ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали, 44111000-1 Будівельні матеріали, 44111100-2 Цегла, 44111200-3 Цемент, 44111500-6 Ізолятори та ізоляційне приладдя, 44111510-9 Ізолятори, 44111520-2 Термоізоляційні матеріали, 44111800-9 Розчини (будівельні), 44112230-9 Лінолеум, 44112500-3 Покрівельні матеріали, 44113120-2 Тротуарна плитка, 44113300-8 Бітумні матеріали, 44113610-4 Бітум, 44114000-2 Бетон, 44114200-4 Бетонні вироби (конструкційні матеріали та бетонні вироби)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-05-17-007795-a
  • 44110000-4 - Конструкційні матеріали
  • Завершена
Найменування замовника:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Бойко Інна Гаврилівна, 380442801536 , igboiko@vodokanal.kiev.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01015, Київська область, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
Очікувана вартість
11 923 426.46 UAH з ПДВ
Сума договору
8 659 074 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 18.06.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 24.05.2024 00:00

Оскарження умов:

до 24.05.2024 00:00

Подання пропозицій:

27.05.2024 16:00

Очікувана вартість
11 923 426 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
355 000 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Розгорнути Згорнути

Запитання до процедури

Технічні вимоги

Дата подання: 22.05.2024 11:37
Дата відповіді: 24.05.2024 10:00
Шановний замовник, Дуже дивує, що в такий важливий для країни період, враховуючи те, що саме критична інфраструктура у містах є пріоритетом номер один для забезпечення життєдіяльності міста, до якої в тому числі відноситься водопостачання та водовідведення, усуненням аварійних ситуацій на об’єктах водовідведення та водопостачання, Ви, ПрАТ «Київводоканал», єдине підприємство водопостачання в країні, яке не вимагає документальних підтверджень відносин з виробниками продукції, на придбання якої ви оголошуєте тендер, що, таким чином, ставить під сумнів Вашу дбайливість стосовно використання надійних та якісних матеріалів у підвідомчій Вам інфраструктурі. Так само Ви не вимагаєте гарантій від виробників з підтвердженням їх спроможностей поставити продукцію Вам (посереднику) вчасно. Вбачається, що Вам немає різниці в тому, на якому обладнанні та в якому «гаражі» буде виготовлена продукція, яку Ви замовляєте. Ми, як виробники, неодноразово спостерігали, як інші учасники в своїх пропозиціях використовують наші сертифікати якості, які, безперечно, можна знайти в загальному доступі в інтернет мережі, але жодних підтверджень відносин з такими "учасниками" Ви, як замовник, від них не вимагали, а відтак стає невідомо якої якості продукцію Вам було поставлено по факту. Ми розуміємо важливість вимог, які Ви висуваєте до учасників торгів, на кшталт, наявності в учасників принтерів, факсів, телефонних апаратів, але будь-який учасник, не маючи жодних документально підтверджених відносин з виробником, може взяти участь у торгах, бути обраним в них переможцем, і в кінці кінців, поставити продукцію невідомої якості, або взагалі зірвати строки її поставки. На підставі вищенаведеного, у нас складається думка, що Ви, ПрАТ «Київводоканал», маєте байдуже ставлення до належної підтримки підвідомчої Вам інфраструктури, яка забезпечує життєдіяльність мільйонів мешканців міста Києва, і нам стає прикро бути свідками застосування таких безвідповідальних підходів в Вашій роботі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! ПрАТ «АК «Київводоканал» є стратегічним підприємством, від нормальної та безперебійної роботи якого залежить життя і здоров’я мешканців м. Києва та є виробником питної води, якість якої повинна відповідати санітарно-гігієнічним правилам, установленим чинним законодавством. Наше підприємство ставить за мету використання на своїх об’єктах якісної продукції для очистки води, яка відповідає найвищим сучасним вимогам, стандартам та технологічним процесам з урахуванням його застосування в системі якості питної води.
При проведенні закупівель замовник керується Законом України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) та Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі - Особливості). Відповідно до пункту 51 Особливостей фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за три дні до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. При цьому Ваше звернення в електронній системі закупівель не відноситься до роз’яснень щодо тендерної документації та/або звернення з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру жодним чином.
Водночас інформуємо, що Ваше «питання» є поширенням неправдивих, неточних або неповних відомостей, пов'язаних з особою чи діяльністю суб'єкта господарювання, що є дискредитацією суб'єкта господарювання відповідно до статті 8 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» (далі – Закон). Також статтею 10 Закону передбачено, що схиленням до бойкоту суб'єкта господарювання є спонукання до відмови від установлення договірних зв'язків із цим суб'єктом господарювання, до невиконання (розірвання) або виконання неналежним чином договірних зобов'язань перед цим суб'єктом господарювання.
Відповідно до статті 151 Закону поширенням інформації, що вводить в оману, є повідомлення суб'єктом господарювання, безпосередньо або через іншу особу, одній, кільком особам або невизначеному колу осіб, у тому числі в рекламі, неповних, неточних, неправдивих відомостей, зокрема внаслідок обраного способу їх викладення, замовчування окремих фактів чи нечіткості формулювань, що вплинули або можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання (замовлення) чи реалізації (продажу, поставки, виконання, надання) товарів, робіт, послуг цього суб'єкта господарювання. Інформацією, що вводить в оману, є, зокрема відомості, які містять неповні, неточні або неправдиві дані про фінансовий стан чи господарську діяльність суб'єкта господарювання. Вчинення суб'єктами господарювання дій, визначених як недобросовісна конкуренція, тягне за собою накладення штрафу у розмірі до п'яти відсотків доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) суб'єкта господарювання за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф, що визначено статтею 21 Закону.
При цьому зауважуємо, що поширення інформації, яка не відповідає дійсності та фактичним обставинам справи на тлі подій, спричинених військовою агресією Російської Федерації проти України, направлена на підрив ділової репутації Товариства та зрив виконання поставлених завдань та функцій суб’єкта господарювання відповідно до мети його основної діяльності.
Водночас у пункті 28 Особливостей передбачено, що тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням Особливостей.
Згідно з пунктами 3 і 4 частини другої статті 22 Закону замовник у тендерній документації зазначає відомості щодо встановлення умов до предмета закупівлі у вигляді інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні його характеристики, у тому числі і перелік документів на підтвердження кількісних, якісних та технічних характеристик такого предмета закупівлі; інформації про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам (у разі потреби).
Відповідно до частини першої статті 23 Закону технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики.
Згідно з пунктом 33 частини першої статті 1 Закону технічна специфікація до предмета закупівлі – встановлена замовником сукупність технічних умов, що визначають характеристики товару (товарів), послуги (послуг) або необхідні для виконання робіт щодо об’єкта будівництва, що можуть включати показники впливу на довкілля й клімат, особливості проєктування (у тому числі щодо придатності для осіб із обмеженими фізичними можливостями), відповідності, продуктивності, ресурсоефективності, безпечності, процедури забезпечення якості, вимоги щодо найменування продукції, під яким вона продається, термінологію, символи, методику випробувань і тестування, вимоги до пакування, маркування й етикетування, інструкції для користувачів, технологічні процеси й технології виробництва на будь-яких етапах життєвого циклу робіт, товару чи послуги.
Так, у пункті 7 «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» розділу IIІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Замовника встановлено, що відповідна інформація надається згідно з додатком 4 «Технічна специфікація» тендерної документації Замовника.
Технічна специфікація містить таблицю з конкретним описом про кількісні, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що складається з окремих пунктів, а саме: найменування, технічні характеристики, стандарти якості, одиниці виміру, кількість. Крім того, у таблиці наведені пункти, які заповнюються виключно учасниками процедури закупівлі, щодо найменування та технічних характеристик товару, що пропонується такими учасниками.
Технічна специфікація є одним із визначальних та суттєвих документів, яка впливає на зміст тендерної пропозиції при розгляді тендерної пропозиції учасників, оскільки містить інформацію про кількісні, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, а також перелік документів, необхідних для підтвердження таких характеристик, згідно з отриманими даними‚ за якими замовник встановлює факт, що запропонований товар відповідає необхідним вимогам до предмета закупівлі.
Згідно з вимогами пункту 2 додатка 4 «Технічна специфікація» по Лотам 1 – 7 на підтвердження технічних та якісних характеристик предмета закупівлі учасники процедури закупівлі повинні надати супроводжувальні документи на товар та/або на декілька найменувань товару та/або на групу товарів та/або на частину групи товарів, зокрема: «документи про якість/відповідність товару (сертифікат відповідності та/або сертифікат/паспорт якості та/або декларація про відповідність) встановлені діючим законодавством» та «сертифікат на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015».
Отже, тендерна документація по процедурі закупівлі розроблена Замовником з дотриманням порядку, установленого Законом, у тому числі принципів здійснення публічних закупівель, закріплених у статті 5 Закону та не містить вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання