Дизельне паливо (наливом)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-12-29-000243-a
  • 09130000-9 - Нафта і дистиляти
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Філія "Дельта-лоцман" державного підприємства "Адміністрація морських портів України"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Руденко Ірина , +380512501162 , rudenko@delta-pilot.ua
Адреса замовника
Україна, Миколаїв, 54001, Миколаївська обл., вул. Лягіна, буд 27
Очікувана вартість
3 500 000 UAH без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 17.01.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 07.01.2018 14:00

Оскарження умов:

до 13.01.2018 00:00

Подання пропозицій:

17.01.2018 14:00

Очікувана вартість
3 500 000 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
35 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Місце поставки товару: Україна, докладно згідно Додатку 1 до Тендерної документації.
Кількість (обсяг) поставки товару: 150000 кг.
Детальна інформація про місце, кількість, обсяг поставки товару - згідно Додатку 1 та Додатку 2 до Тендерної документації.
Детальний опис закупівлі - згідно Тендерної документації.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

150000 кг
Дизельне паливо (наливом)
ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Додаток №1

Дата подання: 04.01.2018 16:49
Дата відповіді: 05.01.2018 14:08
Проаналізувавши ТД, вважаємо, що існують об’єктивні передумови для внесення змін до ТД. 1. Відповідно до п. 4.3. розділу 1 «Загальні положення» ТД детальна інформація про місце, кількість, обсяг поставки товару - згідно Додатку 1 та Додатку 2 до цієї Тендерної документації. В п.5.2. проекту договору про закупівлю товарів, що є Додатком 2 до ТД, зазначено: «Місця та спосіб поставки Товару: згідно з Додатком № 1 до цього Договору». При цьому, в ТД відсутній проект зазначеного Додатка № 1 до проекту договору. У відповідності до ч.1 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного кодексу України (надалі також – «ЦК України»)та Господарського кодексу України (надалі також – «ГК України») з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Відповідно до ч. 1 ст. 638 ЦК України договір вважається укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди щодо всіх істотних умов договору. Також, у ч. 2 ст. 180 ГК України закріплено, що господарський договір вважається укладеним, якщо між сторонами у передбачених законом порядку та формі досягнуто згоди щодо усіх його істотних умов. Істотними є умови, визнані такими за законом чи необхідні для договорів даного виду, а також умови, щодо яких на вимогу однієї із сторін повинна бути досягнута згода. Відповідно до ч. 4 ст. 265 ГК України сторони для визначення умов договорів поставки мають право використовувати відомі міжнародні звичаї, рекомендації, правила міжнародних органів та організацій, якщо це не заборонено прямо або у виключній формі цим Кодексом чи законами України. З огляду на те, що умова ТД, а саме відсутність в проекті договору про закупівлю Додатку № 1 до договору, що б закріплював місце та спосіб поставки товару, прямо суперечить Господарському кодексу України та ст.36 ЗУ «Про публічні закупівлі» і тим самим порушує принципи добросовісної конкуренції серед учасників; максимальної економії та ефективності; відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель; об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, просимо Вас внести зміни до неї та додати до проекту договору про закупівлю товарів, що є Додатком 2 до ТД, проект Додатку № 1 до Договору, в якому викласти базисні умови поставки відповідно до Міжнародних правил тлумачення комерційних термінів «Інкотермс».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Згідно зі статтею 180 Господарського кодексу України зміст господарського договору становлять умови договору, визначені угодою його сторін, спрямованою на встановлення, зміну або припинення господарських зобов’язань, як погоджені сторонами, так і ті, що приймаються ними як обов’язкові умови договору відповідно до законодавства.
Господарський договір вважається укладеним, якщо між сторонами у передбачених законом порядку та формі досягнуто згоди щодо усіх його істотних умов. Істотними є умови, визнані такими за законом чи необхідні для договорів даного виду, а також умови, щодо яких на вимогу однієї із сторін повинна бути досягнута згода.
При укладенні господарського договору сторони зобов’язані у будь-якому разі погодити предмет, ціну та строк дії договору.
Проектом договору, викладеним в Додатку 2 до тендерної документації, визначені істотні умови договору – предмет, ціна та строк дії договору.
Місця та спосіб поставки Товару, що є предметом закупівлі, наведені у Додатку 1 до Тендерної документації (із зазначенням, що умови поставки товару, що є предметом закупівлі, наведені в Додатку 2 до цієї Тендерної документації), та під час укладення договору про закупівлю будуть викладені у відповідному додатку № 1 до договору з переможцем торгів.
Відповідно до статті 265 Господарського кодексу України договір поставки укладається на розсуд сторін.
Викладення базисних умов поставки відповідно до Міжнародних правил тлумачення комерційних термінів «Інкотермс» не є обов’язковим відповідно до Закону України від 05.07.2012 № 5060-VI, відповідно до якого частина четверта статті 265 Господарського кодексу України викладена в такій редакції: «Сторони для визначення умов договорів поставки мають право використовувати відомі міжнародні звичаї, рекомендації, правила міжнародних органів та організацій, якщо це не заборонено прямо або у виключній формі цим Кодексом чи законами України».

Бонове загородження

Дата подання: 04.01.2018 16:51
Дата відповіді: 05.01.2018 14:08
В абз. першому п. 5.5. проекту договору на закупівлю товарів, що є Додатком 2 до ТД, а також в Додатку 7 «Інформація про відповідність тендерної пропозиції учасника необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі» до ТД зазначено, що «Постачальник, за власний рахунок, при проведенні бункерувальних операцій, зобов’язаний застосовувати бонове загородження, шланги необхідної довжини та належного діаметру, а у разі необхідності євро-перехідники та мати відповідний чинний сертифікат щодо перевірки/визнання про придатність їх до експлуатації». З викладеного не є зрозумілим, яка із сторін договору повинна надати зазначене бонове загородження. Враховуючи його значну вартість, а також те, що його наявність у власності Постачальника не передбачена більшістю інших (аналогічних) договорів закупівлі товарів, більшість потенційних учасників відкритих торгів не має такого бонового загородження у власності. Враховуючи вищевикладене, просимо роз’яснити зазначені пункти ТД і зазначити, чи є відсутність можливості учасника процедури закупівлі надати таке бонове загородження перешкодою для участі в зазначених відкритих торгах, а у випадку необхідності для дотримання чинного законодавства – внести до ТД відповідні зміни.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до статті 179 Господарського кодексу України при укладенні господарських договорів сторони можуть визначати зміст договору на основі, зокрема, вільного волевиявлення, коли сторони мають право погоджувати на свій розсуд будь-які умови договору, що не суперечать законодавству.
Відповідно до п.5.5 проекту договору про закупівлю, викладеного в Додатку 2 до тендерної документації, Постачальник, за власний рахунок, при проведенні бункерувальних операцій, зобов’язаний застосовувати бонове загородження, шланги необхідної довжини та належного діаметру, а у разі необхідності євро-перехідники та мати відповідний чинний сертифікат щодо перевірки/визнання про придатність їх до експлуатації.
Відповідно до п. 3.2 проекту договору про закупівлю, викладеного в Додатку 2 до тендерної документації, ціна на Товар включає вартість Товару з урахуванням всіх податків і зборів, всі витрати щодо завантаження-розвантаження Товару, страхування кожної окремої партії Товару відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2002 № 733 «Про затвердження Порядку і правил проведення обов’язкового страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів», транспортних витрат Постачальника по доставці Товару до місця поставки, гарантійних зобов’язань в обсязі, передбаченому цим Договором.
Таким чином, вартість використання бонових загороджень при проведенні бункерувальних операцій під час розвантаження Товару повинна бути включена до ціни Товару та має бути врахована учасниками торгів під час формування ціни їх тендерної пропозиції.

Нормативно-правова база

Дата подання: 04.01.2018 16:53
Дата відповіді: 05.01.2018 14:09
В Додатку 1 «Детальний опис предмета закупівлі» до ТД, п .2.3. проекту договору на закупівлю товарів, що є Додатком 2 до ТД, а також в Додатку 7 «Інформація про відповідність тендерної пропозиції учасника необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі» до ТД зазначено, що Постачальник, поставляючи Покупцю Товар, передбачений цим Договором, зобов’язаний керуватися чинними в Україні нормативно-правовими актами у сфері обліку та контролювання якості нафти і нафтопродуктів, Інструкцією про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти та нафтопродуктів на підприємствах та організаціях України, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства економіки України, Міністерства транспорту та зв’язку України, Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 20.05.2008 № 281/171/578/155 та Інструкцією по прийому, зберіганню, відпуску на судна і контролю якості палив та змащувальних матеріалів на нафтобазах та складах Мінморфлоту та Мінрибхозу СРСР РД 31.27.05-84 та Інструкцією з контролювання якості нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України, затвердженої спільним наказом Міністерства палива та енергетики України, Державного Комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 04.06.2007 № 271/121. Відповідно до п. 5.6.5. проекту договору на закупівлю товарів, що є Додатком 2 до ТД, прийом Товару здійснюється Покупцем згідно з порядком, передбаченим Інструкцією про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти та нафтопродуктів на підприємствах та організаціях України, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства економіки України, Міністерства транспорту та зв’язку України, Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 20.05.2008 № 281/171/578/155, відповідно до вимог Інструкції по прийому, зберіганню, відпуску на судна і контролю якості палив та змащувальних матеріалів на нафтобазах та складах Мінморфлоту та Мінрибхозу СРСР РД 31.27.05-84. На даний момент Інструкція по прийому, зберіганню, відпуску на судна і контролю якості палив та змащувальних матеріалів на нафтобазах та складах Мінморфлоту та Мінрибхозу СРСР РД 31.27.05-84 не є чинною на території України. Враховуючи вищевикладене, просимо внести зміни до зазначених пунктів ТД шляхом виключення із них посилання на вказану інструкцію.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

На даний час у Замовника відсутня інформація щодо скасування РД 31.27.05-84 на території України.
Розгорнути: 3 Згорнути

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання