Засіб дезинфікуючий

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-07-13-000017-c
  • 24450000-3 - Агрохімічна продукція
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Добриніна Олена Володиммирівна, (048)727-27-61 , na.oz@i.ua
Адреса замовника
Україна, Одеса, , Одеська обл., Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
Очікувана вартість
444 854.50 UAH без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 29.09.17
  • Відгуки 2
  • Інформація про тендер

Чи було дискваліфіковано замовником найнижчу цінову пропозицію за підсумками аукціону (одну або декілька)??  – Так

ОСКАРЖЕННЯ
дій та бездіяльності тендерного комітету при проведенні закупівлі дезінфекційного засобу згідно оголошення №UA-2017-07-13-000017-с

Тендерним комітетом Регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» порушується Закон України «Про публічні закупівлі» та вимоги тендерної документації відкритих торгів на закупівлю дезінфекційного засобу згідно оголошення №UA-2017-07-13-000017-с, а саме.
1. Тендерним комітетом не надано відповідь на оскарження ТОВ «Інтердез» від № 19/08-1242 від 19.08.2017 р. у 5-денний термін, встановлений ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» і Розділом V «Оцінка тендерної пропозиції» тендерної документації!
2. При розгляді пропозиції учасника торгів ТОВ «Гренландія» тендерним комітетом порушено ст. 28 частина 4 Закону України «Про публічні закупівлі», згідно якої «строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції» - розгляд попередньої пропозиції учасника торгів ТОВ «Лізоформ» закінчився 17 серпня 2017 року. За станом на 30 серпня 2017 року тендерним комітетом не оприлюднено протокол розгляду пропозиції ТОВ «Гренландія» або аргументоване рішення про подовження терміну розгляду пропозиції!
3. Оприлюднений лист-звернення в.о. начальника Служби матеріально-технічного забезпечення Регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» (№НХ-13/9603 від 21.08.2017 р.) на адресу тендерного комітету про «подовження терміну розгляду тендерної пропозиції учасника ТОВ «Гренландія» до 20 робочих днів» не відповідає вимогам ст. 28 частина 4 Закону України «Про публічні закупівлі»:
- не зрозуміло, чому тендерну пропозицію учасника торгів оцінює особа, яка не є членом тендерного комітету. Якщо для оцінки тендерної пропозиції залучається структурний підрозділ Регіональної філії «Одеська залізниця», то жодних офіційних підстав для цього з боку тендерного комітету немає (не надано);
- лист-звернення в.о. начальника Служби матеріально-технічного забезпечення не розглянуто тендерним комітетом, протокольне рішення з цього питання не приймалось і не оприлюднено;
4. Вказана в листі-зверненні в.о. начальника Служби матеріально-технічного забезпечення необхідність «вирішення питання щодо наданих зразків» не зрозуміла, адже Розділ V «Оцінка тендерної пропозиції» не передбачає оцінку у практичних умовах та врахування споживчих властивостей наданих зразків засобів.

Таким чином, тендерний комітет порушує основні принципи проведення публічних закупівель, викладені у статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема: добросовісна конкуренція серед учасників; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників.
У разі відсутності відповідного реагування на наші звернення і неусунення порушень вимушені будемо звернутись в дирекцію ПАТ «Укрзалізниця», Генеральну прокуратуру України, Антимонопольний комітет України, Державну аудиторську службу України, громадські організації з висвітленням у засобах масової інформації.

Чи була наведена аргументація для дискваліфікації достатньою та обґрунтованою??  – Ні

Умови закупівлі:

Про порушення чинного законодавства України
при проведенні закупівлі дезінфекційного засобу Тендерним комітетом Регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»

Оголошена Регіональною філією «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» закупівля (оголошення №UA-2017-07-13-000017-с) стосується закупівлі дезінфекційного засобу.

В тендерній документації, серед іншого, була викладена вимога щодо надання Учасником «звіту про результати дослідження ефективності дезінфікуючого засобу, проведені акредитованою установою в 2017 р.» (пп. 8 п.6 Розділу ІІІ тендерної документації) (Інформація про тендер\Тендерна документація\TD ET дезинфікуючий засіб.doc).

Така вимога порушує законодавство, яке регулює обіг дезінфекційних засобів, зокрема:
- Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статті 33 і 34;
- Постанова Кабінету Міністрів України №908 від 03.07.2006 р. Про затвердження «Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів»;
- Наказ МОЗ України №739 від 06.11.2006 р. «Про організацію роботи з державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів, віднесення харчових продуктів до категорії харчових продуктів спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок і проведення їх державної реєстрації» (Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 654 від 10.10.2011).
Згідно положень «Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів» (Надалі – «Порядок…»), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №908 від 03.07.2006 р. дослідження специфічної антимікробної активності дезінфекційних засобів здійснюється до оформлення висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи і завершення процедури їх державної реєстрації, оформлення Свідоцтва про державну реєстрацію дезінфекційного засобу і погодження методичних вказівок щодо застосування дезінфекційного засобу.
Згідно пункту 12 «Порядку…» строк дії державної реєстрації засобу - п'ять років.
З урахуванням цього, вимога щодо надання «звіту про результати дослідження ефективності дезінфікуючого засобу, проведені акредитованою установою в 2017 р.» означає, що дезінфекційний засіб має бути зареєстрований в Україні у 2017 році. Але це штучно і незаконно обмежує можливість учасників торгів пропонувати до закупівлі дезінфекційні засоби зареєстровані згідно чинного законодавства України за період від 2012 року до 2017 року.
Така вимога є порушенням вимоги статті 22 пункт 4 Закону України «Про публічні закупівлі» де чітко визначено, що «Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників». Саме до таких вимог, беззаперечно, відноситься вимога пп. 8 п.6 Розділу ІІІ тендерної документації щодо надання «звіту про результати дослідження ефективності дезінфікуючого засобу, проведені акредитованою установою в 2017 р.».

Роз’яснення з цього питання були надані ТОВ «Інтердез» до тендерного комітету у складі тендерної пропозиції (№27/07-1147 від 27.07.2017 р. – Додаток 1)

Проте, при розгляді тендерної пропозиції ТОВ «Інтердез» тендерним комітетом було прийнято рішення про відхилення пропозиції через «невідповідність пропозиції умовам тендерній документації, а саме: - не надано Звіт про результати дослідження ефективності дезінфікуючого засобу, проведені акредитованою установою в 2017р. (в порушення вимог пп. 8 п.6 Розділу ІІІ тендерної документації)» (копія протоколу №1912 від 14.8.2017 р. Інформація про тендер\Вимоги про усунення порушень).

Рішення тендерного комітету про відхилення пропозиції ТОВ «Інтердез» було оскаржено ТОВ «Інтердез» (оскарження ТОВ «Інтердез» №14/08-1220 від 14.08.2017 р. – Інформація про тендер\Вимоги про усунення порушень).

Надана тендерним комітетом відповідь від 17.08.2017 р. №НХ-13/9480 (Інформація про тендер\Вимоги про усунення порушень) на оскарження ТОВ «Інтердез» містить перекручене і спотворене трактування положень Закону України «Про публічні закупівлі». Перш за все, це стосується наведеного у відповіді твердження про те, що Законом України «Про публічні закупівлі» «не передбачено права Замовника переглядати свої рішення чи скасовувати їх»(?!).
Проте, слід зазначити, що Закон України «Про публічні закупівлі» не містить заборони Замовнику переглядати свої рішення чи скасовувати їх.

ТОВ «Інтердез» повторно направило оскарження в тендерний комітет на рішення і відповідь тендерного комітету (Інформація про тендер\Вимоги про усунення порушень).

Вимога повторного оскарження:
Скасувати рішення про відхилення пропозиції ТОВ «Інтердез», викладене в Протоколі розгляду тендерних пропозицій №1912 від 14.08.2017 р. на закупівлю засобу дезінфікуючого (оголошення № UA-2017-07-13-000017-с) і повернути пропозицію ТОВ «Інтердез» до розгляду на принципах, визначених Законом України «Про публічні закупівлі», з урахуванням «Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №908 від 03.07.2006 р. та згідно з вимогами листа ПАТ «Укрзалізниця» №ЦЦТех-4/113 від 29.04.2016 р. (Надається за вимогою), яким визначено порядок відбору дезінфекційних засобів, для потреб пасажирського господарства.

Просимо Вас взяти під контроль проведення вказаних відкритих торгів і сприяти усуненню порушень чинного законодавства.




Додаток 1

№27/07-1147 від 27.07.2017 р.
В тендерний комітет Регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»


Інформація до підпункту 8 пункту 6 розділу ІІІ Тендерної документації


Згідно «Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів», затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України №908 від 03.07.2006 р. дослідження специфічної антимікробної активності дезінфекційних засобів здійснюється до процедури їх державної реєстрації.
За результатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи на дезінфекційний засіб «Дезекон» видано Свідоцтво про державну реєстрацію дезінфекційного засобу №05.03.02-08/911 від 21.10.2014 р.
У подальшому дослідження ефективності дезінфікуючого засобу здійснюється лише за необхідності внесення змін у методичні вказівки щодо застосування дезінфекційного засобу.
За період, який минув від дати державної реєстрації дезінфекційного засобу «Дезекон» зміни у методичні вказівки щодо застосування дезінфекційного засобу не вносились, у зв’язку з чим підстав для проведення нових досліджень ефективності засобу не було.
Копія офіційних чинних методичних вказівок щодо застосування дезінфекційного засобу «Дезекон» виробництва ПрАТ «Український науково-виробничий центр проблем дезінфекції», затверджених Міністерством охорони здоров’я України (№385-2014 від 25.06.2014 р.) додається до тендерної пропозиції.


В.о. директора О.А. Дзюбан

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 21.07.2017 10:00

Оскарження умов:

до 27.07.2017 00:00

Подання пропозицій:

31.07.2017 10:00

Початок аукціону:

01.08.2017 15:15

Очікувана вартість
444 855 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
13 300 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 224 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1915 кг
Засіб дезинфікуючий
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-07-13-000017-c.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ Інтердез, Код ЄДРПОУ:37403360
Дата подання: 14.08.2017 15:07
ОСКАРЖЕННЯ
рішення тендерного комітету згідно Протоколу розгляду тендерних пропозицій №1912 від 14.8.2017 р. щодо відхилення пропозиції ТОВ «Інтердез»

Згідно оприлюдненого Протоколу розгляду тендерних пропозицій № 1912 від 14.08.2017 р. на закупівлю засобу дезінфікуючого (електронна торговельна площадка «Smarttender.biz»): № 1227835, № UA-2017-07-13-000017-с) пропозиція ТОВ «Інтердез» була відхилена з формулюванням: «Не відповідає умовам тендерної документації, а саме: не надано звіт про результати дослідження ефективності дезінфікуючого засобу, проведені акредитованою установою в 2017 р. (порушення вимог пп. 8 п.6 Розділу ІІІ тендерної документації». (кінець цитати).
Таке рішення не ґрунтується на чинному законодавстві України, що регулює процедуру державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів, відомчих документів ПАТ «Укрзалізниця» і носить дискримінаційний характер, штучно обмежуючі коло Учасників і створюючи переваги окремим Учасникам!

Ми розуміємо, що члени тендерного комітету можуть не знати всіх деталей чинної нормативно-правової бази Україні з питань державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів і тому у комплекті документів тендерної пропозиції ТОВ «Інтердез» було надано пояснення з цього питання, яке, як виявилось, не взято до уваги при розгляді тендерної пропозиції.

У зв’язку з цим ще раз надаємо пояснюючу інформацію з цього питання і обґрунтування нашого оскарження рішення тендерного комітету.

1. Згідно пункту 3 «Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів» (Надалі – «Порядок…»), затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України №908 від 03.07.2006 р. «державну реєстрацію (перереєстрацію) засобів проводить Держсанепідслужба за результатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи». Згідно пунктів 7 і 8 «Порядку…» Держсанепідслужба визначає установу для проведення експертизи, до якої заявником реєстрації «додаються завірені ним звіти і протоколи досліджень». Таким чином, дослідження специфічної антимікробної активності дезінфекційних засобів здійснюється до оформлення висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи і завершення процедури їх державної реєстрації, оформлення Свідоцтва про державну реєстрацію дезінфекційного засобу і погодження методичних вказівок щодо застосування дезінфекційного засобу.
2. «Дослідження ефективності дезінфікуючого засобу» - це тривалий процес, який може зайняти до кількох місяців залежно від програми досліджень. Так, наприклад, оцінка специфічної активності дезінфекційного засобу «Дезекон» виробництва ПрАТ «Український науково-виробничий центр проблем дезінфекції» проводилась в «Інституті гігієни та медичної екології ім. О.М.Марезеєва» згідно договору №3377 від 08.11.2044 р. з листопада 2004 року до березня 2005 року! Тобто, протягом 4 місяців!!!
З урахуванням вказаних досліджень Свідоцтво про державну реєстрацію дезінфекційного засобу «Дезекон» було видане 06.06.2005 р. (№0108). Це була перша державна реєстрація дезінфекційного засобу! У подальшому дослідження ефективності дезінфікуючого засобу здійснюється лише за необхідності внесення змін у методичні вказівки щодо застосування дезінфекційного засобу. Дезінфекційний засіб «Дезекон» проходив державну перереєстрацію двічі:
- у 2009 році: свідоцтво №000547 від 08.04.2009 р.;
- у 2014 році: свідоцтво №05.03.02-08/911 від 21.10.2014 р.
За період, який минув від дати першої державної реєстрації дезінфекційного засобу «Дезекон» зміни у режими застосування засобу в методичні вказівки щодо застосування дезінфекційного засобу не вносились, у зв’язку з чим підстав для проведення нових досліджень ефективності засобу не було і навіть жодна експертна організація, визначена для цього МОЗ України, не вимагала проведення таких досліджень!
Копія офіційних чинних методичних вказівок щодо застосування дезінфекційного засобу «Дезекон» виробництва ПрАТ «Український науково-виробничий центр проблем дезінфекції», затверджених Міністерством охорони здоров’я України (№385-2014 від 25.06.2014 р.)була додана до тендерної пропозиції ТОВ «Інтердез» разом з пояснюючим листом.
Слід звернути увагу, що ТОВ «Інтердез» запропонував до закупівлі дезінфекційний засіб «Дезекон», який відомий на ринку України вже більше 10 років і позитивно зарекомендував себе на підприємствах багатьох галузей!

Висновки:
1. Вимога щодо надання «звіту про результати дослідження ефективності дезінфікуючого засобу, проведені акредитованою установою в 2017 р. (пп. 8 п.6 Розділу ІІІ тендерної документації» є незаконною, дискримінаційною і штучно обмежує можливість подання пропозиції Учасником дезінфекційного засобу, який був би зареєстрований встановленим чином до 2017 року і термін державної реєстрації якого не закінчився;

2. Виходячи з вимог пп. 8 п.6 Розділу ІІІ тендерної документації запропонований для закупівлі дезінфекційний засіб може бути зареєстрований лише у 2017 році!

3. Жоден з Учасників торгів, чия пропозиція доступна для вивчення на сайті електронних торгів, не запропонував до закупівлі дезінфекційний засіб, який був би встановленим чином зареєстрований у 2017 році! Більш того, є запропонований дезінфекційний засіб (пропозиція ТОВ «Гренландія»), дослідження ефективності якого проведені у 2017 р., але на засіб відсутнє Свідоцтво про державну реєстрацію дезінфекційного засобу, не надано методичних вказівок щодо застосування засобу, затверджених згідно чинного законодавства і немає інструкції із застосування дезінфекційного засобу на об’єктах пасажирського господарства, затверджених у відповідності з вимогами листа ПАТ «Укрзалізниця» №ЦЦТех-4/113 від 29.04.2016 р., яким визначено порядок відбору дезінфекційних засобів, для потреб пасажирського господарства.
Таким чином, це може призвести до закупівлі дезінфекційного засобу, який є нелегітимним в Україні і не може використовуватись за призначенням згідно статті 34 Закону України Про захист населення від інфекційних хвороб, а також порушує відомчі вимоги (ПАТ «Укрзалізниця»).

4. Викладені в тендерній документації вимоги порушують основні принципи Закону України «Про публічні закупівлі», викладені в статті 3 Закону, зокрема: добросовісна конкуренція серед учасників;максимальна економія та ефективність;відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;недискримінація учасників;об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій;запобігання корупційним діям і зловживанням.

На підставі вищевикладеного вимагаємо:
1. Скасувати рішення про відхилення пропозиції ТОВ «Інтердез», викладене в Протоколі розгляду тендерних пропозицій №1912 від 14.08.2017 р. на закупівлю засобу дезінфікуючого(оголошення № UA-2017-07-13-000017-с) і повернути пропозицію ТОВ «Інтердез» до розгляду на принципах, визначених Законом України «Про публічні закупівлі», з урахуванням «Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №908 від 03.07.2006 р. та згідно з вимогами листа ПАТ «Укрзалізниця» №ЦЦТех-4/113 від 29.04.2016 р., яким визначено порядок відбору дезінфекційних засобів, для потреб пасажирського господарства.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

17.08.2017 15:50
Повідомляємо, що правові засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади визначаються Законом України «Про публічні закупівлі».
Порядок розгляду пропозицій учасника та визначення переможця закупівлі суворо регламентовані, зокрема, ст.28 вказаного Закону.
Законом України «Про публічні закупівлі» не передбачено права замовника переглядати свої рішення чи скасовувати їх.

Номер вимоги: UA-2017-07-13-000017-c.a2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ Інтердез, Код ЄДРПОУ:37403360
Дата подання: 14.08.2017 15:09
Оскарження надано у додатку.

Рішення замовника: Вимога задоволена

17.08.2017 15:52
Повідомляємо, що правові засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади визначаються Законом України «Про публічні закупівлі».
Порядок розгляду пропозицій учасника та визначення переможця закупівлі суворо регламентовані, зокрема, ст.28 вказаного Закону.
Законом України «Про публічні закупівлі» не передбачено права замовника переглядати свої рішення чи скасовувати їх.

Номер вимоги: UA-2017-07-13-000017-c.a3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ Інтердез, Код ЄДРПОУ:37403360
Дата подання: 19.08.2017 09:29
ОСКАРЖЕННЯ
рішення тендерного комітету згідно Протоколу розгляду тендерних пропозицій №1912 від 14.08.2017 р. і відповіді тендерного комітету від 17.08.2017 р. №НХ-13/9480 на оскарження ТОВ «Інтердез»№14/08-1220 від 14.08.2017 р.

Надана тендерним комітетом відповідь від 17.08.2017 р. №НХ-13/9480 на оскарження ТОВ «Інтердез» рішення тендерного комітету згідно Протоколу №1912 від 14.8.2017 р. містить перекручене і спотворене трактування положень Закону України «Про публічні закупівлі»! Тому така відповідь не може бути прийнятна!

Перш за все, це стосується наведеного у Відповіді твердження про те, що Законом України «Про публічні закупівлі» «не передбачено права Замовника переглядати свої рішення чи скасовувати їх»(?!). На таке твердження можна було б відповісти, що Законом України «Про публічні закупівлі» не передбачено права Замовника висувати незаконні вимоги і приймати незаконні рішення!
Проте, слід зазначити, що Закон України «Про публічні закупівлі» не містить заборони Замовнику переглядати свої рішення чи скасовувати їх.

Разом з тим, в статті 22 пункт 4 Закону України «Про публічні закупівлі» чітко визначено, що «Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників». Саме до таких вимог, беззаперечно, відноситься вимога пп. 8 п.6 Розділу ІІІ тендерної документації щодо надання «звіту про результати дослідження ефективності дезінфікуючого засобу, проведені акредитованою установою в 2017 р.».

Ми розуміємо, що жоден посадовець не може бути досконало досвідченим в усіх без винятку сферах професійної діяльності людини. Проте, відповідальний посадовець бере до уваги законодавчо обґрунтовані аргументи для прийняття вірного рішення. Тому наводимо ще раз обґрунтування нашого оскарження.

1. Оголошена Регіональною філією «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» закупівля (оголошення №UA-2017-07-13-000017-с)стосується закупівлі дезінфекційного засобу, тобто товару, обіг якого в Україні регулюють, зокрема:
- Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статті 33 і 34;
- Постанова Кабінету Міністрів України №908 від 03.07.2006 р. Про затвердження «Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів»;
- Наказ МОЗ України №739 від 06.11.2006 р. «Про організацію роботи з державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів, віднесення харчових продуктів до категорії харчових продуктів спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок і проведення їх державної реєстрації» (Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 654 від 10.10.2011).
Таким чином, при проведенні процедури закупівлі дезінфекційного засобу Замовник повинен керуватись не тільки Законом України «Про публічні закупівлі», а й переліченими документами!

2. Вимога щодо надання «звіту про результати дослідження ефективності дезінфікуючого засобу, проведені акредитованою установою в 2017 р. (пп. 8 п.6 Розділу ІІІ тендерної документації» є незаконною і порушує вимогу статті 22 пункт 4 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо неприпустимості обмеження конкуренції.
Згідно пункту 12 «Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів» строк дії державної реєстрації засобу - п'ять років, тому в 2017 році легальними в Україні до використання є дезінфекційні засоби зареєстровані встановленим чином починаючи з 2012 року.
Детальні роз’яснення з цього питання були надані ТОВ «Інтердез» до тендерного комітету у складі тендерної пропозиції (№27/07-1147 від 27.07.2017 р.) і в оскарженні (№14/08-1220 від 14.08.2017 р.), але були тендерним комітетом проігноровані.

3. Як вже зазначалось в оскарженні, згідно положень «Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів» (Надалі – «Порядок…»), затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України №908 від 03.07.2006 р. дослідження специфічної антимікробної активності дезінфекційних засобів здійснюється до оформлення висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи і завершення процедури їх державної реєстрації, оформлення Свідоцтва про державну реєстрацію дезінфекційного засобу і погодження методичних вказівок щодо застосування дезінфекційного засобу.
З урахуванням цього, вимога щодо надання «звіту про результати дослідження ефективності дезінфікуючого засобу, проведені акредитованою установою в 2017 р.» означає, що дезінфекційний засіб має бути зареєстрований в Україні у 2017 році. Але це штучно і незаконно обмежує можливість учасників торгів пропонувати до закупівлі дезінфекційні засоби зареєстровані згідно чинного законодавства України за період від 2012 року до 2017 року.

4. Ще раз звертаємо увагу, що ТОВ «Інтердез» запропонував до закупівлі дезінфекційний засіб «Дезекон», на який є чинний повний комплект офіційних документів, оформлених встановленим чином згідно вимог листа ПАТ «Укрзалізниця» №ЦЦТех-4/113 від 29.04.2016 р., яким визначено порядок відбору дезінфекційних засобів, для потреб пасажирського господарства.

5. Викладена в тендерній документації вимога щодо «звіту…» порушує основні принципи проведення публічних закупівель, викладені у статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема: добросовісна конкуренція серед учасників; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників.

На підставі вищевикладеного вимагаємо повторно:
Скасувати рішення про відхилення пропозиції ТОВ «Інтердез», викладене в Протоколі розгляду тендерних пропозицій №1912 від 14.08.2017 р. на закупівлю засобу дезінфікуючого (оголошення № UA-2017-07-13-000017-с) і повернути пропозицію ТОВ «Інтердез» до розгляду на принципах, визначених Законом України «Про публічні закупівлі», з урахуванням «Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №908 від 03.07.2006 р. та згідно з вимогами листа ПАТ «Укрзалізниця» №ЦЦТех-4/113 від 29.04.2016 р., яким визначено порядок відбору дезінфекційних засобів, для потреб пасажирського господарства.

Закон України «Про публічні закупівлі» не містить заборони Замовнику переглядати свої рішення чи скасовувати їх.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

30.08.2017 16:34
Пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю ««Інтердез» відхилено: згідно пп. 4 п. 1 ст. 30 Закону України “Про публічні закупівлі” тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Номер вимоги: UA-2017-07-13-000017-c.c5

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ТОВ Гренландія, Код ЄДРПОУ:36196836
Дата подання: 22.09.2017 16:49
1. Скарга на рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "Гренландія" та рішення про відміну торгів у процедурі закупівлі UA-2017-07-13-000017-c. 2. Платіжне доручення про сплату 5000 грн. за подання скарги.

Рішення замовника: Очікується

Документи

Документи подані скаржником

Документи

Документи

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
01.08.2017 15:15
Завершення:
01.08.2017 15:54

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 01.08.2017 15:54

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Запорізька сировинна компанія
Пошук по цьому учаснику
296 825 UAH 238 000 UAH Документи
344 700 UAH 241 290 UAH Документи
444 280 UAH 415 200 UAH Документи
431 545.25 UAH 415 363.50 UAH Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОТЕХНОЛОДЖІ ГРУП"
Пошук по цьому учаснику
444 854.50 UAH 444 854.50 UAH Відсутня

Публічні документи

28.07.2017 15:34
Ліцензія.zip
28.07.2017 15:34
Пропозиція.pdf
28.07.2017 15:34
2. ТУ.pdf

Публічні документи

28.07.2017 09:52
пропозиція.zip

Публічні документи

30.07.2017 20:03
Статут.PDF
30.07.2017 20:03
14 1 Етикетка.PDF

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Запорізька сировинна компанія
#32006071
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 238 000 UAH 08.08.2017 08:26
ТОВ Інтердез
#37403360
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 241 290 UAH 14.08.2017 09:42
ТОВ Лізоформ
#34937637
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 415 200 UAH 18.08.2017 09:31
ТОВ Гренландія
#36196836
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 415 363.50 UAH 15.09.2017 10:22
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОТЕХНОЛОДЖІ ГРУП"
#38454620
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 444 854.50 UAH 18.09.2017 16:10

Документи

08.08.2017 08:26
edr_identification.yaml
14.08.2017 09:42
sign.p7s

Документи

14.08.2017 09:42
edr_identification.yaml
18.08.2017 09:30
sign.p7s

Документи

18.08.2017 09:31
edr_identification.yaml
21.08.2017 17:09
8 дез.jpg
21.08.2017 17:10
sign.p7s
21.08.2017 17:10
sign.p7s

Документи

15.09.2017 10:22
edr_identification.yaml
18.09.2017 16:10
sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання