Персональні комп'ютери (навчальні комп'ютерні комплекси (класи) та ноутбуки) Персональні комп'ютери (навчальні комп'ютерні комплекси (класи) та ноутбуки)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-04-23-001167-b
  • 30213000-5 - Персональні комп’ютери
  • Завершена
Найменування замовника:
Відділ освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області
Код ЄДРПОУ:
02144708
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Гураль Юлія Володимирівна, 380972378718 , k-bosvita@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Кам'янка-Бузька, 80400, Львівська область, Івана Франка,14
Дата укладення договору
1.06.18
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
3 371 555 UAH з ПДВ
Сума договору
3 091 800 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 4.06.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 04.05.2018 10:00

Оскарження умов:

до 10.05.2018 00:00

Подання пропозицій:

14.05.2018 10:00

Початок аукціону:

15.05.2018 15:48

Очікувана вартість
3 371 555 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
16 858 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Ноутбук(91 комплект), персональний комп'ютер вчителя(15 комплектів), персональний комп'ютер учня(64 комплектів),

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

170 шт
Персональні комп'ютери (навчальні комп'ютерні комплекси (класи) та ноутбуки) для ЗЗСО Кам'янка-Бузького району
ДК 021:2015: 30213000-5 — Персональні комп’ютери

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

запит на тендерну документацію

Дата подання: 24.04.2018 01:08
Дата відповіді: 24.04.2018 09:17
Шановний Замовнику! Просимо надати тендерну документацію. Час періоду уточнень впливає, а питання, які могли б виникнути у зв'язку з технічним завданням, задати не можливо. Одразу просимо Вас надати документацію у зручному для підготовки пропозиції форматі. Дякуємо заздалегідь.

відповідь:

документація буде прикріплена протягом дня

Перевірка програмного забезпечення

Дата подання: 25.04.2018 14:27
Дата відповіді: 26.04.2018 10:25
Шановні панове! Ми представляємо корпорацію Майкрософт – виробника програмного забезпечення Microsoft та власника авторських прав на відповідні комп’ютерні програми копія довіреності – за посиланням: https://1drv.ms/b/s!Avc8GHaWYgi5gR0PvabtWek0jmqV Предметом даної публічної закупівлі є придбання комп’ютерної техніки із попередньо встановленими операційними системами Microsoft Windows. Звертаємо вашу увагу, що протягом останнього часу багато державних замовників, включаючи центральні органи державної влади, придбали комп’ютери разом із попередньо встановленими примірниками Microsoft Windows, які, на жаль, виявилися неліцензійними, тобто нелегально відтвореними та розповсюдженими в порушення Закону України «Про авторське право і суміжні права». Більше того, такі комп’ютери супроводжувались підробленими наклейками Сертифікатів автентичності, аби приховати від замовника неліцензійність встановленого програмного забезпечення. За цими фактами ми вже ініціювали декілька юридичних проваджень, однак вказане явище нещодавно лише посилилося, що вимагає від нас особливої пильності. Оскільки процедура даної публічної закупівлі вже майже завершена, ми хотіли б допомогти вам із верифікацією ліцензійності програмних продуктів Microsoft, які постачатимуться вам переможцем тендеру. Наша підтримка не вимагає жодних витрат з вашого боку. Ми сподіваємося, що переможець постачатиме вам виключно ліцензійне програмне забезпечення. Проте, зважаючи на кількість тендерів, у яких вже були виявлені порушення, кожен державний замовник повинен докласти додаткових зусиль задля того, щоб уникнути всіх негативних наслідків придбання контрафактних копій комп`ютерних програм. Відсутність належної уваги може призвести до використання державним замовником неліцензійного програмного забезпечення, що відповідно до чинного законодавства є порушенням авторського права, яке, зокрема, є злочином згідно зі ст. 176 Кримінального кодексу України. Більш того, в такому випадку державні кошти можуть бути витрачені на нелегальну продукцію з усіма відповідними наслідками. Наша мета – допомогти вам перевірити, що всі комп’ютери, які будуть вам поставлені, мають оригінальні та належним чином ліцензовані операційні системи Microsoft Windows. Будь ласка, зв’яжіться з нами для того, щоб обговорити особливості процесу такої перевірки. Будемо вдячні, якщо ви зв’яжетесь з нами по телефону (044) 494-08-68 чи електронною поштою info@lexfor.com для призначення зустрічі протягом найближчих днів. Владислав Шаповал Заступник директора юридичної фірми «ЛЕКСФОР», представник Корпорації Майкрософт з питань захисту прав інтелектуальної власності в Україні
Розгорнути Згорнути

відповідь:

доброго дня, ми розглянули ваше звернення та приймемо всі необхідні дії для забезпечення якісної закупівлі, при необхідності обов'язково скористаємося вашими послугами, як фірми спеціаліста

Конструктивні особливливості корпусу

Дата подання: 27.04.2018 11:06
Дата відповіді: 28.04.2018 20:28
Доброго дня, Прохання пояснити, що означає "датчик розтину", і "БП" в Технічному завданні.

відповідь:

доброго дня, "датчик розтину"- датчик системи безпеки ПК, який сигналізує про відкриття бічної кришки компютера, попередження користувача "нагадуванням" при включенні. Фіксатор від довільного випадання кабеля на БП - фіксатор кабеля встановлений на блок живлення, запобігає довільне випадання кабеля живлення.
Розгорнути: 3 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-04-23-001167-b.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Технології для бізнесу", Код ЄДРПОУ:19331194
Дата подання: 28.04.2018 20:29
Після детального аналізу Технічного завдання ринку ми прийшли до висновку, що в даному тендері прописані корпуси торгової марки Crown-Micro який завозиться в Україну лише одним дистрибутором. Це унеможливлює чесну конкуренцію для всіх учасників і порушує права з точки зору недобросовісної конкуренції цілком, коли основні конкуренти ще не освоїли виробництво еквівалентних моделей. Але, Замовник своїми діями відстоює інтереси одного виробника та дискримінує інших виробників та учасників закупівлі. Слід відзначити також високу вірогідність відсутності економії бюджетних коштів та завищену ціну, яку заплатить Замовник в разі закупівлі єдиної присутньої на ринку моделі, здійсненої в умовах відсутньої конкуренції від інших виробників. Таким чином, тендерна документація закупівлі не відповідає положенням Частини 4 Статті 23 Закону адже містить вимоги, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників про що доведено вище. Своїми діями Замовник порушує принципи здійснення закупівель, викладені в Статті 3 Закону в частині забезпечення добросовісної конкуренції серед учасників, максимальна економія та ефективності, недискримінації учасників. Для усунення наведених недоліків тендерної документації та приведення її положень у відповідність до Закону вимагаємо усунути наступний текст : “ Особливості: замок з комплектом ключів на передній панелі, датчик розтину, замаскована дверцята, фіксатор від довільного випадання кабелю на БП ” в Технічних вимогах до Персональних комп’ютерів в Додатку 3 ТД викласти в редакції “Корпус ATX ATX / Micro-ATX; матеріал корпусу Cталь Зовнішні роз'єми 2 x USB 3.0, 2 x Audio (мікрофон, навушники.)”.
Треба зазначити, що прописні в ТЗ вимоги, а саме «замок з комплектом ключів на передній панелі, датчик розтину, замаскована дверцята,» не впливають на якісні та функціональні характеристики комп’ютера, а стосовно вимоги «фіксатор від довільного випадання кабелю на БП», то всі виробники якісних комп’ютерних корпусів роз’єми підключення кабелю роблять так, щоб запобігти довільному випаданню кабелю без додаткових конструктивних рішень.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

07.05.2018 09:42
Після детального аналізу Технічного завдання ринку ми прийшли до висновку, що в даному тендері прописані корпуси торгової марки Crown-Micro який завозиться в Україну лише одним дистрибутором. Це унеможливлює чесну конкуренцію для всіх учасників і порушує права з точки зору недобросовісної конкуренції цілком, коли основні конкуренти ще не освоїли виробництво еквівалентних моделей. Але, Замовник своїми діями відстоює інтереси одного виробника та дискримінує інших виробників та учасників закупівлі. Слід відзначити також високу вірогідність відсутності економії бюджетних коштів та завищену ціну, яку заплатить Замовник в разі закупівлі єдиної присутньої на ринку моделі, здійсненої в умовах відсутньої конкуренції від інших виробників. Таким чином, тендерна документація закупівлі не відповідає положенням Частини 4 Статті 23 Закону адже містить вимоги, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників про що доведено вище. Своїми діями Замовник порушує принципи здійснення закупівель, викладені в Статті 3 Закону в частині забезпечення добросовісної конкуренції серед учасників, максимальна економія та ефективності, недискримінації учасників. Для усунення наведених недоліків тендерної документації та приведення її положень у відповідність до Закону вимагаємо усунути наступний текст : “ Особливості: замок з комплектом ключів на передній панелі, датчик розтину, замаскована дверцята, фіксатор від довільного випадання кабелю на БП ” в Технічних вимогах до Персональних комп’ютерів в Додатку 3 ТД викласти в редакції “Корпус ATX ATX / Micro-ATX; матеріал корпусу Cталь Зовнішні роз'єми 2 x USB 3.0, 2 x Audio (мікрофон, навушники.)”. Треба зазначити, що прописні в ТЗ вимоги, а саме «замок з комплектом ключів на передній панелі, датчик розтину, замаскована дверцята,» не впливають на якісні та функціональні характеристики комп’ютера, а стосовно вимоги «фіксатор від довільного випадання кабелю на БП», то всі виробники якісних комп’ютерних корпусів роз’єми підключення кабелю роблять так, щоб запобігти довільному випаданню кабелю без додаткових конструктивних рішень.

Документи

Аукціон

Початок:
15.05.2018 15:48
Завершення:
15.05.2018 16:09

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 15.05.2018 16:09

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ЛЕОПОЛІС КОМП'ЮТЕР"
YouControl
3 108 663 UAH з ПДВ 3 091 800 UAH з ПДВ Документи
ФОП "МЕЛІКОВ МАКСИМ РУФЕТДІНОВИЧ "
YouControl
3 226 000 UAH з ПДВ 3 108 660 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

16.05.2018 17:27
sign.p7s
13.05.2018 21:55
sign.p7s
13.05.2018 21:51
Метрологія002.pdf
13.05.2018 21:51
Метрологія001.pdf
13.05.2018 21:51
UA.001.D.19318-16_LVC.PDF
13.05.2018 21:51
UA 1.001.010470-16 MP48.pdf
13.05.2018 21:51
NL_3568_5468_5568.pdf
13.05.2018 21:51
2013_Dovidka (1).pdf
13.05.2018 21:30
Додаток_5_17.pdf
13.05.2018 21:30
Довідка ПК.pdf
13.05.2018 21:30
Довідка з ДФС.pdf
13.05.2018 21:30
Image (7).jpg
13.05.2018 21:30
Image (6).jpg

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ЛЕОПОЛІС КОМП'ЮТЕР"
#40293555
Переможець 3 091 800 UAH з ПДВ 16.05.2018 15:57

Переможець

Дата і час публікації: 16.05.2018 15:57

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ЛЕОПОЛІС КОМП'ЮТЕР"
YouControl
#40293555
3 091 800 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 01.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Номер 01-03/20
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір_01-03_20.pdf Укладений
3 091 800
04.06.2018 12:59
01.06.2018
sign.p7s Укладений
04.06.2018 13:02

Ризик-індикатор

Контрольні слова у Q&A -

У питаннях/відповідях зустрічаються @|адрес|пошт що може бути ознакою неповної тендерної документації, яка вимагає коммунікації поза межами системи

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors