Надання послуг стратегічного, операційного, технологічного, юридичного огляду та діагностики ("дью ділідженс"), незалежного аудиту, згідно з міжнародними стандартами аудиту, фінансової звітності Державного концерну "Укроборонпром", його підприємств-учасників і акціонерних товариств, управління корпоративними правами держави щодо яких передане Концерну (далі разом — "підприємства"), вдосконалення розробленої стратегії корпоративної та виробничої реструктуризації Концерну і підприємств, та супроводу практичного впровадження розроблених переможцем процедури закупівлі рекомендацій. Providing services on strategic, operational, technological, legal review and diagnostics ("due diligence"), independent audit (in accordance with international standards of audit) of financial statements of the State Concern "Ukroboronprom", its participating enterprises and joint-stock companies, regarding which management of State corporate rights is transferred to the Concern (collectively, "the enterprises"), and on improvement of the developed strategy of corporate and industrial restructuring of the Concern and the enterprises, and on support of practical implementation of the recommendations developed by the procurement winner.

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-12-20-003453-c
  • 79410000-1 - Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
  • Прекваліфікація
Найменування замовника:
УОП ГП Державний концерн "Укроборонпром"
Тип закупівлі
Конкурентний діалог з публікацією на англ. мові
Контактна особа замовника
Качаненко Костянтин Володимиро, +380445862480 , KONSTIANTYN.KACHANENKO@UKROBORONPROM.COM
Адреса замовника
Україна, Київ, 04119, Київська обл., КИЕВ, вул. Дегтярівська 36
Очікувана вартість
130 000 000 UAH без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 11.12.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Опис лотів

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 01.12.2018 18:00

Оскарження умов:

до 07.12.2018 00:00

Подання пропозицій:

11.12.2018 18:00

Очікувана вартість
130 000 000 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Тендерна документація

18.10.2018 11:54
12.05.2018 20:00
12.05.2018 18:08

Запитання до процедури

щодо наявності досвіду виконання аналогічного договору

Дата подання: 05.06.2018 13:38
Дата відповіді: 18.06.2018 16:12
Добрий день, Щодо кваліфікаційних вимог до Лоту№3: Просимо проінформувати чи вважатиметься як належний досвід надання послуг з незалежного аудиту, згідно американських стандартів проведення аудиту, а також проведення аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до US GAAP. Також, просимо повідомити чи відносятся нецінові критерії оцінки тендерних пропозицій до всіх лотів, чи лише до Лоту№1.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З аналізу п. 3.8 — 3.9 (стор. 13 — 14) Тендерної документації випливає, що досвід надання послуг з аудиту тільки за американськими стандартами не відповідатиме кваліфікаційним вимогам, які передбачають досвід проведення аудиту за міжнародними стандартами.
Крім того, згідно з рішенням Аудиторської палати України від 04.05.2017 № 344, з 01.06.2017 як національні стандарти аудиту застосовуються Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг видання 2015 року, перекладені на українську мову (МСА).

З аналізу розділу V (стор. 18 — 22) Тендерної документації випливає, що нецінові критерії стосуються всіх трьох лотів.

Щодо складу робіт за Лотом 2

Дата подання: 19.11.2018 16:13
Дата відповіді: 21.11.2018 10:27
Стосовно складу робіт за Лотом 2. Надання послуг з юридичного огляду та діагностики (дью ділідженс) діяльності ДК "Укроборонпром" і підприємств та супроводу практичного впровадження розроблених переможцем процедури закупівлі рекомендацій у взаємозв’язку із впровадженням стратегії та реформуванням системи управління Ми розуміємо, що завдання консультанта за Лотом 2 не обмежуються послугами із юридичного огляду та діагностики, а включають також роботи з організаційного аналізу і планування змін за системою корпоративного управління. Аналіз за межами юридичного, включає, зокрема, такі напрямки: - Організаційна структура (ефективність розподілу ролей на рівнях власності, моніторингу та виконавчого управління, тощо) - Внутрішній контроль, внутрішній аудит та управління ризиками (ефективність організації цих функцій і планування в напрямку світових стандартів та кращих практик) - Розкриття інформації, прозорість та внутрішня звітність. Зокрема, за рухом внутрішніх звітів, консультант має проаналізувати типи, адекватність змісту, частоту і час, витрачені на підготовку управлінської інформації співробітниками - Інші аспекти, що передбачені технічним завданням за Лотом 2 На основі співставлення напрямів в складі проекту із провідними стандартами (в тому числі OECD Guidelines on Corporate Governance, застосовними стандартами ISO та інших профільних професійних організацій), а також провідною застосовною практикою організацій, консультант має запропонувати дорожню карту впровадження, в тому числі – юридичних і організаційних змін. Оскільки перелік організаційних завдань в складі Лоту 2 виходить за межі послуг з юридичного огляду та діагностики (як вказано у назві Лоту 2), просимо вас підтвердити, що наше розуміння змісту робіт за Лотом 2 є правильним.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до рекомендацій експертного середовища, згідно зі змінами до Тендерної документації, затвердженими 24.09.2018, блок питань стосовно корпоративного управління перенесено з лота 1 до лота 2. Як наслідок, за лотом 2 закуповуються не лише питомо юридичні послуги, а й пов’язані консультаційні послуги.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-12-20-003453-c.a1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА", Код ЄДРПОУ:30373906
Дата подання: 08.06.2018 17:37
ЗУ «Про аудиторську діяльність» встановлено, що при здійсненні аудиторської діяльності аудиторські фірми та аудитори застосовують відповідні стандарти аудиту. Затвердження стандартів аудиту є виключним правом Аудиторської палати України (АПУ). Стандарти аудиту є обов'язковими для дотримання аудиторами, аудиторськими фірмами та суб'єктами господарювання. Рішенням АПУ №344 від 04.05.2017 встановлено, що з 1 червня 2017 року в якості національних стандартів аудиту Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг видання 2015 року, перекладені на українську мову (МСА).
З огляду на вищевикладене повідомляємо, що запропонований у складі Тендерної документації проект Договору не містить всіх суттєвих вимог, які передбачені МСА та які є обов’язковими для виконання як аудиторськими фірмами, так і суб’єктами господарювання.
В договорі про проведення аудиту має в явному вигляді міститися підтвердження з боку управлінського персоналу клієнта про визнання та розуміння ним прийняття на себе відповідальності, зміст та обсяг якої зазначено у параграфі 6 б) МСА 210, а саме:
i) за складання фінансової звітності відповідно до застосовної концептуальної основи фінансової звітності, включаючи, якщо доречно, її достовірне подання;
ii) за такий внутрішній контроль, який, за визначенням управлінського персоналу, необхідний для надання можливості складати фінансову звітність, що не містить суттєвого викривлення внаслідок шахрайства або помилки;
ііі) за забезпечення аудитора:
доступом до всієї інформації, яка, як відомо управлінському персоналу, є доречною для складання фінансової звітності, такої як записи, документація тощо;
додатковою інформацією, про яку аудитор може зробити запит управлінському персоналу з метою аудиту;
необмеженим доступом до працівників суб’єкта господарювання, від яких, за визначенням аудитора, необхідно отримати аудиторські докази.

МСА 210 також встановлює, що узгоджені умови завдання з аудиту записуються у Договорі та містять:

а) ціль та обсяг аудиту фінансової звітності;
б) відповідальність аудитора;
в) відповідальність управлінського персоналу;
г) виявлення застосовної концептуальної основи фінансового звітування для складання фінансової звітності;
д) посилання на очікувану форму й зміст будь-яких звітів, які надасть аудитор, і констатацію того, що можуть існувати обставини, за яких звіт може відрізнятися від очікуваної форми та змісту.

МСА 200 встановлює властиві обмеження аудиту, а саме що від аудитора не очікується, що він зменшить аудиторський ризик до нуля, і він не може його зменшити, а отже, не може отримати абсолютну впевненість у тому, що фінансова звітність не містить суттєвого викривлення внаслідок шахрайства або помилки. Причина полягає в тому, що існують невід’ємні обмеження аудиту, які призводять до того, що більшість аудиторських доказів, на основі яких аудитор формує висновки та на яких ґрунтується аудиторська думка, є швидше переконливою, ніж остаточною.

ЗУ «Про аудиторську діяльність» передбачено, що «Аудитор та аудиторська фірма не несуть дисциплінарної, адміністративної, цивільно-правової та кримінальної відповідальності за подання центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, інформації про фінансову операцію, навіть якщо такими діями завдано шкоди юридичним або фізичним особам, та за інші дії, якщо вони діяли в межах виконання Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення".

Враховуючи наведені вище вимоги можна зробити висновок, що проект договору на аудит має містити істотні специфічні умови, притаманні договорам такого виду. У зв’язку з чим пропонуємо розробити окремий проект договору для Лоту №3. За основу рекомендуємо використати Орієнтовний рекомендований договір про проведення аудиту (аудиторської перевірки) розміщений на сайті Міністерства економічного розвитку та торгівлі України за наступним посиланням: http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=53986b55-de68-40eb-aa3c-b4c51065ed5f&title=OrintovniiRekomendovaniiDogovirProProvedenniaAuditu-auditorskoiPerevirki-
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

18.06.2018 16:29
Замовником будуть внесені відповідні зміни, відповідно до законодавства.

Документи подані скаржником

Лоти

Лоти

Лот 2. Надання послуг з юридичного огляду та діагностики (дью ділідженс) діяльності ДК "Укроборонпром" і підприємств та супроводу практичного впровадження розроблених переможцем процедури закупівлі рекомендацій у взаємозв’язку із впровадженням стратегії та реформуванням системи управління.

Інформація про лот

Предмет закупівлі:
Лот 2. Надання послуг з юридичного огляду та діагностики (дью ділідженс) діяльності ДК "Укроборонпром" і підприємств та супроводу практичного впровадження розроблених переможцем процедури закупівлі рекомендацій у взаємозв’язку із впровадженням стратегії та реформуванням системи управління.
Очікувана вартість:
19 500 000 UAH без ПДВ
Мінімальний крок:
195 000 UAH без ПДВ
Загальний:
Активний
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Номенклатура

Надання послуг з юридичного огляду та діагностики (дью ділідженс) діяльності ДК "Укроборонпром" і підприємств та супроводу практичного впровадження розроблених переможцем процедури закупівлі рекомендацій у взаємозв’язку із впровадженням стратегії та реформуванням системи управління.

Кількість:
1 посл.
ДК 021:2015:
79410000-1 — Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Відсутній:
Місце доставки:
, Відповідно до документації
Дата доставки:
до 30.06.2020 00:00

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Відсутня

Запитання до процедури

Уточнення стосовно Тендерної документації (Лот 2)

Дата подання: 05.01.2018 20:49
Дата відповіді: 09.01.2018 17:00
Шановні панове! Даним листом хочемо поставити уточнюючі питання щодо Тендерної документації (ТД) від 20 грудня 2017 року (UA-2017-12-20-003453-c). Як потенційний учасник торгів просимо надати роз'яснення: 1. які дані правильно вказувати в тендерній документації, якщо ми є офісом міжнародної юридичної фірми в Україні - української ТОВ чи довідка, надана головною компанією? Для Додатку 7 - Фінансові показники. Також уточніть "Середній показник" в таблиці рахується як середньоарифметичне значення? 2. Уточніть будь ласка, чи потрібно посністю заповнювати Додаток 2, включаючи цінову пропозицію на цьому етапі 3. Уточніть будь ласка, чи застосовується даний критерій для Лоту 2: Кількість працівників учасника, які будуть залучені до виконання договору, які є випускниками MBA програм визнаних топ бізнес шкіл світу.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Надаємо відповіді на запитання щодо процедури закупівлі № UA-2017-12-20-003453-c

1. Відповідно до ст.. 1 ч. 1 пп. 34 Закону України «Про публічні закупівлі»: «учасник процедури закупівлі (далі - учасник) - фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі», відповідно необхідно вказувати дані юридичної особи, яка буде безпосередньо приймати участь в аукціоні та досвід та інші кваліфікаційні вимоги якої будуть підтверджені відповідно до тендерної документації.

2. Відповідно до ч. 2 ст.. 34 Закону України «Про публічні закупівлі»: «На першому етапі всім учасникам пропонується подати тендерну пропозицію, в якій надається інформація про відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, вимогам, визначеним замовником у тендерній документації, та опис рішення про закупівлю без зазначення ціни», відповідно до вище зазначеного, цінову пропозицію на першому етапі закупівлі за процедурою «конкурентний діалог» подавати не потрібно.


3. Відповідно до розділу V, п.1 тендерної документації, для оцінки тендерних пропозицій учасників застосовуються нецінові критерії, згідно ст.. 28 Закону України «Про публічні закупівлі», в тому числі одним з критеріїв є «Кількість працівників учасника, які будуть залучені до виконання договору, які є випускниками MBA програм визнаних топ бізнес шкіл світу». Відповідно до оголошення про проведення закупівлі № UA-2017-12-20-003453-c даний критерій застосовується до всіх трьох лотів закупівлі.

Щодо подання документів на першому етапі конкурентного діалогу

Дата подання: 29.10.2018 14:38
Дата відповіді: 31.10.2018 17:54
Відповідно до положень ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі», п.1 Розділу II Тендерної документації, звертаємося до Вас за роз’ясненнями щодо змісту тендерної документації, а саме п. 1 Розділу ІІІ Тендерної документації, відповідно до якого документ з тендерною пропозицією на першому етапі конкурентного діалогу подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником) та завантаження файлів, серед іншого, з (1) інформацією про умови поставки, (2) про час та місце, у якому будуть надаватися послуги, (3) інформацією з описом рішення про закупівлю без зазначення ціни. Будь ласка, роз'ясніть, що саме необхідно зазначити в кожному з вказаних документів.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Слід зазначити необхідні технічні, якісні характеристики (специфікації) послуг, зокрема, пропоновані умови їхнього надання (поставки), час і місце надання, іншу інформацію з описом бачення учасника щодо формулювання технічного завдання на послуги, для прийняття Замовником оптимального рішення про закупівлю та коригування Тендерної документації до другого етапу процедури закупівлі.

Щодо надання пропозицій щодо технічних, якісних та інших характеристик

Дата подання: 29.10.2018 14:39
Дата відповіді: 31.10.2018 17:57
Відповідно до положень ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі», п.1 Розділу II Тендерної документації, звертаємося до Вас за роз’ясненнями щодо змісту тендерної документації, а саме п. 6 Розділу ІІІ Тендерної документації, відповідно до якого на першому етапі конкурентного діалогу учасники процедури закупівлі повинні надати пропозиції щодо технічних, якісних та інших характеристик. Будь ласка, надайте роз'яснення щодо способу та форми подачі пропозиції щодо технічних, якісних та інших характеристик.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Спосіб та форма подачі пропозиції щодо технічних, якісних та інших характеристик закупівлі визначаються Законом України "Про публічні закупівлі", іншими актами законодавства, Тендерною документацією (зокрема, додатками 1 і 2), правилами веб-порталу "ProZorro" та обраного учасником авторизованого електронного майданчика.

Щодо змісту тендерної документації

Дата подання: 29.10.2018 14:40
Дата відповіді: 31.10.2018 17:56
Відповідно до положень ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі», п.1 Розділу II Тендерної документації звертаємося до Вас за роз’ясненнями щодо змісту тендерної документації, а саме п. 4 Додатку 1 до Тендерної документації, відповідно до якого у тендерній пропозиції Виконавець повинен продемонструвати розуміння вимог до конкретних завдань, прописаних у технічному завданні, та визначити порядок виконання технічного завдання задля досягнення кінцевого результату надання послуг за відповідним Лотом, у тому числі календарний план надання послуг. Будь ласка, роз'ясніть, на якому етапі та в якому форматі необхідно подати запитувану інформацію.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Запитувану інформацію слід подати на першому етапі процедури закупівлі, у форматі, визначеному Законом України "Про публічні закупівлі", іншими актами законодавства, Тендерною документацією (зокрема, додатками 1 і 2), правилами веб-порталу "ProZorro" та обраного учасником авторизованого електронного майданчика, що дасть Замовникові змогу прийняти оптимальне рішення про закупівлю.

Щодо переліку підприємств для перевірки

Дата подання: 29.10.2018 14:41
Дата відповіді: 31.10.2018 17:58
Відповідно до положень ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі», п.1 Розділу II Тендерної документації, звертаємося до Вас за роз’ясненнями щодо змісту тендерної документації, а саме п. 2 Додатку 1.2 до Тендерної документації, відповідно до якого перелік підприємств, що підлягатимуть огляду та діагностиці, обмежується а) п’ятьма підприємствами з кожного з шістьох кластерів з найбільшою вартістю активів за 2017 рік або б) п’ятьма підприємствами з кожного з шістьох кластерів, які мали найбільші прибутки та/або збитки за 2017 та 2018 роки. Остаточний перелік буде визначено на стадії конкурентного діалогу на підставі принципів розумності та доцільності. Будь ласка, роз'ясніть, чи може перелік підприємств бути зменшено (кількісно) за результатами конкурентного діалогу.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Перелік підприємств може бути зменшено кількісно за результатами діалогу замовника та учасників і внесення змін до тендерної документації.

Щодо проекту договору на надання юридичних послуги

Дата подання: 29.10.2018 14:42
Дата відповіді: 31.10.2018 17:59
Відповідно до положень ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі», п.1 Розділу II Тендерної документації, звертаємося до Вас за роз’ясненнями щодо змісту тендерної документації, а саме п. 1.2 та п. 2.5 проекту Договору про закупівлю Додатку 9.1 до Тендерної документації. Зважаючи на те, що предметом закупівлі за Лотом 2 є юридичні послуги, пропонуємо виокремити проект Договору про закупівлю за Лотом 2 в окремий документ, зазначивши Код ДК 021:2015 - 79111000-5 "Послуги з юридичного консультування" та виключивши пункт 2.5 проект Договору про закупівлю як такий, що не може бути виконаний виконавцем за Лотом 2.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Під час розробки і затвердження чинної редакції Тендерної документації було вирішено не створювати окремий проект договору про закупівлю для Лота 2. Проте за результатами діалогу замовника та учасників і внесення змін до Тендерної документації цю пропозицію може бути реалізовано.
Вважаємо, що пункт 2.5 чинного проекту договору про закупівлю (додаток 9.1 до Тендерної документації) може бути виконаний Виконавцем за Лотом 2.
Щодо коду за ДК 012:2015 слід урахувати, що поточна закупівля починалася як єдина, без поділу на лоти, за обраним кодом, і навіть після поділу на лоти послуги за всіма лотами охоплюються загальною метою і мають спільний об’єкт.

Щодо проекту договору

Дата подання: 29.10.2018 14:43
Дата відповіді: 31.10.2018 18:00
Відповідно до положень ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі», п.1 Розділу II Тендерної документації, звертаємося до Вас за роз’ясненнями щодо змісту тендерної документації, а саме п. 1.3 проекту Договору про закупівлю (Додаток 9.1 до Тендерної документації), відповідно до якого аналізи, розробки, пропозиції, рекомендації, консультації, концепції, ідеї тощо, які Виконавець подає за цим Договором при наданні Послуг, повинні узгоджуватися з чинним законодавством України і мати можливість бути реалізованими у правових, економічних та інших обставинах, що реально існують в Україні. Будь ласка, роз'ясніть зміст положення "мати можливість бути реалізованими у правових, економічних та інших обставинах, що реально існують в Україні ", особливо зважаючи на те, що одним із завдань виконавця за Лотом 2 є надання рекомендацій щодо цільової структури корпоративного управління, заважаючи на кращі практики корпоративного управління та міжнародні стандарти, що не завжди співвідносяться з "правовими, економічними та іншими обставинами, що реально існують в Україні".
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Умова про можливість пропозицій, рекомендацій, консультацій, концепцій, ідей тощо, які подаватиме Виконавець, бути реалізованими у правових, економічних та інших обставинах, що реально існують в Україні, є важливою для Замовника. Це передбачає, що Виконавець повинен виходити з чинного законодавства України, наявної державної політики у сфері управління об’єктами державної власності і не пропонувати рішень, які апріорі не можуть бути втіленими на практиці.

Щодо нарахування ПДВ

Дата подання: 29.10.2018 14:44
Дата відповіді: 31.10.2018 18:01
Відповідно до положень ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі», п.1 Розділу II Тендерної документації, звертаємося до Вас за роз’ясненнями щодо змісту тендерної документації, а саме п. 1 Розділу V Тендерної документації, відповідно до якого визначення найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції здійснюється за результатами оцінки тендерних пропозицій на основі єдиного критерію, а саме Лот 2. "Ціна 100%"; під терміном "ціна" слід розуміти ціну, зазначену учасником у тендерній пропозиції, за послуги учасника з урахуванням усіх податків, зборів та інших обов’язкових платежів, які сплачує учасник (в т. ч. ПДВ). Аналогічно, відповідно до п. 3.1 проекту Договору про закупівлю (Додаток 9.1 до Тендерної документації) ціна Послуг включає як гонорар Виконавця, так і всі понесені ним витрати (на залучення третіх осіб, технічні та інші), а також усі податки та збори, які Виконавець може понести або повинен буде сплатити у зв’язку з виконанням Договору. Форма тендерної пропозиції (Додаток 2 до Тендерної документації) так само містить положення щодо включення сум ПДВ до ціни тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Очікувана вартість закупівлі може бути змінена (зменшена) до другого етапу процедури закупівлі, з урахуванням фактичного обсягу видатків Замовника.
На першому етапі учасники подають тендерні пропозиції без зазначення ціни.
Ціна, зазначена учасником у тендерній пропозиції, повинна ураховувати всі податки, збори, у т. ч. ПДВ.

Щодо банківської гарантії

Дата подання: 29.10.2018 14:46
Дата відповіді: 31.10.2018 18:02
Відповідно до положень ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі», п.1 Розділу II Тендерної документації, звертаємося до Вас за роз’ясненнями щодо змісту тендерної документації, а саме п. 6.2 проекту Договору про закупівлю (Додаток 9.1 до Тендерної документації), відповідно до якого банк, обраний для забезпечення виконання Договору, має бути попередньо письмово узгоджений з Замовником та прийнятним для Замовника. Будь ласка, надайте роз'яснення щодо строків, у які виконавець має надати, а замовник має погодити такий банк, зважаючи на те, що видача банківської гарантії банком, в якому виконавець не обслуговується не є практично можливим. Пропонуємо внести зміни до Тендерної документації, заздалегідь встановивши критерії, відповідно до яких банк вважається прийнятним для замовника.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Згідно з чинною редакцією Тендерної документації, Виконавець не пізніше дати укладення договору про закупівлю зобов’язується надати забезпечення виконання цього Договору. Таким чином, Виконавець має погодити із Замовником і надати Замовникові забезпечення виконання договору у строк до моменту укладення договору про закупівлю.
Замовник вдячний за порушення цього питання і за відповідну пропозицію; за результатами діалогу замовника та учасників і внесення змін до Тендерної документації така пропозиція може бути врахована.

Щодо нарахування ПДВ (повна версія запитання)

Дата подання: 29.10.2018 15:04
Дата відповіді: 31.10.2018 18:03
Відповідно до положень ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі», п.1 Розділу II Тендерної документації, звертаємося до Вас за роз’ясненнями щодо змісту тендерної документації, а саме п. 1 Розділу V Тендерної документації, відповідно до якого визначення найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції здійснюється за результатами оцінки тендерних пропозицій на основі єдиного критерію, а саме Лот 2. "Ціна 100%"; під терміном "ціна" слід розуміти ціну, зазначену учасником у тендерній пропозиції, за послуги учасника з урахуванням усіх податків, зборів та інших обов’язкових платежів, які сплачує учасник (в т. ч. ПДВ). Аналогічно, відповідно до п. 3.1 проекту Договору про закупівлю (Додаток 9.1 до Тендерної документації) ціна Послуг включає як гонорар Виконавця, так і всі понесені ним витрати (на залучення третіх осіб, технічні та інші), а також усі податки та збори, які Виконавець може понести або повинен буде сплатити у зв’язку з виконанням Договору. Форма тендерної пропозиції (Додаток 2 до Тендерної документації) так само містить положення щодо включення сум ПДВ до ціни тендерної пропозиції. Водночас, на сторінці закупівлі, розміщеній на платформі Prozorro, зазначено, що очікувана вартість закупівлі становить 130 000 000 без ПДВ. Відповідно, просимо роз'яснити, яка саме ціна тендерної пропозиції кожного учасника буде братися для цілей проведення аукціону: ціна з ПДВ чи без ПДВ, особливо зважаючи на те, що суми ПДВ деякими виконавцями сплачуватимуться окремо, а для інших можуть бути включені в ставку єдиного податку.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Очікувана вартість закупівлі може бути змінена (зменшена) до другого етапу процедури закупівлі, з урахуванням фактичного обсягу видатків Замовника.
На першому етапі учасники подають тендерні пропозиції без зазначення ціни.
Ціна, зазначена учасником у тендерній пропозиції, повинна ураховувати всі податки, збори, у т. ч. ПДВ.

Щодо підтвердження відповідності кваліфікаційним вимогам

Дата подання: 01.11.2018 15:45
Дата відповіді: 02.11.2018 17:04
Відповідно до положень ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі», п.1 Розділу II Тендерної документації, просимо пояснити, в якій формі має надаватись інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним критеріям та вимогам, визначеним у статті 17 Закону і тендерній документації, на першому етапі конкурентного діалогу, як зазначено в п. 1 Розділу ІІІ Тендерної документації, та чим ця форма відрізняється від Листа, згідно з Додатком 7.1. Тендерної документації. Чи мають надаватись документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям (в тому числі рекомендаційні листи) на першому етапі конкурентного діалогу?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Спосіб та форма подачі інформації від учасника про його відповідність кваліфікаційним критеріям та вимогам визначаються Законом України "Про публічні закупівлі", іншими актами законодавства, Тендерною документацією (у т.ч., додатками 3, 5, 6, 7.1 / 7.2 / 7.3, 8), правилами веб-порталу "ProZorro" та обраного учасником авторизованого електронного майданчика.
Звертаємо увагу, що для участі у лоті 2 слід керуватися додатком 7.2 до Тендерної документації, а не 7.1.
Інформація від учасника за лотом 2 про його відповідність кваліфікаційним критеріям подається згідно з додатком 7.2 до Тендерної документації.
Документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям (в тому числі рекомендаційні листи), мають бути надані, зокрема, і на першому етапі.
Розгорнути: 11 Згорнути

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
DLA Piper Ukraine LLC Документи
Триває
Документи
ТОВ Дентонс Юроп Документи
Триває
Документи
ТОВ Ернст енд Янг Документи
Триває
Документи
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЮРИДИЧНА ФІРМА "ІЛЛЯШЕВ ТА ПАРТНЕРИ" Документи
Триває
Документи
ПРЕДСТАВНИЦТВО "БЕЙКЕР І МАКЕНЗІ - СІ АЙ ЕС, ЛІМІТЕД" Документи
Триває
Документи

Документи

11.12.2018 18:00
edr_identification.yaml

Публічні документи

Конфіденційні документи

11.12.2018 17:23
DLAPiper_Proposal_to_Ukroboronprom_Strategy_Approach_ukr.pdf

Причина конфіденційності

Відповідно до Тендерної документації, надаємо інформацію з описом рішення про закупівлю для першого етапу конкурентного діалогу окремим файлом

11.12.2018 17:28
Order of appointment_M. Karpenko.pdf

Причина конфіденційності

Документи, що підтверджуть право підпису

11.12.2018 17:28
Nakaz_appointment_M. Karpenko.pdf

Причина конфіденційності

Документи, що підтверджуть право підпису

Документи

11.12.2018 18:00
edr_identification.yaml

Документи

11.12.2018 18:00
edr_identification.yaml

Документи

11.12.2018 18:00
edr_identification.yaml

Публічні документи

Документи

11.12.2018 18:00
edr_identification.yaml

Публічні документи

Конфіденційні документи

11.12.2018 15:49
Інформація з описом рішення про закупівлю.pdf

Причина конфіденційності

Відповідно до Ч.2 Статті 34 ЗУ Про публічні закупівлі Інформація з описом рішення відкривається лише замовнику

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання