сервери servers

  • Ідентифікатор тендеру UA-2016-09-15-000951-a
  • 48800000-6 - Інформаційні системи та сервери
  • Відмінена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ""ІНФОРМАТИКА"" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Грицаєнко Ольга Валеріївна, 380962663232 , kp.informatika.kmda@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 03186, Київ, Соціалістична, 3
Очікувана вартість
9 000 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 10.11.16
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 15.10.2016 18:00

Оскарження умов:

до 21.10.2016 00:00

Подання пропозицій:

25.10.2016 18:00

Початок аукціону:

30.11.2016 14:17

Очікувана вартість
9 000 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
70 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.78 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
закупівля серверного обладнання згідно технічних вимог, викладених у Додатку 3

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

6 штуки
закупівля серверного обладнання згідно технічних вимог, викладених у Додатку 3
ДК 021:2015: 48800000-6 — Інформаційні системи та сервери
scheme.ДКПП: 26.20.1 — Машини обчислювальні, частини та приладдя до них

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Виробник обладнання

Дата подання: 22.09.2016 12:43
В тендерній документації є вімога: Запропонований товар має бути від одного виробника. Ця вимога є цілком логічною для позицій 1 та 2 де важлива і фізична сумісність між обладнанням. Стосовно інших позицій для ефектівної роботи обладнання достатньо сумісності на рівні електричних та інформаційних протоколів. В теперишній час дуже часто застосовуються комплексні рішення від різних виробників, такий підхід дозволяє більш ефективно використовувати кошти. В більшості комерційних ЦОД використовуються рішення від різних віробників. Просимо Вас відалити вимогу: Запропонований товар має бути від одного виробника.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! Дякуємо Вам за надане питання. У відповідь на нього, повідомляємо, що закупівля товару від одного виробника враховує показник "Загальна вартість володіння ресурсом". Уніфікація обладнання дозволяє знизити вартість сервісного обслуговування, зменшити витрати на навчання персоналу та зменшити ризики, які присутні для систем побудованних на обладнанні від різних виробників, тому видалення вимоги щодо одного виробника не є доцільним.

Виробник обладнання

Дата подання: 29.09.2016 23:53
Дякую за відповідь, є зауваження: 1) Обладнання купується з сервісною підтримкою від виробника. Тому її вартість буде включено до ціни тендерної пропозіції. 2) Про яке навчання персоналу йдеться? Якщо до вартості пропозиції треба включити вартість навчання, пропонуємо Вам додати відповідну вимогу до ТЗ, наприклад наявність навчальних курсів для персоналу. 3) Якщо для Вас важливий показник "Загальна вартість володіння ресурсом". Пропонуємо Вам включити відповідний критерій до методики оцінки. Та чітко в числовому форматі зазначити важливі для Вас параметри. 4) Які саме ризики Ви маєте на увазі? На Вашу думку якшо поруч знаходяться СЗД та сервери від одного виробника,ймовирність виходу їх з ладу менша, ніж коли поруч знаходяться СЗД та сервери від різних виробників. На підставі яких даних Ви робите подібне припущення? Більшість комерційних ЦОДів у світі є мультивендорними, коли при побудові ЦОД використовуються найкраші рішення в окремих галузях(СЗД, сервери, активне мережеве обладнання), чому Ви важаєте, шо раціональний підбір рішення на обладнанні від різних віробників для Вашої установи є непринятним? Ще раз зауважимо, що все сучасне обладнання є сумісним на рівні електричних та інформаційних протоколів. На підставі вищезазначеного просимо Вас видалити вимогу: Запропонований товар має бути від одного виробника.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник!
У відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» (розділ IV, стаття 22, пункт 3) тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент" (див. Додаток 3).

Слід зауважити, що існує безліч опублікованих прикладів того, як серйозні проблеми сумісності техніки різних виробників зводять нанівець економію при її закупівлі внаслідок:
- ускладнення керуванням обладнанням;
- ускладнення його сервісного обслуговування, діагностики та ремонту;
- необхідності додаткового навчання технічного персоналу;
- виникнення серйозних проблем сумісності різноманітного обладнання;
- необхідності додаткового придбання нового ліцензійного програмного забезпечення, яке працює виключно тільки з певним обладнанням відповідного виробника;
- потреби мати великий набір різноманітних запасних частин та матеріалів, що в свою чергу потребує додаткових складських приміщень, для їх зберігання.
Таким чином, спрощується та здешевлюється експлуатація за рахунок відсутності проблем з сумісністю різних видів обладнання – серверів, мережі зберігання даних, сховищ інформації, локальної мережі, АРМ користувачів, тощо.
Як наслідок, можливість виникнення на підприємстві зазначених негативних наслідків та ускладнень, звичайно, вирішуються за рахунок додаткових витрат, але це, в свою чергу, призводить до порушення головного принципу публічних закупівель, встановленого частиною 1 статті 3 Закону, а саме принципу максимальної економії та ефективності.

Технічне Завдання

Дата подання: 06.10.2016 22:32
Згідно вимог Тендерої документації: У разі, коли Учасник торгів пропонує до постачання еквівалент, технічні вимоги до якого визначені в технічній специфікації, він повинен надати, як частину пропозиції, документи, що підтверджують відповідність предмета закупівлі вимогам, зазначеним у технічній специфікації, а саме експертний висновок, виданий експертом. Термін «експерт» в даному випадку визначений у розумінні Закону України «Про наукову і науково-технічну експертизу». Також Учасник повинен надати свідоцтво, що підтверджує державну акредитацію кваліфікацію експерта з питань організації та проведення наукової і науково-технічної експертизи. Чи існує експертний висновок на Технічне завдання щодо закупівлі серверів? Якщо так, велике прохання надати його для ознайомлення. На даний момент в технічному завданні безліч несунітниць, можливо, наданий висновок їх пояснить...Можливо Ви вирішуєте якісь нетипові для серверного обладнання задачі... Є досить багато нараціональних та завищених вимог. Просимо надати висновок.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! На Ваш запит повідомляємо, що, згідно ч.2 ст.5 Закону України "Про наукову і науково-технічну експертизу" обов'язковій науковій і науково-технічній експертизі підлягають: державні цільові наукові і науково-технічні програми; міждержавні наукові і науково-технічні програми, що реалізуються на підставі міжнародних договорів України в межах її території; галузеві і міжгалузеві програми у сфері наукової і науково-технічної діяльності; інноваційні програми та проекти державного значення.
Тендерна документація, і, зокрема, технічне завдання не є об'єктами обов'язкої наукової або науково-технічної документації, тому відповідні висновки експертизи відсутні, тому що експертиза щодо документації не проводилася.
Разом з тим, зауважимо, що відповідно до ч.1 та ч. 3 ст.5 згаданого Закону, наукова та наукова-технічна експертиза може застосовуватися для вирішення відповідних питань, які виникають в діяльності підприємств, установ, організацій. Відповідно до цього, в Технічному завданні і поставлена умова щодо наявності висновку науково-технічної експертизи щодо відповідності запропонованого Учасником еквіваленту предмету закупівлі вимогам до предмету закупівлі в Технічному завданні.

Виробник обладнання

Дата подання: 07.10.2016 10:23
Дата відповіді: 18.10.2016 14:00
Більшість комерційних ЦОДів є мультивендорними, як Ви вважаєте це є наслідком того, що вони порушують головний принцип публічних закупівель та не обирають найефективніше рішення серед існуючих на ринку? Чи ефектівність закупівель полягає в закупівлі застарілого обладнання, яке навіть знято з виробництва? – невже це є прояви Вашої далекоглядності та ефективності використання бюджетних коштів? Можливо на вашому підприємстві працівники після навчання не можуть діагностувати яке саме обладнання вишло з ладу: СЗД, сервери, мережеве обладнання, та звернутись до служби підтримки виробника конкретного обладнання, і саме для цього потрібне єдине вікно звернень? - це едине логічне обгрунтування того, що Ви вимагаєте обладнання від одного виробника(подальше відпрацювання звернення виконують інженери, відповідальні за СВІЙ тип обладнання). Про які можливі проблеми з сумісністю Ви пишете? Хочемо Вас проінформувати, що сучасне обладнання абсолютно сумісне між собою. Виробникі обладнання мають власні лабораторії в яких тестують своє обладнання з обладнанням інших виробників на сумісність. Про запасні частити це взагалі несунітниці : в умовах технічного завдання прописані вимоги до сервісного обслуговування, яке включає заміну частин, що вийшли з ладу. Які складські примішення Ви маєте на увазі, при сервісному обслуговуванні? На даний момент бюджет закупівлі майже в 2 рази перевищує середньоринкову вартість аналогічного обладнання від інших виробників, конкуренція є штучно обмеженною Вимагаємо Вас, щоб Ви привели технічне завдання, у відповідність до світових стандартів, за яким буде технічному завданню буде відповідати обладнання, щонайменше 3х виробників. Та зазначити в технічному завданні дійсні критерії, які важливі для ефективної роботи Серверного обладнання.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику! На Ваш запит повідомляємо, що, обладнання, яке ми плануємо до закупівлі, буде працювати в умовах великих навантажень, та повинно забезпечувати мінімальний час простою після можливої аварії. Маючи на увазі ці фактори, ми обираємо кваліфіковану підтримку від виробника обладнання.
Специфікація обладнання обиралась по результатам внутрішнього аналізу. Також, звертаємо Вашу увагу, що тендерна документація підготовлена у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та інших нормативних документів у сфері публічних закупівель, в ній передбачена можливість надання еквівалентного обладнання, тобто Ви можете запропонувати Ваш варіант, за умови що він буде не гірший, ніж той, що заявлений в технічному завданні.

Технические характеристики оборудования

Дата подання: 07.10.2016 15:45
Дата відповіді: 18.10.2016 14:10
Нижеприведенные характеристики, являются либо технологиями свойственными только определенному производителю, либо завышенными, не влияющими на эффективность и работоспособность системы. Просим их убрать из требований к закупаемому оборудованию. Серверне шасі для блейд серверів Відсіки для серверів Не менше ніж 16 шт для встановлення блейд-серверів Відсіки для модулів активного охолодження Не менше ніж 10 шт. ПЗ керування Наявність ліцензії Insight Control Encl FIO 8 Svr E-LTU Блейд сервер Процесор Не менше ніж 2 процесори Intel® Xeon® E5-2670v3 (2.3GHz/12-core) Мережеві контролери Не менше ніж 2 порти FlexFabric 10Gb Сервер Мережевий контролер Тип 1 Не менше ніж 1х4 порти 1 Gb/s Ethernet Мережевий контролер Тип 2 Не менше ніж 2х2 порти 10 Gb/s Converged Network Adapter Система збереження даних Архітектура - а також різних рівнів RAID на одних (тих самих) дисках Контролери дискового масиву - Для передачі даних між контролерами єдиної системи не повинні використовуватися технології FibreChannel, Ethernet або Infiniband. Можливість розширення - Можливість розширення до 24 портів Fibre Channel Наявна функціональність - Операції RAID повинні здійснюватися спеціалізованою апаратною мікросхемою (ASIC, сопроцесором), а не центральним процесором загального призначення - Віртуалізація ресурсів збереження на рівні контролера, з можливістю використання алгоритмів наступних типів - RAID 10, 50, 60 на одних і тих самих фізичних дисках Багаторівневе збереження (Tiering) - не менше трьох, Можливість змінювати алгоритм RAID для будь-якого тому на інший тип RAID без зупинки додатків - Можливість здійснювати переміщування даних томів з внутрішніх доріжок диску на зовнішні, і навпаки, без зупинки додатків
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику! На Ваш запит повідомляємо, що всі характеристики, вказані для даного предмету закупівлі, є необхідними для задач, які буде вирішувати обладнання, а також не є властивими для одного виробника, а саме:
«Серверне шасі для блейд серверів Відсіки для серверів Не менше ніж 16 шт для встановлення блейд-серверів Відсіки для модулів активного охолодження - не менше ніж 10 шт.»
Під дані характеристики підходять наприклад блейд шассі таких компаній як Dell, Hewlett Packard Enterprise, Fujitsu
«Наявність ліцензії Insight Control Encl FIO 8 Svr E-LTU»
Аналогічну функціональність пропонують всі бренди
«Не менше ніж 2 процесори Intel® Xeon® E5-2670v3 (2.3GHz/12-core)»
Продуктивність процессорів, та обєм оперативної памяті обирались по результатам аналізу обладнання, та є мінімально необхідним для рішення наших задач. Ви можете запропонувати Ваш варіант більш продуктивного обладнання
«Мережеві контролери Не менше ніж 2 порти FlexFabric 10Gb
Сервер
Мережевий контролер Тип 1 - Не менше ніж 1х4 порти 1 Gb/s Ethernet
Мережевий контролер Тип 2 - Не менше ніж 2х2 порти 10 Gb/s Converged Network Adapter»
Кількість, та пропускна здатність мережевого обладнання обиралась відповідно до задач, що повинна виконувати дана система. На нашу думку, більшість сучасних виробників серверного обладнання може запропонувати сервери, що мають декілька мережевих конвергентних адаптерів з швидкістю передачі 10Gb, не говорячи вже про адаптери 1Gb.
Розгорнути: 5 Згорнути

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2016-09-15-000951-a.b1

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРО-ТЕХНОЦЕНТР", Код ЄДРПОУ:19089304
Пошук по цьому автору
Дата подання: 20.10.2016 12:44

Щодо усунення дискриминаційних вимог, встановлених Тендерною документацією

У зв’язку з порушенням ст. 3, ч. 4. ст. 22, з метою належного виконання Закону України «Про публічні закупівлі», на підставі ст. 18 Закону прошу: Зобов’язати Замовника закупівлі привести тендерну документацію у відповідність з вимогами законодавства шляхом усунення вказаних дискримінаційних умов, що зазначені в технічній специфікації, яка є складовою частиною тендерної документації, привести тендерну документацію у відповідність із вимогами законодавства.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Документи подані скаржником

20.10.2016 12:44
scan0083.pdf
20.10.2016 12:44
scan0084.pdf

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР» Документи
Відмовлено
Товариство з обмеженою відповідальністю "Новітні цифрові технології" Документи
Відмовлено

Публічні документи

17.10.2016 15:48
Договір1.pdf
17.10.2016 15:53
Статут.pdf
17.10.2016 16:11
Договір2.pdf

Публічні документи

25.10.2016 14:53
Додаток 1.pdf
25.10.2016 14:53
Додаток 2.pdf
25.10.2016 14:54
Додаток 3.pdf

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 25.10.2016 18:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Новітні цифрові технології"
Пошук по цьому учаснику
Відсутня
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР»
Пошук по цьому учаснику
Документи

Публічні документи

25.10.2016 14:54
Додаток 3.pdf
25.10.2016 14:53
Додаток 2.pdf
25.10.2016 14:53
Додаток 1.pdf

Публічні документи

17.10.2016 16:11
Договір2.pdf
17.10.2016 15:53
Статут.pdf
17.10.2016 15:48
Договір1.pdf

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
02.11.2016 12:43
Причина відміни
Скасовано
Причина відміни
ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами)
Документи
02.11.2016 12:41 протокол 36_відміна.pdf

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання