Оскарження рішення тендерного комітету Замовника щодо визначення учасника торгів ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ» переможцем.
Державним підприємством «Торецьквугілля» було оголошено відкриті торги ID 053ce97287a3411b9005c1b61ac35d02 ідентифікатор закупівлі: UA-2020-05-05-001904-b на закупівлю ДК 0221:2015 (CPV): 42410000-3- Підіймально-транспортувальне обладнання (Скіп вугільний індивідуального виготовлення V=6 м 3 на ВП «Шахта «Торецька»).
Згідно з рішенням Замовника від 31 липня 2020 року за результатами проведеного електронного аукціону ( 21 травня 2020 року) та розгляду документів тендерних пропозицій, переможцем процедури відкритих торгів щодо закупівлі ДК 021-2015 (CPV): 42410000-3 - Підіймальнотранспортувальне обладнання (Скіп вугільний індивідуального виготовлення V=6 м 3 на ВП «Шахта
«Торецька») визнано учасника торгів ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ»
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРГО ПРОМТОРГ», яке також є учасником даних торгів, не може погодитися з таким рішенням Замовника та вважає, що дії Замовника порушують норми Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон) та є такими, що порушують його права та інтереси.
Вважаємо, що Замовник порушив принцип здійснення закупівель, встановлений частиною першою статті 3 Закону – об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій. Вважаємо, що Замовник не об’єктивно оцінив пропозицію учасника торгів – ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКА ТОРГОВОПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ» та визначив його переможцем тендеру, порушив статтю 30 Закону, Згідно ч.2 ст.16 Цивільного кодексу України до способів захисту цивільних прав та інтересів відноситься, зокрема, - припинення дії, яка порушує право. Тому, ТОВ «ЕНЕРГО ПРОМТОРГ» звертається до Органу оскарження.
В результаті ознайомлення з документами тендерної пропозиції учасника ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ», вважаємо наявними такі зауваження та невідповідності вимогам тендерної документації затвердженими рішенням тендерного комітету Замовника протокол б/н від 04 травня 2020 року (далі – Документація), згідно з якими тендерна пропозиція учасника ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ» повинна бути відхилена на підставі частини першої статті 30 Закону, а саме: 1. Згідно п.4 ч.1 ст.30 «відхилення тендерної пропозиції» Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відхиляє тендерну пропозицію, якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. А саме: Відповідно до вимог Замовника, які вказані у Додатку 2 пункту 1 підпункту 1.3 -учасник повинен надати довідки у довільній формі щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічно
Оскарження рішення тендерного комітету Замовника щодо визначення учасника торгів ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ» переможцем.
Державним підприємством «Торецьквугілля» було оголошено відкриті торги ID 053ce97287a3411b9005c1b61ac35d02 ідентифікатор закупівлі: UA-2020-05-05-001904-b на закупівлю ДК 0221:2015 (CPV): 42410000-3- Підіймально-транспортувальне обладнання (Скіп вугільний індивідуального виготовлення V=6 м 3 на ВП «Шахта «Торецька»).
Згідно з рішенням Замовника від 01 червня 2020 року за результатами проведеного електронного аукціону ( 21 травня 2020 року) та розгляду документів тендерних пропозицій, переможцем процедури відкритих торгів щодо закупівлі ДК 021-2015 (CPV): 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання (Скіп вугільний індивідуального виготовлення V=6 м 3 на ВП «Шахта «Торецька») визнано учасника торгів ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ»
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРГО ПРОМТОРГ», яке також є учасником даних торгів, не може погодитися з таким рішенням Замовника та вважає, що дії Замовника порушують норми Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон) та є такими, що порушують його права та інтереси.
Вважаємо, що Замовник порушив принцип здійснення закупівель, встановлений частиною першою статті 3 Закону – об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій. Вважаємо, що Замовник не об’єктивно оцінив пропозицію учасника торгів – ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ» та визначив його переможцем тендеру, порушив статтю 30 Закону, Згідно ч.2 ст.16 Цивільного кодексу України до способів захисту цивільних прав та інтересів відноситься, зокрема, - припинення дії, яка порушує право. Тому, ТОВ «ЕНЕРГО ПРОМТОРГ» звертається до Органу оскарження.
В результаті ознайомлення з документами тендерної пропозиції учасника ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ», вважаємо наявними такі зауваження та невідповідності вимогам тендерної документації затвердженими рішенням тендерного комітету Замовника протокол б/н від 04 травня 2020 року (далі – Документація), згідно з якими тендерна пропозиція учасника ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ» повинна бути відхилена на підставі частини першої статті 30 Закону, а саме:
1. Згідно п.4 ч.1 ст.30 «відхилення тендерної пропозиції» Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відхиляє тендерну пропозицію, якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. А саме: Відповідно до вимог Замовника, які вказані у Додатку 2 пункту 1 підпункту 1.3 -учасник повинен надати довідки у довільній формі щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання ан