Послуги з технічного огляду (Послуги з проведення періодичного і позачергового технічного огляду обладнання що працюють під тиском та вантажопідіймальних кранів)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-05-20-002333-a
  • 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань
  • Пропозиції розглянуті
Найменування замовника:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Дмитро Гнідець, +380322293117 , hnidets_dmytro@lte.lviv.ua
Адреса замовника
Україна, Львів, 79040, Львівська область, вул.Данила Апостола 1
Переможець
ТОВ "Компанія "Центр ЛТД"
Очікувана вартість
351 619.13 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 19.06.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 25.05.2024 00:00

Оскарження умов:

до 25.05.2024 00:00

Подання пропозицій:

28.05.2024 09:00

Початок аукціону:

29.05.2024 14:46

Очікувана вартість
351 619 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 516 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги з технічного огляду (Послуги з проведення періодичного і позачергового технічного огляду обладнання що працюють під тиском та вантажопідіймальних кранів)
ДК 021:2015: 71630000-3 — Послуги з технічного огляду та випробовувань

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо необхідності приведення тендерної документації у відповідність до законодавства.

Дата подання: 20.05.2024 11:29
Дата відповіді: 22.05.2024 11:15
Щодо необхідності приведення тендерної документації у відповідність до законодавства. 1. Згідно до Наказу МІНЕКОНОМІКИ від 27.11.23р №17954 «Про затвердження Вимог до суб'єктів господарювання, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва, проводити (проводять) технічний огляд, експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки» опублікований в офіційному віснику України, 2024р., №14 цей наказ набирає чинності через три місяці з дня його офіційного опублікування, тобто 15.05.2024р. Підпункт 1 пункту 9 Вимог до суб'єктів господарювання, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва, проводити (проводять) технічний огляд, експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затверджених цим наказом, який набирає чинності через три місяці з дня набрання чинності цим наказом, тобто 15.08.2024. Але з 15.05.24 вступає в силу підпункт 2пункту 9 Вимог до суб'єктів господарювання, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва, проводити (проводять) технічний огляд, експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затверджених цим наказом, передбачає: «9. Суб’єкти господарювання, які зазначені у підпункті 2 пункту 1 цих Вимог, разом з виконанням вимог підпунктів 2 – 6 пункту 7 цих Вимог, повинні: 2) для виконання завдань, що визначені сферою їх акредитації, у передбачених законодавством випадках, організаційно-методичними та експлуатаційними документами провадити відповідні випробування власною або залученою на підставі укладених договорів, акредитованою національним органом України з акредитації випробувальною лабораторією, яка має не менше двох фахівців не нижче другого рівня кваліфікації з кожного застосовуваного методу контролю, які мають підтверджену кваліфікацію у встановленому законодавством про охорону праці порядку та на умовах трудового договору виконують свої завдання;» Тобто з 15.05.2024 повинна бути акредитована випробувальна лабораторія за стандартом ДСТУ EN ISO/IEC 17025.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Будуть внесенні зміни у документацію!

Вимога щодо внесення змін

Дата подання: 21.05.2024 14:54
Дата відповіді: 22.05.2024 11:18
Доброго дня. Відповідно до пп.1 п. 3 Розділу 1 Додатку №1 тендерної документації Замовником встановлено наступну вимогу, а саме: учасник має надати документи на підтвердження наявності повірених засобів вимірювань, приладової бази. Відповідно до ч. 1 ст. 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту. Не підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки, що застосовуються: органами з оцінки відповідності (у тому числі випробувальними та калібрувальними лабораторіями), акредитованими національним органом України з акредитації чи національними органами з акредитації інших держав, для провадження діяльності, стосовно якої їх було акредитовано. Повідомляємо, що в нашому підприємстві діє орган з оцінки відповідності — випробувальна лабораторія, яка з 2008 року акредитована Національним агентством з акредитації України (діючий атестат про акредитацію № 20436 від 11 липня 2023 року), у зв’язку із цим ми не здійснюємо повірку засобів вимірювальної техніки, а проводимо їх калібрування на підставі ч.1 ст. 17 та ст. 27 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» . Таким чином, зазначення Замовником у тендерній документації вимоги, що учасник має підтвердити наявності у нього саме повірених засобів вимірювань, приладової бази є дискримінаційною, оскільки позбавляє учасників, які є органами з оцінки відповідності (у тому числі випробувальними та калібрувальними лабораторіями), акредитованими національним органом України з акредитації, які згідно чинного законодавства не проводять повірку засобів вимірювальної техніки, взяти участь у даній закупівлі. Згідно із ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Отже, на підставі вищевикладеного, просимо внести відповідні зміни до тендерної документації та викласти пп.1 п. 3 Розділу 1 Додатку №1 у наступній редакції: «На підтвердження проходження метрологічної перевірки засобів вимірювальної техніки учасник повинен надати скан-копію/-ї свідоцтва про повірку або калібрування». Дякуємо за розуміння!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Внесемо зміни!

Вимога щодо внесення змін ТД

Дата подання: 21.05.2024 16:34
Дата відповіді: 22.05.2024 11:18
Шановний Замовнику! В. п 2 .2 Додаток 1 до тендерної документації містить ДИСКРИМІНАЦІЙНІ умови, які обмежують конкуренцію серед учасників та обмежує наше право на участь в цій закупівлі, а саме: Учасник повинен надати скановані копії (з оригіналу або з копії) чинних сертифікатів не менше двох фахівців з неруйнівного контролю встановленого взірця з яких не менше одного фахівця з неруйнівного контролю методів: Візуальний (VТ), не нижче другого рівня, та не менше одного фахівця з неруйнівного контролю не нижче третього рівня кваліфікації встановленого взірця, з методів неруйнівного контролю: Візуальний (VТ).Згідно технічного завдання на закупівлю Послуги з технічного огляду (Послуги з проведення періодичного і позачергового технічного огляду обладнання що працюють під тиском та вантажопідіймальних кранів), не потрібно фахівця з неруйнівного контролю не нижче третього рівня кваліфікації встановленого взірця, з методів неруйнівного контролю: Візуальний (VТ). Відповідно до ДСТУ EN ISO 9712:2022 Неруйнівний контроль. Кваліфікація та сертифікація персоналу неруйнівного контролю (EN ISO 9712:2022, IDT; ISO 9712:2021, IDT) III рівень кваліфікації. Завдання та обов’язки. Фахівець з неруйнівного контролю організовує роботи з неруйнівного контролю, здійснює контроль об’єктів (продукції) із застосуванням одного, або декількох методів та апаратури для НК, вибирає ефективні методи та системи неруйнівного контролю для проведення технічного діагностування, об’єктів (продукції) під час їх виготовлення, експлуатації та ремонту, розробляє методики та технологічні карти контролю відповідно до вимог НД, погоджує технологічні карти та іншу документацію, підготовлену (розроблену) фахівцями з неруйнівного контролю II рівня кваліфікації.Також він перевіряє справність апаратури і налагоджує її на задані параметри, виконує операції контролю та інтерпретує їх результати, робить остаточні висновки про технічний стан об’єктів (продукції), проводить інспекційний контроль об’єктів (продукції) та робіт, які контролювалися або виконувалися працівниками з НК нижчої кваліфікації, керує роботою підлеглих працівників з неруйнівного контролю нижчої кваліфікації, бере участь у підготовці та атестації працівників з неруйнівного контролю. II рівень кваліфікації здійснює контроль об’єктів (продукції) оптичним методом контролю, інтерпретує результати контролювання, оцінює якість за результатами контролю одним або кількома методами, робить остаточні висновки про технічний стан проконтрольованих об’єктів (продукції). Керує роботою фахівців і контролерів з неруйнівного контролю.Отже, різниця між рівнями кваліфікації ІІ і ІІІ фактично нічим не відрізняється та дозволяє фахівцям ІІ рівня виконувати ті ж завдання з неруйнівного контролю, що і фахівцям ІІІ рівня.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Будуть внесенні змани у документацію!

Щодо вимог тендерної документації

Дата подання: 21.05.2024 17:44
Дата відповіді: 22.05.2024 11:23
Шановний Замовнику! В тендерній документації зазначено, що учасник повинен бути акредитованим Національним агентством з акредитації України як орган з інспектування, що здійснює інспектування як третя сторона, (копію атестату акредитації органу з інспектування відповідно до вимог ДСТУ ENISO/IEC 17020:2019) з правом проведення експертного обстеження, технічних оглядів вантажопідіймальних кранів, підйомників, котлів. Згідно з вимогами ч. 11 ст. 26 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції/пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції/пропозиції, не може бути підставою для її відхилення замовником.» Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно з Вимогами до суб'єктів господарювання, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва, проводити (проводять) технічний огляд, експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 27 листопада 2023 року № 17954, експертні організації мають провадити відповідні випробування власною або залученою на підставі укладених договорів, акредитованою національним органом України з акредитації випробувальною лабораторією. Зважаючи на вище викладене пропонуємо Вам вилучити з тендерної документації дискримінаційну вимогу щодо того, що учасник повинен бути акредитованим Національним агентством з акредитації України як орган з інспектування, що здійснює інспектування як третя сторона, (копію атестату акредитації органу з інспектування відповідно до вимог ДСТУ ENISO/IEC 17020:2019) з правом проведення експертного обстеження, технічних оглядів вантажопідіймальних кранів, підйомників, котлів Також пропонуємо додати до тендерної документації вимогу щодо надання учасником атестату про акредитацію, виданого Національним агентством з акредитації України на відповідність ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 його власної або залученої на підставі договору лабораторії.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Внесемо зміни у документацію, частково вашу пропозицію буде враховано

Щодо технічної специфікації

Дата подання: 21.05.2024 17:45
Дата відповіді: 22.05.2024 14:46
Шановний Замовнику! В тендерній документації не зазначений конкретний вид робіт щодо кожної окремої одиниці устаткування (яке саме устаткування підлягає періодичному, а яке - позачерговому технічному огляду). Просимо зазначити конкретні види робіт щодо кожної окремої одиниці устаткування.

відповідь:

Доброго дня! Внесемо зміни!

Запитання

Дата подання: 24.05.2024 19:28
Дата відповіді: 27.05.2024 15:42
Доброго дня. Відповідно до Додатку 2 Тендерної документації встановлено Вимоги до виконавця послуг, а саме: 1. Наявність дозволу на виконання робіт з технічного огляду (позачергового, первинного) відповідного устатковання підвищеної небезпеки; 2. Бути акредитованою Національним агентством з акредитації України як орган з інспектування, що здійснює інспектування як третя сторона, (копію атестату акредитації органу з інспектування відповідно до вимог ДСТУ ENISO/IEC 17020:2019) з правом проведення експертного обстеження, технічних оглядів вантажопідіймальних кранів, підйомників, котлів. 3. Наявність сертифікатів ISO 9001, ISO 14001 (Технічний огляд, випробування та експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки; технічний огляд технологічних транспортних засобів та Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва,) та інші міжнародні стандарти 4. Лабораторія повинна бути акредитована випробувальна за стандартом ДСТУ EN ISO/IEC 17025. Чи зобов’язаний учасник підтвердити документально свою відповідність даним вимогам? Чи можливо факт подання учасником тендерної пропозиція розцінюється Замовником як підтвердження відповідності учасника вимогам, що прописані у Додатку 2? У разі якщо учасник має документально підтвердити своєї відповідність даним вимогам просимо чітко прописати у тендерній документації, які саме документи має надати учасник у складі своєї тендерної пропозиції: довідку що міститиме відповідну інформацію, скан копію дозвільного документа, сертифіката тощо.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! У додатку №1 у розділі 4 п. 8 зазначено, що учасник подає Документи, що зазначені у Додатку 2. На підтвердження вимог до виконавця зазначених у додатку №2 буде достатньо завантажити скана копії даних документів та підписати їх електронним цифровим підписом.

Вимога

Дата подання: 24.05.2024 19:28
Дата відповіді: 27.05.2024 15:31
Доброго дня. Відповідно до Додатку 2 Тендерної документації встановлено вимоги до виконавця послуг, а саме: п.3 наявність сертифікату ISO 14001 (Технічний огляд, випробування та експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки; технічний огляд технологічних транспортних засобів та Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва). Просимо внести зміну до тендерної документації та забрати вимогу про наявність у виконавця сертифікату ISO 14001 (Технічний огляд, випробування та експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки; технічний огляд технологічних транспортних засобів та Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва), оскільки дана вимога є дискримінаційною та такою, що передчасно звужує коло потенційних учасників процедури відкритих торгів з метою надання неправомірних переваг іншим суб'єктам господарювання. Просимо замовника обгрунтувати яким чином наявність в учасника закупівлі саме сертифікату ISO 14001 вплине на надання виконавцем послуг з проведення періодичного і позачергового технічного огляду обладнання що працюють під тиском та вантажопідіймальних кранів, оскільки про позитивний досвід роботи свідчать не сертифікат, а позитивні відгуки клієнтів. Вважаємо, що така вимога тендерної документації є дискримінаційною, адже Замовник свідомо звузив коло потенційних учасників процедури закупівлі та надав право виключно учасникам, що мають такий сертифікат подавати пропозиції на участь у відкритих торгах. Відповідно до вимог п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону, які визначають, що Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Відповідно до ст. 23 Закону України «Про стандартизацію» національні стандарти та кодекси усталеної практики застосовуються на добровільній основі, крім випадків, якщо обов'язковість їх застосування встановлена нормативно-правовими актами. Національний орган стандартизації забезпечує розміщення на офіційному веб-сайті текстів національних стандартів та кодексів усталеної практики, обов'язковість застосування яких установлена нормативно-правовими актами, не пізніше ніж через 30 календарних днів з дня офіційного опублікування таких актів з безоплатним доступом до зазначених національних стандартів та кодексів усталеної практики. З огляду на вказане вище слід враховувати, що положеннями ISO 14001, а також положеннями нормативних актів, якими йому надано чинність, не передбачена обов’язковість застосування вказаного стандарту, а також не вимагається обов’язкова сертифікація суб’єктів на його відповідність. Також наголошуємо, що Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» передбачає перелік видів господарської діяльності, які в обов’язковому порядку мають провести оцінку впливу на довкілля та отримати відповідний висновок (частини друга і третя статті 3 цього Закону). Діяльність, пов’язана із наданням послуг з технічного огляду обладнання що працюють під тиском та вантажопідіймальних кранів не визначена серед видів планованої діяльності, які можуть мати значний вплив на довкілля і підлягають оцінці впливу на довкілля.   Так, зокрема, для впровадження системи екологічного управління й відповідно отримання сертифікату ISO 14001 необхідно розробити документацію, яка включає обов'язкові і факультативні процеси і процедури, необхідні для роботи підприємства; провести навчання працівників підприємства; а також вчинити комплекс дій щодо інтеграції документів системи екологічного управління в загальну документацію підприємства. Тобто виконання даної вимоги є вкрай складною з фінансової точки зору, з точки зору дефіциту часу, а також організаційних заходів, які необхідно здійснити потенційному учаснику. Все це сприятиме невиправданому зростанню ціни на послуги, що планується до надання, а також наводить на переконливі роздуми, що вказана процедура закупівлі оголошена та проводиться для якогось конкретного учасника. Відповідно до ч. 4 ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі», згідно із якою документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції не може бути підставою для її відхилення замовником. Оскільки вищевказана дискримінаційна вимога тендерної документації, щодо наявності сертифікату ISO 14001, що засвідчує використання системи екологічного управління, не має безпосереднього відношення до предмета закупівлі, не впливає на якісні характеристики самого предмета закупівлі, а також суперечить основним принципам здійснення публічних закупівель, вважаємо її протиправною та дискримінаційною. Просимо внести зміни до тендерної документації та забрати вимогу про наявність у виконавця сертифікату ISO 14001 (Технічний огляд, випробування та експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки; технічний огляд технологічних транспортних засобів та Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва).
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник закупівлі. Як визначено частиною 5 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник може вимагати від учасників, у тому числі, і сертифікати, які підтверджують відповідність предмета закупівлі екологічним чи іншим характеристикам, установленим у тендерній документації. Систему управління якістю ДСТУ ІSO 9001:2015. Пунктом 4 частини 2 статті 22 закону передбачено можливість зазначення в тендерній документації “інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам (у разі потреби)”. Враховуючи ці норми Закону, Оголошенням про проведення закупівлі Послуги з технічного огляду (Послуги з проведення періодичного і позачергового технічного огляду обладнання що працюють під тиском та вантажопідіймальних кранів), передбачено зобов’язання учасника надати копії чинних сертифікатів на відповідність міжнародним стандартам, встановленим Міжнародною Організацією по Стандартизації, а саме: чинний сертифікат ДСТУ ІSO 9001:2015 (Системи управління якістю), чинний сертифікат ДСТУ ISO 14001:2015 (Системи екологічного управління). ДСТУ ІSO 9001:2015 (Системи управління якістю): 0.1 Загальні положення Запровадити систему управління якістю - стратегічне рішення організації, яке може допомогти поліпшити її загальну дієвість та забезпечити міцну основу для ініціатив щодо сталого розвитку. Потенційні вигоди для організації від запровадження системи управління якістю на основі цього стандарту такі: a) здатність постійно постачати продукцію та послуги, які задовольняють вимоги замовників, а також застосовні законодавчі та регламентувальні вимоги; b) створення можливостей для підвищення задоволеності замовників; c) урахування ризиків і можливостей, пов’язаних із середовищем і цілями організації; d) здатність демонструвати відповідність установленим вимогам до системи управління якістю. Цей стандарт можуть застосовувати внутрішні та зовнішні сторони. Цей стандарт у жодному разі не передбачає потребу: - однаковості структури різних систем управління якістю; - узгодження документації зі структурою розділів цього стандарту; - використання специфічної термінології цього стандарту в межах організації. Установлені в цьому стандарті вимоги до системи управління якістю доповнюють вимоги до продукції та послуг. ДСТУ ISO 14001:2015 (Системи екологічного управління): 0.2 Завдання системи екологічного управління Призначеність цього стандарту — надати організаціям загальну схему діяльності задля охорони довкілля та реагування на зміни умов довкілля в рівноважному поєднанні з соціально-економічними потребами. Він установлює вимоги, виконання яких дає змогу організації досягти запланованих результатів, що їх вона визначила для своєї системи екологічного управління. Системний підхід до екологічного управління може забезпечити найвище керівництво інформацією, яка буде корисною для досягнення довгострокового успіху та набуття можливостей, що сприятимуть сталому розвитку, завдяки: — збереженню стану довкілля запобіганням або послабленням несприятливих впливів на нього; — послабленню потенційного несприятливого впливу умов довкілля на організацію; — сприянню організації у виконанні обов’язкових для дотримання відповідності вимог; — підвищенню екологічної дієвості; — контролюванню (або впливанню на них) способів розроблення продукції та послуг організації, їх виготовлення, розподілення, споживання та видалення з урахуванням аспектів передбачуваного життєвого циклу, що сприятиме запобіганню впливу на довкілля від непередбачуваного переходу з однієї стадії життєвого циклу в іншу протягом усього життєвого циклу; — досягненню фінансових переваг і переваг у функціюванні, що можуть бути наслідком запровадження екологічно обґрунтованих альтернативних підходів, які зміцнюють позиції організації на ринку; — обмінюванною екологічною інформацією з відповідними зацікавленими сторонами. Стандарти, встановлені Міжнародною Організацією по Стандартизації (ISO) мають загальний характер і не обмежуються окремими видами діяльності. Таким чином, вимоги про надання копій тих чи інших сертифікатів ISO можуть передбачатись тендерною документацією замовників незалежно від виду предмету закупівлі. Також наявність сертифікатів ISO 9001, ISO 14001 підвищує конкурентність
Розгорнути: 7 Згорнути

Аукціон

Початок:
29.05.2024 14:46
Завершення:
29.05.2024 15:15

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 29.05.2024 15:15

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ДП Західний Експертно-технічний центр Держпраці
Пошук по цьому учаснику
169 902 UAH з ПДВ 166 385 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Компанія "Центр ЛТД"
Пошук по цьому учаснику
191 000 UAH з ПДВ 169 900 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "СОЛАР ВЕЙВ ЕНЕРДЖИ"
Пошук по цьому учаснику
280 000 UAH з ПДВ 280 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

27.05.2024 19:46
sign.p7s
27.05.2024 19:41
калібровка.pdf.p7s
27.05.2024 19:41
Атестат.pdf
27.05.2024 19:41
працівники 1.pdf
27.05.2024 19:41
Статут 2020.pdf
27.05.2024 19:41
ч3.1.pdf
27.05.2024 19:41
ч3.1.pdf.p7s
27.05.2024 19:41
Дозвіл 540_.pdf.p7s
27.05.2024 19:41
Статут 2020.pdf.p7s
27.05.2024 19:41
калібровка.pdf
27.05.2024 19:41
працівники 2.pdf
27.05.2024 19:41
ч1.pdf.p7s
27.05.2024 19:41
Опис статуту.pdf
27.05.2024 19:41
ч3.2.pdf
27.05.2024 19:41
ч2.pdf.p7s
27.05.2024 19:41
Дозвіл 540_.pdf
27.05.2024 19:41
ч2.pdf
27.05.2024 19:41
ч4.pdf.p7s
27.05.2024 19:41
ч3.2.pdf.p7s
27.05.2024 19:41
Атестат.pdf.p7s
27.05.2024 19:41
ч4.pdf
27.05.2024 19:41
ч1.pdf

Публічні документи

19.06.2024 12:55
sign.p7s
11.06.2024 15:24
sign.p7s
24.05.2024 10:24
sign.p7s
24.05.2024 10:24
sign.p7s
24.05.2024 10:24
Додаток 3.pdf
24.05.2024 10:24
Калібровка 2.pdf
24.05.2024 10:24
Лист МНС.pdf
24.05.2024 10:24
Наказ Лісний.pdf

Публічні документи

27.05.2024 17:42
sign.p7s
27.05.2024 17:42
sign.p7s
27.05.2024 17:41
Довідка.zip.p7s
27.05.2024 17:41
Довідка.zip
27.05.2024 17:41
Довідка (1).zip
27.05.2024 17:41
Довідка (1).zip.p7s
27.05.2024 17:41
12.1.. Витяг ПДВ.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ДП Західний Експертно-технічний центр Держпраці
#20774790
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 166 385 UAH з ПДВ 11.06.2024 11:32
ТОВ "Компанія "Центр ЛТД"
#37656348
Пошук по цьому переможцю
Переможець 169 900 UAH з ПДВ 19.06.2024 11:30

Документи

29.05.2024 15:15
edr_identification.yaml
03.06.2024 16:02
sign.p7s
11.06.2024 11:32
sign.p7s

Документи

11.06.2024 11:32
edr_identification.yaml
19.06.2024 11:30
sign.p7s
19.06.2024 11:30
napc

Переможець

Дата і час публікації: 19.06.2024 11:30

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Компанія "Центр ЛТД"
Пошук по цьому переможцю
#37656348
169 900 UAH з ПДВ Документи

Документи

11.06.2024 11:32
edr_identification.yaml
19.06.2024 11:30
sign.p7s
19.06.2024 11:30
napc

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання