Розподіл газу

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-12-22-000346-a
  • 65210000-8 - Розподіл газу
  • Відмінена
Найменування замовника:
Комунальна 5-та міська клінічна лікарня
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Матвієв Богдан Михайлович, 380322385890 , 5kmkl_uoz_lviv@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Львів, 79013, Львівська область, Коновальця, 26
Переможець (перевірити через opendatabot)
Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації"Львівгаз"
Очікувана вартість
450 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 22.12.17
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі (посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі).
Відповідно до частини 7 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом.
Неукладення або несвоєчасне укладення договорів призведе до припинення/обмеження надання послуг розподілу газу замовнику з 1 січня 2018 року. Таким чином закупівлю необхідно здійснити шляхом застосування однієї із процедур, передбаченої статтею 12 вищезазначеного Закону.
Відповідно до ст.1 Закону України «Про природні монополії» природна монополія - стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв'язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб'єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв'язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги).
Відповідно до статті 12 ЗУ «Про захист економічної конкуренції» суб'єкт господарювання займає монопольне (домінуюче) становище на ринку товару, якщо: на цьому ринку у нього немає жодного конкурента; не зазнає значної конкуренції внаслідок обмеженості можливостей доступу інших суб'єктів господарювання щодо закупівлі сировини, матеріалів та збуту товарів, наявності бар'єрів для доступу на ринок інших суб'єктів господарювання, наявності пільг чи інших обставин.
Розпорядженням Антимонопольного Комітету України від 28.11.2012р. № 874р. «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб'єктів природних монополій» визначено порядок складання та ведення Антимонопольним комітетом України зведеного переліку суб'єктів природних монополій з метою виконання положень Закону України «Про природні монополії». До Зведеного переліку включаються суб'єкти господарювання (юридичні особи), які виробляють (реалізують) товари на ринках, що перебувають у стані природної монополії та включені до реєстрів суб’єктів природних монополій у відповідних сферах органами, що здійснюють державне регулювання у сфері природних монополій.
Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» входить до числа підприємств, які зазначені у зведеному переліку суб'єктів природних монополій, що розміщений на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України, та в Реєстрі суб’єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сфері енергетики, що формується національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, що опублікований на офіційному веб-сайті НКРЕКП.
Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» є суб’єктом господарювання, що здійснює господарську діяльність на ринку розподілу природного газу у Львівській області та відповідно до ст. 12 ЗУ «Про захист економічної конкуренції» займає монопольне (домінуюче) становище на вказаному ринку у територіальних межах м. Львова.
Відповідно до наведеного закупівлю даного/ї товару (послуги) може бути запропоновано лише певному постачальнику, що у свою чергу означає відсутність конкуренції на відповідному ринку.
На підставі викладеного, оскільки розподіл газу може бути запропоновано лише ПАТ «Львівгаз» Замовник для здійснення закупівлі послуг розподілу природного газу, відповідно до положень пункту 2 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» повинен застосувати переговорну процедуру закупівлі з причини «відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи».

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Розподіл газу

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 лот
Розподіл газу
ДК 021:2015: 65210000-8 — Розподіл газу

Переможець

Дата і час публікації: 22.12.2017 10:22

Учасник Пропозиція Документи
Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації"Львівгаз"
YouControl
Профіль
#03349039
450 UAH з ПДВ Документи

Документи

22.12.2017 10:20
sign.p7s

Інформація про відміну

Дата відміни
22.12.2017 12:33
Причина відміни
Під час створення закупівлі стався збій у програмі у результаті якої вартість угоди зменшилась
Документи
22.12.2017 12:32 Протокол газ.jpg

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors