Створення (оновлення) картографічної основи у цифровій формі в Державній геодезичній референцній системі координат УСК-2000 для розроблення містобудівної документації - комплексного плану просторового розвитку (підготовчий етап) території Білоцерківської міської територіальної громади (масштабу 1:10 000 для території Білоцерківської міської територіальної громади; масштабу 1:2000 - для території населених пунктів, для яких будуть розроблятися генеральні плани) на територію Білоцерківської міської територіальної громади Київської області для розроблення у подальшому Комплексного плану просторового розвитку території Білоцерківської міської територіальної громади Київської області (за ДК 021:2015 код 71410000-5 - Послуги у сфері містобудування)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-05-10-001672-a
  • 71410000-5 - Послуги у сфері містобудування
  • Завершена
Найменування замовника:
Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Миронченко Людмила Анатоліївна, 380677868832 , bc_architect@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Біла Церква, 09117, Київська область, бульвар Олександрійський, будинок 75, приміщення 134
Переможець
КОНСОРЦІУМ "ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЙ СОЮЗ"
Очікувана вартість
6 000 000 UAH без ПДВ
Сума договору
5 920 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 31.05.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 17.05.2024 00:00

Оскарження умов:

до 17.05.2024 00:00

Подання пропозицій:

20.05.2024 09:00

Очікувана вартість
6 000 000 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
180 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
30 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Протокол УО №19/08-04 від 10.05.2024 р.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Створення (оновлення) картографічної основи у цифровій формі в Державній геодезичній референцній системі координат УСК-2000 для розроблення містобудівної документації - комплексного плану просторового розвитку (підготовчий етап) території Білоцерківської міської територіальної громади (масштабу 1:10 000 для території Білоцерківської міської територіальної громади; масштабу 1:2000 - для території населених пунктів, для яких будуть розроблятися генеральні плани) на територію Білоцерківської міської територіальної громади Київської області для розроблення у подальшому Комплексного плану просторового розвитку території Білоцерківської міської територіальної громади Київської області (за ДК 021:2015 код 71410000-5 - Послуги у сфері містобудування)
Розгорнути Згорнути
ДК 021:2015: 71410000-5 — Послуги у сфері містобудування

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо кваліфікаційних вимог

Дата подання: 14.05.2024 20:36
Дата відповіді: 17.05.2024 14:24
Шановний замовнику, вами встановлені кваліфікаціні вимоги до цього предмету закупівлі. На нашу думку, вони не є корельованими з технічним завданням до предмету закупівлі та до вимог чинного законодавства. У звязку з цим, просимо надати аргументоване роз'яснення щодо кожної вимоги визначеної Вами в "кваліфікаційних критеріях" (зазначених в додатку 2 до тендерної документації), в тому числі щодо того чи іншого матеріально-технічного обладнання, його мінімальної кількості, щодо наявності персоналу, в тому числі сертифікованого, та його кількості. Окремо, хочемо попросити роз'яснення, чому на вашу думку 3 договори виконані на загальну площу, наприклад 3 кв.км, по 1 кв.км. на кожний договір, краще підтверджує досвід рбіт ніж 1 договір виконаний на територію 100 кв.км.? А, також, чим досвід надання послуг,на вашу думку, у таких форматах як *.dmf, *dwg, *shp, *.gdb краще чим досвід надання послуг у такому форматі, наприклад, як *.gml чи *.dgn? Чому до программного забезпечення зазначено "та еквівалент" а до формату файлів ні?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

«Шановний Учаснику!
Дякуємо за запитання щодо роз’яснення змісту кваліфікаційних вимог, як складової частини тендерної документації до процедури закупівлі. Керуючись пунктом 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178, надаємо відповідні роз’яснення.
Частиною 2 ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» визначено, що замовник установлює один або декілька з кваліфікаційних критеріїв, зокрема щодо наявності обладнання та матеріально-технічної бази. Зі змісту Консультації Мінекономрозвитку на запит 229/2016 (https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?lang=uk-UA&id=b04d041b-6b67-4a5f-bcc9-c961df07f3ff ), вбачається, що зміст інформації, яку необхідно підтвердити, а також перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеним критеріям, встановленим у тендерній документації, визначається замовником самостійно згідно із законодавством, виходячи зі специфіки предмета закупівлі з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону.
Щодо матеріально-технічної бази, обладнання та програмного забезпечення повідомляємо наступне.
Відповідно до абз. 1-2 п. 2.1. Наказу Мінагрополітики від 11.02.2014 № 65 «Про затвердження Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців топографо-геодезичних і картографічних робіт» (надалі – Наказ щодо картографічних робіт), Виконавець робіт повинен мати на праві власності чи інших законних підставах такі засоби обчислювальної та інформаційної техніки, технічні засоби, необхідні для виконання топографо-геодезичних і картографічних робіт.
Відповідно до п. 2.2. Наказу щодо картографічних робіт, геодезичні інструменти та обладнання, комп’ютерна, обчислювальна, інформаційна техніка і програмне забезпечення, які застосовуються для виконання топографо-геодезичних і картографічних робіт, повинні забезпечувати необхідну точність вимірювань, автоматизацію процесів обробки даних, отримання геодезичних, топографічних і картографічних матеріалів та даних у паперовому та електронному вигляді.
Статтею 10 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» передбачені основні вимоги щодо здійснення топографо-геодезичної і картографічної діяльності. Зазначено, що під час здійснення топографо-геодезичних, картографічних робіт повинні забезпечуватися, зокрема, впровадження прогресивних технологій і методів організації топографо-геодезичного і картографічного виробництва.
Щодо наявності в Учасника тахеометрів та GPS-приймачів. Технічним завданням, зокрема, передбачено здійснення комбінованої зйомки знімання. Відповідно до п.п. 7.4.2. Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000, 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98) (надалі – Інструкція з топографічного знімання),тахеометричне знімання виконують, зокрема, електронними, тахеометрами. Відповідно до п.п.1.5.3. Інструкції з топографічного знімання, за наявності відповідних технічних засобів і умов спостережень визначення координат пунктів розрядних геодезичних мереж згущення може здійснюватись із використанням супутникових радіонавігаційних систем типу GPS. Відповідно до п.п.4.4.1. Інструкції з топографічного знімання, розвиток геодезичних мереж можна виконувати також з допомогою GPS-спостережень. Окрім того, вище зазначено що пунктом 2.1. Наказу щодо картографічних робіт наявність GNSS/GPS-приймачів та електронних тахеометрів прямо передбачена для виконання інженерно-геодезичних вишукувань (“виконавець робіт повинен мати на праві власності чи інших законних підставах такі засоби обчислювальної та інформаційної техніки, технічні засоби, необхідні для виконання топографо-геодезичних і картографічних робіт: супутникові геодезичні ГНСС-приймачі, високоточні і точні електронні тахеометри).
Щодо наявності в Учасника БПЛА. Технічним завдання передбачено здійснення аерознімання. Відповідно до ч.7 статті 1 Повітряного Кодексу, повітряне судно використовується, зокрема, для аерофотозйомки. Таким чином, використання літального апарату при наданні послуг, які є предметом даної закупівлі, прямо передбачено законодавством України.
Інше запитуване Замовником обладнання, таке як офісна техніка, принтери, фотограмметричні станції та програмне забезпечення обумовлюється необхідність послідуючої обробки матеріалів знімання та виконання друку таких матеріалів для передання замовнику. Кількість вказаного обладнання розрахована відповідно до кількості працівників, що мають бути залучені до надання послуг, обсягів таких послуг та строків їх надання.
Щодо вимог Замовника до працівників, які мають необхідну кваліфікацію та досвід.
Щодо наявності сертифікованих інженерів-геодезистів. Згідно статті 5 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність», суб’єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності є: юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт. Стаття 5-1 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» встановлює, що сертифіковані інженери-геодезисти несуть відповідальність за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт. Відповідно до вищевказаного, законодавством встановлено мінімальну кількість сертифікованих інженерів геодезистів, що не є забороною до залучення більшої кількості фахівців до надання послуг за предметом закупівлі в залежності від значних обсягів такої закупівлі.
Щодо наявності сертифікованих інженерів-землевпорядників, картографа. Стаття 5-1 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» встановлює, що професійною топографо-геодезичною і картографічною діяльністю можуть займатися особи, які мають вищу освіту за спеціальностями та кваліфікаціями у галузі геодезії. При цьому слід окремо зауважити, що відповідно до абз. 11 ст. 66 Закону України «Про землеустрій», інженеру-землевпоряднику, який склав кваліфікаційний іспит, видається кваліфікаційний сертифікат, що підтверджує відповідність інженера-землевпорядника кваліфікаційним вимогам та його спроможність самостійно складати окремі види документації із землеустрою та документації з оцінки земель, виконувати топографо-геодезичні і картографічні роботи, проводити інвентаризацію земель, перевіряти якість ґрунтових, геоботанічних та інших обстежень земель при здійсненні землеустрою.
Щодо наявності інженера-геоінформатика/інженера з комп’ютерних систем. Технічним завданням передбачено необхідність застосовування геоінформаційних GIS-технологій. Крім того, з метою внесення відомостей та подальшого розміщення матеріалів робіт у геоінформаційній системі замовником вимагається надання за результатами послуг цифрові векторні набори геопросторових даних у вигляді електронних файлів у векторному поданні у файловій базі відповідно до Закону України «Про національну інфраструктуру геопросторових даних». Для виконання вказаної роботи необхідні профільні спеціалісти, які мають відповідні знання та досвід.
Кількість спеціалісті визначена Замовником з урахуванням обсягів та строків закупівлі.

Щодо аналогічного досвіду.
Серед кваліфікаційних критеріїв визначених статтею 16 Закону - «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору». При цьому, в законодавстві відсутнє закріплення визначення поняття «аналогічний договір» для доктринального розуміння визначення його змісту та критеріїв. Перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію, визначається замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 5 Закону. Принципами публічних закупівель згідно статті 5 Закону визначено: - добросовісна конкуренція серед учасників; - максимальна економія та ефективність; - відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; - недискримінація учасників; - об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; - запобігання корупційним діям і зловживанням. Отже, недискримінація учасників – не єдиний принцип законодавства, який підлягає захисту законом. Так, згідно положень Закону України «Про захист економічної конкуренції», Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» за принципом добросовісної конкуренції серед учасників Закон України «Про публічні закупівлі» здійснює захист змагання між учасниками з метою здобуття завдяки власним досягненням переваг над іншими учасниками, з дотриманням правових та етичних норм взаємовідносин з партнерами, внаслідок чого замовник як споживач має можливість вибирати між кількома виконавцями.
Предметом замовлення є територія громади з розташованою в його межах різноманітною інфраструктурою, щільно забудованою територією, різноманіттям форм власності та режимів використання об’єктів, великою кількістю об’єктів інфраструктури, дорожньо-транспортної мережі та гідрографії тощо. Замовником зазначено мету виконання даної послуги:
«…створення (оновлення) цифрової картографічної основи в масштабі 1:10000 для розроблення містобудівної документації - Комплексного плану просторового розвитку території Білоцерківської міської територіальної громади Київської області відповідно до вимог Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року № 926. Цифрова картографічна основа створюється як набір базових і тематичних геопросторових даних.» та «…створення (оновлення) картографічної основи у цифровій формі масштабу 1:2000 для території населених пунктів: с. Глибочка, с. Сидори, с. Томилівка та с. Шкарівка з метою розроблення генеральних планів у складі Комплексного плану просторового розвитку території Білоцерківської міської територіальної громади Київської області».
Отже, виконання послуги, що є предметом договору, має велике соціальне та економічне значення для громади в цілому та для кожного члена територіальної громади. Встановлення даної вимоги, дозволяє визначити спроможність виконавця виконати замовлений обсяг надання послуг встановлений цим предметом закупівлі.
Повідомляємо, що Замовником не встановлено вимого щодо площі топографічного знімання за аналогічними Договорами, отже учасник має право надати їх на власний розсуд.
Щодо форматів файлів повідомляємо, що вказані формати передбачені технічним завданням до закупівлі.
Вимоги до формату файлів зазначено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 червня 2021 року № 632 "Про визначення формату електронних документів комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генерального плану населеного пункту, детального плану території", а також з розрахунку на те, що у замовника робіт наявне програмне забезпечення для подальшого безперешкодного перегляду, використання та конвертування файлів таких форматів.
Частиною 2 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» визначено, що замовник наділений правом самостійно визначати предмет закупівлі. Така позиція підтверджується Консультацією Мінекономрозвитку на запит 232/2016 (https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=d571d75d-0e55-4019-bd3c-b874fd659ca6&lang=uk-UA), де зазначено, що замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі. Крім того, згідно з вимогами технічного завдання цифровий топографічний план повинен включати цифрові значення кількісних та якісних характеристик і кодів об'єктів в Єдиній системі класифікації і кодування картографічної інформації. Вимоги технічного завдання складені з врахуванням застосування професійної геоінформаційної системи ArcGIS, яка є базовою для ведення містобудівного кадастру у Київській області.»
(Протокол УО №21/08-04 від 17.05.2024 р.)

Щодо досвіду

Дата подання: 14.05.2024 20:40
Дата відповіді: 17.05.2024 14:25
Вами зазначено на підтвердження досвіду, що учасник повине надати окрім іншого: "- додатково надати підтвердження виконання аналогічного договору згідно Постанови Кабінету Міністру України «Про затвердження Положення про порядок надходження, зберігання, використання та обліку матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України» від 22.07.1999 року №1344." У звзяку з цим, просимо зазначити конкретний документ, його назву, який потрібно надати відповідно до зазначеної вимоги.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

«Шановний Учаснику!
Дякуємо за запитання щодо роз’яснення змісту кваліфікаційних вимог, як складової частини тендерної документації до процедури закупівлі. Керуючись пунктом 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178, надаємо відповідні роз’яснення.
В додатку №2 до тендерної документації «ІНФОРМАЦІЯ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ ВІДПОВІДНІСТЬ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ» ЗАМОВНИК встановлює наступні вимоги для підтвердження кваліфікації за критерієм "Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)", що додатково має бути підтверджено: «…не менше 3х договорів на виконання послуг протягом 2019-2023 років.
Замовником за вказаними договорами повинні бути державні органи або органи місцевого самоврядування…»
«…В якості документального підтвердження досвіду виконання аналогічного(их) договору(ів), зазначених у довідці …
- додатково надати підтвердження виконання аналогічного договору згідно Постанови Кабінету Міністру України «Про затвердження Положення про порядок надходження, зберігання, використання та обліку матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України» від 22.07.1999 року №1344.»(далі-Постанова).
Замовник посилається на Постанову, якою затверджено ПОЛОЖЕННЯ про порядок надходження, зберігання, використання та обліку матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України з додатками.
Додаток 1 - ПЕРЕЛІК МАТЕРІАЛІВ, які підлягають передачі Державному картографо-геодезичному фонду України з установленим терміном зберігання, додаток 2 - АКТ приймання-передачі матеріалів до Держкартгеофонду; додаток 3 - ВІДОМОСТІ про матеріали, які зберігаються на підприємствах (в організаціях).
Учасник має право підтвердити виконання вимоги на власний розсуд. Це може бути акт приймання-передачі матеріалів до Державного картографо-геодезичного фонду України/лист Державного картографо-геодезичного фонду України/лист-підтвердження Учасника, що ним виконано договір відповідно до норм чинного законодавства, зокрема передано матеріали до Державного картографо-геодезичного фонду України з зазначенням дати/лист-підтвердження Замовника, що Учасником виконано договір відповідно до норм чинного законодавства, зокрема передано матеріали до Державного картографо-геодезичного фонду України з зазначенням дати, або інше підтвердження від Учасника на виконання ним цієї вимоги.»
(Протокол УО №22/08-04 від 17.05.2024 р.)

Щодо технічного завдання

Дата подання: 14.05.2024 20:51
Дата відповіді: 17.05.2024 14:27
Шановний замовник, ви, мабуть, випадково виклали ДВА технічних завдання у додатку № 6, просимо визначитися :) по якому ви хочете щоб вам надавали послуги

відповідь:

«Шановний Учаснику!
Дякуємо за запитання щодо роз’яснення змісту кваліфікаційних вимог, як складової частини тендерної документації до процедури закупівлі. Керуючись пунктом 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178, надаємо відповідні роз’яснення.
В додатку Додатку № 6 до тендерної документації «ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ» викладено технічне завдання (технічні вимоги) до закупівлі «Створення (оновлення) картографічної основи у цифровій формі в Державній геодезичній референцній системі координат УСК-2000 для розроблення містобудівної документації - комплексного плану просторового розвитку (підготовчий етап) території Білоцерківської міської територіальної громади (масштабу 1:10 000 для території Білоцерківської міської територіальної громади); масштабу 1:2000 - для території населених пунктів, для яких будуть розроблятися генеральні плани) на територію Білоцерківської міської територіальної громади Київської області для розроблення у подальшому Комплексного плану просторового розвитку території Білоцерківської міської територіальної громади Київської області»(за ДК 021:2015 код 71410000-5 - Послуги у сфері містобудування).
В додатку зазначено: «ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ 1 на створення (оновлення) картографічної основи у цифровій формі в Державній геодезичній референцній системі координат УСК-2000 для розроблення містобудівної документації - комплексного плану просторового розвитку (підготовчий етап) території Білоцерківської міської територіальної громади масштабу 1:10 000»( ст.2-7) та «ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ 2 на створення (оновлення) картографічної основи у цифровій формі в Державній геодезичній референцній системі координат УСК-2000 масштабу 1:2000 - для території населених пунктів, для яких будуть розроблятися генеральні плани для розроблення у подальшому Комплексного плану просторового розвитку території Білоцерківської міської територіальної громади Київської області» (ст.8-11).»
(Протокол УО №23/08-04 від 17.05.2024 р.)

Щодо технічного завдання

Дата подання: 14.05.2024 21:04
Дата відповіді: 17.05.2024 15:35
Шановний замовник, вами зазначено що ви надаєте наступні вихідні матеріали: - цифрові масиви даних (аерофотоабриси) на територію м. Біла Церква (актуальність – 2021 рік); - цифрові масиви даних (аерофотоабриси) на частину території с. Пилипча та прилеглої території орієнтовною площею – 2121,43 га (актуальність – 2021 рік); - цифрові масиви даних (аерофотоабриси) на територію с. Терезине та прилеглої території орієнтовною площею – 1669,19 га (актуальність – 2021 рік); - цифрові масиви даних (аерофотоабриси) на територію с. Шкарівка та прилеглої території орієнтовною площею – 4788,20 га (актуальність – 2021 рік); - цифрові масиви даних (аерофотоабриси) на незначну територію с. Піщана та прилеглої території орієнтовною площею – 2323,30 га (актуальність – 2021 рік) А також вами зазначено, що переможець торгів повинен вам надати, як результат надання послуг - "Цифрові масиви даних". У звязку з цим, просимо розяснити: 1) які результати надання послуг включають в себе "цифрові масиви даних"? 2) що таке "аерофотоабриси" відповідно до цинної нормативно-технічної та нормативно-правової документації? 3) правильно розуміємо, що ті вихідні данні які ви передали як "аерофотоабриси" необхідно вам надати назад і ви за це будете платити? 4) чому ви вимагаєте створити цифрофу модель рельєфу, але не вимагаєте її як результат надання послуг?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

«Шановний Учаснику!
Дякуємо за запитання щодо роз’яснення змісту кваліфікаційних вимог, як складової частини тендерної документації до процедури закупівлі. Керуючись пунктом 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178, надаємо відповідні роз’яснення.
Частиною 2 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» визначено, що замовник наділений правом самостійно визначати предмет закупівлі. Вказана позиція підтверджується Консультацією Мінекономрозвитку на запит 232/2016 (https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=d571d75d-0e55-4019-bd3c-b874fd659ca6&lang=uk-UA), де зазначено, що замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі.
1) які результати надання послуг включають в себе "цифрові масиви даних"?
За результатами послуг має бути передані цифрові масиви даних - аерофотоабриси з відповідною роздільною здатністю, що передбачена вимогами технічного завдання.
2) що таке "аерофотоабриси" відповідно до цинної нормативно-технічної та нормативно-правової документації?
У Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000, 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98) використовуються терміни «аерознімання», «аерофотознімання», «аерознімки», аерозйомка», «аерофотозйомка», «абриси», «фотоплани» тощо. Різниці між вказаними термінами в Інструкції з топографічного знімання не приведено. Відповідно до п. 7.1.14. Інструкції з топографічного знімання, “масштаби фотографування, типи аерофотоапаратів, особливі вимоги до матеріалів аерофотознімання передбачають у технічному завданні на виконання аерофотознімання.” Термін «аерофотознімок» зустрічається в Інструкції з топографічного знімання 46 разів. Замовник не вбачає в Інструкції з топографічного знімання різниці між термінами «аерофотознімок» та «аероабрис», та ототожнює ці терміни. Відповідно до навчально-методичного комплексу «Фотограмметрія та дистанційне зондування ч.1» Національного університету України Львівська політехніка, який є методичною працею відповідно до Сертифікату №02627 про визнання методичною працею, аерофотознімок – це «фотографічне зображення місцевості, отримане з літака або іншого літального апарата. У геометричному відношенні аерофотознімок являє собою центральну (або іншу) проекцію, центром проектування якої служить задня вузлова точка об'єктива аерофотоапарата (АФА)». Аналіз вказаних норм свідчить про те, що «аерофотознімки» або «аероабриси», є матеріалами аерознімання - неортотрансформованими результатами аерознімання. Окрім того, поняття «аерофотознімок» та тотожні йому поняття присутні в ДСТУ-Н Б В.1.1-41:2016 «Настанова щодо проектування будівель і споруд на закарстованих територіях». Пунктом 7.2.4 передбачено, що за наявності аеро-, космо-, фотоматеріалів (АФКМ) відбувається їх дешифрування. Пунктом 7.2.2. передбачено, що камеральні роботи включають дешифрування аерофотознімків та вивчення великомасштабної топооснови. Пунктом 7.2.7 передбачено 2 різних терміни: «аерофотознімки» та «аерофотоплани». Отже, визначення терміну «аерофотознімок», «аерофотоплан», «аероабрис», «аерофотоабрис» наявне в національних нормах, і є прозорим. Замовник не вбачає різниці між цими декількома термінами, і ототожнює їх.
3) правильно розуміємо, що ті вихідні данні які ви передали як "аерофотоабриси" необхідно вам надати назад і ви за це будете платити?
Ні, потенційний виконавець Закупівлі використовує надану Замовником інформацію для надання послуг за предметом закупівлі в якості вихідних даних. Технічним завданням не перебачено повернення наданої Замовником інформації, натомість результати послуги та перелік необхідних матеріалів, які мають бути передані, чітко визначені Замовником у технічному завданні. Додатково звертаємо увагу, що актуальність даних, що передається за результатами послуг має бути на 2024 рік.
4) чому ви вимагаєте створити цифрофу модель рельєфу, але не вимагаєте її як результат надання послуг?
Роз’яснюємо, що в технічному завданні Замовником передбачено надання потенційним виконавцем цифрових векторних наборів геопросторових даних, які в свою чергу включають поняття «цифрова модель рельєфу».»
(Протокол УО №24/08-04 від 17.05.2024 р.)

Щодо технічного завдання

Дата подання: 14.05.2024 21:08
Дата відповіді: 17.05.2024 16:14
Шановний замовник, просимо розяснити, яким чином впливає методологія надання послуг на отримання кінцевого результату надання послуг? Чому для створення М1:10000 вами унеможливлено використання матеріалів космічної зйомки чи інших матеріалів ДЗЗ? Чому для створення М1:2000 вами унеможливлюється використання архівних матеріалів аерофотозйомки?

відповідь:

« Шановний Учаснику!
Дякуємо за запитання щодо роз’яснення змісту кваліфікаційних вимог, як складової частини тендерної документації до процедури закупівлі. Керуючись пунктом 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178, надаємо відповідні роз’яснення.

1. Яким чином впливає методологія надання послуг на отримання кінцевого результату надання послуг?
Методологія — сукупність прийомів дослідження, що застосовуються в науці; вчення про методи пізнання та перетворення дійсності.
Методологія — вчення про метод діяльності як такий, включає принципи, методи діяльності і знання, що відображує їх.
Методологічні підходи розкривають базові теоретичні положення, на які спирається здобувач у процесі розкриття теоретичних основ досліджуваної проблеми, отже їх визначення є першорядним у процесі проведення експериментальної роботи.
Законодавство надає замовнику можливість інтегрувати в свою закупівельну політику та діяльність такі цілі, як соціальна відповідальність, інновації, екологічність, розумність та надійність, а також стійкість до зниження ризиків безпеки. Це не тільки сучасні стандарти, а й ключові принципи, що визначають успішну стратегію управління та розвитку і мають важливе значення з кількох причин:
Економічна ефективність. Покращення показників енергоефективності, раціонального використання водних та інших ресурсів, економне дозування, пакування та зменшення обсягів відходів споживання призводять до зниження витрат в коротко- та середньостроковій перспективі.
Соціальний прогрес. Забезпечення кращої безпеки та мінімізація впливу на довкілля створюють більш здорові та комфортні умови для користувачів, що впливає на поліпшення якості життя.
Захист довкілля. Вибір екологічно сертифікованої продукції з обмеженим вмістом небезпечних хімічних речовин сприяє збереженню здоров’я, зменшенню викидів парникових газів та охороні біологічного різноманіття.
Розвиток інновацій та залучення інвестицій. Запит на екологічну продукцію, товари та послуги з боку держави сприяє розвитку інновацій та залученню інвестицій в зелену модернізацію виробництва.
Методологію надання послуг визначено у відповідності до вимог Основних положень створення та оновлення топографічних карт масштабів 1:10 000, 1:25 000, 1:50 000, 1:100 000, 1:200 000, 1:500 000, 1:1 000 000. Затверджено Головним управлінням геодезії, картографії та кадастру України (№156 від 31.12.1999 р.) та Основних положеннь створення топографічних планів масштабів 1:5000, 1:2000, 1:1000 і 1:500. Укргеодезкартографія, №3, від 24.01.94.
З огляду на вищевикладене зауважуємо, що кінцевий результат надання послуг викладено в технічному завданні 1 п.2.6 «очікувані результати» та технічному завданні п.2.6 «очікувані результати».
Також повідомляємо, що ч. 2 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» визначено, що замовник наділений правом самостійно визначати предмет закупівлі. Вказана позиція підтверджується Консультацією Мінекономрозвитку на запит 232/2016 (https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=d571d75d-0e55-4019-bd3c-b874fd659ca6&lang=uk-UA), де зазначено, що замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі.
2. Чому для створення М1:10000 вами унеможливлено використання матеріалів космічної зйомки чи інших матеріалів ДЗЗ?
Повідомляємо, що використання аерофотознімків з актуальністю станом на 2024 рік дозволяє отримати найбільш якісний результат послуг, що пов’язано із тим, що роздільна здатність аерознімків набагато краща, ніж роздільна здатність матеріалів космічної зйомки чи інших матеріалів ДЗЗ.
3. Чому для створення М1:2000 вами унеможливлюється використання архівних матеріалів аерофотозйомки?
Повідомляємо, що весь перелік вихідних даних передбачено у Технічному завданні, що є Додатком №6 до Тендерної документації. Замовник потребує отримання найактуальнішої інформації станом на 2024 рік, архівні матеріали не забезпечать якісних результатів послуг.»
(Протокол УО №25/08-04 від 17.05.2024 р.)

Роз'яснення щодо працівників

Дата подання: 15.05.2024 11:52
Дата відповіді: 17.05.2024 14:29
ШАНОВНИЙ ЗАМОВНИКУ! В додатку № 2 до тендерної документації у розділі 2 зазначений перелік і працівників, які будуть залучені для надання послуг за предметом закупівлі та які мають бути працевлаштовані за основним місцем роботи. Також в Додатку № 2 зазначено, що можна надавати копії цивільно-правових договорів, якщо працівник працює на підставі цивільно-правової угоди. В Законі України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» вказано, що суб’єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності є: юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт. Тобто за основним місцем роботи має працювати один сертифікований інженер-геодезист. Просимо надати роз’яснення щодо яких працівників можна давати копії цивільно-правових договорів.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

«Шановний Учаснику!
Дякуємо за запитання щодо роз’яснення змісту кваліфікаційних вимог, як складової частини тендерної документації до процедури закупівлі. Керуючись пунктом 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178, надаємо відповідні роз’яснення.
В додатку №2 до тендерної документації «ІНФОРМАЦІЯ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ ВІДПОВІДНІСТЬ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ» ЗАМОВНИК встановлює наступні вимоги для підтвердження кваліфікації за критерієм «Наявність в Учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід».
Відповідно до Додатку №2 до Тендерної документації учасники мають підтвердити наявність:
«- не менше 2 (двох ) сертифікованих інженерів – геодезистів з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, інформація про яких внесена до Державного реєстру сертифікованих інженерів- геодезистів та які закріплені за цим Учасником;
- не менше 2 (двох) сертифікованих інженерів-землевпорядників з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, інформація про яких внесена до Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників, та які закріплені за цим Учасником;
- не менше 2 (двох) фахівців за спеціальністю та/або кваліфікацією у галузі геоінформаційних систем і технологій та/або інженера-геоінформатика (інженера з комп’ютерних систем);
- не менше 1 (однієї ) особи – фахівця за спеціальністю та/або кваліфікацією інженера -картографа з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.».
Відповідно до Додатку №2 до Тендерної документації, для підтвердження наявності вказаних спеціалістів Учасник має надати:
«Копію документів (дипломів) про вищу освіту працівників (спеціаліст, магістр) за спеціальністю та/або кваліфікацією у галузі землеустрою та/або землевпорядкування, що підтверджує отримання кваліфікації інженера-геодезиста/ інженера-землевпорядника (на кожного працівника, зазначеного в довідці);
2. Копію документів (дипломів) про вищу освіту інших працівників, перелічених у Довідці.
3. Копії трудових книжок (першої сторінки, сторінки із записом про прийняття на роботу на підприємство Учасника та сторінки із записом про теперішню посаду (у випадку зміни) та/або трудових договорів (якщо працівник працює за основним місцем роботи), та/або наказів про призначення на посаду або копії цивільно-правових угод (якщо працівник працює на підставі цивільно-правової угоди), на кожного працівника, вказаного у Довідці.
4. Копії кваліфікаційних сертифікатів інженерів-землевпорядників, інженерів-геодезистів та копії свідоцтв про підвищення кваліфікації».
Таким чином, потенційній учасники мають підтвердити наявність працівників із дотримання норм чинного законодавства та вимог Замовника, встановлених в Тендерній документації. Просимо звернути увагу, що сертифіковані спеціалісти мають бути закріплені за Учасником та інформація про них має бути внесена до Державного реєстру сертифікованих інженерів- геодезистів.
Тендерною документацією передбачено, що Учасник має надати довідку (встановленої форми) з переліком працівників, що будуть безпосередньо задіяні у наданні відповідних послуг. Учаснику необхідно надати копії наступних підтвердних документів на працівників, зазначених в довідці: «…Копії трудових книжок (першої сторінки, сторінки із записом про прийняття на роботу на підприємство Учасника та сторінки із записом про теперішню посаду (у випадку зміни) та/або трудових договорів (якщо працівник працює за основним місцем роботи), та/або наказів про призначення на посаду або копії цивільно-правових угод (якщо працівник працює на підставі цивільно-правової угоди), на кожного працівника, вказаного у Довідці.»
Цивільно-правовий договір з фізичною особою (договір цивільно-правового характеру) - домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків (стаття 626 Цивільного кодексу України) (далі- Договір). Договір укладається на певний строк та на виконання конкретної роботи, тому ці умови мають бути чітко прописані в договорі (статті 846, 905 ЦК України). Договір може мати нерегулярний, одноразовий або ненормований характер.
За договором оплачується не процес праці, а її результати, котрі визначають після закінчення роботи і оформляють актами здавання-приймання виконаних робіт (наданих послуг), на підставі яких провадиться їх оплата. Розмір, порядок, умови, строки виплати винагороди за договором встановлюються за домовленістю сторін.
Відповідальність виконавця роботи за порушення договору насамперед встановлюється самим договором (пеня, штраф тощо), а також нормами цивільного законодавства.
Особливості цивільно-правовового договору:
♦ Виконавець не включаються до штату роботодавця. Він самостійно вирішують питання свого виробничого процесу, виконує роботу на свій ризик.
♦ Виконавець, на відміну від працівника, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, (не зобов'язаний дотримуватися графіку роботи, встановленого підприємством) та інші локальні акти підприємства (різного роду положення, колективні договори).
♦ Виконавець не має соціальних гарантій працівника, який працює відповідно до трудового договору (права на відпустку, матеріальну допомогу, різного роду компенсації, лікарняні тощо).
♦ У трудовій книжці виконавця не робиться запис про оформлення трудових відносин. Стаж роботи підтверджується оригіналом договору.
♦ Робота за договором за умови сплати страхових внесків зараховується до стажу роботи, що дає право на трудову пенсію (пункт «а» частини третьої статті 56 Закону України «Про пенсійне забезпечення»).
Відповідно до вищевикладеного, Учасник має надати копії цивільно-правових угод з працівниками, які не включені до штату роботодавця та не внесено запис до трудової книжки.»
(Протокол УО №26/08-04 від 17.05.2024 р.)

підпункт 12 пункт 47 Особливостей

Дата подання: 16.05.2024 22:13
Дата відповіді: 17.05.2024 14:29
У Додатку №3 до ТД, Розділ 2.1. Документи, які надаються ПЕРЕМОЖЦЕМ (юридичною особою) указано, що згідно з Вимогами п. 47 Особливостей, Переможець надає документ про те, що керівника учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми (підпункт 12 пункт 47 Особливостей): а саме "Документ повинен бути виданим не більше місячної давнини відносно дати оприлюдненого в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.Керівника учасника процедури закупівлі було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми (підпункт 12 пункт 47 Особливостей)". Просимо уточнити якою установою повинен бути виданий такий документ ? та в якій формі?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

«Шановний Учаснику!
Дякуємо за запитання щодо роз’яснення змісту вимог на «Підтвердження відповідності УЧАСНИКА та ПЕРЕМОЖЦЯ вимогам, визначеним у пункті 47 Особливостей», як складової частини тендерної документації до процедури закупівлі. Керуючись пунктом 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178, надаємо відповідні роз’яснення.
Відповідно до статті 150 Кримінального кодексу України «1. Експлуатація дитини, яка не досягла віку, з якого законодавством дозволяється працевлаштування, шляхом використання її праці - карається пробаційним наглядом на строк до трьох років або обмеженням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Ті самі дії, вчинені щодо кількох дітей або якщо вони спричинили істотну шкоду для здоров'я, фізичного розвитку або освітнього рівня дитини, або поєднані з використанням дитячої праці в шкідливому виробництві, - караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.».
З огляду на це, Учасник процедури закупівлі має надати ВИТЯГ з інформаційно - аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості». Витяг можна замовити у територіальному сервісному центрі МВС або подати запит в електронній формі та отримати довідку у формі витягу можна через електронний сервіс https://vytiah.mvs.gov.ua , увійшовши до Особистого кабінету за допомогою кваліфікованого електронного підпису.
Повна довідка містить інформацію зі «скороченої» та додатково дані про факти притягнення до кримінальної відповідальності в минулі роки. Якщо судимість була погашена або відмінена, інформація буде відображатись в довідці.»
(Протокол УО№27/08-04 від 17.05.2024 р.)
Розгорнути: 7 Згорнути

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 20.05.2024 09:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
КОНСОРЦІУМ "ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЙ СОЮЗ"
Пошук по цьому учаснику
5 920 000 UAH 5 920 000 UAH Документи

Публічні документи

23.05.2024 17:49
sign.p7s
23.05.2024 17:45
п.47.PDF
23.05.2024 17:45
Довідка.pdf.p7s
23.05.2024 17:45
Довідка.pdf
22.05.2024 00:08
sign.p7s
17.05.2024 17:34
sign.p7s
17.05.2024 17:33
sign.p7s
17.05.2024 17:33
гарантія.7z
17.05.2024 17:32
26. ІСО 9001.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
КОНСОРЦІУМ "ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЙ СОЮЗ"
#44319519
Пошук по цьому переможцю
Переможець 5 920 000 UAH 22.05.2024 13:34

Документи

20.05.2024 09:00
edr_identification.yaml
22.05.2024 13:34
sign.p7s
22.05.2024 13:34
napc

Переможець

Дата і час публікації: 22.05.2024 13:34

Учасник Пропозиція Документи
КОНСОРЦІУМ "ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЙ СОЮЗ"
Пошук по цьому переможцю
#44319519
5 920 000 UAH Документи

Документи

20.05.2024 09:00
edr_identification.yaml
22.05.2024 13:34
sign.p7s
22.05.2024 13:34
napc

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 01.08.2024 11:44
Опис змін: Внесення змін та викладення у новій редакції до Додатку №2 до Договору - "Календарний план"
Номер договору: №1
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 01.08.2024 13:03
Опис змін: Внесення змін та викладення у новій редакції до Додатку №2 до Договору - "Календарний план" (протокол УО №36/08-04 від 01.08.2024 року)
Номер договору: №1
Контракт:

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання