24Т-063_42120000-6 - Насоси та компресори (Газоперекачувальний агрегат на базі поршневого компресора з приводом від газопоршневого двигуна)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-12-20-012565-a
  • 42120000-6 - Насоси та компресори
  • Не відбулася
Найменування замовника:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Роман Гетя, +380444612959 , roman.getia@ugv.com.ua
Адреса замовника
Україна, г. Киев, 04053, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
Очікувана вартість
114 797 314.80 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 29.01.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 26.01.2024 00:00

Оскарження умов:

до 26.01.2024 00:00

Подання пропозицій:

29.01.2024 15:00

Очікувана вартість
114 797 315 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
3 443 919 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 147 973 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Замовник здійснює закупівлю товарів, робіт та послуг (в разі якщо надання послуг/робіт передбачає набуття у власність товарів), визначених підпунктом 2 пункту 61 Розділу X Прикінцеві та перехідні положення Закону, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва дорівнює чи перевищує встановлені законодавством норми

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2 комплект
Газоперекачувальний агрегат (ГПА) на базі поршневого компресора з приводом від газопоршневого двигуна
ДК 021:2015: 42120000-6 — Насоси та компресори
2 комплект
Запчастини на два роки експлуатації ГПА
ДК 021:2015: 42120000-6 — Насоси та компресори

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Аналогічний договір

Дата подання: 26.12.2023 12:22
Дата відповіді: 29.12.2023 09:59
Доброго дня! Відповідно до Додатку №1 до тендерної документації, вимоги п 1.1. та примітки до нього: "*Під поняттям «аналогічне блочне обладнання» слід розуміти повнокомплектний газоперекачувальний агрегат (ГПА або агрегат), призначений для компримування газу у складі компресорних станціях і є готовим до експлуатації після виконання пусконалагоджувальних робіт. Під «повнокомплектним ГПА» слід розуміти компресорний агрегат (компресор, двигун) у блочному виконанні на самонесучій рамі з системами і обладнанням сепарації, охолодження газу, паливо- та маслопостачання, технологічними трубопроводами, запірною, запобіжною та регулюючою арматурою, засобами КВПіА, електричними мережами чи іншими інженерними мережами в межах блоку, достатніми та необхідними для автономної експлуатації агрегату після підключення до станційних мереж." З метою усунення дискримінаційних вимог та розширення кола учасників, просимо внести зміни в текст вимоги в приписці до п 1.1, та викласти його в наступній редакції: "*Під поняттям «аналогічне блочне обладнання» слід розуміти повнокомплектну блочну станцію, призначену для компримування газу (азот, або кисень, або природний газ), яка є готовим до експлуатації виробом, після виконання пусконалагоджувальних робіт.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! На підтвердження кваліфікаційного критерію Учасником «Надається довідка/лист в довільній формі або визначеній тендерною документацією формі про виконання аналогічного договору(-ів). Аналогічним вважається договір, згідно якого(-их) учасником здійснювалось постачання або виконання робіт/надання послуг з постачанням аналогічного блочного обладнання* із зазначенням найменування замовника, ЄДРПОУ, адреси та контактного телефону замовника за договором, предмет договору, дата укладання та строк дії договору, статус виконання, наявність претензійної роботи, роль учасника; *Під поняттям «аналогічне блочне обладнання» слід розуміти повнокомплектний газоперекачувальний агрегат (ГПА або агрегат), призначений для компримування газу у складі компресорних станціях і є готовим до експлуатації після виконання пусконалагоджувальних робіт. Під «повнокомплектним ГПА» слід розуміти компресорний агрегат (компресор, двигун) у блочному виконанні на самонесучій рамі з системами і обладнанням сепарації, охолодження газу, паливо- та маслопостачання, технологічними трубопроводами, запірною, запобіжною та регулюючою арматурою, засобами КВПіА, електричними мережами чи іншими інженерними мережами в межах блоку, достатніми та необхідними для автономної експлуатації агрегату після підключення до станційних мереж.»
Повідомляємо, що Замовником не встановлено жодних дискримінаційних вимог, адже вимога така, яку може виконати як виробник ГПА із досвідом, так і пекеджер/дилер компресорного обладнання для компримування природного газу. Саме ГПА (в тому числі запасні частини та супутні послуги) для компримування природного газу, що має бути виготовлений згідно Технічних вимог (додаток №3 до тендерної документації) є предметом даної закупівлі. Газоперекачувальний агрегат - основне технологічне обладнання, яке забезпечує транспортування газу по магістральному газопроводу, компримування природного газу на компресорних станціях газопроводів і підземних сховищ. В той час, як азотна/киснева блочна станція – установка для отримання/генерації з атмосферного повітря азоту/кисню певного рівня чистоти. Що принципово відрізняє ГПА від азотних і кисневих станцій/установок.
Зважаючи на вищевикладене, Замовник не вбачає за доцільне вносити запропоновані зміни до вимог п. 1.1 Додатку №1 до тендерної документації закупівлі.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2023-12-20-012565-a.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД НАФТОГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ", Код ЄДРПОУ:38509297
Дата подання: 07.01.2024 18:14
Шановний Замовнику, у додатку 3 до тендерної документації у таблиці «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» стосовно позицій «3. Навчання обслуговуючого персоналу, шефмонтажні (ШМР) та пусконалагоджувальні роботи (ПНР) включаються в пропозицію окремим рядком.» та «4. Технічне обслуговування ГПА та його основних вузлів (двигун, компресор та інше) протягом перших двох років експлуатації (згідно з вимогами виробників) включається в пропозицію окремим рядком» встановлений строк надання послуг - протягом 310 календарних днів з дати укладання договору.
В той час, у таблиці «Перелік комплектності поставки та пов‘язаних послуг» стосовно позиції №3 «Навчання обслуговуючого персоналу, шефмонтажні (ШМР) та пусконалагоджувальні роботи (ПНР) включаються в пропозицію окремим рядком.» встановлена дата завершення надання послуг «Після постачання ГПА, але не пізніше ніж 60 календарних днів від моменту отримання повідомлення від Покупця щодо готовності об’єкта для виконання ШМР, ПНР та проведення навчань» та стосовно позиції №4 «Технічне обслуговування ГПА та його основних вузлів (двигун, компресор та інше) протягом перших двох років експлуатації (згідно з вимогами виробників) включається в пропозицію окремим рядком» встановлена дата завершення надання послуг «Через 24 місяці після підписання акту приймання-передачі шефмонтажних та пусконалагоджувальних робіт.», що суперечить строку надання послуг, який зазначений у таблиці «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі». Просимо усунути зазначену невідповідність та внести відповідні зміни до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

09.01.2024 08:57
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення. Питання зазначені у вимозі потребують додаткового часу на опрацювання та узгодження. У разі необхідності відповідні зміни будуть внесені в тендерну документацію.

Номер вимоги: UA-2023-12-20-012565-a.a2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД НАФТОГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ", Код ЄДРПОУ:38509297
Дата подання: 07.01.2024 18:24
Наша компанія має досвід проектування та монтажу газоперекачувальних агрегатів (ГПА), але встановлений Замовником строк постачання товару – 310 календарних днів з дати укладання договору є недостатнім для реалізації проекту, оскільки виготовлення лише компресорів займає 360-390 календарних днів, підбір та виготовлення газових привідних двигунів займає 450-480 календарних днів. Враховуючи реальні строки виготовлення ГПА у відповідності до вимог Замовника, просимо внести відповідні зміни та зазначити строк поставки ГПА – 500 календарних днів з дати укладання договору. Сподіваємося на порозуміння, відкриту конкуренцію та дотримання Замовником основних принципів здійснення публічних закупівель. У випадку не погодження Замовником продовження строку постачання товару будемо вимушені оскаржити дане питання в АМКУ.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

09.01.2024 08:55
Шановний Учаснику, закупівля компресорних агрегатів (ГПА) зумовлена потребою реалізації критичних проектів АТ «Укргазвидобування», направлених на досягнення енергетичної незалежності України в умовах дії особливого періоду. Кожен проект перед впровадженням проходить економічну оцінку доцільності його реалізації в рамках затверджених бюджетів та очікуваних термінів будівництва. За останні 10 років на об’єктах АТ «Укргазвидобування» впроваджено та експлуатується близько 20 аналогічних ГПА. АТ «Укргазвидобування» співпрацює з офіційними дилерами та світовими виробниками компресорного обладнання. Термін поставки ГПА у 310 календарних днів встановлено враховуючи досвід останніх років та необхідність виконання планових показників видобутку газу 2025 року. Запропонований термін поставки у 500 календарних днів жодним чином не влаштовує Замовника з точки зору кінцевого терміну реалізації проекту в цілому, і ставить під загрозу виконання поставлених завдань із забезпечення держави газом власного видобутку. Також збільшення терміну поставки ГПА призведе до зниження економічного ефекту від впровадження проекту.

Номер вимоги: UA-2023-12-20-012565-a.a4

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД НАФТОГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ", Код ЄДРПОУ:38509297
Дата подання: 25.01.2024 19:07
20 грудня 2023 року Замовником торгів в особі АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» (надалі – Замовник) у порядку, визначеному «Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року за №1178 (зі змінами) (далі – Особливості) було оголошено проведення процедури закупівлі (відкритих торгів з особливостями) ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-20-012565-a, предметом якої є 42120000-6 - Насоси та компресори (Газоперекачувальний агрегат на базі поршневого компресора з приводом від газопоршневого двигуна).
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАВОД НАФТОГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ», як компанія, яка має досвід проектування та монтажу газоперекачувальних агрегатів (ГПА) виявило бажання взяти участь у відповідній процедурі закупівлі та розпочало ознайомлення із умовами тендерної документації, до якої Замовником неодноразово вносилися зміни. Станом на дату подачі даної вимоги, діючою є тендерна документація (нова редакція), затверджена рішенням Уповноваженої особи АТ «Укргазвидобування» від «24» січня 2024 року, протокол №028, Руслана Пархомець (надалі – тендерна документація»).
Після детального вивчення умов тендерної документації вважаємо, що вона містить дискримінаційні умови, які штучно звужують коло можливих потенційних учасників, зокрема:
1. Додатком №1 до тендерної документації встановлені кваліфікаційні критерії до учасників закупівель. Для підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом договору (договорів) Замовником вимагається:
«1.1. Надається довідка/лист в довільній формі або визначеній тендерною документацією формі про виконання аналогічного договору(-ів). Аналогічним вважається договір, згідно якого(-их) учасником здійснювалось постачання або виконання робіт/надання послуг з постачанням аналогічного блочного обладнання* із зазначенням найменування замовника, ЄДРПОУ, адреси та контактного телефону замовника за договором, предмет договору, дата укладання та строк дії договору, статус виконання, наявність претензійної роботи, роль учасника.
*Під поняттям «аналогічне блочне обладнання» слід розуміти повнокомплектний газоперекачувальний агрегат (ГПА або агрегат), призначений для компримування газу у складі компресорних станціях і є готовим до експлуатації після виконання пусконалагоджувальних робіт. Під «повнокомплектним ГПА» слід розуміти компресорний агрегат (компресор, двигун) у блочному виконанні на самонесучій рамі з системами і обладнанням сепарації, охолодження газу, паливо- та маслопостачання, технологічними трубопроводами, запірною, запобіжною та регулюючою арматурою, засобами КВПіА, електричними мережами чи іншими інженерними мережами в межах блоку, достатніми та необхідними для автономної експлуатації агрегату після підключення до станційних мереж.
«Аналогічним блочним обладнанням» не вважаються окремі складові вище зазначеного технологічного обладнання, які не можуть бути використані як довершений технологічно готовий виріб для автономної експлуатації.».
Тобто, виходячи із зазначеної вимоги, Замовником вимагається надання документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного за предметом договору, предметом постачання якого було саме газоперекачувальний агрегат (ГПА або агрегат), який за технічними вимогами повністю відповідає вимогам, встановленим у додатку 3 до тендерної документації, а не, наприклад, повнокомплектний блочний агрегат (станцію), яка призначена для компримування газу (що і ГПА, яка є предметом закупівлі), чим штучно звужує коло потенційних учасників процедури закупівлі.

2. Додатком №1 до тендерної документації встановлені кваліфікаційні критерії до учасників закупівель. Для підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Замовником вимагається:
«2.2. Надаються копії сертифікатів на власних інженерів або підрядної організації вказаної в п.2.1 (не менше двох), про проходження навчання з пуско-наладки та технічного обслуговування запропонованого обладнання, що видані виробниками двигуна та/або компресора.».
Тобто, виходячи із зазначеної вимоги, Замовником вимагається на етапі подачі тендерних пропозицій наявність персоналу (власного чи підрядної організації), які до моменту виготовлення ГПА пройшли навчання з пусконаладки та технічного обслуговування у виробника двигуна та/або компресора. Хоча на етапі подачі тендерної пропозиції у виробника ГПА може бути декілька різних компаній-виробників двигунів та/або компресорів, з якими він співпрацює по виготовленню ГПА, і остаточний вибір такої компанії може бути здійснений після укладення договору із Замовником, в залежності від обставин, які будуть на той час (наприклад, завантаженість компаній-виробників двигунів та/або компресорів). Зазначена вимога може вказувати на те, що Замовник має намір закупити обладнання у конкретного виробника ГПА, який уже розпочав виробництво обладнання у відповідності із вимогами Замовника.

3. Додатком №3 до тендерної документації Замовником встановлений строк постачання товару – 310 календарних днів з дати укладання договору, який є недостатнім для реалізації проекту з виготовлення ГПА, оскільки виготовлення лише компресорів займає 360-390 календарних днів, підбір та виготовлення газових привідних двигунів займає 450-480 календарних днів. Зазначена вимога може вказувати на те, що Замовник має намір закупити обладнання у конкретного виробника ГПА, який уже розпочав виробництво обладнання у відповідності із вимогами Замовника.

Вважаємо, що такими вимогами Замовника порушено основні принципи здійснення публічних закупівель, визначених частиною 1 статті 5 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі, чим порушені права та законні інтереси Суб’єкта оскарження.
Частиною 4 статті 5 ЗУ «Про публічні закупівлі» встановлено, що Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників.
Частиною 4 статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» встановлено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.

Виходячи з вищевикладеного та керуючись ст.ст. 5, 16, 22, ЗУ «Про публічні закупівлі» та Конституцією України, прошу усунути дискримінаційні умови тендерної документації, затвердженої рішенням Уповноваженої особи АТ «Укргазвидобування» від «24» січня 2024 року, протокол №028, Руслана Пархомець, процедури закупівлі (відкритих торгів з особливостями), ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-20-012565-a, предметом якої є 42120000-6 - Насоси та компресори (Газоперекачувальний агрегат на базі поршневого компресора з приводом від газопоршневого двигуна).
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

26.01.2024 13:20
Шановний Учаснику, у відповідь на Вашу вимогу повідомляємо наступне.
1. Відносно твердження щодо дискримінаційності вимог тендерної документації про надання аналогічного договору. До кінця не зрозуміло чому повнокомплектний блочний агрегат (станція), яка призначена для компримування газу не відноситься або не може бути віднесена (чи співставна) до поняття «аналогічне блочне обладнання». Даний кваліфікаційний критерій, що встановлено Замовником відповідно до п.2 статті 16 ЗУ «Про публічні закупівлі», не містить жодних дискримінаційних вимог до учасників. Замовник вимагає підтвердження наявності досвіду учасника стосовно виконання аналогічних за предметом договору послуг, робіт, постачання товарів. Предметом даної закупівлі є постачання газоперекачувальних агрегатів (в тому числі запасні частини та супутні послуги) для компримування природного газу, що мають бути виготовлені згідно Технічних вимог (додаток №3 до тендерної документації) Замовника. А отже, вимога Замовника стосовно підтвердження такого досвіду не є безпідставною. Замовник, в першу чергу, зацікавлений у купівлі якісного обладнання та наданні якісних послуг технічного обслуговування даного обладнання в період його експлуатації на об’єктах видобутку. АТ «Укргазвидобування» є найбільшою газовидобувною компанією у Центральній і Східній Європі, яка взаємодіє на рівних умовах як із вітчизняними, так і світовими виробниками обладнання, підрядниками надання послуг/виконання робіт в рамках дії Закону «Про публічні закупівлі». Основною метою Товариства є досягнення енергетичної незалежності України в умовах дії особливого періоду. Будь-яке залучення підприємств, що не мають досвіду виконання аналогічних договорів ставить під загрозу виконання поставлених цілей і задач АТ «Укргазвидобування» стосовно забезпечення України газом власного видобутку, а також призводить до суттєвих відтермінувань впровадження інвестиційних проектів та ініціації претензійно-позовної роботи із контрагентами, що не виконують взятих на себе договірних зобов’язань. Компресорне обладнання, що підлягає закупівлі є високотехнологічним і високовартісним (близько 115 млн грн), призначене для експлуатації у вибухонебезпечних зонах та потребує наявності сертифікатів походження і дозволу на застосування в Україні. Залучення учасників, що не мають досвіду виконання аналогічних проектів ставить під ризик безаварійні та безпечні умови експлуатації даного обладнання на об’єктах видобутку Замовника.
2. Щодо зауваження про протиправність вимоги надання у складі пропозиції сертифікованих працівників:
Предметом даної закупівлі є постачання газоперекачувальних агрегатів (в тому числі запасні частини та супутні послуги пусконаладки і шефмонтажу ГПА, послуг навчання персоналу) для компримування природного газу, що мають бути виготовлені згідно Технічних вимог (додаток №3 до тендерної документації) Замовника. АТ «Укргазвидобування» зацікавлено у закупівлі якісного обладнання та наданні якісних послуг пусконаладки і шефмонтажу обладнання, послуг навчання персоналу, послуг технічного обслуговування даного обладнання в період його експлуатації на об’єктах Замовника. Дані послуги мають здійснюватися сертифікованими працівниками, що пройшли відповідне навчання у виробника обладнання стосовно його технічного обслуговування та усунення можливих несправностей в процесі експлуатації. Даний кваліфікаційний критерій, що встановлено Замовником відповідно до п.2 статті 16 ЗУ «Про публічні закупівлі», не містить жодних дискримінаційних вимог до учасників. Знову ж таки, даний кваліфікаційний критерій підтверджує досвід учасника у наданні таких послуг та компетенції працівників, що будуть здійснювати пусконалагоджувальні роботи запропонованого обладнання. Таким чином знижується ризик залучення працівників організацій, що не мають досвіду надання послуг пусконаладки запропонованого високовартісного обладнання, а також відтермінування впровадження інвестиційних проектів та ініціації претензійно-позовної роботи із контрагентами, що надають неякісні послуги, а також можуть призвести до виходу з ладу обладнання.

3. Стосовно строку постачання товару, інформуємо, що закупівля компресорних агрегатів викликана потребою реалізації критичних проектів Товариства направлених на досягнення енергетичної незалежності України в умовах дії особливого періоду. Кожен проект перед впровадженням проходить економічну оцінку доцільності його реалізації в рамках затверджених бюджетів та очікуваних термінів будівництва. За останні 10 років на об’єктах Товариства впроваджено та експлуатується близько 20 аналогічних ГПА. АТ «Укргазвидобування» співпрацює з офіційними дилерами та світовими виробниками компресорного обладнання. Термін поставки ГПА у 310 календарних днів встановлено враховуючи досвід останніх років, спираючись на попередні закупівлі та необхідність виконання планових показників видобутку газу 2025 року. Зазначені терміни учасника можуть свідчити про необхідність отримання учасником додаткового часу для проектування та розробки технічної документації на обладнання індивідуального (не серійного) виготовлення, що не проходило випробування на працездатність, а лише має теоретичне підґрунтя.
В зв’язку з вище переліченим, Замовник не вбачає у своїх діях проявів порушення основних принципів здійснення публічних закупівель визначених частиною 1 статті 5 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі. Також Замовником не встановлено жодних дискримінаційних вимог до учасників та сформована тендерна документація не містить вимог, що обмежують конкуренцію і призводять до дискримінації учасників.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2023-12-20-012565-a.c3

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД НАФТОГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ", Код ЄДРПОУ:38509297
Пошук по цьому автору
Дата подання: 25.01.2024 17:49

Скарга на умови тендерної документації

20 грудня 2023 року Замовником торгів в особі АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» (надалі – Замовник) у порядку, визначеному «Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року за №1178 (зі змінами) (далі – Особливості) було оголошено проведення процедури закупівлі (відкритих торгів з особливостями) ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-20-012565-a, предметом якої є 42120000-6 - Насоси та компресори (Газоперекачувальний агрегат на базі поршневого компресора з приводом від газопоршневого двигуна). ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАВОД НАФТОГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ» (надалі – ТОВ «ЗАВОД НГО», Суб’єкт оскарження), як компанія, яка має досвід проектування та монтажу газоперекачувальних агрегатів (ГПА) виявило бажання взяти участь у відповідній процедурі закупівлі та розпочало ознайомлення із умовами тендерної документації, до якої Замовником неодноразово вносилися зміни. Станом на дату подачі даної скарги, діючою є тендерна документація (нова редакція), затверджена рішенням Уповноваженої особи АТ «Укргазвидобування» від «24» січня 2024 року, протокол №028, Руслана Пархомець (надалі – тендерна документація»).
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Документи подані скаржником

25.01.2024 17:45
sign.p7s

Апеляція

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання