ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 - Відновлення ландшафту території Северинівського парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва в селі Северинівка Жмеринського району Вінницької області (реконструкція)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-05-18-001927-b
  • 45212000-6 - Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Спеціалізований санаторій для дорослих "Северинівка"
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Віталій Крук, +380433235641 , sanatoriy_sever@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Жмеринський р-н, с. Северинівка, 23126, Вінницька область, вул. Санаторська, 1
Очікувана вартість
8 126 178 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 27.06.17
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

tender.period1:

до 02.06.2017 09:30

Оскарження умов:

до 08.06.2017 00:00

Подання пропозицій:

12.06.2017 09:30

Початок аукціону:

13.06.2017 15:19

Очікувана вартість
8 126 178 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
40 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
50 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.62 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роб
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 - Відновлення ландшафту території Северинівського парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва в селі Северинівка Жмеринського району Вінницької області (реконструкція)
ДК 021:2015: 45212000-6 — Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-05-18-001927-b.c1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ", Код ЄДРПОУ:40953172
Дата подання: 19.06.2017 19:45
Про забезпечення дотримання
Замовником законодавства в сфері
Публічних закупівель


ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ розглянули протокол засідання тендерного комітету від 16.06.2017 №б/н в складі голови Тендерного комітету - Нестерук О.М., заступника головитендерного комітету - Крук В.Ю. та членів Комітету Гриценко А.О., Сабатович Н.Г., в якому зазначено про відхилення тендерної пропозиціїТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ, поданої на участь у процедурі відкритих згідно предмету закупівлі:«Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 45212000-6 - Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 - Відновлення ландшафту території Северинівського парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва в селі Северинівка Жмеринського району Вінницької області (реконструкція))».
З огляду на нищенаведене,ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ" пропонує Тендерному комітету з метою забезпечення дотримання вимог абз. 2 ч.4 ст.28, ч.3 ст.32 Закону №922 повторно розглянути нашу тендерну пропозицію, що б упередити порушення Замовником законодавства у сфері Публічних закупівель, а саме:

1. У довідці банка-гаранта щодо надання грошового покриття на забезпечення тендерної пропозиції не вказано ідентифікаційний код (ЄДРПОУ) принципала, що не відповідає вимогам п.п. 2.4 ч.2 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації далі – ТД).

ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ" не погоджується з огляду на наступне:
Частиною 2 ТД «Забезпечення тендерної пропозиції» визначено:
2.1. Учасник повинен надати забезпечення тендерної пропозиції у формі електронної банківської гарантії з накладенням електронного цифрового підпису уповноваженої особи банку-гаранту. Тип банківської гарантії - безвідклична та безумовна.
2.2. Гарантія обов’язково має містити реквізити, що передбачені розділом 3 глави 2 Постанови НБУ № 639 від 15.12.2004 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах». А також гарантія обов’язково має містити інформацію про підстави не повернення забезпечення тендерної пропозиції згідно ч. 3 ст. 24 Закону.
2.3. Розмір забезпечення тендерної пропозиції згідно гарантії – 40000,00 (сорок тисяч) грн 00 коп. Сума гарантії залишається незмінною. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції повинен відповідати строку тендерної пропозиції (90 днів з дати розкриття тендерної пропозиції). В разі продовження строку дії тендерної пропозиції, дія забезпечення має бути продовжена учасником на відповідний строк.
2.4 Гарантія повинна бути видана банком-гарантом на умовах грошового забезпечення (покриття), або іншого забезпечення такої гарантії згідно чинного законодавства (шляхом списання коштів з поточного рахунку принципала для резервування грошового забезпечення (покриття) гарантії, якщо це передбачено договором про надання гарантії, укладеним між принципалом і банком-гарантом; надання гарантії за рахунок банківського кредиту або під заставу відповідно до укладених договорів між банком-гарантом і принципалом про надання кредиту під гарантію або договору застави, або іншого забезпечення, прийнятного для банку-гаранта) з метою забезпечення виконання зобов'язання за гарантією в повному обсязі у разі настання випадків, передбачених частиною 3 цього Розділу. Грошове або інше забезпечення (покриття) гарантії повинно бути підтверджено оригіналом довідки (листа, тощо), виданої банком-гарантом (надається у складі тендерної пропозиції), завіреної печаткою банку-гаранту та підписом уповноваженої особи банку-гаранту, яка повинна містити реквізити гарантії, забезпеченої грошовим або іншим покриттям, дату видачі такої довідки, найменування принципала, його ідентифікаційний код, а також свідчити про забезпечення гарантії відповідним покриттям в розмірі не меншому ніж це передбачено пунктом 2.3. цього Розділу (або грошовий еквівалент якого не менший суми, яка визначена в п. 2.3. цього Розділу, тощо).
Крім того, п.1.2 ТД визначено, що у випадку допущення учасником зазначених нижче формальних (несуттєвих) помилок при оформленні тендерної пропозиції, остання не буде відхилена згідно Закону.
Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції.
Також, відповідно до п.3 гл. 2 розд. 2 Постанови НБУ № 639 від 15.12.2004 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах» - «…Гарантія має містити такі реквізити:назву документа - "Гарантія";номер, дату та місце складання;повну або скорочену назву принципала, що збігається з назвою, яка зазначена ним у картці із зразками підписів і відбитка печатки [для фізичної особи - прізвище, ім'я та по батькові та документ, що її засвідчує (серія, номер, дата, ким виданий, місце проживання)], його місцезнаходження…» інші умови.
Враховуючи вищевикладене, Ми – ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ" не погоджуємось з Рішенням Тендерного комітету про відхилення нашої пропозиції, так як вдовідці банка-гаранта щодо надання грошового покриття на забезпечення тендерної пропозиції наданої в складі Тендерної пропозиції зазначено всі необхідні реквізити, визначені Постановою НБУ № 639 від 15.12.2004.
Крім того, ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень», який не є учасником тендерних торгів відповідно до ч. 35 ст.1 Закону №922-VIII від 25.12.2015, із змінами (далі - Закон №922) в своїй роботі керується нормативними документами Національного банку України та внутрішніми нормативними документами щодо видачі довідок.
Враховуючи зазначене, дана довідка видана не учасником тендерних торгів, а банком-гарантом (іншою юридичною особою, за якою ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ" не може встановлювати контроль).
Також відповідно до вимогабз. 2 ч.1 ст.11 Закону №922,тендернийкомітетповинендіяти на засадах колегіальності та неупередженості.
Аналогічно вимогами ч. 1 ст. 3 Закону №922 визначено, що закупівліздійснюються за принципамимаксимальноїекономії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Крім того, Нами надано у складі Тендерної пропозиції відповідно до п.п.1.1, 1.2, 1.3 всі підтверджуючі документи з банку-гаранту про те, що дана Гарантія станом на 09.06.2017 року розміщена на рахунку№260268704501 в сумі 40000,0 грн., які є грошовим покриттям Банківської гарантії забезпечення тендерної пропозиції №5564/17-ТГ від 06.06.2017 року наданої для участі в ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ" у торгах на закупівлю робіт по «Відновлення ландшафту території Северинівського парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва в с. Северинівка, Жмеринського району, Вінницької області, що дає в повній мірі можливість ідентифікувати принципала та факт внесення ним грошового забезпечення.
З огляду на вищезазначене, ми вважаємо, що не зазначення Банком в Довідці індифікаційного коду принципала єформальною (несуттєвою) помилкою, що пов’язана з оформленням тендерної пропозиції та не впливає на зміст пропозиції поданої ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ".

2. Надано не усі копії сторінок паспорту уповноваженої особи учасника, що суперечить вимогам п.п. 1.3 ч.1 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» ТД.

ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ" не погоджується з огляду на наступне:
Пунктом 1.3 ч.1 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» ТД визначено: «… Повноваження щодо підпису документів у складі тендерної пропозиції, а так само інші повноваження на представництво інтересів учасника під час проведення процедури закупівлі, підтверджуються: для посадових (службових) осіб учасника, які уповноважені підписувати документи пропозиції та вчиняти інші юридично значущі дії від імені учасника на підставі положень установчих документів (в тому числі підписувати договір про закупівлю за результатами торгів) – копії розпорядчих документів, про призначення (обрання) на посаду відповідної особи - копія наказу про призначення та/ або протоколу зборів засновників, тощо, разом з копіями паспорту або іншого документу, що посвідчує особу уповноваженого згідно чинного законодавства, а так само разом із витягом з установчих документів учасника, що містить інформацію щодо повноважень (функцій, тощо) такої особи; для осіб, що уповноважені представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі, та які не входять до кола осіб, які представляють інтереси учасника без довіреності – довіреність, оформлена у відповідності до вимог чинного законодавства, зі строком дії не менше ніж до завершення строку дійсності тендерної пропозиції, разом з копіями паспорту або іншого документу, що посвідчує особу повіреного згідно чинного законодавства. Особа(и), що визначена(і) згідно даного пункту, складає(ють) згоду суб’єкта персональних даних згідно вимог чинного законодавства України, та відповідно така згода надається у складі тендерної пропозиції…».
Враховуючи вищенаведене, Тендерним комітетом в ТД не зазначено вимог щодо копій усіх сторінок паспорту, а тому Учасник - ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ" надав в складі тендерної пропозиції тільки всі заповнені сторінки паспорту, що не порушує вимог ТД, а твердження Тендерного комітету про те, що ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ" не відповідають вимогам тендерної документаціїє неправомірним, та такими що порушують вимоги ч. 1 ст. 3, ч.1 ст.11, п.4 ч.1 ст.30 Закону №922.3. Не надано у складі тендерної пропозиції лист-згоду щодо погодження з діями замовника при відмові переможця торгів підписати договір про закупівлю (ч.5 розділу «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» ТД).

ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ" не погоджується з огляду на наступне:
Частиною 5 розділу «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» ТД зазначено, що «….у разі відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації замовник відхиляє тендерну пропозицію цього учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув, про що учасник надає відповідний лист-згоду у складі тендерної пропозиції...»
Відповідно до вимог ч.3 ст.32 Закону №922 «…У разі відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або неукладення договору про закупівлю з вини учасника у строк, визначений цим Законом, або ненадання переможцем документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону, замовниквідхиляєтендернупропозицію такого учасника та визначаєпереможцясеред тих учасників, строк діїтендерноїпропозиціїякихще не минув…»
Враховуючи вищевикладене, вимога Замовника про надання листа-згоди у складі тендерної пропозиції про погодження з діями замовника при відмові переможця торгів підписати договір про закупівлюне є необхідною, так як ч.3 ст.32 Закону №922 передбачає такийобов’язок Тендерного комітету визначити переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув.
Враховуючи, що ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ" у своїй діяльності керується Конституцієюі законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства та Статутом, то у Нас відсутні підстави не приймати до уваги та не погоджуватись з ч.3 ст.32 Закону №922.
А томутвердження Тендерного комітету про те, що ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ" не відповідають вимогам тендерної документації є неправомірними, та такими що порушують вимоги ч. 1 ст. 3, ч.1 ст.11, п.4 ч.1 ст.30 Закону №922.
З повагою,
Директор ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ" Є.К. Балабух
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

23.06.2017 14:46
ЩОДО ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ЗДІЙСНЕННЯ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ
При проведенні процедури закупівлі Спеціалізований санаторій для дорослих «Северинівка» керується нормами чинного законодавства України, зокрема ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII.
1. У довідці банка-гаранта щодо надання грошового покриття на забезпечення тендерної пропозиції не вказано ідентифікаційний код (ЄДРПОУ) принципала, що не відповідає вимогам п.п. 2.4 ч.2 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації.
Даний документ вимагався в довільній формі із зазначенням певної інформації а саме «Грошове або інше забезпечення (покриття) гарантії повинно бути підтверджено оригіналом довідки (листа, тощо), виданої банком-гарантом (надається у складі тендерної пропозиції), завіреної печаткою банку-гаранту та підписом уповноваженої особи банку-гаранту, яка повинна містити реквізити гарантії, забезпеченої грошовим або іншим покриттям, дату видачі такої довідки, найменування принципала, його ідентифікаційний код, а також свідчити про забезпечення гарантії відповідним покриттям в розмірі не меншому ніж це передбачено пунктом 2.3. цього Розділу (або грошовий еквівалент якого не менший суми, яка визначена в п. 2.3. цього Розділу, тощо)».
Звертаємо вашу увагу, що Постанови НБУ № 639 від 15.12.2004 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах», зокрема розділ 3 глави 2, регулює наявність обов’язкових реквізитів, що має містити гарантія, а не правильність написання довідок (листів) в довільній формі щодо підтвердження грошового або інше забезпечення (покриття) гарантії банком-гарантом.
Відповідно до п.п. 5.7. ч. 5 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації: «неспроможність учасника надати у складі тендерної пропозиції документи, що визначені згідно цієї документації, а так само подання неповних документів, подання неповної інформації у складі тендерної пропозиції, буде віднесено на ризик учасника, та може тягнути за собою наслідки, що передбачені згідно ст. 30 Закону, окрім випадків, визначених Законом».
2. Надано не усі копії сторінок паспорту уповноваженої особи учасника, що суперечить вимогам п.п. 1.3 ч.1 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» ТД.
«Повноваження щодо підпису документів у складі тендерної пропозиції, а так само інші повноваження на представництво інтересів учасника під час проведення процедури закупівлі, підтверджуються: для посадових (службових) осіб учасника, які уповноважені підписувати документи пропозиції та вчиняти інші юридично значущі дії від імені учасника на підставі положень установчих документів (в тому числі підписувати договір про закупівлю за результатами торгів) – копії розпорядчих документів, про призначення (обрання) на посаду відповідної особи - копія наказу про призначення та/ або протоколу зборів засновників, тощо, разом з копіями паспорту або іншого документу, що посвідчує особу уповноваженого згідно чинного законодавства…….».
Відповідно до Постанова ВР України від 26.06.1992 № 2503-XII «Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон» паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України. Згідно ч.5 розділу «I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ» ПОЛОЖЕННЯ про паспорт громадянина України паспортна книжечка являє собою зшиту внакидку нитками обрізну книжечку розміром 88х125 мм, що складається з обкладинки та 16 сторінок.
Виходячи з вищезазначеного повідомляємо, що ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ" у складі тендерної пропозиції надало копію не повного документу, що спричинило відхилення його тендерної пропозиції як такої, що не відповідає вимогам тендерної документації.

3. Не надано у складі тендерної пропозиції лист-згоду щодо погодження з діями замовника при відмові переможця торгів підписати договір про закупівлю (ч.5 розділу «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» ТД).
Відповідно до статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Тому замовник самостійно має право згідно Закону визначати яка інформація є необхідною для включення в тендерну документацію, а ось не виконання вимог тендерної документації віднесено на ризик учасника, та може тягнути за собою наслідки, що передбачені згідно ст. 30 Закону.
Отож, ознайомившись та проаналізувавши вимогу ТОВ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ" «Про забезпечення дотримання Замовником законодавства в сфері публічних закупівель» повідомляємо, що ваша вимога не задоволена по усіх пунктах та рішення тендерного комітету щодо відхилення вашої тендерної пропозиції як такої що не відповідає вимогам тендерної документації є остаточним та не переглядатиметься.

Документи подані скаржником

19.06.2017 15:04
Вимога.pdf

Аукціон

Початок:
13.06.2017 15:19
Завершення:
13.06.2017 15:52

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 13.06.2017 15:52

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Майстер ТТ
YouControl
Профіль
5 901 497.18 UAH з ПДВ 5 200 000 UAH з ПДВ Документи
ПП ПРИВАТНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО СТИЛЬ-МАЙСТЕР
YouControl
Профіль
7 400 907.38 UAH з ПДВ 5 840 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ"
YouControl
Профіль
7 227 291.60 UAH з ПДВ 6 899 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ЛЕОН-Ш"
YouControl
Профіль
7 707 203.35 UAH з ПДВ 6 900 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

11.06.2017 20:13
sign.p7s
10.06.2017 18:57
142_ДЦ_ДЦ_3.rtf
10.06.2017 18:57
142_ДЦ_ИВР.rtf
10.06.2017 18:57
142_ДЦ_ЛС1_2-1-1_1.rtf
10.06.2017 18:56
ВИТЯГ.pdf
10.06.2017 18:54
142_ДЦ_ССР_5.rtf

Публічні документи

10.06.2017 00:56
sign.p7s
10.06.2017 00:49
статут.pdf
10.06.2017 00:49
iстотнi умови.pdf
10.06.2017 00:49
довiдка з ДФС.pdf
10.06.2017 00:49
оренда т з 1.pdf
10.06.2017 00:49
оренда т з 2.pdf
10.06.2017 00:49
оренда т з 3.pdf
10.06.2017 00:49
оренда т з 4.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Майстер ТТ
#33322959
Профіль
Відхилено 5 200 000 UAH з ПДВ 16.06.2017 14:08
ПП ПРИВАТНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО СТИЛЬ-МАЙСТЕР
#33595287
Профіль
Відхилено 5 840 000 UAH з ПДВ 16.06.2017 14:13
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ"
#40953172
Профіль
Відхилено 6 899 000 UAH з ПДВ 16.06.2017 14:16
ТОВ "ЛЕОН-Ш"
#33623460
Профіль
Відхилено 6 900 000 UAH з ПДВ 16.06.2017 14:51

Документи

15.06.2017 20:55
edr_identification.yaml
16.06.2017 14:08
sign.p7s

Документи

16.06.2017 14:08
edr_identification.yaml
16.06.2017 14:13
sign.p7s

Документи

16.06.2017 14:13
edr_identification.yaml
16.06.2017 14:16
sign.p7s

Документи

16.06.2017 14:17
edr_identification.yaml
16.06.2017 14:51
sign.p7s

Інформація про відміну

Дата відміни
16.06.2017 14:51
Причина відміни
Відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі
_

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors