ПДВ.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "АМФ УКРАЇНА"
#45002047
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 804 875 UAH 03.11.2023 16:26

Документи

27.10.2023 16:14
edr_identification.yaml
03.11.2023 16:26
sign.p7s
03.11.2023 16:26
napc

Переможець

Дата і час публікації: 03.11.2023 16:26

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "АМФ УКРАЇНА"
Пошук по цьому переможцю
#45002047
1 804 875 UAH Документи

Документи

27.10.2023 16:14
edr_identification.yaml
03.11.2023 16:26
sign.p7s
03.11.2023 16:26
napc

Укладений договір


Номер 1077А/2023
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір № 1077A_2023 від 09.11.2023.7z Укладений
2 165 850
10.11.2023 11:40
09.11.2023
sign.p7s Укладений
10.11.2023 11:41

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 31.12.2023
Сума оплати за договором: 2 165 850
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання