апаратно-програмний комплекс для створення системи відеоконференцзв’язку hardware and software system for video conferencing

  • Ідентифікатор тендеру UA-2016-10-18-000529-a
  • 32333000-6 - Апаратура для відеозапису та відео відтворення
  • Завершена
Найменування замовника:
ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Галівець І.В., +380442777696 , ryzak@court.gov.ua
Адреса замовника
Україна, , , , 01601, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ЛИПСЬКА, будинок 18/5
Дата укладення договору
12.12.16
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ"
Очікувана вартість
13 248 000 UAH з ПДВ
Сума договору
13 227 300 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 13.12.16
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 08.11.2016 11:00

Оскарження умов:

до 14.11.2016 00:00

Подання пропозицій:

18.11.2016 11:00

Початок аукціону:

28.11.2016 14:46

Очікувана вартість
13 248 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
397 440 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
135 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1.02 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
апаратно-програмний комплекс для створення системи відеоконференцзв’язку

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

207 шт
апаратно-програмний комплекс для створення системи відеоконференцзв’язку
ДК 021:2015: 32333000-6 — Апаратура для відеозапису та відео відтворення
scheme.ДКПП: 26.40.3 — Апаратура для записування та відтворювання звуку й зображення

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Зазначення технічних вимог Російського розробника

Дата подання: 25.10.2016 17:12
Дата відповіді: 28.10.2016 15:21
Згідно із зазначеними технічними вимогами до системи відеоконференцзв’язку визначені вимоги яким відповідають лише технічні параметри системи відеоконференцзв’язку Російської компанії розробника «TrueConf», похождения якої зазначається на офіційному сайті розробника http://trueconf.ua/company/,(«Российский разработчик систем видеоконференцсвязи - компания «TrueConf», была основана в 2003 году.»), а саме технічні вимоги щодо наявності в апаратно-програмному комплексі підтримки стандарту обробки відеопотоків WebM (VP8); підтримка передачі відео з зазначеним в документації типом якості: SD (Standard Definition – стандартна розподільча здатність) – 320х240, HQ (High Quality – відео високої якості) – 640x480, ED (Enhanced Definition – відео покращеної якості) – 864x480, HD (High Definition – відео високої чіткості) – 1280x720, Full HD ( Full High Definition – відео високої чіткості) – 1920x1080; фіксування судового процесу (судових засідань з відеоконференцій) зі створенням фонограми та формуванням службового журналу і протоколу; внесення та редагування загальної інформації про судове засідання секретарем або іншим працівником апарату суду; формування протоколу судового засідання, в тому числі безпосередньо в процесі судового засідання, на основі службового журналу із застосуванням шаблонів для оформлення протоколів; централізоване оновлення та оперативне редагування користувачем шаблонів типових справ; фіксування судового процесу (судових засідань) із записом відеопотоку та формуванням службового журналу і протоколу; контроль достовірності аудіо та відеозаписів журналу судового процесу (попередження у разі несанкціонованої зміни аудіо/відеозаписів); В зв’язку з вище зазначеною інформацією та з етичних міркувань неможливості співпраці ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ з розробником відеоконференцзв’язку держави Росії, просимо вилучити зазначені вище вимоги з документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь: У Додатку 3 до тендерної документації зазначено, що Замовник планує забезпечити місцеві та апеляційні суди системами проведення судових засідань у режимі відеоконференцій шляхом підключення до існуючих засобів фіксування судового засідання (судового процесу), встановлених у залах судових засідань, апаратно-програмних комплексів для створення системи відеоконференцзв’язку.
1. У частині вимоги щодо необхідності підтримки апаратно-програмним комплексом функції підтримки загальних стандартів обробки відео потоків, зокрема, WebM (VP8), Замовник повідомляє наступне.
WebM — вільний відкритий мультимедійний контейнер призначений для доставки аудіовізуальних даних в мережі Інтернет у межах стандарту HTML5. Проект розвивається за фінансової підтримки Google.
Файл WebM складається з VP8 відео- та Vorbis аудіо-потоків, у контейнері на основі Matroska. Всі інструменти та документація розповсюджуються під вільною ліцензією BSD (інформацію взято з мережі Інтернет за посиланням https://uk.wikipedia.org/wiki/WebM).
Враховуючи вищезазначене, а також Ваше посилання на офіційний сайт розробника http://trueconf.ua/company/, Замовник не вбачає, що підтримку загальних стандартів обробки відеопотоків WebM (VP8), може забезпечити лише Російська компанія розробник «TrueConf».
2. У частині вимоги щодо необхідності підтримки передачі відео з зазначеним в документації типом якості: SD, HQ, ED, HD та Full HD повідомляємо, що Замовник планує забезпечити місцеві та апеляційні суди системами проведення судових засідань у режимі відеоконференцій шляхом підключення саме до існуючих засобів фіксування судового засідання (судового процесу). Вказані типи якості відео є певним стандартом який склався на сьогоднішній день в сфері засобів фіксування та передачі. У зв’язку з тим, що існуючі засоби фіксування судового засідання (судового процесу), які наявні в судах, відрізняються за роками випуску і за модельним рядом, вказане не дозволяє наперед визначити тип якості відео яке буде знято. У зв’язку з чим, Замовник не може вилучити вказані стандарти якості.
3. Вимога про необхідність вилучення інших функцій, які має виконувати апаратно-програмний комплекс, а саме: «фіксування судового процесу (судових засідань з відеоконференцій) зі створенням фонограми та формуванням службового журналу і протоколу; внесення та редагування загальної інформації про судове засідання секретарем або іншим працівником апарату суду; формування протоколу судового засідання, в тому числі безпосередньо в процесі судового засідання, на основі службового журналу із застосуванням шаблонів для оформлення протоколів; централізоване оновлення та оперативне редагування користувачем шаблонів типових справ; фіксування судового процесу (судових засідань) із записом відеопотоку та формуванням службового журналу і протоколу; контроль достовірності аудіо та відеозаписів журналу судового процесу (попередження у разі несанкціонованої зміни аудіо/відеозаписів)», - також не може бути задоволена.
Описані вище процеси здійснюються під час проведення технічної фіксації судового процесу з використанням відповідних комплексів, встановлених у приміщеннях судів. З метою забезпечення виконання зазначених процесів, Замовник не може виключити вказані вимоги зі змісту технічного завдання.

У зв’язку з тим, що Ваша вимога не містить підтвердження неможливості виконання технічних вимог іншими учасниками, зокрема Вами, Замовник не вбачає за необхідне виключити вказані вимоги зі змісту технічного завдання.

Окремо повідомляємо, що перелік осіб до яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції), а саме щодо заборони здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у таких осіб, визначено в Додатку 2 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" яке введено в дію Указом Президента України від 16 вересня 2015 року № 549/2015. У зв’язку з чим неможливість співпраці з окремими особами визначена на нормативному рівні і не пов’язана з етичними міркуваннями чи намірами Замовника.

Стосовно використання захищених камер в приміщені:

Дата подання: 02.11.2016 13:35
Дата відповіді: 04.11.2016 14:38
Згідно із зазначеними технічними вимогами до системи відеоконференцзв’язку визначені вимоги що до постачання камер до приміщень з ступенем захисту не гірше ІР66, просимо звернути увагу, що зазначений ступінь захисту камери значно збільшує вартість камер будь якого виробника та призначений для використання не в приміщеннях. Згідно з зазначеним вище можливо використовувати камери з рівнем захисту призначеним для використання в приміщеннях тим самим заощадити бюджетні кошти?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Необхідність постачання камер зі ступенем захисту не гірше ІР 66 обумовлена специфікою місць їх встановлення, а саме з метою убезпечити камери від зумисного і зухвалого пошкодження сторонніми особами.
Враховуючи, що камери зі ступенем захисту нижче ніж ІР 66 з більшою вірогідністю можуть бути пошкоджені сторонніми особами, і як наслідок потребуватимуть заміни на нові камери, в підсумку затрати на придбання нової камери для заміни тієї, що вийшла з ладу буде більш коштовним заходом ніж придбання противандальних камер. Таким чином, необхідність придбання камер з ступенем захисту не гірше ІР 66, якраз і направлена на те щоб заощадити бюджетні кошти в майбутньому.
Враховуючи зазначене вище, необхідність постачання камер з ступенем захисту не гірше ІР 66 є обґрунтованою як з технологічної так і з економічної точки зору.

Стосовно різних протоколів відео зображення.

Дата подання: 02.11.2016 13:36
Дата відповіді: 04.11.2016 16:35
Згідно із зазначеними технічними вимогами до системи відеоконференцзв’язку визначені наступні загальні вимоги до протоколів відео зображення: «підтримку загальних стандартів обробки відеопотоків підтримка загальних стандартів обробки відеопотоків H.264, H.264+, WebM (VP8) та аудіокодеків G.711, G.722, G. 726, G. 723, G. 729;» в свою чергу для пристроїв візуального виведення інформації, демонстрації нерухомих і рухомих зображень із звуковим супроводом визначено наступні вимоги протоколів відео зображення «підтримка методу компресії не гірше H.264+/H.264;», а для пристроїв візуального виведення інформації, демонстрації нерухомих і рухомих зображень із звуковим супроводом визначено наступні вимоги «підтримка цифрових відео-режимів: MPEG-2, MPEG-4, H.264/AVC;». Просимо зазначити які вимоги є визначальними та внести відповідні зміни до документації?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Згідно із загальними вимогами до апаратно-програмних комплексів для створення системи відеоконференцзв’язку шляхом підключення до систем фіксації судового процесу, встановлених у залах судових засідань - апаратно-програмний комплекс для створення системи відеоконференцзв’язку після підключення до системи фіксації судового процесу, встановленого в залі судового засідання, має забезпечити одночасну двосторонню передачу, обробку, перетворення та представлення інтерактивної інформації на відстані в режимі реального часу за допомогою апаратно-програмних засобів обчислювальної техніки та повинен виконувати наступні функції:
- створення індивідуальних та групових відеоконференцій;
- підтримку загальних стандартів обробки відеопотоків підтримка загальних стандартів обробки відеопотоків H.264, H.264+, WebM (VP8) та аудіокодеків G.711, G.722, G. 726, G. 723, G. 729.
Дана вимога стосується програмно-апаратної частини комплексу, яка відповідає за створення відеоконференцій.
Підтримка методу компресії не гірше H.264+/H.264 відноситься не до пристроїв візуального виведення інформації, демонстрації нерухомих і рухомих зображень із звуковим супроводом, а до пристрою апаратно-програмного квадрування зображення.
Для пристроїв візуального виведення інформації, демонстрації нерухомих і рухомих зображень із звуковим супроводом визначено наступні вимоги «підтримка цифрових відео-режимів: MPEG-2, MPEG-4, H.264/AVC».
Отже дані вимоги відносяться до трьох різних складових апаратно-програмних комплексів для створення системи відеоконференцзв’язку. Кожна складова даного комплексу виконує свою функцію і повинна відповідати індивідуальним вимогам.

Стосовно шифрування відео та аудіо потоків | Запитання по номенклатурі "апаратно-програмний комплекс для створення системи відеоконференцзв’язку"

Дата подання: 03.11.2016 20:41
Дата відповіді: 08.11.2016 18:06
По якому протоколу повинно відбуватися шифрування? Чи повинен цей протокол бути сертифікований Держспецзв'язку України?

відповідь:


Документи, матеріали, тощо, що підтверджують прийнятність і відповідність предмету закупівлі технічним вимогам і характеристикам, що вимагаються Замовником викладено в умовах тендерної документації.

Стосовно запису відеоконференції у файл(и) з подальшим експортом на оптичний носій

Дата подання: 03.11.2016 20:45
Дата відповіді: 08.11.2016 18:03
Запис відеоконференцій у файл здійснюється за допомогою програмного забезпечення для створення відеоконференцій, або здійснюється за допомогою існуючого технічного засобу фіксування судового процесу, попередньо встановленого в судах?

відповідь:


Запис відеоконференцій у файл здійснюється за допомогою існуючого технічного засобу фіксування судового процесу, попередньо встановленого в судах.

Стосовно фіксування судового процесу (судових засідань з відеоконференцій) зі створенням фонограми та формуванням службового журналу і протоколу

Дата подання: 03.11.2016 20:48
Дата відповіді: 08.11.2016 18:00
Просимо пояснити - фіксування судового процесу повинно здійснюватися тільки із створенням фонограм, чи повинен здійснюватися і одночасний відеозапис?

відповідь:

І одночасний відеозапис.

Стосовно внесення та редагування загальної інформації про судове засідання секретарем або іншим працівником апарату суду

Дата подання: 03.11.2016 20:53
Дата відповіді: 08.11.2016 17:59
Питання 1: Чи повинні проводитися розмежування прав користувачів і на основі яких засобів? Питання 2: Для ведення адресної книги в системі відеоконференцій використовується протокол LDAP, чи використовується цей протокол чи інший в існуючій системі фіксування судового процесу?

відповідь:


Розмежування прав користувачів засобів, на разі, не проводиться, протокол LDAP або інший в існуючій системі фіксування судового процесу не використовуються

Стосовно фіксування судового процесу (судових засідань) із записом відеопотоку та формуванням службового журналу і протоколу

Дата подання: 03.11.2016 20:55
Дата відповіді: 08.11.2016 17:58
Просимо роз'яснити, які програмні чи апаратні засоби використовуються в існуючій системі фіксування судового процесу для запису відеопотоку? Ці дані важливі для інтеграції апаратно-програмного комплексу для створення системи відеоконференцзв'язку, які повинні постачатися в рамках даного тендеру з існуючими технічними засобами фіксування судового процесу, вже встановлених в залі судових засідань.
Розгорнути Згорнути

відповідь:


Для запису відопотоку можуть використовуватись як програмні так і апаратні засоби.

Стосовно можливості одночасного запису відео із декількох (не менше 2) незалежних відеоджерел

Дата подання: 03.11.2016 20:57
Дата відповіді: 08.11.2016 17:57
Просимо надати характеристики цих незалежних відеоджерел. Очевидно, що цю функцію виконує існуючий технічний засіб фіксування судового процесу, встановлений в залі судових засідань. Просимо вказати, які саме інтерфейси існують для введення відео з декількох (не менше 2) незалежних відеоджерел в цьому технічному засобі?

відповідь:

Відеоджерелом може бути будь-який пристрій, що визначає систему, як пристрій відеозахвату або робочий стіл комп’ютера, тощо

Стосовно контролю достовірності аудіо та відеозаписів журналу судового процесу (попередження у разі несанкціонованої зміни аудіо/відеозаписів)

Дата подання: 03.11.2016 20:58
Дата відповіді: 08.11.2016 17:56
Яким чином повинні здійснюватися попередження у разі несанкціонованої зміни аудіо/відеозаписів? Яким чином це здійснюється у вже існуючому технічному засобі фіксування судового процесу?

відповідь:


Попередження здійснюються за допомогою діалогового вікна, що містить текст попередження.

Стосовно: Відеокамери купольні HDCVI 1080P

Дата подання: 03.11.2016 21:00
Дата відповіді: 08.11.2016 17:58
Вимога: Струм живлення не менше 1 А; Питання: Очевидно, що струм живлення повинен бути "не більше" 1 А. Просимо уточнити.

відповідь:


Струм живлення повинен бути "не більше" 1 А. Замовником прийнято рішення про внесення змін до тендерної документації.

Стосовно: Пристрій апаратно-програмного квадрування зображення

Дата подання: 03.11.2016 21:02
Дата відповіді: 08.11.2016 17:54
Вимога: Не менше ніж 4 канали IP відео, або еквівалент. Питання: Для чого потрібна підтримка 4 каналів IP відео, якщо у комплекті повинні бути 4 HDCVI камери і відображати на екрані треба не більше чотирьох камер, оскільки це збільшує вартість пристрою квадрування зображення і в рамках цього тендеру не має певного сенсу?

відповідь:


Дана вимога встановлена з урахуванням довгострокової перспективи використання пристрою квадрування зображення, а також направлена на економію бюджетних коштів в наступних періодах.

Стосовно: Пристрій апаратно-програмного квадрування зображення

Дата подання: 03.11.2016 21:04
Дата відповіді: 08.11.2016 17:53
Вимога: Наявність у комплекті програмного забезпечення, яке матиме можливість взаємодіяти з системою звукозапису та пристроєм апаратно-програмного квадрування зображення. Після налаштування програмного забезпечення взаємодії з системою звукозапису та пристроєм апаратно-програмного квадрування зображення в інтерфейсі програмного забезпечення системи звукозапису повинна з’явитись додаткова функціональність: • виведення зображення з камери 1; • виведення зображення з камери 2; • виведення зображення з камери 3; • виведення зображення з камери 4; • виведення зображення з усіх камер одночасно. Питання: Для того щоб виконати цю вимогу, замовник повинен надати інтерфейс взаємодії, який вже передбачений в програмному забезпеченні в існуючому технічному засобі фіксування судового процесу. Тільки в цьому випадку учасник тендеру може забезпечити взаємодію з пристроєм апаратно-програмного квадрування.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Додаткова функціональність реалізовано шляхом виклику стороннього програмного забезпечення, для кожної функції передбачено поле вводу для строки виклику.
Опис технічних можливостей та характеристик існуючих технічних засобів фіксування судового процесу (судового засідання), встановлених в залі судових засідань та апаратно-програмного комплексу для створення системи відеоконференцзв’язку, що є предметом закупівлі, викладено в умовах тендерної документації.

Стосовно: Пристрій для візуального виведення інформації, демонстрації нерухомих і рухомих зображень із звуковим супроводом

Дата подання: 03.11.2016 21:06
Дата відповіді: 08.11.2016 17:52
Вимога: підтримка цифрових відео-режимів: MPEG-2, MPEG-4, H.264/AVC. Питання: Про які саме відео-режими йде мова, оскільки ця вимога може стосуватися тільки форматів відтворення відео-файлів вбудованим програвачем?

відповідь:

Маються на увазі саме відео-формати

Стосовно: Апаратно-програмний комплекс для створення системи відеоконференцзв’язку

Дата подання: 03.11.2016 21:07
Дата відповіді: 08.11.2016 17:51
На якому засобі обчислювальної техніки повинне бути встановлене програмне забезпечення для створення відеоконференцзв'язку? Якщо це системний блок існуючого технічного засобу фіксування судового процесу, просимо повідомити його характеристики.

відповідь:


Опис складових технічних засобів фіксування судового процесу (судового засідання) не є предметом цієї закупівлі.
Опис технічних можливостей та характеристик існуючих технічних засобів фіксування судового процесу (судового засідання), встановлених в залі судових засідань та апаратно-програмного комплексу для створення системи відеоконференцзв’язку, що є предметом закупівлі, викладено в умовах тендерної документації.

Стосовно: Апаратно-програмний комплекс для створення системи відеоконференцзв’язку

Дата подання: 03.11.2016 21:11
Дата відповіді: 08.11.2016 17:51
Виходячи з того, що в даний час в судах України використовуються програмні системи відеоконференц-зв'язку, які будуються по архітектурі клієнт-сервер, то ліцензії на програму-клієнт безоплатні. Вартість одночасно працюючих клієнтів відеоконференц-зв'язку визначається ліцензією на серверне програмне забезпечення. Тому просимо роз'яснити, як саме Замовник, якому належить право на серверне програмне забезпечення, яке вже використовується в Україні, буде надавати клієнтське програмне забезпечення для його встановлення на засобах обчислювальної техніки?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Клієнтське програмне забезпечення відеоконференц-зв'язку буде встановлено Замовником самостійно.

Стосовно: Апаратно-програмний комплекс для створення системи відеоконференцзв’язку

Дата подання: 03.11.2016 21:13
Дата відповіді: 08.11.2016 17:50
Чи повинне клієнтське програмне забезпечення для створення відеоконференцій, яке повинно бути поставлене в рамках даного тендеру, бути сумісним з серверним програмним забезпеченням, яке вже використовується для створення відеоконференцій в Україні?

відповідь:


Клієнтське програмне забезпечення для створення відео конференцій, яке буде встановлено на технічних засобах фіксування судового процесу повинно бути сумісним з серверним програмним забезпеченням, яке вже використовується для створення відеоконференцій в Україні.

Стосовно наявності сервісу автоматичних оновлень через мережу Internet

Дата подання: 03.11.2016 21:14
Дата відповіді: 08.11.2016 17:49
Сервіс автоматичних оновлень через мережу Інтернет для програмних клієнтів відеоконференц-зв'язку повинен бути забезпечений серверним програмним забезпеченням? Якщо в рамках цього тендеру поставляються тільки програмні клієнти, то виконавець повинен знати, яке серверне програмне забезпечення вже використовується в Україні для відеоконференц-зв'язку? Або Замовник повинен надавати клієнтське програмне забезпечення для встановлення на вже існуючих технічних засобах фіксування судового процесу.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

ТАК.
Клієнтське програмне забезпечення для встановлення на вже існуючі технічні засоби фіксування судового процесу буде встановлено Замовником самостійно.

Стосовно технічних засобів фіксування судового процесу (судового засідання), встановлених в залі судових засідань

Дата подання: 03.11.2016 21:16
Дата відповіді: 08.11.2016 17:27
Просимо надати технічну документацію на цей засіб для того, щоб будь-який постачальник міг провести потрібну інтеграцію з програмно-апаратним комплексом для створення системи відеоконференцзв'язку в рамках даного тендеру.

відповідь:

Опис складових технічних засобів фіксування судового процесу (судового засідання) не є предметом цієї закупівлі.
Опис технічних можливостей та характеристик існуючих технічних засобів фіксування судового процесу (судового засідання), встановлених в залі судових засідань та апаратно-програмного комплексу для створення системи відеоконференцзв’язку, що є предметом закупівлі, викладено в умовах тендерної документації.

Стосовно: Пристрій для візуального виведення інформації, демонстрації нерухомих і рухомих зображень із звуковим супроводом

Дата подання: 03.11.2016 21:18
Дата відповіді: 08.11.2016 17:23
Вимога: Можливість налаштування індивідуального ІЧ коду керування. Питання: Просимо роз'яснити принципову необхідність такої функціональності для засобів відображення, встановлених в кімнаті судового засідання? Така вимога значно звужує можливість використання навіть брендових недорогих моделей.

відповідь:


Наявність вказаного функціоналу забезпечить можливість використання лише "дозволеного" ІЧ пульту дистанційного керування з кожним пристроєм для візуального виведення інформації, що в свою чергу унеможливить використання будь-якого іншого ІЧ пульту дистанційного керування з метою несанкціонованого доступу під час судового засідання.

Стосовно: Пристрій для візуального виведення інформації, демонстрації нерухомих і рухомих зображень із звуковим супроводом

Дата подання: 03.11.2016 21:19
Дата відповіді: 08.11.2016 16:37
Вимога: Можливість віддаленого керування. Питання: Просимо роз'яснити, яким чином передбачається здійснювати віддалене керування? Через інфрачервоні пульти? Яка ціль такого керування?

відповідь:

Можливість віддаленого керування передбачає наявність можливості альтернативного методу керування пристроєм для візуального виведення інформації, наприклад по RS-232.

Стосовно: Пристрій для візуального виведення інформації, демонстрації нерухомих і рухомих зображень із звуковим супроводом

Дата подання: 03.11.2016 21:20
Дата відповіді: 08.11.2016 16:32
Вимога: Можливість клонування налаштувань через USB. Питання: Просимо навести аналог або еквівалент.

відповідь:

USB (англ. Universal Serial Bus, абревіатура читається ю-ес-бі) — укр. універсальна послідовна шина, призначена для з'єднання периферійних пристроїв обчислювальної техніки (визначення з мережі Інтернет: https://uk.wikipedia.org/wiki/USB).
Вимога про можливість клонування налаштувань через USB відноситься до функціональних характеристик предмета закупівлі і не є посиланням на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника.
У зв’язку з чим Закон України «Про публічні закупівлі» не передбачає потреби у визначенні аналогу або еквіваленту.

Стосовно: HDMI сплітер активний

Дата подання: 03.11.2016 21:21
Дата відповіді: 08.11.2016 16:31
Просимо вказати основний параметр сплітера – кількість виходів.

відповідь:

Кількість виходів активного HDMI сплітера має бути не менше двох.

Стосовно монтажу пристрою для візуального виведення інформації

Дата подання: 03.11.2016 21:24
Дата відповіді: 08.11.2016 16:30
Вимога: Монтаж пристрою для візуального виведення інформації (2 шт.) із кріпленням до стелі/стіни (тип кріплення – до стелі/ настінне; кількість ступенів свободи - не менше 4, вагове навантаження - не менше 20 кг), підключення по hdmi кабелям - не менше 15 метрів. Питання: Уточніть тип кріплення: до стелі, до стіни чи універсальний? Просимо надати роз'яснення щодо "кількості ступенів свободи". Що мається на увазі?
Розгорнути Згорнути

відповідь:


Тип кріплення обирається Замовником індивідуально в залежності від приміщення суду в якому буде відбуватися монтаж комплексу. У зв’язку з чим, необхідний тип кріплення до стелі/стіни буде визначено безпосередньо перед монтажем комплексу.
Щодо "кількості ступенів свободи" - мається на увазі можливість повертати та нахиляти по вертикалі та горизонталі.

Стосовно існуючих технічних засобів фіксування судового процесу (судового засідання), встановлених в залі судових засідань

Дата подання: 03.11.2016 21:27
Дата відповіді: 08.11.2016 16:29
До яких систем фіксації необхідно забезпечити підключення? Як вони називаються? Через які інтерфейси повинно відбуватися підключення? Де можна отримати опис та конструкторську документацію на систему фіксації для інтеграції з нею?

відповідь:

Опис складових технічних засобів фіксування судового процесу (судового засідання) не є предметом цієї закупівлі.
Опис технічних можливостей та характеристик існуючих технічних засобів фіксування судового процесу (судового засідання), встановлених в залі судових засідань та апаратно-програмного комплексу для створення системи відеоконференцзв’язку, що є предметом закупівлі, викладено в умовах тендерної документації.

Стосовно визначення зал судових засідання для розміщення, монтажу та підключення обладнання

Дата подання: 03.11.2016 21:34
Дата відповіді: 08.11.2016 16:27
Згідно із тендерною документацією: Зали судових засідань для розміщення, монтажу та підключення обладнання визначаються після проведення тендеру в термін, достатній для виконання переможцем тендеру робіт. Це суперечить пункту 5 Проекту договору про закупівлю, де чітко визначено крайній строк постачання товару. Просимо надати роз'яснення.

відповідь:


Замовник вважає зазначений термін достатнім для виконання переможцем робіт.

Стосовно вимоги до Пристрою апаратно-програмного квадрування зображення - "підтримка методу компресії не гірше H.264+/H.264"

Дата подання: 04.11.2016 19:03
Дата відповіді: 09.11.2016 14:29
Просимо вказати для чого пристрій повинен мати "підтримку методу компресії не гірше H.264+/H.264", оскільки пристрій не здійснює запис сигналу у скомпресованому форматі, не здійснює трансляцію у скомпресованому форматі і не передає сигнал у скомпресованому форматі у систему фіксації судового процесу, що встановлена у залі судових засідань. На входах та HDMI виході пристрою усі сигнали є нескомпресованими. Яким чином має використовуватись сигнал, скомпресований у формат H.264+/H.264 – для відеоконференції, для відео-фіксування судового процесу тощо?
Розгорнути Згорнути

відповідь:


Будь-яка грамотно спроектована система повинна мати можливість для подальшого розширення та апгрейту для того щоб максимально довгий період часу бути актуальною і не вимагати додаткових матеріальних витрат на її модернізацію. Так як при побудові системи використовуються пристрої, які в подальшому, за бажанням замовника можуть бути використані як для додаткової архівації даних так і для трансляції в мережу, вважаємо практичним вищевказані вимоги щодо методів відео компресії.
Крім того наявність даних кодексів є сучасним базовим обладнанням, що застосовується та його актуальність в майбутньому.

Стосовно вимоги "Фіксування судового процесу (судових засідань) із записом відеопотоку та формуванням службового журналу і протоколу"

Дата подання: 04.11.2016 19:05
Дата відповіді: 09.11.2016 14:27
Чи відбувається запис відеоконференції методом запису мережевого відеопотоку або запис відеоконференції здійснюється через плату відеозахвату?

відповідь:

Як вказано в тендерній документації в Додатку 3:
«Існуючі технічні засоби фіксування судового процесу (судового засідання), встановлені в залі судових засідань, забезпечують:
21.Фіксування судового процесу (судових засідань) із записом відеопотоку та формуванням службового журналу і протоколу»
Отже, учасник пропонуючи апаратно-програмний комплекс для створення системи відеоконференцзв’язку після підключення до системи фіксації судового процесу, встановленого в залі судового засідання повинен забезпечити сумісність з існуючою системою фіксації судового процесу, встановленій в залі судового засідання. Опис технічних можливостей та характеристик існуючих технічних засобів фіксування судового процесу (судового засідання), встановлених в залі судових засідань та апаратно-програмного комплексу для створення системи відеоконференцзв’язку, що є предметом закупівлі, викладено в умовах тендерної документації.
Розгорнути: 28 Згорнути

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ Фолгат ФТК Документи
Опубліковано
Документи

Документи

22.11.2016 18:03
sign.p7s

Публічні документи

29.11.2016 16:47
Документи.PDF
29.11.2016 16:47
ДПІ.PDF
29.11.2016 16:47
МВС.PDF

Документи

22.11.2016 18:04
sign.p7s

Аукціон

Початок:
28.11.2016 14:46
Завершення:
28.11.2016 15:07

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 28.11.2016 15:07

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ"
Пошук по цьому учаснику
13 227 300 UAH з ПДВ 13 227 300 UAH з ПДВ Документи
13 245 930 UAH з ПДВ 13 245 930 UAH з ПДВ Документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ"
#37316320
Пошук по цьому переможцю
Переможець 13 227 300 UAH з ПДВ 29.11.2016 16:11

Переможець

Дата і час публікації: 29.11.2016 16:11

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ"
Пошук по цьому переможцю
#37316320
13 227 300 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 12.12.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Номер 75-16
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір_КИТ_ВКЗ.pdf Укладений
13 227 300
13.12.2016 14:01
12.12.2016
sign.p7s Укладений
13.12.2016 14:01

Виконання договору

Строк дії за договором: 12.12.2016 — 31.12.2016
Сума оплати за договором: 13 227 300
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання