Охоронні послуги (охорона 1-го та 3-го поверхів адміністративної будівлі Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-05-24-000615-b
  • 79710000-4 - Охоронні послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
Департамент з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Павло Межлумян , +380974445331 , yuriskonsult_dczn@i.ua
Адреса замовника
Україна, , , Запорізька область, Запоріжжя, 69035, Запорізька обл, проспект Соборний, буд. 180а
Дата укладення договору
25.06.18
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
356 770.16 UAH з ПДВ
Сума договору
354 825.60 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 25.06.18
  • Відгуки 5
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2
ФОП Могильний Олександр Іванович 30.05.2018 11:36

Умови закупівлі:

Щодо вимоги про озброєння вогнепальною нарізною короткоствольноЇ зброєю

Департаментом з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації (надалі – Замовник) оголошено публічну закупівлю ДК 021:2015: 79710000-4 - Охоронні послуги (охорона адміністративної будівлі 1-го та 3-го поверхів Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації) – оголошення UA-2018-05-24-000615-b.
Ознайомившись з тендерною документацією нами виявлено порушення Замовником законодавства у сфері публічних закупівель шляхом встановлення в Додатку 1 «Інформація про кваліфікаційні критерії та документи, що підтверджують відповідність учасників кваліфікаційним критеріям» дискримінаційних вимог до учасників, що сприяють зниженню добросовісної конкуренції та обмежують коло учасників.
Так у пункті 1.1. Додатку 1 для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям вимагається надання довідки в довільній формі про наявність в штаті (власної), або через третіх осіб (завірену копію діючого договору підряду, з терміном дії по 31 грудня 2018 року надати обов’язково) мобільної групи (швидкого реагування), з щодобовою дислокацією в м. Запоріжжі, озброєної вогнепальною нарізною короткоствольною зброєю, на випадок надзвичайної події (позаштатної ситуації) на охороняємому об’єкті, а саме для надання допомоги охороннику, у разі загрози проникнення або проникнення (чи нападу) до приміщення об’єкту охорони, для посилення чи стабілізації ситуації. Пунктом 1.2. Додатку 1 встановлена вимога щодо надання учасником довідки в довільній формі, або копії документу (договору, тощо), що підтверджує наявність у учасника правових підстав щодо володіння, застосування, використання вогнепальної нарізної короткоствольної зброї працівниками штатної (власної) або такої що використовується за діючим договором підряду (з терміном дії до 31 грудня 2018 року) мобільної групи (швидкого реагування).
Вважаємо, що вимога стосовно наявності вогнепальної нарізної короткоствольної зброї суперечить нормам антиконкурентного та антимонопольного законодавства України.
Так, необхідною умовою для придбання, володіння та носіння вогнепальної зброї в Україні є отримання спеціального дозволу. Порядок отримання такого дозволу встановлюється Інструкцією, затвердженою Наказом МВС № 622 від 21.08.98р.
Суб’єкт охоронної діяльності для забезпечення охорони має право придбавати, зберігати та використовувати в установленому законодавством порядку спеціальні засоби, перелік яких визначається постановою КМУ від 11.02.2013р. № 97. До переліку відносяться: бронежилети; захисні каски, газові балончики з аерозолями сльозоточивої та дратівної дії; газові пістолети і револьвери та патрони до них калібру 6, 8 і 9 міліметрів, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії; гумові кийки; наручники пластикові (текстильні) одноразового використання; електрошокові пристрої; пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначені патрони* (виключно суб’єктами охоронної діяльності, які здійснюють охорону особливо важливих об’єктів права державної власності або надають охоронні послуги із залученням власного транспорту реагування та використанням пунктів централізованого спостереження). Слід зазначити, що приміщення адміністративної будівлі Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації не відноситься до особливо важливих об’єктів права державної власності.
Відповідно до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою КМУ від 18.11.2015р. № 960, під час організації та провадження охоронної діяльності забороняється використовувати спеціальні засоби, не включені до переліку спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб’єктами охоронної діяльності, затвердженого постановою КМУ від 11.02.2013 р. № 97.
Порушення суб’єктом охоронної діяльності Ліцензійних умов має наслідком позбавлення його ліцензії на право заняття охоронною діяльністю.
Таким чином, встановивши вимогу про наявність вогнепальної нарізної короткоствольної зброї, Замовник порушив основні принципи здійснення закупівель, визначені статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: добросовісна конкуренція серед учасників; недискримінація учасників; об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням. Також Замовником порушені вимоги ч. 3 ст. 5 та ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», згідно з якими Замовник не може встановлювати вимоги та Тендерна документація не повинна містити вимоги, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Оскільки, згідно чинного законодавства право на носіння вогнепальної зброї мають лише правоохоронні та державні силові органи, прописавши в тендерній документації вимогу щодо наявності вогнепальної нарізної короткоствольної зброї, Замовник свідомо обмежив коло учасників лише до Управління поліції охорони. А усіх інших учасників позбавив можливості взяти участь у процедурі закупівлі, так як вони не можуть відповідати встановленим кваліфікаційним критеріям Замовника, бо не мають законних підстав для володіння, застосування та використання вогнепальної нарізної короткоствольної зброї. Такі дії посадових осіб тендерного комітету вказують на особисту зацікавленість в результатах торгів, та можуть трактуватися як ознаки корупційного правопорушення, і підпадають під адміністративну та кримінальну відповідальність.
Стосовно розміщеної на тендерному майданчику відповіді Замовника на зауваження учасників про дискримінаційні вимоги, а саме: «…що Замовником у тендерній документації не вимагається наявність саме у Учасника права володіння, використання та застосування такої зброї, а вказує на змогу підтвердження наявності як безпосередньо у Учасника так і через третіх осіб на підставі укладеного договору», слід зауважити наступне:
Для того, щоб відповідати встановленим кваліфікаційним критеріям Замовника, в учасника вже має бути укладений договір з силовою структурою, що має право на носіння та використання вогнепальної зброї, на послуги виклику озброєного наряду на об’єкт. Проте, заздалегідь учасник не може мати такий договір, оскільки правоохоронні та державні силові органи укладають договори на охорону об’єктів, які є у власності, оренді або опосередковано мають відношення до замовника послуг охорони, що підтверджено документально. Так як учасник закупівлі до укладання договору з Замовником на надання послуг охорони не має жодного відношення до об’єкту, що має охоронятися, він не може заздалегідь укласти договір з силовими структурами на послуги виклику озброєного наряду.
На підставі вищевикладеного, вимагаємо виключити вимогу про наявність вогнепальної нарізної короткоствольної зброї, внести зміни в тендерну документацію та забезпечити рівні умови учасникам для участі у процедурі закупівлі.

Сергей Имярек 31.05.2018 15:48

ФОП Могильний Олександр Іванович
На наш лист №82 від 29.05.2018 р. щодо укладання між ФОП Могильним О.І. і Управлінням поліції охорони в Запорізькій області договору на послуги виклику озброєного наряду поліції охорони (тривожна кнопка), останні дали роз'яснення стосовно майбутніх договірних відносин. Цитуємо лист від Управління поліції охорони в Запорізькій області за підписом начальника Рубанова С.О.: "Відповідно до Порядку укладання договорів на послуги охорони, затвердженого наказом Департаменту поліції охорони від 31.12.2015 року №47, для укладання договору на послуги спостереження за тривожною сигналізацією (тривожна кнопка) з реагуванням наряду поліції охорони замовник повинен підтвердити наявність повноважень стосовно володіння або користування об'єктом охорони шляхом надання наступних документів:
-виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- копія свідоцтва платника податку на додану вартість або витяг з Реєстру платників податку на додану вартість, а для платників єдиного податку - копія свідоцтва платника єдиного податку або витяг з Реєстру платників єдиного податку та їх оригінали для ознайомлення;
- копії документів, що підтверджують право володіння чи користування майном на законних підставах, охорона якого є предметом договору, а також правомірність знаходження такого майна, транспортного засобу чи особи у визначеному місці охорони та їх оригінали для ознайомлення;
- копія довідки про відкриття рахунку в установі банку та її оригінали для ознайомлення.
Зважаючи на викладене, договір на послуги охорони може бути укладений з будь-яким замовником виключно за умови наявності відповідних правових підстав для його укладання."

ФОП Могильний Олександр Іванович 30.05.2018 11:36

Чи є вимоги до предмету закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

Оскільки, згідно чинного законодавства право на носіння вогнепальної зброї мають лише правоохоронні та державні силові органи, прописавши в тендерній документації вимогу щодо наявності вогнепальної нарізної короткоствольної зброї, Замовник свідомо обмежив коло учасників лише до Управління поліції охорони. А усіх інших учасників позбавив можливості взяти участь у процедурі закупівлі, так як вони не можуть відповідати встановленим кваліфікаційним критеріям Замовника, бо не мають законних підстав для володіння, застосування та використання вогнепальної нарізної короткоствольної зброї. Такі дії посадових осіб тендерного комітету вказують на особисту зацікавленість в результатах торгів, та можуть трактуватися як ознаки корупційного правопорушення, і підпадають під адміністративну та кримінальну відповідальність.

ФОП Могильний Олександр Іванович 30.05.2018 11:36

Чи є вимоги до учасників закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

Для того, щоб відповідати встановленим кваліфікаційним критеріям Замовника, в учасника вже має бути укладений договір з силовою структурою, що має право на носіння та використання вогнепальної зброї, на послуги виклику озброєного наряду на об’єкт. Проте, заздалегідь учасник не може мати такий договір, оскільки правоохоронні та державні силові органи укладають договори на охорону об’єктів, які є у власності, оренді або опосередковано мають відношення до замовника послуг охорони, що підтверджено документально. Так як учасник закупівлі до укладання договору з Замовником на надання послуг охорони не має жодного відношення до об’єкту, що має охоронятися, він не може заздалегідь укласти договір з силовими структурами на послуги виклику озброєного наряду.

ФОП Могильний Олександр Іванович 30.05.2018 11:36

Конкурентність

Чи здатні такі вимоги забезпечити максимальну конкуренцію серед учасників?
НІ

ФОП Могильний Олександр Іванович 30.05.2018 11:36

Яким способом відбувалось ваше спілкування із замовником?

Мобільним зв’язком

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 29.05.2018 16:00

Оскарження умов:

до 04.06.2018 00:00

Подання пропозицій:

08.06.2018 16:00

Початок аукціону:

11.06.2018 13:24

Очікувана вартість
356 770 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 568 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
охорона 1-го та 3-го поверхів адміністративної будівлі Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації (69035, Україна, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 180-А)), протягом строку дії договору, одним цілодобовим постом охорони (фізична охорона, один працівник в зміну)

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 посл
Охоронні послуги (охорона 1-го та 3-го поверхів адміністративної будівлі Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації)
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Про ГШР у Запоріжжі

Дата подання: 25.05.2018 15:01
Дата відповіді: 29.05.2018 08:04
В Додатку 1 до Тендерної документації у пункті 1.2. Ви зазначаєте, що учасник повинен мати ГШР у Запоріжжі. Встановивши дану вимогу, Ви обмежуєте коло учасників, які можуть взяти участь у даній процедурі закупівлі та створюєте дискримінаційні умови для участі. Так як для відповідності даній вимозі, учасник як мінімум повинен бути зареєстрований у м.Запоріжжя, тому і матиме групи швидкого реагування на даний момент у м.Запоріжжя, а ті учасники, які мають необхідну матеріально-технічну базу для забезпечення якісного надання послуг з охорони, достатню кількість працівників, які мають необхідні знання та досвід, а також досвід надання аналогічних послуг, але на даний момент не мають груп швидкого реагування у м.Запоріжжя, не мають змогу бути допущеними до оцінки та визнання переможцем даної процедури закупівлі. Звертаємо вашу увагу на те, що наявність груп швидкого реагування у м.Запоріжжя в учасників на даний момент (на момент оголошення процедури закупівлі) є необгрунтованою та недоцільною для учасників, які зареєстровані і знаходяться в інших регіонах України. При визнанні учасника переможцем даної процедури не є проблемою для будь-якого учасника передислокувати групу швидкого реагування у м.Запоріжжя на час дії договору про надання послуг з охорони. Тому, на підставі вищевикладеного, вимагаємо вилучити вимогу наявність групи швидкого реагування у м.Запоріжжя як таку, що є дискримінаційною та такою,що обмежує коло учасників. Цим самим порушує норми чинного законодавства у сфері здійснення публічних закупівель, а саме статтю 3 Закону України "Про публічні закупівлі" (основні принципи здійснення публічних закупівель, а саме добросовісна конкуренція між учасниками (тому що явну перевагу мають підприємства-учасники, що зареєстровані чи знаходяться на даний момент у м.Запоріжжі), недискримінація учасників), а також частину 4 статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі" (Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників). Вимагаємо вилучити дану вимогу з Тендерної документації, замінивши її на надання учасником в складі пропозиції зобовязання забезпечити групу швидкого реагування у м.Запоріжжя на час дії договору про надання послуг з охорони відповідно до даної процедури закупівлі, внести відповідні зміни в Тендерну документацію та привести її у відповідність до чинного законодавства у сфері публічних закупівель.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

При складанні вимог у тендерній документації, Замовник не мав на меті дискримінувати або обмежити коло учасників. Слід зазначити, що Закон України "Про публічні закупівлі" не обмежує Замовника щодо формування вимог до предмету закупівлі.

Щодо вогнепальної нарізної короткоствольної зброї

Дата подання: 25.05.2018 15:16
Дата відповіді: 29.05.2018 08:06
У пункті 1.2. Додатку 1 Ви зазначаєте, що потрібно надати довідку в довільній формі про наявність в штаті (власної), або через третіх осіб (завірену копію діючого договору підряду, з терміном дії по 31 грудня 2018 року надати обов’язково) мобільної групи (швидкого реагування), з щодобовою дислокацією в м. Запоріжжі, озброєної вогнепальною нарізною короткоствольною зброєю, на випадок надзвичайної події (позаштатної ситуації) на охороняємому об’єкті, а саме для надання допомоги охороннику, у разі загрози проникнення або проникнення (чи нападу) до приміщення об’єкту охорони, для посилення чи стабілізації ситуації. Час прибуття мобільної групи (швидкого реагування) на охороняємий об'єкт (за тривожним сповіщення, чи викликом охоронця) не повинен перевищувати 10 - 15 хвилин). Дана вимога є дискримінаційною та такою, що обмежує коло учасників. Згідно чинного законодавста право на носіння вогнепальної нарізної зброї мають правоохоронні та державні силові органи. Прописуючи вимогу щодо наявності нарізної вогнепальної зброї, Ви обмежуєте коло потенційних учасників, так як участь у даній процедурі закупівлі зможуть взяти лише правоохоронні органи. Відповідно до чинного законодавства, а саме відповідно до Постанови КМУ від 11 лютого 2013 р. № 97 "Про затвердження переліку спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб’єктами охоронної діяльності", субєкти охоронної діяльності можуть використовувати в своїй діяльності лише Пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначені патрони* (*Виключно суб’єктами охоронної діяльності, які здійснюють охорону особливо важливих об’єктів права державної власності або надають охоронні послуги із залученням власного транспорту реагування та використанням пунктів централізованого спостереження). Тому, даною вимогою про наявність нарізної вогнепальної зброї Ви порушуєте норми чинного Закону України "Про публічні закупівлі", а саме статтю 3 "Принципи здійснення закупівель (добросовісна конкуренція серед учасників, недискримінація учасників) та частину 4 статті 22 (Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників). Також просимо звернути увагу, що якщо Ви не внесете зміни, то це загрожує Вам тим, що закупівля не відбудеться взагалі. У Вас - відкриті торги, для того, щоб вони відбулись потрібно мінімум два учасники. Згідно вимоги, яку Ви прописали, окрім поліції ніхто не може податись. А тепер увага - якщо учасниками будуть органи поліції різних регіонів, то вони будуть пов'язаними учасниками (адже підпорядковуються одному органу), що порушує ст.17 ЗУ "Про публічні закупівлі". При чому зазначаємо, що є рішення Антимонопольного комітету України з приводу подібної ситуації, де брали участь саме органи поліції різних регіонів, яких АКМУ визнав пов'язаними особами та скасував закупівлю. Якщо Ви хочете, щоб Вас охороняла лише поліція, то застосовуйте переговорну процедуру, але спочатку придумайте для цього підставу згідно чинного законодавства, адже просто так Ви не зможете її застосувати. Отже, враховуючи вищевикладену аргументацію, ВИМАГАЄМО виключити вимогу про наявність нарізної вогнепальної зброї, внести зміни в Тендерну документації та забезпечити рівні умови учасникам для участі у даній процедурі закупівлі!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

При складанні вимог у тендерній документації щодо наявності у Учасника вогнепальної нарізної, короткоствольної зброї та підстав щодо володіння, застосування та використання такої зброї за діючим договором, Замовник не мав на меті обмежити коло учасників. Слід зазначити, що Закон України "Про публічні закупівлі" не обмежує Замовника щодо формування вимог до предмету закупівлі. Поряд з цим слід зауважити, що Замовником у тендерній документації не вимагається наявність саме у Учасника права володіння, використання та застосування такої зброї, а вказує на змогу пітвердження наявності як безпосередньо у Учасника так і через третіх осіб на підставі укладеного договору.

Щодо аналогічного досвіду ЛИШЕ з державними чи комунальними об'єктами

Дата подання: 25.05.2018 16:15
Дата відповіді: 29.05.2018 08:07
У пункті 1.6. Додатку 1 Ви вимагаєте надати інформацію про аналогічні договори з державними чи комунальними установами. Нам є незрозумілою дана Ваша вимога, тому питання - на підставі чого Ви обмежуєте коло суб’єктів за принципом права власності? Стаття 13 Конституції України передбачає, що «Усі суб'єкти права власності рівні перед законом». Законодавство України про публічні закупівлі також визначає, що «Вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах». Питання: на підставі чого ви хочете бачити відгуки та договори лише з державними та комунальними структурами? Куди поділися приватні? Чим між собою відрізняються способи надання послуг для приватних, держаних та комунальних структур? Невже є різниця між обслуговуванням або наданням послуг в адміністративних будівлях державної або комунальної форми власності, та наданням послуг чи обслуговуванням офісу приватної компанії, або приватної установи? Саме тому ми вимагаємо внести зміни до документації та прибрати дану неправомірну вимогу!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

При складанні вимог у тендерній документації, Замовник не мав на меті дискримінувати або обмежити коло учасників. Слід зазначити, що Закон України "Про публічні закупівлі" не обмежує Замовника щодо формування вимог до предмету закупівлі.

Щодо офісу у Запоріжжі

Дата подання: 25.05.2018 16:30
Дата відповіді: 29.05.2018 08:07
У пункті 3 Додатку 1 Ви встановлюєте вимогу наявності офісу у Запоріжжі. Згідно ч. 3 ст.5 ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Отже, не може бути обмежень ні за формою власності, ні за організаційно-правовою формою, ні за територіальними ознаками. Тоді питання? Чому Ви вказуєте прив'язку до Запоріжжя, адже таким чином Ви ставите учасників ввсіх регіонів України в програшне становище перед учасниками з Запоріжжя. Бо логічно, що суб'єкти, які зареєстровані в Запорізькій області, саме там і мають офіси. Ви маєте розуміти, що після визначення Переможця, йому не є проблемою орендувати офіс та передислокувати туди свої пости, і в повному обсязі якісно та кількісно надавати Вам послуги. Отже, ми вимагаємо прибрати вимогу про офіс у Запоріжжі з тендерної документації, не дискримінувати учасників та внести зміни до тендерної документації!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

При складанні вимог у тендерній документації, Замовник не мав на меті дискримінувати або обмежити коло учасників. Слід зазначити, що Закон України "Про публічні закупівлі" не обмежує Замовника щодо формування вимог до предмету закупівлі.
Розгорнути: 4 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-05-24-000615-b.a1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ", Код ЄДРПОУ:38143880
Дата подання: 24.05.2018 17:02
У Додатку № 1 зазначено, що Учасник повинен мати групи забезпечені озброєної вогнепальною нарізною короткоствольною зброєю, на випадок надзвичайної події (позаштатної ситуації) на охороняємому об’єкті та працівників та підтверджує наявність у Учасника правових підстав щодо володіння, застосування, використання вогнепальної нарізної короткоствольної зброї працівниками штатної (власної) або такої що використовується за діючим договором підряду (з терміном дії до 31 грудня 2018 року) мобільної групи (швидкого реагування). А звідки на Вашому об'єкті позаштатні ситуації при яких потрібно використовувати вогнепальну зброю? Ви не є стратегічним об'єктом, який підпадає під Постанову 937 чи 83? І цілком не зрозуміло на підставі якого ЗАКОНОДАВЧОГО акту Ви це вимагаєте? ЗУ "Про охоронну діяльність" не обмежує приватні підприємства, не обмежує їх і ЗУ "Про публічні закупівлі", так звідки Ви взяли цю вимогу? Ви завідомо звузили коло учасників до єдиного - подліцї, тому що тільки в них є вогнепальна зброя, а також правові підстави володіння та використання ії, але не зрозуміло, навіщо Вам це? Ваша інстанція співпрацює з населенням, а ні з кримінальними особами, да і травматична зброя має не менш вражаючу дію, ніж вогнепальна. До того ж кожний громадянин має право викликати поліцію зі зброєю по 102 і це не заборонено законом і не має потреби мати цю зброю. На підставі вищезгаданого вимагаємо видали ці вимоги з документації, як не правомірні та не законні
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

25.05.2018 09:48
При складанні вимог у тендерній документації щодо наявності у Учасника вогнепальної нарізної, короткоствольної зброї та підстав щодо володіння, застосування та використання такої зброї за діючим договором, Змовник не мав на меті обмежити коло учасників. Слід зазначити, що Закон України "Про публічні закупівлі" не обмежує Замовника щодо формування вимог до предмету закупівлі. Поряд з цим слід зауважити, що Замовником у тендерній документації не вимагається наявність саме у Учасника права володіння, використання та застосування такої зброї, а вказує на змогу пітвердження наявності як безпосередньо у Учасника так і через третіх осіб на підставі укладеного договору.

Аукціон

Початок:
11.06.2018 13:24
Завершення:
11.06.2018 13:51

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 11.06.2018 13:51

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП "БЕЗПЕКА КОМПЛЕКС"
YouControl
Профіль
353 280 UAH з ПДВ 353 280 UAH з ПДВ Документи
Управління поліції охорони в Запорізькій області
YouControl
Профіль
354 825.60 UAH з ПДВ 354 825.60 UAH з ПДВ Документи
356 371.20 UAH з ПДВ 356 371.20 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

08.06.2018 15:35
Устав БК - 0013.jpg
08.06.2018 15:35
Устав БК - 0012.jpg
08.06.2018 15:35
Устав БК - 0011.jpg
08.06.2018 15:35
Устав БК - 0010.jpg
08.06.2018 15:35
Устав БК - 0009.jpg
08.06.2018 15:35
Устав БК - 0008.jpg
08.06.2018 15:35
Устав БК - 0007.jpg
08.06.2018 15:35
Устав БК - 0006.jpg
08.06.2018 15:35
Устав БК - 0005.jpg
08.06.2018 15:35
Устав БК - 0004.jpg
08.06.2018 15:35
Устав БК - 0003.jpg
08.06.2018 15:35
Устав БК - 0002.jpg
08.06.2018 15:35
Устав БК - 0001.jpg
08.06.2018 15:35
скан оружие.jpg
08.06.2018 15:35
скан довидка.jpg
08.06.2018 15:35
скан 4.jpg
08.06.2018 15:35
ска7.jpg
08.06.2018 15:35
довидка 7.jpg
08.06.2018 15:35
довидка 6.jpg
08.06.2018 15:35
довидка 5.jpg
08.06.2018 15:35
довидка 2.jpg
08.06.2018 15:35
довидка 1.jpg

Публічні документи

Публічні документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "БЕЗПЕКА КОМПЛЕКС"
#33611884
Профіль
Відхилено 353 280 UAH з ПДВ 13.06.2018 09:28
Управління поліції охорони в Запорізькій області
#40108947
Профіль
Переможець 354 825.60 UAH з ПДВ 14.06.2018 09:08

Документи

11.06.2018 13:51
edr_identification.yaml
13.06.2018 09:28
sign.p7s

Документи

13.06.2018 09:28
edr_identification.yaml
14.06.2018 09:08
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 14.06.2018 09:08

Документи

13.06.2018 09:28
edr_identification.yaml
14.06.2018 09:08
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 01.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Номер 16
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договор №16 на надання охоронних послуг.pdf Укладений
354 825.60
25.06.2018 15:28
25.06.2018
sign.p7s Укладений
25.06.2018 15:29

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Лоти

Охоронні послуги (охорона адміністративної будівлі 1-го та 3-го поверхів Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації)

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors