Машини для обробки даних (апаратна частина) (комп’ютери, ноутбуки)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-01-13-000001-c
  • 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
  • Завершена
Найменування замовника:
Управління освіти, молоді та спорту
Код ЄДРПОУ:
40636122
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Кизима Инна Миколаївна, +380486531308 , savran_osvita@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Саврань, 66200, Одеська область, вул.Миру, 84, смт.Саврань, Одеської обл.
Дата укладення договору
20.02.18
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
755 000 UAH з ПДВ
Сума договору
639 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 21.02.18
  • Відгуки 1
  • Робота ГО 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори
Юридична Фірма ЛЕКСФОР 20.02.2018 18:29

Умови закупівлі:

Шановні панове!
Ми представляємо корпорацію Майкрософт – виробника програмного забезпечення Microsoft та власника авторських прав на відповідні комп’ютерні програми копія довіреності – за посиланням: https://1drv.ms/b/s!Avc8GHaWYgi5gR0PvabtWek0jmqV
Предметом даної публічної закупівлі є придбання комп’ютерної техніки із попередньо встановленими операційними системами Microsoft Windows.
Звертаємо вашу увагу, що протягом останнього часу багато державних замовників, включаючи центральні органи державної влади, придбали комп’ютери разом із попередньо встановленими примірниками Microsoft Windows, які, на жаль, виявилися неліцензійними, тобто нелегально відтвореними та розповсюдженими в порушення Закону України «Про авторське право і суміжні права». Більше того, такі комп’ютери супроводжувались підробленими наклейками Сертифікатів автентичності, аби приховати від замовника неліцензійність встановленого програмного забезпечення.
За цими фактами ми вже ініціювали декілька юридичних проваджень, однак вказане явище нещодавно лише посилилося, що вимагає від нас особливої пильності.
Оскільки процедура даної публічної закупівлі вже майже завершена, ми хотіли б допомогти вам із верифікацією ліцензійності програмних продуктів Microsoft, які постачатимуться вам переможцем тендеру. Наша підтримка не вимагає жодних витрат з вашого боку.
Ми сподіваємося, що переможець постачатиме вам виключно ліцензійне програмне забезпечення. Проте, зважаючи на кількість тендерів, у яких вже були виявлені порушення, кожен державний замовник повинен докласти додаткових зусиль задля того, щоб уникнути всіх негативних наслідків придбання контрафактних копій комп`ютерних програм. Відсутність належної уваги може призвести до використання державним замовником неліцензійного програмного забезпечення, що відповідно до чинного законодавства є порушенням авторського права, яке, зокрема, є злочином згідно зі ст. 176 Кримінального кодексу України. Більш того, в такому випадку державні кошти можуть бути витрачені на нелегальну продукцію з усіма відповідними наслідками.
Наша мета – допомогти вам перевірити, що всі комп’ютери, які будуть вам поставлені, мають оригінальні та належним чином ліцензовані операційні системи Microsoft Windows. Будь ласка, зв’яжіться з нами для того, щоб обговорити особливості процесу такої перевірки. Будемо вдячні, якщо ви зв’яжетесь з нами по телефону (044) 494-08-68 чи електронною поштою info@lexfor.com для призначення зустрічі протягом найближчих днів.

Владислав Шаповал

Заступник директора юридичної фірми «ЛЕКСФОР»,
представник Корпорації Майкрософт з питань захисту
прав інтелектуальної власності в Україні

Позиція ГО Криворізький Центр Розслідувань Порушень не виявлено
Ідентифікатор порушень III

Подано форм 1626

Кращий інформатор II

Подано форм 1495

Борець за перемогу III

Подано форм 1100

DOZORRO XXL
Виявлені ознаки порушень Направлені звернення Відповіді
відгук - тролінг

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 19.01.2018 00:00

Оскарження умов:

до 25.01.2018 00:00

Подання пропозицій до:

29.01.2018 00:00

Початок аукціону:

29.01.2018 15:01

Очікувана вартість
755 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
22 650 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 780 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

48 шт
Машини для обробки даних (апаратна частина) (комп’ютери, ноутбуки)
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Місце поставки

Дата подання: 15.01.2018 11:36
Дата відповіді: 17.01.2018 11:11
Просимо уточнити розподіл обладнання (номенклатуру та кількість), що є предметом закупівлі, за місцями доставки, що вказані у Технічній специфікації та Договорі.

відповідь:

Доброго дня! Розподіл обладнання (номенклатуру та кількість), що є предметом закупівлі за місцями доставки буде узгоджений при підписанні договору про закупівлю після проведення відкритих торгів. На нашу думку, це не вплине на формування ціни, оскільки ці два населених пункти знаходяться близько один від одного. Орієнтовно плануються розподілити порівну кількість та номенклатуру.

Вимоги до БЖ

Дата подання: 15.01.2018 17:32
Дата відповіді: 18.01.2018 13:39
В технічній специфікації (ДОДАТОК 3) не вказані вимоги щодо потужності блоку живлення корпусу системного блоку. Можна пропонувати будь-який, що забезпечує дієздатність системного блоку?

відповідь:

відповідні зміни будуть внесені

п.2.5. проекту Договору

Дата подання: 16.01.2018 17:14
Дата відповіді: 18.01.2018 11:40
Товар повинен передаватися Замовнику шляхом інсталяції. Умовами ані ТД, ані Додатком № 3до ТД не передбачена інсталяція. А предметом закупівлі безпосередньо є ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (комп’ютери, ноутбуки) - ТОВАР, а не послуги чи роботи. Прохання, внести відповідні зміни до проекту Договору.

відповідь:

Доброго дня! Відповідно до п.5 Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №454 від 17.03.2016 р. «Якщо під час здійснення замовником закупівлі товарів передбачається також закупівля послуги (послуг), пов'язаної (пов'язаних) з поставкою товарів (зокрема послуги з транспортування, установки, монтажу, наладки, інсталяції програмного забезпечення, навчання персоналу тощо), предметом закупівлі в такому разі є товари за умови, що вартість такої послуги (таких послуг) не перевищує вартості самих товарів.». Тож Замовником дотримані вимоги Закону та інших законодавчих актів.

Проект Договору

Дата подання: 16.01.2018 17:23
Дата відповіді: 18.01.2018 11:41
В Розділі "V. ПОСТАВКА ТОВАРІВ" - порушена нумерація. В Розділі "IV. ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ" - мова йдеться про розрахунок на підставі видаткової накладної та Акту приймання-передачі товару. Але строки підписання Сторонами Акту приймання-передачі відсутні. Прохання надати уточнення з цього питання, оскільки в п. "5.4." мова йде про перехід ризиків випадкового знищення, права власності і т.д. на Товар, а також внести відповідні зміни до проекту Договору.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! П.3 Розділом VI та Додатком 4 тендерної документації передбачено «…Зазначені в Додатку 4 основні вимоги до договору не є остаточними і вичерпними, і можуть бути доповнені і скориговані під час укладання договору з учасником-переможцем торгів в залежності від специфіки предмету, характеру, інших умов конкретного договору.». Акт приймання-передачі товару підписується тільки після виконання вимог п.п. 2.1., 2.5., 2.6., 5.2. та інших вимог договору.

Забезпечення тенедерної пропозиції

Дата подання: 17.01.2018 17:42
Дата відповіді: 18.01.2018 13:46
У складі своєї тендерної пропозиції Учасник повинен надати окрім гарантії сканований оригінал платіжного доручення з відміткою банку про сплату суми коштів, що підтверджує внесення Учасником суми забезпечення тендерної пропозиції. А який документ має надати Учасник, якщо сума коштів не вноситься безпосередньо на рахунок у банковській установі задля забезпечення тендерної пропозиції, а вже знаходятся на ньому? Чи взагалі є віртуальними? ТД передбачено обов’язковість накладення ЕЦП - що є достатнім доказом чинності БГ. Прохання видалити дану умову, оскільки вона обмежує й звужує коло можливих, потенційних Учасників.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Відповідно до пункту 2 Розділу ІІІ тендерної документації та у відповідності з оголошенням про проведення процедури відкритих торгів передбачено надання забезпечення тендерної пропозиції у формі електронної банківської гарантії (безвідклична, безумовна банківська гарантія, засвідчена електронним цифровим підписом та оформлена відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639) із зобов’язанням банку у разі виникнення обставин, передбачених пунктом 3 цього ж Розділу, відшкодувати на рахунок Замовника кошти у сумі забезпечення тендерної пропозиції, визначеній в тендерній документації.
Додатково передбачено надання у складі тендерної пропозиції оригінал платіжного доручення, що підтверджує внесення Учасником суми забезпечення тендерної пропозиції.
Фактично виходячи з вимог тендерної документації передбачена банківська гарантія з грошовим покриттям. Дана вимога була сформована передусім з метою уникнення недобросовісних учасників, які в більшості випадків у разі надання непокритих гарантій порушують умови запропоновані згідно поданих тендерних пропозицій.
В подальшому в разі настання випадків у яких забезпечення тендерної пропозиції не повертається Учаснику згідно норм Замовник стикається з рядом проблемних ситуацій, які в подальшому призводять до судових тяжб, неможливості стягнення зазначених вище коштів, і як наслідок порушення норм Закону в частині неповернення даних коштів та відповідно забезпечення їх перерахуванню до відповідного бюджету.
Такі вимоги в жодному разі не звужують коло учасників, оскільки кожен може звернутись до банку та отримати вищевказану гарантію та документ що підтверджує фактичне внесення відповідних коштів. З цього приводу є практика АМКУ, що підтверджує недискримінаційність даних вимог.
Розгорнути: 5 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-01-13-000001-c.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕЛЬНИЧУК СТАНІСЛАВ СТАНІСЛАВОВИЧ, Код ЄДРПОУ:3040500252
Дата подання: 14.01.2018 18:25
Відповідно до ЗУ "про публічні закупівлі" не дозовляється надавати приоритети конкретним виробникам та моделям обладнання. У Вас у додатку "технічні вимоги" вказано конкретну марку виробника та модель ноутбуку ASUS X541NA-DM127 15.6 FHD AG/Intel Pen N4200/4/128SSD/Intel HD/EOS - чи вірне Ваше ствердження?

Рішення замовника: Вимога не задоволена

17.01.2018 11:04
На вашу вимогу UA-2018-01-13-000001-c.c1 від 14.01.2018 року надаємо роз'яснення: пунктом 3 частини 2 статті 22 Закону України від 25.12.2015 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» встановлено, що «…Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент"….». В тендерній документації виконані вимоги Закону, а саме, Розділ V. та Додаток 3 до тендерної документації містить таку інформацію – «Усі посилання на конкретну торгівельну марку чи форму, патент, розміри деталей, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника — читати як вираз «або еквівалент». Учасник закупівлі може запропонувати продукцію любого виробника, за умови відповідності технічних характеристик вимогам тендерної документації та бути не гіршими, ніж вимагається технічним завданням.

Номер вимоги: UA-2018-01-13-000001-c.c2

Статус:
Відхилена

Учасник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕЛЬНИЧУК СТАНІСЛАВ СТАНІСЛАВОВИЧ, Код ЄДРПОУ:3040500252
Дата подання: 14.01.2018 18:28
Відповідно до ЗУ "про публічні закупівлі" не дозовляється надавати приоритети конкретним виробникам та моделям обладнання. У Вас у додатку "технічні вимоги" вказано модель системного блоку Системний блок LP 6101 - чи вірне Ваше ствердження?

Рішення замовника: Вимога не задоволена

17.01.2018 11:10
На вашу вимогу UA-2018-01-13-000001-c.c2 від 14.01.2018 року надаємо роз'яснення: пунктом 3 частини 2 статті 22 Закону України від 25.12.2015 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» встановлено, що «…Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент"….». В тендерній документації виконані вимоги Закону, а саме, Розділ V. та Додаток 3 до тендерної документації містить таку інформацію – «Усі посилання на конкретну торгівельну марку чи форму, патент, розміри деталей, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника — читати як вираз «або еквівалент». Учасник закупівлі може запропонувати продукцію любого виробника, за умови відповідності технічних характеристик вимогам тендерної документації.

Номер вимоги: UA-2018-01-13-000001-c.b4

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЕВЕРЕСТ ЛІМІТЕД", Код ЄДРПОУ:38980356
Дата подання: 18.01.2018 18:11
Доброго дня. Наступна вимога, у зв'язку з невиправдано коротким строком, унеможливлює участь постачальників, які не мають складських приміщень у безпосередній географічній близькості до місця розташування Замовника. "Доставка, розвантаження та підключення продукції здійснюється транспортом Постачальника та за його рахунок протягом одного робочого дня з моменту надання відповідної заявки." Вимагаємо видалення з тендерної документації даної умови, як дискримінуючої.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

20.01.2018 11:32
На вашу вимогу UA-2018-01-13-000001-c.b4 від 18.01.2018 року надаємо роз'яснення: частиною 2 статті 22 Закону України від 25.12.2015 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» встановлено, що «…Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.….». В тендерній документації не міститься вимога щодо наявності складських приміщень, тому учасники беруть участь в торгах враховуючи тільки свої можливості (наявність товару, транспорту його поставити, спеціалістів його підключити, тощо). Замовник самостійно встановлює строки поставки, виходячи з потреб навчальних закладів, враховуючи навчальний процес. Тож, всі зацікавлені Учасники, які мають можливість поставити відповідний товар, можуть взяти участь в процедурі закупівлі.

Аукціон

Початок:
29.01.2018 15:01
Завершення:
29.01.2018 15:40

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 29.01.2018 15:40

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП МАКСИМОВ ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ
3404805851, maksimov0191@gmail.com, МАКСИМОВ ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ, +380635926823

Профіль
639 000 UAH з ПДВ 639 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
20009888, bets.m@valtek.com.ua, Бец Михайло Ярославович, , , +380444557206

Профіль
715 122 UAH з ПДВ 711 342 UAH з ПДВ Документи
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР»
34763967, T.Pryadko@dixi-center.com, ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР», http://www.dixi-center.com

Профіль
752 700 UAH з ПДВ 714 000 UAH з ПДВ Документи
ФОП МАРКОВ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
2725610252, markov7474@yahoo.com, Марков Ігор Володимирович, +380966704359

Профіль
730 000 UAH з ПДВ 730 000 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "В.М."
24095427, Natalya.Rudenko@vm.ua, 0443790403, Руденко Наталія Євгенівна, 380661022146, 380661022146, http://patronservice.ua/

Профіль
746 840.88 UAH з ПДВ 746 840.88 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

01.02.2018 20:39
МВС.pdf
01.02.2018 20:39
Довідка ст 17.pdf
01.02.2018 20:39
Дов по ст 17.pdf
30.01.2018 19:15
пропозиція.pdf
28.01.2018 10:59
код.pdf
28.01.2018 10:59
відгук.pdf
28.01.2018 10:59
Витяг з єдр.pdf
28.01.2018 10:59
виписка єдр.pdf

Публічні документи

26.01.2018 16:28
Лист-відгук 90.pdf
26.01.2018 16:28
Лист-відгук 42.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП МАКСИМОВ ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ
#3404805851
Профіль
Переможець 639 000 UAH з ПДВ 01.02.2018 20:23

Документи

29.01.2018 15:40
edr_identification.yaml
01.02.2018 20:23
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 01.02.2018 20:23

Учасник Пропозиція Документи
ФОП МАКСИМОВ ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ

Профіль #3404805851
639 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

29.01.2018 15:40
edr_identification.yaml
01.02.2018 20:23
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 20.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Номер 1
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
ДОГОВIР_КОМПИ.jpeg Укладений
639 000
21.02.2018 21:25
20.02.2018
ДОГОВIР_КОМ1.jpeg Укладений
639 000
21.02.2018 21:25
20.02.2018
ДОГОВIР_3.jpeg Укладений
639 000
21.02.2018 21:25
20.02.2018
СПЕЦИФ.jpeg Укладений
639 000
21.02.2018 21:25
20.02.2018
СПЕЦИФ2.jpeg Укладений
639 000
21.02.2018 21:25
20.02.2018
sign.p7s Укладений
21.02.2018 21:27

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 27.02.2018 10:09
Опис змін: зміна розрахункового рахунку
Номер договору: 1
Контракт:

Ризик-індикатор

indicators.CPVgroup - 302 - Компьютерное оборудование и принадлежности
indicators.competition - 5
indicators.activeTenderLot - Так

Активний тендер/лот

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Аналогічний тендер скасовано - Так

Менше ніж за 60 днів до оголошення конкурентної процедури була скасована схожа конкурентна процедура, у якій були розкриті пропозиції, з такою ж самою групою CPV (три перші знаки) для 336-ої групи, або класом CPV (чотири перші знаки) для всіх інших груп, і очікуваною вартістю, що відрізняється від нової процедури не більше, ніж на 5%

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Yes

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Покращення якості предмета закупівлі - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері