Огидно читати таку писанину! За нашими даними головна медична сестра вимагають від постачальників 40% хабаря! Ось головний аргумент, чому наша пропозиція дискваліфікована! Кваліфікація цих письменників викликає великі питання, тому що аргументи наведені представниками Замовника-дилетантські. Щодо діючої речовини та агегатного стану засобу Саніліт СТ. І засіб Актацид Хлор, і засіб Саніліт СТ це засоби на основі АКТИВНОГО Хлору! Неважливо, яка саме речовина в концентраті, адже використовується робочий розчин, а при його приготуванні утворюється АКТИВНИЙ ХЛОР! Теж стосується і агрегатного стану засобів (гранули-таблетки). Яка різниця Замовнику, якщо використовується рідкий робочий розчин? Таблетки, навіть, краще,бо не пилять при приготуванні робочого розчину! Але ж Хабарника це не цікавить, його цікавить отримання хабаря, тому і несе таку нісенітницю! Далі, стосовно трактування Наказу №236, який Замовник навіть не читав. Відповідно до 9.11 “Інструкції щодо організації контролю та профілактики післяопераційних гнійно-запальних інфекцій, спричинених мікроорганізмами, резистентними до дії антимікробних препаратів”, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04.04.2012 № 236 (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0912-12):
“Медичним персоналом хірургічна обробка рук проводиться із застосуванням різних спиртових (понад 65,0%) або інших швидкодіючих (експозиція 1,0-1,5 хв.) антисептичних (дезінфекційних) засобів методом їх втирання в кисті рук та передпліччя, включаючи ліктьові суглоби.”
Згідно з п.1.2 Методичних рекомендацій "Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу", затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 21.09.2010 №798 (http://document.ua/pro-zatverdzhennja-metodichnih-rekomendacii-hirurgichna-ta-g-doc34054.html):
“Антисептик для рук – засіб на основі спирту з додаванням або без додавання інших сполук, призначений для деконтамінації шкіри рук з метою переривання ланцюгу передачі інфекції”.
Враховуючи вищенаведене антисептичні (дезінфекційні) засоби для рук поділяються на дві групи:
Перша група — спиртові засоби (засоби на основі спирту без додавання інших сполук);
Друга група — інші засоби, зокрема, засоби на основі спирту з додавання інших сполук.
Засіб, що зазначений в тендерній документації, відносяться до другою групи, а не до першої. Крім того, вищезазначений засіб, зареєстрований у встановленому порядку та відповідно до ст. 34 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1645-14/page2) дозволений до використання в Україні, зокрема, і у лікувально-профілактичних закладах. Тобто, якщо запропонований нами засіб не відповідав би Наказу №236 МОЗ України, він не пройшов би реєстрацію, а свідоцтво про Державну реєстрацію на цей засіб видане пізніше, ніж був введений в дію Наказ №236! Стосовно невідповідності складу засобів Тіланол Форте - Еконорм Актив. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин. Жоден наказ МОЗ не регулює,
9a3144e552090bf8488d3d91da3841b1