лікарські засоби різні: «Гідрокортизону ацетат», «Метоклопрамід», «Надропарин кальцій», «Ванкоміцин», «Гепарин натрій», «Фуросемід», «Еноксапарин натрій», «Кліндаміцин», «Далтепарин натрію», «Метилпреднізолон», «Меропенем», «Омепразол», «Пропофол», «Тіопентал натрій», «Парацетамол», «Метамізол натрію», «Диклофенак натрію», «Дротаверін»

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-02-22-001956-c
  • 33600000-6 - Фармацевтична продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Подільський регіональний центр онкології
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Петлінська Тетяна Юріївна, +380432511342 , buhonko@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Вінниця, 21029, Вінницька область, вул. Хмельницьке шосе, 84
Дата укладення договору
2.04.18
Переможець
ТОВ "БАДМ-Б"
Очікувана вартість
518 656 UAH з ПДВ
Сума договору
462 590.93 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 2.04.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 02.03.2018 14:00

Оскарження умов:

до 08.03.2018 00:00

Подання пропозицій:

12.03.2018 14:00

Початок аукціону:

13.03.2018 14:17

Очікувана вартість
518 656 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 615 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

3403 од
лікарські засоби різні: «Гідрокортизону ацетат», «Метоклопрамід», «Надропарин кальцій», «Ванкоміцин», «Гепарин натрій», «Фуросемід», «Еноксапарин натрій», «Кліндаміцин», «Далтепарин натрію», «Метилпреднізолон», «Меропенем», «Омепразол», «Пропофол», «Тіопентал натрій», «Парацетамол», «Метамізол натрію», «Диклофенак натрію», «Дротаверін»
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-02-22-001956-c.b1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ ТЕХМЕДСЕРВІС-ТМС, Код ЄДРПОУ:37663732
Дата подання: 01.03.2018 17:19
Висловлюємо свою повагу та уважно вивчивши тендерну документацію на закупівлю Фармацевтична продукція - код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"– 33600000-6 (лікарські засоби різні: «Гідрокортизону ацетат», «Метоклопрамід», «Надропарин кальцій», «Ванкоміцин», «Гепарин натрій», «Фуросемід», «Еноксапарин натрій», «Кліндаміцин», «Далтепарин натрію», «Метилпреднізолон», «Меропенем», «Омепразол», «Пропофол», «Тіопентал натрій», «Парацетамол», «Метамізол натрію», «Диклофенак натрію», «Дротаверін»),згідно оголошення на сайті https://prozorro.gov.ua (ідентифікатор закупівлі – № UA-2018-02-22-001956-c) повідомляє, що деякі положення тендерної документації ( далі ТД) не відповідають нормам чинного законодавства, зокрема Закону України «Про публічні закупівлі».
В Додаток №2 до тендерної документації (МЕДИКО –ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ) тендерної документації замовник виклав вимоги до препарату:
р-н д/ін, 2 000 анти-Ха МО/мл по 0,2 мл у шприц-дозііззахисною системою голки №10 Еноксапариннатрій
р-н д/ін, 4 000 анти-Ха МО/мл по 0,4 мл у шприц-дозііззахисною системою голки №10 Еноксапариннатрій
В Україні зареєстровано декілька виробників препарату Еноксапарин натрій уп р-н д/ін, 2 000 анти-Ха МО/мл по 0,2 мл у шприц-дозі та Еноксапарин натрій р-н д/ін, 4 000 анти-Ха МО/мл по 0,4 мл у шприц-дозі,але тільки один виробник - ТОВ "Санофі-Авентіс Україна", виробляє Клексан (Еноксапарин натрій) уп р-н д/ін, 2 000 анти-Ха МО/мл по 0,2 мл у шприц-дозі та Клексан (Еноксапарин натрій ) р-н д/ін, 4 000 анти-Ха МО/мл по 0,4 мл у шприц-дозі із захисною системою голки.
Така вимога Замовника щодо пристрою обмежує виробників аналогів препарату Еноксапарин пропонувати свою продукцію, і як наслідок – обмежує конкуренцію, даючи можливість виробнику лише одного торгівельного найменування Клексан брати участь у даній закупівлі.
Відповідно до частини 3 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Частиною 4 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Тому, ми як потенційний учасник торгів, виробник включених до закупівлі препаратів вважаємо, що вона не відповідає задекларованим статтею 3 Закону принципам здійснення публічних закупівель, а саме:
- добросовісна конкуренція серед учасників;
- максимальна економія та ефективність;
- відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
- недискримінація учасників;
- об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій;
- запобігання корупційним діям і зловживанням.

Лікарські препарати є фармацевтично еквівалентними, якщо вони знаходяться у однаковій лікарській формі, вводяться тим самим шляхом, містять ту саму кількість тієї самої діючої речовини (тих самих діючих речовин) у тих самих дозованих формах, відповідають вимогам тих самих або порівнюваних стандартів.
На вимогу Закону України «Про публічні закупівлі», а саме п.3 частини другої статті 22 – «Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника» просимо видалити вимогу до форми випуску препарату Еноксаприн «із захисною системою голки» та надати можливість всім учасникам вийти з аналогами на запропонований препарат.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

03.03.2018 12:17
ДОПУСТИМОСТІ ЗАЗНАЧЕННЯ ВИМОГИ ПРО НАЯВНІСТЬ ЗАХИСНОЇ СИСТЕМИ ГОЛКИ ПІД ЧАС ВИЗНАЧЕННЯ ПРЕДМЕТУ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ
Відповідно до пункту 29 частини першої статті 1 Закону тендерна документація - документація щодо умов проведення публічних закупівель, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу та авторизованих електронних майданчиках.
Згідно з листом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2017 р. N 3302-06/3812-06 «Щодо розробки тендерної документації», вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам, визначаються замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у статті 3 Закону та з дотриманням законодавства в цілому.
Відповідно до підпункту 3) частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – «Закон»), тендерна документація повинні містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов'язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. Разом з тим, у разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
У випадку зазначення вимоги про наявність захисної системи голки існує належне обгрунтування для застосування зазначеної норми Закону та включення у тендерну документацію стосовно закупівель, зокрема, еноксапарину, посилань на конкретну конструкцію (у шприц-дозі з захисною системою голки), з причин, наведених нижче.
Стаття 4 Основ законодавства України про охорону здоров’я від 19.11.1992 № 2801-XII встановлює такі принципи охорони здоров’я в Україні, як орієнтація на сучасні стандарти здоров'я та медичної допомоги і випереджувально-профілактичний характер.
Працівники охорони здоров’я належать до групи підвищеного ризику зараження гемотрансмісивними інфекціями, зокрема вірусами гепатиту В і С, а також ВІЛ. У 2003 році ВООЗ опублікувала інформацію щодо інфікування медичного персоналу через укол голкою: було зареєстровано 3 мільйони випадкових травм голками, що викликали 37% серед всіх нових випадків HBV, 39% - нових випадків ВГС і близько 5,5% - нових випадків ВІЛ-інфекції (WHO, 2015) .
Сучасна епідемічна ситуація з ВІЛ-інфекцією в Україні поки що не дає підстав стверджувати про суттєве зниження тягаря епідемії ВІЛ-інфекції в країні – масштаби епідемії ВІЛ-інфекції продовжують поширюватися. Крім цього Україна сьогодні посідає перше місце в Європі за темпами поширення вірусного гепатиту С (2015) .
За результатами проведеної в 2015 р. оцінки систем України у сфері епіднагляду за ВІЛ-інфекцією було визнано, що в країні усе ще не вирішені проблемні питання щодо внутрішньо лікарняних заражень ВІЛ-інфекцією (Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України», 2016) .
З огляду на те, що найчастіше внутрішньолікарняне зараження медичних працівників гемотрансмісивними інфекціями відбувається при випадковому уколі голкою або порізі, ВООЗ рекомендує застосування одноразових шприців з інженерним захистом від травми гострим елементом, що є абсолютно необхідним і важливим компонентом системи забезпечення захисту медичного персоналу під час виконання професійних обов’язків. Враховуючи епідеміологічну ситуацію щодо ВІЛ-інфекції, вірусного гепатиті В і С в України застосування лікарських препаратів для парентерального введення у формі дозованих шприців із захисною системою голки є вкрай необхідним заходом безпеки.
Відповідно до рекомендацій ВООЗ з метою зниження ризику передачі небезпечних інфекцій від пацієнта медичному персоналу доцільно віддавати перевагу використанню «розумних» шприців відповідно до стандартів ВООЗ щодо технічних характеристик, якості та безпеки. Використання препарату еноксапарин у шприц-дозі з захисною системою голки відповідає рекомендаціям ВООЗ (критеріям ISO) й попереджає травмування медичного персоналу та повторне використання шприца шляхом автоматичного вкриття голки захисним чохлом після ін’єкції, що сприяє суттєвому зниженню ризику зараження гемотрансмісивними інфекціями (насамперед, ВІЛ, гепатити В та С).
Вимога про наявність захисної системи голки є обгрунтованою та не призводить до обмеження конкуренції, оскільки не обмежує кількість постачальників, що можуть взяти участь у закупівлі, а будь-який виробник не обмежений у можливості виготовлення продукції із дотриманням вимоги щодо стандарту безпечності голки. Відсутність зацікавленості певного виробника забезпечувати дотримання стандартів безпечності виробів, рекомендованих ВООЗ, не може вважатись підставою для відмови замовника від зазначення відповідної вимоги у тендерній документації.

WHO guideline on the use of safety-engineered syringes for intramuscular, intradermal and subcutaneous injections in health-care settings. — World Health Organization, 2015
2 Українадосізалишається на першомумісці у Європі за рівнемзахворюваності на гепатит С — експерт. Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД», 2015. http://www.antiaids.org/ukr/news/aids_stat/ukrana-dos-zalishatsya-na-pershomu-msc-u-vrop-za-rvnem-zahvoryuvanost-na-gepatit-s-ekspert-10533.html (доступ 02.03.2018)
3 Державнаустанова «Український центр контролю за соціальнонебезпечними хворобами МОЗ України». Інформаційнийбюлетень № 45, 2016 р.

Документи

03.03.2018 12:17
відповідь

Аукціон

Початок:
13.03.2018 14:17
Завершення:
13.03.2018 14:38

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 13.03.2018 14:38

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
462 590.93 UAH з ПДВ 462 590.93 UAH з ПДВ Документи
ПрАТ "МЕДФАРКОМ-ЦЕНТР"
Пошук по цьому учаснику
503 149.01 UAH з ПДВ 503 149.01 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

12.03.2018 11:31
фармак.pdf
12.03.2018 10:16
ГП.zip
12.03.2018 10:16
ЦП.pdf
12.03.2018 10:16
т.ч.pdf
12.03.2018 10:16
к.ч.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "БАДМ-Б"
#39273420
Пошук по цьому переможцю
Переможець 462 590.93 UAH з ПДВ 19.03.2018 15:39

Документи

13.03.2018 14:38
edr_identification.yaml
19.03.2018 15:38
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 19.03.2018 15:39

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "БАДМ-Б"
Пошук по цьому переможцю
#39273420
462 590.93 UAH з ПДВ Документи

Документи

13.03.2018 14:38
edr_identification.yaml
19.03.2018 15:38
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 02.04.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Номер 462-Б
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
підписаний договір Укладений
462 590.93
02.04.2018 17:12
02.04.2018
sign.p7s Укладений
02.04.2018 17:15

Зміни до договору

Зменшення обсягів закупівлі 04.10.2018 17:12
Опис змін: п.1 ч.4 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер договору: 462-Б
Контракт:
Продовження строку дії договору на наступний рік 02.01.2019 20:02
Опис змін: ч.5 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер договору: 462-Б
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 02.04.2018 — 31.03.2019
Сума оплати за договором: 378 358.44
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання