Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття гімназії № 172 «Нивки» Шевченківського району м. Києва на земельній ділянці за адресою: вул. Ружинська, 30/32 у Шевченківському районі м. Києва (код ДК 021:2015 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи)"

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-07-19-008218-a
  • 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи
  • Завершена
Найменування замовника:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Красієнко Інна Леонідівна, 380444893554 , iiisdf789@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Київ, 04119, Київська область, вулиця Зоологічна, будинок 6-А
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКЕ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ"
Очікувана вартість
70 337 902 UAH з ПДВ
Сума договору
65 500 401.42 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 12.08.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 31.07.2024 00:00

Оскарження умов:

до 31.07.2024 00:00

Подання пропозицій:

03.08.2024 00:00

Очікувана вартість
70 337 902 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
351 690 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Усі документи тендерної пропозиції, які готуються учасником, повинні бути складені українською мовою.
Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову.
Замовник не зобов’язаний розглядати документи, які не передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї та які учасник додатково надає на власний розсуд, в тому числі якщо такі документи надані іноземною мовою без перекладу.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 робота
Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття гімназії № 172 «Нивки» Шевченківського району м. Києва на земельній ділянці за адресою: вул. Ружинська, 30/32 у Шевченківському районі м. Києва (код ДК 021:2015 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи)"
ДК 021:2015: 45220000-5 — Інженерні та будівельні роботи

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Дискримінаційна вимога

Дата подання: 30.07.2024 18:31
Дата відповіді: 02.08.2024 14:33
Шановний Замовнику, пп. 2.2. п. 2 Додатку № 1 до тендерної документації містить вимогу щодо обов’язкової наявності у штаті Учасника інженерно-технічного персоналу у складі: - головний інженер/виконавець робіт; - інженер з охорони праці; (кваліфікація інженера з охорони праці підтверджується учасником шляхом надання у складі пропозиції: 1) сканованої копії кваліфікаційного сертифікату, виданого відповідним органом із сертифікації фахівців будівельної галузі за напрямком - інженер з охорони праці (будівництво) з кваліфікаційним рівнем (категорією) не нижче базового; 2) посвідчення та протоколу на підтвердження перевірки знань з питань охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки (група допуску електробезпеки не нижче ІV). - інженер-проектувальник в частині кошторисної документації; -інженера-проектувальника за програмою інженерне-будівельне проектування в частині інженерно-технічних заходів цивільного захисту; - головного інженера проекту (ГІП)/головного аврхітектора проекту (ГАП); Вважаємо дану вимогу дискримінаційною, з огляду на таке. В процесі здійснення своєї господарської діяльності підприємство може залучати для виконання певних задач окремих спеціалістів на підставі цивільно-правових договорів. Проте, особи залучені на підставі таких договорів не входять до штату підприємства. Отже, встановлюючи таку вимогу замовник навмисно обмежує коло учасників закупівлі. Подібні позиції викладені у багатьох рішеннях АМКУ, зокрема Рішеннях Колегії АМКУ № 3158-р/пк-пз від 23.05.2017, № 13112-р/пк-з від 17.09.2019. Відтак, враховуючи викладене, звертаємось до Вас з проханням внести зміни до тендерної документації та виключити дискримінаційну вимогу.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (ВИПУСК 64 Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи. Будівництво метрополітенів, тунелів та підземних споруд спеціального призначення), затверджений наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 13 жовтня 1999 р. N 249, Головний архітектор проекту (Головний інженер проекту) відноситься до складу «Керівники».
Тобто, даний нормативний документ визначає, що працівник за спеціальністю - головний інженер проекту (ГІП)/головний архітектор проекту (ГАП) відноситься до складу керівників підприємства, а їх трудові відносини регулюються на підставі трудового договору.
За таких умов, вимога тендерної документації щодо наявність в штаті учасника головного інженера проекту (ГІП)/головного архітектора проекту (ГАП) не є дискримінаційною.
Щодо розгляду скарг Колегії АМКУ, в тому числі Рішення Колегії АМКУ № 3158-р/пк-пз від 23.05.2017, дана скарга стосується закупівлі «Послуги їдалень» (Послуги з організації гарячого харчування) (Код ДК 021:2015 - 55510000-8) де розглядались вимоги тендерної документації, а саме обов’язок учасника мати в своєму штаті не менш ніж 108 працівників харчоблоку (від 3 до 7 працівників в 36 закладах), що за рішенням Колегії АКМУ є дискримінаційною вимогою. Тобто дане рішення АКМУ не відноситься до вимог даної закупівлі, та не є прикладом для його застосування.
Замовник не погоджується з позицією учасника: підстава для зміни умов тендерної документації - застосування Прецедентного права (рішення судів, що є джерелами права), оскільки в Україні діє принцип верховенства права.
Зазначена тендерна документація погоджена Департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту через портал «Київаудит». Зауважень щодо будь-яких дискримінаційних умов відсутні.

Кваліфікаційні критерії

Дата подання: 30.07.2024 19:25
Дата відповіді: 02.08.2024 14:32
Шановний Замовнику, пп. 2.2. п. 2 Додатку № 1 до тендерної документації містить вимогу щодо обов’язкової наявності у штаті Учасника інженерно-технічного персоналу у складі: - головний інженер/виконавець робіт; - інженер з охорони праці; (кваліфікація інженера з охорони праці підтверджується учасником шляхом надання у складі пропозиції: 1) сканованої копії кваліфікаційного сертифікату, виданого відповідним органом із сертифікації фахівців будівельної галузі за напрямком - інженер з охорони праці (будівництво) з кваліфікаційним рівнем (категорією) не нижче базового; 2) посвідчення та протоколу на підтвердження перевірки знань з питань охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки (група допуску електробезпеки не нижче ІV). - інженер-проектувальник в частині кошторисної документації; -інженера-проектувальника за програмою інженерне-будівельне проектування в частині інженерно-технічних заходів цивільного захисту; - головного інженера проекту (ГІП)/головного архітектора проекту (ГАП);. В свою чергу, такі спеціалісти як інженер-проектувальник за програмою інженерне-будівельне проектування в частині інженерно-технічних заходів цивільного захисту, головний інженер проекту (ГІП)/головний архітектор проекту (ГАП) залучаються в процесі розробки проектно-кошторисної документації і зокрема розділу щодо інженерно-технічних заходів цивільного захисту, та можуть бути залучені при виконанні робіт лише у складі групи авторського нагляду, який здійснюється авторами проекту. Враховуючи наявність у Замовника відповідного проекту – просимо надати обгрунтування наявності інженера-проектувальника за програмою інженерне-будівельне проектування в частині інженерно-технічних заходів цивільного захисту та головного інженера проекту (ГІП)/головного архітектора проекту (ГАП) у штаті учасника або внести відповідні зміни до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Однією з вимог тендерної документації є надання у складі тендерної пропозиції учасника Проекту виконання робіт (ПВР). Проекти виконання робіт розробляються будівельною організацією, тобто підрядником, із залученням інженера проектувальника. Проєкт виконання робіт, який є обов’язковою складовою частиною робочої документації з будівництва, розробляється організацією, що здійснює будівництво (підрядником), на підставі інших частин робочої документації, проєкту організації будівництва та завдання ГІПа будівельної організації (відповідно п.5.3.5 ДБН А .3.1-5:2016), який має узгодити зазначену робочу документацію підрядника.
Відповідно до додатку Л ДБН "Організація будівельного виробництва", основні документи у складі проекту виконання робіт розробляється сертифікованими виконавцями та підписує відповідальний виконавець. Перелік таких видів робіт і порядок їх атестації, затверджується Кабінетом міністрів України, які повинні мати сертифікати: це архітектор, головний інженер проекту, інженер-проектувальник, інженер технічного нагляду та експерт. Безпосередньо розроблення проектів виконання робіт здійснює інженер - головний інженер проекту (провідний, першої і другої категорії, або без категорії). При цьому ні виконроб, ні начальник будівельної дільниці розробленням ПВР не займаються. Вони забезпечують виконання завдань відповідно до проекту виконання робіт.
Крім того, вимоги тендерної документації щодо технічних, якісних та кількісних характеристик предмету закупівлі, передбачають надання учасником кошторисної документації, до складу якої входить зведений кошторисний розрахунок, що передбачає його складання підписання за участю головного інженера проєкту. Також слід зазначити, що враховуючи складність об’єкту будівництва, тривалість виконання робіт, протягом процесу будівництва, можливі зміни до проєктної документації.
Наявність у штаті учасника інженера-проектувальника за програмою інженерне-будівельне проектування в частині інженерно-технічних заходів цивільного захисту обумовлене в першу чергу тим, що предметом закупівлі є Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття, тобто це є фахова спеціалізація даного інженера-проектувальника.
За таких умов, вважаємо, що вимога тендерної документації щодо наявності в учасника закупівлі головного інженера проєкту та інженера-проектувальника за програмою інженерне-будівельне проектування в частині інженерно-технічних заходів цивільного захисту є обгрунтованою.
Зазначена тендерна документація погоджена Департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту через портал «Київаудит». Зауважень щодо будь-яких дискримінаційних умов відсутні.

Дискримінаційна вимога

Дата подання: 30.07.2024 21:05
Дата відповіді: 02.08.2024 14:32
Шановний Замовнику, Додаток № 3 до тендерної документації містить перелік документів від учасника що надаються у складі пропозиції до кінцевого строку подання, в якому міститься наступна вимога «В складі тендерної пропозиції Учасник має надати проект виконання робіт, в якому обгрунтовує використання машин і механізмів, зазначених у підсумковій відомості ресурсів (відомості ресурсів), поданої у складі кошторисної документації розрахунку цінової пропозиції Учасника, розроблений відповідно до ДБН А.3.1-5:2016 "Організація будівельного виробництва".» Зазначена вимога є дискримінаційною, та значно обмежує коло учасників з огляду на наступне. Відповідно до ДБН А.3.1-5:2016 "Організація будівельного виробництва" – проект виконання робіт (далі - ПВР) – це вид проектно-технологічної документації, яка розробляється на основі робочої документації та проекту організації будівництва і визначає та деталізує технологію, організацію та умови виконання будівельних робіт. В свою чергу, проект організації будівництва – це вид проектно-технологічної документації у складі проекту, яка містить рішення з організації будівництва об'єкта в цілому та, за необхідності, черги, пускового комплексу, відокремленої частини, частини об'єкта будівництва, підготовчих робіт. пп.5.3.5. п. 5.3. ДБН А.3.1-5:2016 "Організація будівельного виробництва" визначено, що ПВР розробляє будівельна організація на види та етапи робіт, які вона виконує. Для складних видів робіт ПВР може розроблятися із залученням проектних організацій (у тому числі у складі проектної документації) або науково-дослідних організацій відповідного напряму діяльності. ПВР повинен бути узгоджений з ПОБ за основними показниками: межі будівельного майданчика, прийняті методи будівництва, принципові рішення з організації і послідовності робіт, вимоги щодо міцності, стійкості та надійності об'єкта будівництва, вимоги комплексної безпеки будівництва. Відповідно до пп.5.3.7. п. 5.3. ДБН А.3.1-5:2016 "Організація будівельного виробництва" вихідними матеріалами для розроблення ПВР є: а) проект організації будівництва; б) робоча документація; в) умови поставки матеріалів, конструкцій, готових виробів і устаткування, виробничо- технологічної комплектації і перевезення будівельних вантажів; г) умови використання будівельних машин і транспортних засобів; д) умови забезпечення робочими кадрами будівельників з основних професій, можливі режими використання робочого часу, а в необхідних випадках - умови організації будівництва і виконання робіт вахтовим методом; е) матеріали і результати технічного обстеження існуючих будівель та споруд при їх реконструкції, капітальному ремонті чи технічному переоснащенні, а також вимоги до виконання будівельних робіт в умовах діючого об'єкта (виробництва); ж) матеріали і результати технічного обстеження прилеглих будівель та споруд, а також вимоги до виконання робіт в умовах ущільненої існуючої забудови. В свою чергу, замовником у складі тендерної документації, а саме в Додатку № 3 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» визначено лише перелік та обсяги робіт, що мають бути виконані. Відтак, враховуючи положення ДБН А.3.1-5:2016 "Організація будівельного виробництва", зазначеної в Додатку № 3 до тендерної документації інформації недостатньо для розробки проекту виконання робіт, а вихідні матеріали для розроблення ПВР недоступні для учасників та не опубліковані Замовником у складі тендерної документації, у зв’язку з чим неможливо розробити проект виконання робіт. Отже, вимога щодо надання проекту виконання робіт є дискримінаційною по відношенню до інших суб’єктів господарювання, містить ознаки корупційних ризиків та може свідчити про наявність попередньої змови між Замовником та майбутнім Учасником. Відтак звертаємось до Вас з проханням в нести зміни до тендерної документації та виключити вимогу про надання учасником проекту виконання робіт.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Прошу зауважити, що в самому звернені Ви посилаєтесь на п. 5.3. ДБН А.3.1-5:2016 "Організація будівельного виробництва" затверджений Наказом від 05.05.2016 № 115 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, яким визначено, що ПВР розробляє будівельна організація на види та етапи робіт, які вона виконує.
Відповідно до пункту 6 «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, Учасник має можливість до моменту подання тендерної пропозиції ознайомитися у замовника з матеріалами проекту на роботи відповідно предмету закупівлі (Проектна документація, реєстраційний номер PD01:1095-6418-4087-8879 та Експертний звіт (позитивний) №26/2039-12/23 від 26.12.2023р.).
Таким чином, будь який учасник, що має намір брати участь у закупівлі, з метою складання проекту виконання робіт (ПВР) може ознайомитись з матеріалами проекту безпосередньо у Замовника. Пунктом 2 тендерної документації визначені посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками та їх відповідні контактні дані.
За таких обставин, відсутні дискримінаційні умови для учасників щодо отримання необхідної вихідної інформації (Проектна документація) для складання проекту виконання робіт (ПВР).
Вимога тендерної документації щодо надання у складі тендерної пропозиції учасника проекту виконання робіт (ПВР) є обґрунтованою, виходячи з наступного:
Учасник в даному ПВР обґрунтовує використання машин і механізмів оскільки, ПВР має містити рішення з технології та організації виконання будівельних робіт на об'єкті будівництва або окремих його черг, пускових комплексів, окремих видів чи етапів робіт, а також перелік необхідної виконавчої документації.
ПВР має передбачати заходи із забезпечення якісного, безпечного і своєчасного виконання робіт з дотриманням встановлених діючим законодавством України вимог.
Зазначена тендерна документація погоджена Департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту через портал «Київаудит». Зауважень щодо будь-яких дискримінаційних умов відсутні.

Дискримінаційні вимоги

Дата подання: 30.07.2024 21:30
Дата відповіді: 02.08.2024 14:31
Виходячи з аналізу вимог тендерної документації єдиним переможцем процедури закупівлі «Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття гімназії № 172 «Нивки» Шевченківського району м. Києва на земельній ділянці за адресою: вул. Ружинська, 30/32 у Шевченківському районі м. Києва (код ДК 021:2015 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи)» може бути розробник проектної документації ПП «СТЕПС», оскільки законний доступ до вихідних матеріалів для розроблення проекту виконання робіт є лише у автора проекту та/або пов’язаних із замовником осіб, яким було завчасно, за попередньою змовою, надано доступ до відповідної інформації. З огляду на викладене, просимо замовника скасувати торги, або внести зміни до тендерної документації, передбачивши вимоги, які будуть відповідати принципам публічних закупівель, а саме: добросовісній конкуренції серед учасників; максимальній економії та ефективності; відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівлі; недискримінації учасників; об'єктивній та неупередженій оцінці тендерних пропозицій; запобіганню корупційним діям і зловживанням.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до пункту 6 «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, Учасник може до моменту подання тендерної пропозиції ознайомитися у замовника з матеріалами проекту на роботи відповідно предмету закупівлі (Проектна документація, реєстраційний номер PD01:1095-6418-4087-8879 та Експертний звіт (позитивний) №26/2039-12/23 від 26.12.2023р.).
Тендерна документація оголошена- викладена в системі «Prozorro» 19.07.2024р. та наданий час для розміщення тендерних пропозицій учасників до 03.08.2024р., що у відповідності до п. 34 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» становить не менш ніж 14 календарних.
Таким чином, будь який учасник, що має намір брати участь у закупівлі, може ознайомитись з матеріалами проекту на роботи - Проектна документація, реєстраційний номер PD01:1095-6418-4087-8879 та Експертний звіт (позитивний) №26/2039-12/23 від 26.12.2023р. безпосередньо у Замовника. Пунктом 2.3. «посадова(і) особа(и) замовника, уповноважена(і) здійснювати зв'язок з учасниками» розділу І «Загальні положення» тендерної документації, визначені посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками та вказані їх відповідні контактні дані. Більш того, враховуючи складність робіт за предметом закупівлі та їх особливостей – учасник зобов’язаний бути ознайомлений з проектною документацією на стадії підготовки тендерної пропозиції.
Зазначена тендерна документація погоджена Департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту через портал «Київаудит». Зауважень oодо будь-яких дискримінаційних умов відсутні.
За таких обставин, відсутні дискримінаційні умови для учасників.
Розгорнути: 4 Згорнути

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 03.08.2024 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКЕ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ"
Пошук по цьому учаснику
65 500 401.42 UAH з ПДВ 65 500 401.42 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

05.08.2024 17:01
sign.p7s
02.08.2024 17:11
sign.p7s
02.08.2024 17:09
sign.p7s
02.08.2024 17:06
6. Кошторис.rar
02.08.2024 17:06
6. Кошторис.rar.p7s
02.08.2024 17:06
ПВР ООШ_172_1.pdf
02.08.2024 17:06
ПВР ООШ_172_1.pdf.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКЕ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ"
#41638010
Пошук по цьому переможцю
Переможець 65 500 401.42 UAH з ПДВ 05.08.2024 15:33

Документи

03.08.2024 00:00
edr_identification.yaml
05.08.2024 15:32
Протокол 277.pdf
05.08.2024 15:32
sign.p7s
05.08.2024 15:33
napc

Переможець

Дата і час публікації: 05.08.2024 15:33

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКЕ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ"
Пошук по цьому переможцю
#41638010
65 500 401.42 UAH з ПДВ Документи

Документи

03.08.2024 00:00
edr_identification.yaml
05.08.2024 15:32
Протокол 277.pdf
05.08.2024 15:32
sign.p7s
05.08.2024 15:33
napc

Зміни до договору

Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 29.08.2024 15:40
Опис змін: Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер договору: 1
Контракт:

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання