Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-12 Суми – Полтава на ділянках км 60+620 – км 62+900 та км 67+800 – км 70+575, Сумська область. ДК 021 – 2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (45233142-6 — Ремонт доріг)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-11-02-009452-a
  • 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
  • Завершена
Найменування замовника:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Квач Валерія Юріївна, 380542700479 , kvach.vy@restoration.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Суми, 40002, Сумська область, м. Суми, вул. Роменська, 79/2
Дата укладення договору
15.12.23
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ФІРМА "ЕТАЛОН-БУД"
Очікувана вартість
166 042 000 UAH з ПДВ
Сума договору
144 954 600 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 18.12.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 08.11.2023 00:00

Оскарження умов:

до 08.11.2023 00:00

Подання пропозицій:

11.11.2023 10:00

Початок аукціону:

13.11.2023 13:22

Очікувана вартість
166 042 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
166 042 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 660 420 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-12 Суми – Полтава на ділянках км 60+620 – км 62+900 та км 67+800 – км 70+575, Сумська область. ДК 021 – 2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (45233142-6 — Ремонт доріг)
Розгорнути Згорнути
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
UA-ROAD: H-12 — Суми - Полтава з обходом м. Сум

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2023-11-02-009452-a.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "Автомагістраль-Південь", Код ЄДРПОУ:34252469
Дата подання: 20.11.2023 19:35
Шановний Замовник!
Тендерною документацією передбачено наступне:
«Для підтвердження відповідності учасників кваліфікаційному критерію «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)» учасники у складі тендерної пропозиції повинні надати інформацію про виконання аналогічного договору за формою, наведеною нижче, та з підтверджуючими документами.

Аналогічним вважається виконаний не менше ніж на 85% договір на виконання робiт iз будiвництва (нове будівництво, капітальний ремонт, реконструкція) автомобiльних доріг загального користування державного значення будь-якої кaтeгopії або мiсцевого значення І, II, III чи IV категорії, або магiстральних дорiг i вулиць (в населених пунктах), укладений протягом останнiх 5-ти рокiв вiд дати, що передує датi оголошення закупiвлi, або поточного середнього ремонту автомобiльних дорiг загального користування державного значення будь-якої категорiї, або мiсцевого значення І, II, III чи IV категорії, або магiстральних дорiг i вулиць (в населених пунктах), укладений протягом останнiх 3-х рокiв вiд дати, що передує датi оголошення закупiвлi.
Обсяги аналогічного договору (або аналогічних договорів сумарно) з виконання робіт у фізичних показниках мають включати дорожні роботи з влаштування дорожнього одягу, а саме:
- нижній/вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші – не менше 1 353 м2
- верхній шар покриття з щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші – не менше 37 279 м2.
Довідка має містити інформацію не менш ніж про один вказаний аналогічний договір із зазначенням контрагента (замовника) за договором, та його реквізитів, дати укладення та номеру договору, предмета договору, місцезнаходження об’єкта, категорію автомобільної дороги та інші дані згідно наведеної нижче таблиці.
Інформація про виконання аналогічного договору
№ п/п Замовник,
місцезнаходження, ПIБ відповідальної особи, № телефону,
код ЄДРПОУ 1. № договору
2.дата укладання договору
3.предмет договору
4. найменування та місцезнаходження об’єкта
5. категорія а/д (приналежність до магiстральних дорiг i вулиць (в населених пунктах)), протяжність відремонтованої ділянки 1. Ціна договору
2.Вартість виконання договору Найменування робіт/одиниця виміру Обсяг робіт з влаштування нижнього/вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші та верхнього шару покриття з щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші, м2 Дата підписання довiдки про вapтicть виконаних будівельних робiт та витрати (форми КБ-3), яка підтверджує виконання договору
1 2 3 4 5 6 7
Для підтвердження інформації, що зазначена у довідці Учасник надає наступні документи:
- на підтвердження виконання аналогічного договору в зазначеному обсязі - скановану копiю(ї) довiдки (-ок) про вapтicть виконаних будівельних робiт та витрати (форми КБ-3);
- на підтвердження виконання аналогічного договору належної якості в належні терміни та з додержанням гарантійних термінів - скановану копію(ї) позитивного(их) відгуку(ів) Замовника(ів) об'єкту за виконаним(-и) аналогічним(-и) договором(-ами), у якому(-их) обов’язково має бути зазначено: дату його видачi, вихiдний номер, посилання на номер, дату та предмет укладеного договору (що зазначений у довідці), категорію автомобільної дороги (приналежність до магiстральних дорiг i вулиць (в населених пунктах)), ціну договору, суму виконання договору, iнформацiю про якiсть виконаних робiт, дотримання термінів виконання робіт, щодо відсутності з боку замовника претензій або судових позовів щодо невиконання або неналежного виконання умов договору, а також інформацію якою замовник підтверджує обсяги виконаних робіт в фізичних/натуральних показниках (м2) з влаштування дорожнього одягу (нижній/вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші та верхній шар покриття з щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші).

У разі наявності досвіду виконання аналогічного договору, де замовником виступала Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області (до перейменування - Служба автомобільних доріг у Сумській області), документальне підтвердження наявності відповідного досвіду не вимагається. Учаснику достатньо подати у складі пропозиції лише довідку/інформацію в довільній формі, яка містить відомості про наявність досвіду виконання аналогічного договору.
У разі участі об’єднання учасників підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям здійснюється з урахуванням узагальнених об’єднаних показників кожного учасника такого об’єднання на підставі наданої об’єднанням інформації.».
У вимозі про усунення порушення Вами чітко зазначено:
«1.5. Відповідно до Додатку 1 до тендерної документації для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)» учасники у складі тендерної пропозиції повинні надати інформацію про виконання аналогічного договору за формою, наведеною нижче, та з підтверджуючими документами. Для підтвердження інформації, що зазначена у довідці Учасник надає наступні документи: - на підтвердження виконання аналогічного договору в зазначеному обсязі - скановану копiю(ї) довiдки (-ок) про вapтicть виконаних будівельних робiт та витрати (форми КБ-3); - на підтвердження виконання аналогічного договору належної якості в належні терміни та з додержанням гарантійних термінів - скановану копію(ї) позитивного(их) відгуку(ів) Замовника(ів) об'єкту за виконаним(-и) аналогічним(-и) договором(-ами), у якому(-их) обов’язково має бути зазначено: дату його видачi, вихiдний номер, посилання на номер, дату та предмет укладеного договору (що зазначений у довідці), категорію автомобільної дороги (приналежність до магiстральних дорiг i вулиць (в населених пунктах)), ціну договору, суму виконання договору, iнформацiю про якiсть виконаних робiт, дотримання термінів виконання робіт, щодо відсутності з боку замовника претензій або судових позовів щодо невиконання або неналежного виконання умов договору, а також інформацію якою замовник підтверджує обсяги виконаних робіт в фізичних/натуральних показниках (м2) з влаштування дорожнього одягу (нижній/вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші та верхній шар покриття з щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші). На підтвердження відповідності учасника вказаному кваліфікаційному критерію учасник надає у складі своєї пропозиції інформацію про виконання договору субпідряду №16/11-20-1. Разом з тим, у складі пропозиції учасника відсутній відповідний документ на підтвердження виконання договору субпідряду №16/11-20-1 в зазначеному у довідці про виконання аналогічного договору обсязі (сканована копiя довiдки про вapтicть виконаних будівельних робiт та витрати (форми КБ-3). Окрім того, відповідно до п. 1 розділу 1 Загальні положення ТД терміни, які використовуються в цій документації, вживаються у значенні, наведеному в Законі та Особливостях. Згідно з п. 11 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» замовники - суб’єкти, визначені згідно із статтею 2 цього Закону, які здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до цього Закону. Виходячи з положень законодавства та вимог тендерної документації, у складі тендерної пропозиції на підтвердження виконання аналогічного договору (договору субпідряду №16/11-20-1) належної якості в належні терміни та з додержанням гарантійних термінів учасник мав надати скановану копію позитивного відгуку від Замовника об'єкту – Служби автомобільних доріг у Сумській області (після перейменування – Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області). Однак у складі пропозиції учасника відповідний документ відсутній. З урахуванням вищевикладеного, учаснику пропонується надати інформацію та/або документи на підтвердження його відповідності кваліфікаційному критерію «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)» з урахуванням зауважень Замовника та відповідно до вимог тендерної документації.».

Тобто, виходячи зі змісту ТД, враховуючи встановлену термінологію, зокрема щодо поняття ЗАМОВНИК, та у відповідності до чинного законодавства, учасники мали надати:

1. прямі виконавці робіт/надавачі послуг:
1.1. Скановані копiї довiдок про вapтicть виконаних будівельних робiт та витрати (форми КБ-3) /на підтвердження виконання аналогічного договору в зазначеному обсязі/;
1.2. Скановану копію позитивного відгуку Замовника об'єкту за виконаним аналогічним договором, у якому обов’язково має бути зазначено:
дату його видачi,
вихiдний номер,
посилання на номер, дату та предмет укладеного договору (що зазначений у довідці),
категорію автомобільної дороги (приналежність до магiстральних дорiг i вулиць (в населених пунктах)),
ціну договору,
суму виконання договору,
iнформацiю про якiсть виконаних робiт,
дотримання термінів виконання робіт,
щодо відсутності з боку замовника претензій або судових позовів щодо невиконання або неналежного виконання умов договору,
а також інформацію якою замовник підтверджує обсяги виконаних робіт в фізичних/натуральних показниках (м2) з влаштування дорожнього одягу (нижній/вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші та верхній шар покриття з щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші)
/на підтвердження виконання аналогічного договору належної якості в належні терміни та з додержанням гарантійних термінів -/.

2. прямі виконавці робіт/надавачі послуг, Замовником у яких є Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області (до перейменування - Служба автомобільних доріг у Сумській області):
2.1. довідка/інформація в довільній формі, яка містить відомості про наявність досвіду виконання аналогічного договору.

Статтею 838 Цивільного кодексу України «Генеральний підрядник і субпідрядник» регламентовано, що «1. Підрядник має право, якщо інше не встановлено договором, залучити до виконання роботи інших осіб (субпідрядників), залишаючись відповідальним перед замовником за результат їхньої роботи. У цьому разі підрядник виступає перед замовником як генеральний підрядник, а перед субпідрядником - як замовник.»

Враховуючи вищевикладене, проаналізувавши тендерну документацію, та, зважаючи на відсутність питань або вимог з боку учасників торгів, підтвердження наявності аналогічного досвіду шляхом подання договору підряду, не відповідає вимогам ТД, і не може прийматись Замовником.

Більш того, в порушення пункту 44 Особливостей, учасник не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у складі своєї тендерної пропозиції, та/або змінив предмет закупівлі (його найменування, марку, модель тощо) під час виправлення виявлених замовником невідповідностей, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в частині надання відгуку від Замовника.
Звертаємо увагу, що пояснення учасника не є вичерпним підтвердженням усунення невідповідності, тому пропозиція ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ФІРМА "ЕТАЛОН-БУД" мала бути відхилена.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

21.11.2023 13:42
Відповідно до абз. 2 пункту 46 Особливостей у разі коли учасник процедури закупівлі, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий учасник може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема технічній специфікації, та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніш як через чотири дні з дати надходження такого звернення через електронну систему закупівель, але до моменту оприлюднення договору про закупівлю в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону.
Таким чином, у процедурі закупівлі відкриті торги з особливостями із вимогою до замовника після розгляду пропозицій може звернутись безпосередньо учасник, тендерна пропозиція якого була відхилена за результатами її оцінки та розгляду.
Тендерна пропозиція ТОВ «Автомагістраль-Південь» замовником не розглядалась, так як за результатом аукціону вона була визначена наступною найбільш економічно вигідною після пропозиції ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ФІРМА "ЕТАЛОН-БУД".
Таким чином, ані Законом України «Про публічні закупівлі», ані Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабміну від 12.10.2022 р. №1178, не передбачено обов’язку замовника надавати відповідь на таку вимогу.
Разом з тим, з приводу порушених у вимозі питань зазначаю наступне.
Відповідно до пункту 3 Додатку 1 до тендерної документації учасник має підтвердити свою відповідність кваліфікаційному критерію «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)» відповідно до вимог цього пункту, що включає в себе надання відповідної довідки, документів на підтвердження виконання аналогічного договору в зазначеному обсязі та документів на підтвердження виконання аналогічного договору належної якості в належні терміни та з додержанням гарантійних термінів.
Разом з тим, умовами тендерної документації передбачено, що у разі наявності досвіду виконання аналогічного договору, де замовником виступала Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області (до перейменування - Служба автомобільних доріг у Сумській області), документальне підтвердження наявності відповідного досвіду не вимагається. Учаснику достатньо подати у складі пропозиції лише довідку/інформацію в довільній формі, яка містить відомості про наявність досвіду виконання аналогічного договору.
На виконання вимог тендерної документації учасником ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ФІРМА "ЕТАЛОН-БУД" у складі тендерної пропозиції подано інформацію про виконання аналогічного договору №16/11-20-1, замовником об’єкту (Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-61 Батурин-Конотоп-Суми (окремими ділянками) за яким є Служба автомобільних доріг у Сумській області (після перейменування - Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області).
Замовник об’єкту самостійно має змогу встановити та перевірити виконання аналогічного договору в зазначеному обсязі, належної якості в належні терміни та з додержанням гарантійних термінів, відповідно у такому разі документи на підтвердження зазначеного не вимагаються від учасника.
Враховуючи вищезазначене, тендерна пропозиція ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ФІРМА "ЕТАЛОН-БУД" відповідала кваліфікаційному критерію «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)» та була визначеною переможною.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2023-11-02-009452-a.b2

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "Автомагістраль-Південь", Код ЄДРПОУ:34252469
Пошук по цьому автору
Дата подання: 24.11.2023 16:48

Скарга

Скарга
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 28.11.2023 15:40
Дата рішення: 12.12.2023 12:23

Аукціон

Початок:
13.11.2023 13:22
Завершення:
13.11.2023 13:45

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 13.11.2023 13:45

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ФІРМА "ЕТАЛОН-БУД"
Пошук по цьому учаснику
144 954 600 UAH з ПДВ 144 954 600 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Автомагістраль-Південь"
Пошук по цьому учаснику
156 079 480 UAH з ПДВ 156 079 480 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

15.12.2023 12:40
sign.p7s
15.12.2023 12:33
ДЦ_Н-12_Еталон.pdf
15.12.2023 12:23
sign.p7s
15.12.2023 12:12
ДЦ_Н-12_Еталон.pdf
24.11.2023 12:37
sign.p7s
22.11.2023 21:26
sign.p7s
22.11.2023 21:25
Витяг МВС.rar
22.11.2023 21:25
Довідка НАЗК.zip
22.11.2023 21:24
Витяг МВС.rar
22.11.2023 21:24
Довідка НАЗК.zip
18.11.2023 15:41
sign.p7s
10.11.2023 19:04
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ФІРМА "ЕТАЛОН-БУД"
#41925143
Пошук по цьому переможцю
Переможець 144 954 600 UAH з ПДВ 20.11.2023 15:58

Документи

13.11.2023 13:45
edr_identification.yaml
15.11.2023 09:27
sign.p7s
20.11.2023 15:58
ВП 20.11.pdf
15.11.2023 09:27
sign.p7s
20.11.2023 15:59
napc

Переможець

Дата і час публікації: 20.11.2023 15:58

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ФІРМА "ЕТАЛОН-БУД"
Пошук по цьому переможцю
#41925143
144 954 600 UAH з ПДВ Документи

Документи

13.11.2023 13:45
edr_identification.yaml
15.11.2023 09:27
sign.p7s
20.11.2023 15:58
ВП 20.11.pdf
15.11.2023 09:27
sign.p7s
20.11.2023 15:59
napc

Укладений договір


Строк дії 15.12.2023 00:00 - 31.12.2024 00:00
Номер 21К-2023
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 21К-2023 від 15.12.2023.pdf Укладений
144 954 600
18.12.2023 09:54
15.12.2023
sign.p7s Укладений
18.12.2023 09:57

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання