Чергова корупційна закупівля цього замовника-хабарника. З року-в- рік одне й те саме. Хабарник акцептує пропозицію "свого" постачальника і відхиляє всі економічно найвигідніші з однією аргументацією - не відповідає медико-технічному завданню документації! А медико-технічне завдання прописує хабарник тільки під конкретну продукцію певного виробника! Ясна річ, що всі інші будуть не відповідати медико-технічному завданню документації! Коли ми "розбиваємо" всі аргументи відхилення нашої пропозиції, хабарник вигадує нові. Спочатку йому потрібен був Повідон Йод, про що хабарник зазначив в протоколі відхилення. Потім, у відповіді на нашу аргументовану вимогу він змінює тактику і вже пише, що йому у складі засобу повинен тріамін! Це сміх. Але цей безграмотний персонаж не знає, що таке а ні тріамін, а ні повідон йод. Головний лікар та головна медична сестра вимагають від постачальників 40% хабаря. Є докази, є список постачальників, яким пропонується співпраця тільки через хабар! Всі ці компанії готові підтвердити цей факт! Аргументи відхилення не витримують критики! Щодо перекрученого трактування Наказу№236. Хабарнику краще вивчати мат. частину, замість цієї безграмотної писанини. Вірне трактування Наказу №236: Відповідно до 9.11 “Інструкції щодо організації контролю та профілактики післяопераційних гнійно-запальних інфекцій, спричинених мікроорганізмами, резистентними до дії антимікробних препаратів”, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04.04.2012 № 236 (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0912-12):
“Медичним персоналом хірургічна обробка рук проводиться із застосуванням різних спиртових (понад 65,0%) або інших швидкодіючих (експозиція 1,0-1,5 хв.) антисептичних (дезінфекційних) засобів методом їх втирання в кисті рук та передпліччя, включаючи ліктьові суглоби.”
Згідно з п.1.2 Методичних рекомендацій "Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу", затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 21.09.2010 №798 (http://document.ua/pro-zatverdzhennja-metodichnih-rekomendacii-hirurgichna-ta-g-doc34054.html):
“Антисептик для рук – засіб на основі спирту з додаванням або без додавання інших сполук, призначений для деконтамінації шкіри рук з метою переривання ланцюгу передачі інфекції”.
Враховуючи вищенаведене антисептичні (дезінфекційні) засоби для рук поділяються на дві групи:
Перша група — спиртові засоби (засоби на основі спирту без додавання інших сполук);
Друга група — інші засоби, зокрема, засоби на основі спирту з додавання інших сполук.
Засіб, що зазначений в тендерній документації, відносяться до другою групи, а не до першої. Крім того, вищезазначений засіб, зареєстрований у встановленому порядку та відповідно до ст. 34 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1645-14/page2) дозволений до використання в Україні, зокрема, і у лікувально-профілактичних закладах. Тобто, якщо запропонований нами засіб не відповідав би Наказу №236 МОЗ Укр
ee32bebeb5a408832e863e2c0d82a12f
Замовник не розглядає еквіваленти, прописав дискримінаційні вимоги в документації, яким відповідають лише зазначені в документації торгові марки. Бреше, що таким вимогам відповідають, як мінімум продукція трьох виробників. На нашу скаргу прибрати дискримінаційні вимоги пише:недопущення закупівлі фальсифікату та неякісного товару, керуючись вимогами п. 6.4. Наказу ДП «Зовіншторгу» № 35, ми чітко визначили у документації дезінфекційні засоби, які на нашу думку є якісними, та економічно вигідними. Тобто Хабарник стверджує, що на ринку існують лише фальсифікати окрім вибраних торгових марок засобів. За нашою інформацією головний лікар і головна медична сестра отримують від обраного постачальника 40% хабаря від вартості закупівлі. Вважаємо,що даний факт повинен бути опрацьований відповідними антикорупціонними органами.
61c835197ce634f51cfbcdd8248ac7cf