КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ САНАТОРІЙ №4 ДЛЯ ДІТЕЙ З ТЯЖКИМИ РОЗЛАДАМИ МОВИ ТА УРАЖЕННЯМИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Телефон
Код ЄДРПОУ
01985274
Поштова адреса
49051, м. Дніпро, вул. Батумська, 62
Профіль у BI

Індекс DOZORRO (бета-тест) ?

Індекс

Dozorro

0 %
114 шт
Кількість договорів
Кількість договорів (конкурентні процедури) 102 шт
Кількість договорів (неконкурентні процедури) 12
4 млн
Вартість договорів
Вартість договорів (конкурентні процедури) 3 млн
Вартість договорів (неконкурентні процедури) 1 млн
-
Отримано скарг
132
Кількість змін до договорів
0
Вартість змін до договорів

Останні відгуки

Умови закупівлі:

UA-2019-11-22-002674-b

100% корупційна закупівля. Головна сестра вимагає від постачальників 40% хабаря. Вважаємо аргументи відхилення економічно найвигіднішої пропозиції, як такі, що не витримуть ніякої критики. По-перше, Замовник протизаконно намагається закупити засіб "Бактолан лосьон", який є косметичним засобом, а не дезінфікуючим, за кодом 24450000-3 Агрохімічна продукція, за яким закуповуються саме дезінфікуючі засоби. По-друге, Замовник протизаконно намагається шантажувати Учасників тим фактом, що, мовляв, в нього встановлені настінні дозатори під флакон "Бактолан лосьон", і ніякі інші флакони не підходять. Зазначення цієї вимоги свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулює цією вимогою, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця. Таким чином, викладені медико-технічні вимоги суперечать основним принципам Державних закупівель, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.Подивіться на різницю в сумах пропозицій! Саме ця різниця і є корупційною складовою в ціні переможця! Річ в тому, що Наказом МОЗ №798 передбачено використовувати настінні дозатори під засіб для догляду за руками тільки для хірургічної обробки рук! Зважаючи на профіль Замовника, хірургічні операції він не проводить, що ставить під сумнів доцільність закупівлі за бюджетні кошти настінних дозаторів, якщо вони взагалі закуповувались. Вважаємо що цю доцільність встановить перевірка Закладу профільними органами, куди ми направимо лист. Ми запропонували повні еквіваленти за такими характеристиками, як: групи діючих речовин, спектр антимікробної дії, призначення, клас безпеки, режими використання. Саме за такими характеристиками визначають еквівалентність державні профільні установи Запропоновані нами засоби в РАЗИ економічніші! Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти, що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні. Замовник заздалегідь запланував у переможці Учасника, з яким є корупційні домовленості, та незаконну аргументацію для відхилення небажаних пропозицій.
c32896ca3e056f5d12dcb118ea182a9a

Отримані скарги

ЄДРПОУ Скаржник Отримано скарг Виграно Програно

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері