Замовник повинен чітко дотримуватися правил і порядку проведення та оцінювання публічних закупівель відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі»! Проте, ознайомившись із тендерною пропозицією учасника ПП «АРКА-ЛЬВІВ», є підозра у тому, що замовник порушив частину 2 ст.5 даного закону. Відповідно до п.6.4 ч.6 Розділу 3 «Тендерної документації» у складі тендерної пропозиції учасником надано документальне підтвердження відповідності робіт (послуг) тендерної документації. Проте, є ймовірність, що кошторисна документація передана замовником наперед даному учаснику, оскільки договірна ціна та вся кошторисна документація складена в поточних цінах станом на 24.01.2019 р., а тендер оголошено – 30.01.2019 р. Також, допущена помилка, яку замовник пояснював, що «При розробці проектно-кошторисної документації була здійснена технічна помилка, яка відповідно була продубльована в технічному завданні». Проте, ця «технічна помилка» якимось чином була продубльована і учасником у Локальному кошторисі «Зовнішнє електроосвітлення. Зовнішнє освітлення» - Розділ № 4 «Заземлення ввідно-розподільчого пристрою народного дому», а має бути «Заземлення ввідно-розподільчого пристрою дитячого садочку». А також, орфографічна помилка із технічного завдання – Дрсель-клапан, а має бути Дросель-клапан.
Тому, враховуючи вище сказане – учасник ПП «АРКА-ЛЬВІВ» не відповідає вимогам пункту 1 або/та 6 частини 1 ст. 17 Закону.
Всупереч вимогам п.1.7 ч.1 Розділу 3 «Тендерної документації» у складі тендерної пропозиції учасником надано Довідку про наявність обладнання без підпису уповноваженої особи учасника.
Також, всупереч п.5 ч.2 розділу 5 «Тендерної документації» у складі тендерної пропозиції учасником ПП «АРКА-ЛЬВІВ» мали бути подані копія ліцензії (ліцензій), дозволів, які необхідні для виконання даного виду робіт (у разі якщо це необхідно згідно чинного законодавства) (У разі відсутності у учасника власних ліцензій та дозволів він має право залучити до виконання цих робіт субпідрядників і надати у складі пропозиції їх дозвільні документи). Проте, на виконання цієї вимоги, у складі тендерної пропозиції, учасником не надано Дозвіл на виконання робіт з підвищеної небезпеки. При цьому, технічним завданням на виконання робіт передбачено виконання робіт на висоті та зварювальних робіт.
Проте, замовник стає на захист учасника і надає роз’яснення: «…Проте, виконання робіт підвищеної небезпеки, що входять до переліку робіт, зазначених в додатку 6 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 48 може здійснюватись роботодавцем без обов’язкового одержання дозволу на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, що надається дозвільному органу не пізніше ніж за п'ять робочих днів до початку виконання робіт підвищеної небезпеки. До таких робіт відносяться, з
9547937fdd418f1427f7c04476e60b67