Шановний Замовнику, звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з вашого боку процедури допорогових закупівель, де однією з ключових вимог до проведення допорогових торгів є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Ви декілька разів порушили чинне законодавство при оприлюднені даної закупівлі. По- перше відповідно до Закону України Про публічні закупівлі (Документ 922-VIII, нова редакція від 19.04.2020, підстава - 114-IX), розділ III загальні умови здійснення закупівлі, Стаття 14, пункт 4 у разі здійснення спрощеної закупівлі (придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 і 2 частини першої статті 3 цього Закону) у вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників. Тобто , Ви можете вказати ,який саме еквівалент, але заборонити НЕ МОЖЕТЕ! Ось в чому різниця, коли йдеться мова про закупівлю за ДЕРЖАВНІ КОШТИ ! Ви не маєте права прописувати таку вимогу : Еквіваленти та аналоги не пропонувати. Засіб який Ви замовляєте, Хлорантин актив, є звичайнісіньким хлорвмісним засобом на основі дихлорізоціанурової кислоти, таких засобів зареєстровано десятки. Вони мають те ж призначення, той же спектр дії, застосування. Різниця залишається в ціні. З вашого оголошення стає зрозуміло про не що інше як зговір завідомого учасника та замовника, адже
Товар повинен відповідати Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» від 15.01.2015 № 124-VIII та іншим документам, що діють на території України, бути виготовленим відповідно до вимог ТУ У 20.2-40220141-002:2017.Еквіваленти та аналоги не пропонувати.
Ця вимога є прямим доказом дискримінації, адже містить посилання на конкретні рецептурні дані , зазначені номера ТУ У, що відповідають лише заявленому на торги засобу, оскільки ТУ У розробляються виробником та містять рецептурні дані, які є конфіденційною інформацією. Посилаючись на номер ТУ дана вимога унеможливлює надання еквіваленту, та надає перевагу лише єдиному виробнику ,власнику саме зазначених ТУ. Замовник не маючи жодних аргументованих пояснень вперто намагається провести корупційну закупівлю. Тож чекатимемо на аукціон. Якщо запропонований засіб буде з найвищою ціною - це підтвердження зговору.
ccccd5b4ad3b9040d3a35df40604fd53
Порушено принцип об'єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій.
d007fa59f93223f2d0656413d77f5a75