Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія)такою, що відповідає вимогам замовника та нормам діючого законодавства.

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-01-17-001425-c
  • 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Печерського району м.Києва
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Переговорна процедура
Контактна особа замовника
Колодій Оксана Григорівна, 380677358169 , ksu2@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 01010, Київська область, Івана Мазепи, 2
Дата укладення договору
29.01.18
Очікувана вартість
554 099.32 UAH з ПДВ
Сума договору
554 099.32 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 29.01.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі (посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі).
Відповідно до п. 2 ст. 5 Закону України «Про природні монополії», зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють суб’єкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.
Пунктом 7 Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій, затвердженого Розпорядженням Антимонопольного Комітету України від 28.11.2012 № 874-р, зведений перелік суб’єктів природних монополій розміщується щомісяця до 20 числа на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua).
Станом на дату засідання тендерного комітету на веб-сайті Антимонопольного комітету України розміщено зведений перелік суб’єктів природних монополій на 2016р. (http://www.amc.gov.ua/amku/control/main/uk/publish/article/94020), до якого включено ПАТ «Київенерго» (порядковий номер 117). Таким чином, згідно з порядком, ПАТ «Київенерго» займає монопольне становище на ринку щодо транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами на території міста Києва.
Інформацію про те, що ПАТ «Київенерго» є суб’єктом природних монополій у сфері енергетики, розміщено також і на веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (порядковий номер 88) (http://www3.nerc.gov.ua/?id=5702).
Частиною 1 статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом. Згідно ч. 2 ст. 1 цього Закону, публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом. При цьому, відповідно до ч. 1 ст. 5 даного Закону, доступ до інформації забезпечується шляхом систематичного та оперативного оприлюднення інформації, зокрема, на офіційних веб-сайтах в мережі Інтернет.
Таким чином, інформація, розміщена на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України, щодо переліку суб’єктів природних монополій є офіційною інформацією державного органу, відповідно до якої ПАТ «Київенерго» є монополіст на ринку транспортування теплової енергії
Беручи до уваги те, що на сьогоднішній день ПАТ «Київенерго» є єдиним постачальником теплової енергії на ринку, то відповідно договір про закупівлю послуг з централізованого постачання теплової енергії може бути укладено лише з ПАТ «Київенерго».
Таким чином, враховуючи положення пункту 2 частини 2 статті 35 Закону умовами застосування переговорної процедури закупівлі є -«відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи», зазначені послуги можуть бути надані тільки одним учасником – Публічне акціонерне товариство «Київенерго».

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія)такою, що відповідає вимогам замовника та нормам діючого законодавства. 554 099 грн. 32 коп.(п’ятсот п’ятдесят чотири тисячі дев’яносто дев’ять грн. 32 коп.) (з ПДВ), у т.ч. за рахунок загального фонду - 446 099 грн. 32 коп. (чотириста сорок шість тисяч дев’яносто дев’ять грн. 32 коп.), за рахунок спеціального фонду - 108 000 грн. 00 коп. (сто вісім тисяч грн. 00 коп.)
Лот 1: вул. Мазепи, 2
- 175 Гкал 290 321,50 грн.
Лот 2: пров. Інженерний, 4
- 26 Гкал 43 133,48 грн.
Лот 3: вул. Мечникова, 8
- 25 Гкал 41 474,50 грн.
Лот 4: вул. Цитадельна, 5/9
- 75 Гкал 124 423,50 грн.
Лот 5: вул. Тверський тупик, 10
- 23 Гкал 38 156,54 грн.
Лот 6: вул. Заньковецької/Станіславського, 3/1 літ. А
- 10 Гкал 16 589,80 грн.
Розгорнути Згорнути

Тендерна документація

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors