ДК 021:2015 код 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги зі збирання, перевезення та знешкодження відходів, що утворилися в результаті медичної діяльності)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-05-21-010986-a
  • 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Світлана Компанієць, +380639681130 , tender4gmbkl@gmail.com
Адреса замовника
Україна, м. Дніпро, 49102, Дніпропетровська область, вул. Ближня, буд. 31
Переможець
ТОВ "НВК "УКРЕКОПРОМ"
Очікувана вартість
63 675 UAH з ПДВ
Сума договору
40 327.50 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 12.06.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 27.05.2024 00:00

Оскарження умов:

до 27.05.2024 00:00

Подання пропозицій:

30.05.2024 15:00

Очікувана вартість
63 675 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
318 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги зі збирання, перевезення та знешкодження відходів, що утворилися в результаті медичної діяльності
ДК 021:2015: 90520000-8 — Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Незаконна вимога замовника

Дата подання: 21.05.2024 16:35
Дата відповіді: 24.05.2024 11:27
Вимога замовника закупівлі (Учасник у складі пропозиції надає Висновок з оцінки впливу на довкілля, виданий Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, який обов’язково має включати в себе відходи, згідно предмету закупівлі) є незаконною! 1. Замовник не має права вимагати Висновок з оцінки впливу на довкілля саме від державного органу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, а не іншого, який має або мав право видавати відповідний Висновок! Згідно частини першої статті 9 ЗУ Про оцінку впливу на довкілля Висновок з оцінки впливу на довкілля видає саме уповноважений територіальний орган, а не Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України: "УПОВНОВАЖЕНИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ОРГАН, а у випадках, визначених частинами третьою і четвертою статті 5 цього Закону, - уповноважений центральний орган видає висновок з оцінки впливу на довкілля, яким виходячи з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зокрема величини та масштабів такого впливу (площа території та чисельність населення, які можуть зазнати впливу), характеру (у тому числі - транскордонного), інтенсивності і складності, ймовірності, очікуваного початку, тривалості, частоти і невідворотності впливу (включаючи прямий і будь-який опосередкований, побічний, кумулятивний, транскордонний, короткостроковий, середньостроковий та довгостроковий, постійний і тимчасовий, позитивний і негативний впливи), передбачених заходів, спрямованих на запобігання, відвернення, уникнення, зменшення, усунення впливу на довкілля, визначає допустимість чи обґрунтовує недопустимість провадження планованої діяльності та визначає екологічні умови її провадження". 2. Також повідомляємо вам про існування пункту 3 Статті 17 Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»: "Висновки державної екологічної експертизи, одержані до введення в дію цього Закону, зберігають чинність та мають статус висновку з оцінки впливу на довкілля". Отже, вимагання саме і виключно Висновку з оцінки впливу на довкілля, а не іншого - теж є дискримінаційною вимогою! Вимагаємо видалення незаконної вимоги або її зміни на "Висновок з оцінки впливу на довкілля або Висновок з оцінки впливу на навколишнє середовище, виданий уповноваженим територіальним органом". У випадку незадоволення звернення будемо вимушені звернутися до АМКУ.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник!
У відповідь на вашу вимогу повідомляємо наступне.
Відповідно до ч.1 ст. 5 ЗУ «Про оцінку навколишнього середовища», Суб’єкт господарювання інформує уповноважений територіальний орган про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля шляхом подання повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, у письмовій формі (на паперових носіях) та в електронному вигляді за місцем провадження такої діяльності. Повідомлення може бути подано особисто заявником (його представником), надіслано засобами поштового зв’язку або в електронній формі із застосуванням засобів електронних комунікацій (у тому числі електронного кабінету Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, іншого електронного кабінету чи інформаційної системи, користувачами якої є уповноважений територіальний орган та суб’єкт господарювання). Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками (крім об’єктів, на які поширюється дія Закону України "Про державну таємницю"), надсилається виключно в електронній формі через електронний кабінет користувача Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з цим електронним кабінетом, користувачами якої є суб’єкт господарювання та уповноважений територіальний орган.
Згідно ч.3 ст.5 ЗУ «Про оцінку навколишнього середовища» Уповноважений територіальний орган протягом трьох робочих днів з дня отримання повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, надсилає таке повідомлення до уповноваженого центрального органу та одночасно повідомляє про це суб’єкта господарювання у спосіб, відповідно до якого було подано повідомлення, якщо планована діяльність:
1) визначена у частині другій статті 3 цього Закону або може мати значний транскордонний вплив;
2) може мати вплив на довкілля двох і більше областей (Автономної Республіки Крим) або замовником якої є обласна, Київська або Севастопольська міські державні адміністрації;
3) стосується зони відчуження або зони безумовного (обов’язкового) відселення території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, та/або рішення щодо затвердження (схвалення) якої приймається Кабінетом Міністрів України;
4) фінансуватиметься із залученням іноземних кредитів під державні гарантії.
Виходячи з положень ч.4 ст.5 ЗУ «Про оцінку навколишнього середовища», Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо планованої діяльності, яка стосується зони відчуження або зони безумовного (обов’язкового) відселення території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, подається суб’єктом господарювання до уповноваженого центрального органу, який протягом трьох робочих днів з дня отримання такого повідомлення надсилає копію повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері управління зоною відчуження і зоною безумовного (обов’язкового) відселення, з метою отримання його зауважень та пропозицій з приводу планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.
Суб’єкт господарювання має право самостійно (з дотриманням вимог частини другої цієї статті) подати повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, безпосередньо до уповноваженого центрального органу з метою отримання його висновку з оцінки впливу на довкілля. У такому разі уповноважений центральний орган протягом трьох робочих днів з дня отримання такого повідомлення надсилає копію повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, до уповноваженого територіального органу за місцем провадження діяльності з метою отримання його зауважень та пропозицій з приводу планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.
Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, визначені цією частиною, можуть бути подані особисто заявником (його представником), надіслані засобами поштового зв’язку або в електронній формі із застосуванням засобів електронних комунікацій (у тому числі електронного кабінету Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, іншого електронного кабінету чи інформаційної системи, користувачами якої є уповноважений центральний орган та суб’єкт господарювання). Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками (крім об’єктів, на які поширюється дія Закону України "Про державну таємницю"), надсилається виключно в електронній формі через електронний кабінет користувача Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з цим електронним кабінетом, користувачами якої є суб’єкт господарювання та уповноважений центральний орган.
Враховуючи, що уповноваженим центральним органом, який видає висновок з оцінки впливу на довкілля - Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Замовник вимагає надати у складі пропозиції Висновок з оцінки впливу на довкілля, виданий саме цим органом.

Вимога замовника (Копію висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо діяльності у сфері поводження з відходами) є незаконною.

Дата подання: 21.05.2024 16:53
Дата відповіді: 24.05.2024 13:59
Вимога замовника (Копію висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо діяльності у сфері поводження з відходами) є незаконною. Законом України Про систему громадського здоров’я Прикінцевими та перехідними положеннями було визначено: 2. Визнати такими, що втратили чинність з дня введення в дію цього Закону: Закон України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., № 27, ст. 218 із наступними змінами). Таким чином ЗУ Про систему громадського здоров’я скасував необхідність отримувати висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Підтвердження: Рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 7417 -р/пк-пз від 25.04.2024 по пункту 6 скарги UA-2024-04-05-010405-a.a1 закупівлі UA-2024-04-05-010405-a. Вимагаємо видалення незаконної вимоги - в іншому випадку будемо вимушені звертатись зі скаргою до АМКУ.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! До тендерної документації будуть внесені зміни.

Вимагаємо видалення дискримінаційної вимоги замовника

Дата подання: 21.05.2024 17:09
Дата відповіді: 24.05.2024 11:45
Вимога замовника (Документ, що підтверджує невикористання матеріально-технічної бази іншим суб’єктом господарювання, що провадить господарську діяльність (Акт здійснення уповноваженими особами Міндовкілля перевірки відповідності матеріально-технічної бази здобувача ліцензії (ліцензіата) технологічним вимогам до здійснення господарської діяльності з управління небезпечними відходами, правилам технічної експлуатації установок та технологічним регламентам) є дискримінаційною! До видачі ліцензії обов’язковій перевірці підлягає відповідність матеріальнотехнічної бази здобувача ліцензії встановленим вимогам. Зазначена перевірка проводиться органом ліцензування за місцем провадження діяльності у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища. - За результатами перевірки складається акт перевірки матеріально-технічної бази, необхідної для провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами. - Технічні та технологічні вимоги до матеріально-технічної бази, її склад, параметри технологічного процесу для здійснення господарської діяльності з управління небезпечними відходами визначаються ліцензійними умовами. Відповідно до Постанови КМУ від 5 грудня 2023 № 1278 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами": - Пункт 5: Після встановлення відповідності матеріально-технічної бази, необхідної для провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами (далі - господарська діяльність), уповноваженими особами Міндовкілля здобувач ліцензії (ліцензіат) для отримання ліцензії або розширення провадження виду господарської діяльності подає в електронній формі шляхом використання інформаційної системи управління відходами (далі - система), що є функціональним модулем Єдиної екологічної платформи "ЕкоСистема", документи, що передбачені додатками 1-10, 12 і формуються автоматично програмними засобами системи на основі інформації, яка була внесена здобувачем ліцензії (ліцензіатом) під час створення облікового запису в системі та/або подання документів в електронній формі в систему і заповнення всіх обов’язкових полів. Документи, що існують тільки в паперовій формі, додаються до заяви у форматі PDF із накладенням на них електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті. - Пункт 20: Суб’єкти господарювання для здійснення операцій з управління небезпечними відходами повинні мати матеріально-технічну базу (разом із документами, що дають можливість її ідентифікувати, та документами, що підтверджують право власності або оренди на зазначену матеріально-технічну базу), ситуативну карту-схему розташування виробничих площ об’єкта оброблення небезпечних відходів, а також окреме приміщення для розміщення персоналу, що обслуговує зазначені об’єкти. - Пункт 23: Матеріально-технічна база повинна працювати відповідно до правил технічної експлуатації об’єктів оброблення відходів, затверджених Міндовкіллям. Згідно з зазначеним, Замовник не є компетентним та уповноваженим на те органом, який може оцінювати невикористання матеріально-технічної бази іншим суб’єктом господарювання та мати право вимагання такого невикористання від учасників на основі наявності акту перевірки матеріально-технічної бази здобувача ліцензії технологічним вимогам до здійснення господарської діяльності з управління небезпечними відходами, правилам технічної експлуатації установок та технологічним регламентам. Підтвердження: Рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель №7907-р/пк-пз від 03.05.2024 по п. 2 скарги UA-2024-04-11-011163-a.c1 закупівлі UA-2024-04-11-011163-a. Вимагаємо видалення дискримінаційної вимоги замовника - в іншому випадку будемо вимушені звернутись до АМКУ зі скаргою.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник!
Відповідно до п. 21 ЛІЦЕНЗІЙНИХ УМОВ провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами, затверджених
постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2023 р. № 1278
"21. Забороняється використання матеріально-технічної бази, яка на підставі права власності або відповідно до договору оренди використовується іншим суб’єктом господарювання, що провадить господарську діяльність."
З огляду зазначеного, Замовник вимагає надати у складі пропозиції Учасника " Документ, що підтверджує невикористання матеріально-технічної бази іншим суб’єктом господарювання, що провадить господарську діяльність (Акт здійснення уповноваженими особами Міндовкілля перевірки відповідності матеріально-технічної бази здобувача ліцензії (ліцензіата) технологічним вимогам до здійснення господарської діяльності з управління небезпечними відходами, правилам технічної експлуатації установок та технологічним регламентам)".

Вимагаємо видалення дискримінаційної вимоги замовника щодо гарантійного листа

Дата подання: 21.05.2024 17:14
Дата відповіді: 24.05.2024 10:17
Вимога замовника: У складі тендерної пропозиції Учасника надати гарантійний лист у довільній формі про те, що учасник зобов’язується на вимогу Замовника надавати фото та відео фіксацію розвантаження відходів на виробничому майданчику Виконавця та процесом знешкодження відходів, що є предметом закупівлі. Ми не погоджуємось із вказаною вимогою: ми, наприклад, відразу відвантажуємо відходи не на майданчик, а в піч - чому ми зобов"язані надавати саме такий гарантійний лист???!!! Якщо ми відвантажуємо відразу в піч, яка може спалювати відходи в кількості до 2000 кг за одне завантаження і не надаємо гарантійний лист, що від нас вимагає замовник - ми не можемо прийняти участь у закупівлі? Однозначна відповідь - скарга до АМКУ у разі не видалення дискримінаційної вимоги замовником.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! До тендерної документації будуть внесені відповідні зміни.

Замовник обмежує коло учасників вимогою про ліцензію на перевезення небезпечних відходів

Дата подання: 21.05.2024 17:29
Дата відповіді: 24.05.2024 11:50
Вимога замовника (Скан-копію ліцензії на провадження господарської діяльності з перевезення небезпечних відходів автомобільним транспортом, виданої Державною службою України з безпеки на транспорті, яка буде дійсною на весь період надання послуг з предмету закупівлі) є дискримінаційною або такою, що обмежує коло учасників. Наприклад, учасник має витяг від Укртрансбезпеки на перевезення небезпечних відходів - дозвільний документ, який надає право на перевезення небезпечних відходів. Але учасник не може прийняти участь у закупівлі - потрібна ж, згідно вимоги, виключно ліцензія. Замовник обмежує коло учасників даною вимогою. Вимагаємо видалити вимогу для можливості участі всіх бажаючих, які мають дозвільний документ для перевезення небезпечних відходів.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник! Вимога щодо наявності ліцензії на провадження господарської діяльності з перевезення небезпечних відходів автомобільним транспортом, виданої Державною службою України з безпеки на транспорті, яка буде дійсною на весь період надання послуг з предмету закупівлі – передбачена ЗУ «Про перевезення небезпечних вантажів», та ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1001.
З огляду зазначеного, ця вимога є законною та в жодному разі не обмежує коло потенційних учасників.

Вимагаємо видалення дискримінаційної вимоги ОВД

Дата подання: 21.05.2024 17:51
Дата відповіді: 24.05.2024 11:53
Вимога замовника (Висновок з оцінки впливу на довкілля, виданий Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, який обов’язково має включати в себе відходи, згідно предмету закупівлі). Назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги зі збирання, перевезення та знешкодження відходів, що утворилися в результаті медичної діяльності). Серед найменування відходів Додатку №3 до тендерної документації (18 01 06* Хімічні препарати, що складаються або містять небезпечні речовини (лікарські засоби для наркозу); 18 01 09 Лікарські препарати інші, ніж зазначені за кодом 18 01 08; 18 01 09 Лікарські препарати інші, ніж зазначені за кодом 18 01 08) відсутні радіоактивні та токсичні відходи як про це описано в назві предмету закупівлі. Вимагаємо видалення дискримінаційної вимоги.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник! У попередніх відповідях Замовник обґрунтував необхідність надання у складі пропозиції Висновку з оцінки впливу на довкілля, виданий Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, який обов’язково має включати в себе відходи, згідно предмету закупівлі.
Також звертаємо увагу, що відповідно до ч.3 ст.22 ЗУ «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
З огляду зазначеного, відсутні підстави для задоволення вашої вимоги.
Розгорнути: 6 Згорнути

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 30.05.2024 15:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "НВК "УКРЕКОПРОМ"
Пошук по цьому учаснику
40 327.50 UAH з ПДВ 40 327.50 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

04.06.2024 16:34
sign.p7s
04.06.2024 16:33
Укрекопром (7).pdf
04.06.2024 16:33
Довідка (71).zip
04.06.2024 16:33
Довідка (70).zip
04.06.2024 16:33
Витяг ПДВ.pdf
28.05.2024 10:16
sign.p7s
28.05.2024 10:16
sign.p7s
24.05.2024 12:19
-_(2)~1.PDF
24.05.2024 12:19
13.4 UA.024.C.0125-24.pdf
24.05.2024 12:19
Довідка.pdf
24.05.2024 12:19
Витяг ПДВ.pdf
24.05.2024 12:19
вантажники.pdf
24.05.2024 12:19
матбаза.pdf
24.05.2024 12:19
працівники.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "НВК "УКРЕКОПРОМ"
#39624900
Пошук по цьому переможцю
Переможець 40 327.50 UAH з ПДВ 04.06.2024 16:23

Документи

30.05.2024 15:02
edr_identification.yaml
04.06.2024 16:23
sign.p7s
04.06.2024 16:23
napc

Переможець

Дата і час публікації: 04.06.2024 16:23

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "НВК "УКРЕКОПРОМ"
Пошук по цьому переможцю
#39624900
40 327.50 UAH з ПДВ Документи

Документи

30.05.2024 15:02
edr_identification.yaml
04.06.2024 16:23
sign.p7s
04.06.2024 16:23
napc

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання