Мастильні засоби (мастильні засоби) Lubricants (lubricants)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-06-08-000906-c
  • 09210000-4 - Мастильні засоби
  • Завершена
Найменування замовника:
Державне підприємство "Адміністрація морських портів України"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Єсіпова Яна Василівна, 0487759516 , YANA.YESIPOVA@USPA.GOV.UA
Адреса замовника
Україна, Київ, 01135, Київська обл., ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ , будинок 14
Дата укладення договору
12.10.18
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦСУДОРЕМОНТ"
Очікувана вартість
5 633 095.35 UAH без ПДВ
Сума договору
4 700 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 12.10.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 30.07.2018 19:00

Оскарження умов:

до 05.08.2018 00:00

Подання пропозицій:

09.08.2018 19:00

Початок аукціону:

14.09.2018 11:45

Очікувана вартість
5 633 095 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
70 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
28 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

56854 од.
Мастильні засоби (мастильні засоби)
ДК 021:2015: 09210000-4 — Мастильні засоби

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Наименование товара

Дата подання: 12.06.2018 15:36
Дата відповіді: 14.06.2018 16:33
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, в додатке 1 к тендерной документации есть позиция 27 "Олива моторна Neste Special 15w-40" которая снята с производства и не завозится в Украину. Эту информацию подтверждают два официальных дистрибьютора в Украине.Рассматривается ли тогда предложение эквивалента с характеристиками не хуже запрашиваемого продукта?

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання. Щодо першої частини запитання повідомляємо, що під «Технічним описом товару від виробника» мається на увазі документ без адресата, що містить інформацію - найменування мастильного засобу, призначення до застосування, типові фізико-хімічні характеристики, перелік специфікацій та схвалень виробників обладнання тощо. Такий опис (TDS) надається виробниками та може знаходиться в вільному доступі на сайті виробника. Даний документ подається всіма учасниками, як тими що запропонували товар, зазначений ДП «АМПУ» у Додатку № 1 до Тендерної документації, так і тими учасниками, що запропонували «еквівалент» товару.
Щодо другої частини запитання - надання копій ліцензій до тих позицій товару (моторних олив, крім моторних олив для двотактних двигунів), щодо яких клас експлуатаційних властивостей по API* застосовується. На виконання даної вимоги Замовника необхідно надати завірені належним чином копії діючих ліцензій по API (Американського інституту нафти) за окремими позиціями. Вимоги до олив сформовані на підставі інструкцій по експлуатації виробників техніки та викладені в тендерній документації. Наявність діючої ліцензії АРІ підтверджує заявлений експлуатаційний рівень оливи в тендерній пропозиції та дає гарантії якості для забезпечення безаварійної експлуатації двигунів.
Щодо третьої частини запитання – надання копій сертифікатів відповідності державної системи сертифікації (на моторні оливи, крім моторних олив для двотактних двигунів). У зв’язку з припиненням обов’язкової сертифікації з 01.01.2018, на виконання даної вимоги Замовника Учаснику необхідно надати завірені належним чином Учасником копії чинних сертифікатів відповідності державної системи сертифікації (на моторні оливи, крім моторних олив для двотактних двигунів) у разі їх наявності.
Найближчим часом до тендерної документації на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби (мастильні засоби) буде внесено відповідні зміни.

Вимоги які викладені в додатку 1 до ТД

Дата подання: 12.06.2018 16:06
Дата відповіді: 14.06.2018 16:32
Звертаємо Вашу увагу на вимоги які викладені в додатку 1 до ТД: 1. Просимо Вас роз’яснити який саме документ (назва та вимоги до нього) підтвердить відповідність технічних характеристик запропонованого товару, оскільки документ під назвою «технічний опис товару» у виробників мастильних засобів отримати не можливо, у зв’язку з його відсутністю. Крім того, просимо пояснити, якого характеру інформацію вказаний документ повинен в собі містити, якому адресату надаватися та чи має його подавати в своїй тендерній пропозиції учасник, який пропонує до постачання не «еквівалент», а товар, який замовник визначив у технічних вимогах, оскільки в такому випадку складується ситуація, що замовник самостійно визначив який товар він хоче отримати, але в той же час вимагає від учасника надати його опис. 2. «Копії ліцензій до тих позицій товару (моторних олив, крім моторних олив для двотактних двигунів), щодо яких клас експлуатаційних властивостей по API* застосовується;» - згідно законодавства України для продажу Мастильних засобів не вимагається, та не потребується вищезазначена ліцензія. Така ліцензія потрібна лише виробнику товару. Також згідно з ч.4 ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі» документи, що не передбачені законодавством для учасників – юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємств, не подаються ними у складі тендерної пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). 3. «Копії сертифікатів відповідності державної системи сертифікації (на моторні оливи крім моторних олив для двотактних двигунів)» – з 16.03.2018р. наказ про обов’язкову сертифікацію втратив чинність на підставі наказу №93 від 26.01.2018року Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Також згідно з ч.4 ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі» документи, що не передбачені законодавством для учасників – юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємств, не подаються ними у складі тендерної пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). 4. «Копію технічного опису товару від виробника» – цю вимогу ви продублювали. Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників – юридичних, фізичних осіб – підприємців, у складі тендерної пропозиції не може бути підставою для її відхилення замовником. Просимо Вас виключити вимоги щодо надання вищевказаних документів з тендерної документації, оскільки вони жодним чином не підтверджують якість товару, що пропонується учасником та призводять до дискримінації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання. Найближчим часом до тендерної документації на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби (мастильні засоби) буде внесено відповідні зміни

Додаток 1 к тендерной документации

Дата подання: 12.06.2018 17:00
Дата відповіді: 14.06.2018 16:33
В технической спецификации, додаток 1 к тендерной документации, есть определенные требования к продуктам: 1. Дважды прописано "- копію технічного опису товару від виробника". Возможно это опечатка или требуется какие-то другие документы, если другие, то какие? 2. Написано: "копії ліцензій до тих позицій товару (моторних олив, крім моторних олив для двотактних двигунів), щодо яких клас експлуатаційних властивостей по API* застосовується;". Если мы Вас правильно поняли, то необходимо предоставить копии лицензий по API на все моторные масла. Данные лицензии можно проверить на официальном сайте API (Американский Институт Нефти) https://engineoil.api.org/Directory/EolcsSearch , информация находится в открытом доступе. Возникает вопрос, что предоставить, если даже ExxonMobil, Shell, Fuchs имеют данную лицензию не на все продукты которые выпускает, часть этих продуктов (не имеющих лицензию) указано в додатке 1 к тендерной документации. А такие названия как: MPM 10W-40 SHP Diesel Truck, Protec MD +15W-40, WOLVER UltraTec SAE 5W-40 , вообще нельзя найти на официальном сайте Американского Института Нефти ( сокращенно API ). Компания Volvo вообще не является производителем масла, она заказывает его у именитых брендов и лицензию по API не имеет. Вывод: убрать данное требование в тендерной документации, так как данная информация находится в интернете в открытом доступе и ее может посмотреть любой человек или указать по каким конкретным позициям необходимо предоставить распечатку с официального сайта Американского Института Нефти, там есть такая функция. 3. Написано "копії сертифікатів відповідності державної системи сертифікації (на моторні оливи крім моторних олив для двотактних двигунів);". С 01.01.2018р Декрет Кабинета Министров Украины от 10 мая 1993 года № 46-93 "О стандартизации и сертификации" теряет силу, поэтому государственная система УкрСЕПРО заканчивает свое существование 1 января 2018р.. В связи с этим, все кто в 2018 году завозил и завозит смазочные материалы на территорию Украины не сертифицирует и данный документ не требуется таможней при растамаживанию смазочных материалов. Возникает вопрос: "Как выполнить условия тендера, если отменена государственная система УкрСЕПРО, в связи с чем, сертификат соответствия отменен и товар завозится на территорию Украины официально?" Вывод: "Внести изменения в тендерную документацию, убрав данное требование."
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання. Щодо першої частини запитання повідомляємо, що дійсно там технічна помилка.
Щодо другої частини запитання - надання копій ліцензій до тих позицій товару (моторних олив, крім моторних олив для двотактних двигунів), щодо яких клас експлуатаційних властивостей по API* застосовується. На виконання даної вимоги Замовника необхідно надати завірені належним чином копії діючих ліцензій по API (Американського інституту нафти) за окремими позиціями. Вимоги до олив сформовані на підставі інструкцій по експлуатації виробників техніки та викладені в тендерній документації. Наявність діючої ліцензії АРІ підтверджує заявлений експлуатаційний рівень оливи в тендерній пропозиції та дає гарантії якості для забезпечення безаварійної експлуатації двигунів.
Щодо третьої частини запитання – надання копій сертифікатів відповідності державної системи сертифікації (на моторні оливи, крім моторних олив для двотактних двигунів). У зв’язку з припиненням обов’язкової сертифікації з 01.01.2018, на виконання даної вимоги Замовника Учаснику необхідно надати завірені належним чином Учасником копії чинних сертифікатів відповідності державної системи сертифікації (на моторні оливи, крім моторних олив для двотактних двигунів) у разі їх наявності.
Найближчим часом до тендерної документації на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби (мастильні засоби) буде внесено відповідні зміни

Предоставлении действующих лицензий по API

Дата подання: 19.06.2018 15:04
Дата відповіді: 22.06.2018 12:21
Добрый день! Согласно приложению № 1 тендерной документации необходимо предоставить заверенные Участником копии действующих лицензий по API* к следующим позициям пп.10-11,13-15,19-20,29-30,33. Соответствование классу качества по API указывает производитель продукции в техническом описании продукта и на этикетке. Требование предоставить копию лицензии ставит под сомнение достоверность информации, которую предоставляет производитель, а это в свою очередь, может повлечь за собой судебные разбирательства и т.д. в отношении Заказчика. В связи с вышеизложенным просим Вас убрать из тендерной документации требование о предоставлении действующих лицензий по API.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання. Технічні вимоги до товару, викладені в Тендерній документації, засновані на технічній експлуатації обладнання, на інструкціях по експлуатації техніки, яка використовується Замовником.
Якщо потрібна моторна олива відповідного класу за стандартом API, то замовник має право отримати товар, який гарантовано відповідає стандарту АРІ, тобто діючу ліцензію.
Така позиція жодним чином не порушує законодавства України і жодним чином не дискримінує права учасників торгів.
Також, звертаємо вашу увагу, що учасник може скористатися своїм правом, яке надане йому статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі»

Додаток 1(Технічні вимоги до Товару:)

Дата подання: 19.06.2018 16:08
Дата відповіді: 22.06.2018 12:21
Ваша вимога в Додатку № 1 ТД, про надання копій ліцензій API на наш погляд виглядають надуманими і некоректними. Ви ведете свою діяльність в Україні, і повинні спиратися на вимоги українського законодавства, а не американського. Більш того, отримувати відповідність на виконання вимог API - це справа виробника продукції, а не постачальника. Якщо у вас є підозра, що даний виробник, який вказав на своїй продукції відповідність певного класу API, обманює українського споживача, тоді слід подавати відповідний запит в прокуратуру, суд або іншу інстанцію. У будь-якому разі, учасник торгів не зобов'язаний вам це доводити або спростовувати. Просимо прибрати цю вимогу з ТД:
Розгорнути Згорнути

відповідь:

«Дякуємо за Ваше запитання. Технічні вимоги до товару, викладені в Тендерній документації, засновані на технічній експлуатації обладнання, на інструкціях по експлуатації техніки, яка використовується Замовником.
Якщо потрібна моторна олива відповідного класу за стандартом API, то замовник має право отримати товар, який гарантовано відповідає стандарту АРІ, тобто діючу ліцензію.
Така позиція жодним чином не порушує законодавства України і жодним чином не дискримінує права учасників торгів.
Також, звертаємо вашу увагу, що учасник може скористатися своїм правом, яке надане йому статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі»

заполнение таблици

Дата подання: 20.06.2018 15:44
Дата відповіді: 22.06.2018 12:24
Добрый день! На примере позиции № 9 вами прописана объем закупки в количестве 2496 л =12 бочек по 208л данный объем заливки бочек использует только производитель Mobil. У мировых производителей объема заливки бочек разные 195-209л в зависимости от плотности продукта. Вопрос: «Как заполнить эквивалентный товар с объемом бочки 200л в додатке 1 ТД в крайних трех колонках (Фасування яке пропонується до постачання, із чітким зазначенням об’єму/ваги та одиниці виміру кг/л. (щодо однієї одиниці виду фасування); (Кількість одиниць фасування; Кількість товару З зазначенням одиниці виміру***л/кг)?» На конкретном примере из расчета: бочка 200л объем закупки 2496л. И так по всем импортным позициям!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання! Кількість товару сформовано відповідно до потреби Замовника на той чи інший вид продукції.
Зазначаємо та звертаємо увагу, Замовником при формуванні потреби з метою не дискримінації та розширення кола постачальників передбачено всебічне фасування/тара Товару (діжка сталева закатана опломбована, діжка пластикова, каністра, відро, пляшка, барабан, туба тощо), що в свою чергу повинно бути заводського виконання виробника Товару.»
Також, звертаємо вашу увагу, що учасник може скористатися своїм правом, яке надане йому статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі».

Тендерна документація

Дата подання: 20.06.2018 16:56
Дата відповіді: 22.06.2018 12:25
Доброго дня ! У п.7 р.1 Тендерної документації вказано «Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерні пропозиції повинні бути складені українською та/або російською мовою. Документи або копії документів, що надаються Учасниками у складі їх тендерних пропозицій, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Вірність перекладу цих документів або справжність підпису перекладача, яким зроблено переклад, засвідчується нотаріально. Визначальним є текст, викладений українською мовою». Також прописано «Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування.». Технічний опис товару від виробника (TDS) переважно складений англійською або російською мовою. Чи відноситься технічний опис (TDS) до «стандартних характеристик», чи треба робити нотаріальний переклад кожного документа?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання. У зв’язку з тим, що Технічний опис товару містить інформацію щодо найменування мастильного засобу, його призначення до застосування, типові фізико-хімічні характеристики тощо, у разі якщо він викладений іншою мовою, ніж зазначено у Тендерній документації, повинен надаватися разом із його автентичним перекладом на українську мову. Вірність перекладу цих документів або справжність підпису перекладача, яким зроблено переклад, засвідчується нотаріально. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування. Наприклад: характеристика «API CD» є стандартною, не підлягає перекладу та викладаються мовою загальноприйнятого застосування.

Додаток 1 (Технічні вимоги до Товару)

Дата подання: 20.06.2018 17:32
Дата відповіді: 22.06.2018 12:27
Подскажите, пожалуйста, какой смысл в данном требовании : " завірені належним чином Учасником копії діючих ліцензій по API* до наступних позицій пп.10-11,13-15,19-20,29-30,33;". Данная информация находится в открытом доступе на сайте Американского Института Нефти, если Вам необходимо, Вы можете ее проверить самостоятельно. Зачем требовать данный документ от участников и самим потом перебирать кучу не нужных документов. Очень интересно посмотреть на копию лицензии по API которую Вам предоставять, так как данного документа нет ни одного официального дистрибьютора по данным позициям (пп.10-11,13-15,19-20,29-30,33). Все они предлагают зайти на сайт Американского Института Нефти и распечатать от туда ту информацию, которую предоставляет сайт, Американский Институт Нефти. Просим Вас убрать данное требование из тендерной документации, так как оно противоречит здравому смыслу и ЗУ о публичных закупках.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання. Технічні вимоги до товару, викладені в Тендерній документації, засновані на технічній експлуатації обладнання, на інструкціях по експлуатації техніки, яка використовується Замовником.
Якщо потрібна моторна олива відповідного класу за стандартом API, то замовник має право отримати товар, який гарантовано відповідає стандарту АРІ, тобто діючу ліцензію API.
Така позиція жодним чином не порушує законодавства України і жодним чином не дискримінує права учасників торгів.
Також, звертаємо вашу увагу, що учасник може скористатися своїм правом, яке надане йому статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі».

уточнение характеристик

Дата подання: 21.06.2018 18:56
Дата відповіді: 22.06.2018 12:28
Добрый день! В додатку 1 ТД позиции №34 имеются не соответствие в названии и технических характеристик продукта. Просьба уточнить данную позицию.

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання. Характеристики олив, зазначених у п. 34 Додатку 1 Тендерної документації, відповідають характеристикам, зазначеним у технічному описі виробників олив.

зутруднение в заполнении таблици

Дата подання: 22.06.2018 13:30
Дата відповіді: 26.06.2018 09:55
Добрый день! На примере позиции № 9 вами прописана объем закупки в количестве 2496 л =12 бочек по 208л данный объем заливки бочек использует только производитель Mobil. У мировых производителей объема заливки бочек разные 195-209л в зависимости от плотности продукта. Вопрос: «Как заполнить эквивалентный товар с объемом бочки 200л в додатке 1 ТД в крайних трех колонках (Фасування яке пропонується до постачання, із чітким зазначенням об’єму/ваги та одиниці виміру кг/л. (щодо однієї одиниці виду фасування); (Кількість одиниць фасування; Кількість товару З зазначенням одиниці виміру***л/кг)?» На конкретном примере из расчета: бочка 200л объем закупки 2496л. И так по всем импортным позициям! Выложите пример заполнения таблицы
Розгорнути Згорнути

відповідь:

«Дякуємо за Ваше запитання! Та нагадуємо! Кількість товару сформовано відповідно до потреби Замовника на той чи інший вид продукції. У всіх позиціях Замовником прописана чітка його потреба на товар! Також, Замовник не заповнює замість учасника пропозицію, лише учасник володіє своєю інформацією відносно товару та фасування цього товару, яку має на меті запропонувати. Додатково інформуємо: під час формування потреби та вимог до предмета закупівлі, Замовником проведено моніторинг на відповідному ринку, де в т.ч встановлено, що по всім позиціям, які пропонує Замовник до постачання, на ринку «мастильних засобів» наявні фасування, які можуть забезпечити потребу Замовника і це – досить розширене коло постачальників.
Звертаємо вашу увагу, що учасник може скористатися своїм правом, яке надане йому статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі».

Техничні вимоги

Дата подання: 22.06.2018 14:46
Дата відповіді: 26.06.2018 09:56
Шановний Замовник! 1. Пунктом 2 розділу III. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції ТД передбачено: «Форма та зміст банківської гарантії повинні відповідати вимогам Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затвердженого Постановою Правління Національного Банку України від 15.12.2004 № 639, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.01.2005 за № 41/10321.» «Банківська гарантія має містити безвідкличні та безумовні зобов’язання банка-гаранта сплатити суму гарантії за першою вимогою беніфіціара.» Проте Постанова № 639 не містить термінів «безумовна» та «безвідклична» гарантія, нова редакція Постанови адаптована до вимог Закону Про публічні закупівлі та практикою його застосування з системою Prozorro. Прошу видалити такі вимоги з тендерної документації. Крім того, п. 36,37 Розділу ІІІ «Порядок надання гарантій банком-гарантом» містить порядок дії під час сплати за гарантією. Тобто якщо Ви у ТД посилаєтесь на відповідність гарантії вимогам Постанови № 639, то згідно п.36 цього розділу Постанови банк-гарант перевіряє достовірність вимоги, а також те, що вона становить належне представлення, а саме гарантія може містити вимогу банка надати зразки підписів особи, що має право від імені підприємства звертатися за відшкодуванням по гарантії і це буде відповідати тексту Постанови № 639. Згідно з умовами, які зазначені в останній редакції ТД та не відповідають останній редакції Постанови №639, посилання в тексті гарантії щодо вимог зразків підпису може бути розцінено ТК як умовність гарантії, а насправді є вимогою Постанови. Прошу внести зміни та видалити терміни «безумовна» та «безвідклична». 2. У п. 2 розділу III. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції ТД передбачено: «Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: 120 (сто двадцять) денів з дати розкриття тендерних пропозицій. В гарантії обов’язково повинні бути зазначені початковий та кінцевий термін її дії.» Також у п. 2 розділу IV. Подання та розкриття тендерної пропозиції Замовником процитовані загальні вимоги ст.27 Закону «Про публічні закупівлі». З урахуванням сталої практики АМКУ трактування дати розкриття в міжнародних торгах не є однозначним, тому замовник повинен чітко визначити терміни для подання будь-яких документів, а от же й для такого важливого як банківська гарантія. Тобто згідно оголошення про проведення закупівлі, що оприлюднено за номером ЦБД UA-2018-06-08-000906-c, кінцева дата подання документів – 09.07.2018, саме після цієї дати будуть розкриті документи, що зазначені у абз.2 ч.1 ст.27, а дата аукціону – 14.08.18 - після його проведення- усі інші. Крім того, замовник може провести розгляд документів раніше, ніж визначено вимогами закону, або процедура може бути оскаржена на різних етапах тощо, тобто дата аукціону може бути перепланована. Пропонуємо внести зміни до ТД та визначити, наприклад, зрозумілий для всіх строк дії банківської гарантії, що в подальшому не потребує спірних моментів та не буде причиною оскаржень, а саме: «Строк дії забезпечення тендерної пропозиції учасника (банківської гарантії) має дорівнювати або перевищувати 120 (сто двадціять) календарних день з кінцевої дати подання тендерних пропозицій, яка зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, розміщеного в електронній системі закупівель.» 3. Таке ж саме зауваження щодо вимог п. 4 розділу ІІІ ТД «Тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 120 (сто двадцять) днів з дати розкриття тендерних пропозицій.» Прохання чітко визначити дату розкриття у цьому випадку – 09.07.2018 або 14.08.2018 або якась невизначена проміжна дата після розгляду пропозицій у липні або у серпні 2018 року. 4. У ТД одночасно встановлені вимоги обов’язково засвідчити копії документи п.1 розділу ІІІ «Копії документів, які скануються та надаються учасником мають бути завірені повноважною особою та скріплені печаткою учасника (за наявності). Копії документів мають містити напис «З оригіналом згідно» або «Копія вірна», містити назву посади особи, яка засвідчує копію документу, П.І.Б. такої особи та дату засвідчення копії документу.», а також ті ж самі вимоги віднесені у п. 2 розділу V до формальних: «Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме: - технічні помилки та описки, в тому числі відсутність підписів, печаток на окремих документах, номеру довідки та/або на копіях не зазначено назву посади особи, яка засвідчує копію документу, П.І.Б. такої особи та дату засвідчення копії документу, та інше;» На наш погляд це порушення принципів здійснення закупівель – об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій, недискримінація учасників та відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, та означає те, що помилки одного учасника можуть бути віднесено до формальних, а іншого за них відхилено. Просимо скоригувати ТД з цього питання.» 5. У Додатку №1 до ТД зазначено «В разі якщо учасник пропонує «еквівалент», всі характеристики запропонованого еквіваленту продукції/товару повинні бути не гірші, ніж всі характеристики товару, що вимагається Замовником.» Просимо розтлумачити на конкретному прикладі – однієї позиції з Вашої специфікації термін, який Ви вживаєте «не гірші» з зазначенням асортименту із Таблиці та якогось відповідному цієй позиції еквіваленту «не гірше» та пояснити чому саме він такий та які саме «всі характеристики товару» Учасник, а потім при розгляді Замовник повинні порівняти. Чи впевнені Ви, що в ТД Ви зазначили повний перелік таких характеристик або маєте всі стандарти, зазначені в Таблиці Додатка № 1 для порівняння «всіх характеристик товару»?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

«Дякуємо за Ваше запитання! Звертаємо Вашу увагу на те, що статтею 24 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено право Замовника зазначити, в т.ч. в тендерній документації, вимоги щодо надання забезпечення тендерної пропозиції. У разі якщо надання забезпечення тендерної пропозиції вимагається замовником, в тендерній документації повинні бути зазначені умови його надання, зокрема вид, розмір, строк дії та застереження щодо випадків, коли забезпечення тендерної пропозиції не повертається учаснику.
Замовником визначено в тендерній документації, що Банківська гарантія має містити безвідкличні та безумовні зобов’язання банка-гаранта сплатити суму гарантії за першою вимогою беніфіціара.
Також, Форма та зміст банківської гарантії повинні відповідати вимогам Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затвердженого Постановою Правління Національного Банку України від 15.12.2004 № 639, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.01.2005 за № 41/10321.
Відносно строку дії забезпечення: з метою уточнення, Замовником будуть внесені зміни до ТД.

Відносно «формальних помилок»: пунктом 2 розділу V ТД встановлено, що вважається формальними (несуттєвими) помилками.
(Дані визначення застосовуються до всіх учасників на рівних умовах).

Відносно «еквіваленту»: «Еквівалент» (згідно з визначенням, наведеним в академічному тлумачному словнику) – це щось рівноцінне, рівнозначне, рівносильне; те, що повністю відповідає чому-небудь, може його замінювати або виражати…(Словник української мови: в 11 томах. – Том 2, 1971. - Стор. 455).
Також, частиною 2 ст. 158 Митного кодексу України визначено, що під еквівалентними товарами розуміють українські та іноземні товари, які є ідентичними за описовими, кількісними і технічними характеристиками іноземним товарам, які вони замінюють, ввезеним для операцій з перероблення на митній території України.
Згідно з ТД: у разі якщо учасник пропонує «еквівалент», всі характеристики запропонованого еквіваленту продукції/товару повинні бути не гірші, ніж всі характеристики товару, що вимагається Замовником.
Мається на увазі, що якщо учасником пропонується еквівалент товару, зазначеного у Додатку 1 до ТД, характеристики запропонованого еквіваленту повинні відповідати характеристикам, що зазначені у Додатку 1 до ТД».

Додаток 1 (Технічни вимоги до Товару)

Дата подання: 22.06.2018 14:58
Дата відповіді: 26.06.2018 09:57
Спасибо большое за ответ. Но остался открытый вопрос по: " завірені належним чином Учасником копії діючих ліцензій по API* до наступних позицій пп.10-11,13-15,19-20,29-30,33;". Если разбирать дословно Ваше требование, то получается, что необходимо взять бумажный вариант действующей ЛИЦЕНЗИИ по API, снять с нее копию и заверить. Вопрос как это можно сделать, если данного документа или его копии/сканкопии НЕТ ни одного официального дистрибьютора, Вы можете сами прозвонить и уточнить эту информацию у ОФИЦИАЛЬНЫХ дистрибьюторов MOBIL, SHELL и CAT. Если делать распечатку с сайта Американского Института Нефти, то это не будет тогда тот документ, который Вы запрашиваете. А Вы просите копию ДЕЙСТВУЮЩЕЙ ЛИЦЕНЗИИ по API, а не распечатку с открытого источника информации, которую предоставляет Американский Институт Нефти. В связи с этим данное условие не возможно выполнить. Очень хочется увидеть документацию на оборудование в котором написано, что необходимо использовать продукцию только, если есть лицензия по API. Хотя в документации на оборудование указывают наименование продукта, могут указать производителя, классификацию по API и допуски производителя оборудования, но ни где не написано что должен использоваться продукт у которго есть лицензия по API. Так же, если Заказчику необходимы продукты, у которых есть лицензия по API, он может самостоятельно проверить данную информацию, так как она находится в открытом доступе и ее легко проверить, требовать для этого КОПИЮ ДЕЙСТВУЮЩЕЙ ЛИЦЕНЗИИ по API нет ни какой необходимости. Согласны с Вами, что требовать данный документ можно, но при условии что, данную информацию о наличии лицензии по API НЕЛЬЗЯ проверить через открытый источник информации. Вы не первые, кто просит продукцию по API, только другие Заказчики проверяют данную информацию самостоятельно при помощи сайта Американского Института Нефти и не требуют не существующего документа у официальных дистрибьюторов. Просим Вас убрать данное требование из Тендерной документации или изменить на то, что Заказчик будет самостоятельно проверять данную информацию на сайте Американского Института Нефти.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

«Дякуємо за Ваше запитання! З метою уточнень, Замовником до тендерної документації буде внесено відповідні зміни».

Додаток 1

Дата подання: 26.06.2018 10:02
Дата відповіді: 02.07.2018 16:39
Добрый день. Позиция номер 15 снята с производства компанией ExxonMobil. Уточните пожалуйста данную позицию.

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання! З метою уточнень, Замовником до тендерної документації будуть внесені відповідні зміни

Лицензии по API

Дата подання: 26.06.2018 12:03
Дата відповіді: 02.07.2018 16:40
Добрый день! На официальном сайте Американского Института Нефти (API) отсутствует информация по моторным маслам Volvo и CAT, очевидно в связи с тем, что данные компании не являются производителями смазочных материалов. В связи с вышеизложенным, просим Вас убрать из тендерной документации требование о предоставлении действующих лицензий по API для моторных масел Volvo и CAT.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання. Звертаємо Вашу увагу, що Тендерною документацією передбачено, що продукція зазначена в пп.10-11,13-15,19-20,29-30,33 повинна бути сертифікована Американським інститутом нафти (API). До зазначених позицій не відноситься моторна олива Volvo. Щодо моторної оливи Cat пропонуємо ще раз уважно розглянути перелік сертифікованих API мастильних засобів на офіційному сайті Американського інституту нафти (API)

Щодо зміни номенклатури

Дата подання: 26.06.2018 17:29
Дата відповіді: 03.07.2018 16:36
Уважно розглянувши замовлену Вами продукцію, сповіщаємо, що у Тендерній документації позиція, що зазначена за №15 "Олива моторна синтетична для бензинових та дизельних двигунів Mobil 1 5W-50" у такому вигляді на даний час не виробляється, у зв'язку із проведенням ребрендінгу даного продукту. Також змінились його технічні характеристики. Будьласка розгляньте дане питання та внесіть зміни до технічної частини тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання. З метою уточнень, Замовником до Тендерної документації буде внесено відповідні зміни.

лицензия (API) на остальные виды масел

Дата подання: 26.06.2018 23:58
Дата відповіді: 03.07.2018 16:38
Вопрос №1 В связи с последними изменениями 26.06.2018 14:20 на сайте Prozorro и в ТД Дополнение 1 вы прописали: «Продукція зазначена в пп.10-11,13-15,19-20,29-30,33;" повинна бути сертифікована Американським інститутом нафти (API)*. До этого 08.06.2018 20:42 на сайте Prozorro и в ТД Дополнение 1 вы пишете- «копії ліцензій до тих позицій товару (моторних олив, крім моторних олив для двотактних двигунів» что под собой подразумевает всю моторную группу кроме двухтактных двигателей! Отсюда следует, что по ПП 12; 16; 17; 18; 21; 22; 23; 24; 27; 31; 32; 35; 36; 37; которые вы не указываете в перечне позиций, и которые являются так же моторной группой товара, копии лицензий (API) не требуются??? НЕ ЛОГИЧНО!!! Нет, профессионального подхода к подготовки ТД, либо лоббирование интересов конкретной фирмы (производителя, поставщика). Вопрос №2 Украинские производители такие как КСМ, Юкоил, Агринол, и.т.д выпускают аналоги пп 12; 16; 17; 18; 21; 22; 23; 24; 27; 31; 32; 35; 36; 37; ТД которые своими характеристиками соответствуют требованиям (API), но не имеют лицензию (API). Можно ли по выше указанным позициям предлагать, как аналог Mobil, масла украинских производителей? Если нет, то объясните почему? Ведь условия ТД участником не нарушается, и характеристики, заваленные заводом изготовителем этих аналогов не хуже, а иногда и лучше, чем в требуемой ТД.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання. Щодо питання № 1: Тендерною документацією передбачено, що продукція зазначена в пп.10-11,13-15,19-20,29-30,33;" повинна бути сертифікована Американським інститутом нафти (API). Підтвердженням цього буде наявність цієї продукції в переліку сертифікованих API мастил на офіційному сайті - https://engineoil.api.org/. Учасник подає в складі тендерної пропозиції діючі на момент подання копії ліцензій API, або супровідний лист (довільної форми) до якого додаються «скриншот»/роздрукована(і) сторінка(и) з офіційного сайту API (https://engineoil.api.org/), яка(і) повинна(і) містити в т.ч. номер ліцензії та строк її дії.
Замовник експлуатує імпортні машини і механізми, в інструкціях по експлуатації яких приписано застосування моторних олив з рівнем якості по API. Підтвердженням є копія ліцензії - роздруківка з сайту API завірена належним чином, тому що іншої можливості перевірити заяву виробників олив про відповідність рівню API не маємо.
Позиції 12, 16-18, 21-24, 27, 31-32, 35-37 прописані як спірні, маючи на увазі те, що постачальники мають достатній досвід та технічні навички в підборі олив в системі якості АРІ.
Враховуючи численні звернення щодо ліцензій API, уточнюємо, що надання підтвердження по зазначеним у Тендерній документації позиціям є обов’язковим.
Щодо питання № 2: При пропозиції олив українських виробників необхідно враховувати, що у разі якщо учасник пропонує «еквівалент», всі характеристики запропонованого еквіваленту продукції/товару повинні бути не гірші, ніж всі характеристики товару, що вимагається Замовником.
«Еквівалент» (згідно з визначенням, наведеним в академічному тлумачному словнику) – це щось рівноцінне, рівнозначне, рівносильне; те, що повністю відповідає чому-небудь, може його замінювати або виражати…(Словник української мови: в 11 томах. – Том 2, 1971. - Стор. 455).
Також частиною 2 ст. 158 Митного кодексу України визначено, що під еквівалентними товарами розуміють українські та іноземні товари, які є ідентичними за описовими, кількісними і технічними характеристиками іноземним товарам, які вони замінюють, ввезеним для операцій з перероблення на митній території України.
Мається на увазі, що якщо учасником пропонується еквівалент товару, зазначеного у Додатку 1 Тендерної документації, характеристики запропонованого еквіваленту повинні відповідати характеристикам, зазначені у Додатку 1

Щодо технічного опису товарів від виробника

Дата подання: 27.06.2018 13:33
Дата відповіді: 03.07.2018 16:38
Щодо технічного опису товарів від виробника, що за Вашим припущенням надається виробником або МОЖЕ знаходитися в ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ зазначаємо наступне. По-перше, у Додатку № 1 міститься перелік мастил до постачання, а це 91 позиція, не всі мастила українського походження, тобто припустимо що на сайті виробника є така інформація на англійській або інших мовах. Таку інформацію згідно вимог п.7 розділу І ТД потрібно перекласти на українську мову та нотаріально завірити. На прикладі поз. 1 Додатку № 1 Олива моторна мінеральна для дизельних двигунів (суднових) М-16Г2ЦС ГОСТ 12337-84 – у стандарті ГОСТ 12337-84 міститься таблиця № 2 з викладеними в ній 22 характеристиками масла. Тобто загальна кількість характеристик дуже велика по кожній позиції та однозначно така інформація,викладена на сайті виробника іншою мовою, потребує перекладу. По-друге, зовсім не зрозуміло навіщо замовнику потрібний такий технічний опис товару від виробника, який за Вашим припущенням є на сайті виробника або міститься в стандартах на товар, на прикладі того ж ГОСТ 12337-84 є у вільному відкритому доступі + замовник вимагає ще й порівняльну таблицю з зазначенням усіх порівняльних характеристик товару. Зазначаємо, що наразі згідно з вимогами Закону Про публічні закупівлі для підтвердження вимог ст.17, що містяться у відкритому доступі, НЕ ВИМАГАЄТЬСЯ Замовником від учасників, чому ж замовник дискримінує учасника та вимушує його надавати зайвий опис товару, який повинен дублювати стандарти на 91 позицію? Вбачається, що Замовник навмисно обтяжує вимоги до учасника та своїми відповідями на запитання ще й підштовхує скористатися своїм правом оскаржити тендерну документацію згідно ст.18. Крім того, подання скарги до АМКУ затягує тендерну процедуру мінімум на 20 календарних днів, тобто вбачається що замовник підштовхуючи учасника у своїх відповідях щодо подання скарги в АМКУ та визначаючи строк поставки товару до 31.12.2018 р. такого великого асортименту товару, не переймається своїми ж виробничими потребами та строками постачання для такого потужного підприємства. Тим самим у нас, як потенційного учасника, складається враження що такий великий асортимент товару замовнику не потрібен, а постачання буде здійснено лише за декількома позиціями, а не за всім асортиментом Додатку №1, про це говорить, наприклад, п.п.1.3., 7.2.3 проекту договору
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання.
З метою уточнень, Замовником до Тендерної документації буде внесено відповідні зміни.
Також нагадуємо, що відповідно до умов Тендерної документації «Тендерні пропозиції повинні бути складені українською та/або російською мовою. Документи або копії документів, що надаються Учасниками у складі їх тендерних пропозицій, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Вірність перекладу цих документів або справжність підпису перекладача, яким зроблено переклад, засвідчується нотаріально. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування

Щодо заповнення таблиці з Додатку 1

Дата подання: 27.06.2018 13:33
Дата відповіді: 03.07.2018 16:42
Шановний замовнику! Просимо надати роз’яснення щодо заповнення стовбців таблиці. Таблиця містить 11 стовпчиків, при цьому стовбчики 1-6 визначені замовником як вимоги до товару, який потрібен до постачання – назва, якість, фасування та кількість. Чи потрібно учаснику який буде постачати НЕ еквівалент, а товари за тими стандартами, що зазначив замовник у поз. 1- 91, заповнювати стовбчики 7-11? Та чи достатньо заповнити стовбчики 1-6? У разі якщо потрібно учаснику, що пропонує не еквівалент товару, а такий самий товар, що замовник вимагає у специфікації, заповнювати стовбчики 1-11, то яким чином замовник зазначивши у Додатку № 1 «** При оформленні порівняльної таблиці характеристик товару, що пропонується, словосполучення «не менше», «не більше» не використовувати, зазначати конкретні цифри/текст щодо технічних характеристик та фасування товару» сам порушив свої же вимоги та вказав у ТД «не менше» та «не більше» і не вказав конкретні цифри,наприклад «від …до..» або через дефіс? Наприклад, в Додатку №1 у таблиці у поз. 1 зазначено, що Олива моторна мінеральна для дизельних двигунів (суднових) М-16Г2ЦС ГОСТ 12337-84 Індекс в'язкості, не менше – 92, цю інформацію замовник отримав зі стандарту та вписав у ТД та зазначив, що «Під час постачання Товару Замовнику, Учасник торгів (переможець) зобов’язаний надати документи, які засвідчують якість Товару, а саме: сертифікат якості/аналізу, та/або паспорт якості на продукцію тощо, якщо таке встановлено заводом-виробником.» Тобто ГОСТ 12337-84 зазначає вимоги щодо мінімально допустимих характеристик товару, а фактичні характеристики товару на кожну конкретну партію товару будуть зазначені в сертифікатах якості або подібних документах, що підтверджують якість товару – див. п.4.1. ГОСТу 12337-84 «Моторные масла принимают партиями. Партией считают любое количество масла, изготовленное за один технологический цикл, однородное по показателям качества и сопровождаемое одним документом о качестве». При цьому на кожну партію такі характеристики будуть відрізнятися. Переможець закупівлі надасть сертифікати якості при постачанні конкретного товару під конкретне замовлення, а зазначити конкретну одиницю для індексу в’язкості у данному випадку - 92 чи 93 при підготовці тендерної пропозиції не може, тому також буде використовувати «не більше» або «не менше». Також це стосується й інших позицій з Додатку №1. Вимагаємо негайно видалити неможливу до виконання вимогу не зазначати «не більше/не менше» у пояснювальній записці щодо технічних вимог.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання. Згідно Тендерної документації одним із документів, які повинні бути завантажені Учасником у складі тендерної пропозиції є опис товару, що пропонується до постачання у вигляді заповненої порівняльної таблиці, основних характеристик/параметрів запропонованого товару з вимогами замовника, згідно таблиці 1 додатку 1 до ТД. Отже, порівняльна таблиця заповнюється відповідно до запропонованого товару у будь-якому разі.
Словосполучення «не більше/не менше» застосовано для розширення кола учасників торгів. Стосовно характеристик в паспортах на товар, вони можуть відрізнятися, але при цьому знаходяться у рамках, вказаних в технічних вимогах олив Тендерної документаці

Заполнение таблицы Додаток 1

Дата подання: 28.06.2018 10:57
Дата відповіді: 03.07.2018 16:43
Уважаемый Заказчик! Обращаю ваше внимание, что ваше требование отновительно качества товара (колонка 3 таблицы) не корректны и противоречивы. Считаем правильным указывать соответствие ГОСТ, ТУ, классам вязкости (SAE, ISO), классам качества (API, ACEA и т.д.) и (если это вам необходимо) соответствие имеющимся одобрениям известных производителей оборудования и автомобилей. На примере поз.9: зявлен класс вязкости по SAE 30 и далее по тексту: вязкость при 40С не меньше 108сСт. и при 100С - 11,8сСт. Однако класс вязкости SAE 30 не регламентирует вязкость масла при 40С вообще, а рассматривает вязкость масла при 100С, причем масло, имеющее вязкость в пределах от 9,3 до
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання. З метою уточнень, Замовником до Тендерної документації буде внесено відповідні зміни.

Додаток 5

Дата подання: 28.06.2018 11:28
Дата відповіді: 03.07.2018 16:44
Уважаемый Заказчик! Не совсем понятны ваши требования, изложенные в последнем абзаце данного Дополнения 5. Для выполнения требований действующего законодательства достаточно информации, изложенной в первом абзаце данного документа. Также не оговорены сроки (временные промежутки) такой деятельности. Для компаний, зарегистрированных до 2014 года или имеющих еще более длительную историю и занимающихся коммерческой деятельностью, связанной со смазочными материалами, наверняка за все время своего существования имели дело с продукцией предприятий РФ. Требуем исключить данный пункт как дискриминирующий участников торгов.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Замовник при здійсненні закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ураховує вимоги Закону України «Про санкції» та Указу Президента від 14.05.2018 № 126/2018 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України 02.05.18 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) та лист Мінекономрозвитку вих.№3304-06/18970-06 від 07.06.2017.
Також, звертаємо вашу увагу, що учасник може скористатися своїм правом, яке надане йому статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі".

Додаток 4

Дата подання: 28.06.2018 14:58
Дата відповіді: 03.07.2018 16:50
Доброго дня, у нас питання по пункту 3 Доповнення 4. Від учасника вимагається завантаження технічних описів товару від виробника. Якщо учасник пропонує продукт, зазначений Замовником (НЕ аналог) - навіщо завантажувати його опис на сайт? Адже ця інформація вже відома Замовнику. Інша справа, якщо пропонується аналогічний продукт. Тоді цілком доречно вимагати його опис для ознайомлення і порівняння. Пропонуємо змінити зазначену вимогу зважаючи на вищевикладене і не захаращувати систему непотрібною інформацією.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання. З метою уточнень, Замовником до Тендерної документації буде внесено відповідні зміни

Додоток 4 - подвійні стандарті

Дата подання: 28.06.2018 17:01
Дата відповіді: 03.07.2018 16:45
Шановний Замовник! При вивченні тендерної документації Додатку 4 п.3 від Учасника при наданні аналога вимагається надання письма від заводу-виробника про можливість змішування його продукції з еквівалентом. Вочевидь, що виробник такого листа не надасть без постановки відповідного тесту. Для цього йому як мінімум потрібно буде надати зразки. У той же час, наприклад, в пп.2-8, і деяких інших Замовник вказує тільки найменування товару, причому навіть не важливо, виготовлений він по ГОСТу або ТУ. Кількість запитуваних товарів досягає 20 тонн і ніяких листів про можливість змішування не потрібні! Ми вважаємо, що подібний виклад Технічної специфікації наочно показує застосування Замовником подвійних стандартів. А в разі надання гарантійних листів від виробників з приводу змішування припускаємо наявність ознак фіктивності, оскільки виробник не має можливості перевірити даний факт для всіх продуктів, наявних на ринку, причому в такий короткий час. Вимагаємо виключити дану вимогу з ТД. Дякую за увагу.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за Ваше запитання. З метою уточнень, Замовником до Тендерної документації буде внесено відповідні зміни.
Щодо надання підтвердження стосовно сумісності та можливості змішування олив повідомляємо наступне: Якщо пропонується еквівалент до замовленого товару, що вимагається Замовником, учасник у складі тендерної пропозиції, повинен надати висновки від заводу-виробника або його офіційного представника (підтверджений заводом-виробником офіційним документом), щодо сумісності та можливості змішування еквівалентної продукції/товару із замовленим товаром
Розгорнути: 22 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-06-08-000906-c.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО АГРІНОЛ", Код ЄДРПОУ:32365441
Дата подання: 21.06.2018 17:06
Участник ознайомився з тендерною документацією на предмет закупівлі мастильних засобів. Наша компанія мала намір взяти участь у тендері, але під час більш детального розгляду змін до додатку №1, зіштовхнулися з тим, що паливно-мастильні матеріали, що виробляються відповідно до ГОСТУ, паливно-мастильні матеріали, що виробляються за технічними умовами виробника без допусків та з допусками зазначені у тендерній документації одним лотом.
Ми, як вітчизняний виробник паливно-мастильний матеріалів та потенційний учасник торгів, звертаємося до Замовника з проханням виділити продукцію, що виробляється за ГОСТами та за ТУ виробника без допусків виділити окремим лотом.
Даний розподіл продукції за лотами буде сприяти ринковому торгу, що призведе до економії бюджетних коштів, що безпосередньо відповідає вимогам статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі»
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

22.06.2018 12:29
Відповідно до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 17.03.2016 N 454 (далі- Порядок), предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги.
При цьому Замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг.
Тобто розподіл на лоти за виробником товарів (вітчизняним або іноземним) не передбачено вищезазначеним Порядком.
Ураховуючи викладене, визначення окремих частин предмета закупівлі (лотів) в межах єдиної процедури закупівлі здійснюється замовником самостійно, керуючись вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» та розділу II Порядку та є правом, а не обов’язком Замовника.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2018-06-08-000906-c.b2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО АГРІНОЛ", Код ЄДРПОУ:32365441
Пошук по цьому автору
Дата подання: 04.07.2018 18:58

Скарга

Скарга на дискримінаційні умови тендерної документації.Більш детально викладено в тексті скарги
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 06.07.2018 17:41

Кількість скарг: UA-2018-06-08-000906-c.c3

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦСУДОРЕМОНТ", Код ЄДРПОУ:41753643
Пошук по цьому автору
Дата подання: 05.07.2018 14:50

Скарга на дискримінаційні умови тендерної документації

Скарга на дискримінаційні умови тендерної документації. Більш детально у завантажених документах -скарга з додатками.
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 09.07.2018 23:39

Кількість скарг: UA-2018-06-08-000906-c.b4

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦСУДОРЕМОНТ", Код ЄДРПОУ:41753643
Пошук по цьому автору
Дата подання: 01.08.2018 13:30

Скарга щодо відсутності ліцензії API в замовленому товарі

Згідно останніх змін в ТД від 31.07.2018р. у Додатку №1 до ТД Замовником вимагається «- «Продукція зазначена в пп.10-11,13-15,19-20,29-30,33" повинна бути сертифікована Американським інститутом нафти (API). Підтвердженням цього буде наявність цієї продукції в переліку сертифікованих API мастил на офіційному сайті - https://www.api.org (https://engineoil.api.org/). Учасник подає в складі тендерної пропозиції діючі на момент подання копії ліцензій API, або супровідний лист (довільної форми) до якого додаються «скриншот»/роздрукована(і) сторінка(и) з офіційного сайту API (https://engineoil.api.org/), яка(і) повинна(і) містити в т.ч. номер ліцензії та строк її дії.» Станом на 01.08.2018р. позиція під №15 «Олива моторна синтетична Mobil 1 FS x1 5W-50» із таблиці «Технічна специфікація» додатку №1 до ДТ ВІДСУТНЯ в переліку сертифікованих API мастил на офіційному сайті - https://www.api.org (https://engineoil.api.org/), тобто ліцензія на цю позицію НЕДІЮЧА. Згідно з вимогами ТД можемо не надавати ліцензію на цю позицію? Просимо Вас надати роз’яснення, що потрібно робити в даному випадку потенційним Учасникам? Ми, як учасник, можемо не надавати ««скриншот»/роздрукована(і) сторінка(и) з офіційного сайту API (https://engineoil.api.org/),» , а просто зробити супровідний лист в довільній формі про відсутність вказаної позиції в переліку сертифікованих API мастил на офіційному сайті - https://www.api.org (https://engineoil.api.org/)? Чи Ви будите знов робити відповідні зміни вилучивши цю позицію з переліку, або зробите заміну на інший продукт?
Розгорнути Згорнути

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Документи подані скаржником

04.07.2018 18:58
Додатки.pdf
04.07.2018 18:58
Скарга.pdf

Документи подані скаржником

05.07.2018 14:47
payment.pdf
05.07.2018 14:48
№0020 стр12.pdf
05.07.2018 14:49
№0109 стр4.pdf
05.07.2018 14:49
№0130 стр4.pdf
05.07.2018 14:49
№0788 стр2.pdf
05.07.2018 14:49
№1064 стр12.pdf
05.07.2018 14:50
№2220 стр2.pdf
05.07.2018 14:50
№2260 стр2.pdf

Апеляція

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПО-ТРЕЙДІНГ" Документи
Опубліковано
Документи
ООО "Стандарт-Оил" Документи
Відхилено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙДИНГОВА КОМПАНІЯ "ІНГУС" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАТАРА - ГРУПП" Документи
Відхилено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙТРАК" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ "ВІКТОРІЯ-ТОРГ" Документи
Відхилено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ 1" Документи
Відхилено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦСУДОРЕМОНТ" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО АГРІНОЛ" Документи
Відхилено
Документи

Документи

09.08.2018 19:03
edr_identification.yaml
07.09.2018 17:23
sign.p7s

Публічні документи

11.07.2018 17:30
Гарантія 4152.pdf
11.07.2018 17:30
Гарантія 4152-18.pdf
08.08.2018 19:49
Наказ Фролова.7z

Документи

09.08.2018 19:03
edr_identification.yaml
07.09.2018 17:23
sign.p7s

Документи

09.08.2018 19:03
edr_identification.yaml
07.09.2018 17:24
sign.p7s

Документи

09.08.2018 19:03
edr_identification.yaml
07.09.2018 17:24
sign.p7s

Публічні документи

08.08.2018 16:25
відгук.jpg
08.08.2018 16:25
додаток 1.pdf
08.08.2018 16:25
лицензии API.pdf
08.08.2018 16:25
наказ.pdf
08.08.2018 16:25
паспорт.pdf
08.08.2018 16:25
ПРОТОКОЛ.jpg
08.08.2018 16:25
щодо ст. 17.pdf

Документи

09.08.2018 19:03
edr_identification.yaml
07.09.2018 17:25
sign.p7s

Публічні документи

09.08.2018 11:07
4.1відгук.pdf
09.08.2018 11:08
Наказ 2.jpg
09.08.2018 11:08
Протокол2.jpg
09.08.2018 11:15
sign.p7s
17.09.2018 15:48
Довідка.pdf
09.08.2018 11:07
6.10переклад.pdf
09.08.2018 11:07
6.11переклад.pdf
09.08.2018 11:07
6.12переклад.pdf
09.08.2018 11:07
6.13переклад.pdf
09.08.2018 11:07
6.14переклад.pdf
09.08.2018 11:07
6.15переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.16переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.17переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.18переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.19переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.1переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.2переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.3переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.4переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.5переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.6переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.7переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.8переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.9переклад.pdf

Документи

09.08.2018 19:03
edr_identification.yaml
07.09.2018 17:25
sign.p7s

Документи

09.08.2018 19:03
edr_identification.yaml
07.09.2018 17:26
sign.p7s

Документи

09.08.2018 19:03
edr_identification.yaml
07.09.2018 17:27
sign.p7s

Публічні документи

09.08.2018 13:26
8. Протокол.pdf
09.08.2018 13:26
5. ст.17.pdf
09.08.2018 13:26
4.1 Відгук.pdf
09.08.2018 13:26
3.1. відомості.pdf
09.08.2018 13:26
3. відомості.pdf
09.08.2018 13:26
2. лист-згода.pdf
09.08.2018 13:26
1. довкілля.pdf
09.08.2018 13:28
10.7 №2260 скрин.pdf
09.08.2018 13:29
10.6 №2220 скрин.pdf
09.08.2018 13:29
10.5 №1064 скрин.pdf
09.08.2018 13:30
10.4 №0130 скрин.pdf
09.08.2018 13:30
10.3 №0109 скрин.pdf
09.08.2018 13:31
10.2 №0020 скрин.pdf
09.08.2018 13:31
10.1 №0788 скрин.pdf
09.08.2018 13:32
7. тех.вимоги.pdf
28.09.2018 14:37
9_3. Ст.17-3.pdf
28.09.2018 14:37
9_2. Ст.17-2.pdf
28.09.2018 14:37
9_1. Ст.17-1.pdf
28.09.2018 14:38
8.Статут.pdf
28.09.2018 14:38
7. Витяг з ЄДР.pdf
28.09.2018 14:38
6. Протокол №1.pdf
28.09.2018 14:38
5. Наказ №1.pdf
28.09.2018 14:38
4. Опис.pdf
28.09.2018 14:39
2. Довідка МВД.pdf

Документи

09.08.2018 19:03
edr_identification.yaml
07.09.2018 17:27
sign.p7s

Аукціон

Початок:
14.09.2018 11:45
Завершення:
14.09.2018 12:18

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 14.09.2018 12:18

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦСУДОРЕМОНТ"
Пошук по цьому учаснику
5 589 086.30 UAH 4 700 000 UAH Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙТРАК"
Пошук по цьому учаснику
5 608 240.15 UAH 4 583 000 UAH Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПО-ТРЕЙДІНГ"
Пошук по цьому учаснику
4 721 899.07 UAH 4 721 899.07 UAH Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙДИНГОВА КОМПАНІЯ "ІНГУС"
Пошук по цьому учаснику
5 555 088.38 UAH 5 555 088.38 UAH Документи

Публічні документи

28.09.2018 14:39
2. Довідка МВД.pdf
28.09.2018 14:38
4. Опис.pdf
28.09.2018 14:38
5. Наказ №1.pdf
28.09.2018 14:38
6. Протокол №1.pdf
28.09.2018 14:38
7. Витяг з ЄДР.pdf
28.09.2018 14:38
8.Статут.pdf
28.09.2018 14:37
9_1. Ст.17-1.pdf
28.09.2018 14:37
9_2. Ст.17-2.pdf
28.09.2018 14:37
9_3. Ст.17-3.pdf
09.08.2018 13:32
7. тех.вимоги.pdf
09.08.2018 13:31
10.1 №0788 скрин.pdf
09.08.2018 13:31
10.2 №0020 скрин.pdf
09.08.2018 13:30
10.3 №0109 скрин.pdf
09.08.2018 13:30
10.4 №0130 скрин.pdf
09.08.2018 13:29
10.5 №1064 скрин.pdf
09.08.2018 13:29
10.6 №2220 скрин.pdf
09.08.2018 13:28
10.7 №2260 скрин.pdf
09.08.2018 13:26
1. довкілля.pdf
09.08.2018 13:26
2. лист-згода.pdf
09.08.2018 13:26
3. відомості.pdf
09.08.2018 13:26
3.1. відомості.pdf
09.08.2018 13:26
4.1 Відгук.pdf
09.08.2018 13:26
5. ст.17.pdf
09.08.2018 13:26
8. Протокол.pdf

Публічні документи

17.09.2018 15:48
Довідка.pdf
09.08.2018 11:15
sign.p7s
09.08.2018 11:08
Протокол2.jpg
09.08.2018 11:08
Наказ 2.jpg
09.08.2018 11:08
6.9переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.8переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.7переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.6переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.5переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.4переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.3переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.2переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.1переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.19переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.18переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.17переклад.pdf
09.08.2018 11:08
6.16переклад.pdf
09.08.2018 11:07
6.15переклад.pdf
09.08.2018 11:07
6.14переклад.pdf
09.08.2018 11:07
6.13переклад.pdf
09.08.2018 11:07
6.12переклад.pdf
09.08.2018 11:07
6.11переклад.pdf
09.08.2018 11:07
6.10переклад.pdf
09.08.2018 11:07
4.1відгук.pdf

Публічні документи

08.08.2018 19:49
Наказ Фролова.7z
08.08.2018 18:57
Гарантія 4152-18.pdf
11.07.2018 17:30
Гарантія 4152.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙТРАК"
#40016791
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 4 583 000 UAH 27.09.2018 10:05
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙТРАК"
#40016791
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 4 583 000 UAH 27.09.2018 10:06
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦСУДОРЕМОНТ"
#41753643
Пошук по цьому переможцю
Переможець 4 700 000 UAH 27.09.2018 10:07

Переможець

Дата і час публікації: 27.09.2018 10:07

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦСУДОРЕМОНТ"
Пошук по цьому переможцю
#41753643
4 700 000 UAH Документи

Укладений договір


Строк дії 12.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Номер 118-В-АМПУ-18
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
118-В-АМПУ-18 СПЕЦСУДОРЕМОНТ.pdf Укладений
4 700 000
12.10.2018 16:10
12.10.2018
sign.p7s Укладений
12.10.2018 16:11

Виконання договору

Строк дії за договором: 12.10.2018 — 31.12.2018
Сума оплати за договором: 4 586 733.90
UAH

Ризик-індикатор

Чисельні завантаження документів - 6

Тендери, у яких документація (вкладені файли) оновлювалась (доповнювалась) замовником більше трьох разів

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання