Аналіз цін у Prozorro Market

Аналіз цін у Prozorro Market — додаток публічного модуля аналітики BI Prozorro, що дозволяє знайти ціни на товари, які придбали на Prozorro. Він показує медіанну ціну на обраний товар (тобто середню ціну без врахування аномально високих чи низьких значень), а також мінімум та максимум ціни. Інструмент допоможе як визначити очікувану вартість закупівлі, так і просто оцінити ринкові ціни. Щоб визначити ціну за товар, необхідно поставити декілька фільтрів: на категорію товару та його характеристики, період часу закупівлі та за потреби — область. Додаток бере дані із закупівель, які провели за допомогою запиту цінових пропозицій.

Коротка відео-інструкція із аналізу цін на Prozorro Market

Загалом усі інструкції щодо використання модуля зібрані в спільній бібліотеці та на нашому YouTube-каналі. Там ви зможете знайти саме те пояснення, яке відповідатиме вашій потребі і допоможе вирішити будь-яку задачу в BI Prozorro.
Окрім цього, ви можете надіслати запитання нам на пошту bi@ti-ukraine.org або в нашу групу Аналітичні інструменти Prozorro на Facebook. Там ми публікуємо новини про оновлення модуля і разом з його користувачами обговорюємо інструменти. Приєднуйтесь!

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання