У Додатку №3 до тендерної документації Замовник вимагає надати гарантійний лист від виробника або його офіційного представника з зазначенням номеру оголошення. Дана вимога носить дискримінаційний характер, порушуючи принципи здійснення закупівель.
dd20ec1f64e636779594c92d7739dd15
Необгрунтована відміна торгів!!Замовник відминив торги у зв'язку з необхідністю внесення змін до тендерної документації.Замовник відміняє торги чи може визначити їх такими, що не відбулися, у разі наявності підстав, визначених статтею 31 ЗУ "Про публічні закупівлі". Перелік підстав визначених статтею 31 є вичерпним. Визначеної замовником підстава не є правомірною, натомість замовнику надано право вносити зміни до тендерної докуметації без відміни торгів. І це ж визначено в розділі 2 пункту 2 Тендерної документації даного Замовника. То чому замовник не скористався цим правом...Але далі ж ще цікавіше. Замовник оголошує наступного дня відкриті торги за цим же предметом закупівлі (UA-2020-02-21-000671-b). Замовник змінив лише вимогу до учасника , а сама вимагає надання авторизаційного листа від виробника з ідентифікатором закупівлі чи копію договору з виробником. А далі ж ще цікавіше... Торги знову відмінені... Причина - скасування закупівлі в зв’язку з технічною помилкою, яку неможливо виправити. Яка помилка? навіть в протоколі засідання тендерного комітету не має обгрунтування помилки. І знову цієї причини не має Стаття 31. І знову замовник оголошує закупівлю UA-2020-02-27-002499-a, де вже вимагає надання учасником гарантійного листа від виробника або його офіційного представника з зазначенням номеру оголошення ( що є дискримінаційною вимогою), зменшує кількість лотів та дещо змінює найменування товару. Мабудь "потенційному" учаснику не дуже подобалась тендерна документація ))
31dd9b8fb134c11cfcee47526bc06bd7
Чергова корупційна закупівля цього Замовника- хабарника. Аргументи відхилення не витримують критики! Хабарник несе нісенітницю, що згідно Наказу №552 МОЗ він робить ротацію деззасобів!!! Але в Наказі МОЗ немає навіть слова про ротацію! Хабарник міняє постачальників на тих, хто більше хабар запропонує ( за нашими зданими керівництво Замовника вимагає від постачальників не менше 40% хабаря)? Стосовно інших "аргументів" відхилення. ! Звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з боку замовника-хабарника процедури допорогових закупівель. Однією з ключових вимог до проведення допорогових торгів є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у вашій тендерній документації, містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
В документації закупівлі сформовані дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які характерні тільки певним торговим маркам, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим.
Технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин, специфічні тільки для певних торгових марок режими використання з експозиціями та виходом робочого розчину. Жоден наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів!
Зазначення КОНКРЕТНОГО дезінфікуючого засобу свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулює такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця.
Таким чином, викладені медико-технічні вимоги суперечать основним принципам Державних закупівель, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, ваші технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».Ми запропонували повні еквіваленти за такими характеристиками, як: групи діючих речовин, спектр антимікробної дії, призначення, клас безпеки, режими використання. Саме за такими характеристиками визначають еквівалентність державні профільні установи Запропоновані нами засоби в РАЗИ економічніші! Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти, що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні.
ae3c64378a713956f79ef67ebe711d96