Вимога, щодо усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Ідентифікатор закупівлі UA-2020-02-18-001597-a,
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги" Хмельницької обласної ради
Загальні вимоги по Лоту 1 - «Mianserin», «Quetiapine», «Quetiapine», «Risperidone», «Risperidone», «Amisulpride», «aripiprazole», «aripiprazole»:
Шановний замовник, повідомляємо, що деякі положення ТД не відповідають нормам чинного законодавства, зокрема Закону України Про публічні закупівлі (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 9 ст.89){Із змінами, внесеними згідно із Законами № 1078-VIII від 12.04.2016, ВВР, 2016, № 21, ст.407 № 1356-VIII від 12.05.2016, ВВР, 2016, № 24, ст.488 (далі – Закон). А саме :
Дод №2 Загальні вимоги до лоту №5) 7) Оригінал гарантійного листа виробника (представництва, філії виробника, уповноваженого на це виробником, якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), яким виробник підтверджує можливість поставки предмету закупівлі цих торгів, у необхідній кількості та в терміни, визначені цією документацією та пропозицією учасника торгів. Гарантійний лист виробника повинен включати: повну назву учасника, назву предмету закупівлі, одиницю виміру, кількість згідно Медико – технічних вимог та повинен адресуватися замовнику торгів. Гарантійний лист виробника надається обов’язково на продукцію від кількості 200 одиниць форми випуску зазначеної у ТД (упаковок/флаконів). Якщо гарантійний лист видається не виробником, у складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати документи, що підтверджують повноваження представника, представництва, філії виробника вчиняти дії стосовно видачі гарантійних листів. У листі від виробника або офіційного представництва в Україні обов’язково зазначається номер оголошення, забезпечення терміну придатності визначеного тендерною документацією та назва замовника торгів.
Звертаємо Вашу увагу , що згідно спільного листа Мінекономрозвитку та МОЗ щодо закупівлі лікарських засобів № 3301-04_55905-03_01.7_33810 від 19.12.2018:
• не рекомендується висувати вимоги щодо надання постачальниками ГАРАНТІЙНОГО ЛИСТА ВІД ВИРОБНИКА, оскільки це може спричинити дискримінацію потенційних учасників закупівлі.
Викладені вище вимоги обмежують конкурентоспроможність потенційних учасників і в цілому впливають на можливість учасників прийняти участь у процедурі відкритих торгів.
Вимога є дискримінаційною, тому що потенційні учасники:
1) Мають укладені прямі контракти з виробником лікарського засобу, за умовами яких виробник (його дистрибьютор) вже гарантував та зобов’язався поставити лікарських засіб
2) Мають ліцензію на торгівлю лікарськими засобами та дотримуються ліцензійних умов. Дотримання ліцензійних умов контролюється Держлікслужбою.
3) Мають на складських приміщеннях залишках достатню кількість товару для забезпечення поставок за тендерним договором
4) Відносно якості запропонованих товарів ( ЛЗ ) - Якість зап
a3f9d97b4f5280610d67fa01ef677221
Звертаюсь до Державної Аудиторської служби України у Хмельницькій області. Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим. Зокрема у лоті №1 в тендерній документації замовником зазначені торгові назви лікарських засобів-Міасер,Кветіксол, Рисперон,Солекс,Арілентал. Таке посилання не є необхідним і у тендерній документації таке посилання не обґрунтовано, тобто замовником порушено вимоги ст.22 Закону. Окрім того в Лот №1 включений унікальний препарат Міасер (Міансерин) компанії «Рівофарм СА» який, є тільки в цього виробника. Таким чином, зазначення у тендерній документації торгових назв та включення препарату Міасер є порушенням законодавства у сфері публічних закупівель. Прошу контролюючі органи відреагувати на дані порушення.
b6a923db2bc49a9ea1c8cce17b7f4008
Вимога, щодо усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Ідентифікатор закупівлі UA-2020-02-14-002090-b, Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги" Хмельницької обласної ради Лоту 5 - «Venlafaxine», «Venlafaxine», «Olanzapin», «Quetiapine», «Quetiapine», «Risperidone», «Chlorpromazine», «Chlorpromazine», «Comb drug», «Comb drug» Шановний замовник, повідомляємо, що деякі положення ТД не відповідають нормам чинного законодавства, зокрема Закону України Про публічні закупівлі (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 9 ст.89){Із змінами, внесеними згідно із Законами № 1078-VIII від 12.04.2016, ВВР, 2016, № 21, ст.407 № 1356-VIII від 12.05.2016, ВВР, 2016, № 24, ст.488 (далі – Закон). А саме : Дод №2 Загальні вимоги до лоту №5) 7) Оригінал гарантійного листа виробника (представництва, філії виробника, уповноваженого на це виробником, якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), яким виробник підтверджує можливість поставки предмету закупівлі цих торгів, у необхідній кількості та в терміни, визначені цією документацією та пропозицією учасника торгів. Гарантійний лист виробника повинен включати: повну назву учасника, назву предмету закупівлі, одиницю виміру, кількість згідно Медико – технічних вимог та повинен адресуватися замовнику торгів. Гарантійний лист виробника надається обов’язково на продукцію від кількості 200 одиниць форми випуску зазначеної у ТД (упаковок/флаконів). Якщо гарантійний лист видається не виробником, у складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати документи, що підтверджують повноваження представника, представництва, філії виробника вчиняти дії стосовно видачі гарантійних листів. У листі від виробника або офіційного представництва в Україні обов’язково зазначається номер оголошення, забезпечення терміну придатності визначеного тендерною документацією та назва замовника торгів. Звертаємо Вашу увагу , що згідно спільного листа Мінекономрозвитку та МОЗ щодо закупівлі лікарських засобів № 3301-04_55905-03_01.7_33810 від 19.12.2018: • не рекомендується висувати вимоги щодо надання постачальниками ГАРАНТІЙНОГО ЛИСТА ВІД ВИРОБНИКА, оскільки це може спричинити дискримінацію потенційних учасників закупівлі. Викладені вище вимоги обмежують конкурентоспроможність потенційних учасників і в цілому впливають на можливість учасників прийняти участь у процедурі відкритих торгів. Вимога є дискримінаційною, тому що потенційні учасники: 1) Мають укладені прямі контракти з виробником лікарського засобу, за умовами яких виробник (його дистрибьютор) вже гарантував та зобов’язався поставити лікарських засіб 2) Мають ліцензію на торгівлю лікарськими засобами та дотримуються ліцензійних умов. Дотримання ліцензійних умов контролюється Держлікслужбою. 3) Мають на складських приміщеннях залишках достатню кількість товару для забезпечення поставок за тендерним договором 4) Відносно якості запропонованих товарів ( ЛЗ ) - Якість запропонованих до по
f4afc9df2b4136fa4a287578a6880c83